DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo!

Ići dole 
+6
Lakota
AstrinaKomsinica
Danubius
Oci-ANDJELA
Smiljan01
Kijara-brm
10 posters
AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! Empty
PočaljiNaslov: Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo!   Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! EmptySre Jun 02, 2010 1:09 pm

Iako su vas vjerojatno odmalena učili da ne smijete javno
iskazivati ljutnju, najnovije istraživanje pokazuje da je to zapravo
zdravo







Gubitak samokontrole i jasno iskazivanje ljutnje zdravo je jer
smanjuje učinak stresa, pokazuje najnovije istraživanje. To je još jedna
potvrda tvrdnji psihologa da nije dobro potiskivati emocije jer to
narušava mentalno zdravlje.

Izražavanje ljutnje poboljšava protok krvi do dijela mozga koji je
zadužen za osjećaj sreće. Ta reakcija pozitivno se odražava i na tijelo
koje se prilikom izražavanja emocija bolje nosi s hormonima stresa.

Istraživanje je, međutim, pokazalo da konstantan osjećaj ljutnje
ozbiljno narušava zdravlje. Stoga tu i tamo smijete 'puknuti' jer će to
pozitivno djelovati na vas, ali nemojte da vam to prijeđe u naviku, da
ne biste imali zdravstvenih problema.


[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo!   Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! EmptySre Jun 02, 2010 2:11 pm

Sve za zadravlje... [You must be registered and logged in to see this image.] .Ima li dobrovoljaca.. [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo!   Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! EmptySre Jun 02, 2010 3:42 pm

Pazi ovo!!! tu i tamo smijete da puknete-pa da me odvedu čike u belom... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Smiljan01

Smiljan01


Datum upisa : 19.11.2009

Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo!   Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! EmptySre Jun 02, 2010 4:48 pm

Kijara-brm ::
Sve za zadravlje... [You must be registered and logged in to see this image.] .Ima li dobrovoljaca.. [You must be registered and logged in to see this image.]

...racunaj slobodno na sefa Danya Kijara... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo!   Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! EmptySre Jun 02, 2010 10:50 pm

Smiljan01 ::
Kijara-brm ::
Sve za zadravlje... [You must be registered and logged in to see this image.] .Ima li dobrovoljaca.. [You must be registered and logged in to see this image.]

...racunaj slobodno na sefa Danya Kijara... [You must be registered and logged in to see this image.]


Pa to se zna...Oćemo zajedno,da izduvamo ventile... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo!   Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! EmptySre Jun 02, 2010 11:20 pm

Kad sam ljuta lupam samare [You must be registered and logged in to see this image.]

Ne gledam jesu li to obrazi osobe mlade il stare..Udaram tako jako da ime zaboravi od njih svako..Onda malo vicem u tresnem po glavi..[You must be registered and logged in to see this image.]..ma ko sme ljutu da me ostavi..moram da isteram taj bes iz sebe, a ove koje udaram ko *be.. lol! lol!

Strah i trepet sam gde god se pojavim, lupanjem i samaranjem uvek se zabavim.. :ironic:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo!   Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! EmptyČet Jun 03, 2010 12:00 am

Oci-ANDJELA^Z ::
Kad sam ljuta lupam samare [You must be registered and logged in to see this image.]

Ne gledam jesu li to obrazi osobe mlade il stare..Udaram tako jako da ime zaboravi od njih svako..Onda malo vicem u tresnem po glavi..[You must be registered and logged in to see this image.]..ma ko sme ljutu da me ostavi..moram da isteram taj bes iz sebe, a ove koje udaram ko *be.. lol! lol!

Strah i trepet sam gde god se pojavim, lupanjem i samaranjem uvek se zabavim.. :ironic:
Pa se pitaj na koga je ? Na tatu i batu! [You must be registered and logged in to see this image.]

Ma jesi ti ona šefica parfimerije , za koju se priča da je opasna u romsko-ženskim (lopovskim ) krugovima ?
Ona što joj kažu "Nemoj teto, nemoj teto ?" [You must be registered and logged in to see this image.]
Ma sve mi se čini.....da jesi.......... [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo!   Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! EmptyČet Jun 03, 2010 12:05 am

Danubius ::

Pa se pitaj na koga je ? Na tatu i batu! [You must be registered and logged in to see this image.]

Ma jesi ti ona šefica parfimerije , za koju se priča da je opasna u romsko-ženskim (lopovskim ) krugovima ?
Ona što joj kažu "Nemoj teto, nemoj teto ?" [You must be registered and logged in to see this image.]
Ma sve mi se čini.....da jesi.......... [You must be registered and logged in to see this image.]

Kradju podnesem lakse nego ono kad mi se cd rom obrati sa teto..a stariji je od mene jedno desetak godina..E to me tako dotakne da stvarno.... umrem od smeha.. :rlol:

Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo!   Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! EmptyČet Jun 03, 2010 2:24 am

Iako ne pratim fudbal nešto preterano,dok gledam utakmicu,dam sebi malo oduška-izvičem se i ok je.Inače,ne umem da se ljutim na drage osobe i na one do kojih mi je stalo,a na druge neću da trošim živce i vreme,jer NIKO NEMA TOLIKO VREMENA DA BI GUBIO VREME.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo!   Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! EmptyPon Nov 19, 2012 4:50 pm

Pa i nije bas, pitajte moje ukucane muhaaa
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo!   Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! EmptySub Nov 08, 2014 7:36 pm

Ovi moji sto su me vaspitavali od malena su me ucili da treba da pokazem kad sam ljuta,kad sam besna,kad tuzna,kad neraspolozena..ili kazem ili ppokazem-ne mogu ti ja citati misli-govorila bi mi majka,ono sto ti se ne dopada,kazes jasno i glasno..
Nazad na vrh Ići dole
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack


Godina : 31
Location : Gdje ljubav putuje....
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo!   Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! EmptySub Nov 08, 2014 10:59 pm

Niko me nista nije ucio po pitanju ljutnje...

Jednostavno sam takva i ne volim javno da pokazujem svoja osecaje pa ni ljutnju...
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo!   Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! EmptySub Nov 08, 2014 11:08 pm

Ko nije imao sumnjivu sreću da vidi kad popuste moji sigurnosni ventili ne zna šta je izražavanje ljutnje.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo!   Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! EmptyNed Nov 09, 2014 12:35 am

Lakota ::
Ovi moji sto su me vaspitavali od malena su me ucili da treba da pokazem kad sam ljuta,kad sam besna,kad tuzna,kad neraspolozena..ili kazem ili ppokazem-ne mogu ti ja citati misli-govorila bi mi majka,ono sto ti se ne dopada,kazes jasno i glasno..

Mene nisu moji, ali sam ja, nekim čudom, svoju decu naučila, jer sam i sama takva. Ne umem da sakrijem ni jednu emociju. Čak i oni koji me malo znaju, telefonom prepoznaju u prvoj reči, kako sam raspoložena. Ljutnja! Dešava se trtrr
Ali, brzo me prođe, zato ko je jednom izdržao i preživeo, a ostao...taj je vredan moje pažnje i naklonosti zlz










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio ZoxZoja dana Ned Nov 09, 2014 12:38 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Dodata zagrada na citiranju)
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo!   Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! EmptyNed Nov 09, 2014 3:32 am

ZoxZoja ::
Ko nije imao sumnjivu sreću da vidi kad popuste moji sigurnosni ventili ne zna šta je izražavanje ljutnje.
To iskre lete od emocija. :zubi3:

Bogami umem i ja da zavarničim Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! 153448.
Samu sebe ne prepoznam.:D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo!   Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! EmptyNed Nov 09, 2014 12:54 pm

Draga moja Kjarisima to nisu iskre. Ne ljutim se na sitno. Kad ja poludim i kad svi ventili popuste to je vulkanska erupcija. Tad ne biram reči i ne pazim ko je ko. Poneko treskanje vratima ili razbijanje nekog dela pokućstva su samo prateći zvučni efekti. Caka je ignorisati me dok to ne prođe mada nekad ni to ne vredi jer čekam da se neko oglasi da nastavim dalje. Dok ne ispraznim sve nagomilano. Onda sam mirna možda i godinu dana.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo!   Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! EmptyNed Nov 09, 2014 4:39 pm

..dakle,svi mozemo..ti Zox daj se kontrolirati smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo!   Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! EmptyNed Nov 09, 2014 4:52 pm

ZoxZoja ::
Draga moja Kjarisima to nisu iskre. Ne ljutim se na sitno. Kad ja poludim i kad svi ventili popuste to je vulkanska erupcija. Tad ne biram reči i ne pazim ko je ko. Poneko treskanje vratima ili razbijanje nekog dela pokućstva su samo prateći zvučni efekti. Caka je ignorisati me dok to ne prođe mada nekad ni to ne vredi jer čekam da se neko oglasi da nastavim dalje. Dok ne ispraznim sve nagomilano. Onda sam mirna možda i godinu dana.
smehsmeh znam ja šta je to.
Tri mobitela su stradala,jedna vrata sam izvalila(koliko sam zalupila istima-PRATEĆI KOMENTARI SU BILI,AL JE OVA ŽESTOKA).Ne znam koliko ružnih reči je palo.
Prosto nisam umela tada da se kontrolišem.
I naravno poletela je i ruka:D
Nije niko stradao:)
Nepravda me znala izbaciti do koske.Uglavnom zbog drugih.

Sad bi me teško nešto tako diglo ,da uradim ponovo takvu glupost.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑


Poslednji izmenio Kijara-brm dana Ned Nov 09, 2014 4:57 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo!   Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! EmptyNed Nov 09, 2014 4:57 pm

Ljutnja je znak slabosti, i gubitak kontrole nad cinjenicom da smo toga svjesni :D

Sam' kazem :D
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo!   Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! EmptyNed Nov 09, 2014 5:04 pm

AstrinaKomsinica ::
Ljutnja je znak slabosti, i gubitak kontrole nad cinjenicom da smo toga svjesni :D

Sam' kazem :D
Neka je,ali je i zdrava.
Tolerišem maksimum.Ali kad se pređe granica onda nastupa ljutnja,ma besnilo.
Kad nekome ne možeš nešto normalno dokazati u više navrata,onda leti sve.
Meni je lakše,a znam da efekta s druge strane nema.
Mladost-ludost.

S godinama sam naučila da nije vredno,isto kao da neki ljudi nisu vredni da im pomogneš na svoju štetu. :)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo!   Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! EmptyNed Nov 09, 2014 5:16 pm

Ne znam bas da je zdrava. Pojede to zivce, sive celije, pa postane nacin zivota, cangrizavost na sve.

Ne buniti ispoljavanje fakrualnog stanja kad se ne slazemo s necim, smireno i sa cinjenicama, pa i kad su osjecanja u pitanju. Da, svakom se desi da mu nesto ne sjedne, i to se da lijepo i kulturno ispoljiti.
Huja i pasjaluk inace slabo kotiraju u inteligentnom svijetu;)
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo!   Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! EmptyNed Nov 09, 2014 5:24 pm

Tačno kono. :)


Nekome se nije moglo i u više puta lepo objasniti.Onda je nastupala agresija,bes:D
Par malih ispada i malo šteta.  dm2.
Prošlo me odavno.

Kod mene je to  bila samo prolazna  faza,inače se ne bi skulirala nigde,pa čak i na forumu.

sad sam samo ubojica mekog srca.   smehsmeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo!   Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! EmptyNed Nov 09, 2014 5:53 pm

Ja volim pokazati ljutnju,ako se nadam da ce da rezultira necim...u svakom slucaju bolje od sistema
"Okolo kere pa na mala vrata".
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo!   Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! EmptyNed Nov 09, 2014 6:17 pm

Bes je posledica afektivnog stanja ,a afektivno stanje dovodi do neodmerenosti i gubitka kontrole .
Ne pomaže ništa nikakav izliv besa ,povišen ton, lupanje stvari i psovanje -time se neće ukloniti uzrok.
Čak je obično sam uzrok prošla stvar koja se ne može više popraviti .
No opet -malo je ljudi koji umeju da "iskuliraju" većina nas je sklona rant .
Nekim ,doduše ,zaista pomaže da se "istutnje" ,pa onda smireno apsolviraju ,ali ima i ono pravilo -izliv besa dobije isto takav odgovor ,iako logički nema svrhe dernjati se na nekoga ,ko isto tako uzvrati.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo!   Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Slobodno pokažite ljutnju jer je to zdravo!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dorucak - brzo, zdravo, hranljivo
» Zdrave namirnice -hranite li se zdravo ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: