DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
♥  RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫ - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
♥  RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫ - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ♥ RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫

Ići dole 
+16
Danubius
Nut
tvrtko
Zana
ZezaM
Sibila_
Okano
promaja
sonia
Harite
AstrinaKomsinica
Krupljanka
cojle
Kijara-brm
Smiljan01
Crna_ovca
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

♥  RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: ♥ RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫   ♥  RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫ - Page 3 EmptySub Avg 06, 2011 6:09 pm

First topic message reminder :

Dana 09 08 2010 počeo ja sa radom naš Danubius Forum Radio .

Kakvi smo , takvi smo -dočekasmo i prvu godišnjicu -radio svira !

Pošto pada u utorak (radni dan ) predlažem da rodjendan slavimo za vikend-petak ili subota iduće nedelje ,kako se dogovorimo .
Ja mislim da uradim sledeće :
-da pošaljem mail svim članovima foruma da dodju
-da svako od DJ koji su "radili" ili "rade " na radiju preuzme po sat programa -UŽIVO . Bilo bi lepo da neko i "debituje" ?
-termin naše "rodjendanske emisije " da postavimo na FB,You Tube ,Twiteru i svugde gde se još setimo .






[You must be registered and logged in to see this image.]
To je prvo što mi pada na pamet -tema je otvorena za sve predloge .










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji put izmenio Danubius dana Sre Sep 23, 2015 10:46 pm, izmenio ukupno 4 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

♥  RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ♥ RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫   ♥  RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫ - Page 3 EmptyPet Sep 25, 2015 11:42 pm

Trenutno stanje na DFR 

[You must be registered and logged in to see this image.]


DJ -evi se samo menjaju . 
Svaka čast za program i posetu ,pravi rođendan .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

♥  RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ♥ RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫   ♥  RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫ - Page 3 EmptySub Sep 26, 2015 12:03 am

I specijalni gost KONA....muahahahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

♥  RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ♥ RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫   ♥  RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫ - Page 3 EmptySub Sep 26, 2015 9:39 am

Da. ..moram priznati da sam prijatno iznenadjena jucerasnjim odzivom na nasu malu zurku povodom velikog i malog rodjendana.
Hvala svima vama koji ste nam bili podrska, a prije svega hvala  JD, justi, Zox, Astrologu i najvise dragoj Astri koja uspije za tili cas da nas organizuje.

Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

♥  RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ♥ RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫   ♥  RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫ - Page 3 EmptyUto Avg 22, 2017 6:42 pm

Prođe i 7. rođendan DFR...
Ja bih da zahvalim čovjeku koji trenutno održava DFR u životu...a to je Astrolog .
Iskreno se nadam da će radio ponovo da zaživi...kao nekad...
I da će se uspjeti organizovati kakva žurkica da obilježimo godišnjice postojanja foruma i radija...
Kako tako...tu smo...i trajemo...još uvijek!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




♥  RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ♥ RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫   ♥  RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫ - Page 3 EmptyUto Avg 22, 2017 6:49 pm

Sve pohvale Astrologu i od mene. Pored činjenice što je najčešće na DF radiju, moji komplimenti i muzici koju on pušta. No, definitivno nije jedini koji se trudi. Možda nije popularno za spomenuti, možda nije ni omiljeni dj, ali bez obzira na činjenicu da je banovan, itekako je na radiju prisutan i JD tj. Eugen.
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

♥  RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ♥ RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫   ♥  RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫ - Page 3 EmptyUto Avg 22, 2017 7:14 pm

Zemo, svakako pohvale i JD.

Istina, ja na fb vidim samo Astrologa...pa zato i napisah.
A kako sam preko telefona na forumu, ne vidim svaki put kad je radio online. Tako da uglavnom vidim objavu na fb.

U svakom slučaju, momci rade i hvala im na tome.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

♥  RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ♥ RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫   ♥  RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫ - Page 3 EmptyUto Avg 22, 2017 7:51 pm

justicija ::
Sve pohvale Astrologu i od mene. Pored činjenice što je najčešće na DF radiju, moji komplimenti i muzici koju on pušta. No, definitivno nije jedini koji se trudi. Možda nije popularno za spomenuti, možda nije ni omiljeni dj, ali bez obzira na činjenicu da je banovan, itekako je na radiju prisutan i JD tj. Eugen.
Pa normalno .Što bi se spomenuo(nismo u klubu odabranih  ),a javne objave na fb su uvijek kad JD pušta muziku.
I na forumu su bile "ko je želeo da vidi".
Najaktivniji su Astrolog i Čale.Astra isto uleti. Njih troje i održavaju radio.
Bravo za njih troje.


Btw...i promaja je znao da uleti ,ali nije objavljivao.I njemu svaka čast.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Blebetalo




Datum upisa : 08.01.2011

♥  RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ♥ RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫   ♥  RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫ - Page 3 EmptyUto Avg 22, 2017 8:15 pm

Prodje 7 godina,i spalo slovo na Astrologa,Astru,John Doe,i promaju.

Okrenuo sam temu od prve stranice i čitao kako je jenjavalo interesovanje za radio sa svakom novom godinom. Ako vratim film na sam početak izgleda da je nova zvečka svima bila zanimljiva,radijski chat je prštao od zezanja,a onda je počelo osipanje....Šta je sve uzrok možemo samo da nagadjamo,ali je činjenica da se niko 2o13 i 2014-te godine nije oglasio na ovoj temi.I onda se 2015-te Astra setila da je rodjendan radija.

U svakom slučaju srećan rodjendan DFR rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

♥  RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ♥ RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫   ♥  RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫ - Page 3 EmptyUto Avg 22, 2017 9:30 pm

Blebetalo ::
Prodje 7 godina,i spalo slovo na Astrologa,Astru,John Doe,i promaju.

Okrenuo sam temu od prve stranice i čitao kako je jenjavalo interesovanje za radio sa svakom novom godinom. Ako vratim film na sam početak izgleda da je nova zvečka svima bila zanimljiva,radijski chat je prštao od zezanja,a onda je počelo osipanje....Šta je sve uzrok možemo samo da nagadjamo,ali je činjenica da se niko 2o13 i 2014-te godine nije oglasio na ovoj temi.I onda se 2015-te Astra setila da je rodjendan radija.

U svakom slučaju srećan rodjendan DFR rasta
Pa ti bar znaš "istoriju radija" ,jer si imao redovnu emisiju (utorkom ) i zaista se ne sećam više "razloga" ili "tajminga" kada si je ukinuo . 
Jeste ,DFR je imao i bolje dane ,i jeste imao i gomilu DJ u jednom trenutku ,gde se dešavalo i to da se jedno drugom "upadalo "u termin . 
Interesovanje je zavisilo od samog DJ ,dakle ,ko je koga "voleo da čuje" ,a bogami ,da se ne lažemo ,radile su tu i "sujete" među samim DJ ,ili neki "lični sukobi" .Sem tih nekih "povremenih" DJ (kojih se tačno više i ne sećam ) ostajao je onaj "kostur " ,koji se ipak slušao ,u nekom broju koji se mogao i očekivati za jedan ipak "mali radio" koji je išao uz "mali forum" .

Ne tačnim redosledom -i ne tačnim vremenskim sledom : 

(Ja sam se prvi "povukao" -jer sam smatrao da su svi drugi bolji i zanimljiviji,dakle to je bilo nebitno  ) . 

Dakle,Blebetalo  -ti si "ugasio "svoju emisiju ,"ode "DJ Blebetalo .
Boske je iz svojih razloga smanjila prisustvo -"ode "DJ Bosankaa 
Samhain (ili DJ Cute ) je napustila forum ,samim tim i radio (pa napravila svoj forum i radio ) 
Koliko se sećam ,u tom trenutku je za njom "otišla" i Okana ,dakle "ode" DJ Okana 
Astra je  u jednom trenutku "DJ-isala " na dva radija paralelno (Orao i DFR ) ,koliko se sećam . 
ZeZaM je neke vređao ,pa je bilo primedbi ,pa je u jednom trenutku "napustio" i forum i radio (morali smo praviti "novi radio" ,ako se sećate ,jer je promenio pass ) -ode i DJ ZezaM 
Izvinjavam se ako sam nekoga zaboravio ,ko beše još ? Par ljudi koji su "emitovali" jednom -dva puta ,kao što je DJ Frki ,onih dvoje -troje "Astrinih" sa "Orla" ,Yvonne (koja je zaista radila na "pravom " radiju ) Sibil koja je takođe "pokušala" ...
Treba napomenuti da su o kakvim praznicima i jubilejima ,rođendanima ,itd ipak emitovalo -pre svega Boske i Astra . 
I desilo se što se desilo ,takav "odliv" ne bi mogao da izdrži ni ozbiljan medij ,kamoli jedan mali radio sa maksimalnih 10 -15 slušalaca .
Ali "u životu " su ga ipak držali,dakle ipak redovnije emitovali  -,Astra , John Doe ,Astrolog ,povremeno Promaja ,i niko ne pomenu -i DJ Zox .
 Malo li je ? 
Publika se "smanjila" -jer se i dolazak članova na sam DF ,a automatski i "redovnih" slušalaca DFR drastično smanjio (Nut ,Kona ,Sicret ,dusicaa,Brđanin  ....njih sam se na brzinu setio ,da su dolazili , svi su oni manje više prestali da dolaze i na forum ) 
Ništa nije večno ,pa ni DF i DFR ,sve ima svoj početak i kraj ,ljudi žive 20 godina zajedno ,pa se posvađaju i razvedu ,više im nije stalo ,iako su se voleli i nisu mogli dana da budu jedno bez drugog ,dakle -od same volje DJ i slušalaca zavisi da li će biti "interesovanja" ili ne ,i na kraju će to i odrediti da li će DFR (i DF) "postojati" ili se "ugasiti" ,vrlo je jednostavno ,u suštini . 
Pante Rei .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Blebetalo

Blebetalo


Datum upisa : 08.01.2011

♥  RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ♥ RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫   ♥  RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫ - Page 3 EmptyUto Avg 22, 2017 9:59 pm

Danubius ::

Pa ti bar znaš "istoriju radija" ,jer si imao redovnu emisiju (utorkom ) i zaista se ne sećam više "razloga" ili "tajminga" kada si je ukinuo .

Znam istoriju,a moja emisija je prekinuta mojim preseljenjem u Bgd,jer nisam imao ni vremena ni mogućnosti da nastavim sa radijom,a isto tako sam odsustvovao i sa foruma prilično dugo.Ali to je samo jedan DJ,i siguran sam da se to nije odrazilo,niti je trebalo da ima uticaja na rad radija. Biće da ima i toga što si ti naveo.
 

Danubius ::
ZeZaM je neke vređao ,pa je bilo primedbi ,pa je u jednom trenutku "napustio" i forum i radio (morali smo praviti "novi radio" ,ako se sećate ,jer je promenio pass ) -ode i DJ ZezaM 

Bez obzira koga je i da li je vredjao ja samo mogu da kažem da je ZezaM za radio tada uradio mnogo. Objedinio je radio i radijski chat i to je funkcionisalo skoro pa savršeno. Da li je na kraju "odneo" i password ja ne znam jer nisam ni bio tada na radiju.Ako jeste neka mu na čast.

Danubius ::
-od same volje DJ i slušalaca zavisi da li će biti "interesovanja" ili ne ,i na kraju će to i odrediti da li će DFR (i DF) "postojati" ili se "ugasiti" ,vrlo je jednostavno ,u suštini . 
Pante Rei .

Mislim da je ovo presudno za rad radija.Volja DJ-a koja ništa ne vredi ako nema volje slušalaca. Može neko danima puštati muziku,al ako nema slušalaca kao da i nije.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

♥  RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ♥ RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫   ♥  RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫ - Page 3 EmptyUto Avg 22, 2017 11:25 pm

Od DJ-a pretvorila sam se u slušaoca. Nije mi baš drago ali tako je kako je. Izgubila sam svu muziku kad mi je hard umreo. Molim se da Nemanja uspe nešto da spase ali otom potom. Drugi i važniji razlog je Deda. Matora drtina jedva nosi i ovo što nosi (FB i Forum). Da instaliram SAM i probam da pustim radio verovatno bi dobio softveski udar i otišao u elektronska večna lovišta. Zato do daljnjeg ostajem najverniji slušalac kojeg Astrolog i JD imaju.

P.S. Justi sunac li ti tvoj daj nekad da i tvoje ime vidimo. Prepoznam izbor muzike ali uvek piše drugi DJ










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





♥  RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ♥ RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫   ♥  RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫ - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
♥ RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» PRAVIMO ZAJEDNO PLAY LISTE ♪♫♪♫
» RORY GALLAGHER ♪♫♪♫
» Sta nervira horoskopske znake ♥♥♥

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ĆASKAONICA /DEBATNI KLUB :: DANUBIUS FORUM RADIO/YOU TUBE /FACEBOOK-
Skoči na: