DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili?

Ići dole 
+18
Klosarka
determinanta
dejan
Orhideja
malena debeljuca
PJER
Alisa
Draganna
sonia
Kijara-brm
montoya
Silvy
doctorr67
Smiljan
Crna_ovca
Sanjalica
Astra
Danubius
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili?   PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 EmptyNed Dec 07, 2008 7:02 pm

First topic message reminder :

Svi ovde (nažalost) moramo da radimo ...Da li smo sami birali školu u koju smo išli, tj zanimanje, da li volimo to što radimo -i da možemo birati, ili da možemo sve ispočetka -šta bi voleli da budete po zanimanju? Računa se i maštanje, neki posao koji volite, ali od njega ne bi mogli živeti...










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio danubius dana Ned Dec 07, 2008 7:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Alisa




Datum upisa : 18.12.2009

PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili?   PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 EmptyUto Jan 12, 2010 6:34 pm

Apsolutno dosadno....ali kao sto rekoh neka se ja iznenadim na nekim drugim poljima a ovde nikako ne bih volela da me iznenade ne daj Boze nekom depesom u kojoj pise.....buy buy...
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer



Datum upisa : 13.10.2008

PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili?   PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 EmptyUto Jan 12, 2010 6:39 pm

da budem tenkista.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 09.02.2008

PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili?   PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 EmptyUto Jan 12, 2010 6:40 pm

posle buy buy..verovatno negde sledi pravi raj.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
malena debeljuca




Datum upisa : 23.09.2009

PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili?   PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 EmptySub Jan 16, 2010 4:42 pm

Od rane mladosti sam mastala da budem uciteljica ili voditeljka na nekoj radio stanici....na moju veliku srecu nisam izabrala ni jedan od ta dva decija sna,vec sam spletom okolnosti krenula putem koji se nekako sam po sebi nametnuo.Hvala mojim dragim roditeljima ekonomistima koji su mi pomogli da prepoznam sebe, jer ja sam danas presrecna sto radim posao koji jako volim.Biti knjigovodja u danasnje vreme nije lako ali ja svoj posao jednostavno obozavam i sto sam vise zatrpana papirima bolje funkcionisem a i moj temperament je takav da nikako ne bih mogla da podnesem neko mirno radno mesto...sto je veca guzva i sto su stanke zahtevnije ja sam jaca i zadovoljnija.
Nazad na vrh Ići dole
Orhideja




Datum upisa : 22.11.2009

PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili?   PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 EmptySub Jan 16, 2010 9:43 pm

O Bože ja sam stvarno svestrana, promijenila sam poslova i poslova, neke radila a da ni dana iz te struke nemam ali radila dok je bilo dobro i plaćeno a onda odlazila za boljim.Danas radim posao u kome mi najviše smeta 5 godina odgovornosti pred zakonom za svaki potpis. A da je plaćen...jeste.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kako-do.co.cc
dejan




Datum upisa : 16.11.2009

PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili?   PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 EmptyPon Feb 01, 2010 11:49 pm

bio bi ono sto sad i jesam -muzicar- stim sto bih radio samo to a ne u ovoj usranoj firmi niti bilo gde drugde,to je ono sto volim i da imam jos hiljadu i jedan zivot radio bih to.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili?   PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 EmptyPet Feb 12, 2010 1:08 pm

Hteo sam da budem arheolog, nije mi se dalo, moja istraživanja su otišla u drugom pravcu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili?   PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 EmptyPet Feb 12, 2010 1:52 pm

Pilot vojnog aviona. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna



Datum upisa : 06.01.2008

PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili?   PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 EmptyPon Mar 08, 2010 11:03 pm

Htela sam upisati stolarski i još uvek maštam o jednoj radionici u podrumu neke kuće. Obožavam drvo i pod rukom mogu odrediti o kojoj vrsti se radi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Klosarka
Dama ispod mosta
Klosarka


Location : Planeth Earth
Humor : Ako se namesti...
Datum upisa : 06.02.2010

PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili?   PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 EmptyPon Mar 08, 2010 11:18 pm

Zelja mi je bila da budem turisticki vodic. Na zalost, poslusala sam roditelje, upisala prava, i Bogu hvala brzo odustala, jer je to posao koji nikada ne bih mogla da radim. Svoju zelju za upoznavanjem novih prostora morala sam sama da finansiram, ali mi nije zao.
Zato roditelji...ne lecite svoje komplekse tako sto cete forsirati svoju decu da studiraju ono sto ne vole. Verujte u njih, i podrzavajte ih! :aii:
Nazad na vrh Ići dole
Amisela
Komšinica preko plota
Amisela


Datum upisa : 04.08.2009

PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili?   PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 EmptyUto Mar 09, 2010 7:29 am

Mozda sam ja jedna od retkih koja voli svoj posao,ali htela ili ne ,moram priznati da mi je oduvek bila zelja da napisem knjigu ili roman,zato ovde najvise volim temu,Sastavi pricu.!
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili?   PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 EmptySub Jun 05, 2010 1:28 pm

Danubius ::
Svi ovde (nažalost) moramo da radimo ...Da li smo sami birali školu u koju smo išli, tj zanimanje, da li volimo to što radimo -i da možemo birati, ili da možemo sve ispočetka -šta bi voleli da budete po zanimanju? Računa se i maštanje, neki posao koji volite, ali od njega ne bi mogli živeti...

Krenula na Prava a završila Ekonomiju.....pih. Ali obzirom na odgovornost i puno truda koje moj posao zahteva više puta sam poželela da budem, shodno nasluvu teme Naslov: PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? ,
.....Jagodinka Simonović
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili?   PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 EmptySre Jun 09, 2010 5:19 pm

sonia ::
Danubius ::
Svi ovde (nažalost) moramo da radimo ...Da li smo sami birali školu u koju smo išli, tj zanimanje, da li volimo to što radimo -i da možemo birati, ili da možemo sve ispočetka -šta bi voleli da budete po zanimanju? Računa se i maštanje, neki posao koji volite, ali od njega ne bi mogli živeti...[/size]


Moj san je bio da budem oficir. Razlichiti faktori su uticali na to da izaberem , ipak, medicinsku shkolu, i ako sam se bojala krvi! [You must be registered and logged in to see this image.]
Tokom vremena sam zavolela medicinu, i pronashla oblast koja mi odgovara, tako, mogu reci , da volim svoj posao.
Kad mi mogla da biram ispochetka, bila bih novinar, recimo.... [You must be registered and logged in to see this image.]



Il' mozda prodavacica cveca? Sto da ne? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
zirafa
Vitez od reči
zirafa


Godina : 68
Datum upisa : 29.03.2010

PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili?   PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 EmptySre Jun 09, 2010 5:21 pm

Vitez od svemirski brod...Poveo bi sam ovo "devojče dana"da mi kuva kafu , čajevi i tako da spremi neko ćevapče...
Nazad na vrh Ići dole
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack


Godina : 31
Location : Gdje ljubav putuje....
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili?   PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 EmptySre Okt 01, 2014 12:06 am

Bila bi pjevacica...Sto posto... :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili?   PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
PEKAR;LEKAR APOTEKAR.....šta bi bili?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Kad biste bili...
» Da li ste (ili bili ) PODSTANAR ?
» Ko ste bili u proslom zivotu?
» STA ste bili u predhodnom zivotu?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: