DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?

Ići dole 
+12
Lakota
dusicaa
Kijara-brm
Danubius
slatkicass
bosankaa
doctorr67
Astra
Sikret
Okano
AstrinaKomsinica
Zana
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptyPon Jul 16, 2012 4:54 pm

First topic message reminder :

Ima ona narodna da nesreća nikada ne dolazi sama ,i sve mi se čini da ima tu istine .
Kada vam "crkne" nešto od aparata u kući -izgleda da se može čekati šta je sledeće ?
Kod moje sestre u istom danu -mikser, ventilator i pegla . Iz čista mira .
Kod mene ,dan kasnije -prvo ventilator ,pa iz čista mira hladna voda u kupatilu jedva curi......Pozovem lika koji je pravio ,sve poskidamo od slavina ,bla bla-dijagnoza -negde začepljeno u cevima između bojlera i baterija .
Rešenje -nema .Razbijaj sve -pa nanonovo .
Već 2-3 nedelje tv mi se gasi iz nepoznatih razloga-i onda se ne može ponovo upaliti .Kad se isključi jedno 5 minuta -onda proradi,ili se tako pali sam od sebe i gasi -i to uvek u večernjim satima baš kad bih nešto i gledao .Inače- drnda ceo dan, ne gasi se ,ali kad treba ...onda tako .
Ne znam da li je to "treće" ili će biti još nešto ?

Dešavaju li se vama ovakve stvari -da se serijski kvare aparati po kući ,ili da havarije (struja ,voda i sl ) dolaze jedna za drugom -u kratkom roku ?










KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptyČet Jul 10, 2014 6:17 pm

dusicaa ::
Citat :
 Istog dana protocnom bojleru u kuhinji otkazao grejac.
Meni je to bilo dobro jutro .Grejač radi sve u 16 -a iz bojlera kaplje (tj, kapljalo je celu noć,jer sam stao ravno u vodu čim sam ušao u kupatilo )
Koleginica neki dan imala isti problem ,pa morala kupiti novi (rupa na kazanu) ,a druga kaže da su 7 puta za 4 godine koliko su u tom stanu menjali  grejač -jer je na njega curilo .
I sad ...zvati "majstora" ili ne zvati ,nego odmah kupiti novi?
Grejač nije skup ,1000 rsd -ali sam ga menjao prošlo leto,samo toliko "traje" ?
Imam ko da mi zavari ako je kazan ,ali sam to isto radio kod mame prošlo leto -pa je probio na drugom mestu za mesec dana ?
Samo mi ovo trebalo -usred leta ,kad ne možeš živeti bez tuša ,u 3lpm ,i u mesecu kad sam već imao troškove da 3 plate ne bi pokrile .  vrag
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptySub Dec 13, 2014 9:23 am

Prvo riknuo tablet
Zaledio se ...samo vrti natpis  "android" i ništa drugo .
Ma ništa ...samo treba "resetovati softver "
Već nedelju dana niko ne ume da izvede tu "jednostavnu stvar " ?
Ok, dešava se .
Stavim veš na pranje ....okrenem programator ,a on krcne ...i sad se okreće u krug,možeš duvati u njega .
Lik koji mi ju je prodao ("uvoz iz Austrije " ,garantuje ...) nedostupan na mob .
Nisam je 5 puta uključio ,a nema ni toliko meseci da sam je kupio .
Srećni (mi) praznici-šta će biti sledeće ?
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lakota
- slučajna prolaznica-



Datum upisa : 11.07.2013

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptySub Dec 13, 2014 10:13 am

..Dani,to se lako srediti da,imala sam slicno..ispala mu neka kosuljica ili tako nesto,meni je majstor to sredio za minut,namazao super lepkom,sacekao malo da se osusi ,vratio unutra i rekao da sacekam desetak minuta pre nego krenem da ponovo pere.. top88 ..drzim ti fige da je kod tebe isto..
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptySre Apr 08, 2015 6:53 am

Lakota ::
..Dani,to se lako srediti da,imala sam slicno..ispala mu neka kosuljica ili tako nesto,meni je majstor to sredio za minut,namazao super lepkom,sacekao malo da se osusi ,vratio unutra i rekao da sacekam desetak minuta pre nego krenem da ponovo pere.. top88 ..drzim ti fige da je kod tebe isto..
Nije bilo isto ,ali prilično slično .Problem jeste rešen lepljenjem odlomljenong parčenceta plastike,tj zamene istog komadićem lima , i eto -od tada pere ok(decembar 2014)
Za jednu nemačku mašinu -prilično glup "sistem" mehanike programatora .
Razlog što se javih ovde -dobro jutro ,kaplje bojler . Pogledam ,po mojoj skromnoj proceni -opet iz grejača ,tačno kaplje sa onog šrafa gde se pričvršćuje za  kazan.
Pogledam ovde -menjan u julu 2014 (ko zna koji put )
Naravno ,"original" stavljam (Magnohrom Kraljevo ) ,a i sam prodavac kaže "mala privreda" ,ko zna ko to i kako pravi .
Ono što je sigurno -ne traje ni godinu dana ,dokazano i kod mene ,i na x slučajeva .
Probaću još jednom ,pa ako se desi isto ,nema druge ,nego novi bojler (naravno,  slovenački "Gorenje" ,ali bar daju  garanciju 10 godina na prohrom "kazan" ,a grejač menjaju gratis ,ako crkne)
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptySre Apr 08, 2015 11:51 am

O jbt .Ti havarišeš po kući,a ja po tehnologiji.Nedaj bože da se ja dočepam tvoje tehnologije. fikkk
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptyPon Jul 06, 2015 6:21 pm

Elem. .. dodjosmo kuci. .. i kao i uvijek prvo se hvatam ciscenja kupatila. .. ocistih sve i dodje red na tus. .. prvo sto se desilo je sto me svu okupa i isprska i ono vec ocisceno KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 686218  Neko se malo igrao pa prebacio na masazere i gornji tus KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 900975 Aj nema veze, prebacim na obicni tus. ..ide voda, ali sada iz onog "zgloba" "kugle" ili kako se vec zove . Muz pogledao...kaze "kugla" ...treba zvati majstora...I ajde de. ..docekacemo ga valjda.
Inace ta tus kabina nam pravi Probleme od kako smo je kupili  (bukvalno nam je unistila kucu i to tek sto smo renovirali) Zali Boze bacenih para. ..osim sto lijepo izgleda na njoj nista ne valja.
E masala al' sam se raspisala o tus kabini, ali sta cu kad me muci. ..
Druga stvar. .. uzimam usisivac da usisam. ..radi par minuta i promijeni zvuk. .. cacni tamo, 'vamo. ..ma jok, ne radi. ..
Nema druge. .. U auto I kupuj novi. .. Sve me strah i prici cemu. ..pitam se sta li ce trece biti KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 900975
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptyPon Jul 06, 2015 6:24 pm

bosankaa ::
Elem. .. dodjosmo kuci. .. i kao i uvijek prvo se hvatam ciscenja kupatila. .. ocistih sve i dodje red na tus. .. prvo sto se desilo je sto me svu okupa i isprska i ono vec ocisceno KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 686218  Neko se malo igrao pa prebacio na masazere i gornji tus KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 900975 Aj nema veze, prebacim na obicni tus. ..ide voda, ali sada iz onog "zgloba" "kugle" ili kako se vec zove . Muz pogledao...kaze "kugla" ...treba zvati majstora...I ajde de. ..docekacemo ga valjda.
Inace ta tus kabina nam pravi Probleme od kako smo je kupili  (bukvalno nam je unistila kucu i to tek sto smo renovirali) Zali Boze bacenih para. ..osim sto lijepo izgleda na njoj nista ne valja.
E masala al' sam se raspisala o tus kabini, ali sta cu kad me muci. ..
Druga stvar. .. uzimam usisivac da usisam. ..radi par minuta i promijeni zvuk. .. cacni tamo, 'vamo. ..ma jok, ne radi. ..
Nema druge. .. U auto I kupuj novi. .. Sve me strah i prici cemu. ..pitam se sta li ce trece biti KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 900975

Zemo ja bi rekla da je to znak da ti više ništa ne diraš. Vrijeme je za odmor :hothot:
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptyPon Jul 06, 2015 6:53 pm

Joj moja ti zemo kad mi djavo ne da mira... A znas koliko sam raspolozena da muz i djeca samo provire u kucu smehsmeh
Ali smiricu se ja za dan dva dok sve sredim. Za danas dosta rada. ..sad cu da se relaksiram. ..idem da farbam "astal" na terasi. ..Kad mu puknem dekupaz, ima komsije da se ibrate :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptyPon Jul 06, 2015 7:00 pm

Ajd ispucaj se danas, sutra odmaraj, Isprepada bona djecu i muža, još će ko pomisliti da si baba roga a ti duša od žene !
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptySre Avg 12, 2015 9:12 pm

Rekoh ja da sam baksuz?Rekoh!
Prvo sudopera... pa veš mašina...
E večeras sredih kafe mašinu...

Prvo sam čak riješila sama... za veš mašinu, hvala prijateljima za pomoć...Čitav problem je napravila kukica od zavjese...mis*im... dm5

E za kafe mašinu nema pomoći bez servisa... i da budem sretna ako mi priznaju garanciju,jer sam ja kriva, ako ne... ode 450 evrići iz džepa KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 900975

A do skoro sam bila ubijeđena da čeg se moja ruka dohvati to i "pozlati" ... e sada čega se dohvatim, to i pokvarim zlz











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptyNed Apr 30, 2017 10:15 am

Prvo srušim keramički sat sa zida ,koji imam bar 20 godina .Ode popola.

Onda srušim sliku ,autoportert jedne moje bivše ,koji imam od 1985 ."Metalik" ram se raspao na 4 komada ,staklo sasulo...
Obe stvari -drškom od one četke za paučinu (došlo mi da temeljito prodžaram sve ćoškove ,a drška ima preko 2 m ,i eto ....)
Sad očekujem treće sr....










KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptyNed Apr 30, 2017 3:07 pm

Danubius ::
Prvo srušim keramički sat sa zida ,koji imam bar 20 godina .Ode popola.

Onda srušim sliku ,autoportert jedne moje bivše ,koji imam od 1985 ."Metalik" ram  se raspao na 4 komada ,staklo sasulo...
Obe stvari -drškom od one četke za paučinu (došlo mi da temeljito prodžaram sve ćoškove ,a drška ima preko 2 m ,i eto ....)
Sad očekujem treće sr....

Šta obaraš sa motkom od 2 m po  kući .  nesvest
Uzmi običnu metlu pa opleti. A i nedelja je pa sutra nastavi.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptyNed Apr 30, 2017 3:20 pm

Ma ti si amater , juče probam klimu i vidim da traži komplet servis , jutros ustanem kad bojler kaplje , rikno kazan , od pre neki dan daljinski od TV radi kako on hoće , bira mi kanale nit da me pita , sve u svemu ode 140 evrića dok prođe praznik , bem ti jutro i kad sam ustao   smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptySub Sep 23, 2017 10:21 am

Prvo mi iz nepoznatih razloga "otkaže" jedini slobodan šteker u sobi ? "Ispitivač" svetli -struje nema ,šta god uključim -ne radi . Ni po muke da se odšrafi i pogledaju kontakti ...da nije zverski zašrafljen za lamperiju i još dodatno zablindiran lajsnama (baš zato da se ne bi "mrdao" )
*ajd ok ...padne mi na pamet da malo "protresem "posteljinu (što mi inače ne pada na pamet ) Malo energičnije cimnem jorgan ,daljinski odleti i raspadne se u komadiće ?
Šta je sledeće ,nr 3 danas ?
(*bem ti dan ,kada tako počne )










KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptySub Sep 23, 2017 10:48 am

Jorgan ??? štaš radit kad dođe zima ?
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptySub Sep 23, 2017 10:56 am

podbarac ::
Jorgan ??? štaš radit kad dođe zima ?
Nije dobar izraz .Mislim da se "to" zove "štep deka" .Tanko nešto .Pa čim sam mogao tako snažno "razmahnuti" da se daljinac raspe u komadiće ,onda znaš .  ne znam










KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptySub Sep 23, 2017 11:07 am

Šefe, kOnda si ustao na lijevu nogu... Ne barći u struju...ne uzimaj pos'o električaru...
(Mada...ja (električar?) bih prvo pomislila da nema jedne faze ... smehsmeh  ) ...
A daljinac...kod Kineza i miran...
Ne kvari si dan "havarijama" .
Kafica i polako...











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptySub Sep 23, 2017 11:43 am

podbarac ::
Jorgan ??? štaš radit kad dođe zima ?

Kod mene je jorgan 12 mjeseci u godini....sta se cudis.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptySub Sep 23, 2017 11:47 am

Teb vala ništa , da kažeš da je zemlja ravna ploča ja se neb čudio.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptySub Sep 23, 2017 12:07 pm

bosankaa ::
Šefe, kOnda si ustao na lijevu nogu... Ne barći u struju...ne uzimaj pos'o električaru...
(Mada...ja (električar?) bih prvo pomislila da nema jedne faze ... smehsmeh  ) ...
A daljinac...kod Kineza i miran...
Ne kvari si dan "havarijama" .
Kafica i polako...
Ima sve faze ,svi osigurači rade ,i sve drugo radi . 4 "ispitivača" sam promenio ,svi pokazuju različito ? Ima -nema struje . Verovatno je slab ili isčupan kontakt ,što me ne uzbuđuje posebno .Ono što me nervira je da moram odvrnuti bar 8 šrafova koje sam zverski stegao -baš da se to ne dešava . Daljinac sam naravno ,našao ,toga ima uvek po fijokama .Jest* da je "Pilot" ali radi . 
Nameravam voditi klinju da malo vozi (položio je testove sa 99% tačnih ) ,šta da očekujem ? Da iščupa menjač,odvali karter  ili tako nešto ,da bi se "namirila trojka" ?  muncat










KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptySub Sep 23, 2017 2:23 pm

Danubius ::
Prvo mi iz nepoznatih razloga "otkaže" jedini slobodan šteker u sobi ? "Ispitivač" svetli -struje nema ,šta god uključim -ne radi . Ni po muke da se odšrafi i pogledaju kontakti ...da nije zverski zašrafljen za lamperiju i još dodatno zablindiran lajsnama (baš zato da se ne bi "mrdao" )
*ajd ok ...padne mi na pamet da malo "protresem "posteljinu (što mi inače ne pada na pamet ) Malo energičnije cimnem jorgan ,daljinski odleti i raspadne se u komadiće ?
Šta je sledeće ,nr 3 danas ?
(*bem ti dan ,kada tako počne )
Paz* da ti ne prosvetliš.Kada nešto ne ide,odustaneš pa drugi dan nastaviš.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptyUto Jan 30, 2018 10:05 am

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Duxhtt10
KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Duxhtu11KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Duxhzl10
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptySub Maj 19, 2018 11:03 am

Jutros ,da krenem na predavanja ,a ono prednja desna guma leži do daske ,ma do felne ? Da nisam oko 02 ujutru "prolazio" pored auta (u dvorištu ) i sve bilo u redu -reč ne bih rekao .
Ovako ...nekako sam stavio rezervnu ,i idem da tražim kakvog vulkanizera . I naravno ,pitam se -šta je sledeće ? Jer je jedna ringla kod keve ,iz čista mira , počela nešto da "zuji",sad me sestra zvala . I to ona najveća ,na kojoj se kuva. Taman mi još kakav kratki spoj na instalaciji treba.










KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptyNed Jun 24, 2018 9:54 pm

Krenem juče u grad -auto se dere kao lud . Ništa ...odem ,obavim ,parkiram kući i hajde da vidim . Kada se dernja -mora da je nešto sa auspuhom  ? Pogledam ispod -nego šta je -raspao se po sredini . Pozovem mog majstora ,pogleda on-ma ništa ,*ajd samnom ,treba samo cev "nastaviti" ,zna on ko to radi . Odemo kod lika ,daj na "kanal" ,odreže on parče cevi ,proširi na nekoj mašini ,nareže ,sve ok ,no kada je bolje pogledao ...nije samo to . Neka "glavna izduvna grana" samo što nije progorela .Pa u "loncu" izgoreli prigušivači .Poenta -sada mi je samo jedna "kratka cev" stara -sve sam drugo morao novo staviti . Ili nisam -pa očekivati da progori za par dana ili nedelja . 

Nadalje -krenem da kuvam ,da uključim apsirator -jok .Samo zuji ,ventilator ne "vuče" . Ok, idem sutra da kupim drugi. Ovaj sam baš ja kupio ,kad su moji imali 40 ili 45 godina braka ,odslužio .

Nije se to ni završilo ,dolazi keva da prebacim stvari u moj frižider ,jer njen "samootapajući" sad procuri svakih 4-5 dana .Znači ,kad budem išao po aspirator ,kupi i novi frižider ,jer ovo "topljenje" svake nedelje se zaista ne može više trpeti . 
Tri havarije ....valjda je dosta za neko vreme ?










KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptyPon Dec 09, 2019 11:06 am

Srećan Božić -riknula veš mašina .
Pukao kajš .Kajševi su 500-600 rsd ,dakle ,smešno-no, sad treba naći "pravi" ,jer je mašina nemačka ,"Privileg" ,što baš nije mnogo uobičajeno u Srbiji (a ima i "godina" )
Druga stvar ,koju mi majstor reče -lupaju malo ležajevi ,Pogledam na netu -ležajevi 150-200 rsd ?
Tako da mi se može desiti da zbog 10 eura "delova" ostanem bez dobre mašine.
E, u tri lepe..... suicid










KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Đole

Đole


Datum upisa : 07.10.2011

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptySre Sep 14, 2022 6:32 pm

Prošle godine vodo-reparature... zubic
KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 71699966-744978515975005-6016175057619910656-n
KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 70613367-744978795974977-3022446173563650048-n
KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 70872842-744979445974912-3865530141891362816-n
KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 70401086-744979909308199-3773148822738305024-n
Lako je kod švaba, mogu se naći djelovi od druge firme a da odgovaraju, u ovom slučaju Geberit plovak.
KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 70249181-744980712641452-7924469404220260352-n
Pogledaj đe sam nisko volt. sijalicu ugradio kad sam stavljao keramičke pločice, obasjava tamo đe se vrši radnja. smehsmeh  Kažu  da sam «millimeter idiot». zubic
KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 70427331-744981202641403-642899841923416064-n
KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 70827433-745249555947901-3512813597749149696-n
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptySre Sep 14, 2022 7:07 pm

Đole ::
 Kažu  da sam «millimeter idiot». zubic
----
KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 70827433-745249555947901-3512813597749149696-n
"Milimeter Idiot je kompliment kod Švaba .Oni vole "preciznost"  top88

A što se tiče "kudelje -slažem se .Ništa ona "teflon traka "
I ono malo šta znam oko "vodovoda " ja takođe -kudelja ,premažem silikonom -i ne pušta više .

No one "rebraste cevi ",čepovi kod kade i bidea..."osovine" zarđaju i samo se slome ?

A takve stvari kupiš u prodavnici (ne kod "Kineza " gde ima širok asortiman . )
Kao da nije "niklovani metal" nego ..."slama" ???










KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Đole

Đole


Datum upisa : 07.10.2011

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptySre Sep 14, 2022 7:25 pm

Lako je kad ima svega a o kvalitetu da ne govorim, ipak, ima kineskog kopiranog da laik ne može da primjeti.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptySre Sep 14, 2022 9:59 pm

Već sam na svom blogu pisala kako soba pokušava da me ubije. E pa PONOVO je pokušala. Ovog puta ne direktnim fizičkim napadom već zvukom. Zamislite da vam u 2:30 noću nešto eksplodira u sobi iz čista mira. Trgnem se, pipnem glavu ... dobro je nije ona. Nekako odbauljam do prekidača za svetlo i ustanovim da su knjige sa jedne police POPADALE. izvukla se tipla iz zida, daska se nakrenula i BUM TRAS BUM. Pokupim knjige u dve gomile kod zida, ispsujem i tiple i knjige, popušim cigar i zaspim. Jutros iseljavanje svih knjiga u "krtog sobu". Naravno zid sad šaren jer duvanski dim i tako to. Krečenje ne dolazi u obzir jer sam u fazi da bukvalno sutra mogu da pakujem pinkle a da ostavljam mami da se bakće tim ne dolazi u obzir. Dakle nadam se da će njen slabiji vid zimus prevideti tu grozotu od zida (ona seli u moju sobu jer ja najmanja i najbolja po pitanju grejanja). A krečenje pitate? Pa na proleće kad kao svaki pošten gastos dođem kući na "odmor".


Nadam se da je ovo treća i da je soba završila sa idiotskim pokušajima likvidacije mene me.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptyČet Sep 29, 2022 11:12 pm

Upravo mi riknuo TV .Stari "Fox" (ili "Vox" )nemam pojma ...."guzičar" (ima 50 kila ) ali sam baš voleo taj TV .Imam "digitalni" ,veliki u "dnevnoj" -nisam ga 10 x uključio .
Ovaj mi bio u "spavaćoj"
Doneo od klinca (manji je dosta ,ovaj je bio 82 cm...klinčev ima možda 56 cm)
No nebitno ...ništa nije večno -ide u smeće sutra .Jeste da je dan iznošenja "kabastog smeća" 03.10 ....valjda će ga neko pokupiti i pre toga .
edit : ujutru u 07 ,kad sam išao na posao ,već je "nestao" Hvala braći Romima .










KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptyNed Jun 11, 2023 10:00 am

Za "dobro jutro" -crkao bojler u kupatilu ?
Šta će biti sledeće ?










KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptyUto Jun 13, 2023 11:15 am

Prvo zamenjen prekidač -to je .E nije .
Pa grejač -to je .E nije .
Pa će sada da se menja i termostat na bojleru .
Ako ni to nije -onda ,novi bojler .










KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptyČet Jul 13, 2023 8:10 pm

Krepao mi akumulator A i ne krepao -služio 7 godina ,2 mu je "rok" .
Šta će biti sledeće ?










KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptySub Jul 15, 2023 1:20 pm

Danubius ::
Krepao mi akumulator A i ne krepao -služio 7 godina ,2 mu je "rok" .
Šta će biti sledeće ?
Drmnuće te struja.Svuda čačkaš .Mene već tresla fikkk .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Datum upisa : 15.07.2023

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptyPon Jul 24, 2023 7:23 pm

Ne čačkam ako ne poznajem materiju u teoriji ili nemam adekvatan alat.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptyPon Jul 24, 2023 7:39 pm

Kijara-brm ::

Drmnuće te struja.Svuda čačkaš .Mene već tresla fikkk .
Začudo ...ispalo da su one "štipaljke" korodirale .
Odsekli ,spojili žice direktno -i za sat ,upalio iz prve ?
Taman da ga odvezem u komšiluk-dok ne "sredim" drva .
Inače ne bih mogao "prići" A kada sam ga hteo "spustiti u leru" ,kada me je prignječio uz stub garaže ?
Mislio sam ....ode karlica .Ali ništa nije puklo -samo "ožuljotina" Poprilična .










KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptyPon Jul 24, 2023 9:20 pm

Sad kad si pod stresom nemoj se igrati. U mirovini si.Opušteno.
Ubi vrijeme nečim drugim.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Datum upisa : 15.07.2023

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 EmptySre Jul 26, 2023 8:50 am

Ponekad se desi da se nešto samo od sebe sjebe. Pripišimo to nekom garantnom roku. Jedno vreme je Leo grickao kablove od punjača za telefone, kablove iz računara i zanimljivo je da nikada nije oštetio strujni kabel. Izgrickao je kajiš od Džastine cipele i oštri nokte na ugaonoj garnituri ali je to njihova pšriroda. Na kućne ljubimce se ne smemo ljutiti. Pre nego što smo ih udomili, znali smo šta nas očekuje po pitanju toga. Ne možeš biti dobar čovek ako ne voliš kućne ljubimce.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Domaci zadatak - OBAVEZNO PROCITATI!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: PORODICA /DOMAĆINSTVO :: KULTURA STANOVANJA-
Skoči na: