DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Da ste predsjednik drzave..

Ići dole 
+36
brunolino
AstrinaKomsinica
Doktor Zo
jutarnja izmaglica
BiljaM
popovac
Ivana_258
determinanta
Zvončić
Bole__Ser.
kordun
Oci-ANDJELA
Krupljanka
~HeLeNa~
debilko
svilanaasvaltu
Sanjalica
Zagonetna
Lily
Kijara-brm
doctorr67
Smiljan
Astra
Boban
Slovenska
Crna_ovca
SJaj
Storm_z
montoya
sonia
vecnost
slatkicass
Danubius
zvezdana
Luckasta
komunikativn@
40 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
komunikativn@
Fatal Femme
komunikativn@


Godina : 51
Location : tu i tamo -:)
Datum upisa : 02.02.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyUto Apr 08, 2008 10:28 pm

First topic message reminder :

..tjedan dana...

sto bi sve promjenili u drzavi za to vrijeme ?
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits



Datum upisa : 16.08.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyNed Jul 12, 2009 10:19 pm

Dole predsednik !!!
SVI NA PROTESTIMA!

:ironic:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyNed Jul 12, 2009 10:22 pm

Šta dole ? GORE na predsednicu ! :sex1: :ironic:
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyNed Jul 12, 2009 10:23 pm

Naebali bi svi..:D

Prvo sebi napunila džepove,tj..sve što je ostalo..Drugima šta preostane..NIŠTA...:D


Poslednji izmenio Kijara-brm dana Ned Jul 12, 2009 10:24 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Oci-ANDJELA
Anđelina



Datum upisa : 08.06.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyNed Jul 12, 2009 10:23 pm

Ma samo se sprdajte... :477:

Igracete vi kako Vam ja sviram!! :harmonika: :prozor:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyNed Jul 12, 2009 10:47 pm

Oci-ANDJELA^Z ::


Igracete vi kako Vam ja sviram!! :harmonika: :prozor:
Koliko ja znam -jedino ja ovde umem da sviram ? A i neki sam neformalni "predsednik" ? Daklem......kan-kan bi bilo zgodno....... :55721: :55721: :55721: :55721: :55721: :55721: :55721: :55721:
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
~HeLeNa~




Datum upisa : 10.07.2009

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyPon Jul 13, 2009 3:22 am

Uvela bih uniforme u skole, da se ne bi videla socijalna razlika medju decom... ;)
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyPon Jul 13, 2009 12:59 pm

~HeLeNa~ ::
Uvela bih uniforme u skole, da se ne bi videla socijalna razlika medju decom... ;)
Potpuno se slažem-mi smo ih imali -mada su to bile neke ružne "kecelje "opet je mal bar stvorilo privid jednakosti .
Kreteni ništa ne uče od sveta - kreiraju se takve uniforme koje deca rado nose , a drugo , stvori se atmosfera ponosa pripadnosti toj školi.
Recept koji funkcioniše svugde u svetu , i u najelitnijim školama -kada dodješ u školu , uniforma- i mobilni u ormarić .Kad si van škole , oblačiš se kako hoćeš . Ja bih to zakonom sredio-i to da država dotira nabavku uniformi , jer ispada da je bi to bio još jedan namet na roditelje .


Poslednji izmenio danubius dana Pon Jul 13, 2009 1:08 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits



Datum upisa : 16.08.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyPon Jul 13, 2009 1:02 pm

Ovo mi govori da ste svetlosnim godinama daleko od Makedonije...ne kilometrima.
Već godinu dana kako funkcioniše kod nas taj sistem u školstvu.
Ogledajte se na susede, šta tražite u najelitnijim školama?

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 363104
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyPon Jul 13, 2009 1:22 pm

Sanjalica ::
Ovo mi govori da ste svetlosnim godinama daleko od Makedonije...ne kilometrima.
Već godinu dana kako funkcioniše kod nas taj sistem u školstvu.
Ogledajte se na susede, šta tražite u najelitnijim školama?

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 363104
hehehe.....da se vratim na temu....JAK i vaš predsednik, kao i naš....baš imamo na koga da se ugledamo

Da sam ja predsednik (ozbiljan sam sada ) prosveta , zdravstvo, policija, diplomatija , bi bili ženski resor , žene -ministri. I sigurno bi bilo bolje (žene -ne ulizujem vam se ! )
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyPon Jul 13, 2009 2:18 pm

.i ovde završavamo sa školskim uniformama -postovi su preneti na temu "školske uniforme " na "tinjedžer klub" forumu -nastavak tamo

nastavljamo ovde sa "da sam ja predsednik" Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 17346










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyPon Jul 13, 2009 3:10 pm

Svaka pora u ovom društvu ima veze sa predsednikovanjem, šefe Dani. Ali, ako ti tako odlučuješ, ja to poštujem. :peta strana sv

:maše1: (Pazi ovog hi hi...)
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyPon Jul 13, 2009 4:20 pm

Kornelija ::
Svaka pora u ovom društvu ima veze sa predsednikovanjem, šefe Dani. Ali, ako ti tako odlučuješ, ja to poštujem. :peta strana sv

:maše1: (Pazi ovog hi hi...)

Nema tu "poštujem" Kaže se : heil Danubius ! Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 17346 smehsmeh Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 98966


[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
kordun

kordun


Godina : 30
Location : Beograd
Datum upisa : 09.07.2009

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyPon Jul 13, 2009 4:25 pm

hehehehehhehehehhehe............. Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 17346
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kordun-info.ucoz.net
komunikativn@
Fatal Femme
komunikativn@


Godina : 51
Location : tu i tamo -:)
Datum upisa : 02.02.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyPon Jul 13, 2009 5:54 pm

danubius ::
Kornelija ::
Svaka pora u ovom društvu ima veze sa predsednikovanjem, šefe Dani. Ali, ako ti tako odlučuješ, ja to poštujem. :peta strana sv

:maše1: (Pazi ovog hi hi...)

Nema tu "poštujem" Kaže se : heil Danubius ! Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 17346 smehsmeh Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 98966


[You must be registered and logged in to see this image.]

...ovaj predsjednik ima klompawe ushi :skoro: ,i josh da mu se obracham sa "Bitte"
...ma yes malo morgen ble ble smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyUto Jul 14, 2009 9:38 am

[You must be registered and logged in to see this image.]


Da sam(ali nisam).. odmah uzeo expertski tim iz zapadne Nemacke i preslikao
kompletno drzavno uredjenje, dao Nemcima(iskljuchivo njima) najpovlasnjenije
uslove da preuzmu nasu privredu, prekopirao evropske zakone i naravno uz pomoc "saveznika" iskorenio mito i korupciju, popravio i napravio sve Autoputeve.
Mislim da bi to bilo dovoljno za mandat od 4 god.:)))
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyUto Jul 14, 2009 11:18 am

:maše1: Docu za predsednika.. :90358:


Ja tju mu biti prvi saradnik, tj savetnik.. parfem coni sminka :phil:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyUto Jul 14, 2009 11:19 am

danubius ::

Nema tu "poštujem" Kaže se : heil Danubius ! Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 17346 smehsmeh Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 98966

Pih, kaki si grdan. :bljak: Pa kako da ti kličem. Makar da ličiš na npr. Obamu iliti Srxona, ovako, ja sam od sada opozicija.

Kao opozicija, glasam da se svrgneš sa vlasti i to ravno na giljotinu. Ti si za giljotinu, koliko znam. :joint:

Ali, pošto bi novi predsednik bilo neko plemenito čeljade, ja znam da bi bio pomilovan. (Muško je u pitanju, tako da nemoj da ti misli odmah putuju tamo daleko do koječega).

Idem dalje:

Da sam predsednik države, smesta bi sebi natakla krunu na glavu i nazvala se kraljicom. Jbg. moram prvo sebe obezbediti, a ni vama neće biti loše. Sve same ministarke oko mene, pa mlade, lepe, pametne, pa ples u kraljevskoj dvorani, pa ministri, doministri, ma... da ne pričam dalje. Mi zrelije za zrele džentlmene bez brkova, moliću lepo.

Nakon godinu dana, na moj presto bi sela on(a) kush Državna tajna.

Svoj plan i program ću prezentirati sutra u 17.15 minuta.

Sada žurim, čeka me prevoz. Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 669322
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyUto Jul 14, 2009 12:58 pm

hhehe Moj kamerad Docca ti koliko vidim , ne smeta ?

pa jes,,,,,kada je Tom Kruz, može i da jedno oko nema , i SS -ovac, Korneliji štima ! Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 98966










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyUto Jul 14, 2009 1:05 pm

Joj, pa šta mi to radiš Dani? Nemam snage da udaram u tipke da ti objasnim da neću predsednika već kralja, odnosno kraljicu.

A pošto je Doca moj sugradjanin, o tome ćemo u hladovini neke lepe letnje bašte, u predvečerje, na miru, uz kafu i piće, pa do zaključnih tačaka.

Zvono samo što nije Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 669322
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptySre Jul 29, 2009 11:02 am

.. uvela bre diktaturu.. i da vis.. ondak sredjivanja "u kuci".. :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyČet Jul 30, 2009 10:47 am

Uvela bih red, rad i mir. multi
Nazad na vrh Ići dole
Bole__Ser.

avatar


Datum upisa : 18.06.2009

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyČet Jul 30, 2009 11:03 am

Dozvolio bi svim srbima da nadju izlaz na more lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyČet Jul 30, 2009 11:42 am

Bole__Ser. ::
Dozvolio bi svim srbima da nadju izlaz na more lol!

E, to je već nešto a podrazumeva da bi uposlio na hiljade bagerista koji bi iskopali nekoliko kanala pa sve tako do mora, a onda bi se more ulilo u te kanale, a mi bismo tim kanalima, u čamcima išli na more. SAmo koje? :girl_sigh:
Nazad na vrh Ići dole
Bole__Ser.

avatar


Datum upisa : 18.06.2009

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyČet Jul 30, 2009 11:48 am

Kornelija ::
Bole__Ser. ::
Dozvolio bi svim srbima da nadju izlaz na more lol!

E, to je već nešto a podrazumeva da bi uposlio na hiljade bagerista koji bi iskopali nekoliko kanala pa sve tako do mora, a onda bi se more ulilo u te kanale, a mi bismo tim kanalima, u čamcima išli na more. SAmo koje? :girl_sigh:

Samo što bi ti bageri umesto kašika nosili vatrene cevi. Nažalost to je jedini način. affraid Tako bi samo stigli do mora. Mada imam sada jednu novu ideju, umesto silnih ministara postavio bi ministarke i to samo one iz pley boy časopisa lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyČet Jul 30, 2009 11:56 am

Bole, čoveče, je l' bi ti pravio jaku i stabilnu državu ili sexy državu. One nemaju vremena da razmišljaju o državnim problemima gradjana.

E, baš sam danas u outu. Što se mene tiče, zbacila bih krunu sa svoje glave i postala potpuno pasivna. booored
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyČet Jul 30, 2009 12:00 pm

Bole__Ser. ::
Mada imam sada jednu novu ideju, umesto silnih ministara postavio bi ministarke i to samo one iz pley boy časopisa lol!
Ima to već.....Ilona Staler (alias Ćićolina ) je narodni poslanik....

Vidim da bi Monika Lewinski kod tebe bila ministarka za omladinu i sport lol!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Bole__Ser.

avatar


Datum upisa : 18.06.2009

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyČet Jul 30, 2009 12:03 pm

U suštini nemam uopšte stav za državnu politiku, isto kao i naši političari. Iskreno da ti kažem ni neznam što sam ja na ovoj temi. Neznam jesam li lud ili mi noge smrde. :scratch:


Heheheh Monika bi se borila za dozvolu pušenaj na javnom mestu :joint: :245916:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyČet Jul 30, 2009 12:07 pm

Jao Bole, pa ja nisam ni nalik na Moniku ali isto tako sam za borbu pušenja na javnom mestu. Molim bez insinuacija. stopmini
Nazad na vrh Ići dole
Bole__Ser.

avatar


Datum upisa : 18.06.2009

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyČet Jul 30, 2009 12:13 pm

Dobro Monika je unela novine u političkom lobiranju, doduše priznala je javno na koji način lobira. a ti bi u mojoj vladi bila ministar za kulturno uzdizanje, dok uzdizanje na način Monike bi zauzela neka druga dama lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyČet Jul 30, 2009 12:17 pm

E, Bole, tako mi zdrav i veseo bio. Fala ti. Mislim da bismo odlično saradjivali i postigli zavidne rezultate.

Što se dotične ministarke tiče, molim te oprezno biraj, nikako da ne bude sisata, guzata i lomna u struku. smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
komunikativn@
Fatal Femme
komunikativn@


Godina : 51
Location : tu i tamo -:)
Datum upisa : 02.02.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyČet Jul 30, 2009 4:09 pm

Kornelija ::
E, Bole, tako mi zdrav i veseo bio. Fala ti. Mislim da bismo odlično saradjivali i postigli zavidne rezultate.

Što se dotične ministarke tiče, molim te oprezno biraj, nikako da ne bude sisata, guzata i lomna u struku. smehsmeh

..ili nedaj boze Kornelija josh i nogata,,morao bi onda Bole da ima vrat kao zirafa smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyČet Jul 30, 2009 4:24 pm

komunikativn@ ::


..ili nedaj boze Kornelija josh i nogata,,morao bi onda Bole da ima vrat kao zirafa smehsmeh smehsmeh

Pardon madam Komunikativn@,
Bole mi je već dodelio funkciju tako da to otpada. Drugo, nisam viša od 166 bosa i što je najvažnije, nisam guzata.

Molim da se ima u vidu ovaj značajan podatak. :geek:

booored Opet je šef prčko po smajlijima i nema mog omiljenog. Kako sada da potkrepim svoja osećanja. pljuc
Nazad na vrh Ići dole
Zvončić

Zvončić


Godina : 40
Location : Beograd
Humor : Zaljubljena
Datum upisa : 30.07.2009

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptySub Avg 01, 2009 12:56 am

Sve bi bilo drugacije....
Nazad na vrh Ići dole
http://foto-art.serbianforum.info/forum.htm
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyNed Jul 11, 2010 8:44 pm

komunikativn@ ::
..tjedan dana...

sto bi sve promjenili u drzavi za to vrijeme ?

Prioritet bi bili pregovori o osposobljavanju Golog otoka. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio sonia dana Ned Jul 11, 2010 10:39 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyNed Jul 11, 2010 9:07 pm

hahhahahhahah..bilo bi svašta... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyNed Jul 11, 2010 11:27 pm

Da sam predsednik bilo koje države, sigurna sam da biH bila drugačija. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Ivana_258
Seven of nine
Ivana_258


Godina : 52
Location : Beograd
Humor : Uvek
Datum upisa : 27.06.2010

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyNed Jul 11, 2010 11:43 pm

Da sam ja predsednik države prvo bih sve one koji misle da samo oni poseduju pravo na život, stavila na jedno posebno mesto. Na primer ono gore pomenuto.
Onda bih sve ljude iz prosvete stavila pod rigoroznu i konstantnu proveru sposobnosti da rade sa ljudima naročito decom.
I naravno, da sam ja predsednik države sve bi bilo kako ja zapovedim!
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyČet Jul 22, 2010 10:28 pm

ostavka bi bila na stolu do jutra... [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyČet Jul 22, 2010 10:59 pm

Nije precizirano koje države ,,,,Za predsednika Srbije se baš ne bih gurao...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyČet Jul 22, 2010 11:58 pm

Danubius ::
Nije precizirano koje države ,,,,Za predsednika Srbije se baš ne bih gurao...

Šta se ne bi gurao.Fotelja je bar udobnije od tvoje na poslu... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyPet Jul 30, 2010 4:32 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


Lepo mi stoji sapka, a i imala bi plave oci, eej!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
popovac

popovac


Godina : 55
Location : Trebinje
Humor : znam i ozbiljan se nasmijati
Datum upisa : 26.04.2010

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyPet Jul 30, 2010 6:37 pm

Пробудио се ,као после најтеже "ноћне море ".
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyPet Okt 22, 2010 12:44 pm

.. sve na goli otok.. :eee: :lonac:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyPet Okt 22, 2010 12:53 pm

Lily ::
.. sve na goli otok.. :eee: :lonac:

Ju ,al je opasna ova đevojka... :mala ljulja:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyČet Nov 11, 2010 12:56 pm

.. ma jok bre kjaro.. nego.. svo bi bili ki Srvajveri bre.. golisavi i na pustom ostrvu! smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyČet Nov 11, 2010 1:00 pm

Verovatno bih prošao kao Zoran , iz istog razloga...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyČet Nov 11, 2010 1:53 pm

.. khm.. sto.. pokrao pola toga ili.. spite



.. saliiiiiiiiim se tajooooooooo.. :zlz: beljenje
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyPon Jan 24, 2011 12:03 am

sonia ::
[You must be registered and logged in to see this image.]


Lepo mi stoji sapka, a i imala bi plave oci, eej!


Borila bih se za ocuvanje tigrova [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
BiljaM

BiljaM


Location : tu negde..
Datum upisa : 22.12.2010

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyPon Jan 24, 2011 12:23 am

Ukinula bih državu :ššššš:
Nazad na vrh Ići dole
http://kapija.ohmylife.net/forum.htm
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyPon Jan 24, 2011 12:28 am

Lily ::
.. khm.. sto.. pokrao pola toga ili.. spite



.. saliiiiiiiiim se tajooooooooo.. :zlz: beljenje
Znam ćero .
Nisam mislio na Zorana Živkovića jer taj jeste ...nego na Djindju .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
jutarnja izmaglica

jutarnja izmaglica


Godina : 68
Location : Beograd,moj rodni grad
Humor : smehoholicarka
Datum upisa : 11.08.2010

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyPon Jan 24, 2011 1:00 am

Pa onda bi postrojila i rekla i na prove razbrojse-prvi -drugi
ovj lopov,ovaj nije ovaj jeste ,ovaj nije-trebalo bi mi bar godinu dana da se razbroji,nadam se... ererere
Nazad na vrh Ići dole
http://magnolija.serbianforum.info/forum.htm
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyPon Jan 24, 2011 10:31 am

Danubius ::
Lily ::
.. khm.. sto.. pokrao pola toga ili.. spite



.. saliiiiiiiiim se tajooooooooo.. :zlz: beljenje
Znam ćero .
Nisam mislio na Zorana Živkovića jer taj jeste ...nego na Djindju .

Jel mi dodju nesto Zivkovici?! 55555 55555
.. poreklo im je iz Dalmaciju.. more bit".. jos ako slave Sv. Jovana.. hmmm... gde mi se denulo ono familijarno stablo.. :inf: novine smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyPon Jan 24, 2011 10:32 am

.. iz fundamenta bih.. otisla na zimovanje!!! :eee: Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 111827
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyPon Jan 24, 2011 11:07 am

.. zabranila svima pravo glasa na izvesno vreme.. da se svi posteno odmorimo u mitu i tisini!!!
.. najavila znoj i suze.. i u periodu od 5 godina sve stavila na svoje mesto, rad, red i disciplina!!!
.. napravila naj bizMis gecenije, sagradila mnostvo zatvora i samo trpala kriminalce tamo.. na prinudni rad - da doprinose drzavi, a malo trose!!!
.. oduzela njihovu kompletnu imovinu i pretvorila ih u centre socijalne pomoci, domove za decu, stare, bolesne i nezbrinute!!!
.. ukinula beneficije, i sve starije od 50 godina poslala u peMziju, zaposlila mlad kadar.. stariji bi mogli biti izvrsni savetnici zbog radi ogromnog zivotnog iskustva!!!


.. uhhh.. bila bih pravi diktator bre!!! ererere affraid
Nazad na vrh Ići dole
Doktor Zo

avatar


Datum upisa : 29.01.2011

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyNed Jan 30, 2011 1:18 am

Dve stvari:
1. Na sve funkcije bih postavio isključivo žene.
2. Onda bih izbunario način da me na funkciji odmah zameni žena.
Sve ostalo se odvija samo po sebi!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptySub Okt 15, 2011 11:44 pm

..sve bih vas smenila,po kratkom postupku
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptyPet Okt 21, 2011 11:11 pm

Odmah bi promjenila zakon i sebe proglasila doživotnom predsjednicom,za života si podigla spomenik nasred glavnog trga i pol ulica nazvala po sebi i rodbini smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptySub Okt 22, 2011 1:16 am

Protjerala bih svakog "pedercinu" u sibir (no pun intended za gay populaciju:))))))))
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 EmptySub Okt 22, 2011 1:19 am

organizirao bi Gay-paradu i da svako mora da gleda , inace degenek... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste predsjednik drzave..   Da ste predsjednik drzave.. - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da ste predsjednik drzave..
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» In memoriam-poznati SVET

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVET ZABAVE :: IGRAONICA :: FORUMSKE IGRICE-
Skoči na: