DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Da ste predsjednik drzave.. BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Da ste predsjednik drzave.. BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Da ste predsjednik drzave..

Ići dole 
+36
brunolino
AstrinaKomsinica
Doktor Zo
jutarnja izmaglica
BiljaM
popovac
Ivana_258
determinanta
Zvončić
Bole__Ser.
kordun
Oci-ANDJELA
Krupljanka
~HeLeNa~
debilko
svilanaasvaltu
Sanjalica
Zagonetna
Lily
Kijara-brm
doctorr67
Smiljan
Astra
Boban
Slovenska
Crna_ovca
SJaj
Storm_z
montoya
sonia
vecnost
slatkicass
Danubius
zvezdana
Luckasta
komunikativn@
40 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
komunikativn@
Fatal Femme
komunikativn@


Godina : 51
Location : tu i tamo -:)
Datum upisa : 02.02.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptyUto Apr 08, 2008 10:28 pm

..tjedan dana...

sto bi sve promjenili u drzavi za to vrijeme ?
Nazad na vrh Ići dole
Luckasta

Luckasta


Godina : 63
Location : Germany
Humor : :)
Datum upisa : 14.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptyUto Apr 08, 2008 10:41 pm

ufffffffff...ja bi bas imala posla...ne znam gde bi prije pocela...ili ovde u nemackoj ili u srbiji...kako god da jeste, pucalo bi na sve strane:)))))))))napravila bi onako bas pravo prolecno generalno ciscenje:))) lol!
Nazad na vrh Ići dole
zvezdana

zvezdana


Datum upisa : 23.12.2007

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptyUto Apr 08, 2008 10:42 pm

Prvo, prosila ovlascenja predsedniku
Drugo, produza predsedniku mandat.......
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptyUto Apr 08, 2008 10:51 pm

Na kratko sam bio :king: Brda i tamo sam izlozio svoj program, hehehe.... U Srbiji-prvo lustracija, pa hapsenje mafija (svih) pa onda preispitivanje svih "privatizacija" Zabrana svih ekstremnih politickih partija na 5 godina, reforma sudstva , Bia, vojske i policije, ulazak u sve Evropske integracije. Onda bi bio mir .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Luckasta

Luckasta


Godina : 63
Location : Germany
Humor : :)
Datum upisa : 14.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptySre Apr 09, 2008 8:12 am

danubius ::
Na kratko sam bio :king: Brda i tamo sam izlozio svoj program, hehehe.... U Srbiji-prvo lustracija, pa hapsenje mafija (svih) pa onda preispitivanje svih "privatizacija" Zabrana svih ekstremnih politickih partija na 5 godina, reforma sudstva , Bia, vojske i policije, ulazak u sve Evropske integracije. Onda bi bio mir .
1.)...ja mislila ti demokrat (zasto onda zabrana svih ekstremnih politickih partija na 5 godina? kad cak jedna Nemacka i dan danas nema zabranu za NPD), a vrlo dobro se pamti i zna ko je NPD!!!
2.)ima li Srbija a i sve bivse republike ex-YU, dovoljno slobodnog kapaciteta u zatvorima, da toliku masu naroda (koje ti ovde navodis) smesti u celije?
3.) U koje zatvore cemo strpati sve te Evropljane i one preko bare, sto su nam rasturili nasu domovinu celu bivsu ex-YU, dok su sami svoje narode i svoje teritorije opet spojili, sjedinili i navodno vode ratove i bacaju bombe po TUDJIM zemljama, zato sto osecaju ugrozenost prema svojoj zemlji???



Nije lako biti rukovodioc jedne zemlje...To ti je isti zadatak kao staratelj jedne porodice..On gleda da sacuva svoju porodicu, svoju imovinu...Ali dosla zla vremena, pa para busi gde burgija nece...Izgleda se danas moze sve kupiti, pa tako i moral :( :(
Nazad na vrh Ići dole
komunikativn@
Fatal Femme
komunikativn@


Godina : 51
Location : tu i tamo -:)
Datum upisa : 02.02.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptySre Apr 09, 2008 9:22 am

ehhh...Luckasta koji predsjednik ima josh morala kad se radi o njegovom dooopetu,narod i tako placha sve von-bis.. :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
Luckasta

Luckasta


Godina : 63
Location : Germany
Humor : :)
Datum upisa : 14.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptySre Apr 09, 2008 9:54 am

slazem se sa tobom komunikativna...zato sam i komentarisala tako...
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptySre Apr 09, 2008 9:58 am

Ne bih volela biti predsednik.......glavobolja :!:

Nešto me je asociralo na jednu humorističku seriju koja se trenutvo prikazuje na TV-u, agencija za SiS. U jednoj od epizoda je trebalo sastaviti listu kandidata za izbor najpoštenijeg građanina. Najnepošteniji među njima se nije hteo kandidovati pa kaže: "Znam da će mene izabrati. Narod će reći da sam toliko pošten jer se nisam hteo kandidovati"
Nazad na vrh Ići dole
Luckasta

Luckasta


Godina : 63
Location : Germany
Humor : :)
Datum upisa : 14.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptySre Apr 09, 2008 10:12 am

Bas tako slatkicass.....Narod je kao ovce, samo pravi coban treba :( ....a kad coban kiksne...e onda ovce na razne starne se rastrce i bleje.. :( :(
Nazad na vrh Ići dole
vecnost

vecnost


Godina : 57
Location : Macedonia
Datum upisa : 31.03.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptySre Apr 09, 2008 10:18 am

Narod ima to sto zasluzi svojom zeljom da ga neko vodi, pa ima to sto zasluzi svojim izborom... "kakav narod takva vlast"
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: narodna volja, heheheh   Da ste predsjednik drzave.. EmptySre Apr 09, 2008 5:36 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptySre Apr 09, 2008 9:51 pm

kao shto reche Radovan..... pobiti ..... i gotova stvar :geek:
nedelju dana? hm... lol!
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptySre Apr 09, 2008 11:53 pm

hahhhaaa, bolje da nisam...najebali bi.....:))) lol!










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptyČet Apr 10, 2008 9:37 am

Gde nadje dvojnika hahhahahhahahaa...samo da je još plav, hajde ofarbaj ga :!: :!: :!: Stavi mu plava sočiva :!:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptyČet Apr 10, 2008 9:41 am

Da sam predsednik , odmah bi sredio tender za RTV BOR....Ovako gnjavveeee ovi....nit prodaju, nit neko kupuje,,,,:evil:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptyČet Apr 10, 2008 9:45 am

danubius ::
Da sam predsednik , odmah bi sredio tender za RTV BOR....Ovako gnjavveeee ovi....nit prodaju, nit neko kupuje,,,,:evil:

mala ispravka prededniČe-............RTB
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptyČet Apr 10, 2008 9:48 am

slatkicass ::
danubius ::
Da sam predsednik , odmah bi sredio tender za RTV BOR....Ovako gnjavveeee ovi....nit prodaju, nit neko kupuje,,,,:evil:

mala ispravka prededniČe-............RTB
hahaha NISAM OBAVESTEN(ko jos neki) pa opet bili predsednici, premijeri.........










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Storm_z

Storm_z


Godina : 54
Location : Olujna polja
Datum upisa : 07.02.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptyČet Apr 10, 2008 2:55 pm

Ti si vec bio :king: brda,dzaba te i za Predsednika :D
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptyČet Apr 10, 2008 3:42 pm

Storm_z ::
Ti si vec bio :king: brda,dzaba te i za Predsednika :D
El? ko se bavi politikom, mora biti fleksibilan ,heheheOvo mi je drugi mandat, hehehe Et ti....:twisted: [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
SJaj

SJaj


Location : Balkan
Datum upisa : 04.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptyČet Apr 10, 2008 5:16 pm

Auuuu da sam presednik drzave,kako bi podigao penzije i plate najmanje 8% :geek:
Nazad na vrh Ići dole
Storm_z

Storm_z


Godina : 54
Location : Olujna polja
Datum upisa : 07.02.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptyČet Apr 10, 2008 6:27 pm

Kukuuuu,sto ruzan predsednik affraid Skidajte ga :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
komunikativn@
Fatal Femme
komunikativn@


Godina : 51
Location : tu i tamo -:)
Datum upisa : 02.02.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptyČet Apr 10, 2008 6:33 pm

Storm_z ::
Kukuuuu,sto ruzan predsednik affraid Skidajte ga :twisted:


odakle da pocnemo skidanje ,ha ? :scratch:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptyČet Apr 10, 2008 6:35 pm

Storm_z ::
Kukuuuu,sto ruzan predsednik affraid Skidajte ga :twisted:
MOZE; MOZE...odakle hocete,vazno da se skida,,,,evo DEDA od Predsednika, heheheh , jel se "bacio" na dedu ?:twisted: [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Storm_z

Storm_z


Godina : 54
Location : Olujna polja
Datum upisa : 07.02.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptyČet Apr 10, 2008 6:40 pm

Ovog necu ni pocinjati :evil: Vidi mu brkove affraid
Nazad na vrh Ići dole
komunikativn@
Fatal Femme
komunikativn@


Godina : 51
Location : tu i tamo -:)
Datum upisa : 02.02.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptyČet Apr 10, 2008 6:45 pm

ima staklene ochi affraid

weeeeeeeee...dedi petardu u dooopeeee...i baj,baj Mery :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
Storm_z

Storm_z


Godina : 54
Location : Olujna polja
Datum upisa : 07.02.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptyČet Apr 10, 2008 10:36 pm

Evo komunikacija ona je bas za predsednika[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Luckasta

Luckasta


Godina : 63
Location : Germany
Humor : :)
Datum upisa : 14.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptyPet Apr 11, 2008 5:26 am

da sam predsednik....razmisljala bi o tome, kako ministarske fotelje da razdelim na vas forumase....
kome koji rezor ministarstva prepustiti??? :?:

uffffffff..bas nije lako formirati vladu i njene zastupnike :scratch: :scratch:
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptyPet Apr 11, 2008 8:24 am

Da sam vam ja predsednik drzave uzivao bih.Vi bi radili,ja trosio.Vi bi protestvovali ja se ne bih osvrtao.Ma milina jedna.

Bash kao shto je i sada sa ovima. lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
zvezdana

zvezdana


Datum upisa : 23.12.2007

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptyPet Apr 11, 2008 8:27 am

Ja bih se, naravno, oslanjala na podrsku sirokih narodnih masa.
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptyPet Apr 11, 2008 8:29 am

Osloni se na mene sad ti...... :joker:
Nazad na vrh Ići dole
Luckasta

Luckasta


Godina : 63
Location : Germany
Humor : :)
Datum upisa : 14.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptyPet Apr 11, 2008 8:29 am

ma samo se ti kandiduj...ima da pobedis i zivis tako dobro kao i ovi sada:))))))))))))) lol!
Nazad na vrh Ići dole
Storm_z

Storm_z


Godina : 54
Location : Olujna polja
Datum upisa : 07.02.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptyUto Apr 15, 2008 1:38 am

Da sam ja predsednik svaki forumas bi omao vodece funkcije.I jos nesto.Svoju sobicu za grupnjak :cheers: lol!
Nazad na vrh Ići dole
Luckasta

Luckasta


Godina : 63
Location : Germany
Humor : :)
Datum upisa : 14.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptyUto Apr 15, 2008 8:24 am

malo je samo sobica...treba kuca cela lol! :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
Storm_z

Storm_z


Godina : 54
Location : Olujna polja
Datum upisa : 07.02.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptyUto Apr 15, 2008 5:29 pm

Ima bre da bidne ;)
Nazad na vrh Ići dole
Luckasta

Luckasta


Godina : 63
Location : Germany
Humor : :)
Datum upisa : 14.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptyUto Apr 15, 2008 5:33 pm

e pa kad "bidne" ti javi:))))))))))))))))))))) :bball: :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
Storm_z

Storm_z


Godina : 54
Location : Olujna polja
Datum upisa : 07.02.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptyUto Apr 15, 2008 5:45 pm

daj broj :lol: msn,kucnu adresu,e-mail,lk. ;)
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptyUto Apr 15, 2008 6:12 pm

da sam... napravio bi red u roku od 10 dana..napunio zatvore i ukinuo vizni rezim sa svetom.... lol!










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Luckasta

Luckasta


Godina : 63
Location : Germany
Humor : :)
Datum upisa : 14.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptyUto Apr 15, 2008 6:45 pm

nece ti biti dosta zatvora u celoj Srbiji, koliko je lopova samo u BG:)))))))))))).... a za vizni rezim sto s e tice...pa lako to resis, ti sad vec obukao pravu uniformu:))) lol!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptyUto Apr 15, 2008 8:11 pm

Luckasta ::
nece ti biti dosta zatvora u celoj Srbiji, koliko je lopova samo u BG:)))))))))))).... a za vizni rezim sto s e tice...pa lako to resis, ti sad vec obukao pravu uniformu:))) lol!
Prvo je tacno..vizni rezim bi vec bio davno ukinut, da se opet nisu pojavili oni sa Serbia uber alles i Srbija do Tokija parolama. Za te-trebalo bi pozajmiti malo tih u "montoynim uniformama" , pa glavne bukace u zgodni Konc lager...na koju godinicu, dok se napravi reda,,,,ne bi ih se vise niko ni secao .Ljudi kada zive dobro, ne zanima ih previse politika...Pitajte Svajcarce ili Swedjane ko im je predsednik Vlade-nemaju pojma .......










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptyUto Apr 15, 2008 9:43 pm

Da....uvezao bi josh izvrshitelje smrtnih kazni iz Turske da obave svoj deo duznosti, zatim kombinovao japansko nemacki tim za rukovodioce programa za ekspresno poboljsanje privrednog rasta standarda.Uveo u svim preduzecima shvajcarske satove i kodne kartice za ulazak i izlazak.
Smanjio(chitaj ukinuo) sve komunisticke praznike.Za istaknute pojedince u svakoj oblasti privrede i drustva specijalne nagrade u vidu zavidnih vrednosti.Ukinuo ili transformisao obaveznu vojsku u proffesionalnu placenu koja ce biti u spregu policije, a policiju transformisao u tu istu vojsku.I najvaznije...uredio specijalne ekonomsko tehnicke odnose sa
Republikom Nemackom...
Luckasta bi tom prilikom imala mesto savetnika u toj vladi...:)))

lol! lol! lol!










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio montoya dana Sre Apr 16, 2008 3:02 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Storm_z

Storm_z


Godina : 54
Location : Olujna polja
Datum upisa : 07.02.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptySre Apr 16, 2008 5:40 am

Meni si obezbedio mesto dole,garant(donji Parlament) :geek:
Nazad na vrh Ići dole
zvezdana

zvezdana


Datum upisa : 23.12.2007

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptySre Apr 16, 2008 8:54 am

Luckasta ::
nece ti biti dosta zatvora u celoj Srbiji, koliko je lopova samo u BG:))))))))))))....




lol! lol! lol! "..... Napravili tolike skoletine, a zatvori mali, ovolisni........"


Svi bi, bre, da kazne, niko da pomiluje !!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptySre Apr 16, 2008 3:02 pm

ti promeni drzavu pa nek te miluju:))) lol!










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Luckasta

Luckasta


Godina : 63
Location : Germany
Humor : :)
Datum upisa : 14.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptySre Apr 16, 2008 3:31 pm

a ja cu da iskoristim moje vreme kao savetnik EU,dok se u Srbiji prepucavaju ko je bolji i posteniji...

Savetovacu EU, kako mogu Srbiju i njen narod i za sitnije pare da kupe nego sto vizni rezim kosta:))) lol! .....


Nego mi ovako luckastoj, jedno i nije bas jasno...sta je sad u Srbiji sporno??? Zar nisu na vlasti zadnjih 8 godina , bas ti ljudi koji su obecali promene, dobar zivot, postenje, iskrenost, moral??? affraid

Bas sam glupa, dok to ne kapiram, mora da sam to u nekome drugome filmu gledala...cccccccc :evil: :evil: :evil:
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptySre Apr 16, 2008 3:39 pm

hmm...dabar ti zakljuchak...Svako od njih se brine da sto duze ostane na vlasti zarad sveukupne stete.Sve se zasniva i ostaje na lepim recima i praznoj prici.I dalje se sve krpi a nepravi novo.Niko nema "muda" da presece i krene ispocetka pravilno.Jedan je imao.... i kad je pokazao izgubio je glavu.Svakih 50 god.ispliva po jedan takav...i nazalost nas isti nacin zavrshi....










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Luckasta

Luckasta


Godina : 63
Location : Germany
Humor : :)
Datum upisa : 14.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptySre Apr 16, 2008 4:07 pm

montoya ::
hmm...dabar ti zakljuchak...Svako od njih se brine da sto duze ostane na vlasti zarad sveukupne stete.Sve se zasniva i ostaje na lepim recima i praznoj prici.I dalje se sve krpi a nepravi novo.Niko nema "muda" da presece i krene ispocetka pravilno.Jedan je imao.... i kad je pokazao izgubio je glavu.Svakih 50 god.ispliva po jedan takav...i nazalost nas isti nacin zavrshi....
mislim da si zaboravio i ovo dodati....Ne sme se zaboraviti 500 godina Osmanske vladavine...tako da je i dan danas ostalo po nesto od toga nama u krvi..a to je n.p. Zub za Zub , Oko za Oko... E pa tako i gore od tebe navedeni izgubi glavu...Ko poklanja u Haag 10 tudjih glava, treba time i racunati, da ce sam svoju eventuelno isto izgubiti......
zla vremena u narod dosla:( :(
Nazad na vrh Ići dole
zvezdana

zvezdana


Datum upisa : 23.12.2007

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptySre Apr 16, 2008 5:53 pm

Film nam uvek isti nude svi, al nikako da pocnu da ga prokazuju. I to sto nam nije dobro krivi su Turci!!!!1 Da, da.... Da nije njih mi uopste ne bi jeli ovcetinu, nego samo debele matore svinje. Jeli bi svi zlatnom viljuskom kao sto se to obicajavalo na dvoru Nemanjica, dok je Viljem cerecio butku prstima...... Al eto, upropastise nas Turci, pa ovi.... Pa oni.... Al ne damo se mi! Sad tjemo mi pravac Jevropa.
Evo, Luckasta moze da nam pomogne da se uklopimo u te globalne tokove. Mozemo da je imenujemo kao nezavisnog nevladinog izaslanika ispred nepokorene, neovisne drzave Marinkova Bara. Da odnese nase pozdrave i poklone i pokaza svetu kako smo mi spremni za napredak, potpuno spremni.... Po svaku cenu. NA RAZANJ SMO DAVNO NAVIKLI JOS ZA VREME TURAKA. Mozemo mi ostvariti i povecanje izvoza u zemlje EU - da, da... Prodavacemo maldesrpske ovchice zajedno sa ekoloskim raznjem. Naravno, na ovcama se nikad nije dobro zaradjivalo, ali ovi ekoloski razbnjevi bi mogli da donesu dobar car, cak bi mogli iskoristiti i pristupne fondove za uzgajanje sve trazenijih mrsavih neprcanih magaraca i konjica grbonjica. Samo treba da se slozimo i da proglasimo nezavisnost marinkove Bare i op..... ete nas u Jevropi!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptySre Apr 16, 2008 6:01 pm

montoya ::
hmm...dabar ti zakljuchak...Svako od njih se brine da sto duze ostane na vlasti zarad sveukupne stete.Sve se zasniva i ostaje na lepim recima i praznoj prici.I dalje se sve krpi a nepravi novo.Niko nema "muda" da presece i krene ispocetka pravilno.Jedan je imao.... i kad je pokazao izgubio je glavu.Svakih 50 god.ispliva po jedan takav...i nazalost nas isti nacin zavrshi....
Ima jedan sto ima "muda" ...vec su njemu pokusali svasta napakovati , a i smaknuti ga ...Problem je u tome , sto je toliko satanizovan po medijima, kao i Canak i pokojni Zoran , da vecina uopste ne slusa sta covek prica, nego samo kao papagaji ponavljaju citate koje su im uterali u glavu isti ti mediji......Dok Srbija ne pocne razmisljati svojom glavom, a ne uvlaciti se u d...pe "matuski Rusiji" , kao sto ovi idioti sada forsiraju, bice tako...Za moju generaciju-promasen zivot.... a nema nas dosta da se tome ucini kraj .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
zvezdana

zvezdana


Datum upisa : 23.12.2007

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptySre Apr 16, 2008 6:05 pm

Promeseno je samo ono sto si ti sam promasio. Nije ti ya to niko kriv. Uradio si sa svojim zivotom sta si hteo - ako si pogresio, tvoja je stvar.
Nazad na vrh Ići dole
Luckasta

Luckasta


Godina : 63
Location : Germany
Humor : :)
Datum upisa : 14.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. EmptySre Apr 16, 2008 6:10 pm

Pa nije ti ideja ni losa zvezdana, da fungiram i za Srbiju kao izaslanik...Ako ne budem znala kako se taj posao radi, nije problem ...Odem caskom kod Ceda, pa ce on pile da me nauci, kako se istovremeno igra na viise svadbi...A za nedaj Boze, mi pomogne i u vezi kontakta sa Solanom i Hadzijom...Bas prakticno, imati tako sposobnog i postenog,buduceg koalicijskog partnera kao sto je to Cedo....

Nego lako cu se ja snaci za to da i Srbiju zastupam kod Jevrope, nego me vise muci muka, koje darove ima Srbija jos da daruje Jevropi???
Ode Crna Gora, ode Kosovo, a cujem da se i Subotica sprema za samostalnu Autonomiju...Pa ne znam onda sta da poklonim u ime Srbije jos Jevropi???

A sto se izvoza tice, pa mozda je najbolje da ponudim na tender Jevropi ceo narod Srbije... Bolje da ja to Jevropi poklonim za badava, nego da se narod muci, stojeci u red za vizu pred ambasadama....Samo sumnjam da ce Jevropa hteti da primi bas TAJ poklon...???
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da ste predsjednik drzave.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da ste predsjednik drzave..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» In memoriam-poznati SVET

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVET ZABAVE :: IGRAONICA :: FORUMSKE IGRICE-
Skoči na: