DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze

Ići dole 
+21
sonia
brdjanin
Blebetalo
podbarac
ZoxZoja
slatkicass
MonteGirl
AstrinaKomsinica
Danubius
Nut
debilko
Okano
smile^^
neiskusan
Faith
bosankaa
Sibila_
Kijara-brm
Crna_ovca
Samhain
Lily
25 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: DJ.. na radiju...maltretiraju forumase..   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyČet Dec 22, 2011 2:28 pm

First topic message reminder :

Ne znam sta je Kijaru,naljutilo,pa je htela otici..ali znam sta se meni dogodilo...

Da..bas tako..Ni drugi nisu bolji..ali forumas nikom,neiskusan(to mu je nik mislim..)pronalazi pesme sa uvredljivim tekstom...i objavljuje ,
kojem forumasu su namenjene..dok ostali..uzivaju i nasladjuju se..

Nisam mogla da verujem..osecala sam se uzasno..a,jos tuznije..jer niko od prisutnih,nije nasao za shodno da ''nesto kaze''...(poneki su me jako razocarali..)
Sramota za forum .i za sve ono sto on namerava biti..

Nikada vise radio-Danubius...

O ovome bi trebalo gazda da razmislja...
''Sad cu ja biti Dij..i prozivati ljude po nikovima,pustajuci im pesme ,koje ih omalavazavaju...
,dajuci im dijagnoze...

Mozda sam ja ovde nebitna..ali dogodice se to nekom drugom.novom forumasu..pa ce pricati..okolo...

Forum me sasvim razocarao..malkice se uzdam u ''gazdinu prvdu''...

Forumas neiskusan..bi trebalo da razmislja vise o sebi...da ne kazem neke teze stvari...i da 'pronalazi druge nacine ''da doskoci zenama''..a ne,da manipulise muzikom i radiom...da bi ''svoju senku ''..zadovoljio...a, drugi, da se nauce, malo saosecanju...
O empatiji nema smisla govoriti...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyUto Nov 05, 2013 12:43 am

Nut ::

Moj materijalni dokaz je davno dat i niko nije mrdnuo.!O ljudima nikada ne sudim na OSnovu toga sto su SE lose poneli..jer sigurna sAM da imaju i nesto dobro u sebi kao i svi mi..
Sankcije si videla..NEMA IH..BAREM SAM JA TAKO SHVATILA ADMINOV POST..PA ONDA DA S E UOZBILJIMO..

Nema ovde nikakvog filozofiranja..STO GOD SE BRISALO-DESILO SE I JEDNO I DRUGO..hajde ti objasni sta je to,ako zelis!!!!
Vidi Nut moj komšija je ekstra pristojno dete. Nismo se susreli na ulici da se ne javi. Koliko puta mi je poneo torbu iz prodavnice ... I onda jednog dana šok. Taj isti fini dečak je sa još 3-4 momka pretukao i skoro ubio čoveka pokušavajući da iznudi novac. Ja i dalje stojim iza toga da je on prema meni bio fin. Ali napravio je nešto što Zakon kaže da se ne sme. I šta sad? Treba da pričamo o Anđelima i demonima, o zloj i dobroj vatri. Zakon kaže to s ene sme i za taj postupak se ide u bajbok toliko i toliko. TAČKA.

Ako nisam bila razumljiva do sad da pojasnim. Daniju sam rekla da ima dve opcije ako misli da poštuje Pravilnik koji je sam dao. Ili će Vronski (bez obzira koje ime koristi na chatu ili kao DJ) skloniti s radija ili će DFR morati da promeni ime. Šta će Dani kao Admin odlučiti i uraditi je njegova stvar.

I da, mišljenje o nekom nije zacementirano nego se menja na osnovu postupaka dotične osobe.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyUto Nov 05, 2013 12:52 am

Tacno - imam razumijevanja, znam odakle shit dolazi, i imam dovoljno volje i zelje da pomognem, pa pustim vodu hahahahahahaahhahahahaah

Niko ne hrani svoju zlocu nesvjesno - ili si covjek ili mucak, pa ti vidi;)

Demoni i bullcrap na tu adresu su samo izgovor;)
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyUto Nov 05, 2013 12:55 am

Nut ::

Jeste Kono,tako je ..Sjajan post..divno si rekla..samo jedna recca..
''Pobedjuje onaj kojeg hranis''..tako je..ali na nesrecu svih nas..to se najvise dogadja, NESVESNO...I zbog toga, treba imati razumevanja, cesto..
E vidiš Nut Zakon kaže da ako hraniš pogrešnog vuka očekuj sankcije. Ti možeš ovde da glumiš Stokholmski sindrom ali činjenica je da je ono što se desilo bilo verbalno silovanje. Saosećanje žrtve sa dželatom nije relevantna činjenica za Zakon. Inače ćemo da se vratimo koju hiljadu godina unatrag i da živimo po pravilima koje propisuje džungla.

Ako si imala muda da se žališ sad imaj i da isteraš započeto do kraja. Ovako praviš budale od svih nas tražeći prvo zaštitu a onda se postavljajući kao zaštitnik onih protiv kojih si istupila.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyUto Nov 05, 2013 12:58 am

Nut ::
Astra@
A to je Nut....bojis se ostace sve kao i prije pa da si obezbjedis mjesto u prvom redu...pa tako reci.

E vidis Astra ja ovo zovem ''uvredom''..Ali dobro za  tvoju informaciju..ja nikada vise necu uci na taj radio....i ovako sam  bila jako retko.

Odakle sada ovakva razmisljanja kod tebe??
Ops,demon iz mene progovorio....daj molim te,ovo je uvreda a da ce te neko proonaci na adresi,jebati te i to besplatno jer ces dobrovoljno dati...to je za oprost.

Nemam sta vise dodati na ovoj temi...stvarno se pitam da ti nisu nesto smuckali da poijes....ne vjerujem svojim ocima.
To je isto kao banovali smo Debilka,glasali jos jednom da se potvrdi ban i onda na nedostajanju...bas on nedostaje....ma zajebi taktiku...nisam iz tog filma.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyUto Nov 05, 2013 1:22 am

Vidi Nut u ovoj priči ti (i Kona i ostale devojke koje su tamo vređane) niste važne. Priča nije o vama nego o nekom ko pod imenom ovog Foruma radi nešto što nije uredu.

To da ali si i kad si nekom pisal i šta ne znam i ne tiče me se. Zašto Dani i Astra nisu onda reagovali ili ako jesu zašto nisu onako kako mi mislimo da bi trebalo neću da ulazim. Ponavljam to nije tema današnje priče. Kad nešto urade ili ne urade po pitanju dešavanja ovih dana onda ću izneti svoje mišljenje o tome.

Svi moji postovi o ovoj temi dok je ti nisi skrenula na sebe su bili s pozicije nekog ko je radio posao GlobalModa na forumu i morao da se nosi s problemima o kojima pričamo.

Dani i Astra imaju i previše razumevanja za svakave gluposti ako se ja pitam. Probajte da glumite uvređene primadone na drugim forumima pa ćete videti koliko su njih dvoje meki kao Admini. Da ne licitiram nickovima ovde ali znam neke koji bi potegli ban dugme za mnogo manje stvari od ovih koje ovde srećem.

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyUto Nov 05, 2013 1:49 am

Neću ništa da dodajem..Mislim da ste pročitali Danijev zadnji post...što znači nešto će se uraditi po pitanju radija...
Apelovano je i pre.."ko čita"..da se ne prenose priče sa radija na forum..Tamo pravila uređuju DJ-evi.
Ko nas je terao da idemo tamo?Niko.Čim vidim gužva,ja napolje...
E dragi moji radio je free,pa i cena ko dolazi dupli je da se ne zna ko je.Samo naslućujemo.
Neću ničiji post citirati.Pošto je već ovo uzelo maha,Dany je obećao da će nešto uraditi po tom pitanju. Budite strpljivi..:))
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyUto Nov 05, 2013 11:26 am

Kijara-brm ::

Ko nas je terao da idemo tamo?
Ma nemoj:) E pa onda ko ih je tjerao da smrdaju i laju, budite strpljivi i procitajte;))))))

Zox je u pravu, dok je DFR u asocijaciji sa DF, free country;))))))))
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyUto Nov 05, 2013 11:32 am

AstrinaKomsinica ::
Kijara-brm ::

Ko nas je terao da idemo tamo?
Ma nemoj:) E pa onda ko ih je tjerao da smrdaju i laju, budite strpljivi i procitajte;))))))

Zox je u pravu, dok je DFR u asocijaciji sa DF, free country;))))))))
ahahahaha...jesam...:) i šokirana sam
pa verujem da će se nešto po tom pitanju učiniti...-promena imena...
neka se odvoji radio od foruma...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda



Datum upisa : 20.12.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyUto Nov 05, 2013 3:37 pm

Ovo nije fejs, registrovani su svi odrasli, dakle formirane ličnosti.
Shodno tome: dođeš ili ne dođeš, pišeš ili ne pišeš i tačka!
A mogu i da te banuju, na adminima je...Život se neće zaustaviti zbog toga! Bar moj neće!

Ne valja biti povodljiv i nemati sopstveno mišljenje ili ga formirati na osnovu manipulacija i sugestija.
Istina zna da obmane kad se istrgne iz konteksta!
Nekad je dobro preispitati se, podsetiti se, proveriti, pre nego se izreknu svakakve optužbe.
Pišem u svoje ime, nisam ničiji zastupnik ni "bolesni majmun". Ne znam ni da sam mahaluša...No, ovo je virtuelni svet i svako ima svoj doživljaj sayber "realnosti". Kao u snu, sam režiraš, sam pišeš scenario... sam glumiš...Dal` se budiš košmaran ili raspoložen, do tebe je!

Što se radija tiče, bilo je tu svega, sa svih strana, nema baš nevinih i puritanski čistih!
Ali, što se mene tiče, ta je priča završena.

Možda odgovor nije spram nekih očekivanja, ako je neko razočaran, proći će ga, a ono što mnoge muči, ostaće neizrečeno!

Javila sam se kao neko ko je bio na čatu, a možda sam i najgora od sve dece!? No. kad već toliko prozivate, rekoh, aj da vam učinim!
Ne možemo biti svi prefinjeni i neokaljani, neko mora i đavolu da meša lonac!




Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyUto Nov 05, 2013 5:52 pm

Ne možemo biti svi prefinjeni i neokaljani, neko mora i đavolu da meša lonac!
-Neka tebe ,samo ga ti mešaj al dalje od mene .
Nazad na vrh Ići dole
Blebetalo

Blebetalo


Datum upisa : 08.01.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyUto Nov 05, 2013 5:54 pm

Nut ::


[...] cek.
[KLoSHaRkA] Nut?
[Sibil] ma grickanje ok
[Vronsky] mislim da obozava oral
[...] da
[KLoSHaRkA] a tu si.. ok
[Sibil] ali lizanje
[Sibil] i guranje jezika?!
[Sibil] ej!
[Blebetalo] nije mi licila d avoli te stvari
[Blebetalo] obrazovana produhovljena...... itd
Bas sam se nasmejao ovom chatu od pre godinu i nesto.....Hvala Nut sto nas je podsetila na to koliko neko moze biti glup i pomisliti da je stvarno nevidljiv i da ga ostali ne vide i da je svedok necijeg prljavog i bolesnog uma.Celo to vece je bilo vrlo interesantno bas zato sto se neko toliko uzivi u to sto vidi na ekranu da prosto ne zna da funkcionise u stvarnom zivotu.Najnovija citiranja radijskog chata su to ponovo iznela na videlo.
Kao neko ko je bio DJ ,a ko se neoseca prozvano od Nut ipak sam hteo da napisem par reci radi boljeg razumevanja svega u vezi Nut. Da nije cackala gde ne treba ne bi joj se na radiju to ni desilo.A desilo joj se bas ono sto je zelela da joj se desi da bi imala materijala da pise ovde kako je tamo vredjaju i kako su bolesni. E pa to je i dobila.Smesno je to da neko cuva taj chat toliko dugo vremena sto sasvim dovoljno govori o toj osobi. Ali ipak ne treba jednostrano gledati na sve jer ko od nas zna kakva osoba sedi iza monitora samo na osnovu onoga sto napise? Niko nikada nije i nece znati,narocito ne ovde na ovom forumu.
Ipak " mi nismo kao drugi"
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyUto Nov 05, 2013 6:14 pm

Sve to jos uvijek nikome ne daje za pravo da nekoga vrijedja...na zadnjem catu i ja sam vracala Vronskom njegovim rijecnikom i stilom,da vidi kako je to....jedno je zezanje,a drugo kad te neko hrani govnima i slicne stvari.nema opravdanja za neke stvari.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyUto Nov 05, 2013 6:27 pm

Blebetalo ::
...
Kao neko ko je bio DJ ,a ko se neoseca prozvano od Nut  ipak sam hteo da napisem par reci radi boljeg razumevanja svega u vezi Nut. Da nije cackala gde ne treba ne bi joj se na radiju to ni desilo.A desilo joj se bas ono sto je zelela da joj se desi da bi imala materijala da pise ovde kako je tamo vredjaju i kako su bolesni. E pa to je i dobila...
Samo da se osvrnem na ovo što mi je upalo u oči. Blebetalo meni ovo liči na čuvenu zamenu teza "Da nije obukla mini suknju i vrckala dupetom ne bi bila silovana."

Moj drugarski savet ti je da pre upotrebe tastature razmisliš šta ćeš napisati.

P.S. Astra molim te podeli ovu temu na dva dela jer ovaj razgovor zadnja dva dana je sve samo ne SPOMENAR. Ovo je posebna tema bar po mom mišljenju.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyUto Nov 05, 2013 6:51 pm

Ovo stvarno počinje da me zabrinjava.Da li ja ovo dobro čitam ili sam ja stvarno toliko postao nazadan da me bog sačuva.
Sve ovo što je napisano i prekopirano ,postavljeno ovde ,pročitano ,dati komentari svakakvi i sad idemo polako onim -tiha voda,breg roni-ili u prevodu ,nek stoji tema,sve manje komentara i to ide u zaborav...nastavljamo gde smo stali .
Sada ,kad bolje pročitate one opaske i ono čuveno -ko nas tero da idemo tamo -dodjem do zaključka da JE TO PRIVATNO ,TJ,OD DOTIČNIH I TO JE U REDU ONDA...ali Deni ,pa ja sam prvi onda protiv da se odavde pozivaju ljudi na tamo neko zezanje ,ili ti izadji i lepo kaži -ja sam dozvolio da se to može odraditi tako i ok ...samo još i ovo ,ne želim uopšte da razmišljam ili da čitam ono --ili će raditi kako treba ili radio neće ovde biti ...ne,taj radio sa takim radom nek ide na drugi forum a ne na OVAJ PROPALI FORUM SA PROPALIM ADMINOM..kako neko tamo napisa.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyUto Nov 05, 2013 11:04 pm

Blebetalo ::
Nut ::


[...] cek.
[KLoSHaRkA] Nut?
[Sibil] ma grickanje ok
[Vronsky] mislim da obozava oral
[...] da
[KLoSHaRkA] a tu si.. ok
[Sibil] ali lizanje
[Sibil] i guranje jezika?!
[Sibil] ej!
[Blebetalo] nije mi licila d avoli te stvari
[Blebetalo] obrazovana produhovljena...... itd
Bas sam se nasmejao ovom chatu od pre godinu i nesto.....Hvala Nut sto nas je podsetila na to koliko neko moze biti glup i pomisliti da je stvarno nevidljiv i da ga ostali ne vide i da je svedok necijeg prljavog i bolesnog uma.Celo to vece je bilo vrlo interesantno bas zato sto se neko toliko uzivi u to sto vidi na ekranu da prosto ne zna da funkcionise u stvarnom zivotu.Najnovija citiranja radijskog chata su to ponovo iznela na videlo.
Kao neko ko je bio DJ ,a ko se neoseca prozvano od Nut  ipak sam hteo da napisem par reci radi boljeg razumevanja svega u vezi Nut. Da nije cackala gde ne treba ne bi joj se na radiju to ni desilo.A desilo joj se bas ono sto je zelela da joj se desi da bi imala materijala da pise ovde kako je tamo vredjaju i kako su bolesni. E pa to je i dobila.Smesno je to da neko cuva taj chat toliko dugo vremena sto sasvim dovoljno govori o toj osobi. Ali ipak ne treba jednostrano gledati na sve jer ko od nas zna kakva osoba sedi iza monitora samo na osnovu onoga sto napise? Niko nikada nije i nece znati,narocito  ne ovde na ovom forumu.
Ipak " mi nismo kao drugi"
A dje se to ti nadje?!

I ja sam tad bila prisutna, djelomicno, i nije nikad ni Nut ni bilo ko drugi trazio da neko onanise nad njima. Kad je to vec sve tako fajn i kulturno, sto ti nisi recimo nikad prelazio odredjene granice, ili Robin, ili Astrolog?! Come on, samo krkan strogi moze da koristi takav rijecnik, a da ne pominjem zenska usta affraid 

Sto Astra kaze, odlucis jedan dan pa budali vratis istom mjerom, onda se demonstrativno gasi radio,,,i tako hahahahahahaha

Kao sto rekoh, bend over honey, primices lakse smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: 

Tu ne mislim na tebe hahahahaha da se ne bi opet nash'o;))))))))

HodE Kona ljubi Loverboy-a nashOg trtrr smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptySre Nov 06, 2013 6:37 am

Jel to počeo forum da nam se pretvara u Kurir i Blic , saberite se malo .










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Blebetalo

Blebetalo


Datum upisa : 08.01.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptySre Nov 06, 2013 7:07 pm

ZoxZoja ::

Moj drugarski savet ti je da pre upotrebe tastature razmisliš šta ćeš napisati.
Hvala na savetu sladoled 
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyČet Nov 07, 2013 5:29 pm

Vratite mi seriju!!!!!! zlz

Taman popamtih likove i radnju!!!! zlz










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyČet Nov 07, 2013 5:31 pm

Čekaj reprizu, pregovara se oko prava za emitovanje rasta 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Blebetalo

Blebetalo


Datum upisa : 08.01.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyČet Nov 07, 2013 5:32 pm

Samo da proradi emotion smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyČet Nov 07, 2013 5:35 pm

ee...možda se pojavi Pink Emotion, kao 106 kanal...pa bude i reality tongue 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Blebetalo

Blebetalo


Datum upisa : 08.01.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyČet Nov 07, 2013 5:40 pm

Ovde vise vole virtualiti smehsmeh smehsmeh smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyČet Nov 07, 2013 5:49 pm

smehsmeh smehsmeh 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyČet Nov 07, 2013 6:16 pm

Tema je ,kao što vidite -pisana 2011.I opet,manje više -isti problem ?
Radio je svirao kako kada -nekada svaki dan ,nekada samo vikendom, nekada je bilo 6-7 DJ ,nekada je jedan "vukao " sam danima .
Dva problema su se uvek pojavljivala : 

-Neka mi oproste DJ -ovi ,koji su pošteno i dobro radili svoj posao kako su znali i umeli -međusobna sujeta koja se završavala svađom ,obično "ostavkom" uvređenog DJ ,pa i odlaskom sa foruma istog .

- Primedbe na rečnik ili postupke DJ -ova (uvek je neko imao promedbu ) što se završavalo prenošenjem  problema na forum ,neodlaskom "uvređenog " na radio i sl .

Imali smo u više navrata i provokatore koji su dolazili da vređaju i DJ -ove i prisutne -naravno ,pod "lažnim nickom" -istine radi .

Imali smo i da su naši "odmetnuti" DJ lepo u tišini otvorili -drugi radio (ovo se desilo u par navrata )
Imali smo i dva sajta ,tj DFR i "rezervni" radio -ako iz tehničkih razloga primarni ne radi .
Ali nikada nismo imali da neko jednostavno -ugasi sajt koji nosi i naše zajedničko ime (bez obzira na neosporne zasluge oko grafike ili angažovanja oko cele stvari i kao web dizajner ,i kao DJ ) 
E sada imamo upravo to .
Nikakav problem -ja ću napraviti novi sajt pod istim imenom ,sa chatom ,sve što treba .
DFR je promenio 3-4 hosta pa može još jedan . 
Pitanje je -ima li svrhe i potrebe ?
Jer kada se o tome priča ,svi su "za" ,čak i da budu DJ -ovi ,par dana je radio super posećen,a onda danima DJ pušta muziku sam za sebe ili još dvoje ,pa pre ili kasnije odustane .
Čak i sada ,kada imamo ovaj problem ,nekako su "najglasniji" baš oni koji navrate i na forum i na radio jednom u 3 meseca na 10 minuta ?
Imali smo i da su se "držali rođendani" -pa da se slavljenik uopšte ne pojavi .
Imali smo svašta i svakako ,radilo je bolje ili gore -ali je sajt postojao .
Ja kažem sada otvoreno :
-ako većina misli da treba ,napraviće se novi DFR koliko sutra ,ali ,odmah u svoje lično ime odmah kažem : niti imam kompjuter koji može da podržava program kako treba ,niti imam trunke talenta za DJ .Foruma i društva radi sam u više navrata glumio budalu ,i mogu opet ,ali se neko drugi mora primiti odgovornosti da tamo bude "urednik" ,DJ ili nazovimo to kakogod ,bez prevelikih obaveza ,ali ipak da održava sajt koliko je potrebno (da podsetim ,sada će praznici ,tada se obično traži muzika ) 
Lično ne razumem zašto je do svega ovoga došlo ,jer niko nikoga ne sili da bude gde mu nije prijatno -postoji x za izlazak sa sajta ,i ok . Ili uopšte tamo ne ideš ,ako ti se ne dopada atmosfera i društvo .
Ja sam nekada bio svako veče -a nekada nisam dolazio nedeljama na radio ,pa šta ? 
I na kraju ,da se ne lažemo -postoji Astrin radio ,koji radi 24 h ,i u principu ,isti ljudi su dolazili i na DFR i na Orao ,tako da se može lako premostiti vreme dok se ne odluči pravi li se novi ili ne -isto kako je bilo kada DFR iz ovog ili onog razloga nije radio .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyČet Nov 07, 2013 6:26 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]


Poslednji put izmenio Sibila_ dana Čet Nov 07, 2013 6:31 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyČet Nov 07, 2013 6:28 pm

Danubius ::

Ja kažem sada otvoreno :
-ako većina misli da treba ,napraviće se novi DFR koliko sutra ,ali ,odmah u svoje lično ime odmah kažem : niti imam kompjuter koji može da podržava program kako treba ,niti imam trunke talenta za DJ .Foruma i društva radi sam u više navrata glumio budalu ,i mogu opet ,ali se neko drugi mora primiti odgovornosti da tamo bude "urednik" ,DJ ili nazovimo to kakogod ,bez prevelikih obaveza ,ali ipak da održava sajt koliko je potrebno (da podsetim ,sada će praznici ,tada se obično traži muzika ) 
Lično ne razumem zašto je do svega ovoga došlo ,jer niko nikoga ne sili da bude gde mu nije prijatno -postoji x za izlazak sa sajta ,i ok . Ili uopšte tamo ne ideš ,ako ti se ne dopada atmosfera i društvo .
Ja sam nekada bio svako veče -a nekada nisam dolazio nedeljama na radio ,pa šta
Kako sta?
 Pravi novi. Tacka. Makar i ja bila DJ smehsmeh  A ti se spremi za decembar zubbb










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZezaM
Prisutan Duhom
ZezaM


Datum upisa : 18.12.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyČet Nov 07, 2013 11:17 pm

rasta 
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyPet Nov 08, 2013 12:38 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

Sve su prilike da ce cure da slave svoje jubileje...nista strasno,novi DFR na casteru,mada ne znam ni ko je otvorio,ko ce da bude DJ,nije ni bitno,moze se sve kad se hoce.


Pa sa srecom !
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyPet Nov 08, 2013 12:46 am

Da ne bi ostao Deni bez odgovora evo ja cu da napisem ono sto vidim i sto znam ,necu precutati nekima ako misle da su iznad svih pa mogu kako im se hoce.
-Kao prvo ,ono sto Deni ti napisa nije to bio povod ovoga sto se saad desava.Kako smo svi citali neke svadje su izbile izmedju osoba koje su bile na radiju .Posle smo citali sve sto i ti ,pa onda tako i napisi.Nikakve veze to nema sa 2011 a i da ima ,pa ako se nesto stalno ponavlja onda ga treba ili resiti ili napisati ono cuveno--svako je punoletan ,svako odgovara za svoje postupke--i mi nismo ko drugi.
--Kao drugo ,sad citam na ovoj temi razna ismevanja osoba zbog kojih je i doslo do tih svadja ,pa se pitam ,zasto oni sad senluce ovde po forumu ,pa nek prave rijaliti na radiju ,tako su u stvari i napravili taj radio ...ti cutis na to ali kazes da ne razumes da neko skine radio a da je zajednicki .Ja ne razumem zasto ga neko stavlj ponovo ,da nece mozda opet ista ekipa da se sigra.
--Napisa ti da pojedini ,kad se uvrede i odu i ne ulaze na radio .Da ,i ja sam od tih ,vracao sam se par puta ali to je vise nego cigledno da je to samo mesto za neko osobe koji imaju izgleda samo osecaj za ismevanje nekoga i necega.Nije ni cudo ,na forumu ne mogu da prodju sa tim bljuvotinama.
--I na kraju ,pa ako pojedinci imaju muda ko sto se kurce ,zasto ne napisu nesto za one izjave ,nego se jos sad potura da trebamo mozda da se izvinimo mi njima za njihove boze moj zajebancije...napisa tu Astra,kona,Nut,Kijara,slatkicass ,Okano...da to nije malo puno onih koji ne razumeju vasu zajebanciju.
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyPet Nov 08, 2013 2:45 am

Samo sam izvukao neke delove iz necijih postova ,pa da se sagleda rad radija ubuduce.




Na kraju se pokazalo da koncepcija koju su napravile Astra i Bosanka -mix ex Yu muzike + ispunjavanje želja najbolje funkcioniše . 
I ODLIČNO SU TO RADILE-NIKO NIJE IMAO NIŠTA PROTIV .Iza njih stoje mnoge uspešne večeri -može se čitati po forumu . 
Blebetalo je imao svoju emisiju utorkom -koja je bila slušana -i o tome postoje pisani tragovi na forumu . 



KOME SE PROGRAM DF RADIJA NE DOPADA -ILI MU SE NEKI DJ LIČNO NE DOPADA -NE MORA DA SLUŠA . 
Nije obavezan dolazak ni na forum ni na radio -ko sebe ne pronalazi tamo . Ali da neko kaže da DJ MALTRETIRAJU SLUŠAOCE -ili da su nekoga namerno UVREDILI -po bilo kom osnovu -DAJEM RUKU U VATRU DA SE TO NIJE I NEĆE DESITI .Toliko te ljude znam-da mogu da garantujem za njih u svakom trenutku . 

Da ne bi islo ovako ,nadam se da ce admin sad reagovati odma a ne da ceka da budemo u zabludi ko voli a ko radi protiv radija i protiv foruma....opet da napomenem pojedincima ,nismo svi bas izlapeli ,bili smo od pocetka pa i sad smo uz radio ,al da radi za sve forumase a ne samo za one koji znaju sta valja .
Nazad na vrh Ići dole
Hestija

Hestija


Datum upisa : 21.01.2012

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyPet Nov 08, 2013 8:32 am

Moj predlog je da svi slusamo radio Index zlz 
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyPet Nov 08, 2013 11:57 am

E moj promaja, mooda se ostave u rukama pratilja hahahahahahahahahahahahahahaha

A moze bi i kojedjegod drugo;)))))) I to smo vidjeli iz prilozenog;)

Tema zastarila, a suVo onanisanje jos vise;))))) Chus!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyNed Dec 31, 2017 9:09 am

Rekoh 100 puta da se neću mešati u ono što se piše na Chatu DFR ,niti se  uključivati u "istragu" ,niti je ovaj dan za takve stvari :j1: ,no ovo zaista još nismo imali . 

Elem ,DFR je posetio  jedan pravi -pravcati nacista ?  jbt


I to ne bilo kakav -nego neki što odlično govori nemački i engleski ? 

Da li mu je Kijara samo "naletela" ili ima neke "račune" sa njom ,nemam pojma ,no krajnje je bizarno i sumanuto ,te ne vidim razloga što ne bi svi videli ,kakvih sve bolesnih morona ima na svetu . krsti se

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyNed Dec 31, 2017 9:36 am

Dođe mi da opsujem. No, nisamm neki chater pa me baš, onako, zabole. Postoji opcija da se blokira učesnik. Bilo ih je dvoje, pukneš drugom blok i šlus. Onaj drugi sam sa sobom drlja prste i ni.com ništa. rasta
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyNed Dec 31, 2017 10:28 am

Ki je nama ispričala na chatu šta se dešava. Kako niko od nas nema admin dozvole tamo (druga priča i nebitno zašto) niko nije mogao da sa chata udalji tog ... bolesnika. Jedina opcija koju ke Ki imala je ignore a iskreno ne znam kako i da li radi. Sve u svemu ružan događaj. Nadam se neće se ponoviti više nikom.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyNed Dec 31, 2017 11:39 am

Šta je s muzike? Krenuo sam sa Bogougodnom muzikom a kasnije, šta nam Bog da. rasta


Poslednji izmenio Eugen Grafvajer dana Ned Dec 31, 2017 11:41 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyNed Dec 31, 2017 11:41 am

Evgenije slušam te do ... tamo do polaska na doček.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyNed Dec 31, 2017 11:43 am

Danubius ::
Rekoh 100 puta da se neću mešati u ono što se piše na Chatu DFR ,niti se  uključivati u "istragu" ,niti je ovaj dan za takve stvari  :j1:  ,no ovo zaista još nismo imali . 

Elem ,DFR je posetio  jedan pravi -pravcati nacista ?  jbt


I to ne bilo kakav -nego neki što odlično govori nemački i engleski ? 

Da li mu je Kijara samo "naletela" ili ima neke "račune" sa njom ,nemam pojma ,no krajnje je bizarno i sumanuto ,te ne vidim razloga što ne bi svi videli ,kakvih sve bolesnih morona ima na svetu . krsti se


Ovo je samo deo ,jer nisam uslikala sve-na nemačkom je bilo.Nisam bila uz lap ,ali ovaj je imao monolog na mom private.
Astra mi je prevela deo.Niti sam nacionalista nit sam nacista i baš kod mene došao.
Da znam da je neko sa foruma glavu bi mu otknula za ovo.Ovo je prebolesno.Šokirana sam.

Nemam ja neraščišćenih računa.Pogotovo sa ovakvima.  krsti se










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyNed Dec 31, 2017 11:49 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyNed Dec 31, 2017 11:51 am

Eugen Grafvajer ::
[You must be registered and logged in to see this image.]
Tako je tebra bre da znaš.Nisam odmah skapirala dizađem.  ludismeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyNed Dec 31, 2017 11:58 am

Kijara-brm ::

Tako je tebra bre da znaš.Nisam odmah skapirala dizađem.  ludismeh

Ti si se baš uzjebala. Curo, ne valja ti to! Sredi sobu po Feng-Šui-Ju pa 'š vidit' kako će to biti lakše. Kreni sa organizacijom i isprati ovu 2017.  i 2025. će po kazanju velikog maga Vučića, narodski, Kišfarkaš Šanji, biće 'leba i džema. Samo što ni'e, sredi sobu. rasta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 EmptyNed Dec 31, 2017 4:04 pm

Ako neko od Di Džejeva 'oće da pušća pesme, nek' me izbaci il' nek' mi se javi pa nek' pušća šta god 'oće.
Ojhaaa, samo veselo!
rasta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Cyberov EX YU radio

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ĆASKAONICA /DEBATNI KLUB :: DANUBIUS FORUM RADIO/YOU TUBE /FACEBOOK-
Skoči na: