DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Sto  jedna ruža BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Sto  jedna ruža BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Sto jedna ruža

Ići dole 
+6
Nut
Danubius
brdjanin
dusicaa
bosankaa
ZoxZoja
10 posters
AutorPoruka
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža EmptyPet Avg 07, 2015 9:10 am

Romanticno ili prevazidjeno?
Darivali nekom ili bili vlasnik ?
Ako bi ste ih danas dobili, sta bi pomislili:
Kako je divan i romantican ? ili
Vidi ove konzerve?! Zivi u proslom veku?!


Poslednji izmenio dusicaa dana Pet Avg 07, 2015 9:36 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža EmptyPet Avg 07, 2015 9:30 am

Meni je to preterano. 100 ili 101 (kažu da treba neparan broj) je naramak sa kojim ni darodavac ni darovana nema pojma šta će. Jedino gde mi nekako pristaje je scena. Ali za takvo nešto treba da si bar Marija Kalas da bi stvarno imalo pravo značenje.

Da dobijem sto ruža? Pa prvo što bi pomislila je da darodavac nema pameti i da se razbacuje novcem.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža EmptyPet Avg 07, 2015 9:34 am

U prvu si Zox, ispravicu  naslov :)
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža EmptyPet Avg 07, 2015 9:38 am

Ne moraš da ispravljaš. Kod nas je takav običaj da živom ide neparan broj cvetova na poklon a na groblje se nosi paran. Međutim u knjigama sam sretala i to često "kupio je pola tuceta ruža" ... "gospođi X je stiglo tuce ruža od gospodina Y koji je sinoć bio na  večeri kod njih". A tuce je 12 komada.

Možda da nam naši dijasporičari razreše ovu dilemu postoji li "napolju" to ograničenje pat/nepar.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža EmptyPet Avg 07, 2015 10:15 am

dusicaa ::
Romanticno ili prevazidjeno?
Darivali nekom ili bili vlasnik ?
Ako bi ste ih danas dobili, sta bi pomislili:
Kako je divan i romantican ? ili
Vidi ove konzerve?! Zivi u proslom veku?!
Rekli bi ,ovaj baš hoće da se q..či ,i pokaže da je pun k*o brod ,ima se ,može se .
Prosečna cena ruže u cvećari je 150 rsd . 
Pa to x 101 = 15.150 rsd 
Ugrubo -oko 120 eu . 
Ugrubo -pola prosečne plate u Srbiji .
Pravoj ženi je isti efekat i jedna ruža . 
Ovakve "prezentacije" su za estradu i rijaliti šou programe .

Izuzetak zaista može da bude neka važna godišnjica braka ,ili tako nešto ,recimo 50 ti rođendan žene ,pa hajde kao simbolično ,"da mi živiš još toliko " inače je -q..čenje ,da se "ostavi utisak" na nekoga ,jeftine fore ,tipa "videla žaba ....pa i ona digla nogu" . 

[You must be registered and logged in to see this image.] 

ps odgovorno tvrdim sve što napisah ,nekad sam i ja bio "budala sa 101 ružom"










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža EmptyPet Avg 07, 2015 10:53 am

Danubius ::

Rekli bi ,ovaj baš hoće da se q..či ,i pokaže da je pun k*o brod ,ima se ,može se .
Prosečna cena ruže u cvećari je 150 rsd . 
Pa to x 101 = 15.150 rsd 
Ugrubo -oko 120 eu . 
Ugrubo -pola prosečne plate u Srbiji .
Pravoj ženi je isti efekat i jedna ruža . 
Ovakve "prezentacije" su za estradu i rijaliti šou programe .

Izuzetak zaista može da bude neka važna godišnjica braka ,ili tako nešto ,recimo 50 ti rođendan žene ,pa hajde kao simbolično ,"da mi živiš još toliko " inače je -q..čenje ,da se "ostavi utisak" na nekoga ,jeftine fore ,tipa "videla žaba ....pa i ona digla nogu" . 

ps odgovorno tvrdim sve što napisah ,nekad sam i ja bio "budala sa 101 ružom"


Ružno je pljuvati po svojim ondašnjim osećanjima, "budalo sa 101 ružom".
Jebote, sve gledaš kroz lovu. Isto bi gled'o i jednu ružu jer je ona 150 dindži a to je 100g kafe u dućanu.
1, 101 ili 1101, nebitno. Ponekada ljubav nema cenu al' je dobra ideja, pokloniti 10.101 ružu.
E, sad, da l' to  spada u domen kiča  il'  nedostatka mašte, na koji drugi način ljubav može da se iskaže, je druga stvar.


rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža EmptyPet Avg 07, 2015 12:46 pm

John Doe ::


E, sad, da l' to  spada u domen kiča  il'  nedostatka mašte, na koji drugi način ljubav može da se iskaže, je druga stvar.


rasta
Sve što se iskazuje "materijalno" jeste kič. Kao što rekoh ,spadao sam u cirkusanere po tim pitanjima ,i nijednog trenutka ne žalim . 
I to velike cirkusanere -pogrešno misleći da je to sa "stilom" . 
Uvek se setim  "Dinastije" ...kad Blejk napravi neko sranje ,i onda ona cmizdrava Kristl počne da kenjka ,a on izvadi etui sa kakvom dijamantskom narukvicom (ili je ubaci u privatni avion i vozi na večeru u Pariz ,sve sa ružama i šampanjcem za "usput" ) ,i u sekundi sve bude "oprošteno" ,divno, romantično ....
Vremenom sam naučio da je romantika sadržana u sitnicama ,a ne u veškorpama ruža.

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža EmptyPet Avg 07, 2015 1:18 pm

Danubius ::

Vremenom sam naučio da je romantika sadržana u sitnicama ,a ne u veškorpama ruža.


Romantika je u tebi ili nije, tako da ni sitnice nisu potrbne.
Pruži nekome čašu vode u plastičnoj čaši, na pravi način, gledaće te k'o da si joj poklonio crveni Ferari.
Šta da ti kažem?
Ili si loše učio ili nisi dovoljno.


rasta
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža EmptyPet Avg 07, 2015 1:40 pm

Nisam romantična i retko dobijam cveće. Dovoljna mi je jedna ruža, 101 bi bila mnogo..zbunila bi me ta veličina buketa. Ne znam šta bih mislila o tom nekome, jer ponavljam-nikada to nisam doživela. Možda bih bila srećna, ko zna..
Mada, meni je bilo dovoljno i pet krem bananica i jedna čokolada, to nije romantika, već znak pažnje. Bila sam srećna sa čokoladom i krem bananicama.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža EmptyPet Avg 07, 2015 2:00 pm

Ma kakva tema!  top88
Kao bivsi "cvjecar" mogla bih vam navesti dosta primjera koji govore o tome koliko su muskarci manje-vise razliciti...stidljivi. .. a prije svega. ..smijesni. ..kad je kupovina cvijeca u pitanju.

Volim cvijece i rijetkost je da ga nemam u vazni. ..Tako da upoznati je li sa tim sta volim, sta ne. .. cesto me obraduju buketom. ..Da li ce buket sadrzati par cvjetica ili ce biti onako bas "raskosan" ...to mi je potpuno svejedno. Jedna ili 101 ruza. ..totalno nebitno. ..i ne znam zapravo koja je "simbolika" (ako je uopste ima) te 101 ruze?











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža EmptyPet Avg 07, 2015 3:46 pm

E boske, bas lepo. Mozes nam opisati upravo te, koji su kupovali 101 ruzu.
Ne bih bas povezivala kupovinu tolikog broja ruza sa finansijama. Ne treba bas sve proracunavati i u cifre pretvarati.
Pre svega, mislim da je jako bitno poznavati osobu koju darivas. Ako znas da ce *pasti* na taj buket, da ce je to usreciti, pa vredi stedeti da bi nekog usrecio.
Licno ne padam na takve gestove. Moj muski to jako dobro zna, no ako bih dobila 101 ruzu od nekog ko me manje poznaje, ne bih ga nazvala konzervativcem ni kicericom. Pre bih rekla romanticna dusa :proljece:
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža EmptyPet Avg 07, 2015 3:50 pm

Najviše ruža u buketu koje poklonih je bilo 43.
Da sam mogao na deset mesta po 43 malo bi bilo za osobu kojoj su bile namenjene.
Ali kako nisam, onda je ovaj bio po meri.

Naravno da je i jedna ruža po meri, ako je predaješ sa ljubavlju i stilom. Ali što u životu sebi nekada i ne priuštiti neki kapric, neku ludost, pa i baciti "celu" platu na tako nešto?
A šta će ONA da misli posle toga njena stvar. Sve se nešto bojim da joj je još neko ikad toliko ruža poklonio!










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža EmptyPet Avg 07, 2015 5:02 pm

bosankaa ::
. ..i ne znam zapravo koja je "simbolika" (ako je uopste ima) te 101 ruze?

dusicaa ::

Licno ne padam na takve gestove.  
Pa da vidimo šta kažu pametniji o simbolici "101 ruže" a i motivima .  spite :948208144: 

-----

Korpa od 101 ruže je,pre svega poklon koji svaka devojka potajno priželjkuje,a pravo značenje 101 ruže je sledeće, odnosno zašto baš 101. Pa 100 da bi se pričalo (komšiluk, rodbina, drugari), a 1 je za nju, jednu jedinu...


Buket cveća koji najčešće devojci poklanja neinventivni šmokljan da bi je impresionirao ili okajao neki greh koji mu je ona nabila na nos.101. ružu,iako deluje galantno,šmokljan kupuje na kvantašu u 3 ujutru,za 5 puta manje pare nego u cvećari. :rlol: 


Odličje neoriginalnosti i šablona koji se provlači kroz naše društvo, ali ipak pali kod "mawih dewojchicha" 
Može se naći i u odgovoru na pitanje "Šta da kupim ribi za godinu dana veze" u vidu saveta koji ti poručuje "Skini mi se s'k*rca"



Buket koji čini najviše tridesetak ruža razbacanih na sve strane istog upravo zato da bi izgledalo da ih ima čak sto i jedna, uglavnom sačinjen od milijardu dodataka, kao što su bele rade, ruzmarin, i slične gluposti, izgleda totalno kič, ali ga prostodušniji deo ženske populacije obožava.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža EmptyPet Avg 07, 2015 5:06 pm



Kaže jedna moja drugarica iz teretane, inače vaspitačica:
- Najviše mrzim kad mi za 8. mart ili rođendan donesu cveće, zato sam svima rekla da ja volim srebro! Eno je sa 101 srebrom zubbb










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža EmptySub Avg 08, 2015 2:25 am

Bila je to *ljubav* ... krunisana brakom i po *potpisu* mladoženja joj predaje korpu sa 101 ružom... za njegovu jedinu... najdražu...
Nažalost, potrajalo je čitave dvije godine... Ruže su uvenule...ljubavi *nestalo* ... Ne znam... da nisu ruže šta krive? 55555

[You must be registered and logged in to see this image.]











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža EmptySub Avg 08, 2015 2:35 am

bosankaa ::
Ma kakva tema!  top88
Kao bivsi "cvjecar" mogla bih vam navesti dosta primjera koji govore o tome koliko su muskarci manje-vise razliciti...stidljivi. .. a prije svega. ..smijesni. ..kad je kupovina cvijeca u pitanju.

Volim cvijece i rijetkost je da ga nemam u vazni. ..Tako da upoznati je li sa tim sta volim, sta ne. .. cesto me obraduju buketom. ..Da li ce buket sadrzati par cvjetica ili ce biti onako bas "raskosan" ...to mi je potpuno svejedno. Jedna ili 101 ruza. ..totalno nebitno. ..i ne znam zapravo koja je "simbolika" (ako je uopste ima) te 101 ruze?

Kakav slatkis od posta..Bosancica..divno si pisala..cvecarka ..ili prodavacica cveca je za mene, jedno od najlepsih zanimanja..tako divno i magicno..a 101 ruza..mozda znaci, ''Ljubav, koja ne zna za granice''..

[You must be registered and logged in to see this image.]

''Ova jedna-ljubav na prvi pogled''................










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža EmptySub Avg 08, 2015 3:06 am

[You must be registered and logged in to see this link.] like
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža EmptySub Avg 08, 2015 3:20 am

Astra ::
[You must be registered and logged in to see this link.]   like

Ovo je divno..predivno..

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža EmptySub Avg 08, 2015 1:37 pm

Ruža je moj omiljeni cvet, a dovoljna je i jedna, kad je od srca!
101 je nepotrebno razbacivanje.
Volim cveće, imam ga u saksijama, u vazama, i slažem se sa Nut da je raditi u cvećari divno zanimanje.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža EmptySub Avg 08, 2015 1:41 pm

Nije bitno šta daješ, nego, kako daješ.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža EmptySub Avg 08, 2015 1:49 pm

Vazda konkretan i "u sridu"! rasta












[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža EmptySub Avg 08, 2015 6:42 pm

Mislim da nam dame nisu iskrene! Sto  jedna ruža 98966

Sve je to ok...i samo jedan cvet ako je od srca, ali ne verujem vam da ne biste odlepile od sreće na 101 ružu! ili 111...
Hajde stvarno zamislite situaciju da vam na vrata dolazi isporuka i takav buket. To ne šalje bilo ko...










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža EmptySub Avg 08, 2015 6:46 pm

brdjanin ::
Mislim da nam dame nisu iskrene!  Sto  jedna ruža 98966

Sve je to ok...i samo jedan cvet ako je od srca, ali ne verujem vam da ne biste odlepile od sreće na 101 ružu! ili 111...
Hajde stvarno zamislite situaciju da vam na vrata dolazi isporuka i takav buket. To ne šalje bilo ko...

... i ti si provalio???
Nego, s' obzirom na današnji dan, dovoljno je poneti kitu.


rasta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža EmptyNed Avg 16, 2015 11:19 am

Jedna u kojoj je 1001 !

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža EmptyNed Avg 16, 2015 11:43 am

Šta reći zemo... aplauseee aplauseee aplauseee
Za posebnu ženu, posebna ruža... od voljenog muškarca...
Još jedan dokaz da je manje više. top88

Džaba nekom i 1001 ako ih ne zaslužuje...ili ako nisu dokaz ljubavi već kupovne "moći" ...

Bravo za JD top88











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža EmptyNed Avg 16, 2015 12:14 pm

justicija ::
Jedna u kojoj je 1001 !

[You must be registered and logged in to see this image.]
Matori pokvarenjak ,zna kako treba  smehsmeh smehsmeh smehsmeh ruza

Šalim se ,naravno ....ako se ja pitam ,to je gest ,pre nego veš korpa sa 101 .  aplauseee










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža EmptyNed Avg 16, 2015 5:58 pm

Ovo je divno! Bravo JD. top88










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža EmptyNed Avg 16, 2015 6:15 pm

Kada su pune ruke cegera, ne postoji drugi način da se uruči cvet, Cvećara je na nekih 400m pa tako kroz centar grada. Malko boli vilica al' sve za ljubav.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža EmptyPon Avg 17, 2015 9:07 pm

Svaka čast, JD!! To je muškarac koga nije stid da pokaže koliko voli svoju ženu!
E, jeste ova moja Justi veštica, skontala je ona šta se krije iza grube spoljašnosti uzuz9










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža EmptyPon Avg 17, 2015 9:55 pm

O kojoj ti gruboj spoljasnosti pricas Sibil....ja ga znam samo kao pravo musko.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža EmptyPon Avg 17, 2015 10:02 pm

Astra ::
O kojoj ti gruboj spoljasnosti pricas Sibil....ja ga znam samo kao pravo musko.

Vjeruj mi i to 1/1! migg

p.s. svaka sličnost je slučajna smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža EmptyPon Maj 15, 2017 1:06 am

Obično su rekle "Ovaj ne zna šta će sa parama" ali su mnoge rekle i da je kič. Sve zavisi na kakvu naiđeš ...

Jednom sam pola grada obišao da određenoj osobi nađem plavu orhideju (koje se danas prodaju na svaki korak ali ih tada nije bilo), pa kad sam je konačno našao, rekla je "Dobro da mi nisi kupio 101 ružu, samo sam se zezala" zid
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Sponsored content





Sto  jedna ruža Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto jedna ruža   Sto  jedna ruža Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sto jedna ruža
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Virus H1N1 i mutacije (SVINJSKI i druge vrste )
» Biti otac...ili Samo je jedna majka!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ĆASKAONICA /DEBATNI KLUB :: O LJUBAVI I SMEŠNIM POKRETIMA :: LJUBAV I DRUGI ZLOČINI :: ROMANTIKA-
Skoči na: