DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze

Ići dole 
+21
sonia
brdjanin
Blebetalo
podbarac
ZoxZoja
slatkicass
MonteGirl
AstrinaKomsinica
Danubius
Nut
debilko
Okano
smile^^
neiskusan
Faith
bosankaa
Sibila_
Kijara-brm
Crna_ovca
Samhain
Lily
25 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: DJ.. na radiju...maltretiraju forumase..   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyČet Dec 22, 2011 2:28 pm

First topic message reminder :

Ne znam sta je Kijaru,naljutilo,pa je htela otici..ali znam sta se meni dogodilo...

Da..bas tako..Ni drugi nisu bolji..ali forumas nikom,neiskusan(to mu je nik mislim..)pronalazi pesme sa uvredljivim tekstom...i objavljuje ,
kojem forumasu su namenjene..dok ostali..uzivaju i nasladjuju se..

Nisam mogla da verujem..osecala sam se uzasno..a,jos tuznije..jer niko od prisutnih,nije nasao za shodno da ''nesto kaze''...(poneki su me jako razocarali..)
Sramota za forum .i za sve ono sto on namerava biti..

Nikada vise radio-Danubius...

O ovome bi trebalo gazda da razmislja...
''Sad cu ja biti Dij..i prozivati ljude po nikovima,pustajuci im pesme ,koje ih omalavazavaju...
,dajuci im dijagnoze...

Mozda sam ja ovde nebitna..ali dogodice se to nekom drugom.novom forumasu..pa ce pricati..okolo...

Forum me sasvim razocarao..malkice se uzdam u ''gazdinu prvdu''...

Forumas neiskusan..bi trebalo da razmislja vise o sebi...da ne kazem neke teze stvari...i da 'pronalazi druge nacine ''da doskoci zenama''..a ne,da manipulise muzikom i radiom...da bi ''svoju senku ''..zadovoljio...a, drugi, da se nauce, malo saosecanju...
O empatiji nema smisla govoriti...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda



Datum upisa : 20.12.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyPon Dec 26, 2011 6:52 pm

Kijara-brm ::
Bar u net svetu budimo ljudi...:))

[You must be registered and logged in to see this image.]

...kad smo već nikovi...ili što čuh od jednog: kad već nismo čoveci... :eee: migg
Nazad na vrh Ići dole
neiskusan
Sasvim običan lik



Datum upisa : 17.01.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyPon Dec 26, 2011 6:57 pm

Kako me šefov avatar podseća na film VUK SMOTNJAK, kada je Slavko Štimac pominjao ticu "mičiguzu" :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyPon Dec 26, 2011 7:14 pm

nije bre michiguza nego"jatiserka"ptica...msm ne tebi,nego se tako zvala :ironic:
Nazad na vrh Ići dole
neiskusan
Sasvim običan lik



Datum upisa : 17.01.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyPon Dec 26, 2011 7:19 pm

Zavisi koji si "prevod" gledala, ja se dobro sećam da je rekao mičiguza, kao juče da je bilo :) !
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyPon Dec 26, 2011 7:22 pm

ajd neka bude Dan=michiguza shacke
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods



Datum upisa : 23.03.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyPon Dec 26, 2011 7:24 pm

neiskusan ::
Hahahaha, kud ne zameni J za Š :) ..... :smile santa :
..

Ti neiskusni..bas ..trazis Djavola..tj.secubu... :eee: :smile santa : :smile santa :
Nazad na vrh Ići dole
neiskusan
Sasvim običan lik



Datum upisa : 17.01.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyPon Dec 26, 2011 7:24 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
neiskusan
Sasvim običan lik



Datum upisa : 17.01.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyPon Dec 26, 2011 7:29 pm

Nut ::
neiskusan ::
Hahahaha, kud ne zameni J za Š :) ..... :smile santa :
..

Ti neiskusni..bas ..trazis Djavola..tj.secubu... :eee: :smile santa : :smile santa :
Kad ti vidim avatar, dođe mi da se prevarim i potražim svašta nešto, ali ipak se na vreme prisetim da je to "Nut", te bi moglo da mi se obije oglavu, i onda bistre glave krenem u nove forumske poduhvate leptir
Nazad na vrh Ići dole
neiskusan
Sasvim običan lik



Datum upisa : 17.01.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyPon Dec 26, 2011 7:39 pm

Zana ::
ajd neka bude Dan=michiguza shacke
Hahahahaha, čuj, neka bude..... pa već jeste, bojim se samo da ne navuče neko zlo na sebe, zna se da su "mičiguze" popularne u EU....
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyPon Dec 26, 2011 7:41 pm

neiskusan ::
Nut ::
neiskusan ::
Hahahaha, kud ne zameni J za Š :) ..... :smile santa :
..

Ti neiskusni..bas ..trazis Djavola..tj.secubu... :eee: :smile santa : :smile santa :
Kad ti vidim avatar, dođe mi da se prevarim i potražim svašta nešto, ali ipak se na vreme prisetim da je to "Nut", te bi moglo da mi se obije oglavu, i onda bistre glave krenem u nove forumske poduhvate leptir
..

he..heeee..nisam ti rekla da ti je glas prilicno erotizovan,kada najavljujes pesmice na radijuuu.. :smile santa : :smile santa : ...
''sve si cure sa bujnom mastom najurioooo''..hhhaha ahaha ...
ali ja sam hrabro ostala... :eee:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
neiskusan
Sasvim običan lik
neiskusan


Location : Negde daleko
Humor : :)
Datum upisa : 17.01.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyPon Dec 26, 2011 7:50 pm

Hehehehe, nema ovde odavno cura (osim Kijare), a to što si ostala samo govori kako si ipak po malo mazohista.... :smile santa :
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyPon Dec 26, 2011 8:03 pm

neiskusan ::
Hehehehe, nema ovde odavno cura (osim Kijare), a to što si ostala samo govori kako si ipak po malo mazohista.... :smile santa :
...

:smile santa :


[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Nut dana Pon Dec 26, 2011 8:47 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyPon Dec 26, 2011 8:34 pm

Nut ::


he..heeee..nisam ti rekla da ti je glas prilicno erotizovan,kada najavljujes pesmice na radijuuu.. [You must be registered and logged in to see this image.] ...
''sve si cure sa bujnom mastom najurioooo''..hhhaha ahaha ...
ali ja sam hrabro ostala... [You must be registered and logged in to see this image.]
.............

neiskusan ::
Hehehehe, nema ovde odavno cura (osim Kijare), a to što si ostala samo govori kako si ipak po malo mazohista.... [You must be registered and logged in to see this image.]

Ja bih na tvom mestu bio oprezan ,neiskusni .

Da nije navlakuša...pa te posle tuži za seksualno uznemiravanje ? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
neiskusan
Sasvim običan lik
neiskusan


Location : Negde daleko
Humor : :)
Datum upisa : 17.01.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyPon Dec 26, 2011 9:44 pm

Avatar ti se baš uklopio sa predhodnim postom, a veruj mi, više mi se sviđa da me gledaš na taj način nego da mi mrdaš doopetom ispred nosa. Što se tiče fabule, vezano za predhodni post, nemam nameru, bez obzira na nečije želje , da bilo koju sexualno zlostavljam. Pod terminom sexualnog zlostavljanja podrazumevam ono "obećanje, ludom radovanje", iliti pucanje iz praznog pištolja... Hahahaha, nadam se da si gledao "pljačka trećeg rajha", pa kad Dragan Nikolić kaže - obećanje je obećanje ..... :ironic:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyPon Dec 26, 2011 9:56 pm

neiskusan ::
Avatar ti se baš uklopio sa predhodnim postom, a veruj mi, više mi se sviđa da me gledaš na taj način nego da mi mrdaš doopetom ispred nosa.
Ma vidim ja da ćete se Nutela i ti na kraju slagati [You must be registered and logged in to see this image.] Ona je bila sasvim frapirana od "mrdajućeg" avatara . Tvoju reakciju i razumem -ipak je musko doope ,ali njenu ...Doduše,niko se ne buni na silna ženska [You must be registered and logged in to see this image.]i [You must be registered and logged in to see this image.]po avatarima -što samo govori i zdravoj atmosferi na forumu (kod muškog sveta ) [You must be registered and logged in to see this image.]
A za "uznemiravnje" se zezam...aludiram na njena promenljiva raspoloženja [You must be registered and logged in to see this image.]...... [You must be registered and logged in to see this image.]Šta znaš kako shvati neku pesmu (naslov ,tekst) što pustiš,kad udari u analizu ...svašta može ispasti [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
smile^^

smile^^


Datum upisa : 03.12.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyPon Dec 26, 2011 11:01 pm

neiskusan ::

Ali kako se kaže: Ili jesi, ili nisi ..... LAV.... Idemo dalje!
aplauseee aplauseee aplauseee

Bravo LAV-e !!!
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyUto Dec 27, 2011 12:53 am

Danubius ::
neiskusan ::
Avatar ti se baš uklopio sa predhodnim postom, a veruj mi, više mi se sviđa da me gledaš na taj način nego da mi mrdaš doopetom ispred nosa.
Ma vidim ja da ćete se Nutela i ti na kraju slagati [You must be registered and logged in to see this image.] Ona je bila sasvim frapirana od "mrdajućeg" avatara . Tvoju reakciju i razumem -ipak je musko doope ,ali njenu ...Doduše,niko se ne buni na silna ženska [You must be registered and logged in to see this image.]i [You must be registered and logged in to see this image.]po avatarima -što samo govori i zdravoj atmosferi na forumu (kod muškog sveta ) [You must be registered and logged in to see this image.]
A za "uznemiravnje" se zezam...aludiram na njena promenljiva raspoloženja [You must be registered and logged in to see this image.]...... [You must be registered and logged in to see this image.]Šta znaš kako shvati neku pesmu (naslov ,tekst) što pustiš,kad udari u analizu ...svašta može ispasti [You must be registered and logged in to see this image.]

Gazda..gazda... :pušač: cim odem i okrenem shacke ,,ti ''udri''... ...i ti, i onaj ''koji je nevin''..pardon''neiskusan''.. :eee: ..he he

Sto se tice avatara...elaborirali smo pricu...i ,kako se secam.. zavrsio si na zidinama foruma(s tim..sto si potom ''zbriso''..)ostavsi me bez odgovora...
[You must be registered and logged in to see this image.]

A,sto se tice raspolozenja,ponekada ostajem pod uticajima mojih pacijenata..koji su cas... :maše1: .a cas.. ljuta 2 ,stim sto sam ja uvek.ali uvek... Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 153448 ...

he..he...
''Od tolikih avatara'' izabrao si proslogodisnji..ne bi li nas... uplasio... ble ble
parf2 Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 98966










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Samhain

Samhain


Datum upisa : 22.11.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyUto Dec 27, 2011 1:15 am

Oduvijek sam se pitala, gdje su ostali DJevi.. gdje su mnogi forumski članovi, čije nickove vidim u prastarim postovima.. ne vjerujem da SVI imaju privatne probleme pa ne svraćaju ovamo, dok ih na drugim mjestima možemo sresti..

Isto tako sam se pitala zašto na threadu o radiu se toliko članova javilo da želi emitovati program, neki su i pokrenuli.. ni ovdje ne vjerujem da baš svi imaju privatne probleme pa stoga nemaju kad.. sad, kao član "teama" su mi se mnoge stvari razjasnile.. i najbolje je, da ovaj radio - ostane onakav - kakav je bio. lično privatni.

Blesav je osjećaj, kad znaš da ti se jedno piše - a misli drugo. Nedavno sam rekla - podsvijest, čini čuda..

Ako smo neka vrsta teama.. i imamo "svog" nekog nadzornog, nije na odmet da se ekipa orijentiše po "nadzornom" i očekuje neke upute oko termina itd. dječije postupanje je tu totalno na pogrešnom mjestu. Lično ja se osjećam isključeno iz teama, a kad sama postavim neki termin - upadam nekome u program ili ispada da svojevoljno odlučujem, primjedbe - ne stižu meni, već se puni drugi pp folder.

U razgovoru sa jednim od "neredovnih" DJ-a sam saznala njegov razlog, zašto je rijetko na "radiu" - nema motivacije.. zanimljivo jeste činjenica, ista se muzika pušta skoro kod svih.. no prepuštanjem programa se može vidjeti kako svi kao iz rupa iskaču.. sujeta.. je u teamu na pogrešnom mjestu. Ne trebaju nikom naočale da shvate situaciju.. i razlog povlačenja DJ-eva, sa druge strane povlačenja pisanja po forumu.

Iskreno rečeno.. koliki god da je trud.. no, po slabo čemu se ovaj forum razlikuje od drugih.. bit ćeš il milovan, il bjen.. na drugom forumu eto, banovan.. šta je tu drugačije?

Liberté, égalité, fraternité - ozbiljno, lijepo zvuči.. a tako teško se provodi..

Laku Noć, i sretno forumiranje kao i sretne praznike.
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyUto Dec 27, 2011 4:04 pm

Hmmm...nevolje u raju ? Pa nema tu puno mudrosti .Radio radi kada je kojeg DJ volja da pusti -sem Astre koja je "programirana" za noćne i kasno noćne termine ,pa je to nekako njeno uobičajeno vreme . Istina ...radio nema satnicu .
Istina je i da se odjednom desilo -da bi baš svi nešto emitovali -istog dana ?
Bar termina ne fali -može vala ko kada hoće . Koliko sam ja video -ti želiš malo ozbiljnije to da radiš ,i ne vidim razloga za bilo kakve ironične komentare od pojedinih "slušalaca" .
Ima lepo raspored ......ima tabla gde onaj ko pušta -najavi šta ,kada i koliko dugo,otprilike . Ne vidim zaista razloga zašto bi neko nekome -baš onda ,prekidao termin ?
Dakle...ako je neko najavio -tačka ,ide to . Kome se ne dopada -neka ne sluša i čeka muziku ili DJ koji njemu paše -bez neukusnih komentara .
Ne znam zaista zašto su ovakve stvari potrebne ,kad nešto sasvim lepo funkcioniše ? Ili neko zaista želi da ni radio ni forum ne radi ,iz nekih svojih ličnih razloga ? Ne znam zaista šta da kažem ,sem da me zaista iznenadjuje šta mogu da pročitam nekada . A ako radio i forum "ne valjaju" -onda ima samo dva načina da se reši Kome ne valja -potraži drugi, ili se ugasi forum jednim klikom ,i ok.
No da neko dolazi isključivo da kritikuje bez ikave osnove -e ,to neće moći ,toga je dosta .
Nije u redu ovakvo ponašanje prema ljudima kojima je stalo, i koji zaista žele da rade nešto za sve nas ,i sigurno neću dozvoliti nekome da svojim nebulozama "tera" ljude sa foruma i radija -ma ko to bio .
Mora biti mesta i vremena za sve nas ,za svačiji ukus i svačiju različitost -inače sve ovo nema svrhe .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
neiskusan
Sasvim običan lik
neiskusan


Location : Negde daleko
Humor : :)
Datum upisa : 17.01.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyUto Dec 27, 2011 5:06 pm

Hahahahahahahaha, ne vlada džabe u narodu mišljenje, da kad se ode kod psihijatra, ne zna se ko je lekar a ko pacijent - jedino što jedan od njih ima beli mantil ..... s16
Nazad na vrh Ići dole
neiskusan
Sasvim običan lik
neiskusan


Location : Negde daleko
Humor : :)
Datum upisa : 17.01.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyUto Dec 27, 2011 5:09 pm

Nut ::

Od tolikih avatara'' izabrao si proslogodisnji..ne bi li nas... uplasio... ble ble
parf2 Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 98966
Ne zna šef da stavi.... drugačiji, ima samo prošlogodišni, al mu se malo ofucao .... :eee:
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyUto Dec 27, 2011 6:06 pm

neiskusan ::
Hahahahahahahaha, ne vlada džabe u narodu mišljenje, da kad se ode kod psihijatra, ne zna se ko je lekar a ko pacijent - jedino što jedan od njih ima beli mantil ..... s16
..

Los ti nacin za udvaranje ,neiskusni i gazda te provalio...

:smile santa : :eee: spite
zubbb ljuta 2 Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 98966










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyUto Dec 27, 2011 6:42 pm

ahhahah ko se svadja taj se voli,podsetiste me na dechju pesmicu lol!
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyUto Dec 27, 2011 6:54 pm

Samhain@
Citat :
Iskreno rečeno.. koliki god da je trud.. no, po slabo čemu se ovaj forum razlikuje od drugih.. bit ćeš il milovan, il bjen.. na drugom forumu eto, banovan.. šta je tu drugačije?
..

Ovo je netacno..Danubius f.se itekako razlikuje od vecine foruma...
Licno se ovde osecam najslobodnijom i najopustenijom....a,to je velika stvar...
Da ima nepravde ima..ali i zivot (real..)je nepravedan,pa kako onda ne bi bio virtual..no to je na zalost.prilicno normalno..

Deca smo ako ocekujemo drugacije..odnose...(pravednije sa dosta saosecanja....razumevanja..)

Sto se tice banovanja.. na drugim forumima..do toga uglavnom dolazi iz nekih sasvim trivijalnih razloga,a nikako iz onih pravih(recimo jedan od tih je nekompetentnost admina..u mnogim oblastima obrazovno- verbalne sposobnosti....pa usled nemogucnosti da parira,banuje clanove,sa kojima se ne moze nositi )...

Draga moja..da se ti nisi malo preigrala...???.. :smile santa :

Jos nesto moram napisati..

U zadnje vreme mi se ''pojedini '' zale da im je dosadno..da niko ne pise...ili da nemaju sa kime pisati..

Ljudi,ne ocekujte zabavu od drugih..nego ''pokusajte sami doprineti da vam bude zabavno''...'' Dolazite i cekate da vas drugi zabavljaju''..kada to izostane..vi ste nezadovoljni...

Ne znam sta se ovde dogodilo..cini mi se da je opet nesto na radiju bilo hahhaha ..ali sada ga zaista moram pohvaliti ,jer sam juce uzivala u Astrinoj muzici..a i tri zelje su mi ispunjene..

I ako sam kazala da necu ici..nisam odolela..i svratila ponovo ...prijatno i lepo mesto koje zblizava i opusta ljude...

sminka










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyUto Dec 27, 2011 8:37 pm

Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyUto Dec 27, 2011 9:44 pm

Čudna tema,čudni komentari.mnogo čudnih postova za ništa...pa ja nisam platio kartu ,nije ovo cirkus i da čekam klovnove ...???
Radio ,pa kako se ponašamo tako radi radio ..možda grešim ili nisam u toku al radio je zbog slušalacaa ne zbog imiđža ...toliko ,,nemojte da se pronaazite ovde ,napisao sam samo svoje zapažanje ... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyUto Dec 27, 2011 9:52 pm

promaja ::
Čudna tema,čudni komentari.mnogo čudnih postova za ništa...pa ja nisam platio kartu ,nije ovo cirkus i da čekam klovnove ...???
Radio ,pa kako se ponašamo tako radi radio ..možda grešim ili nisam u toku al radio je zbog slušalacaa ne zbog imiđža ...toliko ,,nemojte da se pronaazite ovde ,napisao sam samo svoje zapažanje ... [You must be registered and logged in to see this image.]
.

Drakac..gde si ti do sada..??? :smile santa : :smile santa :

:vampire: spite ljuta 2 ....bas si nedostajao...

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyUto Dec 27, 2011 9:56 pm

Eto ,opet čudno ...ja tu uvek al nepišem ,a komentari opet isti ...ti si željna ...... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyUto Dec 27, 2011 10:00 pm

promaja ::
Eto ,opet čudno ...ja tu uvek al nepišem ,a komentari opet isti ...ti si željna ...... [You must be registered and logged in to see this image.]

Hej drakac..avatari su ti svi predivni..ali onaj sto ''bljesti'' glava lava ..je ubedljivo najlepsi...a sada idu praznici...da budes jos svecaniji...

Evo mali poklon... :smile santa :

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyUto Dec 27, 2011 10:02 pm

Jel to ko prase na ovalu [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyUto Dec 27, 2011 10:22 pm

promaja ::
Jel to ko prase na ovalu [You must be registered and logged in to see this image.]

I ovaj ti je cakan... :smile santa :

Drakac i Nut...za praznike..



[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyUto Dec 27, 2011 10:26 pm

hM,NEŠTO MI POZNATA TA MELODIJA ,A I IZVOĐAČ ...BAŠ ME NEŠTO PODSETI NA NEKOG .... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyUto Dec 27, 2011 10:28 pm

Drakac..vidi ovu..ovde smo lepsi.... :smile santa : :smile santa :

:eee:
[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyUto Dec 27, 2011 10:33 pm

JEL TO DOK SI SE POZNAVALA SA DRAKCOM ILI ONO KAD SI KRENULA ZA ONIM GOSPODINOM... [You must be registered and logged in to see this image.]U SVAKOM SLUČAJU ZANIMLJIV JE TAJ MOJ POGLED ,I TU SAM BIO ZAČUĐEN [You must be registered and logged in to see this image.]POGLE KAKO SAM SE IZBEČIO [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyUto Dec 27, 2011 10:36 pm

Ekipa,ajte u kafanu..Ili čet.Nemojte spamovati temu..Nije fer..:)
Bar ima kafana,sudnica,igrica... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyUto Dec 27, 2011 10:42 pm

[You must be registered and logged in to see this image.] :affraid:EVO GA INSPEKTOR RADIŠA OPET ...JBT,PA TI SI PRAVI ŽACA,PA ŽENO ,GORE KUKAŠ I ŽALIŠ SE KAKO SE NEPIŠE ,SAD DOŠLA PA ME OPOMINJEŠ ...JEL ZNAŠ TI DA JE NAJBOLJE KAD SE NEPLANIRA ,ONDA BUDE NAJ ...EVO ,PREKID PISANJA ,SAD TI KOPIRAJ ONO I ZALEPI I MI ĆEMO DA TI TAPŠEMO [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyUto Dec 27, 2011 10:44 pm

Kijara-brm ::
Ekipa,ajte u kafanu..Ili čet.Nemojte spamovati temu..Nije fer..:)
Bar ima kafana,sudnica,igrica... [You must be registered and logged in to see this image.]
..Jel'ovo neka novina..na forumu...??? :smile santa : :smile santa :

:eee: 55555 ...

Drakac..remeti nas Kijara... sssss










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyUto Dec 27, 2011 10:55 pm

Vidi kako glasi tema --Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze ...
ja se nalazim u onim nebulozama jbt...pa eto ,ko ne razume shvatiće za novu godinu-- [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyUto Dec 27, 2011 11:24 pm

Nut ::
Samhain@
Citat :
Iskreno rečeno.. koliki god da je trud.. no, po slabo čemu se ovaj forum razlikuje od drugih.. bit ćeš il milovan, il bjen.. na drugom forumu eto, banovan.. šta je tu drugačije?
..

Ovo je netacno..Danubius f.se itekako razlikuje od vecine foruma...
Licno se ovde osecam najslobodnijom i najopustenijom....a,to je velika stvar...
Da ima nepravde ima..ali i zivot (real..)je nepravedan,pa kako onda ne bi bio virtual..no to je na zalost.prilicno normalno..

Deca smo ako ocekujemo drugacije..odnose...(pravednije sa dosta saosecanja....razumevanja..)

Sto se tice banovanja.. na drugim forumima..do toga uglavnom dolazi iz nekih sasvim trivijalnih razloga,a nikako iz onih pravih(recimo jedan od tih je nekompetentnost admina..u mnogim oblastima obrazovno- verbalne sposobnosti....pa usled nemogucnosti da parira,banuje clanove,sa kojima se ne moze nositi )...

Draga moja..da se ti nisi malo preigrala...???.. :smile santa :

Jos nesto moram napisati..

U zadnje vreme mi se ''pojedini '' zale da im je dosadno..da niko ne pise...ili da nemaju sa kime pisati..

Ljudi,ne ocekujte zabavu od drugih..nego ''pokusajte sami doprineti da vam bude zabavno''...'' Dolazite i cekate da vas drugi zabavljaju''..kada to izostane..vi ste nezadovoljni...

Ne znam sta se ovde dogodilo..cini mi se da je opet nesto na radiju bilo hahhaha ..ali sada ga zaista moram pohvaliti ,jer sam juce uzivala u Astrinoj muzici..a i tri zelje su mi ispunjene..

I ako sam kazala da necu ici..nisam odolela..i svratila ponovo ...prijatno i lepo mesto koje zblizava i opusta ljude...

sminka

Hvala Nut,ne samo za pohvalu muzike,i post je realno i korekt napisan,i nema puno sta da se dodaje.
Ja zelim samo da dodam da ne znam o cemu se radi ovog puta...sve je bilo ok..i onda paf,ovaj post,mada pretpostavljam sta moze da se iza brda valja.
Ostavljam svakome da razmislja svojim mozgom,jer ovo su ipak stvari koje je svako sposoban da dokuci...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyUto Dec 27, 2011 11:31 pm

Da ,pošto je tema sva u nebulozama ja to shvatam ko zajebanciju pa sam je tako i shvatio .Nisam dugo pisao ovde niti sam hteo al kako vidim uvek ima nešto što se pokrene i kad nije dirano pa se pitam zašto to neko radi ,kome je to u interesu ...Nebih voleo ko prošli put ,da se pojedinci okome na mene ali izokola ,stvarno ,ništa nemam sa ovim pisanjem ali da sam temu shvatio ko nebulozu ...jesam . [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyUto Dec 27, 2011 11:54 pm

PA NIJE BAS NEBULOZA...JA LICNO BIH VOLJELA DA SE RASCISTI TO KO KOME,STA ,KADA S KIM...I SLICNA PITANJA....PA KONACNO DA ZNAMO NA CEMU SMO...JA ZNAM DA NA CEMU SAM,ALI MOZDA NEKO BOLJE ZNA...HAHAH
PA DOBRO DOSAO LAVE!

I da ne pisem ponovo,izvinjavam se na velikim slovima,nisam primjetila.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptySre Dec 28, 2011 8:23 pm

Pa raščistite brate više ,ja niti sam pisao niti sam učestvovao do sada na ovoj temi --nebuloza ,znači lupetaj gluposti i ja opaučio...i odma onaj plavi đavo spamuje ...jbt,ona i njen spam ,kompleks počinjem dobijati ..
Pišete sve u nebulozi ,baš ...
HO HO ,NISAM JEDINI KOJI SE ZAJEBE SA SLOVIĆIMA..EVO I VIDOVITA ĐŽINI...
jebem mu slovo ,jopet .... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyČet Dec 29, 2011 6:43 pm

DA NE OTVARAM NOVU TEMU...NAPISAT CU OVDJE:

1.-Ako nema muzike na radiju,uzima DJ koji je tu i ima volju da pusti.
2.-Ako i pored toga sto ima muzike neki DJ pozeli da preuzme,to ce da ucini obracanjem na pp Dj-u koji trenutno vodi.
Uz tacku 2. ide napomena da nije u redu da se preuzima kad je program u jeku,ako drugacije nije dogovoreno ranije.
3.-Nebitno je ko ce da trazi,a ko da nudi....bitno je da muzike ima po mogucnosti sto vise u kontinuitetu.
4.-Bilo kakve nejasnoce rijesiti na pp...ljude odbija kad se uvlace u takve stvari,jer ne zelimo da stvaramo navijacke grupe.
5.-Svi DJ su "sposobni" da ispunjavaju vase zelje i ne bi trebalo da smeta nikome koji je DJ trenutno uz mikrofon.

Ako se sjetim jos necega sto bi moglo da pomogne da nas radio radi na opce (opste) zadovoljstvo sviju nas,naknadno cu upisati,a pozivam i druge clanove kojima je stalo da opstane nas mali radio da napisu otvoreno svoje misljenje.Ovo nije tema pohvala i kritika...imajte to u vidu,vec samo sugestija,kako da radimo a da nam svima bude ugodno ovdje.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyČet Dec 29, 2011 7:53 pm

Astra ::

3.-Nebitno je ko ce da trazi,a ko da nudi..

Joj Astra pa ovo je jako bitno :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyČet Dec 29, 2011 7:57 pm

Crna_ovca ::
Astra ::

3.-Nebitno je ko ce da trazi,a ko da nudi..

Joj Astra pa ovo je jako bitno :rlol: :rlol: :rlol:

Vidim i ja i odmah da se izjasnis...nudis li ili trazis....ne zaboravi da je post javni,nismo na MSN... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyČet Dec 29, 2011 8:02 pm

Pa sve zavisi od ponude i potraznje,da li cu da nudim,ili da trazim :joint:
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyČet Dec 29, 2011 8:46 pm

Tesko je razumjeti covjeka,ma u stvari nemoguce!
Nikad mi nece biti jasni ODRASLI ljudi koji su u stanju za tako nebitne stvari bacati drvlje i kamenje na neke tamo druge ljude koji imaju volju i zelju uciniti nesto dobro i lijepo.
Kazu sloboda izbora...Znamo li mi uopste sta je to?Ne,ne znamo ili bar pojedini ne znaju.Koliko je meni poznato ovdje nikom nista nije nametnuto.Pa tako ni taj forumski radio.
Osnovan je da bismo si uljepsali vrijeme dok smo tu.Od nekih je prihvacen,od dosta njih i nije.Od nekih su prihvaceni dj,pojedini nisu.I mi smo u stanju ako nam se "ne svidja" neki DJ pljuvati po svima?Ako nam se ne svidja neka pjesma,opet cemo pljuvati po timu koji je tu radi svih nas?
Ljudi moji,ako zelite da se zabavite ...da se veselite...da ponekad i suzu pustite,onda cete i podrzati taj radio.
Ako ne zelite i ne volite slusati muziku ili nekog dj,pa pokusajte se suzdrzati od neumjesnih komentara,izaberite si radio stanicu koju rado slusate,pokrenite neku sopstvenu listu iz vaseg kompa i uzivajte,a ostavite ljude koji zele i koji se trude uljepsati vam trenutke dok ste tu.DF radio ce uvijek imati svoju "publiku" ...

A zasto ja ovo sve napisah?Jednostavno mi doslo.Ne znam da li sam na pravom mjestu,ali ako i nisam smatrajte ovaj post samo jednom nebulozom,a vi cete znati i zasto.

Srdacan pozdrav svim ljudima koji kao prvo vole ovaj forum,a tim i forumski radio i sve sto je dio ovog foruma.

bosankaa











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyČet Dec 29, 2011 8:50 pm

bosankaa ::

Jednostavno mi doslo.Ne znam da li sam na pravom mjestu,

bosankaa

Nisi bosanka....trebala si da mi se javis na PP. I meni doslo :eee: :eee: :eee:
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyČet Dec 29, 2011 8:54 pm

Pa ti zaboravljas da se ovdje i pp broje!

A ja vala volEm sve javno u brk kazat' ,a nije ni tebi mane.Valjda zato i jesi crna ovca u bijelom stadu [You must be registered and logged in to see this image.]











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyČet Dec 29, 2011 8:58 pm

E stvarno si pocela da pises nebuloze smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyČet Dec 29, 2011 9:00 pm

Pa meni dobro dosla ova tema da ne "iskacem" iz teme,a 'oce to meni! [You must be registered and logged in to see this image.]











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyČet Dec 29, 2011 10:33 pm

A da se vas dvoje vrnete u stado? smehsmeh

Inace ce morat DJ Danubius da sam vodi slavlje na radiju :rlol: :bub: :rock: :harmonika:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyČet Dec 29, 2011 11:44 pm

Sad kad pročitam ove postove gore samo se zapitam --da li mi stvarno svi čitamo isto i komentarišemo kao bez zlih upadica ili se odjednom nađu oni koji misle da se nezna pročitati između redova ...stvarno ,izgleda da treba biti dobro nezainteresovan pri čitanju i pisanju pa ne osetiti neku ironiju ...baš kako neko napisa gore,, Tesko je razumjeti covjeka,ma u stvari nemoguce!
Stvarno ,neki su baš naporni ,pa još i pišu o nebulozi...
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 11:38 pm

Vi ste ušli u Chat Lobby.
[Čupka] eno ti slikana forumu bas lepo sedim na kemnu sa strane se vidi sve   
[Vronsky] ne ne
[Vronsky] mora an fas
[Nikita] vece
[Vronsky] cao Niki   
[Sibil] veče Niki   
[Sibil] :*
[Čupka] mnogo bre trazis dj
[Sibil] an guz :D
[zoran1970] Nikita veče
[Sibil] iliti an ass :D
[Nikita] :*
[Vronsky] kakvi mnogo
[Vronsky] nisam ja zoki, ja volim da vidim chim raspolazem jbg   
[debilko] Nikita veče
[zoran1970] ko me šta fali ajd pričajte
[Nikita] vece debi
[Čupka] Ej drustvo meni se okice same zatvraju..odo na
[Sibil] aj Čupka, ja te već jednom pozrdavila :D
[Nikita] alku noc :*Čupka
[Sibil] ako se opet predomisliš ovo zapamti   
[zoran1970] Čupka lepo spavaj i dobro razmišljaj koga sanjaš
[Sibil] lepo spavaj   
[Čupka]  laku noc i hvala na lepim zeljam.Ne brini zoki
[debilko] Čupka laku noć
[debilko] tek počela vatrogasna zabava a ti ideš jbote
[Sibil] ona je za matine, više :D
[debilko] e jebiga
[Vronsky] ne odgovara vam muzika?
[Vronsky] ok, menjacemo
[Sibil] meni odgovara
[Vronsky] znam ja i cajke da pustam   
[Sibil] nemoj narodnjake, pliz!
[Sibil] ubiše više :D
[Vronsky] ma ja nisam DJ
[Vronsky] ja pustam sta meni pashe   
[Vronsky] mnogo volim da zloupotrebljavam ovam radio   
[Vronsky] j*
[Sibil] samo ga ti upotrebi :D
[Vronsky] meni zao sto debi ne uziva, znam da voli ovo
[Sibil] možda i uživa
[Vronsky] al ebe ga Niki, kuchko jedna komsinichka, sta mi radis drugu   
Korisnik Stasha se pridružio sobi.
[Stasha] ola
[Stasha] opet ja
[Sibil] Stasha olalala :D
[Sibil] :*
[Stasha] :* :DDDDD
[debilko] Milivoje
[debilko] ko to mene jebe i zašto bi
[Vronsky] sagu smo proziveli debi...
[Vronsky] epopeju ces sam   
[Stasha] a gde su narodnjaci?
[Stasha] :D
[Nikita] Vronsky ajde drogiraj se kao svi normalni i pojedni malo sapuna
[Vronsky]  
[Stasha] ??????????
[Stasha] na čemu ste večeras?
[Vronsky] e sto me ebe ovaj moj neocortex u pm   
[debilko] pa ne znam ovaj vatrogasac nešto raspoložen popio malo
[debilko] hahaha
Korisnik Čupka se odjavio.
[Stasha] ahahaha
[Stasha] opet sam u neznanju   
[Nikita] Stasha da ti citiram : [Vronsky] al ebe ga Niki, kuchko jedna komsinichka, sta mi radis drugu   
[Sibil] pa kad jurcaš tamo vamo
[Sibil] :D
[Nikita] ako ovako treba da se obraca onda nemam reci
[Stasha] au .Vronsky jesi normalan
[Nikita] Ovo je atak na mene i tako cu i uzeti
[Stasha] Nikita uzvrati mu
[Nikita] Vron nisi zaniljiv
[debilko] Ma Nikita bre, vidiš da mene spominje samo
[Nikita] ne ja sam kucka
[Nikita] ovo cu da kopiram samo da se zna i zalepicu u spomenar
[Nikita] ja ne vredjam ovde nikog pa zahtevam i ja postovanje
[debilko] ja bih vređao da mogu zato mene možeš da vređaš i ja ću tebe od sada stalno
[debilko] gde god se sretnemo
[Sibil] a jbg...sad što god da kažem, pogrešno ćete shvatiti
[Stasha] koja si ti konjina Vronsky
[debilko] opasan si jebote, vidi se da si učio ovaj zanat po vatrogasnim domovima
[debilko] hahahaha
[Sibil] ali zar ga ne znate?
[Stasha] znamo
[Sibil] pa zezao se, bre!
[Stasha] ako je nekoga izhebao.mene jeste
[debilko] Sibil jel nije problem da se ja zezam
[debilko] Hoćeš li tako reagovati
[Sibil] pa slobodno!


Ovo je vrhunac svega ! Iz pristojnosti udjem , jer mislim da cu biti fer prema kolegi ako i on dodje dok ja pustam , i onda ovakvo nesto dobijem .....sokirana sam
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 11:52 pm

Okano ::
Vi ste ušli u Chat Lobby.
[Čupka] eno ti slikana forumu bas lepo sedim na kemnu sa strane se vidi sve   
[Vronsky] ne ne
[Vronsky] mora an fas
[Nikita] vece
[Vronsky] cao Niki   
[Sibil] veče Niki   
[Sibil] :*
[Čupka] mnogo bre trazis dj
[Sibil] an guz :D
[zoran1970] Nikita veče
[Sibil] iliti an ass :D
[Nikita] :*
[Vronsky] kakvi mnogo
[Vronsky] nisam ja zoki, ja volim da vidim chim raspolazem jbg   
[debilko] Nikita veče
[zoran1970] ko me šta fali ajd pričajte
[Nikita] vece debi
[Čupka] Ej drustvo meni se okice same zatvraju..odo na
[Sibil] aj Čupka, ja te već jednom pozrdavila :D
[Nikita] alku noc :*Čupka
[Sibil] ako se opet predomisliš ovo zapamti   
[zoran1970] Čupka lepo spavaj i dobro razmišljaj koga sanjaš
[Sibil] lepo spavaj   
[Čupka]  laku noc i hvala na lepim zeljam.Ne brini zoki
[debilko] Čupka laku noć
[debilko] tek počela vatrogasna zabava a ti ideš jbote
[Sibil] ona je za matine, više :D
[debilko] e jebiga
[Vronsky] ne odgovara vam muzika?
[Vronsky] ok, menjacemo
[Sibil] meni odgovara
[Vronsky] znam ja i cajke da pustam   
[Sibil] nemoj narodnjake, pliz!
[Sibil] ubiše više :D
[Vronsky] ma ja nisam DJ
[Vronsky] ja pustam sta meni pashe   
[Vronsky] mnogo volim da zloupotrebljavam ovam radio   
[Vronsky] j*
[Sibil] samo ga ti upotrebi :D
[Vronsky] meni zao sto debi ne uziva, znam da voli ovo
[Sibil] možda i uživa
[Vronsky] al ebe ga Niki, kuchko jedna komsinichka, sta mi radis drugu   
Korisnik Stasha se pridružio sobi.
[Stasha] ola
[Stasha] opet ja
[Sibil] Stasha olalala :D
[Sibil] :*
[Stasha] :* :DDDDD
[debilko] Milivoje
[debilko] ko to mene jebe i zašto bi
[Vronsky] sagu smo proziveli debi...
[Vronsky] epopeju ces sam   
[Stasha] a gde su narodnjaci?
[Stasha] :D
[Nikita] Vronsky ajde drogiraj se kao svi normalni i pojedni malo sapuna
[Vronsky]  
[Stasha] ??????????
[Stasha] na čemu ste večeras?
[Vronsky] e sto me ebe ovaj moj neocortex u pm   
[debilko] pa ne znam ovaj vatrogasac nešto raspoložen popio malo
[debilko] hahaha
Korisnik Čupka se odjavio.
[Stasha] ahahaha
[Stasha] opet sam u neznanju   
[Nikita] Stasha da ti citiram : [Vronsky] al ebe ga Niki, kuchko jedna komsinichka, sta mi radis drugu   
[Sibil] pa kad jurcaš tamo vamo
[Sibil] :D
[Nikita] ako ovako treba da se obraca onda nemam reci
[Stasha] au .Vronsky jesi normalan
[Nikita] Ovo je atak na mene i tako cu i uzeti
[Stasha] Nikita uzvrati mu
[Nikita] Vron nisi zaniljiv
[debilko] Ma Nikita bre, vidiš da mene spominje samo
[Nikita] ne ja sam kucka
[Nikita] ovo cu da kopiram samo da se zna i zalepicu u spomenar
[Nikita] ja ne vredjam ovde nikog pa zahtevam i ja postovanje
[debilko] ja bih vređao da mogu zato mene možeš da vređaš i ja ću tebe od sada stalno
[debilko] gde god se sretnemo
[Sibil] a jbg...sad što god da kažem, pogrešno ćete shvatiti
[Stasha] koja si ti konjina Vronsky
[debilko] opasan si jebote, vidi se da si učio ovaj zanat po vatrogasnim domovima
[debilko] hahahaha
[Sibil] ali zar ga ne znate?
[Stasha] znamo
[Sibil] pa zezao se, bre!
[Stasha] ako je nekoga izhebao.mene jeste
[debilko] Sibil jel nije problem da se ja zezam
[debilko] Hoćeš li tako reagovati
[Sibil] pa slobodno!


Ovo je vrhunac svega ! Iz pristojnosti udjem , jer mislim da cu biti fer prema kolegi ako i on dodje dok ja pustam , i onda ovakvo nesto dobijem .....sokirana sam

Nije to nista..poslacu ja da vidis sta se pisalo..o meni..ahha abha nego ne znam da li s e to sme ovde..molicu lepo..koje ''gadosti..i bljuvotine.''..

cola wsmile










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 11:55 pm

Daj koji vam je vrag narode, pa Vro ne misli nista lose:)

Svi se busate kako znate primiti zezu, a ops prde metla,,,
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 11:59 pm

ZezaM ::
Ahahhahahaa

bem ti...bas je ovaj svevisnji shupak, sto ne podeli pamet ravnopravno :zlz:

Baš vala.
Pa da lepo na javnim mestima čitamo kako Jesenjin, Tolstoj, Dostojevski češu jaja, a ne da glupani pišu o nekim ratovima i primirjima.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyPon Feb 11, 2013 12:27 am

debilko ::
ZezaM ::
Ahahhahahaa

bem ti...bas je ovaj svevisnji shupak, sto ne podeli pamet ravnopravno :zlz:

Baš vala.
Pa da lepo na javnim mestima čitamo kako Jesenjin, Tolstoj, Dostojevski češu jaja, a ne da glupani pišu o nekim ratovima i primirjima.



Debilko..kako si uspeo tako ''suptilno'' da povezes rusku umetnost sa jajima... smehsmeh smehsmeh ..zadivljena sam... cola










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 EmptyPon Feb 11, 2013 4:36 am

Mislim da ipak treba da se malo vodi racuna kako se i prica i pise na radiju i radijskom catu...ne prihvataju svi salu jednako,a shodno tome,ako je i bila sala,treba prvo razmisliti s kim se sali i do koje granice.
Stotinu puta sam NUT rekla...ne ulazi ako nisi u stanju da odgovoris istom mjerom,salom ili novom provokacijom...jer ako pokazes da si povrijedjena,onda si tek meta i to tvrdim,mili moji,desava se na netu svasta,da cujete uvrede,lazi,izmisljane price...ako niste spremni da to podnesete na nacin da vas to jaca,onda se klonite sto je vise moguce.
Ne volim da iko bude povrijedjen i tako bi trebali svi da razmisljaju,ali avaj,nemamo svi jednak smisao za humor niti ga jednako prezentujemo,pa ni svako ebem ti nije isto.
Ljudi moji,pa ovdje drugujemo mjesecima i godinama...vise pricamo ovdje skoro nego u realu,a dozvolimo sebi ovakve konflikte,iako se poznajemo u dusu...bar po postovima,kako ko reaguje i dokle je spreman da prihvati salu ili cak i podheb.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content





Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Cyberov EX YU radio

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ĆASKAONICA /DEBATNI KLUB :: DANUBIUS FORUM RADIO/YOU TUBE /FACEBOOK-
Skoči na: