DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Snaga podsvesti BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Snaga podsvesti BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Snaga podsvesti

Ići dole 
+4
Astra
Lily
determinanta
Samouka
8 posters
AutorPoruka
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Snaga podsvesti Empty
PočaljiNaslov: Snaga podsvesti   Snaga podsvesti EmptyPon Maj 30, 2011 12:00 pm

Otac Tadej - "Kakve su ti misli, takav ti je i život."

Da li ste podsvest upravlja nama? Da li ste ikada pokušali da
utičete na sopstvenu podsvest da razotkrije skrivene motive, zapecacene sablone u glavi i onda svesno i racionalno radili na njima.
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Snaga podsvesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Snaga podsvesti   Snaga podsvesti EmptyPon Maj 30, 2011 12:04 pm

Mislim da je nemoguće "upravljati" tim delom psihe, ali je racio koristi. Racio "prepoznaje", podsvest "pamti".
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Snaga podsvesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Snaga podsvesti   Snaga podsvesti EmptyPon Maj 30, 2011 12:27 pm

Mmmmm.. dosta sam citala o tome.. i da, verujem u to. Mnogo puta sam se uverila da kad si pozitivan, desavaju ti se pozitivne stvari.. mozda to ipak nije to, ali ja verujem.

Tema me podseca na mnoge stvari:

- pre svega na knjigu Dzozefa Marfija koju sam procitala u dahu, a potom jos neke slicnog sadrzaja..
-na odredjene teske trenutke kada mi je jedina uteha bila tiha molitva i pozitivno razmisljanje..
-komentari moje sestre koja misli da je ceo svet i sve oko nje.. okrenuto protiv nje..
- pozitivno razmisljanje vuce pozitivne reakcije.. mnogo puta sam se uverila u to..

Mnogo istine se krije u jednostavnim cinjenicama.
Nisam ti bas u potpunosti odgovorila na temu, ali bice prilike.. migg
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Snaga podsvesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Snaga podsvesti   Snaga podsvesti EmptyPon Maj 30, 2011 12:29 pm

determinanta ::
Mislim da je nemoguće "upravljati" tim delom psihe, ali je racio koristi. Racio "prepoznaje", podsvest "pamti".
Da, ne moze se upravljati time, ali se itekako nekad moze usmeravati. Podsvest prima, pamti i vraca sve.. cherry
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Snaga podsvesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Snaga podsvesti   Snaga podsvesti EmptyPon Maj 30, 2011 1:22 pm

Tacno je....pozitivne misli,mozda izvucene negdje iz podsvjesti mnogo uticu na nasu svakodnevnicu,a i na duzi period.Cula sam stotinu puta da se i teze bolesti znaju povuci pred vedrinom,optimizmom,vjerom u sebe.
Da,smjeh je lijek...nije to bez veze receno.
Takodjer,mislim da mozemo ne dozvoliti podsvjesti,kao mozda nekom cuvaru,da nas zatrpa negativnim osjecanjima,a tu podrazumijevam neke"predosjecaje" koje imamo uvijek kad su nam djeca na putu,do kasno vani......to je samo nas strah,ali ako on prevlada racio....potonemo,i zato,uvijek ocekujte nesto dobro da bi i dobili....ako cekate samo lose,necete ni u dobrom naci srecu,ocekujuci sta je sljedece.
Ima ljudi koji kazu,baksuz sam od rodjenja....e takvi se ne stignu obradovati,misleci sta se krije iza tog lijepog....ma sigurno nesto lose.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
rasim45

rasim45


Datum upisa : 17.10.2009

Snaga podsvesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Snaga podsvesti   Snaga podsvesti EmptyČet Jun 09, 2011 3:14 pm

- eh,eh kad bi to bilo moguće...
evo naprimjer,prije nekoliko godina,bio sam učesnik jednog seminara, gdje nas je terapeut iz neke evropske zemlje podučavao terapeutske vještine...
u praktičnom dijelu rada,zamoli sam voditeljicu seminara da primijeni svoje znanje i mene vrati u doba djetinjstva do one tačke da saznam koju je pjesmu moja mati pjevušila kada je bila vesela...
eto,ni ona se nije htjela primiti tog zadatka.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Snaga podsvesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Snaga podsvesti   Snaga podsvesti EmptyČet Jun 09, 2011 5:54 pm

Pa naravno da je tacno! Ko ima lijepe misli ima i lijep zivot, i vice versa. E sad je druga prica sta ko smatra definicijom dobrog zivota...ali oni sa lijepim mislima razumiju point. leptir
Nazad na vrh Ići dole
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

Snaga podsvesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Snaga podsvesti   Snaga podsvesti EmptySre Jun 29, 2011 6:32 am

Apsolitno tačno!
Znam ljude koju su se sa pozitivnim mislima izlečili,
ali ja još uvek radim na kontroli i nadam se da ću to
uspeti da savladam jer će mi život onda biti bolji.










Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Snaga podsvesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Snaga podsvesti   Snaga podsvesti EmptyČet Jul 07, 2011 10:59 am

"Kakve su ti misli, takav ti je zivot" - Otac Tadej

.. mnogo mudrosti, u malo reci!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Snaga podsvesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Snaga podsvesti   Snaga podsvesti EmptyČet Jul 07, 2011 1:23 pm

Podsvjest je najmoćnija i najjača nevidljiva sila unutar nas,ma koliko god to na prvi pogled "nebulozno" zvučalo..
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

Snaga podsvesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Snaga podsvesti   Snaga podsvesti EmptyČet Jul 07, 2011 1:29 pm

da potpuno tacno..uvek pozitivne misli.. migg
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Snaga podsvesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Snaga podsvesti   Snaga podsvesti EmptyPet Jul 08, 2011 1:04 pm

migg

U pravu si.

Sve što "posadimo" i spremimo u podsvijest,rast će kao u vrtu,zato "crnjake" što dalje od nas.
Sudim po sebi, kad se prepustim lošem raspoloženju,nikako iz njega..,srećom me brzo prođe jer sam po prirodi optimist.
Rečenica koju sam negdje davno pročitala:
"Mi smo ono što mislimo,i postajemo ono što mislimo."
po mom mišljenju na najbolji način opisuje snagu naše podsvjesti.
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Snaga podsvesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Snaga podsvesti   Snaga podsvesti EmptyPet Jul 08, 2011 3:15 pm

Ziveli govornici!!! daj pivo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Snaga podsvesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Snaga podsvesti   Snaga podsvesti Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Snaga podsvesti
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Snaga uma
» Introventnost - slabost ili snaga ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: