DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
IZDAJ SVOJU KNJIGU ! BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
IZDAJ SVOJU KNJIGU ! BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 IZDAJ SVOJU KNJIGU !

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZDAJ SVOJU KNJIGU ! Empty
PočaljiNaslov: IZDAJ SVOJU KNJIGU !   IZDAJ SVOJU KNJIGU ! EmptyNed Maj 02, 2010 11:56 am

Evo jedne web stranice koja to omogućava :

[You must be registered and logged in to see this link.]


Deluje jednostavno i povoljno (ovo ja zbog naših članova koji poseduju nesumnjivi kvalitet pisanja )
Možda i ja izdam moje knjige , na kojima radim godinama -i biće nesumnjivi bestseler :

"Kako dobro živeti -a ništa ne raditi " [You must be registered and logged in to see this image.]

"Kako osvojiti svaku ženu bez truda " [You must be registered and logged in to see this image.]

Pogadjate već....žanr je -naučna fantastika , fikcija , bajke..... [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

IZDAJ SVOJU KNJIGU ! Empty
PočaljiNaslov: Re: IZDAJ SVOJU KNJIGU !   IZDAJ SVOJU KNJIGU ! EmptyNed Maj 02, 2010 12:40 pm

Danubius ::
Evo jedne web stranice koja to omogućava :
Zarazo ni jedna! :geek:
Sad kad tamo zagrizem! Haha, ludo!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Gost
Gost
Anonymous



IZDAJ SVOJU KNJIGU ! Empty
PočaljiNaslov: Re: IZDAJ SVOJU KNJIGU !   IZDAJ SVOJU KNJIGU ! EmptyPon Jan 30, 2012 12:04 pm

ja,sad tek,ovo videh.. :eee: hefe bre,shto me ojadi
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZDAJ SVOJU KNJIGU ! Empty
PočaljiNaslov: Re: IZDAJ SVOJU KNJIGU !   IZDAJ SVOJU KNJIGU ! EmptyPon Jan 30, 2012 12:24 pm

Zana ::
ja,sad tek,ovo videh.. [You must be registered and logged in to see this image.] hefe bre,shto me ojadi
Nevezano za ovo ,u mom gradu se radi ovako :
Privatna štamaparija štampa šta želiš ,cena -300-500 eu ,zavisno od kvaliteta "tiska" ,formata itd .
Nadje se par privatnika ...."sponzora" .Tvoja obaveza je da u knjizi bude logo firme ,reklama ...nešto već njihovo -i poželjan tekst zahvalnosti .
Onda oni plate štampanje -što ih je više , trebaju manje da plate .
Može i sistem "imaš nekoga u opštini,kulturnom centru "-oni dobiju svake godine od države neku lovu za "lokalne projekte u kulturi "
Taj neko onda "odobri sredstva" . Njima daš deo tiraža (obično je tiraž 500 primeraka ) i ok .
Nikada nije bilo lakše "izdati knjigu" , jer nije propisano ko ti je lektor i ostale špecije -to može da bude profesor iz lokalne gimnazije .
Predgovor napiše lokalni novinar..."Matica Srpska" to redovno aminuje -i eto "Zaninih priča" u knjižarama . [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



IZDAJ SVOJU KNJIGU ! Empty
PočaljiNaslov: Re: IZDAJ SVOJU KNJIGU !   IZDAJ SVOJU KNJIGU ! EmptyPon Jan 30, 2012 12:50 pm

Aaaaaaaa ja imam svoju iydavachku kucu,ya koju izdajem odavno..nego ovo mi dodje kao mali izazov..inache pishem priche za decu,malu i onu malo vecu :eee:
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

IZDAJ SVOJU KNJIGU ! Empty
PočaljiNaslov: Re: IZDAJ SVOJU KNJIGU !   IZDAJ SVOJU KNJIGU ! EmptyNed Sep 29, 2013 6:09 pm

Imao sam takvih ponuda o kojima Dani piše...
"Nikakav problem...nadji sponzora za 500 evra i štampamo šta god želiš...e da...izdvoj još 100 evra za recenziju nekog poznatog dečijeg pisca...valja će ti kao reklama..."

Ja:
"Hvala lepo...tako me ne interesuje!"










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

IZDAJ SVOJU KNJIGU ! Empty
PočaljiNaslov: Re: IZDAJ SVOJU KNJIGU !   IZDAJ SVOJU KNJIGU ! EmptyPon Sep 30, 2013 3:03 am

Lektor, izdavačka kuća, recenzija, Narodna biblioteka Srbije u kojoj se vrši katalogizacija knjige -i ona se plaća, prvi odštampani primerak ide kod njih, distribucija knjige, promocija, prodaja..

Od svega navedenog imam neke štamparije, znam otprilike ko bi pisao recenziju, imam free salu za promociju i mesto gde će se prodavati knjige.

Sponzor koga sam planirala je smenjen iz Ministarstva kulture, opština nema para ( nisam pitala, znam ).
Imam već zbirku pripovedaka sa bloga, ALI NIJE PREPORUČLJIVO DA SE NEGDE TEKST POJAVLJUJE JAVNO, pre izdavanja.

Tako da moju knjigu čuvam, ne objavljujem nigde delove, po preporuci prijatelja iz Lagune..ja odmah "pucam" na tu izdavačku kuću.

I čekam bolja vremena...










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





IZDAJ SVOJU KNJIGU ! Empty
PočaljiNaslov: Re: IZDAJ SVOJU KNJIGU !   IZDAJ SVOJU KNJIGU ! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
IZDAJ SVOJU KNJIGU !
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Provjeri svoju brzinu
» KORUPCIJA -imamo li svoju cenu ?
» VICEVI - Ovaj ne znam gde bi ....
» kad biste mogli gledati svoju sahranu...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: KNJIŽEVNOST I JEZIK :: KNJIŽEVNOST :: PROZA/POEZIJA/PISANA REČ ..-
Skoči na: