DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
dokle vise... BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
dokle vise... BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 dokle vise...

Ići dole 
+3
sanjalica.ns
sonia
PJER
7 posters
AutorPoruka
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

dokle vise... Empty
PočaljiNaslov: dokle vise...   dokle vise... EmptyNed Sep 19, 2010 9:25 pm

Ministri masoni


Članovi Velike regularne lože Srbije su predsednik vojvođanske vladeBojan Pajtić, ministar za ljudska i manjinska prava Svetozar Čiplić,ministar poljoprivrede Saša Dragin i bivši gradonačelnik Zrenjanina,sadašnji naprednjak Goran Knežević

e jadna li je Srbija kad masoni vladaju... [You must be registered and logged in to see this image.]

autonomasi....otkrili smo vas...sad znamo odakle duvaju vetrovi... [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

dokle vise... Empty
PočaljiNaslov: Re: dokle vise...   dokle vise... EmptyNed Sep 19, 2010 9:28 pm

A sto ovaj podvio nogavicu? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

dokle vise... Empty
PočaljiNaslov: Re: dokle vise...   dokle vise... EmptyNed Sep 19, 2010 9:32 pm

PJER ::

Članovi Velike regularne lože Srbije su predsednik vojvođanske vladeBojan Pajtić, ministar za ljudska i manjinska prava Svetozar Čiplić,ministar poljoprivrede Saša Dragin i bivši gradonačelnik Zrenjanina,sadašnji naprednjak Goran Knežević
affraid affraid affraid

A ostali......gde su ostali....??? :eee:
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

dokle vise... Empty
PočaljiNaslov: Re: dokle vise...   dokle vise... EmptyNed Sep 19, 2010 9:39 pm

sonia ::
A sto ovaj podvio nogavicu? [You must be registered and logged in to see this image.]

nije imao para za duzu..nogavicu [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

dokle vise... Empty
PočaljiNaslov: Re: dokle vise...   dokle vise... EmptyNed Sep 19, 2010 9:45 pm

PJER ::
sonia ::
A sto ovaj podvio nogavicu? [You must be registered and logged in to see this image.]

nije imao para za duzu..nogavicu [You must be registered and logged in to see this image.]

Pero, more, da nije to neka masonska caka? [You must be registered and logged in to see this image.] Ja imam obicaj kad vozim bicikl ili idem na sport da isto tako zavrnem! Mislice ljudi da..znas vec... [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

dokle vise... Empty
PočaljiNaslov: Re: dokle vise...   dokle vise... EmptyNed Sep 19, 2010 9:46 pm

sanjalica.ns ::


A ostali......gde su ostali....??? :eee:

Evo ostalih, iz istorije Srbije :

[You must be registered and logged in to see this link.]

Vladika Nikolaj Velimirovic
Aleksandar Karadjordjević
Dositej Obradovic
vojvoda Živojin Misic
Petar II Petrovic Njegos
Vuk Stefanovic Karadzic...su samo neki

"Nacional" od Petka, 8. Novembra 2002

- Dragan Malesevic Tapi (poznati umetnik, ubijen ili umro)
- Zeljko Maksimovic Maka (Nepoznati "biznismen")
(kaze da su Maka i Tapi imali veze sa Velikim Orijentom)

- Vladimir Savcic Cobi (pevac i glumac)
- Dragan Nikolic (Glumac, Kafa Grand)
- Dragan Bjelogrlic + njegov brat po mom misljenju (glumac i suvlasnik KOBRA)
- Vuk Bojovic (Beogradski ZOO vrt)
- Kole Kostovski
- Vukasin Maras
- Dragan Kopcalic (ovo je neka zasebna bransa)
- Miki Manojlovic (glumac)
- Milovan Brkic
- Milorad Crnjanin
- Aleksandar Tijanic
- Tanasije Dinic


Itd, itd, itd.....inače,ovakvih podataka ima puno na sajtu "Stormfronta " (Srpski neonacisti/rasisti, ono što je "White Power" u Americi ", oni se vrlo bave ovom temom.)

(zbog koncepcije ovog foruma necu staviti link, koga zanima lako će naći )
Dakle ,da Srbijom vladaju masoni, ništa novo .











[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Ned Sep 19, 2010 9:48 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

dokle vise... Empty
PočaljiNaslov: Re: dokle vise...   dokle vise... EmptyNed Sep 19, 2010 9:47 pm

sonia ::
PJER ::
sonia ::
A sto ovaj podvio nogavicu? [You must be registered and logged in to see this image.]

nije imao para za duzu..nogavicu [You must be registered and logged in to see this image.]

Pero, more, da nije to neka masonska caka? [You must be registered and logged in to see this image.] Ja imam obicaj kad vozim bicikl ili idem na sport da isto tako zavrnem! Mislice ljudi da..znas vec... [You must be registered and logged in to see this image.]

naravno da je masonska caka..da vide.. jel se depilirao... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

dokle vise... Empty
PočaljiNaslov: Re: dokle vise...   dokle vise... EmptyNed Sep 19, 2010 9:57 pm

@ Danubius

Leleee.....šta ih jeee.....no, ne videh nigde vladiku.....da se nije sakrio...???!!! :eee:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

dokle vise... Empty
PočaljiNaslov: Re: dokle vise...   dokle vise... EmptyNed Sep 19, 2010 10:07 pm

A šta na ovu temu treba pisati?
Ko ima lepše noge... booored










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

dokle vise... Empty
PočaljiNaslov: Re: dokle vise...   dokle vise... EmptyNed Sep 19, 2010 10:13 pm

sanjalica.ns ::
@ Danubius

Leleee.....šta ih jeee.....no, ne videh nigde vladiku.....da se nije sakrio...???!!! :eee:


U reviji „Kolubara” za decembar 2004. godine na str. 4. izašla je beleška o masonima pa stoji da je: „ Vladika Nikolaj Velimirović bio mason”.

Preuzeto iz NIN-a od 28. oktobra 2004. gde je reportaža Dragana Jovanovića o masonskom skupu u Beogradu.

Ja ne tvrdim -samo isto prenosim podatke iz stampe i sa neta ,kao i autor teme .











[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Ned Sep 19, 2010 10:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

dokle vise... Empty
PočaljiNaslov: Re: dokle vise...   dokle vise... EmptyNed Sep 19, 2010 10:14 pm

Kijara-brm ::
A šta na ovu temu treba pisati?
smehsmeh smehsmeh
Valjda svoje mišljenje, pitanje, argument......ako imaš.....ako ne..."poljubi pa ostavi" ! :zlz:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

dokle vise... Empty
PočaljiNaslov: Re: dokle vise...   dokle vise... EmptyNed Sep 19, 2010 10:25 pm

sanjalica.ns ::
Kijara-brm ::
A šta na ovu temu treba pisati?
smehsmeh smehsmeh
Valjda svoje mišljenje, pitanje, argument......ako imaš.....ako ne..."poljubi pa ostavi" ! :zlz:
Jel.?.Nema mi smisla tema..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

dokle vise... Empty
PočaljiNaslov: Re: dokle vise...   dokle vise... EmptyNed Sep 19, 2010 10:39 pm

Danubius ::

U reviji „Kolubara” za decembar 2004. godine na str. 4. izašla je beleška o masonima pa stoji da je: „ Vladika Nikolaj Velimirović bio mason”.

Preuzeto iz NIN-a od 28. oktobra 2004. gde je reportaža Dragana Jovanovića o masonskom skupu u Beogradu.

Ja ne tvrdim -samo isto prenosim podatke iz stampe i sa neta ,kao i autor teme .

Hm.....svašta se može pronaći u toj štampi, a tek na NET-u !!! migg


Citat :
Vladika Nikolaj nije bio mason
Borivoje M. Karapandžić

reviji „Kolubara” za decembar 2004. godine na str. 4. izašla je beleška o masonima pa stoji da je: „i vladika Nikolaj Velimirović bio mason”.

Verovatno ste ovo preuzeli iz NIN-a od 28. oktobra 2004. gde je reportaža Dragana Jovanovića o masonskom skupu u Beogradu. Međutim, nisu masoni rekli Jovanoviću da je vladika Nikolaj Velimirović bio mason, već da je on to pročitao na „sajtu Velike nacionalne lože SCG”. Danas na tim „sajtovima” možete pročitati razne proizvoljnosti i izmišljotine.

Ja sam bio savremenik pok. Vladike a sada „Svetog Nikolaja Žičkog” i s njim se viđao, sastajao, razgovarao i korespodenciju vodio a što je sve objavljeno u mojoj najnovijoj knjizi o Sv. Nikolaju i ja pozitivno znam da Vladika nije bio mason. To svedoči i njegovo pismo „Bratu Savi” od 26. februara 1954. godine gde on osuđuje masoneriju. Šaljem Vam fotostat toga pisma, koje je dr Ratibor Rajko Đurđević objavio u svojoj knjizi „Masonerija”, izdanje Hrišćanske knjige „Ihtus”, Beograd 1996.

Zahvalan Uredništvu

Borivoje M. Karapandžić

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

dokle vise... Empty
PočaljiNaslov: Re: dokle vise...   dokle vise... EmptyPon Sep 20, 2010 12:31 am

sanjalica.ns ::


Hm.....svašta se može pronaći u toj štampi, a tek na NET-u !!! migg

Zasto sam mason ?
Zato sto sam ponosan na sve srpske velikane koji su bili masoni i koji su i danas dan masoni.
Aleksa Nenadovic,Karadjordjevici,Dositej Obradovic,Ivo Andric, Jovan Ducic, Mihajlo Pupin, Petar II Petrovic Njegos, Slobodan Jovanovic,Stevan Mokranjac, Stevan Sremac, Vuk Karadzic, Zivojin Misic, Djeneral Draza, Sveti Vladika Nikolaj Velimirovic
Dragisa 30. jul 2007. u 19:50

Komentar sa stranice sa koje je preuzet naslovni tekst ove teme gorepost

[You must be registered and logged in to see this link.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

dokle vise... Empty
PočaljiNaslov: Re: dokle vise...   dokle vise... EmptyPon Sep 20, 2010 1:07 am

Danubius ::

Zasto sam mason ?
Zato sto sam ponosan na sve srpske velikane koji su bili masoni i koji su i danas dan masoni.
Aleksa Nenadovic,Karadjordjevici,Dositej Obradovic,Ivo Andric, Jovan Ducic, Mihajlo Pupin, Petar II Petrovic Njegos, Slobodan Jovanovic,Stevan Mokranjac, Stevan Sremac, Vuk Karadzic, Zivojin Misic, Djeneral Draza, Sveti Vladika Nikolaj Velimirovic
Dragisa 30. jul 2007. u 19:50

Komentar sa stranice sa koje je preuzet naslovni tekst ove teme gorepost

[You must be registered and logged in to see this link.]

Daa....ima zanimljivih komentara na istoj stranici :eee: nego, razmišljam.....ako je kojim slučajem crni Dragiša u pravu......pristupiću masonskom pokretu, obavezno ! :joint:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

dokle vise... Empty
PočaljiNaslov: Re: dokle vise...   dokle vise... EmptyPon Sep 20, 2010 12:39 pm

sanjalica.ns ::


Daa....ima zanimljivih komentara na istoj stranici :eee: nego, razmišljam.....ako je kojim slučajem crni Dragiša u pravu......pristupiću masonskom pokretu, obavezno ! :joint:
Ima , ima....i ja kazem ....

Ne samo da je vladika Nikolaj bio clan masona vec je za sobom povukao dobar deo svestenstava pogotovu neke od svojih studenata a medju njima naravno svoga studenta i kasnijeg svestenika a sada mitropolita srednje zapadno Americkog, Hristifora. Hristifor jeste mason i to vrapci na grani znbaju. U vreme kada je stavio svoju kandidaturu za episkopa istocno americkog u Beograd su trcali svi masoni srpskog porekla da mu pomognu da se unapredi u cin episkopa, posto je tada izgubio bio suprugu, koja je zbog pusenja i alkoholizma umrla. On je jedan najgori clan ovoga sociajlnog kluba koga ja znam. Veoma je neposten, drzak, i neodgovoran. Pored toga strasano veliki kockar i pijanica. Svi vladike SPC znaju da je on mason, i sta se neki Miroslav sada muci da to pobije. U istinu dosta je bistar, sam Hristifor nije onako brutalan, glup i gruba kao recimo Gorgije Djokic. Najobicnija je glupost tvrditi da su masoni antihriscani. Ili pak da osnivaju neku drugu religiu. Najprostiji primer svega toga je kada odete na groblje. pogotovu kod nas Srba. Na groblju cete videti jasno ko kavoj veri pripada. Komunisti osnivaci vere marrkisticke, imaju iznad glave pobijenu lopatu, ofarbanu crvenom bojom. Dok nigde necete videti da se neko od Srba ko je bio clan masona sahranio pod bilo kojim drugim znakom nego mu iznad glave stoji krst. I jos nesto. masoni su doprineli da se do sada za doprinos hriscanstvu odstampa jedno od najlepsih izdanja Svetog Pisma na engleskom jeziku. Ako su masoni tako zestoki antihriscani zasto bi pak pa oni sami promovisali hriscanstvo?

Ima tu jos mnogo da se pise i da se govori o zabludama, ali ko je i prosecno inteligentan shvatice da je prica o masonima i citanje gluposti u smislu antimasonskom cista zabava za maloletnike, a ne za odrasle.


Nemanja Markovic 31. jul 2007. u 04:37 dokle vise... 98966










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
neiskusan
Sasvim običan lik
neiskusan


Location : Negde daleko
Humor : :)
Datum upisa : 17.01.2010

dokle vise... Empty
PočaljiNaslov: Re: dokle vise...   dokle vise... EmptyPon Sep 20, 2010 12:55 pm

Koliko je meni poznato, masoni su se "samoorganizovali" kao jedna sasvim pozitivna organizacija, takođe su dugi niz godina i delovali u tom smeru!
Gde je sve to otišlo i kako je u sadašnjosti nisam se baš informisao (ako je moguće dobiti neke informacije o tome a da nisu rekla - kazala).
To ne mogu reći za ILUMINATE, koji su po meni a i mnogima sasvim suprotno od MASONA!
Ima primera da su neki masoni postali iluminati, ali za obrnutu situaciju nisam imao prilike da čujem!
U štampi, na netu i drugim sredstvima informisanja ima puno "poruka" koje u zavisnosti od toga ko ih prezentuje govore pozitivno ili negativno!
Opet je na nama da VAGAMO, u skladu sa svojim poimanjem "istine", ko je od njih u pravu!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

dokle vise... Empty
PočaljiNaslov: Re: dokle vise...   dokle vise... EmptyPon Sep 20, 2010 1:07 pm

neiskusan ::

U štampi, na netu i drugim sredstvima informisanja ima puno "poruka" koje u zavisnosti od toga ko ih prezentuje govore pozitivno ili negativno!
Naravno...od kada je sveta i veka , masoni su prisutni u svim vladama sveta i tu se nista nije promenilo.
Pa masoni su na kraju eltistička organizacija koja bi trebala da okupi intelektualni krem sveta , najmocnije ljude u pravcu bolje sudbine celog čovečanstva, to im je uloga, kako pise u njihovim poveljama.
Nema kralja, predsednika, svetski poznatog naucnika ili umetnika ,politicara, direktora internacionalnog koncerna, generala, koji nije clan neke loze. Zajednicki imenitelj je samo hriscanstvo, a ideologije nemaju nikakve veze . Pa i veliki komunisti su bili masoni , pa sta ? "Zagorac "to nije puno ni krio.
Zato je zaista smesno pokazivati prstom na ovoga i onoga -ako nije "naš" . Uostalom...masoni su jedna od najtajnijih organizacija na svetu , sa visevekovnom tradicijom , i tesko da odande moze ista da procuri , sto oni ne plasiraju . Pa zato imaju velike medijske magnate , da plasiraju ono sto oni zele, da kroje javno mnenje cele planete, ako treba .A mi se tu gadjamo novinskim člancima u stilu "vas je mason-nas nije " Nije djavola....svi su .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

dokle vise... Empty
PočaljiNaslov: Re: dokle vise...   dokle vise... EmptyUto Sep 21, 2010 9:41 am

Danubius ::

Uostalom...masoni su jedna od najtajnijih organizacija na svetu , sa visevekovnom tradicijom , i tesko da odande moze ista da procuri , sto oni ne plasiraju . Pa zato imaju velike medijske magnate , da plasiraju ono sto oni zele, da kroje javno mnenje cele planete, ako treba .

Naravno......a neki od nas se, baš, primili...!!! dokle vise... 98966
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

dokle vise... Empty
PočaljiNaslov: Re: dokle vise...   dokle vise... EmptyUto Sep 21, 2010 10:24 am

sanjalica.ns ::
Danubius ::

Uostalom...masoni su jedna od najtajnijih organizacija na svetu , sa visevekovnom tradicijom , i tesko da odande moze ista da procuri , sto oni ne plasiraju . Pa zato imaju velike medijske magnate , da plasiraju ono sto oni zele, da kroje javno mnenje cele planete, ako treba .

Naravno......a neki od nas se, baš, primili...!!! dokle vise... 98966

Ja bih rekla da ste se svi primili,pa sada mlatite ko kumovom slamom :ita zavese :











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
neiskusan
Sasvim običan lik
neiskusan


Location : Negde daleko
Humor : :)
Datum upisa : 17.01.2010

dokle vise... Empty
PočaljiNaslov: Re: dokle vise...   dokle vise... EmptySre Sep 22, 2010 10:34 am

Da li se bilo ko primio ili ne, evidentno je da određene organizacije (zbog toga i jesu organizacije - pošto je pre mnogo godina utvrđeno da pojedinac nikada neće imati takvu moć), upravljaju "svetom"! Sada samo možemo da posmatramo stvar na način, koliko se to "upravljanje" odrazilo na sudbine svakoga od nas! Kao i svuda, i kod nas je prisutan "fenomen", ako se meni nije desilo - kao da se i ne dešava!
Da li mislimo da se sve stvari (mislim na svetsku političko-ekonomsku scenu) dešavaju po nekom prirodnom sledu događaja ili su dirigovane? Ako su dirigovane onda, od koga su dirigovane, i ako malo dublje zagrebemo pod površinu, dolazimo do određenih zaključaka, koje svko od nas posmatra iz ugla, obrazovanja, shvatanja, političke opredeljenosti ......
Da li ste ikada bili svedoci organizovanja bilo kakve grupe, bez obzira kog tipa bila, a da nije imala za cilj samo sopstveni interes, ili interes njima bliskuh ljudi?
Retko ko od nas je u stanju da bude OBJEKTIVAN, a šta to uopšte znači?
Svi sagledavamo stvari iz ličnog ugla te u zavisnosti od toga ko je kako "obojen" i kakva mu je trenutna materijalna situacija !
Na neki način smo prirodno "nadareni" da svoj "pogled" prenosimo, ili čak, na bilo koji način (posredno ili neposredno) prenosimo drugima!
Za sada se ne bih upuštao u dublju diskusiju o raznim organizacijama, na kraju krajeva nisam ni kompetentan, ali svako od nas može naći i "copy-paste" ono što on smatra da mu je prihvatljivo u datom trenutku!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





dokle vise... Empty
PočaljiNaslov: Re: dokle vise...   dokle vise... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
dokle vise...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sirija- i posle al Asada al Asad- dokle?
» PRODUZITE ZIVOTNI VEK LAPTOP BATERIJI
» Politicka scena Norveske i vise od toga.....
» Zdrave navike koje nam vise skode
» Ne mogu da verujem!!! Nase OKANO vise nema 🖤

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: