DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Gde boli,kad duša boli? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Gde boli,kad duša boli? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Gde boli,kad duša boli?

Ići dole 
+11
Auror@
Nut
Ladyintheblack
Danubius
tvrtko
Lily
Astra
AstrinaKomsinica
montoya
Kijara-brm
Zana
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Gde boli,kad duša boli? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Gde boli,kad duša boli?   Gde boli,kad duša boli? - Page 2 EmptySre Jul 11, 2012 12:08 pm

First topic message reminder :

Kad vam doktor kaze "sve je to na nervnoj bazi", on ne zeli da vas uteshi, vetj hotje da sugerishe kako uzrok vashih tegoba verovatno nije samo fizioloshki. U tom sluchaju tradicionalno lechenje tela valja dopuniti reshavanjem emocionalnih problema...
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Marea




Datum upisa : 25.09.2014

Gde boli,kad duša boli? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde boli,kad duša boli?   Gde boli,kad duša boli? - Page 2 EmptyČet Okt 02, 2014 4:54 pm

A kad srce prestane da kuca, gdje dusa onda se nalazi.?..
Nazad na vrh Ići dole
Auror@
SOLDIER of LOVE



Datum upisa : 12.04.2014

Gde boli,kad duša boli? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde boli,kad duša boli?   Gde boli,kad duša boli? - Page 2 EmptyČet Okt 02, 2014 9:04 pm

Marea ::
A kad srce prestane da kuca, gdje dusa onda se nalazi.?..
Imaš literaturu, razna verovanja i pretpostavke. Fizika je dokazala da energija ne može nestati, samo se pretvoriti iz jedne, u drugu vrstu energije. Pa ako duša ima veze sa našom životnom energijom (kako god je zvali)...  cherry 
Dalje se može raspravljati o ličnom shvatanju, o filozofiji i verovanjima...
Bol duše nastaje i kada nam se "posvadjaju" srce i razum. Umiranje duše, je nešto što je mnogo gore od same smrti.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Gde boli,kad duša boli? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde boli,kad duša boli?   Gde boli,kad duša boli? - Page 2 EmptyČet Okt 02, 2014 9:26 pm

Zana ::
Kad vam doktor kaze "sve je to na nervnoj bazi", on ne zeli da vas uteši, već hoće da sugeriše kako uzrok vaših tegoba verovatno nije samo fiziološki . U tom slučaju tradicionalno lečenje tela valja dopuniti rešavanjem emocionalnih problema...
Doktori to kažu i kada ne umeju da postave dijagnozu na osnovu raspoloživih analiza i snimanja (i nisu često krivi za to oni, nego sistem zdravstva koji im ne obezbedi potrebno)
Inače je to opaska  koja ne znači ama baš ništa ,i obično se "pomaže" upotrebom omiljenog psiho -placeba u vidu Bromazepama ili Bensedina lakše kategorije i upućivanjem kod kolege psihijatra .
A često nije tako ,nego su tegobe itekako fiziološke ,samo se kod nas na MRI i CT glave čeka duže nego na sto uz binu u Las Vegasu u vreme Frenka Sinatre .
Promene raspoloženja ,potištenost ,agresija ,depresija ne moraju biti obavezno ezoterične prirode .Zna se da mnogo toga zavisi od onoga što nam se događa u mozgu i da je poremećaj lučenja određenih enzima ono što nam kreira raspoloženje .
No da ne idem odmah na najgori scenario ,isključimo fiziologiju .
"Sve je to na nervnoj bazi" je  isto toliko lakonski kao ona odrednica iz XIX veka "duševni bolesnik" u čega se ubrajalo sve od epilepsije do sociopatije ,da bi se polako vremenom utvrdilo da se dosta toga može i lečiti na razne načine .
Pošto nisam ni lekar ni psihijatar ,a još manje se razumem u parapsihologiju ,nemam šta previše pametno reći na ovoj temi ,sem ....
Ako duša boli ,u slučaju naše dusicaa se to sigurno dešava u Novom Sadu (a obično je boli glava ,koliko ja čitah ovde ) :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Marea




Datum upisa : 25.09.2014

Gde boli,kad duša boli? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde boli,kad duša boli?   Gde boli,kad duša boli? - Page 2 EmptyČet Okt 02, 2014 10:25 pm

Aurora, pa znam za razna vjerovanja i pretpostavke, a o tome sam mnogo citala, glava mi je bila ovakva 👽i ovakva👽 jer mene zanima da budem "svjedok" nekom recimo vjerovanju, a ne da imam samo uvjerenje,,,
Nazad na vrh Ići dole
Auror@
SOLDIER of LOVE



Datum upisa : 12.04.2014

Gde boli,kad duša boli? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde boli,kad duša boli?   Gde boli,kad duša boli? - Page 2 EmptyPet Okt 03, 2014 12:51 pm

Marea ::
Aurora, pa znam za razna vjerovanja i pretpostavke, a o tome sam mnogo citala, glava mi je bila ovakva 👽i ovakva👽 jer mene zanima da budem "svjedok" nekom recimo vjerovanju, a ne da imam samo uvjerenje,,,
Zato svako na svoj način i dolazi do saznanja, ima šansu da shvati, da razmisli sopstvenom glavom i da od onoga što nam je neko drugi objasnio, donese svoje zaključke ili još bolje, trebalo bi da budemo mirni i pustimo da nam se sve tajne otkriju, onim redosledom, kako smo mi sposobni da ih prihvatimo. Svaka krajnost, vodi do zabune, a nekom je, kako kažu "dato da vidi", a nekom ne. Relax i uživaj, jer ovakve teme umeju da "povuku", kao živi pesak, pa toneš u haos ako previše razmišljaš, ili mahneš rukom, kao Dany i kažeš - ma nosi to od mene, ja živim u materijalnom svetu. Materijalno orijentisani ljudi, tumače sve kroz sopstveni ego, a onda im je smešan i onaj stih pesme - Ja sam iz plemena starih Azra, što za ljubav glavu gube i umiru kada ljube.
Nazad na vrh Ići dole
Marea




Datum upisa : 25.09.2014

Gde boli,kad duša boli? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde boli,kad duša boli?   Gde boli,kad duša boli? - Page 2 EmptyPet Okt 03, 2014 3:27 pm

Ja sam za to da materijalno i duhovno budu balansirani,,,,mislim da nije dobro "predati" se samo jednoj strani,,,,to je kao istok i zapad,,,Na istoku umiru od gladi, posveceni totalno duhovnoj strani,,na zapadu su izgubili osjecaj i dusu, posveceni totalno materijalnoj strani,,,
Razmisljam, ako bi smo te dvije stvari posmatrali iz treceg ugla (citaj Svijesti), da bi svijet bio mnogo bolje mjesto za zivjeti,,,
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-



Datum upisa : 11.07.2013

Gde boli,kad duša boli? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde boli,kad duša boli?   Gde boli,kad duša boli? - Page 2 EmptyPet Okt 03, 2014 6:33 pm

..na kom istoku umiru od gladi? 55555
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda



Datum upisa : 13.09.2013

Gde boli,kad duša boli? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde boli,kad duša boli?   Gde boli,kad duša boli? - Page 2 EmptyPet Okt 03, 2014 6:50 pm

Mislim..tj. znam, bar po ličnom iskustvu, da boli celo telo.
Duša smo ionako "celi mi".
I onda nema utehe ni osobe koja ta bol može da umanji.
Jedino ga vreme leči.
A izlečenje počinje onog jutra kada se probudimo, a uzrok boli nam nije prva misao...
Nazad na vrh Ići dole
Marea




Datum upisa : 25.09.2014

Gde boli,kad duša boli? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde boli,kad duša boli?   Gde boli,kad duša boli? - Page 2 EmptyPet Okt 03, 2014 7:28 pm

Pa koliko istoka imamo??????????
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Gde boli,kad duša boli? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde boli,kad duša boli?   Gde boli,kad duša boli? - Page 2 EmptyPet Okt 03, 2014 7:33 pm

Marea ::
Pa koliko istoka imamo??????????

valjda i Afrika ima svoj istok i tako to redom

ma kad boli ...boli do koske....ali mene zanima kako dusa boli one bezdusne
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Marea

Marea


Datum upisa : 25.09.2014

Gde boli,kad duša boli? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde boli,kad duša boli?   Gde boli,kad duša boli? - Page 2 EmptyPet Okt 03, 2014 7:36 pm

Mogu se sloziti da boli tijelo kad boli dusa,,,👍
A onda se pitam, zasto kad nas boli ruka, noga, bilo sto, tad nas dusa ne boli,,
Nazad na vrh Ići dole
Marea

Marea


Datum upisa : 25.09.2014

Gde boli,kad duša boli? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde boli,kad duša boli?   Gde boli,kad duša boli? - Page 2 EmptyPet Okt 03, 2014 7:38 pm

Valjda sve ima svoj istok i zapad,,,,tako sve ima svoje materijalno i svoje duhovno,,,

Hm, oni bezdusni valjda nisu medj' zivima, oni se ne racunaju, nisu jos rodjeni,,,
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Gde boli,kad duša boli? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde boli,kad duša boli?   Gde boli,kad duša boli? - Page 2 EmptyPet Okt 03, 2014 7:43 pm

Marea ::
Mogu se sloziti da boli tijelo kad boli dusa,,,👍
A onda se pitam, zasto kad nas boli ruka, noga, bilo sto, tad nas dusa ne boli,,


ma kako ne,boli me dusa za mnom...hahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Marea

Marea


Datum upisa : 25.09.2014

Gde boli,kad duša boli? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde boli,kad duša boli?   Gde boli,kad duša boli? - Page 2 EmptyPet Okt 03, 2014 7:45 pm

Eeeh, popijemo neki lijek protiv bolova i nama super,,,dusa na mjestu,,,😸
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Gde boli,kad duša boli? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde boli,kad duša boli?   Gde boli,kad duša boli? - Page 2 EmptyPet Okt 03, 2014 7:48 pm

Lijek,velis...pa kad dusa zajeca ...nekako mnogi polete za casicom....valjda misle da dusa ne zna da pliva pa ce ju utope.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Gde boli,kad duša boli? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde boli,kad duša boli?   Gde boli,kad duša boli? - Page 2 EmptyPet Okt 03, 2014 7:53 pm

Marea ::
Eeeh, popijemo neki lijek protiv bolova i nama super,,,dusa na mjestu,,,😸

Astra ::
Lijek,velis...pa kad dusa zajeca ...nekako mnogi polete za casicom....valjda misle da dusa ne zna da pliva pa ce ju utope.
Ima rešenje ,kad duša "boli" ,narod to odavno rešio ,i to jednostavno ,trajno i efikasno .
Samo treba da "ispustiš dušu" ,i eto ,više ne boli . smehsmeh beljenje










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Marea

Marea


Datum upisa : 25.09.2014

Gde boli,kad duša boli? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde boli,kad duša boli?   Gde boli,kad duša boli? - Page 2 EmptyPet Okt 03, 2014 7:53 pm

Ne jeca dusa zbog bola ruke ili noge,,,
A kad zajeca ono pravo, tu ne pomaze ni casica ni plivanje,,,,treba je "pronaci" i pomilovati je,,,,😀
Nazad na vrh Ići dole
Marea

Marea


Datum upisa : 25.09.2014

Gde boli,kad duša boli? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde boli,kad duša boli?   Gde boli,kad duša boli? - Page 2 EmptyPet Okt 03, 2014 7:54 pm

Dan, super savjet. 👍👍
Nazad na vrh Ići dole
Auror@
SOLDIER of LOVE
Auror@


Godina : 65
Location : Neoplanta
Humor : aha
Datum upisa : 12.04.2014

Gde boli,kad duša boli? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde boli,kad duša boli?   Gde boli,kad duša boli? - Page 2 EmptyPet Okt 03, 2014 8:17 pm

Marea, vidiš, tvoje poredjenje sa istokom i zapadom, može se tumačiti i dvosmisleno, a u kontekstu teme, smatram da i taj "istok" i "zapad" podjednako gladuju. Duša se povezuje najviše sa emocijom ljubavi, sa nečim što je lepo i dobro, ali "ljudi bez duše" gladuju za nečim što nemaju u sebi, što ne mogu pružiti, a ne umeju ni objasniti za čim su "gladni". Druga krajnost (kao u ostalom i sve krajnosti, nisu dobre) dovode do toga, da ljudi koji su previše "u oblacima", lako povredivi, sa nizom posledica po sopstveno zdravlje i život. "Ljude bez duše", takodje boli, ali to negiraju, pokrivaju bol drugim emocijama - besom, željom za osvetom... Naravno, čitava "majstorija" je pronaći pravu ravnotežu, spoznati i jednu i drugu krajnost, prepoznati ih, a normalno živeti. Postoje i momenti, koji jednostavno, "ponesu", pa se dogodi nešto, što ne može da se svrstava u neke šeme, niti se ljudi mogu "pečatirati" da su - ovakvi, ili onakvi. Uvek se dogodi čudo, koje, jednostavno zovemo - život. 
Obično ne obraćamo pažnju, na nešto što je deo našeg tela, sve dok nas ne zaboli... Za dušu, nekad je potrebno vreme, kako kaže Brdjanin, nekad je potrebno da se nešto novo i lepo dogodi, a nekad je blagi bol, uvek prisutan, kada nas nešto podseti...
"Svaka napisana reč, svaka osoba, može te uputiti kuda da gledaš, ali ti niko ne može reći i ŠTA treba da vidiš." (Nisam ja tako mudra, pa da smislim ovu rečenicu, zato je, malo parafraziranu, stavljam pod navodnike).
Ehhh... Dany opet "talasa" on bi više voleo da se nešto drugo razgoliti, a ne duša  smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Marea

Marea


Datum upisa : 25.09.2014

Gde boli,kad duša boli? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde boli,kad duša boli?   Gde boli,kad duša boli? - Page 2 EmptyPet Okt 03, 2014 8:28 pm

Pa ne bih rekla da Istok i Zapad jednako gladuju,,,nije dvosmisleno,,meni bar nije, mozda neko tako vidi,,,
Cudo koje zovemo zivot je uvijek prisutno, samo je pitanje koliko ko ga uocava, prepoznaje itd,,
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Gde boli,kad duša boli? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde boli,kad duša boli?   Gde boli,kad duša boli? - Page 2 EmptyPet Okt 03, 2014 8:39 pm

Besposlen pop i jarice krsti,pa i ja pitah narod koji ima problema sa emocijama...pa ili pucaju po savovima ili padaju u depresiju...i skoro svi rekose....tu je negdje u prsima,blize vratu...pa kad boli,penje se sve vise i gusi.Prestaju se smijati,ne sto je dusa umrla,vec sto je napacena i ne mogu vise....i opet,one nasmijane pitah...sta je s onim bolom duse...raspao se taj kamen,pritisak...oslobodjeno je tijelo bola...dusa je prodisala..
Onako realno...svaki bol pa i duse,stvara aritmiju u otkucajima srca...disanju,zanci uzrokuje i fizicku bol,pa se to i ne moze odvojiti,a posebno ako spojimo mozak i bol...misli su te koje formiraju i bol i osmjeh.Misli su valjda dusu i smjestile tu negdje iznad srca u plucima...da nas gusi i da joj damo prioritet u rjesavanju,jer bolesna dusa znaci i raspad cijelog sistema.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Marea

Marea


Datum upisa : 25.09.2014

Gde boli,kad duša boli? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde boli,kad duša boli?   Gde boli,kad duša boli? - Page 2 EmptyPet Okt 03, 2014 8:49 pm

Dusa je jaca od misli, tako da dusa ima prednost da "gazduje" nad mislima, a ne obrnuto kako to obicno na zalost i biva,,,
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Gde boli,kad duša boli? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde boli,kad duša boli?   Gde boli,kad duša boli? - Page 2 EmptyPet Okt 03, 2014 9:10 pm

Tacno je da je emocija postojala u covjeku prije misli,ali da je i jca to zavisi od osobe,nije pravilo,ako je starija da je i superiornija.

Mozak stvara misao ili smisao emocije,da nije smao nagon,kao kod zivotinje....pa znaci i d aupravlja svime pa i dusom.

Kako objasniti da neko u trci za bogatstvom(smisleno) izgubi dusu usput....ili ju nije nikad ni imao,sto je nevjerovatno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Gde boli,kad duša boli? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde boli,kad duša boli?   Gde boli,kad duša boli? - Page 2 EmptyPet Okt 03, 2014 9:16 pm

Medicina i nauka uopšte ne poznaje organ ,tkivo ili hemijsku supstancu u organizmu koja ima naziv "duša" .
Religija nije dala nikakav validan dokaz za postojanje "duše" ,iako se gotovo cela "dogma" zasniva na tome .
Ezoterija i parapsihologija takođe nije locirala ili opisala na prihvatljiv način postojanje "duše" ,više se bavi "duhovima" "aurama" i "reinkarnacijama" 

Tako da teško da "duša" može da boli -pre su to razna psihička stanja koje je psihijatrija i psihologija poprilično objasnila ,takođe i genetika ,način vaspitanja i još puno toga .
"Duševan" je dobar čovek , dakle pristojan, blag ,empatičan ,a takav je jer mu je takva "narav" i jer mu je takvo vaspitanje .
Isti taj se može u sekundi pretvoriti u zver -jer smo svi skloni afektu ,a ne jednom je dokazano da je do promene ličnosti došlo usled ,recimo ,tumora na mozgu koji pritiska neki od centara ,ili od haosa u hemijskoj razmeni u organizmu .
"Duševna ženica" postane takođe zver ,kada joj "podivljaju hormoni" ,zar ne ?
Sve tegobe ,pa i "duševne" imaju u dosta slučajeva jednostavno objašnjive  medicinske uzroke ,a mnoge nestaju kao rukom odnesene na promene "emotivnog stanja" .
Koliko puta je neko ko je bio depresivan ,nesrećan , suicidan , preko noći postao veseo ,pun životne energije ,srećan ?
Puno puta ....dovoljno je da se (srećno) zaljubi, zar ne ?
Ili da jednostavno sretne "srodnu dušu" ,što je samo izraz .
Preteruje se sa "dušom" ,jer i za mnoge loše ljude koji čine loše stvari ,pa jednom slučajno učine i nešto iole ljudski ,nađe se neko da kaže -ima on ipak dobru dušu .
Duša ,my ass (što bi rekla Kona ) 
"Prodao dušu đavolu" ,dakle ,duša je neko najveće blago i apriori nešto jako dobro ?
Pa šta bi đavo sa tim ,to je valjda pre "valuta" za Raj? tongue










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Marea

Marea


Datum upisa : 25.09.2014

Gde boli,kad duša boli? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde boli,kad duša boli?   Gde boli,kad duša boli? - Page 2 EmptySub Okt 04, 2014 2:12 am

Pa okay, i ta zaljubljenost ako uzmemo da je i sa dusom tako, kako kazes, nije "locirana,",,,evo napr, LJUBAV, ne mozes da je opises, niti da dodirnes to osecanje zaljubljenosti, ljubavi,,,kada si se prvi put u zivotu zaljubio, pa te mladji brat ili sestra pitaju da kazes nesto o tome, kako je to, ti ne mozes da opises, jednostavno kazes, vidjeces kad se zaljubis,,,,
Zamisli da te neko pita da mu opises, recimo, ukus limuna, kako bi to uradio, a da osoba koja te pita nikada nije probala limun,,.?, vec trazi da opises ukus,,,dal' ce znati na osnovu tvog objasnjenja taj ukus.?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Gde boli,kad duša boli? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde boli,kad duša boli?   Gde boli,kad duša boli? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Gde boli,kad duša boli?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Istina boli
» Koliko boli nepravda ?
» Alternativna ordinacija kod Dr.CaC1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: