DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Serije- koje su vas odusevile - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Delite

Serije- koje su vas odusevile

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
Lily
First Bride
Lily

Godina : 23
Datum upisa : 12.09.2008

Serije- koje su vas odusevile - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 5 EmptyČet Okt 20, 2011 7:37 pm

First topic message reminder :

Premda smo okruzeni spanskim, turskim ili hiljadu puta repriziranim serijama, sigurno ste gledali neku sa drugacijom tematikom i odusevili se!

Slucajno sam naletela na seriju koja se trenutno emituje u Americi i u kratko vreme postala je HIT!

Serija se zove TERRA NOVA- novi svet i do sada je emitovano svega 5-6 emisija.

Radi se o buducnosti i svim problemima koje su postale realnot.. buducnost je nezamisliva, tehnologija vrhunska.. slede izabrani koji dobijaju sansu prolaskom kroz portal i vracanjem u proslost u potrazi za lepsim, laksim zivotom, to im je povratak nade u buducnost.. ali karta je u jednom pravcu.. pogledajte trejler..

Serija je stvarno dobra premda ponekad ima scena gde su previse opusteni s obzirom da su okruzeni reptilima.

Pogledajte ovaj trejler i navedite koje su to serije koje su vas odusevile!

Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

Datum upisa : 22.03.2017

PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 5 EmptyPet Mar 31, 2017 11:43 am

Odlična serija!
Postoji 4 serijala sa po desetak epizoda. Može se skinuti preko torrenta na The pirate ebay com a postoje i titlovi na titlovi.com.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 5 EmptyPon Nov 18, 2019 9:59 pm

"Vikinzi"

Ispočetka me je zaista oduševila (prva sezona ) no kasnije je postala toliko ogavna , nasilna i istorijski uglavnom netačna (mada su se time hvalili ) da nisam ni gledao dalje od četvrte sezone (ima 6)

Verovatno moje prvobitno "oduševljenje" ima neke veze i sa likom "Lagerte" ? brdski

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
justicija

justicija

Datum upisa : 22.12.2013

PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 5 EmptyUto Nov 19, 2019 7:52 pm

E ja sam tek sad u fazi gledanja. Nemam pojma iskreno u kojoj sam sezoni.
U početku mi se nije dopadala, ali eto sad je gledam. I da, Lagerta je super !
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Serije- koje su vas odusevile
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: KULTURA :: FOTOGRAFIJA/FILM/TEATAR :: FILM & VIDEO &FILMSKE NOVOSTI-
Skoči na: