DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Istina boli - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Istina boli - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Istina boli

Ići dole 
+25
Svemimir
Čiča
Nut
brdjanin
Kijara-brm
sanjalica.ns
Sibila_
dusicaa
Lakota
AstrinaKomsinica
Aurora Borealis
bosankaa
rouzvel
determinanta
beskraj
Vangelis
Amisela
Orhideja
Draganna
svilanaasvaltu
Astra
Danubius
Oci-ANDJELA
doctorr67
Krupljanka
29 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Krupljanka

Krupljanka


Godina : 57
Location : Beograd
Datum upisa : 13.04.2009

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyPon Nov 30, 2009 12:33 pm

First topic message reminder :

Tako barem kažu...
Ono što meni nije jasno je koga (će da) boli istina:

1) onog ko je saznaje
2) onog ko je kazuje
3) one kojima se kazuje ili...

Znači... na koga se tu misli?
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Draganna




Datum upisa : 25.11.2009

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptySre Dec 02, 2009 8:51 pm

Krupljanka ::
Tako barem kažu...
Ono što meni nije jasno je koga (će da) boli istina:

1) onog ko je saznaje
2) onog ko je kazuje
3) one kojima se kazuje ili...

Znači... na koga se tu misli?

U ovoj se misli bol odnosi na onoga koji istinu saznaje . Ukoliko je istina ono što primatelj informacije ne očekuje ili najmanje želi da mu se dogodi , točno je da činjenično stanje boli .
Naprosto zato što smo ljudi , satkani od emocija i težnji ka dobromu .
Nazad na vrh Ići dole
Orhideja




Datum upisa : 22.11.2009

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyUto Dec 08, 2009 2:12 pm

Krupljanka ::
Tako barem kažu...
Ono što meni nije jasno je koga (će da) boli istina:

1) onog ko je saznaje
2) onog ko je kazuje
3) one kojima se kazuje ili...

Znači... na koga se tu misli?

Istina oslobađa, ma kakva bila ružna, teška ili bolna jer život u laži je još teži.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kako-do.co.cc
Amisela
Komšinica preko plota



Datum upisa : 04.08.2009

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyUto Dec 08, 2009 2:19 pm

Istina mozda boli,zavisi kada je saznamo i od koga.Ali je uvek bolja i najteza istina od neizvesnosti. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Vangelis




Datum upisa : 20.10.2009

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyUto Dec 08, 2009 2:28 pm

Ako istina boli onda je laz lek protiv bolova... migg
Nazad na vrh Ići dole
beskraj




Datum upisa : 27.12.2009

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyNed Dec 27, 2009 12:46 am

Nekada sam mislimla da sve mogu postici istinom.

Ali onda sam videla da vecinu ljudi istina suvishe povredjuje. Onda sam morao da koristim "bele lazi" da bih mogla da postignem nesto na kraju.

Lazima se koristim da bih dosla do istine.Koga istina boli taj bi je hteo kao laž. Bar ja tako mislim.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyNed Dec 27, 2009 12:50 am

beskraj ::
Nekada sam mislimla da sve mogu postici istinom.

Ali onda sam videla da vecinu ljudi istina suvishe povredjuje. Onda sam morao da koristim "bele lazi" da bih mogla da postignem nesto na kraju.

Lazima se koristim da bih dosla do istine.Koga istina boli taj bi je hteo kao laž. Bar ja tako mislim.
Morao ili morala? Laspus mentis ili lapsus scribe??
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Draganna




Datum upisa : 25.11.2009

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptySub Mar 06, 2010 11:00 pm

Krupljanka ::
Tako barem kažu...
Ono što meni nije jasno je koga (će da) boli istina:

1) onog ko je saznaje
2) onog ko je kazuje
3) one kojima se kazuje ili...

Znači... na koga se tu misli?

Odnosi se na onoga na koga se ukazuje , kome se istina podastire , u situaciji kada taj isti , istinu ne želi prihvatiti kao istinitu činjenicu .
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptySub Mar 06, 2010 11:11 pm

Što se više krije laž -istina je bolnija . Ne razumem zašto , ali smo svi skloni da je svesno izbegavamo, onda kada nam ne odgovara . Kao da se nadamo da će se desiti neko čudo - i ispasti da laž i nije tako strašna , i da ono što slutimo, i drugi nam kažu na vreme -nije baš tako .
Zato je bolje dobiti odmah u glavu celu istinu -pre će proći bol .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
determinanta
Matematički kompleksna



Datum upisa : 06.01.2008

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyČet Mar 18, 2010 7:45 am

Pre izgovaranja istine, poželjno je proceniti kolika će šteta biti od nje. Radija sam je prećutati ako bi kazivanjem mnogo povredila nekoga. Kada budete otkriveni da ste je znali, uvek postoji izgovor "ne sećam se tačno, pa je bilo bolje da ćutim".
Istina boli sve one koji su u "igrokazu", pitanje je samo kako će ko reagovati na nju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyČet Mar 18, 2010 7:55 am

Jedina laž koju mogu da da izgovorim je laž u smislu "ma nisi ti debela, samo si elegantno popunjena" ili možda " ne stoji ti loše ta haljina ali mislim da bi ti ova druga stajala bolje" za nešto što stoji očajno. U principu ne lažem, ali znam da prećutim ako smatram da će sa tim neko da bude strašno povređen a da neće imati od toga koristi. Ali ako mislim da ga treba razmrdati sa istinom znam da budem "bolno iskrena" glases










Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyČet Mar 18, 2010 11:07 am

Oci-ANDJELA^Z ::
Istina zaboli samo one koji zive u lazima..

Neko svjesno odbacuje istinu,da,zivi u lazi,ali cesce nisi svjestan da je oko tebe laz,jer ljudi vjesto skrivaju.
Kako ces znati da je nesto laz,ako ti neko opet ne ukaze na istinu,ili ces da zivis cijeli zivot u nepovjerenju i strahu od lazi.
Ne mozemo cesto upravljati sami takvim cinjenicama,jer tek kad saznamo istinu,shvatimo koliko smo zivjeli u lazi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyČet Mar 18, 2010 11:46 am

S'filozofske strane,istina je osnovni pojam spoznajne teorije koji se najcesce definise kao relativno,adekvatno spoznavanje objektivne stvarnosti.
A objektivna stvarnost je nesto sto mi zelimo ili ne zelimo da vidimo.
Govoreci nekom istinu idemo na sve ili nista.Nemoguce je znati kako ce neko da prihvati istinu,tj. objektivnu stvarnost,ali svakako je treba reci,jer onda se suzava krug precutane istine.Ako ne iznesemo istinu...i sami vise nismo u njoj.
Reakcija na suocavanje sa objektivnom stvarnoscu,tj. istinom,je individualna stvar i tako ce biti prihvacena.
Cesto cemo nekog uvrijediti istinom.Mozda ga tim i udaljiti od sebe ili cak potpuno izgubiti.Ali kada ista ta osoba sagleda stvari onako kakve zaista jesu,shvatice da to nije bila namjerna nasa surovost.To je zapravo njegova stvarnost.
Istini svakako treba pogledati u oci,a onda odluciti da li je prihvatiti ili pak nastaviti zivjeti u lazi i sjenci istine.
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyČet Mar 18, 2010 12:03 pm

bosankaa ::
spoznajne teorije koji se najcesce definise kao relativno,adekvatno spoznavanje objektivne stvarnosti.
Šta se dešava ako u ovo uključimo bitan element, a to je subjektivni doživljaj spoznajne teorije? Ne samo da se u pitanje dovodi adekvatnost, već i sama istina. Bilo bi najbolje kada bi mogli saopštavati samo činjenice bez upliva sopstvenog doživljaja određene situacije. No, tako život ne bi bio zanimljiv i teško bi "očitavali" nečije emocije.


Poslednji izmenio determinanta dana Pet Mar 19, 2010 6:49 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
svilanaasvaltu

svilanaasvaltu


Datum upisa : 09.01.2008

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyČet Mar 18, 2010 6:39 pm

]Plasirajte laz na nekoliko mesta u isto vreme,ni Bog otac vam nece pomoci da to ispravite,odmrsite?!
Izvesno je da je istina uvek negde izmedju.A sta boli vise?
Manje boli laz ako nikada ne saznamo istinu!
Onda stupi na snagu ona narodna;Zaklela se zemlja raju i vi shvatite da je slatkorecivost i dodvoravanje najgora moguca prevara u odnosu na istinu.
Meni je i najgora istina,bolja od svake lazi .Ali sam shvatila da istinu idealizujemo i da ona isto ima svoje parametre istine,kao i sama laz,sto moze da bude laz na mnogo nacina.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyČet Mar 18, 2010 11:37 pm

Danas nisam raspoložen da bilo koga "povredjujem" istinom -no baš danas sam neke istine saznao Ni samom mi se ne svidja , jer sam ipak podsvesno želeo verovati , u izgleda , očigledne laži .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyČet Mar 18, 2010 11:40 pm

E dolazimo do onoga...ako ces nekoga povrijediti istinom,a neces nista dobiti,nije li ljepse precutati je.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Amisela
Komšinica preko plota
Amisela


Datum upisa : 04.08.2009

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyPet Maj 28, 2010 10:44 am

Boli, jos kako boli,Posebno ako smo ocekivali nesto drugo i onda saznamo bolnu istinu.Ipak uvek vise volim znati istinu pa ma kako bila bolna.
Nazad na vrh Ići dole
svilanaasvaltu

svilanaasvaltu


Datum upisa : 09.01.2008

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyPet Jun 18, 2010 6:22 pm

Danubius ::
Danas nisam raspoložen da bilo koga "povredjujem" istinom -no baš danas sam neke istine saznao Ni samom mi se ne svidja , jer sam ipak podsvesno želeo verovati , u izgleda , očigledne laži .



Odlican slagvort za moj komentar.

Da ti nije stalo do osobe ili situacije,istina koju si saznao ne bi imala uticaj na tebe.
Ili....
Sasvim realno gledano,ponekad nam nije stalo do istine!
Ili....
Sta ja imam od toga sto sam saznao :To i To??>?!
Moja istina?
Pa ja imam svoju,ti imas svoju,oni imaju svoju ...
Znaci9 u filozofiji se to lepo sagledava recju [ergo],svako zeli istinu da vidi svojim ocima .
Ergo[ona je uvek negde izmedju]!
Nazad na vrh Ići dole
Aurora Borealis

Aurora Borealis


Datum upisa : 17.12.2009

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyPet Jun 18, 2010 8:19 pm

mozda....ali je ipak bolje je znati.....neke osobe ne zasluzuju da ih se laze....
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyNed Okt 23, 2011 11:53 am

Evo tipičnog primera kada istina može biti kontraproduktivna .
(Doduše....više bi odgovaralo jednoj drugoj temi koju ne mogu da nadjem ...a drugi deo naziva teme je "...a koliko si ih imala do sad " )
[You must be registered and logged in to see this image.]

Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?

Gordana Golubović,
Foto: Shutterstock,
23. 10. 2011. 00:02

Komentara 31

Prema nekim istraživanjima, oko 95 posto žena koje su spavale
sa više od 20 muškaraca ne mogu naći osobu s kojom bi započele brak.
Stoga se u modernim vezama nameće novo pitanje: koliko smo još uvek
zapravo staromodni i konzervativni?


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nedavna studija u Kanadi pokazala je da trećina od 7.656 muškaraca ženu
smatra promiskuitetnom ako je spavala sa 20 ili više partnera, dok 41
posto povlači granicu već kod brojke 10.


Seksualni terapeut Logan Levkof kaže da se protiv ove predrasude
treba boriti i da broj ljubavnika ne određuje ženu kao osobu. On navodi
da se važnost broju počela pridavati 1980-ih jer su tada započinjali
trendovi "slobodne ljubavi".


"U tadašnje vreme brojka 20 bila visoka, ali danas se čak može
smatrati osrednjom s obzirom da brakovi i veze ponekad traju jako
kratko. S druge strane, muškarci svoj broj lažiraju i govore da su
spavali s duplo više žena nego što u stvarnosti i jesu. U seksu ne
postoji normalno, odnosno granice koje su širem društvu uvek
prihvatljive. Zato mislim da se ne treba zamarati brojkama zbog
ograničenja koja postavljaju nekakvi društveni standardi. Kultura
društva je takva da svoje nesigurnosti ljudi hrane kroz ispravno
ponašanje zadano društvenim normama, a to može dovesti do nepotrebnih
neugodnosti i predrasuda prema ženama po pitanju broja seksualnih
partnera koje su imale", ističe Lefkof.

Da li vam se ikada dogodilo da vas muškarac pita sa koliko ste
partnera bili intimni, a vama je bilo neugodno da odgovorite jer niste
sigurni kakva će biti njegova reakcija na brojku koju mu saopštite?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyNed Okt 23, 2011 2:37 pm

Danubius ::


Da li vam se ikada dogodilo da vas muškarac pita sa koliko ste
partnera bili intimni....

Muskarac!? Muskarcu takvo pitanje na pamet ne pada. A shonjo, eeeeee, cim zausti, nema nastavka recenice; Hit the road Jack:))))
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyPon Okt 28, 2013 11:58 am

Vangelis ::
Ako istina boli onda je laz lek protiv bolova... migg

hihihihihihihihihih Amen!

Ima onih koji su "sklopili" laznjaka da prezive sopstveni shit. Jer da se osvrnu na limit koji su presli, vjerojatno bi podigli ruku sami na sebe.

To su osobe koje poznaju razliku izmedju dobra i zla, i svjesno, zarad nizvodnog pada, biraju laz kao medikament.

Jedini nacin je napraviti brz i efikasan rez, i pomoci im sa istinom kao jedinim lijekom koji ce da otkloni uzrok zlz 

To ti dodje kao temelj sa prenapregnutom armaturom, cvrst, postojan,,,i onda se desi da shvatis da nemas dovoljno materijala da na njem podignes istu takvu tvorevinu. Pa pocnes da kuckas po temelju, ne bi li ga malo ili prosirio, ili smanjio, ma alter bilo kako samo da ne moras razmisljati o ebenom materijalu - koji ne posjedujes. zlz 
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyPon Okt 28, 2013 1:07 pm

Krupljanka ::
Tako barem kažu...
Ono što meni nije jasno je koga (će da) boli istina:

1) onog ko je saznaje
2) onog ko je kazuje
3) one kojima se kazuje ili...

Znači... na koga se tu misli?
Bolece oboje,bar kako ja to vidim..boli kad nekom njom rusite svet,a boli i onog sto mora da ga srusi..
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyPon Okt 28, 2013 1:27 pm

Zar istina ne treba da pomogne? Da otrezni ?
Da se zamislimo nad onim sta mi vidimo ?
Verujem da istina oslobadja, da je istina nesto najlepse sto postoji u odnosima sa samim sobom kao i sa drugima.  Istina pobedjuje.
Po meni, istina je   vidjenje jednog aspekta sveta kroz svo nase iskustvo, znanje i emocije.
Ja sam da se istina izgovori odmah, da se ne odlaze, jer je s vremenom teze izneti.
Izgovarajuci istinu, zivimo cistijei i izbegavamo svaku mogucnost zabune i naknadnog prigovora.
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyPon Okt 28, 2013 1:31 pm

Gornji postovi su uglavnom rekli ono sa čim se slažem rukuju se 

Zavisi od toga ko je kakva osoba. Nekome je lakše plivati u laži, a drugi se, pak, lakše nose sa istinom, koliko god neprijatna bila. I u suštini, istina je uvek neprijatnija od laži. To je slika visoke rezolucije, gde se svaki piksel vidi. Zato mnogi i ne žele da pogledaju takvu fotografiju.
Najteža laž je ona kojom sami sebe obmanjujemo.
Kad tad se suočiš sa realnošću, a takva istina pogadja više od bilo koje kojom te neko drugi ošlajpne.

Ima jedna Balaševićeva: mene, lutko, možeš lagati, ali me ne možeš slagati.
To je druga dimenzija, kada svesno dopuštamo nekome da nam priča neistine, kako bi smo izbegli rasprave, udubljivanja, neprijatnosti. A u suštini znamo da negde skrivena čuči istina koju toliko priželjkujemo da čujemo, samo se ne usudjujemo da je iskopamo. Na duže staze to ne daje dobar ishod. Uvuče se sumnja kao stalni nemir i poverenje se trajno naruši.

Ako mora da boli, nek zaboli što pre, pre će i proći!













[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyPon Okt 28, 2013 1:39 pm

Da,ali sta je istina? da li je istina zaista ono kako mi vidimo nesto?i sta ako nismo u pravu? 55555 
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyPon Okt 28, 2013 2:49 pm

Tačno je da svi mi imamo svoj doživljaj istine, dal` perceptivno ili iskustveno, ali je tako, retko smo objektivni, naročito ako smo sami u pitanju. Ipak ima istina koje su defakto takve kakve jesu. Često se malo magle umeša, neka "bela laž", da umanji sudar sa onim što nam nije prijatno.
U suštini, ako se istina zamagljuje, znači da ipak nismo spremni da je prihvatimo. Ili onaj od koga je očekujemo želi da nas poštedi. Možda to nije laž, ali je opet zavaravanje.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyPon Okt 28, 2013 3:16 pm

Krupljanka ::

Ono što meni nije jasno je koga (će da) boli istina:
Onoga ko je bio obmanut 'slatkim lažima'.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyPon Okt 28, 2013 10:00 pm

Lakota ::
Da,ali sta je istina? da li je istina zaista ono kako mi vidimo nesto?i sta ako nismo u pravu? 55555 
Samo nepobitne cinjenice:) A te navise bole;))))))))

Ljudi imaju tendenciju da cinjenice zamaskiraju u prihvatljivije celofane,,,,nikako nisam fan - precizni rez zakon;)
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyPon Okt 28, 2013 10:03 pm

AstrinaKomsinica ::
Lakota ::
Da,ali sta je istina? da li je istina zaista ono kako mi vidimo nesto?i sta ako nismo u pravu? 55555 
Samo nepobitne cinjenice:) A te navise bole;))))))))

Ljudi imaju tendenciju da cinjenice zamaskiraju u prihvatljivije celofane,,,,nikako nisam fan - precizni rez zakon;)
debilko,aj vamo da Koni objasnis nepobitne cinjenice
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyPon Okt 28, 2013 10:06 pm

Astra ::
AstrinaKomsinica ::
Lakota ::
Da,ali sta je istina? da li je istina zaista ono kako mi vidimo nesto?i sta ako nismo u pravu? 55555 
Samo nepobitne cinjenice:) A te navise bole;))))))))

Ljudi imaju tendenciju da cinjenice zamaskiraju u prihvatljivije celofane,,,,nikako nisam fan - precizni rez zakon;)
debilko,aj vamo da Koni objasnis nepobitne cinjenice
Mojne mi Debija, on je sav usplahiren, njemu volim turit cinjenicu smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyPon Okt 28, 2013 10:07 pm

Recimo da je tako,ali da li je uvek potrebno?Secate li se teksta Stefana Simica?
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyPon Okt 28, 2013 10:07 pm

Turo je i on,samo izvori drugaciji.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyPon Okt 28, 2013 10:09 pm

Astra ::
Turo je i on,samo izvori drugaciji.
JaH, izvori ko iz price hahahahahahaahha E tu dodje ono "nepobitne" a ne propagandne bajke migg 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyPon Okt 28, 2013 10:12 pm

Lakota ::
Da,ali sta je istina? da li je istina zaista ono kako mi vidimo nesto?i sta ako nismo u pravu? 55555 
Pa ne kaže džabe narod da "Uvek postoje dve istine" i "Treba da se čuje i druga strana" .
Svako od nas će da prihvati i očiglednu laž ako mu odgovara .
Zato postoje advokati i filozofi ,demagozi i lažljivci -da očiglednu laž predstave kao istinu .
Naravno da istina boli , ona nikada nema tako lepo lice kao šarena laža .
A svi volimo da budemo lepši ,bolji ,pametniji u očima drugih -makar i znali da lažemo i sebe i druge . To je jedina istina .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyPon Okt 28, 2013 10:28 pm

Najtužnije je kad ljudi ZATVARAJU OČI PRED ISTINOM...
Sujeta je čudo..
Boli,naravno da boli,jer mnogi žele da žive u iluziji da su samo oni u pravu,pa taman im 100 ljudi potvrdilo istinu.
Biće bolje u drugom životu:)

Odustala sam od uveravanja.DA,DA U PRAVU SI..AKO TE TO USPREĆUJE.MA KO BIO U PITANJU...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyUto Okt 29, 2013 10:16 am

CUTANJE ili PRECUTKIVANJE

Istina ili laz?

Ponekad je mudro odcutati neke stvari.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyUto Okt 29, 2013 10:42 am

Odnosi se i na onog ko je čuje, ali i na onog ko mora da je kaže.
Naravno kada su u pitanju bliske osobe.

Mene ume da zaboli kada je čujem, jer sam svestan da je taj koji mi je rekao u pravu.
I niko ne voli da je čuje, jer se moraš onda suočiti sam sa sobom.










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptySre Okt 30, 2013 6:21 pm

Naravno da boli .
Šta će bolji primer ,od foruma .
Ja uporno pišem ISTINU ,ne izmišljam ništa ,nego navodim zvanične podatke i činjenice o tkzv "navijačkim grupama" "patriotskim organizacijama" ,"desničarima" "političkom kriminalu" i sl .
Gola istina ,o kojoj se (opet činjenicima ) izjašnjavaju mnogo veći relevantni autoriteti ove zemlje -ja samo prenosim ,uglavnom .
Šta se desi?
Jedan deo igoriše ,drugi tvrdi da iza mog takvog pisanja (a ne pišem ,navodim činjenice ) stoji malicioznost uperena protiv ......bla bla ,pa se ide na vređanje ,ili isticanje isto takvih ,ali u drugim zemljama i narodima ,da bi se ružna istina (naša ) minorizirala ,pa se traže neka "opravdanja" ,pa svašta . 
A istina je takva kakva jeste ,i boli -pre svega mene ,inače ne bi na tome ustrajavao .
Glumljenje ludila ,masovna amnezija i slične stvari -neće popraviti stanje ,nego suočavanje sa istinom  i nazivanje stvari pravim imenom -pa bili to sto puta "naši" .
"Petao koji preglasno kukuriče ,završi u loncu" a isto bude i sa ljudima koji se u našem društvu usude glasno reći (bolnu ) istinu -nažalost .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptySre Okt 30, 2013 11:08 pm

Danubius ::
Naravno da boli .
Šta će bolji primer ,od foruma .
Ja uporno pišem ISTINU ,ne izmišljam ništa ,nego navodim zvanične podatke i činjenice o tkzv "navijačkim grupama" "patriotskim organizacijama" ,"desničarima" "političkom kriminalu" i sl .
Gola istina ,o kojoj se (opet činjenicima ) izjašnjavaju mnogo veći relevantni autoriteti ove zemlje -ja samo prenosim ,uglavnom .
Šta se desi?
Jedan deo igoriše ,drugi tvrdi da iza mog takvog pisanja (a ne pišem ,navodim činjenice ) stoji malicioznost uperena protiv ......bla bla ,pa se ide na vređanje ,ili isticanje isto takvih ,ali u drugim zemljama i narodima ,da bi se ružna istina (naša ) minorizirala ,pa se traže neka "opravdanja" ,pa svašta . 
A istina je takva kakva jeste ,i boli -pre svega mene ,inače ne bi na tome ustrajavao .
Glumljenje ludila ,masovna amnezija i slične stvari -neće popraviti stanje ,nego suočavanje sa istinom  i nazivanje stvari pravim imenom -pa bili to sto puta "naši" .
"Petao koji preglasno kukuriče ,završi u loncu" a isto bude i sa ljudima koji se u našem društvu usude glasno reći (bolnu ) istinu -nažalost .
I haj ti to "Mariji masnih klempi" objasni trtrr smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 

Istina je istina, svidjalo se to ovcicama ili ne, sve sa nepobitnim dokazima zlz 
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptySre Okt 30, 2013 11:28 pm

Deni@
Citat :
"Petao koji preglasno kukuriče ,završi u loncu" a isto bude i sa ljudima koji se u našem društvu usude glasno reći (bolnu ) istinu -nažalost
Ne brini Deni ,lonac je premali za tebe.smehsmeh smehsmeh ,nego mene zanima sta bi s a onima koji danas, promovisu vulgarnost i primitivizam...u koju li oni , pernatu vrstu spadaju???

Moz'bit da je ovo uvreda za pernate...smehsmeh smehsmeh ...

:ajdeeeea5:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptySre Okt 30, 2013 11:30 pm

A bas bi valjalo malo politike i ekonomije na ovu temu...nema se Dje.

Drzite se prvog posta,molim vas.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptySre Okt 30, 2013 11:35 pm

Pa sto, et sve sto cojek rek'o dokaz da istina boli hahahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptySre Okt 30, 2013 11:39 pm

pa cojek to govori na Vucicu,Ceci,crkvi,ne mora se i ovdje razvuc ista tematika.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyPet Apr 03, 2015 3:48 pm

Ne živciraju me ljubitelji istine već – istina. Čime istina pomaže, kakvu utjehu pruža, u usporedjenju sa pričom?
Kakve koristi od istine u gluvo doba noći, u tami, kad vjetar u dimnjaku riče poput medvjeda? Kad munja crta sjenke na zidu
spavaće sobe a kiša dugim noktima kucka po oknima? A ne.. Kad te u krevetu zebnja i hladnoća pretvore u kip, ne očekuj
da ti priskoči u pomoć koščata i suvonjava istina. Tad su ti potrebne prijatno okrepljujuce price, da te u san uljuljka utješna sigurnost kakve laži.

Diane Setterfield - Trinaesta priča

..i sve se slazem :948208144:
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyPet Apr 03, 2015 5:36 pm

Ma ne slazem se ja Laki! :)
Pogleda se istini u oci, pokrene se i pronadje neko ko ce mi pricati price i oterati senke sa zidova a vetar nikako cuti necu :)
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyPet Apr 03, 2015 8:35 pm

Ne moras! :) ..meni godi jedno,tebi drugo ne znam
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyPet Apr 03, 2015 8:41 pm

Istina boli? Pa i laz boli i ljubav itd.

Nevidjam tu neku razliku, pa mi nije tesko i to preboljeti. kafa
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyPet Apr 03, 2015 8:43 pm

Dolinac ::
Istina boli? Pa i laz boli i ljubav itd.

Nevidjam tu neku razliku, pa mi nije tesko i to preboljeti. kafa
A najmanje boli ono što ne znaš. (ne znamo)


Aj na vedrije teme.Praznici su. :kisic1:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyPet Apr 03, 2015 9:03 pm

Sto oci ne vide,srce ne pati...tako kazu...cemu onda istina ako ce proizvesti samo bol.
Naravno ne vazi za sve istine,ali nekad postoje dobronamjerne lazi ili precutkivanja....svi mi volimo da cutimo o necemu,zar ne...da nam ne prsne iluzija,bas ona uz kamin i svijece koje dogorijevaju.
Nekad i kad znas da je laz,pravis se da vjerujes,da ne pokvaris neki trenutak,sad i koji se mozda nece vise ponoviti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyPet Apr 03, 2015 9:22 pm

Da bi bili cisti i ravni zelimo saznati istinu, nema veze koliko boli i o kojoj istini se radi.

Jer u neznanju ne podnasamo zivjeti niti zelimo zivjeti. naklon
Nazad na vrh Ići dole
Čiča

Čiča


Datum upisa : 26.10.2014

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyNed Apr 05, 2015 12:54 am

Istina ne boli, istina oslobađa....
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyUto Apr 07, 2015 1:01 pm

U polumraku kuloara neznanja u kojem vladaju neproverene glasine i poluistine teško je živeti bez bola - pola istine je cela laž, bol se iz dana u dan povećava.

Onima koji grade svoj imidž na mišljenju okoline je bolno biti nesavršen u tuđim očima. Oni koji se bave više sobom nego drugima, imaju šansu da upoznaju sebe (i druge kroz sebe) - samim tim patnja i bol se umanjuju, nema potrebe za lažima. Vremenom nestaje i iluziorna potreba da se bude savršen(da se robuje idealizmu), bol jenjava, nestaje, potire ga unutrašnji mir(čovek se pomiri sa sobom i okolinom).

Sama istina je nešto što bi trebalo biti univerzalna vrednost, nepromenjiva apsolutna, dokazana činjenica. Šta ćemo onda sa svim onim pojavama oko nas koje su relativne? Subjektivan ili objektivan(?) pogled na svet nije dovoljan da presudi o nečemu(istini?) i to ''nešto'' nazove apsolutnom istinom.

Znamo da se sve može dovesti u pitanje(ako se to želi), tako da je bol zagarantovan u ovoj našoj relativnoj stvarnosti.

Ti si Istina. Pomiri se sa tim. Bol će nestati.
Nazad na vrh Ići dole
Svemimir

Svemimir


Datum upisa : 21.02.2015

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptySre Apr 08, 2015 10:22 am

istina nikada ne moze biti laz,
ali laz moze biti istina...............

laz vidimo kao istinu jer istina moze biti laz


e jesam ga sada zapetljao ko cvor................ 55555
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyČet Jun 18, 2015 11:34 am

Svako ima svoju istinu, tuđa ne bi trebalo da ga dotiče - njegove misli su njegov problem, šta ja imam sa tim?

Tuđa istina može(nekada i mora) da se sasluša, ali ne bi trebalo da utiče na mene u suštini, na moju bit/istinu. Ukoliko bi me tuđa istina zabolela, onda se neki deo mene složio sa tuđom percepcijom o meni, moja istina trpi, tu se rađa bol. Znam da je jedino važno šta ja mislim o sebi, volim li sebe ili ne volim dovoljno, tuđa mišljenja su tuđa mišljenja, ne bi trebala da me se tiču. Ukoliko me tuđa istina o meni zaboli, imam problem, bol me upozorava na njega. Pronađem mesto u sebi koje ne volim dovoljno, oslobodim se straha i prigrlim sve svoje još čvršće, utičem na svoju vlastitu percepciju/istinu, i bol nestane kao vetrom odnešen. Moja istina je meni najbitnija - njom gradim svoj autentični život.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyČet Jun 18, 2015 5:21 pm

Uglavnom ako boli, bilo sto istina ili ne istina, to je dokaz da si ziv. Kad neboli vise, e onda nije nesto u redu.

Istina i laz kad tad procuri kao voda. Imam u vjek u rezervi cistu i suhu odjecu, nebatalim se stime. :hothot:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptyČet Apr 14, 2016 7:41 pm

Boli naravno -a često je i ružna . 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptySub Dec 17, 2016 7:23 pm

Ne zatvaram više oči pred istinom ,ma kakva bila.Dašta da boli.

E sad ima više vrsta istina.Koju prihvatamo,koju ne..itd..
Moja istin ,tvoja istina.
Najviše boli ona kad nešto smuljam,pa me provale .Onda sujeta i ego izlaze na videlo.  ironic3










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 EmptySub Dec 17, 2016 7:26 pm

Kijara-brm ::
Ne zatvaram više oči pred istinom ,ma kakva bila.Dašta da boli.

E sad ima više vrsta istina.Koju prihvatamo,koju ne..itd..
Moja istin ,tvoja istina.
Najviše boli ona kad nešto smuljam,pa me provale .Onda sujeta i ego izlaze na videlo.  ironic3

Ono sto o sebi mislimo,postaje nasa istina ..od toga sve polazi..draga moja ..










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Istina boli
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Koliko boli nepravda ?
» Istina
» Istina o 27. martu
» Alternativna ordinacija kod Dr.CaC1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: FILOZOFIJA-
Skoči na: