DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?

Ići dole 
+37
MonteGirl
PJER
Skocko_brm
Uther Pendragon
Zanovetalo
Djulieta
@GaZdarica@
Harite
Samouka
AstrinaKomsinica
zvezdaa
brunolino
popovac
plavkica
sanjalica.ns
Slovenska
determinanta
rouzvel
Aurora Borealis
zirafa
bosankaa
Sanjalica
anja007
Zvončić
Orhideja
Draganna
Danubius
Kica/Praja
Crna_ovca
doctorr67
cojle
dejan
Amisela
Astra
Kijara-brm
babajaro
Oci-ANDJELA
41 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyČet Dec 17, 2009 5:12 pm

First topic message reminder :

Zanima me da li pricate odjednom sve lose i pogrdne stvari za osobu
koja vas je igrom slucaja ostavila. Iskrena da budem od dosta osoba sam
cula da za do skorasnjeg partnera za koga su pricali sve najbolje, pricaju sve najgore kada budu ostavljeni. Kako je Vase iskustvo, ne mora biti
licno?
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Oci-ANDJELA
Anđelina



Datum upisa : 08.06.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptySub Jan 02, 2010 9:28 pm

Danubius ::


Zato što se sećanje ne može izbrisati gumicom , treba vremena , a ne može se ignorisati postojanje , jer i posle 10-11 godina još uvek nadje neki način da me iznervira . Dobar čovek može tokom vremena postati zao, pnaj ko je zao-ne menja se nikada. No pred detetom nikada nisam rekao ni jednu lošu reč -raste, vidi on to i sam , iako mu je majka, i normalno je da voli. Pričao ili ne pričao, neke stvari se ne mogu sakriti.


Znam Dani, ali verujem da bi prvenstveno tebi bilo mnogo lakse da ne govoris nista pogrdno..Polazim od sebe, zato ti sve ovo pisem..Sto pre prestanes da pominjes osobu koja je ex, pre ces preboleti i zaboraviti to sto te s njene strane povredilo..Pamti ono lepo i lepse ces ziveti..
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 20.12.2007

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptySub Jan 02, 2010 9:30 pm

linch ili klinch.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Orhideja




Datum upisa : 22.11.2009

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptySub Jan 02, 2010 11:11 pm

Po ovome najbolje ne pričati uopšte o bivšem/oj
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kako-do.co.cc
Zvončić




Datum upisa : 30.07.2009

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyNed Jan 03, 2010 1:49 am

Ponekad.
Nazad na vrh Ići dole
http://foto-art.serbianforum.info/forum.htm
Kica/Praja
El virtuoso



Datum upisa : 04.12.2009

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyPon Jan 04, 2010 6:13 pm

Pljuvati po bivsoj je pljuvanje po sebi ali tako je neodoljivo... !!
Nazad na vrh Ići dole
anja007




Datum upisa : 27.01.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyPon Jan 04, 2010 9:04 pm

Oci-ANDJELA^Z ::
Zanima me da li pricate odjednom sve lose i pogrdne stvari za osobu
koja vas je igrom slucaja ostavila. Iskrena da budem od dosta osoba sam
cula da za do skorasnjeg partnera za koga su pricali sve najbolje, pricaju sve najgore kada budu ostavljeni. Kako je Vase iskustvo, ne mora biti
licno?

Ja se drzim iskljucivo one "o pokojniku sve najlepse" .Mislim da je tako najbolje.Kad pricas pogrdno prvo brukas sebe jer si i sam bio sa takvom personom.Osim toga to predstavlja jos jedan izraz nemoci.
Mislim da to samo govori o nama samima.
Ne volim da pricam lose o bivsim momcima, niti me ikada fascinirao muskarac koji je lose pricao o svojim bivsim devojkama.
Nazad na vrh Ići dole
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits



Datum upisa : 16.08.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyPon Jan 04, 2010 9:22 pm

Zavisi u kakvom smo odnosu i kako smo se rastavili...
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyPon Apr 19, 2010 11:36 pm

Nikad lose nism pricala o bivsim.Uvijek sam se trudila nakon zavrsetka veze,izdvojiti samo lijepe trenutke i ostaviti ih u kutiju sjecanja,a one ruzne bih stavljala u kutiju zaborava.Tu kutiju zaborava otvarao bi upravo taj bivsi,nekakvim svojim pricama,jel' znate...ipak je on musko.Mislim da su muskarci inace skloniji takvim pricama,jer mnogo teze prihvate da budu ostavljeni.Time im kao povrijedjujemo njihov ego.A zene koliko god bile povrijedjene,tuguju,proliju rijeke suza...i recimo,ako je ta osoba zaista bila losa i ako je zasluzila da se prica lose za nju,zena ce se ipak suzdrzati,za razliku od muskaraca koji ce pljuvati na svakom koraku.
Mislim da svako od nas ostavljali ili bili ostavljeni,trebamo zadrzati bar toliko dostojanstva da ne mrzimo i ne pricamo lose jedni o drugima.

Opet ne mogu da ne spomenem net veze,jer tu su posebno izrazena "olajavanja" bivsih.Vecina njih ce nakon razlaza,potruditi se da na chatu,forumu i sl. iznesu prljav ves onog drugog.E za takve osobe zaista nemam rijeci,a naisla sam na veliki broj i muskaraca i zena...koji su se ludo voljeli...danonocno kuckali...gledali se na kam,da bi na kraju blatili jedno drugo.
To mi je zaista mizerno.
Nazad na vrh Ići dole
zirafa
Vitez od reči



Datum upisa : 29.03.2010

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyPon Apr 19, 2010 11:43 pm

Aha...A ovamo...Ženo el imaš ti muža?Ček,ma meni je sve jedno mada postoji revanšizam,što se tiče blaćenja...
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyPon Apr 19, 2010 11:59 pm

zirafa ::
Aha...A ovamo...Ženo el imaš ti muža?Ček,ma meni je sve jedno mada postoji revanšizam,što se tiče blaćenja...

Cek' malo!Znaci li to da si ipak pristalica olajavanja bivsih? [You must be registered and logged in to see this image.]
Pa kao ti si samo spreman na revans...
[You must be registered and logged in to see this image.]











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
zirafa
Vitez od reči
zirafa


Godina : 68
Datum upisa : 29.03.2010

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyUto Apr 20, 2010 12:14 am

Pa ako me bocne,tu sam da uzvratim...A to bockanje je tipa:ne mogu da izađem,učim ili ono pravo,otišla sam kod drugarice a drug je dovizi kolima...Zar nije poštenije bilo da mi je odmah rekla?I ja te ženo nešto pitah. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyUto Apr 20, 2010 12:49 am

zirafa ::
I ja te ženo nešto pitah. [You must be registered and logged in to see this image.]

Koju zenu pitase ti? [You must be registered and logged in to see this image.]











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Aurora Borealis

Aurora Borealis


Datum upisa : 17.12.2009

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyUto Apr 20, 2010 7:17 am

naravno da ne...siroka mu Bosna...nek je ziv i zdrav....da je bilo sudjeno bio bi tu...ja takve osobe jednostavno prekrizim....
Nazad na vrh Ići dole
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyUto Apr 20, 2010 7:44 am

Ja sam jedna vrlo realna osoba pa o bivšima pričam tačno onako kako jeste.
Ako su stoke onda kažem ja jesu, a ako sam ja ispala stoka takođe kažem
da jesam i da to nije fer. Doduše trudim se maksimalno da ih zaobiđem i u
priči i u zbilji ali ako je to nemoguće trudim se da budem maksimalno korektna.
Dovoljno je da kažem da samo sa jednim bivšim nisam više u nikakvom kontaktu,
sa svima ostalima sam u jako dobrim odnosima. To valjda nešto govori.










Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyUto Apr 20, 2010 8:34 am

O bivšima pričam samo ako sam pitana, a i onda zavisi šta me pitaju. Ne bih ja o njima.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Slovenska

Slovenska


Datum upisa : 05.01.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyUto Apr 20, 2010 12:30 pm

"O "mrtvima" sve najbolje", dobro sam citirala narod... migg
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyUto Apr 20, 2010 2:41 pm

Ne, samo razmišljam pogrdno.....sram me bilo...!!!! :aii:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyUto Apr 20, 2010 2:43 pm

rouzvel ::
Ja sam jedna vrlo realna osoba pa o bivšima pričam tačno onako kako jeste.
Ako su stoke onda kažem ja jesu, a ako sam ja ispala stoka takođe kažem
da jesam i da to nije fer. Doduše trudim se maksimalno da ih zaobiđem i u
priči i u zbilji ali ako je to nemoguće trudim se da budem maksimalno korektna.
Dovoljno je da kažem da samo sa jednim bivšim nisam više u nikakvom kontaktu,
sa svima ostalima sam u jako dobrim odnosima. To valjda nešto govori.

Post koji bih i ja ovako napisao -od reči do reči . Pošto sve piše -samo mogu da i ja "potpišem"










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
plavkica

plavkica


Godina : 39
Datum upisa : 24.04.2010

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptySre Maj 05, 2010 11:40 pm

Dobra zena pravi od olova-zlato.I kad je sadashnji,i ako je bivshi.Kako sejesh tako cesh i da zanjesh.A gde je ljubav bila,ne postoji mesta pogrdnim rechima.Omane mi se ponekad "jebem li mu sunce" al to neje nisht strashno,kroz osmeh je.
Nazad na vrh Ići dole
popovac

popovac


Godina : 55
Location : Trebinje
Humor : znam i ozbiljan se nasmijati
Datum upisa : 26.04.2010

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyČet Maj 06, 2010 8:32 am

Nije isto pričati ili biti pitan da pričaš ? Ogromna je razlika .Kada pričaš onda obično zavisi kome pričaš .To je podređeno efektu koji želiš da izazove tvoja priča .Kada si pitan da o tome pričaš ,onda odgovor je ograničen i obično "strada " ona druga strana . Ljudi smo ...i o sebi najčešće mislimo da smo nepogrešivi ,i da sve ono što nam se događa "loše" nije naša krivica...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptySub Mar 05, 2011 9:23 pm

popovac ::
Nije isto pričati ili biti pitan da pričaš ? Ogromna je razlika .Kada pričaš onda obično zavisi kome pričaš .To je podređeno efektu koji želiš da izazove tvoja priča .Kada si pitan da o tome pričaš ,onda odgovor je ograničen i obično "strada " ona druga strana . Ljudi smo ...i o sebi najčešće mislimo da smo nepogrešivi ,i da sve ono što nam se događa "loše" nije naša krivica...
Da , ima mnogo istine u tome . Ko gubi -ima pravo da se ljuti ,a u ljutini se svašta misli i kaže .
No, nije tako jednostavno. Ostavljen se može biti na razne načine -recimo, bio si obmanut , ta osoba je glumila, lagala,izdala ?
Onda je realno malo teže reći nešto lepo o njoj, zar ne ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyČet Mar 10, 2011 6:30 pm

Danubius ::
Ostavljen se može biti na razne načine -recimo, bio si obmanut , ta osoba je glumila, lagala,izdala ?
Onda je realno malo teže reći nešto lepo o njoj, zar ne ?
Mnogo lakše nego priznati istinu....da si bio naivan i naseo. :eee: cat
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyČet Mar 10, 2011 9:18 pm

Uvek pohvalno...
... falim Te Bože što je pametna... Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 900975

... na vreme!:agree:











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyČet Maj 26, 2011 6:49 pm

Oci-ANDJELA^Z ::
Zanima me da li pricate odjednom sve lose i pogrdne stvari za osobu
koja vas je igrom slucaja ostavila. Iskrena da budem od dosta osoba sam
cula da za do skorasnjeg partnera za koga su pricali sve najbolje, pricaju sve najgore kada budu ostavljeni. Kako je Vase iskustvo, ne mora biti
licno?

mislim da taj nacin pricanja nije u redu , osobno nisam pricao , ono sto je bilo dobro ili lose ostaje u meni...polazim od toga sto ja imam od toga ?! apsolutno nista...svatko nosi svoj dio krivice ako je doslo do raskola... migg
Nazad na vrh Ići dole
zvezdaa
Severnjača
zvezdaa


Location : sever
Humor : moje drugo ja
Datum upisa : 19.06.2011

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyPet Jun 24, 2011 2:02 pm

To je ruzno , i tako nesto nam uvek vise govori o oneme ko prica, nego za koga se prica. Za mene nema dalje. Stavljam tacku. stopmini
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyPet Jun 24, 2011 3:06 pm

ooops opet pogresna tema! migg
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyUto Jun 28, 2011 6:47 pm

O fekalijama samo fakultativno. :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptySre Jul 27, 2011 4:20 pm

Goca Tržan: Ivan od mene pravi drolju i ološ!



Puls -

21. 07. 2011.23:36h

Komentari (103)






Umalo da zaplače i pretvori se u Natašu Bekvalac! Kaže,
mediji su je čerečili, a ona ništa loše o svom mužu nije rekla, dok on
jeste o njoj, ali mu prašta jer nije iskusan sa medijima... Volela ga je
mnogo, ali... - samo su neke od izjava poznate pevačice u emisiji
"Žene" na TV Prvoj



[You must be registered and logged in to see this image.]



Pred kamerama emisije "Žene" na TV Prvoj,
Goca Tržan
je svoju ispovest o razvodu ovako počela:



- Na početku ove naše priče Ivan i ja smo rekli: Samo da ne postanemo kao Nataša I Dača. A postali smo, ali ne mojom zaslugom!

A onda se Goca ponovo izvinila svojoj koleginici Nataši Bekvalac, jer
kaže, kada je kritikovala nije znala kako to izgleda kada te “mediji
čereče”. I cela Gocina priča, maltene svodila se na to da su novinari i
mediji zapravo ti koji su delom krivi za sav užas kroz koji je Goca
prošla, jer su iskoristili njenog supruga koji je neiskusan u igri sa
medijima.To što je njen suprug prvi progovorio o razvodu je ono osnovno
što mu i zamera.

- Naravno da mi ne treba marketing takve vrste. Da javno govorim o svom
razvodu. Ja nisam ni dala ni jedan intervju, jesam jedan… - nastavila je
Goca svoju priču prilično konfuzno.

- Treba mi da samo budem sa svojim detetom... – rekla je i nastavila da objašnjava kada su zapravo problemi počeli.

- Sve je počelo i pre "Survajvera", imali smo probleme i ranije. Ja sam
Ivanu rekla: da li ti odgovaram ovakva kakva jesam, jer nećeš uspeti da
me promeniš, jer ti meni oodgovaraš. Ali, bilo je problema, svađa i on
je mnogo puta pomenuo razvod. Ja sam mu rekla da ne licitira sa nečim
što ne misli... Jer, jednog dana ću i ja reći: sada je stvarno dosta.

- Ja sam se samo iz ljubavi udala, a ne iz interesa – nastavila je Goca.
A onda zamalo da se pretvori u Natašu Bekvalac: Maja Volk je uzela
gitaru, otpevala srceparajuću pesmu o kraju jedne ljubavi, Goca je bila
na ivici suza. Uspela, je ipak da se suzdrži!

U nastavku je pričala o tome kako nije čitala novinske članke o sebi,
jer je to sve previše pogađa, kako se ne sladi tuđom nesrećom, kako
nikada nije rekla ništa ružno o svom suprugu, za razliku od njega koji
od nje pravi drolju i ološ.

- Godinama se osećam nevoljeno, i tražim krivicu samo u sebi. Nije
prevara najgora izdaja na svetu. Oprostila bih fizičku prevaru – rekla
je Goca, a medijima je poručila: nemam šta više da vam dam. Koje meso da
skinete sa mene!?

I na kraju, poručila je svima: Bolje užasan kraj, nego užas bez kraja!


.......................


Slučajno sam baš gledao ovu emisiju -i zaista , žena nije rekla ni jednu ružnu reč za njega .Njemu izgleda prija medijska pažnja , što je od "muža Goce Tržan" postao "neko" . Poenta priče je da -citiram muža , "Goca se kurva " (valjda sad ima nekoga -posle razvoda ) Zaboravlja pomenuti činjenicu da on već duže (koju godinu ) ima ljubavnicu -što su mediji uredno zabeležili odavno .

(Jednom moram biti i na strani žena ) [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptySre Jul 27, 2011 4:25 pm

Uglavnom pogrdno pricaju o meni rabbit
Nazad na vrh Ići dole
Harite
White Angel
Harite


Godina : 47
Datum upisa : 02.11.2010

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptySre Jul 27, 2011 5:47 pm

Toj osobi sto me je ostavila sprasila bi sve u lice ako ima za to razloga i stavila bi tacku. 1777
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptySre Jul 27, 2011 5:53 pm

Harite ::
Toj osobi sto me je ostavila sprasila bi sve u lice ako ima za to razloga i stavila bi tacku. 1777

I ja bih mu sprasio sve u lice...I da sam mu neizmerno zahvalan sto te ostavio :eee:
Nazad na vrh Ići dole
@GaZdarica@

@GaZdarica@


Godina : 49
Location : malo Bosna, malo Vojvodina
Datum upisa : 21.07.2011

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptySre Jul 27, 2011 8:17 pm

Ako me neko u zivotu i ostavio, taj je za mene umro.
Zato, o pokojnicima samo najbolje...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptySre Jul 27, 2011 9:00 pm

Da se niko ne uvrijedi....citam vas,pa svi stavite tacku i zaboravite....nemoguce mi je to,biti s nekim godinama i onda samo probudite se,nema te osobe....vi ste zakopali sve,cak i uspomene.Pricanje lose ili dobro traje...evo,nakon nekoh 20 godina poslije razvoda,cujem pricu o bivsem muzu,ja ju prepricam sestri,dosle kcerke,ispricam i njima o ocu....ne volim ga odavno,nije mi stalo do njega,ne zelim da ga vidim ikad vise u zivotu,ali rijec je ziva,izmigolji se i eto,sve se vrati,svega se covjek sjeti....ne postoji tacka.Nnekog davnog momka ili jednostavno simpatije sjecamo se svi,pa nismo dozivjeli amneziju....ako i ne spominjemo,sto je ovdje tema,ne mozemo reci to je gotova stvar....tu je u spomenaru,makar i bez emocija,ali kartoteka ne laze!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptySre Jul 27, 2011 9:19 pm

Astra ::
Da se niko ne uvrijedi....citam vas,pa svi stavite tacku i zaboravite....

Pa svi bi voleli da je zivot takav kao pisanje na forumu.Stavis tacku na forumu,ali u glavi nije niko stavio tacku ma sta pisali ovde migg
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptySre Jul 27, 2011 9:22 pm

Ja se rado sjecam svih koje sam ostavila:) E sad da li se oni rado sjecaju mene..... :witch:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptySre Jul 27, 2011 9:24 pm

Evo...ja se bas nesto mislim da dam jos jednu sansu jednoj osobi....mozda prica bude upecatljivija....ma zezam se,ostace bez price....ali valjalo bi ponoviti gradivo!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptySre Jul 27, 2011 9:26 pm

AstrinaKomsinica ::
Ja se rado sjecam svih koje sam ostavila:) E sad da li se oni rado sjecaju mene..... :witch:

Jbg-a ko ce se setiti sta je bilo u obdanistu :eee:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptySre Jul 27, 2011 9:27 pm

Uh to ni pod razno!!!!
Jednom probala, eeeeeeee, nista podgrijano ne valja migg

Aha maliiiiiii, ne lipa :pušač:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptySre Jul 27, 2011 9:35 pm

Nije bas u temi,ali ne vidim sto ne...ako je nekad zavrsilo zbog vise sile,nedoreceno....nije sve s tackom iako to tako nekad izgleda...postoji i zarez i trotacka.
Ne mislim da treba da se prica ruzno o bivsima,jer i mi smo nekad bili bivsi i nismo se radovali da cujemo lose stvari o sebi,.posebno ako su lazi.U pravilu,mnogo i ne vjerujem kad mi se neko jada o bivsem na taj nacin,jer uvijek treba pogledati obe strane medalje...nista nije potpuno crno ni potpuno bijelo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Harite
White Angel
Harite


Godina : 47
Datum upisa : 02.11.2010

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyČet Jul 28, 2011 7:22 pm

ovde je tema pricate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila, a ne da li se sjecate ili ne sjecate bivsih ljubavi.Naravno da se osjecanja ne mogu zaboraviti ali to je vec druga tema. musketar
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyČet Jul 28, 2011 7:34 pm

Iz osjecanja i uspomena krene prica...ako ga "mrzis",nemas sta lijepo reci za tog covjeka...ako te povrijedio,ubio pozitivnu emociju,ne mozes biti hladna prema toj osobi...bar ces se izjadati najboljoj prijateljici....nesto ostaje ipak iza svega.
Mrzim kad neko davi s svojim bivsima....to je vec ruzno,malo ti,malo on i eto problema kad se cuje,pa jos krene ispravljati kriva Drina.
Malo ko ce reci...ja nisam valjao(la),zato nema ni smisla neka takva prica,a i desava se vrlo cesto da je ta osoba predivna okolini,jednostavno,vi se niste "mogli" i nije bilo lijepo...to jos uvijek ne znaci da je toliko losa osoba da treba da se smara nekoga s njim(njom).
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyPet Mar 02, 2012 8:45 am

BIVŠI MUŽ NAŠAO SEKSI IGRAČKE U STVARIMA MIE BEGOVIĆ




Četvrtak, 1. Mart, 2012.|


Među stvarima tvrdi da je našao lisice, lubrikante i ostala pomagala





[You must be registered and logged in to see this image.]




ZAGREB - Željko Žnidarić (60), bivši muž Mie Begović (49), spakovao je njene stvari i otkrio da je pronašao seksualna pomagala i igračke,
za koje nije znao dok su bili u braku! On je napravio popis stvari koje
je spakovao i čak stranu i po je potrošio ređajući erotska pomagala,
piše hrvatski list 24 sata u sutrašnjem izdanju!



Među Mijinim stvarima kaže, našao je lisice, lubrikante i ostale igračke. Tvrdi da za te igračke, dok je bila s njim u braku, Mia nije
koristila. Popisao je još i njen nameštaj i kompjutere i sve složio u
kartonske kutije. Deo stvari već je odneo u njen stan u Jagodnjaku. Na popisu je i njena odeća, skupocene bunde i haljine...

- Željko tim popisom dokazuje da je lopov koji je očigledno ukrao te
moje stvari, a i dokazuje da sam, ako ih je iz njega uzeo, bila u posedu
stana - rekla je Begović, prenosi 24 sata.
------------
Evo kako je lik ispao budala -želeći da degradira "bivšu" .
Logično bi bilo zaključiti ,kada "nije znao" za ta "pomagala" , da onda nije pružao šta treba -ako je ženi to bilo potrebno ?
[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Djulieta
Nights of Cabiria
Djulieta


Datum upisa : 13.07.2011

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyČet Apr 12, 2012 6:41 pm

Ne. Ružno bi bilo. booored
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyČet Apr 12, 2012 6:48 pm

Teoretski obrnuto je slucaj, ako on ili ona ostavi partnera nema razloga da ogovara osobu koju je ostavio/la :srrrr:

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyPet Apr 13, 2012 2:47 am

Ne bih znala, nije mi se desilo:)))
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyPet Apr 13, 2012 9:04 am

Pa pomenem mu familiju:)) Nije da nije:)) :joint:
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyČet Maj 17, 2012 9:40 am

takva se još nije pojavila da bi imao bilo kakvog razloga da je pominjem
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyČet Maj 17, 2012 9:47 am

doctorr67 ::
takva se još nije pojavila da bi imao bilo kakvog razloga da je pominjem



Znaci uzdignuta si osoba, onako kao: Nema drugih Bogova uz mene. :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyČet Maj 17, 2012 9:50 am

Dolinac ::



Znaci uzdignuta si osoba, onako kao: Nema drugih Bogova uz mene. :zubi3:

Znači da se to nije desilo, a ostalo neću komentarisati
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyČet Maj 17, 2012 9:55 am

..kontam ja to doctorr. fudbal
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyČet Maj 17, 2012 10:16 am

Ma dodelim mu zahvalnicu sa srebrnom lentom!

I zvizdućem ovu melodiju:))))



Nazad na vrh Ići dole
Zanovetalo

Zanovetalo


Datum upisa : 01.04.2012

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyČet Maj 17, 2012 10:35 am

doctorr67 ::


Znači da se to nije desilo, a ostalo neću komentarisati

Duso, pa kako to da te ni jedna ostavila nije?

Sutnes je pre pocetka? Je l' to u pitanju?
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyČet Maj 17, 2012 10:40 am

Zanovetalo ::

Duso, pa kako to da te ni jedna ostavila nije?

Sutnes je pre pocetka? Je l' to u pitanju?

Najgora opcija je da podceniš drugu stranu, prema tome, razlaz je moguć bez "šutiranja" u realnim okvirima
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyČet Maj 17, 2012 10:45 am




U ljubavi se ne mogu predvideti potezi! Ljubav nije šahovska tabla!...

Ako predaš partiju na početku... onda to nije ljubav, pa ne možeš ni biti ostavljen/a.

Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyČet Maj 17, 2012 9:50 pm

Taman posla... 55555
pohvalio bih je da se konačno opametila. smehsmeh











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Uther Pendragon

Uther Pendragon


Godina : 50
Location : lokacija super
Humor : kakav crni humor
Datum upisa : 03.02.2012

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyČet Maj 17, 2012 9:54 pm

sve najgore pa i dodam
Nazad na vrh Ići dole
Skocko_brm

Skocko_brm


Datum upisa : 16.05.2012

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyČet Maj 17, 2012 11:51 pm

brmnem je lol!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyPet Maj 18, 2012 12:12 am

Skocko_brm ::
brmnem je lol!

još jedan leteći nik.... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 EmptyPet Maj 18, 2012 12:51 am

NE nista ruzno,uvek sve naj cherry
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Dajte nadimak osobi iznad....
» Pokloni stih, pesmu osobi iznad........

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: