DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?

Ići dole 
+27
jutarnja izmaglica
Amisela
Klosarka
dejan
determinanta
Draganna
Carapan
Orhideja
Xenia
montoya
anja007
raspolozena
cojle
sonia
Vangelis
slatkicass
Lily
Oci-ANDJELA
veccana44
SunStorm
doctorr67
Sanjalica
Kijara-brm
Astra
Luckasta
Smiljan
Danubius
31 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptyČet Maj 14, 2009 8:47 pm

Svi imamo nadredjene na poslu ...kako podnosite autoritete, svadjate li se sa njima, da li vam je šef dobar ili vam zagorčava život?










KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Smiljan

Smiljan


Datum upisa : 23.10.2008

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptyČet Maj 14, 2009 9:20 pm

Uvijek svakom dao do znanja, da zelim biti saradnik, a ne podanik...

Tako sam se odnosio i prema podređenima...Nauciti saslusati tuđe misljenje i izvuci prave zakljucke, je pola puta do uspjeha..

Sad imam seficu, ma nije da je stroga, vec prestroga...uh.. :163443: ...molim vas, da joj niko ni zuc o ovome...
Nazad na vrh Ići dole
Luckasta

Luckasta


Godina : 63
Location : Germany
Humor : :)
Datum upisa : 14.01.2008

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptyČet Maj 14, 2009 9:50 pm

Nisam imala nikada problema sa sefovima...Saslusala sam njihove predloge, ali ako sam smatrala da se zadatak i drugacije moze resiti, tada sam otvoreno iznela svoje misljenje i svoj stav zastupala..
Uvek mi je bilo bitno ako u timu radim, da ceo tim treba da ima pravo glasa i da se kasnije timska odluka donese.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptyPet Maj 15, 2009 12:05 am

Naravno i ja sam radila,nisam uvijek bila slobodni umjetnik :padapk8:
Imala sam sefa kretena kojeg niko nije postovao,a ni ja,naravno,nije imao vise skole od mene a znanja u poslu,pa mi smo obavljali za njega sve,e takvom nisam dala da mi naredjuje,stalno smo se ganjali o pravima i duznostima,pravi buntovnik,ali sefove iznad sam postovala jer su pokazivali znanje,takve respektujem ali ako nije kako treba,uvijek sam se borila za svoj stav.
Buduci da sam vec rekla kakv mi je bio sef,onda ne treba da pricam da smo se znali i posvadjati,onako bas ko na pijaci,a opet nekad smo znali sjesti i fino razgovarati.Znala sam svoj posao i mogla sam da se drzim,a ako si laik,moras da trpis onoga iznad tebe.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptyPet Maj 15, 2009 12:08 am

Dobro ,fala Bogu,imam odličnu ekipu,i eto došla sam do mesta gde sam sad ja nadređena,i ostala sam ista,pozitivna i imamo isti odnos kao pre.Jer ništa se nije promenilo,oni su za mene pre svega ljudi,i sve rešavamo dogovorom...
Mislim da mi je posao jedna velika sreća i napredak u životu...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptyPet Maj 15, 2009 7:55 am

Pre nego što sam se zaposlila ovde, nisam imala šefova, nad glavi svaki minut. Vidjali smo se jednom-do dva put mesečno za instrukcije i svako od nas je radio svoj posao čini mi se mnogo kvalitetnije i odgovornije.
U ovoj firmi gde i sad radim, naišla sam na fašistički odnos prema zaposlenima. Trudila sam se svojoj šefici da postanem simpatična i uspela sam, pa se nekako drugačije ponašala prema meni. Kad je otišla, laknulo mi je, jer sam zaista osećala pritisak, stege oko vrata, kad sam u njenoj blizini.
Zanimljivo je što sam tih par godina stekla mnogo prijatelja u firmi, koji su na mojoj sreći postali šefovi.
Imam izuzetno korektan odnos s njima, nadam se da će tako i ostati.
(Generalnog direktora još mrzim :D )
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptyPet Maj 15, 2009 9:43 am

podnosimo se narawno...da nije tako nebi mogli nista da radimo....
za ovih 21..22 godine staza nisam imao neki ozbiljniji sukob koji bi rezultirao da promenim posao ili sl.
U poslu sam krajnje ozbiljan i takav imam pristup-sumnjam da bi bilo ko da mi je sef mogao zameriti ili ispratiti tempo angazovanja.
Nazad na vrh Ići dole
SunStorm

SunStorm


Godina : 39
Datum upisa : 04.12.2008

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptyČet Maj 21, 2009 4:16 pm

Iskreno, nadredjeni znaju biti pomalo nadmeni, bar u mojoj firmi. S obzirom da im mogu biti sin (bar po godinama), neko elementarno postovanje mora postojati sa moje strane.
Nemam cesto prilike da me "kinje", svoj posao izvrsavam savesno, precizno i u skladu sa datim rokovima.
Moja licna poslovna etika nalaze da se svaki problem moze resiti bez vredjanja i vike - pametniji popusta rabbit
Nazad na vrh Ići dole
veccana44

veccana44


Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 07.12.2007

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptyČet Maj 21, 2009 5:34 pm

Posao radim koji je samostalan,gdje sam sama sef.To jest sama sa svojim vremenom gospodarim.Imam i ja nadredjenog,sa kojim stalno igram se voda ,vatra.Covek koji nema ni malo znanja a sjedi gdje sjedi,pa bi ti htio narediti nesto sto ne smijes da uradis,jer ima posledicu.Medjutim ne moze da bude kako on kaze,bem ga.Zakon se mora postivati a ja necu da niko sa mnom mlati kao sa metlicom jer sad usisivaci u modi bre!!!
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptyČet Maj 21, 2009 9:42 pm

Ne podnosim ih!
Ne volim da imam nadredjene jer volim slobodu i volim da idem gde hocu i kad hocu...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptyČet Maj 21, 2009 11:04 pm

Ne zna se koga više obožavam -šeficu ili načelnika.
Oni se naravno divno slažu - po principu :poguz:

Najčešće progutam šta mislim ....ali, znaju.....

Odnos je -ne diraj me-ne diram te ,,,










KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptyPet Maj 22, 2009 4:10 pm

.. na veliko moje zadovoljstvo nemam takvih muka... ne vise.. imam direktora, ali ne petlja se u moj deo previse, naravno da ga moram izvestavati sta je i kako je, ali za sve sam sama odgovorna i moja organizacija posla je samo moja, niko mi se ne petlja.. bitni su rezultati.. a to ne sumnjivo postizem, s obzirom da me ne gnjavi i ne remeti mi planove i program koji sama pravim..

.. na moje veliko zadovoljstvo.. :joint:
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptyČet Jun 04, 2009 7:02 pm

Vrlo tesko....... :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptyČet Jun 04, 2009 7:06 pm

slatkicass ::
Vrlo tesko....... :twisted:

Čujem da Silvy često kaže :sex2: ti šeficu? Jel istina ? :dosaptavanje:










KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptyČet Jun 04, 2009 7:19 pm

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 153448


Poslednji izmenio slatkicass dana Pet Jun 05, 2009 9:48 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptyČet Jun 04, 2009 7:42 pm

veccana44 ::
Posao radim koji je samostalan,gdje sam sama sef.To jest sama sa svojim vremenom gospodarim.Imam i ja nadredjenog,sa kojim stalno igram se voda ,vatra.Covek koji nema ni malo znanja a sjedi gdje sjedi,pa bi ti htio narediti nesto sto ne smijes da uradis,jer ima posledicu.Medjutim ne moze da bude kako on kaze,bem ga.Zakon se mora postivati a ja necu da niko sa mnom mlati kao sa metlicom jer sad usisivaci u modi bre!!!

Mlatni ga... bom










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptySub Jun 06, 2009 3:29 am

Čuveni Sony je rekao: Nadredjeni ne treba da naredjuje, već da saradjuje. To je prava stvar i tako se i ponašam.

Naredbe bilo koje vrste i u bilo kojoj situaciji nisu prijatne, čak mogu biti kontraproduktivne.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptySub Jun 06, 2009 10:43 am

Često su nadredjeni totalno iskompleksirane osobe , kojima je taj privid vlasti sve u životu .
Načelnik naše službe je recimo sada na godišnjem, ali nije ga mrzelo da proverava u 07 ujutru jesmo li otvorili ordinaciju na selu ????
Naravno da nismo ....obično stignemo na vreme -eto, juče nismo . Kad sam mu na uobičajene pretnje o poštovanju radnog vremena , disciplinskom, smanjenju plate itd (veoma poznati repertoar ) odgovorio sa "jahwohl! !"-nije mu se dopalo...

A bio je oduševljen kad je čuo da ga zovemo Fuhrer ....
Koliko bolestan moraš biti za to-da ti se dopada da te porede sa Hitlerom?










KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptySub Jun 20, 2009 8:08 pm

danubius ::
Načelnik naše službe je recimo sada na godišnjem, ali nije ga mrzelo da proverava u 07 ujutru jesmo li otvorili ordinaciju na selu ????

Bravo i hura za tvoj načelnika! :cheers: Čovek je ispravno postupio jer mu je u interesu da se poštuje radno vreme ne zbog sebe i sopstvene zadovoljštine zbog titule, već u interesu gradjana koji baš u prvim jutarnjim satima mogu zatražiti pomoć. To je čovek koji svoju titulu želi i da opravda i ja svaki takav gest pozdravljam.

Npr. nekome se korica hleba zarije u desi, dobije nesnošljive bolove i naravno, mora da potraži pomoć u stomatološkoj ordinaciji. Sa sigurnošću i olakšanjem ode do ordinacije kad u njoj nikoga. Ma šta nikoga, zaključana vrata, ni žive duše. :confused:

Da se meni tako šta desilo, odmah bih oštro reagovala kod nadležnih tražeći odštetu za pretrpljeni bol koji je mogao umiuti pravovremenom intervencijom stomatološke službe. Potom odštetu zbog neizvesnosti i mogućnosti u kojoj sam se mogla naći jer, ko zna koliko duboko se zarila korica hlebau sirote desni, sirotog pacijenta.

Citat :
Naravno da nismo ....obično stignemo na vreme -eto, juče nismo .

Hm, i ti misliš da je to ništa što BAŠ JEDNOM I BAŠ TADA niste bili na vreme na poslu?
Svima bih ja rebnula od plate 50% pa se slikajte. KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 98966
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptySub Jun 20, 2009 8:21 pm

nemam "nikad" problema sa nadredjenima...do sad bar nisam imao sukoba
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptySub Jun 20, 2009 8:40 pm

Znači Doco, ti si dobar i kada ti žena nešto naredi.:pusac:
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptySub Jun 20, 2009 9:00 pm

Kornelija ::
Znači Doco, ti si dobar i kada ti žena nešto naredi.:pusac:

sve sto mi naredi (ugodi) ja to odradim naraffno:))) :sex krevet:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptySub Jun 20, 2009 9:12 pm

Rekoh ja da su muškarci uvek ti koji su u službi žene. Ona okom, oni skokom. :pusac:
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptySub Jun 20, 2009 9:15 pm

NArawno.... :dosaptavanje: :sex krevet: :sex1:
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptySub Jun 20, 2009 9:17 pm

:0bles: khmm..Nastavi ti doco, ja samo da kazem da nemam nadredjene i oma idem. :ironic: lol!
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptySub Jun 20, 2009 9:19 pm

Oci-ANDJELA^Z ::
:0bles: khmm..Nastavi ti doco, ja samo da kazem da nemam nadredjene i oma idem. :ironic: lol!

steta...neznas kakav je to ugodjaj:))) :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptySub Jun 20, 2009 9:22 pm

:flower: Znam, ali ne bih o tome.. :ironic: lol!
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptySub Jun 20, 2009 9:24 pm

:laie8:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptySub Jun 20, 2009 9:27 pm

Au doco, ala te je Okana sredila... :163443:
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptySub Jun 20, 2009 9:43 pm

Kornelija ::
Au doco, ala te je Okana sredila... :163443:
auuuuuuuuuuuuuu aplauseee :poguz:
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptySub Jun 20, 2009 9:45 pm

Ko je koga sredio??? :scratch:

Ja docu ne sredjujem a volela bih to.. :1994:



:hell34: docoo... rtrtr
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptySub Jun 20, 2009 9:46 pm

samo ti napred:)) :69579:
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptySub Jun 20, 2009 9:47 pm

:1994: :1001: :69579: :ironic: lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptySub Jun 20, 2009 9:55 pm

:girl_mad:
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptySub Jun 20, 2009 9:55 pm

.......josh ako se osecaju na alkohol onda obawezno bom :ironic:
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptySub Jun 20, 2009 9:58 pm

:245916:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptyNed Jun 21, 2009 10:52 am

Kornelija ::
Au doco, ala te je Okana sredila... :163443:
Sredio i tebe docca, koliko vidim ( :poguz: ) :ironic:

Ne bi bilo loše da se u žensko -muškim odnosima uvede i ponešto od vojne terminologije .

Recimo -lezi, gotovs ! :ironic:










KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptyNed Jun 21, 2009 2:35 pm

danubius ::
Sredio i tebe docca, koliko vidim ( :poguz: ) :ironic:

Recimo -lezi, gotovs ! :ironic:

A što je mene Doca sredio, moliću lepo? Zato što je priznao kako :sex1: ženu samo kada mu ona to naredi? Znaš kako je Turgenjev rekao: "Dobro po naredbi nije dobro", iz čega se da zaključiti da Docin seksualni život prilično škripi. :padapk8: :padapk8: :padapk8:

Citat :
Ne bi bilo loše da se u žensko -muškim odnosima uvede i ponešto od vojne terminologije .

I žene služe vojsku, tek da znaš. rtrtr
Nazad na vrh Ići dole
Vangelis

Vangelis


Location : Gazimestan...
Datum upisa : 20.10.2009

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptyPon Okt 26, 2009 10:27 pm

Hriscanski ponizno... wc
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptyPon Okt 26, 2009 10:29 pm

za shefa KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 8285 ( svaka slichnost je sluchajna) KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 277656
Nazad na vrh Ići dole
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptyPon Okt 26, 2009 10:31 pm

sonia ::
za shefa KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 8285 ( svaka slichnost je sluchajna) KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 277656

ma namerna je KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 8285
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptyPon Okt 26, 2009 10:31 pm

Kornelija ::
danubius ::
Sredio i tebe docca, koliko vidim ( :poguz: ) KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 277656

Recimo -lezi, gotovs ! KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 277656

A što je mene Doca sredio, moliću lepo? Zato što je priznao kako KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 233241 ženu samo kada mu ona to naredi? Znaš kako je Turgenjev rekao: "Dobro po naredbi nije dobro", iz čega se da zaključiti da Docin seksualni život prilično škripi. :padapk8: :padapk8: :padapk8:

Citat :
Ne bi bilo loše da se u žensko -muškim odnosima uvede i ponešto od vojne terminologije .
pocheo sam da shtucam...uzimas me "usta" i zalazish u detalje za koje nisi spremna da polemishesh, te na slepo donosish kontradiktorne zakljuchke, ali to nema veze s temom:)))
I žene služe vojsku, tek da znaš. KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 653736
Nazad na vrh Ići dole
Vangelis

Vangelis


Location : Gazimestan...
Datum upisa : 20.10.2009

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptyPon Okt 26, 2009 10:32 pm

sonia ::
za shefa KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 8285 ( svaka slichnost je sluchajna) KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 277656

Ovaj program nije namenjen gledaocima mladjim od 18. godina... :sex1:
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptyPon Okt 26, 2009 10:35 pm

Tetkice su večne...šefovi su smenjivi! KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 162427











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
raspolozena

raspolozena


Godina : 53
Location : Svuda po malo
Datum upisa : 16.08.2009

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptyPon Okt 26, 2009 10:36 pm

danubius ::
Svi imamo nadredjene na poslu ...kako podnosite autoritete, svadjate li se sa njima, da li vam je šef dobar ili vam zagorčava život?

Kako kad,nekad se zestoko posvadjamo ali nas niko ne cuje..a i ako cuje pravi se da ne cuje..sve ja to sredim kad dodjemo kuci.. coni Autoritet ne podnosim..podjednaki smo u poslu..oboje doprinosimo za istu firmu...
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptyPon Okt 26, 2009 10:37 pm

nemam takve probleme na poslu.....trpi me shef:)))
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptyPon Okt 26, 2009 10:38 pm

sonia ::
za shefa KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 8285 ( svaka slichnost je sluchajna) KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 277656

Sanjalica ::
sonia ::
za shefa KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 8285 ( svaka slichnost je sluchajna) KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 277656

ma namerna je KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 8285

Cccc,,,,,,,kako se žene odaju , šta im je u glavi ( KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 8285 ) KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 217767










KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptyPon Okt 26, 2009 10:39 pm

Vangelis ::
sonia ::
za shefa KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 8285 ( svaka slichnost je sluchajna) KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 277656

Ovaj program nije namenjen gledaocima mladjim od 18. godina... KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 233241



bezobrazan jedan..... stidi se..... dva minuta u coshe... KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 277656
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptyPon Okt 26, 2009 10:40 pm

danubius ::
sonia ::
za shefa KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 8285 ( svaka slichnost je sluchajna) KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 277656

Sanjalica ::
sonia ::
za shefa KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 8285 ( svaka slichnost je sluchajna) KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 277656

ma namerna je KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 8285

Cccc,,,,,,,kako se žene odaju , šta im je u glavi ( KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 8285 ) KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 217767


Doctore, ko je ovde manijak? KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? 277656
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? EmptyPon Okt 26, 2009 10:45 pm

shef...jer je uvek u pravu, on nejede vetj se "hrani":))))stav 3
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?
» Socijalne razlike -kako podnosite ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: PORODICA /DOMAĆINSTVO :: POSAO /KARIJERA-
Skoči na: