DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Ko ste bili u proslom zivotu? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Ko ste bili u proslom zivotu? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ko ste bili u proslom zivotu?

Ići dole 
+6
robija60
Danubius
doctorr67
Silvy
determinanta
slatkicass
10 posters
AutorPoruka
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

Ko ste bili u proslom zivotu? Empty
PočaljiNaslov: Ko ste bili u proslom zivotu?   Ko ste bili u proslom zivotu? EmptyČet Dec 27, 2007 7:23 am

Uz dozvolu poznanice preuzela sam sa jednog foruma ovaj link. Pogledajte i zabavicete se....


[You must be registered and logged in to see this link.]



.
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

Ko ste bili u proslom zivotu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ste bili u proslom zivotu?   Ko ste bili u proslom zivotu? EmptyPet Dec 28, 2007 7:34 am

Izvjestaj:
--------------------------------------------------------------------------------
Ne znamo da li Vam se svidja, ali bili ste MUSKO u vasoj prethodnoj inkarnaciji.
Bili ste rodjeni negde na teritoriji sadasnje drzave: Filipini, priblizno u godini: 1850.
Vase zanimanje je bilo jedno od sljedecih: doktor, hirurg, travar.
--------------------------------------------------------------------------------
Vas psiholoski profil u proslom zivotu:
Nemilosrdan karakter, pazljivo ste donosili odluke u kriticnim situacijama sa savrsenom samokontrolom i jakom voljom. Ovakvi ljudi su uglavnom bili dopadljivi ali ne uvijek i voljeni.
--------------------------------------------------------------------------------
Lekcija koju Vam vas prosli zivot prenosi u sadasnji:
Borite se sa zlom u danasnjem svetu, pronadjite njegove korene. Svi veliki problemi imaju slicne uzroke
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Ko ste bili u proslom zivotu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ste bili u proslom zivotu?   Ko ste bili u proslom zivotu? EmptyNed Jan 06, 2008 6:53 am

Ne znamo da li Vam se svidja, ali bili ste MUSKO u vasoj prethodnoj inkarnaciji.
Bili ste rodjeni negde na teritoriji sadasnje drzave: Turska, priblizno u godini: 575.
Vase zanimanje je bilo jedno od sljedecih: bibliotekar, svestenik, kustos.
--------------------------------------------------------------------------------
Vas psiholoski profil u proslom zivotu:
Uvek ste voleli da putujete, istrazujete, mogli ste biti detektiv ili spijun.
--------------------------------------------------------------------------------
Lekcija koju Vam vas prosli zivot prenosi u sadasnji:
Poradite na svom umu. Nadjite dobrog ucitelja i utrosite vreme i energiju na učenje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Silvy
Frumos si de foc
Silvy


Godina : 47
Location : Bor
Datum upisa : 11.10.2007

Ko ste bili u proslom zivotu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ste bili u proslom zivotu?   Ko ste bili u proslom zivotu? EmptyNed Jan 20, 2008 11:09 pm

Ne znamo da li Vam se svidja, ali bili ste ZENSKO u vasoj prethodnoj inkarnaciji.
Bili ste rodjeni negde na teritoriji sadasnje drzave: Nova Gvineja, priblizno u godini: 800.
Vase zanimanje je bilo jedno od sljedecih: pisac, dramaturg, vrac.
--------------------------------------------------------------------------------
Vas psiholoski profil u proslom zivotu:
Bili ste naucnik, uvijek trazeci nova objasnjenja. Okruzenje vas nije uvijek shvatalo, ali je postovalo vase znanje.--------------------------------------------------------------------------------
Lekcija koju Vam vas prosli zivot prenosi u sadasnji:
Budite mudriji, proucavajte drevne dokumente. Snaznom borbom i velikim radom cete dostici svoju sudbinu.
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Ko ste bili u proslom zivotu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ste bili u proslom zivotu?   Ko ste bili u proslom zivotu? EmptyPon Jan 21, 2008 12:18 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Ko ste bili u proslom zivotu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ste bili u proslom zivotu?   Ko ste bili u proslom zivotu? EmptySub Jan 26, 2008 8:27 pm

Izvjestaj:
--------------------------------------------------------------------------------
Ne znamo da li Vam se svidja, ali bili ste ZENSKO u vasoj prethodnoj inkarnaciji.
Bili ste rodjeni negde na teritoriji sadasnje drzave: Severna Afrika, priblizno u godini: 1075.
Vase zanimanje je bilo jedno od sljedecih: farmer, tkac, krojac.
--------------------------------------------------------------------------------
Vas psiholoski profil u proslom zivotu:
Tragac za istinom i mudroscu. Mogli ste da vidite svoje buduce zivote. Dozivljavali su vas kao osobu koja vodi u buducnost.
--------------------------------------------------------------------------------
Lekcija koju Vam vas prosli zivot prenosi u sadasnji:
Vasa lekcija - odredite svoj stav prema drugim ljudima, budite razumni.
--------------------------------------------------------------------------------
Zapamtite-----------------ZENSKO????????????....udeshise me ovi..Jedva cekam sledecu reinkarnaciju,hehe
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Ko ste bili u proslom zivotu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ste bili u proslom zivotu?   Ko ste bili u proslom zivotu? EmptyNed Jan 27, 2008 2:36 am

Izvjestaj: <hr width="100%" color=#5b6a86 noShade SIZE=1>Ne znamo da li Vam se svidja, ali bili ste MUSKO u vasoj prethodnoj inkarnaciji.
Bili ste rodjeni negde na teritoriji sadasnje drzave: Madjarska, priblizno u godini: 1175.
Vase zanimanje je bilo jedno od sljedecih: vodja, major, kapetan. <hr width="100%" color=#5b6a86 noShade SIZE=1>Vas psiholoski profil u proslom zivotu:
Plaha, konstruktivna, tiha osoba. Kreativni, cekali ste da zivot postane slobodniji. Ponekad Vas je okolina smatrala strancem. <hr width="100%" color=#5b6a86 noShade SIZE=1>Lekcija koju Vam vas prosli zivot prenosi u sadasnji:
Vasa lekcija je da budete velikodusni. Budite malo manje materijalista.lol!
Nazad na vrh Ići dole
robija60

robija60


Datum upisa : 25.01.2008

Ko ste bili u proslom zivotu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ste bili u proslom zivotu?   Ko ste bili u proslom zivotu? EmptyNed Jan 27, 2008 6:14 pm

Neznam sta sam bila u proslom zivotu al
mislim da sam ipak bila MUSKO I TO PEDER:))
OD SVEGA TOGA MI OSTALA ADAMOVA JABUCICA I LJUBAV PREMA MUSHKOM POLU:))))))))))))))
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Ko ste bili u proslom zivotu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ste bili u proslom zivotu?   Ko ste bili u proslom zivotu? EmptyNed Jan 27, 2008 9:30 pm

robija60 ::
Neznam sta sam bila u proslom zivotu al
mislim da sam ipak bila MUSKO I TO PEDER:))
OD SVEGA TOGA MI OSTALA ADAMOVA JABUCICA I LJUBAV PREMA MUSHKOM POLU:))))))))))))))

xaxxxaaaaaxaa!:)))lol!
Nazad na vrh Ići dole
njushkalo_
Glavni opservator
njushkalo_


Location : daleko od tebe
Datum upisa : 27.12.2007

Ko ste bili u proslom zivotu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ste bili u proslom zivotu?   Ko ste bili u proslom zivotu? EmptyPet Feb 15, 2008 7:13 pm

Izvjestaj:
--------------------------------------------------------------------------------
Ne znamo da li Vam se svidja, ali bili ste MUSKO u vasoj prethodnoj inkarnaciji.
Bili ste rodjeni negde na teritoriji sadasnje drzave: Egipat, priblizno u godini: 775.
Vase zanimanje je bilo jedno od sljedecih: pisac, dramaturg, vrac.
--------------------------------------------------------------------------------
Vas psiholoski profil u proslom zivotu:
Nemilosrdan karakter, pazljivo ste donosili odluke u kriticnim situacijama sa savrsenom samokontrolom i jakom voljom. Ovakvi ljudi su uglavnom bili dopadljivi ali ne uvijek i voljeni.
--------------------------------------------------------------------------------
Lekcija koju Vam vas prosli zivot prenosi u sadasnji:
Borite se sa zlom u danasnjem svetu, pronadjite njegove korene. Svi veliki problemi imaju slicne uzroke.
--------------------------------------------------------------------------------
Zapamtite...
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

Ko ste bili u proslom zivotu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ste bili u proslom zivotu?   Ko ste bili u proslom zivotu? EmptyPet Feb 15, 2008 10:32 pm

Slicni su nam profili:)))


.
Nazad na vrh Ići dole
SHRAFCIGGER

SHRAFCIGGER


Location : SWUDA ME IMA.....
Humor : VEOMA
Datum upisa : 23.08.2008

Ko ste bili u proslom zivotu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ste bili u proslom zivotu?   Ko ste bili u proslom zivotu? EmptySub Avg 23, 2008 10:33 pm

ja sam bio pajac u cirkusu.........stwarno........... :D
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Ko ste bili u proslom zivotu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ste bili u proslom zivotu?   Ko ste bili u proslom zivotu? EmptyNed Avg 24, 2008 10:12 am

SHRAFCIGGER ::
ja sam bio pajac u cirkusu.........stwarno........... :D

U Rusiji, klovnovi idu na akademiju, u rangu fakulteta ...za humor pre svega treba imati visok stepen inteligencije tongue










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Ko ste bili u proslom zivotu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ste bili u proslom zivotu?   Ko ste bili u proslom zivotu? EmptySub Jan 09, 2010 2:21 pm

Ne radi link, i kako sad da znam? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Orhideja

Orhideja


Location : u tvom srcu
Datum upisa : 22.11.2009

Ko ste bili u proslom zivotu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ste bili u proslom zivotu?   Ko ste bili u proslom zivotu? EmptySub Jan 09, 2010 4:56 pm

Ne radi link.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kako-do.co.cc
Sponsored content





Ko ste bili u proslom zivotu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ste bili u proslom zivotu?   Ko ste bili u proslom zivotu? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ko ste bili u proslom zivotu?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» STA ste bili u predhodnom zivotu?
» Poslednji poziv u zivotu bi uputili...
» Invalidi i njihove svakodnevne barijere u zivotu
» Kad biste bili...
» Da li ste (ili bili ) PODSTANAR ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DUHOVNOST I EZOTERIJA :: SA ONE STRANE STVARNOG :: PARAPSIHOLOGIJA /ALTERNATIVA-
Skoči na: