DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA -ili smrtna opasnost za građane ?

Ići dole 
+39
Black Wizard
nepogoda
Mima65
Blebetalo
daljinski
podbarac
bosankaa
Danubius
ZoxZoja
Sibila_
Diplomirani Duduk
Astra
Kijara-brm
Kica/Praja
pesma
carpathia
lollypop
Auror@
Bokssha
Samhain
allure
brunolino
Harite
drdoktor
AstrinaKomsinica
Crna_ovca
EAGLE
Helena Trojanska
njushkalo_
Klosarka
sonia
cojle
zirafa
Ivana_258
Amisela
popovac
Lily
sanjalica.ns
determinanta
43 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA -ili smrtna opasnost za građane ?    LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 EmptyNed Mar 14, 2010 5:13 pm

First topic message reminder :

Sve je više društava za zaštitu životinja ,što u zemlji
koja ima narodne kuhinje za gladne i pola stanovništva ispod granice
siromaštva , ponegde izazove žučne polemike .
Šta mi mislimo o tome
-plemeniti gest , potreba ,ili moda kojom želimo dokazati da smo na
nivou "kulturnih zemalja "?



Nije u okviru teme direktno, ali sve je više "ljubitelja" pasa, mačaka i čega sve još ne , koji ulažu milione u azile i ostale stvari , a ne smeta im neko gladno dete na ulici . Slažem se da je i životinja biće , ali nikada neću shvatiti da je nekom neka džukela preča od nekog deteta .
Farmaceutska industrija neka proba "pomade "na dobrovoljcima , uostalom , ima dovoljno "mazalica" i bez novih , ali sprečavati razvoj nekog leka samo zato što će to koštati života dva majmuna i stotinjak pacova , je suludo .
Ko god šta kaže , ne verujem da je neko namerno okrutan prema životinjama . Po toj logici, hajde da ne jedemo ni meso -jer za to ubijamo životinje . Dok se ne nadje opet neki borac protiv okrutnosti prema ribama i kupusu i krompiru -jer su i biljke žive . Glupost. Da se tako razmišljalo , još uvek bi umirali od najbezazlenijih bolesti.










LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 155klf10


Poslednji put izmenio Danubius dana Čet Jan 05, 2023 1:20 pm, izmenio ukupno 5 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Gost
Gost




LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA -ili smrtna opasnost za građane ?    LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 EmptyPet Jan 06, 2023 11:31 am

Opet se raspravlja o rasama pasa kao i kod ljudi. Ovi su pogodni, oni nisu.
VASPITANJE I ODGOJ!!!
Ono što e trenira da živi u harmoniji sa bilo kime, živiće u harmoniji.
Ono što se odgaja da bude agresivno i krvoločno, biće agresivno i krvoločno.
Nema tu neke filozofije. Učitelji su krivi.
Nazad na vrh Ići dole
savo




Datum upisa : 21.03.2014

LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA -ili smrtna opasnost za građane ?    LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 EmptyUto Jan 10, 2023 9:22 am

Treba zabraniti čuvanje opasnih rasa. Stoji to da su vlasnici krivi, ali vlasnike ne možeš zabraniti, a pse možeš. Možda će neko biti žrtva, ali postoje toliko rasa koje su miroljubive i neće da pocepaju nekoga.

A u međuvremenu za odbranu može se koristiti biber sprej:

LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 Biber-sprej-samoodbrana

Zakon dozvoljava a psi se oporave od prskanja
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA -ili smrtna opasnost za građane ?    LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 EmptyUto Jan 10, 2023 9:47 am

Ne uzimaj me za rijec, ali mi se cini da sprej nije dozvoljen imati kod sebe.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA -ili smrtna opasnost za građane ?    LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 EmptyUto Jan 10, 2023 10:37 am

savo ::
Treba zabraniti čuvanje opasnih rasa. Stoji to da su vlasnici krivi, ali vlasnike ne možeš zabraniti, a pse možeš. Možda će neko biti žrtva, ali postoje toliko rasa koje su miroljubive i neće da pocepaju nekoga.

A u međuvremenu za odbranu može se koristiti biber sprej:

LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 Biber-sprej-samoodbrana

Zakon dozvoljava a psi se oporave od prskanja

Biber sprej je odlično rešenje ako mi je non stop u ruci. Ali verovatno bi bio u torbi. Pas koji te napadne (kao i silovatelj recimo) će da sačeka da malo preturaš po torbi, nađeš sprej, dobro pogledaš kako ga okrećeš i prsneš da bi se odbranio. Teoretski dobra stvar, praktično bezvredna. Jedini način da se situacija reši je obavezno sterilisanje pasa sem u registrovanim odgajivačnicama. Kao i obaveza da i pas i vlasnik/vlasnici prođu obuku. Pitanje lutalica mora da reši država, hvatanjem, sterilizacijom i/ili uspavljivanjem. Pitanje divljih čopora po atarima moraće da reše lovci kao što sam već ovde objašnjavala zašto.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA -ili smrtna opasnost za građane ?    LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 EmptyUto Jan 10, 2023 11:07 am

Da li sterilisan pas ne ujeda?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA -ili smrtna opasnost za građane ?    LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 EmptyUto Jan 10, 2023 11:56 am

Astra ::
Da li sterilisan pas ne ujeda?

Uješće ako bude prisiljen. Psi koji nisu sterilisani su više teritorijalni i agresivni pa je mogućnost napada veća. Takođe sterilizacijom se prekida razmnožavanje pa prirodnim uginućem nestaje i problem napuštenih pasa tj lutalica. Sterilizacija lutalica (bar u gradovima) je prelazno rešenje da bi se zadovoljili i "zaštitnici" i obezbedila kakva takva bezbednost ljudi.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA -ili smrtna opasnost za građane ?    LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 EmptyUto Jan 10, 2023 7:53 pm

ZoxZoja ::
Astra ::
Da li sterilisan pas ne ujeda?

Uješće ako bude prisiljen. Psi koji nisu sterilisani su više teritorijalni i agresivni pa je mogućnost napada veća. Takođe sterilizacijom se prekida razmnožavanje pa prirodnim uginućem nestaje i problem napuštenih pasa tj lutalica. Sterilizacija lutalica (bar u gradovima) je prelazno rešenje da bi se zadovoljili i "zaštitnici" i obezbedila kakva takva bezbednost ljudi.

Jbg Zojita, realno, pas kad nasrne na čovjeka ne radi to da bi se razmnožavao, nego da bi napao smehsmeh

Mislim, kapiram ja to dugoročno, ali ne lipši magarče do zelene trave...
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA -ili smrtna opasnost za građane ?    LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 EmptyUto Jan 10, 2023 7:59 pm

justicija ::
...
Jbg Zojita, realno, pas kad nasrne na čovjeka ne radi to da bi se razmnožavao, nego da bi napao smehsmeh

Mislim, kapiram ja to dugoročno, ali ne lipši  magarče do zelene trave...

Razmnožavanje je moćan faktor. Jedna od najopasnijih životinja je bik. Kad ga uškopiš dobiješ mirnog vola. Slično je i kod pasa.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA -ili smrtna opasnost za građane ?    LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 EmptySre Mar 15, 2023 1:04 am

Od 2015. do 2021. godine u Srbiji je zabeleženo 77.498 napada pasa na ljude, što je u proseku 12.000 napada godišnje.

Postoje neke "teorije" Kada vas napadne "čopor" treba da ispružite ruku ,i odredite ko je "alfa" u čoporu ? Kao -to će ih "odbiti" Treba da se "ukočite" kao drvo -i to ,kao "odbija" ?
Budalaštine ....ako vas napadne "čopor" možete da radite štagod -ako pri ruci nemate neku hranu .
Najnovije -u Novom Pazaru je "čopor" izujedao trudnicu u 9 mesecu trudnoće ,a u BG tri "vlasnička psa" devojčicu od 9 godina .
Jedino rešenje je humano ukloniti sve "pse lutalice" i "čopore" Pobogu ...pa to nije "ugrožena vrsta životinja" ?
Dok je moj otac bio "neko i nešto" -jednom mesečno su angažovali lovce -i grad je bio čist .Sada -ne može se hodati od "čopora" ? Žene izađu iz pekare -po 5 pasa ih napadne ,pocepa kese ,i dobro je ako prođu bez ujeda ? O kakvoj "humanosti" tu pričamo ?
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA -ili smrtna opasnost za građane ?    LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 EmptyPet Mar 24, 2023 7:52 am

Vlasnički psi su opasniji od lutalica, takvi su i vlasnici.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA -ili smrtna opasnost za građane ?    LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 EmptyPet Mar 24, 2023 7:25 pm

PSI IZUJEDALI DETE U RAKOVICI: Čopor napao dečaka (11) u dvorištu škole, sa povredama ramena i noge prebačen u bolnicu!
Pa dokle više ?










LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA -ili smrtna opasnost za građane ?    LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 EmptySub Mar 25, 2023 7:41 am

Maltretirana i gladna životinja će napasti. Kako se ponašamo prema njoj, tako će i ona prema nama. Džukela je karakterna osobina i nije bitno da li je nađena na ulici ili je neko platio 1000evra. Psi su odavno pripitomljeni i samo situacija u kojoj se nalaze i tretman na koji se način ophodilo prema njima, izaziva njihovo ponašanje. Ljudi, deca, se neodgovorno ponašaju prema živim bićima koja nas okružuju pa nemojmo očekivati druge rezultate.
Karma je čudo!



Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA -ili smrtna opasnost za građane ?    LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 EmptySub Mar 25, 2023 11:11 am

Sad da budem i psihic za cuke, pa kad mi prilazi lutalica, da istrazujem da li je hranjen i postovan pa me nece ujesti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA -ili smrtna opasnost za građane ?    LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 EmptySub Mar 25, 2023 9:25 pm

Astra ::
Sad da budem i psihic za cuke, pa kad mi prilazi lutalica, da istrazujem da li je hranjen i postovan pa me nece ujesti.

Prvo mi napaćeni, pa onda cuke...ako nakon nas ostaneš normalna smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA -ili smrtna opasnost za građane ?    LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 EmptyPon Mar 27, 2023 6:33 pm

Ne jure oni nas da jebu nego da ujedu . zubic










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Đole

Đole


Datum upisa : 07.10.2011

LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA -ili smrtna opasnost za građane ?    LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 EmptyUto Mar 28, 2023 11:09 am

Davno bilo, došao sam kući na ferije. U komšiluku se okupljale curice.
Da bih skratio put nisam otišao na kapiju, već sam preskočio ogradu
ne sluteći da je u blizini (opasni) vučijak. Za treptaj oka stvorio se na
leđima. Nastaje borba, vukao sam ga preko dvorišta do ulaznih vrata.
Komšija je izišao sa lovačkom puškom, opalio dve patrone, tada sam pustio
krvoloka. Imam mali ožiljak na desnoj plećki.
Preko  puta komšinica, baba Kata pala u nesvijest misleći da je
vučijak napao njenu unuku...
Ma bježi to sa „ljubimcima“ životinje su čudo, još ako ne najavljeno uđeš u
njihovo carstvo. fikkk
Iskreno, ja ih obilazim u velikom luku... zubic

LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 RUKA256
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA -ili smrtna opasnost za građane ?    LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 EmptyUto Mar 28, 2023 1:24 pm

Nemam problem sa psima, mada su me više "zagrebali" no što su me ujeli. Nisam psiholog za pse ali prepoznajem prema ponašanju. Cika, vriska, skakanje, iritiraju životinje pa sam uvek u dilemi da li su uplašene, razdražljive ili bi se igrali. Ako pas ima spušten ili podvijen rep, ne prilazi mu. Nehajan hod znači da je pas miran i na poznatoj teritoriji i da nema odbrambeni stav. Ukoliko pas priđe da nas onjuši, pružiti mu spoljnu stranu dlana. Čak i hada veselo priđe, prvi korak ka upoznavanju je spoljna strana dlana. Nikako ne pružati obe ruke u zagrljaj ili slično. Pasa se ne treba bojati, vlasnici su problematični.
Prošle godine, trebao sam prošetati kuminog bigla. skinuo se sa labave ogrlice i krenuo sam da luta po poznatom terenu. Kada sam ga sustigao i pokušao mu namaći ogrlicu, krenuo je zubima ka mojoj ruci i zakačio me zubima. Mirnim tonom sam ga smirio, u drugom pokušaju sam mu namakao ogrlicu pa smo se nastavili šetati.Pre neki dan gledam ruku i pitam se dakle mi ožiljak pa sam se setio da me je Maks zakačio.
Elem, svaka domaća životinja, nebitno da li se radi o papagaju ili rotvajleru, oseća raspoloženje ko mu prilazi i sa kojim namerama. Normalno je da je uvek prisutna doza opreza ali ih se ne treba plašiti ili ih terati od sebe. Najčešća reakcija je da čovek krene nogom da šutne životinju. Ja bih mu vratio istom merom.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA -ili smrtna opasnost za građane ?    LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 EmptyPon Apr 03, 2023 10:35 am

Kijara-brm ::
Ne jure oni nas da jebu nego da ujedu . zubic

Sede tri psa u redu za "uspavljivanje",pa pričaju:
Šta si ti uradio ,pita prvi drugoga -Ujeo sam gazdu .A ti ?
Zadavio sam gazdaricinu mačku .
Treći ćuti ,danska doga ....pa ga ovi pitaju -a ti ?
E pa ....gazdarica se sagnula ,pa je ja "zaskočio" hump
Auuuu,naderao si kao i mi,mrtav si.....
Ma jok....ja samo ovde sedim - gazdarica me dovela samo da mi skrate nokte . zubic










LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 155klf10


Poslednji izmenio Danubius dana Uto Apr 04, 2023 11:04 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA -ili smrtna opasnost za građane ?    LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 EmptyPon Apr 03, 2023 9:09 pm

A i onim američkim babam psi služe samo da im ližu  p. zubic. I to oni  mali .

Ne razmišljam  jel pas trči da ga pomazim ili da me ujede.Vatam se noge i bjježžžžžžžž.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA -ili smrtna opasnost za građane ?    LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 EmptyPon Apr 17, 2023 11:01 am

Danubius ::
Kijara-brm ::
Ne jure oni nas da jebu nego da ujedu . zubic

Sede tri psa u redu za "uspavljivanje",pa pričaju:
Šta si ti uradio ,pita prvi drugoga -Ujeo sam gazdu .A ti ?
Zadavio sam gazdaricinu mačku .
Treći ćuti ,danska doga ....pa ga ovi pitaju -a ti ?
E pa ....gazdarica se sagnula ,pa je ja "zaskočio" hump
Auuuu,naderao si kao i mi,mrtav si.....
Ma jok....ja samo ovde sedim - gazdarica me dovela samo da mi skrate nokte . zubic

Razumeo sam kao vic ali poznavajući te, tako razmišljaš. zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA -ili smrtna opasnost za građane ?    LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA  -ili smrtna opasnost za građane ?  - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
LJUBITELJI PASA i pripadajuća "društva" -PLEMENITOST ,MODA -ili smrtna opasnost za građane ?
Nazad na vrh 
Strana 7 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» ZMIJE vs OPASNOST
» RASE PASA
» DNEVNI LISTOVI (Srbija)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: PRIRODA I ŽIVI SVET :: MAJKA PRIRODA I NJENI ODGOVORI :: ŽIVOTINJSKI SVET-
Skoči na: