DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Šta je jače? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Šta je jače? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Šta je jače?

Ići dole 
+28
Marea
Kica/Praja
Ladyintheblack
Nut
brdjanin
Lakota
Yvonne76
el_vibrador
AstrinaKomsinica
dusicaa
Gothic
Tarja
Najmilija
Smiljan
Kijara-brm
Draganna
Vangelis
Amisela
Orhideja
Oci-ANDJELA
Luckasta
Sanjalica
doctorr67
Schveca
SHRAFCIGGER
slatkicass
Danubius
Astra
32 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyNed Avg 24, 2008 10:07 pm

First topic message reminder :

Ljubav ili mrznja?
Mozemo beskonacno filozofirati,ali tesko doci do zakljucka koji osjecaj je intenzivniji i dugotrajniji,pokusajmo !
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptySre Dec 09, 2009 11:40 am

Najmilija ::
Ljubav je jača i moćnija od svega.
Ljubav stvara i razara čoveka.
Ljubav pobeđuje.


Ljubav bude i prodje Retke su one prave .

Mržnja lako nadje koren u ljudima ,i prenosi se generacijama

Neću da oponiram -voleo bih da je drugačije
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptySre Dec 09, 2009 12:04 pm

Po meni je mrznja akjo mozes uzeti pusku i pucati u covjeka,ako mozes da mu udaris sankcije,pa nek crkne,ako bombardujes,ako u naucne svrhe koristis cijeli jedan narod kao zamorcad,a tu ljubav nema mjesta,ne moze da pobijedi.Ja bih voljela da mogu vjerovati da je ljubav jaca ali svi znamo da je moguce da ljubav nestane i zamjeni ju mrznja,ali mrznja ne nestane tako sto ce ju zamijeniti ljubav,toi je utopija.
Lijepo je to sto neko vjeruje da ljubav moze sve ali ja ne mogu da vjerujem u to.....ima li te moci da jednom Bushu usadi ljubav prema drugom narodu,takav i takvi ce umrijeti sa mrznjom.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Orhideja




Datum upisa : 22.11.2009

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptySre Dec 09, 2009 12:31 pm

Ako ćemo se stalno osvrtati oko sebe i gledati ko koga mrzi, onda će ljubav nestati i zamijeniće je mržnja. Ne želim to, neka postoji ljubav pa makar bila skrivena i tajna i tanana poput mjehurića sapunice. Znam da ovaj svijet nije savršen ali je jedini u kome živimo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kako-do.co.cc
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptySre Dec 09, 2009 12:37 pm

A mozes li u tom svijetu zatvoriti oci pred mrznjom,pred nepravdom....moze li tako da se uzdigne ljubav sto cemo ignorisati zlo?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Draganna




Datum upisa : 25.11.2009

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptySre Dec 09, 2009 9:52 pm

Astra ::
A mozes li u tom svijetu zatvoriti oci pred mrznjom,pred nepravdom....moze li tako da se uzdigne ljubav sto cemo ignorisati zlo?

Mržnja u svijetu postoji . I to je tužno . Ne moramo zatvarati oči pred nepravdom ... Ali ono što možemo učiniti je ; ne biti dio te mržnje i pobijediti ju ljubavlju . Ne moramo se ugledati na loše primjere . Treba se uzdignuti iznad toga , tog niskog osjećaja mržnje i ogrnuti se ljubavlju ...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptySre Dec 09, 2009 10:05 pm

Mišljenja sam da mogu da budu podjednakog intenziteta. Jer se ipak radi o dvema stranama medalje.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptySre Dec 09, 2009 10:10 pm

Ovako da formulisem tu medalju...s jedne strane je ljubav koja je jaca da podnese bol a s druge strane mrznja koja je jaca u zadavanju bola.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Tarja




Datum upisa : 14.01.2013

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyPon Feb 25, 2013 4:42 pm

Astra ::
Ljubav ili mrznja?
Mozemo beskonacno filozofirati,ali tesko doci do zakljucka koji osjecaj je intenzivniji i dugotrajniji,pokusajmo !

Pa ne bih poredila te dve emocije jer...Mrznja je eksplozivna, prejaka u odrejdenom momentu i krajnje destruktivna...A ljubav, ona duboka i prava...Pa za nju cu reci: Tiha voda, breg roni...Tako i ona...Odoleva vremenu i iskusenjima...Mrznja se ugasi relativno brzo...
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic



Datum upisa : 21.04.2012

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyPon Feb 25, 2013 6:29 pm

Nezna se tanka je linija izmedju... :329340:
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 11:58 am

Mrznja je destruktivna, razara...
Sto covek nemilosrdnije mrzi sebe, surovije ce mrzeti druge.
sto je prema sebi nerealniji, osecace se to ugrozenijim i to ce zesce zamrzeti one za koje je umislio da ga napadaju.
Iz mrznje progovara strah. Mrze se oni kojih plaasimo u bilo kom smilu. Nase su procene veoma cesto nepouzdane i varljive. Veoma retko procenjujemo ljude na osnovu onog sto stvarno jesu i stvarno cine, daleko cesce na osnovu nasih predubedjenja, ocekivanja i zahteva. Lako mozemo poverovati da su nam neprijatelji oni koji nam niti nanose niti smeraju ikakvo zlo.
Misljenja sam da mrznja vise truje i nanosi zla onom ko mrzi nego onom ko se mrzi.
Mene licno pokrece ljubav.
Nisam od onih koji umeju da mrze. Nekako me mrzi da mrzim. Lenja sam po tom pitanju.
One koje prosto ne volim, otpisem i prema njima izrazavam totalnu ravnodusnost.
No primetila sam da te ljude moja ravnodusnost jos vise iritira i jos me vise mrze. A ja im cesto dam materijla.Sta cu, moram ih hraniti...dok se ne samoubiju :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 12:05 pm

dusicaa ::

Iz mrznje progovara strah.

Amen:)

Svaki covjek koji je nesposban da nesto razumije, a svjestan je toga (to je vrlo vazno!), pribjegava predrasudama i mrznji.

Kad ste culi da obicni, pucki covjek mrzi?! On zna svoje limite, i ne trudi se da bude nesto sto nije.
Ali ona kom na um padne da bi mogao da postane nesto vise, a ima dovoljno corbice da zna da nema teorije, eeeeeeeee kompjuter;)

Stoga, volite se ljudi, sebe prvo, prihvatite svoje nedostatke, normalan svijet ih i ne primjecuje;)
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 12:14 pm

AstrinaKomsinica ::


Stoga, volite se ljudi, sebe prvo, prihvatite svoje nedostatke, normalan svijet ih i ne primjecuje;)

Njegosevski !!! top88
Nazad na vrh Ići dole
el_vibrador
בנו של ישראל
el_vibrador


Datum upisa : 07.02.2012

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 12:43 pm

Citat :
Mrznja je destruktivna, razara...
Sto covek nemilosrdnije mrzi sebe, surovije ce mrzeti druge.
sto je prema sebi nerealniji, osecace se to ugrozenijim i to ce zesce zamrzeti one za koje je umislio da ga napadaju.
Iz mrznje progovara strah. Mrze se oni kojih plaasimo u bilo kom smilu.

Nekada se susrećemo sa situacijom da osoba koja je bila zaljubljena, nakon razljubljivanja počinje intezivno mrzeti osobu u koju je bila zaljubljena, a bez ikakvog razloga ili povoda koji bi bio razumljiv njenoj okolini. Ova neadekvatna mržnja često zbunjuje i njen objekt i osobe iz okoline. Pošto se mrzi samo onaj ko se doživljava kao zao, jasno je da je subjekt počeo da doživljava osobu u koju je bio zaljubljen kao zlu. Subjekt u drugome vidi krivca, veštog prevaranta koji se ranije pretvarao da je neko drugi, koji ga je skoro obmanuo i uspavao njegov smisao za realnost da bi se, tek na kraju, odao i pokazao svoje pravo lice. Osnovna osobina ljudi koji nakon zaljubljenosti mrze jeste da ne prihvataju svoju odgovornost za zaljubljenost. Za njih je drugi zavodnik ili zavodnica, vešti manipulant koji ih je "naterao" da se zaljube u njega kako bi ih iskoristio. Drugi je taj koji ih je svojom veštinom "naterao" da ne primete njegove prave osobine i prave namere. Psihološka dobit od ovog manevra je u tome što osoba koja mrzi čuva pozitivnu sliku o sebi i što izbegava krivicu za lošu procenu drugog, tako da drugi postaje isključivi krivac za neuspešni odnos.Krajnje negativna slika o osobi koja je objekt mržnje nije realna, već je isto tako iskrivljena kao što je slika o istoj osobi bila iskrivljena u fazi zaljubljenosti. Jedina razlika je u tome što je ova slika tokom zaljubljenosti odstupala od realnosti u pozitivnom pravcu, dok tokom mržnje odstupa u negativnom pravcu.

Uzroci mržnje često mogu biti sebičnost, zavist, povreda osobe,ljubomora ili neuzvraćena ljubav.

Mržnja kao suprotnost od ljubavi je filozofska kategorija, koju dobar seks smiruje, i stavlja u proporciju gubljenja vremena i energije.

Reaktivna mrznja nastala kao rezultat dubokog poniženja, ozlede ili bolne situacije, kojoj je čovek bespomoćno izložen i koju vlastitim naporima nije u stanju promeniti, je nesto posve drugo.Ona ide zajedno sa osvetom.

Ako osobi ubijes porodicu, i spalis kucu, on nece staviti novi CD sa Brahmsom u player, slegnuti ramenima, i reci "najbolje da zaboravim, jer je ispod mog filozofskog nivoa da se zamaram stim. treba ignorirati"
Niti mozes reci da je reaktivna mrznja u toj situaciji, posledica straha (da on/a mrzi iz straha)
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 2:28 pm

Ja bih rekla samo da mrznja nije suprotnost ljubavi...to su razlicite emocije,suprotnost obema bi bila ravnodusnost.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
el_vibrador
בנו של ישראל
el_vibrador


Datum upisa : 07.02.2012

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 2:46 pm

Astra ::
Ja bih rekla samo da mrznja nije suprotnost ljubavi...to su razlicite emocije,suprotnost obema bi bila ravnodusnost.

ravnodusnost podrazumeva odsutnost bilo kakve emocije
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 4:59 pm

Ne umem da mrzim..
Mržnja je obrambeni stav slabića...

volite volite i samo volite..uvek kažem.DAJ SVAKOM ŠANSU DA U TVOM ŽIVOTU BUDE NAJLEPŠI...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptySub Mar 23, 2013 2:22 am

Kijara-brm ::
,,,DAJ SVAKOM ŠANSU DA U TVOM ŽIVOTU BUDE NAJLEPŠI...

I like:)
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptySub Mar 23, 2013 11:22 pm

AstrinaKomsinica ::
Kijara-brm ::
,,,DAJ SVAKOM ŠANSU DA U TVOM ŽIVOTU BUDE NAJLEPŠI...

I like:)
kad bi svi tako razmišljali.... [You must be registered and logged in to see this image.]:)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Yvonne76
Cat Woman
Cat Woman
Yvonne76


Godina : 48
Location : Iza osmeha...
Datum upisa : 18.03.2013

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyPon Mar 25, 2013 10:53 am

Destruktivnija, opasnija, jaca... uvek mrznja! Mraci um, krivi sliku i dovodi nas u skoro nezamislive situacije! Mrznja je mnogo gora po onoga ko mrzi... Unistava mu zivot, crpi svu energiju i onesposobi ga da normalno funkcionise, jer je sav predan smisljanju nacina kako da uzvrati i kako da naudi objektu svoje mrznje!
Nisam sposobna za mrznju tog intenziteta... Ne mogu da se ogradim da bas nikad nisam nosila u sebi "negativne emocije" prema nekome, ali se cim pre potrudim da ih preobratim u apsolutno ignorisanje i ravnodusnost....
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyPet Jul 12, 2013 4:39 pm

Nisu me puno povredjivali,ne do mrznje,valjda treba da sam srecna zbog toga.Nadam se da cu tako nastaviti do kraja.Jedino sto sebi dozvolim je prezir,kad prozrem osobu.
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyPet Okt 18, 2013 5:52 pm

Mržnja i ljubav su dva suprotna pola na skali osećanja.
Oba mogu da pomere planine i učine da svetovi propadnu ili se rode.

Mržnja je slabost, ljubav je dar.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyPet Okt 18, 2013 7:00 pm

Ove je definicija a sta je jace...nemoguce da je snaga jednaka.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyPet Okt 18, 2013 7:05 pm

Ja ne znam šta je jače.
Samo želim da verujem da je ljubav jača.

Mržnju ne poznajem kroz lično iskustvo...a ljubav itekako.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyPet Okt 18, 2013 7:07 pm

ali ju gledamo....to mi je isto da kazes ne znam kako se voli djete jer nemam svoje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyPet Okt 18, 2013 7:13 pm

Astra ::
ali ju gledamo....to mi je isto da kazes ne znam kako se voli djete jer nemam svoje.
Pa naravno da ne možeš znati kako se voli dete dok nemaš svoje.
Isto kao što ne možeš znati šta je trudnoća i porodjaj dok je ne prodješ...

Primećujem mržnju, ali je ne poznajem do kraja...jer je samo posmatram, ali ne i osećam kao deo mene.
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 44
Datum upisa : 23.03.2011

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptySub Okt 19, 2013 11:39 pm

Astra ::
Ljubav ili mrznja?
Mozemo beskonacno filozofirati,ali tesko doci do zakljucka koji osjecaj je intenzivniji i dugotrajniji,pokusajmo !
Za mrznju kao i za ljubav,potrebno je gorivo ,koje mi obicno nazivamo energijom..Covek i voli i mrzi,povremeno je ravnodusan i apatican..Sve su
to ljudska osecanja..

Savremena dubinska psihologija (posebno skola Melanije Klajn),smatra da su osecanja ljubavi i mrznje (privlacnost,odbojnost,dodir i povlacenje..prihvatanje i odbijanje..)prisutna u detetu,naravno nesvesno ,vec u toku prve godine zivota..Slazem se sa njom..

Da li su to onda urodjena osecanja, ili osecanja izazvana ponasanjem majke prema detetu?Ovo ,je diskutabilno..i verovatno  su i jedno i drugo..I kao sto se ne radjamo kao neutralni..tesko je zamisliti da se radjamo samo dobri..ili samo zli..

Sto smo se rodili zesci i usplamteliji ,veca je verovatnoca da cemo  u toku zivota dozivljavati smele,ali i bolne  smene perioda ljubavi i mrznje ,ne samo prema drugima.vec i prema sebi..

Sta mi to mrzimo u drugome ??Znaci sebe, a, najcesce skrivene sopstvene rdjave osobine..

Ljubav i mrznja su obicno veo pred ocima..Prvi dopusta da vidimo samo
dobro,drugi samo zlo..

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack


Godina : 32
Location : Gdje ljubav putuje....
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyČet Okt 02, 2014 10:40 am

Ljubav svakako jos uvek nikog ne mrzim....
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyČet Apr 23, 2015 9:17 pm

Ljubav je jača.Bar kod mene.Ne umem da mrzim.
Nije deo mene.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyČet Apr 23, 2015 9:32 pm

Mislim nesto....sta je jace,tesko je odrediti,ali sta je dugotrajnije,mislim da je ljubav.nakod niza godina sretnes nekoga koga si volio i koga i mrzio...oog prvog jos volis,a onog drugog i ne primjetis...izlapila mrznja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyČet Apr 23, 2015 9:53 pm

Mrznja samo zapocinje stvari ali ih ne dovrsava. Ljubav je jaca, da nije tako urusio bi se ovaj jebeni svet, kao sto ce se to desiti ako mrznja preovlada.

Da li bi vam bilo draze da neko vama drag ozdravi ili da se neko vama mrzak razboli ?
Vecina ce ipak izabrati zdravlje svog bliznjeg, to je dokaz da je ljubav jos uvjek jaca.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyČet Apr 23, 2015 10:02 pm

Kico ovo si bas divno rekao,ali birati zdravlje bliskoga i bolest dalekog...logicno je da ce svako traziti zdravlje svome ...to nije dokaz da je ljubav jaca-jeste ona mozda jaca u odnosu na odredjeni krug ,a mrznja moze da se proicira na cijeli jedan narod,sto smo vidjeli.
Voljela bih i ja da je ljubav ono naj...naj na svijetu,ali boljim se da nije tako.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyČet Apr 23, 2015 10:18 pm

Astra, mrznja raste iz dana u dan ali jos nije preovladala, ako preovlada sve ce otici u 3 pm i nestace i foruma i sveta kakvog poznajemo i nas.
Nazad na vrh Ići dole
Marea

Marea


Datum upisa : 25.09.2014

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyČet Apr 23, 2015 10:20 pm

Ljubav je jaca jer Iz nje raste cak i mrznja,,,ljubav je izvor sve ostalo moze i ne mora da bude,, kafa
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyČet Apr 23, 2015 10:26 pm

Kico,kad sam pitala da se uporedi,ne zanima me cega je vise na svijetu,ja vjerujem ipak ljubavi,nego,koji je osjecaj jaci kod pojedinca...koliko koristi i stete moze da ucini jedna emocija.Ljudi se ubijaju iz mrznje,ali se ubijaju i iz ljubavi....gdje je ta granica kad mozemo reci,e dovde ide ljubav,a ovo kasnije je u stanju samo mrznja da ucini i obratno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyČet Apr 23, 2015 10:35 pm

Kica/Praja ::
Astra, mrznja raste iz dana u dan ali jos nije preovladala, ako preovlada sve ce otici u 3 pm i nestace i foruma i sveta kakvog poznajemo i nas.
Kad si se bazirao na forum,onda prevladava ljubav.
Dežurne zloće ili oni koji samo ulete da unesu tzv mržnju-nemir koji je jači od njih više nisu zanimljivi i ne crpe ljubav i ovo mesto koje će uvek biti oaza mira i ljubavi,i posle nas :)
Ovde su sklopljene i ljubavi i prijateljstva.
Sad svako ovo mesto doživljava drugčije.
Ja ga još uvek vidim lepim ,jer ima ljudi koji imaju iste lepe poglede kao i ja.
Mlao sam otišla u off,ali kad si već spomenuo forum.

Eto ,kako ga ja vidim.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyČet Apr 23, 2015 10:43 pm

Kijara, forum je neki presek opsteg stanja. Pored sveg zla, ja ipak mislim da je ljubav bar za nijansu jaca.

Astra, ti ode u drugom smeru. Ao neko ubija i cini zlo iz ljubavi onda to i nije ljubav, nego neka zla opsesija.
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyČet Apr 23, 2015 11:01 pm

Tesko je da se kaze sta je jace... cherry

Kroz Zivot se ta dva osecanja naizmenicno menjaju nekad je jaca Ljubav a nekad Mrznja.
Sve zavisi u kakvom smo se zivotnom periodu nasli i u kakvoj trenutnoj situaciji.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyČet Apr 23, 2015 11:03 pm

Gothic ::
Tesko je da se kaze sta je jace... cherry

Kroz Zivot se ta dva osecanja naizmenicno menjaju nekad je jaca Ljubav a nekad Mrznja.
Sve zavisi u kakvom smo se zivotnom periodu nasli i u kakvoj trenutnoj situaciji.
Kažeš menjaju.
Izvini kod mene nema ni m od mržnje.
Može biti samo ljubav,a onaj drugi deo -razočarenje,povređenost,tuga...ali mržnja nikako.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyČet Apr 23, 2015 11:12 pm

Kica/Praja ::
Kijara, forum je neki presek opsteg stanja. Pored sveg zla, ja ipak mislim da je ljubav bar za nijansu jaca.

Astra, ti ode u drugom smeru. Ao neko ubija i cini zlo iz ljubavi onda to i nije ljubav, nego neka zla opsesija.  

Ljubav radja ljubomoru,posesivnost,a onda i potezanje oruzja....moja ili nicija....slazem se da je monstruozno,bolesno,ali cesto se desava,precesto.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyČet Apr 23, 2015 11:13 pm

@Kijara... Mrznja moze da bude i kada je lose vreme zato sto nije lepo i kada nam je krivo kada nas neko nesto ne razume i kada vidimo neku nepravdu pa nam je krivo i osecamo mrznju prema nepravdi koja je naneta nama ili nekom drugom.

Nemoguce je da niko nije osetio nikada neku mrznju u sebi.
Nazad na vrh Ići dole
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyČet Apr 23, 2015 11:15 pm

Pa ljubav naravno.... Desi se da u zivotu nekoga mrzis zestoko ali si nemocan da to ispoljis jer ipak volis...znam to iz iskustva...
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 44
Datum upisa : 23.03.2011

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyČet Apr 23, 2015 11:53 pm

Kica/Praja ::
Kijara, forum je neki presek opsteg stanja. Pored sveg zla, ja ipak mislim da je ljubav bar za nijansu jaca.

Astra, ti ode u drugom smeru. Ao neko ubija i cini zlo iz ljubavi onda to i nije ljubav, nego neka zla opsesija.  
..

Samo..ako se slozimo da je Bog ljubav..znaci covek-homoreligiosus..kolektivno nesvesno i Jung..najstariji arhetip u nama..ili ako smo ,znaci,Hriscani..bilo katolici,pravoslavni ili protestanti..onda je ljubav.relig.-filoz. ugao gledanja..

Ali sa psiholoskog aspekta..necemo odvajati ove dve emocije i bilo kojoj davati prednost  i snagu..jer jedna drugu dopunjuju..kao i sve suprotnosti  u spoljasnjem svetu, i nasem unutrasnjem....

Astra je izabrala pravi smer..

Astra@
Citat :
Ljubav radja ljubomoru,posesivnost,a onda i potezanje oruzja....moja ili nicija....slazem se da je monstruozno,bolesno,ali cesto se desava,precesto.

monstruozno..teska rec..bolesno-prava rec..
Evo nesto..da bismo svi razumeli..
danasnja stvarnost obiluje  ubistvima zena od strane ostavljenih partnera..bas pre neki dan..u sred Beograda covek je ubio ''zenu(mislim konobaricu nekog kafica..centar Beograda.)pa onda sebe..

Znaci,momci danas nisu spremni biti ostavljeni..kako zasto??On je odlucio da ce je ubiti jer ga ona vise ne zeli..Ovde imamo tragediju radikalizacije zivotne teze,da nema zivota bez ljubavi..i demonstraciju vladanja na primitivan i nasilan nacin..naravno zastrasujuci i bolestan takodje..
''Ja nju volim,ona je meni sve i nema mi zivota bez nje''.....

Medjutim..ispada da ''njoj nema zivota'',a njemu verovatno, ima.(doduse ovaj se ubio..kakva osecanja..)

U situacijama gde on samo ubije nju..i nastavlja da zivi..

Znaci, ona je otisla i nece se vratiti, a vidi koliko je ja volim, niko drugi je nece tako voleti. Ako mi se ne vrati - ja cu umreti... Sta ona radi?/ Ona me ubija time sto se ne zeli vratiti..... Ona mi unistava zivot... I ako ona ima prava meni to da cini,imam i ja prava njoj da ''napravim''.... Ako ne bude moja, nece biti nicija... Ako meni nema zivota, nema ni njoj. Ljudi ne ubijaju iz ljubavi nego iz mrznje. To je ambvivalentan odnos............ s' jedne strane postoji velika  ljubav koja radja veliku mrznju.......

Zenska mrznja je, doduse, drugacija, ali isto opasna......Mi zene nismo  ''nasilne'', praktikujemo   druge vrste osvete i  najsklonije smo  financijskom unistenju partnera.......

Ljubav i mrznja ..kompatibilne emocije..tesko je to odvajati..nikako ne mozemo reci..ne osecam nikada mrznju.samo ljubav..jer u realnosti..to prosto nije tacno...''mrzim ovo..mrzim ono..ZATO STO OVO VOLIM..TO TAKO FUNKCIONISE..










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Nut dana Čet Apr 23, 2015 11:54 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyČet Apr 23, 2015 11:54 pm

Gothic ::
@Kijara...  Mrznja moze da bude i kada je lose vreme zato sto nije lepo i kada nam je krivo kada nas neko nesto ne razume i kada vidimo neku nepravdu pa nam je krivo i osecamo mrznju prema nepravdi koja je naneta nama ili nekom drugom.

Nemoguce je da niko nije osetio nikada neku mrznju u sebi.
Nisam ja.I ne možeš me ubediti u suprotno.

krivnja-nije mržnja
ako je loše vreme-tako je kako je.protiv vremena ne mogu.

ako vidim nepravdu-ne mogu da mrzim.
Stavljam tačku na i.
Kod mene taj osećaj nikad nije bio prisutan.  kada77










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 44
Datum upisa : 23.03.2011

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyPet Apr 24, 2015 12:02 am

KIjara@
Citat :
Kod mene taj osećaj nikad nije bio prisutan.

Onda draga moja,ti nikako neces odrasti.. Mislim da razmisljas kao dete,(da ne kazem nesto grublje..)  da ono sto je uzivanje ,dobro je i korisno..pa onda  znaci,volis da se igras,ali ne zelis posle spremiti svoje igracke..(jer je to neugodno,pa je stetno..)E, kad te dve stvarnosti pomiris na ovaj nacin..da lepe stvari mogu biti i stetne..a neprijatne  veoma  korisne (RECIMO rad..)onda ces u sebi prepoznati i mrznju kao svi mi..

Ucimo decu da postoje neke neugodnosti koje su korisne i neke ugodnosti koje su stetne (recimo cokolada je veliko zadovoljstvo,ali nisam sigurna da je korisna .bas..)......










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyPet Apr 24, 2015 12:07 am

Nut ::
KIjara@
Citat :
Kod mene taj osećaj nikad nije bio prisutan.

Onda draga moja,ti nikako neces odrasti.. Mislim da razmisljas kao dete,(da ne kazem nesto grublje..)  da ono sto je uzivanje ,dobro je i korisno..pa onda  znaci,volis da se igras,ali ne zelis posle spremiti svoje igracke..(jer je to neugodno,pa je stetno..)E, kad te dve stvarnosti pomiris na ovaj nacin..da lepe stvari mogu biti i stetne..a neprijatne  veoma  korisne (RECIMO rad..)onda ces u sebi prepoznati i mrznju kao svi mi..

Ucimo decu da postoje neke neugodnosti koje su korisne i neke ugodnosti koje su stetne (recimo cokolada je veliko zadovoljstvo,ali nisam sigurna da je korisna .bas..)......
Svako ima pravo na svoje mišljenje i osećanja.
Sad me izvinite.Kupim svoje igračke i odoh u drugi pesak da se igram :)  smehsmeh
Vi ste jako ,jako zločesta deca.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 44
Datum upisa : 23.03.2011

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyPet Apr 24, 2015 12:11 am

Kijara-brm ::
Nut ::
KIjara@
Citat :
Kod mene taj osećaj nikad nije bio prisutan.

Onda draga moja,ti nikako neces odrasti.. Mislim da razmisljas kao dete,(da ne kazem nesto grublje..)  da ono sto je uzivanje ,dobro je i korisno..pa onda  znaci,volis da se igras,ali ne zelis posle spremiti svoje igracke..(jer je to neugodno,pa je stetno..)E, kad te dve stvarnosti pomiris na ovaj nacin..da lepe stvari mogu biti i stetne..a neprijatne  veoma  korisne (RECIMO rad..)onda ces u sebi prepoznati i mrznju kao svi mi..

Ucimo decu da postoje neke neugodnosti koje su korisne i neke ugodnosti koje su stetne (recimo cokolada je veliko zadovoljstvo,ali nisam sigurna da je korisna .bas..)......
Svako ima pravo na svoje mišljenje i osećanja.
Sad me izvinite.Kupim svoje igračke i odoh u drugi pesak da se igram :)  smehsmeh
Vi ste jako ,jako zločesta deca.
..

Kijarita..mila,ovakvi odgovori ne pale kod mene..hajd' malo da se poigramo sa onim gore napisanim..a ne samo ''ne dam ti moje krpice i lutkice''..ja odoh.. smehsmeh smehsmeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyPet Apr 24, 2015 12:18 am

Ne možete me ubediti u suprotno.

Čitaj postove unazat.Ima još ljudi kojiima je ta reč nepoznata. 

ovaj svet vidim-OČIMA MOJE LJUBAVI- 

 smehsmeh(umest lutke ,odoh sa medom :)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 44
Datum upisa : 23.03.2011

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyPet Apr 24, 2015 12:24 am

Kijara-brm ::
Ne možete me ubediti u suprotno.

Čitaj postove unazat.Ima još ljudi kojiima je ta reč nepoznata. 

ovaj svet vidim-OČIMA MOJE LJUBAVI- 

 smehsmeh(umest lutke ,odoh sa medom :)
.

Opet,ti decija diplomatija.. smehsmeh ..nije mrznja i tuga ''djavo''..hej draga moja..tuga moze biti divno okrepljujuca stvar..a mrznja,priznajem destruktivna..ali nasa neminovnost,svidelo se to nama ili ne..

Ako kazes da je nemas,onda si stvari jako duboko pokopala.......svi volimo i mrzimo u sirem smislu..naravno..to je sastavni deo nasih integrativnih procesa celoga zivota i traje do smrti..










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyPet Apr 24, 2015 12:38 am

za oba slučaja zajedničko je da kod njih najmanje vladate sobom i da ste to Vi sami...može se staviti znak jednakosti, ali ima ali...ali je ono kada se ti osjećaji prelivaju iz jednog u drugog i obrnuto...a, to prelivanje je u biti jačina nas samih, tj. koliko smo sposobni da budemo mi što mislimo da smo...tanka je nit između ljubavi i mržnje...mada kad sagledamo mržnju, mi kod nje sebe najviše mrzimo...samo to nećemo nikad priznati...ljubav je opet tron koji se non-stop uzdiže, a mi trčimo za tim tronom...zato su ljubavni padovi bolni...jer svaka skala naše ljubavi ili ono što mislimo da je je viša...a, mi koračamo istim korakom...
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 44
Datum upisa : 23.03.2011

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyPet Apr 24, 2015 12:53 am

..Zdravo Bruno..kako si..??? hugi5 ...
Ljubav i mrznja..uvek ljubav..ali moze nam se,(dar od Bogova..) da ponekad i mrzimo nesto ili nekoga..










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyPet Apr 24, 2015 12:59 am

zdravo Nut, evo dobro sam, malo tu ušao...ljubav da, mržnja kad nam fali ljubav, pa svalimo na drugoga da nam je kriv/a...;)
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 44
Datum upisa : 23.03.2011

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyPet Apr 24, 2015 1:01 am

brunolino ::
zdravo Nut, evo dobro sam, malo tu ušao...ljubav da, mržnja kad nam fali ljubav, pa svalimo na drugoga da nam je kriv/a...;)

Najbolje kad iz mrznje izadjemo u ljubavi..to je moguce... hugi5










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyPet Apr 24, 2015 1:04 am

naravno da jest, malo trnovito i ide...to je ono kad budeš jača od sebe same...;)
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 44
Datum upisa : 23.03.2011

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyPet Apr 24, 2015 1:06 am

brunolino ::
naravno da jest, malo trnovito i ide...to je ono kad budeš jača od sebe same...;)
..

Istina,ponekad je potrebno da smo jaci od samih sebe..veliko umece..ali malo ko od nas to moze zaista...najcesce mrznja,izzbledi sama od sebe ..vreme leci sve ''uglavnom sve''........










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyPet Apr 24, 2015 1:19 am

to ponekad često nam fali, mada ne mislim da vrijeme liječi sve...vrijeme je zavjesa samo...;)
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 44
Datum upisa : 23.03.2011

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyPet Apr 24, 2015 1:24 am

brunolino ::
to ponekad često nam fali, mada ne mislim da vrijeme liječi sve...vrijeme je zavjesa samo...;)
..

Slazem se..zavisi kako gledamo na vreme..to je velika tema..vreme...ako usporimo, osecacemo se,bolje ,pa onda valjda i manje mrzimo..










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyPet Apr 24, 2015 1:28 am

to je konstatacija sa kojom se nikad složiti ne mogu...neovisno da li mrzili ili ne...vrijeme samo makne temu u stranu...ipak kad se sjetimo neke naše boli, zaboli nas...nismo izliječeni tom vremenskom pauzom...jedino smo možda otporniji nego prije...ljubav je ta koja liječi i ubija...grubo zvuči, ali je istina...mislim da je ona najveći demon naš...;)
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 44
Datum upisa : 23.03.2011

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyPet Apr 24, 2015 1:30 am

..Bruno,ovo je sada za vise pisanja,ali ja moram ici..Zelim ti laku noc..Nadjemo se ponovo..da piskaramo.. :c925:











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 EmptyPet Apr 24, 2015 1:42 am

znam Nut, ali što mogu kad mislim...;) budemo piskarali, laku noći lijepe snove želim Ti...;)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Šta je jače? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je jače?   Šta je jače? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta je jače?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: FILOZOFIJA-
Skoči na: