DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?

Ići dole 
+43
Danubius
Kica/Praja
Marea
pesma
Lakota
debilko
tvrtko
Auror@
ZoxZoja
Ladyintheblack
brdjanin
montoya
MayaMau
Nut
Kijara-brm
Samouka
el_vibrador
Tattoo
Sikret
Bane Bumbar
podbarac
Gothic
komunikativn@
brunolino
AstrinaKomsinica
cojle
Helena Trojanska
sergej
popovac
zirafa
sanjalica.ns
bosankaa
determinanta
Aurora Borealis
rouzvel
sonia
Vangelis
doctorr67
Sanjalica
Crna_ovca
Astra
PJER
Schveca
47 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptyČet Avg 28, 2008 10:49 pm

First topic message reminder :

Nema potrebe pojasnjavati ovu temu ...ostaje pitanje-legalizovati, kao u dosta zemalja u svetu, ili zabranjivati, praviti se kao da ne postoji ? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Helena Trojanska
Slatkiš iz Neoplante



Datum upisa : 05.02.2011

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptyČet Feb 24, 2011 11:11 pm

Ja sam to pomenula i vidim da je tema bila već aktuelna. Kao žena,saosećam se sa prodavačicama ljubavi. Za to treba imati stomak,ali i volju. Legalizovala bih prostituciju pod hitno. Prvo zbog zdravstvene zaštite prostitutki i njihove kliijentele.Sem toga mislim da im treba pomoć i zaštita od fizičkog i psihičkog matretiranja.A oporezovala bih pa da one dobiju penziono i zdravstveno osiguranje,a i država bi dobijala deo kolača.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptySub Feb 26, 2011 11:42 am

Helena Trojanska ::
Ja sam to pomenula i vidim da je tema bila već aktuelna. Kao žena,saosećam se sa prodavačicama ljubavi. Za to treba imati stomak,ali i volju. Legalizovala bih prostituciju pod hitno. Prvo zbog zdravstvene zaštite prostitutki i njihove kliijentele.Sem toga mislim da im treba pomoć i zaštita od fizičkog i psihičkog matretiranja.A oporezovala bih pa da one dobiju penziono i zdravstveno osiguranje,a i država bi dobijala deo kolača.

Postoji još jedan fenomen ,koji se može uočiti na našim prostorima .
Nemam pravi naziv , možda bračna prostitucija ili emotivna prostitucija ?
Naime ...ima žena koje su sa svojim mužem (momkom) iz samo njima znanih razloga . Recimo, lik obavezno ima neki od poroka ( alkohol, kocka, ljubavnice ) ili je jednostavno samoživi skot koji misli samo na sebe ,pa su mu nužno potrebna kola, motor, zabava , izlasci , "hobiji" , društvo....
Dakle...."porodični "novac , koji je neretko dobrim delom zaradjen i od te žene -odlazi na to . Kakav onda status ima ta žena ?
Pa ništa bolji od onoga koji ima "profesionalka " sa svojim makroom . I u ovom slučaju "dasa" uzima gotovo sav novac -za sebe i svoje "slabosti", noj baci neki mali deo koji je potreban za puko funkcionisanje stana, kuhinje , praonice -i još naravno uzima svoje "pravo" i u "seksualnim uslugama" kada i kako želi , i naravno , sa punim pravom očekuje ropsku odanost i potpunu kontrolu nad njenim životom -do u sitnice, od kretanja , do oblačenja i sl.
Pa onda uporedimo ? Sličnost je skoro sto posto -sem što takva jadnica ima samo jednog "klijenta" .Pitajte bilo koju profesionalku , zašto pristaje na to ? Reći će "nemam izbora" "on je u duši dobar , samo nekada..." "imam zaštitu" "imam sigurnost" "imam MOG ČOVEKA" i slične floskule koje nemaju veze sa istinom a još manje sa zdravim razumom. O nekom samopoštovanju ne treba ni govoriti.
Neko misli da sam preoštar u izrazima ?Možda...mada se meni čini da je ovo nešto što postoji a o čemu se ne priča ,niti naziva pravim imenom -a potpuno odgovara temi . Legalizovan i legalan vid , i to bez prisile , te tako otpada i onaj "zakonom kažnjivi " deo , tj olakšavajuća okolnost. Pa , osvrnite se malo oko sebe -koliko takvih žena poznajete u vašem okruženju ?
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost




PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptySub Feb 26, 2011 1:09 pm


Ružno je takve žene izjednačavati sa prostitutkama.
One žive tako jer drugačije ne mogu ili ne znaju,nemaju gdje ni one ni djeca,a pomoć im ne pruža ni zakon ni sudstvo,ni socijalna skrb,nitko.
Po zakonu ima sva prava,ali je potrebno dokazati da je životno ugrožena,a to je jako teško..
Tek kad takva žena bude ubijena,pred nekim centrom za socijalnu skrb,
čitamo o tome koliko puta je ona prijavila "svog čoveka"..
Poznam djevojku,koja nije ni u braku,a svaki tjedan "padne po stepenicama"..

Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava



Datum upisa : 09.08.2009

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptySub Feb 26, 2011 1:54 pm

Legalizacija prostitucije je zapravo abolicija političkih makroa.

Suštinski, prostitucija je odraz beznađa i socijalne bede a njeno ozvaničenje i uvođenje u "legalne" tokove je izraz beskrupulozne eksploatacije.

Čuvajte se političkih izbavitelja koji će vam pod firmom navodne emancipacije i tobožnje borbe za građanska prava promovisati koekava modernististička pravila i prodavati rogove za sveću. PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 900975
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptySub Feb 26, 2011 2:32 pm

Breza ::

Ružno je takve žene izjednačavati sa prostitutkama.
One žive tako jer drugačije ne mogu ili ne znaju,nemaju gdje ni one ni djeca,a pomoć im ne pruža ni zakon ni sudstvo,ni socijalna skrb,nitko.
Po zakonu ima sva prava,ali je potrebno dokazati da je životno ugrožena,a to je jako teško..
Tek kad takva žena bude ubijena,pred nekim centrom za socijalnu skrb,
čitamo o tome koliko puta je ona prijavila "svog čoveka"..
Poznam djevojku,koja nije ni u braku,a svaki tjedan "padne po stepenicama"..

Ili si samo preletela tekst -ili se nismo razumeli ? Sasvim sam pojasnio -nema nikakve prisile u ovim slučajevima . Ti pričaš o sasvim drugoj stvari . To svakako razumem , i milion puta sam pisao i o potrebi da policija, socijalna služba i cela zajednica učine više . To jeste za žaljenje i svaku pomoć .
Ovde se radi o osobama koje DOBROVOLJNO pristaju na taj status , iz navedenih, ili samo njima poznatih " razloga ".
Pa šta je onda to -nego upravo takav odnos interesne zajednice dva partnera gde su oboje u statusu koji su sami odabrali ???
Ja to tako gledam ...ako neko radi za nekoga ,godinama,daje mu veći deo novca , pruža mu sve usluge -a za sebe ne traži ništa i ne čini ništa , sem što stalno povećava ulog da bi dobila mrvice milosti svog "vlasnika" -šta je onda to???? Ono što ja kažem -bilo to ružno ili ne . Ok, nazovimo to nekako drugačije , ako će lepše zvučati -suština se neće promeniti . I još nešto....iako je sve to tako , upravo te žene će svakome oči izvaditi ko pokuša da im kaže istinu gde su , ili se usude da posumnajaju u "lik i delo" mr "Ličnog Predmeta Obožavanja" Vratiće mu se uvek, sto puta, -ma koliko ih prevario, opljačkao, ponizio....ili nazovimo to "širokom dušom koja sve prašta" ? E pa....reci mi onda -kako se zovu osobe koje će lagati , izdati ,robovati nekome, ko to ima takav vid majmunskog obožavanja prema nekom muskarcu i potpuni nedostatak neke lične svesti,inicijative , svojeg JA ,savesti, samopoštovanja ? Normalna žena sigirno ne ...nego one koje pominjemo . I nisam rekao da se radi o promiskuitetu -nego o nečemu što ja zovem "emotivna prostitucija"Ako primaš neku "nadoknadu " (svejedno koje vrste ) za svoje "zalaganje "mučeništvo" , nazovi kako želiš -a imaš "gazdu" koji drži sve odluke na koje svaka normalna ljudska jedinka ima pravo -i koje dobrovoljno ne koristi , kakav je to onda medjusobni status , odnos ? Po meni-baš ovakav .
U zavorima to zovu "biti nečija kučka" -samo i tamo je to više prisilan nego dobrovoljan status .Ogradio sam se -ja nemam neki drugačiji naziv za to ,no ako ga ti imaš .....
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptySub Feb 26, 2011 2:40 pm

cojle ::
Legalizacija prostitucije je zapravo abolicija političkih makroa.

Suštinski, prostitucija je odraz beznađa i socijalne bede a njeno ozvaničenje i uvođenje u "legalne" tokove je izraz beskrupulozne eksploatacije.

Čuvajte se političkih izbavitelja koji će vam pod firmom navodne emancipacije i tobožnje borbe za građanska prava promovisati koekava modernististička pravila i prodavati rogove za sveću. PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 900975
Hehehe....pa neće da bidne ? Upravo u socijalističkim (komunističkim ) uredjenjima je najviše progonjena prostitucija kao društvena pošast.Koliko se ja sećam,dok je bila kraljevina , postojale su javne kuće u koju su zalazili vidjeniji ljudi onog vremena , zar ne ? Činovnici , lekari, učitelji....a razlog "legalizacije" je bio isti -zdravstvena zaštita i društvena kontrola .
Beznadje i siromaštvo -ok, u zemljama Istoka i trećeg sveta -ali u jednom kapitalističkom društvu , gde se može živeti i od "socijalnog" , to je lična odluka -lako zaradjen novac.
I nije to ništa novo, ili nešto što su "doneli " neki "modernisti" "liberali" ili "zapad" ....nego je to najstariji zanat na svetu, zar ne ???
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost




PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptySub Feb 26, 2011 2:52 pm

Danubius::

Citat :
"..... Pa , osvrnite se malo oko sebe -koliko takvih žena poznajete u vašem okruženju ? "...
"...Ili si samo preletela tekst -ili se nismo razumeli ? Sasvim sam pojasnio -nema nikakve prisile u ovim slučajevima . ..

Vjerovatno si u pravu ili se nismo razumjeli ili sam preletjela tekst,ali mislim da uvijek postoji neka vrsta prisile,mada je možda nama nevidljiva,a možda i grešim.
Uvijek mislim da ne bi dobrovoljno ni jedna od nas dozvolila,
da je netko koristi kao predmet .
Nekad sam radila na sličnim slučajevima i uvjek je isplivala neka "pozadina",ili sam samo takve slučajeve upoznala,ne znam i ne tvrdim,pa zato je i moja reakcija takva .

Jedan od primjera sa hitne..
Dođu oni sa policijom na intervenciju,ženu otpeljaju u bolnicu i zbrinu,a protiv "umlativača"podnesu prekršajnu prijavu,ako je pijan odvedu ga na trežnjenje i drugi dan je doma..
Žena s kojom sam išla u osnovnu školu:živjeli su u kući njenih roditelja,otac (punac) im poklonio ili dozvolio da na katu naprave sebi stan,kredit diže on,jer ima u to vrijeme,bolja primanja,...danas ona sa djecom živi u prizemlju..bivši muž na katu sa svojom trećom ili ne znam kojom ženom po redu,sve joj je uzeo na sudu,jer je On dokazao da se kat njegovim sredstvima izgradio..kuća održavala..bla bla..
Zašto ga je trpjela,pa nije,borila se svim sredstvima,ali to su činjenice..
Tukao je valda i njene roditelje,u to baš nisam sigurna,ali nju i djecu je ganjao i ganjao,pa i susjede kod kojih bi prenoćili..
Moja zubarica,muž doktror spec, "ugledan preugledan",imala je svoju privatnu ordinaciju,dvoje djece..ubila se skočila s prozora usred centra grada,ugnjetavač je i sada "ugledan preugledan",a ona ..ma bila je malo psihički labilna,ma drek je bila labilna,bila je najdivnije biće koje sam znala..
No poznam i ženu koja bi ubila "svog čoveka" makar na spavanju da je samo takne.
Znam i dvojicu,koje žene maltretiraju "do bola",a nikada im nisu dali povoda za to,a oni .. Valjda otupe,ne znam
Sigurne kuće..ma kakve sigurne kuće,kad sa malo znanja ili dobrim vezama možeš saznati sve što te zanima o bilo kome.
Ne moraš biti nikakva faca,dovoljno je da poznaš bar nekoga u Mup-u,na sudu,u socijalnoj službi.. svi podaci o žrtvi će za čas biti poznati.
Iz sudske prakse...da ne govorim,pretvorit će se tema u nešto drugo,a zove se leglizacija prostitucije..

Legalizacija prostitucije:
Da.
Ja bi im dala i mirovinu(penziju).
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptySub Feb 26, 2011 3:04 pm

Breza: "No poznam i ženu koja bi ubila "svog čoveka" makar na spavanju da je samo takne."

Pa znala sam ja da smo se mi negdje srele! migg

Bar ovdje (ko biva na zapadu:) je sve tako dupli standard!!! Gleda se kroz prste kad to odgovara, a daje na sva zvona kad je politicki potez u pitanju.
Legalizuj, i uredi!
Ali kako bi onda "najstariji zanat" bio orudje u rukama kratko-penisnih politicara (da prostite:)?! I na istu notu, svakog jadnika koji bilo kojom vrstom sile pokusava da nesto "izvuce" od zene?!
Mi smo tako njezne, i slabe, i oni su veliki, i mocni! :lonac:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptySub Feb 26, 2011 3:13 pm

Breza ::

Vjerovatno si u pravu ili se nismo razumjeli ili sam preletjela tekst,ali mislim da uvijek postoji neka vrsta prisile,mada je možda nama nevidljiva,a možda i grešim.
Uvijek mislim da ne bi dobrovoljno ni jedna od nas dozvolila,
da je netko koristi kao predmet .
Nekad sam radila na sličnim slučajevima i uvjek je isplivala neka "pozadina",ili sam samo takve slučajeve upoznala,ne znam i ne tvrdim,pa zato je i moja reakcija takva .


I opet se tekstom vraćaš na isto. NEMA PRISILE -dotični je ne tuče , ne maltretira , ne ucenuje -ništa od toga. Ona dobrovoljno plaća -posredno ili neposredno -njegovo piće , kockarske dugove , auto, kuva mu , pere ga , i izvršava "bračne obaveze ", brine se za decu i kuću.
Lik jednostavno sam raspolaže svojom platom , ide kuda želi , vraća se kada želi -i nema pitanja gde je bio i sa kim. On ima svoje !"društvo" , "muško je "i treba da se izduva (čest citat ) Njeno je da sedi kući ,i bude mu na raspolaganju -i naravno, podnese izveštaj o svom kretanju i postupcima .
Ako se slučajno zadrži kući uveče , izadje negde sa njom i decom, ili jedno od toga , ili da koji dinar za kuću više-ona presretna , u sedmom nebu .
Opet isto pitanje -poznaješ li žene koje tako žive , DOBROVOLJNO -jer ne napuštaju , a ako i napuste -vrate se ubrzo, i kako bi ti taj odnos nazvala ? NIJE robovlasništvo....jer je to silom-ovo je dobrovoljno ?
Slažeš li se da se tu radi o ,opet -sama daj bolji izraz , ipak o "emotivnoj prostituciji" ? Zar tu ne "prodaješ" svoje emocije, telo ,svoje JA, svoju osobenost, ličnost , nekome ko te tretira kao bogom dan "živi" upotrebni predmet po potrebi - za neku bednu nadoknadu -materijalnu ili nematerijalnu ?
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptySub Feb 26, 2011 3:16 pm

Danubius ::

Hehehe....pa neće da bidne ? Upravo u socijalističkim (komunističkim ) uredjenjima je najviše progonjena prostitucija kao društvena pošast.Koliko se ja sećam,dok je bila kraljevina , postojale su javne kuće u koju su zalazili vidjeniji ljudi onog vremena , zar ne ? Činovnici , lekari, učitelji....a razlog "legalizacije" je bio isti -zdravstvena zaštita i društvena kontrola .
Beznadje i siromaštvo -ok, u zemljama Istoka i trećeg sveta -ali u jednom kapitalističkom društvu , gde se može živeti i od "socijalnog" , to je lična odluka -lako zaradjen novac.
I nije to ništa novo, ili nešto što su "doneli " neki "modernisti" "liberali" ili "zapad" ....nego je to najstariji zanat na svetu, zar ne ???

Zanimljivo... prostitucija je dakle hobi zanimanje... razonoda i hir. To bi dakle po navedenom tumačenju trebali biti uzroci.
Ako su takvi uzroci tada i istorijski koreni da je "najstariji zanat na svetu" trebaju biti pokriće za legalizaciju.
I ne samo to... takav stav u konačnom ishodu bi mogao imati za posledicu da je prostitucija i društveno poželjna.

Ako je i od liberala previše je... što više za njih brinete to su žene sve više ugroženije! PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 900975











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptySub Feb 26, 2011 3:30 pm

AstrinaKomsinica ::

Mi smo tako njezne, i slabe, i oni su veliki, i mocni! :lonac:
Netačno ...da ostanem u okviru teme - Ilona Staler (Ćićolina ) nije jedina žena koja je iz te "struke" -a postala je poslanik u Parlamentu svoje zemlje .
Poznato je koliki broj glasova treba za to , a sigurno nisu glasali samo "pohotni muškarci " Hoću reći -pored "posla "kojim se bavila zaslužila je ipak neko šire poštovanje i poverenje birača.
A svaki politički položaj donosi i moć ...tako da niste nimalo "slabe i nemoćne" -sem kada odaberete tu ulogu za sebe. spite










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptySub Feb 26, 2011 3:55 pm

Astrinakomšinica::

Citat :
"..Breza: "No poznam i ženu koja bi ubila "svog čoveka" makar na spavanju da je samo takne."

Pa znala sam ja da smo se mi negdje srele! migg "
"Sitne,al dinamitne"...:)

s40


Dnubius::

Citat :
"...I opet se tekstom vraćaš na isto. NEMA PRISILE -dotični je ne tuče , ne maltretira , ne ucenuje -ništa od toga. Ona dobrovoljno plaća -posredno ili neposredno -njegovo piće , kockarske dugove , auto, kuva mu , pere ga , i izvršava "bračne obaveze ", brine se za decu i kuću. .."

Takvu ženu o kojoj ti Danubiuse govoriš,ja stvarno ne poznam.
I u pravu si NEMA PRISILE,osim NJENE LJUBAVI prema njemu,pa se zadovoljava i sa mrvicama koje pokupi ispod stola, za njega očišćenog stola.
Nazad na vrh Ići dole
Helena Trojanska
Slatkiš iz Neoplante
avatar


Godina : 53
Location : Novi Sad
Humor : da,uvek!!!
Datum upisa : 05.02.2011

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptySub Feb 26, 2011 4:40 pm

Da kažem ja sam baš sitna (mama bivšeg dečka se pitala,gde je nadje sine,ona je metar i žilet),ali bi svakom dasi koji muči ženu jeb.. majku (da prostite). Žene uglavnom dobrovoljno pristaju da budu potlačene i nikad mi neće biti jasno zašto? One sebe ne vole i ne poštuju. Žalosno! Imam poznanicu koja je to trpela i htela sam joj pomoći(a njen kreten bi me ubio da je saznao za to),pristala je. Posle par sati me je zvala i rekla da mu kuva ručak(ja bi dodala malo mišomora), da ga voli i ne želi da ga ostavi!Tad sam shvatila da joj nema pomoći dok sama ne reši da izadje iz pakla. A imam divnu komšinicu,rodila je troje dece sa alkosem koji je muči,ponižava i bije ponekad. I ona želi pomoć,ali ne radi i nema načina da ode od gada. Ja joj ponudila da radi za pristojnu platu,NJEMU je to malo para i neće biti sa decom?! A redovno dolazi i traži pare na zajam. Puko mi film i rekla sam joj da nisam banka i nadjie posao i ne trpi više budalu! Šta će biti videćemo. Ako se ne budem javljala par dana onda me je njen muž prebio,ha,ha,ha! Sem muve i komarca nikog nisam ubila,ali ovakve likove mislim da bih! :puska :
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptySub Feb 26, 2011 5:14 pm

Danubius ::

Naime ...ima žena koje su sa svojim mužem (momkom) iz samo njima znanih razloga . Recimo, lik obavezno ima neki od poroka ( alkohol, kocka, ljubavnice ) ili je jednostavno samoživi skot koji misli samo na sebe ,pa su mu nužno potrebna kola, motor, zabava , izlasci , "hobiji" , društvo....
Dakle...."porodični "novac , koji je neretko dobrim delom zaradjen i od te žene -odlazi na to . Kakav onda status ima ta žena ?
Pa ništa bolji od onoga koji ima "profesionalka " sa svojim makroom . I u ovom slučaju "dasa" uzima gotovo sav novac -za sebe i svoje "slabosti", noj baci neki mali deo koji je potreban za puko funkcionisanje stana, kuhinje , praonice -i još naravno uzima svoje "pravo" i u "seksualnim uslugama" kada i kako želi , i naravno , sa punim pravom očekuje ropsku odanost i potpunu kontrolu nad njenim životom -do u sitnice, od kretanja , do oblačenja i sl.
Neko misli da sam preoštar u izrazima ?Možda...mada se meni čini da je ovo nešto što postoji a o čemu se ne priča ,niti naziva pravim imenom -a potpuno odgovara temi .
A ja mislim, Šefe, da se ti preterano uzbuđuješ u svom nastojanju da okarakterišeš i shvatiš ovakve slučajeve, tačnije, žene koje se nalaze u takvom položaju kao što opisuješ. Pusti jadnice da žive svoj život načinom koji su same sebi odabrale ili ćemo te javno proklamovati kao glavnog borca za ljudska prava ??!!! :joint: smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptySub Feb 26, 2011 5:29 pm

A sad po temi......ja mislim, tj. strogo zastupam stav da ove kalašture (prositutke) ne treba žaliti ni u kom slučaju, još manje legalizovati njihov rad, već ih treba pohapsiti i strpati u ćuzu i još pošteno namlatiti zbog posla kojim se bave i zbog sve veće nasrtljivosti na potencijalne klijente koja u poslednje vreme poprima široke razmere!

Jbt, zamalo mi muž nije "nastradao" jednom prilikom čekajući na semaforu da se upali zeleno svetlo, jedva živu glavu čovek izvukao, nasrnule k'o mutave! krsti se .....valjda su mislile da će da se ovajde, ne znam..... smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptySub Feb 26, 2011 5:34 pm

Nego šta.Legalizovati.Ionako pendreči/kerebeči ko koga stigne.Da li za pare ili za Dž..

Helena i ja bi ga otrovala.Ali lagano i u mukama... spite
Da zapamti...:)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptySub Feb 26, 2011 5:45 pm

Kijara-brm ::


Helena i ja bi ga otrovala.Ali lagano i u mukama... spite
Da zapamti...:)
Baš tako....bolje pamti mrtav nego živ. :joint: cat smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptySub Feb 26, 2011 6:03 pm

sanjalica.ns ::
Kijara-brm ::


Helena i ja bi ga otrovala.Ali lagano i u mukama... spite
Da zapamti...:)
Baš tako....bolje pamti mrtav nego živ. :joint: cat smehsmeh smehsmeh
Bleso, smehsmeh .Da lagano krepa,dok se još seća,sve dok diše.A kad ga nebu,neg ga ebu... :zlz:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptySub Feb 26, 2011 7:11 pm

cojle ::


Zanimljivo... prostitucija je dakle hobi zanimanje... razonoda i hir. To bi dakle po navedenom tumačenju trebali biti uzroci.
Ako su takvi uzroci tada i istorijski koreni da je "najstariji zanat na svetu" trebaju biti pokriće za legalizaciju.
I ne samo to... takav stav u konačnom ishodu bi mogao imati za posledicu da je prostitucija i društveno poželjna.

Ako je i od liberala previše je... što više za njih brinete to su žene sve više ugroženije! PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 900975

Pročitaj gore....jedno je kada je neko prisiljen , kao ove jadnice iz Moldavije itd koje se jave na oglas za igračicu ili konobaricu -pa im ovi uzmu dokumente ,ili zbog gladi i iz teške bede . To se može razumeti . Ali u zemlji gde je -ponavljam -socijalno toliko da se moze preziveti , i gde uvek ima manje atraktivnih poslova , doduse,ali ih ima - e pa onda se moze reći da nije prinudjena , nego hoće "leba bez motike "-da se razumljivije izrazim. Nego sta je nego hobi i hir -jer se "dodatno "time bave domaćice , studentkinje i sl , ali većinom ne zbog toga sto zele sex, nego zele lako zaradjene novce .
Sad ko se kako brine za zene -i to se videlo , imas tamo na temi "Bil Klinton iz Aleksinca " , samo tamo "igraju" radikali i slični , zar ne ? Ko ono dovodio prostitutku u Skupštinu -opet radikali, biće ?
Koga ono uloviše -opet u Skupštini , da koristi eskort sajt za vreme zasedanja ? Radikala....koliko se sećam...Liberali se nešto ne pominjaše u takvim člancima-ako ćemo pravo , a preskočiti netrpeljivost ? A ko ono masovno dovodiše Ruskinje, Moldavke , Rumunke -u razne kafane ,pa i na ratno područje ,da se "dobrovoljci " malo razonode ? Liberali nisu imali takve jedinice ,niti su bili tamo, zar ne ? Tako da po toj temi -malo su više zastupljeni "ovi drugi" ....aLDP je tvorac Zakona za borbu protiv diskriminacije još 2009 , i najviše se bavi ženama -a bio je mnogo napadan baš od "patriotskih snaga" -ako vas služi sećanje.











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Helena Trojanska
Slatkiš iz Neoplante
avatar


Godina : 53
Location : Novi Sad
Humor : da,uvek!!!
Datum upisa : 05.02.2011

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptySub Feb 26, 2011 10:50 pm

Joj dobre ste,a ja mislim da će neko pomisliti da sam agresivna i luda. Nisam,majke mi! :1333: Ali NE PODNOSIM kad vidim da neko maltretira ženu i decu! Da sam krupnija,nakautirala bih ga,ovako mi preostaje samo otrov ili pištolj! :ironic:
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptySub Feb 26, 2011 10:55 pm

Danubius ::

Nego sta je nego hobi i hir -jer se "dodatno "time bave domaćice , studentkinje i sl , ali većinom ne zbog toga sto zele sex, nego zele lako zaradjene novce .
55555

Blago ženama dok ih LDP štiti.
Dakle, prostitucija je društveno poželjna,
samo da se plati poreza. krsti se











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptySub Feb 26, 2011 11:42 pm

Danubius ::
AstrinaKomsinica ::

Mi smo tako njezne, i slabe, i oni su veliki, i mocni! :lonac:
Netačno ...da ostanem u okviru teme - Ilona Staler (Ćićolina ) nije jedina žena koja je iz te "struke" -a postala je poslanik u Parlamentu svoje zemlje .
Poznato je koliki broj glasova treba za to , a sigurno nisu glasali samo "pohotni muškarci " Hoću reći -pored "posla "kojim se bavila zaslužila je ipak neko šire poštovanje i poverenje birača.
A svaki politički položaj donosi i moć ...tako da niste nimalo "slabe i nemoćne" -sem kada odaberete tu ulogu za sebe. spite


Hehehehehe nismo se razumjeli dobro (obrati paznju na :lonac: ) :joint:
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptySre Maj 25, 2011 5:51 pm

legalizovati , kakvo je to pitanje i za zene isto treba da imaju , jedino uvesti da se kartice mogu peglati... :srrrr:
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptySre Maj 25, 2011 5:58 pm

Pa bolje da plate državi porez nego da ih maltretira i klijentela i makroi?
Drugo, uvesti i redovnu zdravstvenu kontrolu. Samo... što bi kod nas umesto makroa odmah se otvorilo Ministarstvo za prostituciju .. ko li bi bio ministar?
A zašto se koja odluči na prostituciju.. to je druga tema i stvar je izbora.

Ala se ovde samo muškarci javljaju, a zašto ne bi bila i javna kuća za žene?
Ono odeš u šoping i staneš pred izlog pogledaš ima li neki muški na popustu toga dana:)))))))
:rlol:
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptySre Maj 25, 2011 9:25 pm

Samouka ::
otvorilo Ministarstvo za prostituciju .. ko li bi bio ministar?
Tipujem na Dinkića, taj zna pos'o, da jebe i ZAjebe.

Citat :
Ala se ovde samo muškarci javljaju, a zašto ne bi bila i javna kuća za žene?
Ono odeš u šoping i staneš pred izlog pogledaš ima li neki muški na popustu toga dana:)))))))
:rlol:
Svaka ti je zlatna. tooo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptySre Maj 25, 2011 10:26 pm

Samouka ::

Ala se ovde samo muškarci javljaju, a zašto ne bi bila i javna kuća za žene?
Ono odeš u šoping i staneš pred izlog pogledaš ima li neki muški na popustu toga dana:)))))))
:rlol:


tocno Samouka i ja sam za to otvorenje , treba i zene da budu ravnopravne , inace ja se nudim ko ministar , nek jedan bude iz manjine... smehsmeh

osobno cu ja radnice da pregledam i utvrdim radnu sposobnost , a za radnike nek radi moja tajnica... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptySre Maj 25, 2011 11:33 pm

Samouka ::
Ala se ovde samo muškarci javljaju, a zašto ne bi bila i javna kuća za žene?
Ono odeš u šoping i staneš pred izlog pogledaš ima li neki muški na popustu toga dana:)))))))
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ja sam već postavio jezičko pitanje i čini mi se niko nije odgovorio ?
Ako je žena -prostitutka , kako se kaže mušakarac koji se prostituše -prostitutak ? :eee:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptySre Maj 25, 2011 11:36 pm

Žigolo.. :eee:

I to kreše starije bogate dame za pare...
Sam to nema kod nas... leptir










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptySre Jun 22, 2011 3:58 pm

Kijara-brm ::
Žigolo.. [You must be registered and logged in to see this image.]

I to kreše starije bogate dame za pare...
Sam to nema kod nas... [You must be registered and logged in to see this image.]
Pa kad nema...eto, javljam se da krešem mladje bogatije dame za pare .
Oskudacija je...... ne može se birati , treba se žrtvovati...
.[You must be registered and logged in to see this image.]
--------------------

SVAKI treći student i studentkinja berlinskog univerziteta uzeli bi
u obzir prostituciju ili neki drugi seksualni 'posao' da bi sebi
finansirali školovanje, objavio je danas Berlinski centar za studije.U
Berlinu, gde je prostitucija legalna, procenat studenata koji su se
izjasnili 'za', veći je nego u Parizu (29,2) i Kijevu (18,5 posto),
gradovima koji su isto bili obuhvaćeni istraživanjem, prenosi Reuters.Studija
je pokazala da je oko 4 posto od 3200 ispitanih berlinskih studenata
reklo da je su već bili u nekoj vrsti seksualnog rada, pod kojima se
računaju prostitucija, striptiz i internetski snimci seksa. Broj
muškaraca koji su uzeli u razmatranje naplatu neke vrste seksualnih
usluga, gotovo je jednak broju žena. -Glavni motiv studenata da se
okrenu prostituciji je finansijske prirode, odnosno dobro plaćena
satnica-, rekla je Reutersu Eva Blumenšajin, 26-godišnja studentkinja
na berlinskom Humboltu i jedna od autorki istraživanja. Predviđa
se da će najavljena obrazovna reforma, koja ima za cilj ubrzavanje
studija, naterati studente da se okrenu seksualnom radu. -Moguće da
imaju manje vremena za zaradu, jer su obrazovnom reformom dobili više
obveza. Zajedno s višim školarinama to ih vodi u prostituciju-, uverava
Blumenšajin. Istraživanje je pokazalo i da se trećina studenata
uključenih u seksualnu industriju nalazi u dugovima.
[You must be registered and logged in to see this image.]

---------

Pošto su školarine opet povećane u Srbiji , a inače astronomske , mi "mame i tate" moraćemo ozbiljno razmisliti o ovome ...bolje mi, nego deca.... [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptyPet Avg 26, 2011 2:53 pm

Da li će Srbija legalizovati prostituciju?

[You must be registered and logged in to see this image.]


Od prostitucije bi u budžet ušlo 50 miliona evra



U
Srbiji se u ovoj grani godišnje obrne 300 miliona evra. Zagovornici
legalizacije, osim finansijskog aspekta, ističu da bi ona dovela i do
boljeg socijalnog statusa prostitutki i smanjenja opasnosti od širenja
polnih bolesti
Legalizacija prostitucije u Srbiji bi, osim boljeg
socijalnog statusa prostitutki i smanjenja opasnosti od širenja polnih
bolesti, donela i solidnu zaradu za državni budžet, koja bi, prema nekim
procenama, premašila 50 miliona evra.
Uzimajući u obzir prilično šture podatke iz Republičkog zavoda za statistiku
(RZS) i imajući u vidu da se broj prostitutki od poslednjeg zvaničnog
istraživanja RZS-a iz 2006. duplirao, može se pretpostaviti da se u ovoj
grani sive ekonomije godišnje obrne oko 300 miliona evra. Kada bi,
recimo, država uzela svojih 18 odsto PDV-a, to bi značilo dodatnih 55
miliona u državnoj kasi.




Imaju i "penziju"
Prema
rečima jednog od najpoznatijih srpskih ekonomista Miroslava
Zdravkovića, istraživanje koje je radio RSZ pokazuje da na drogu i
prostituciju ode oko 1,7 odsto bruto domaćeg proizvoda, zbog čega bi
legalizacija najstarijeg zanata mogla da bude finansijski zanimljiva
državi.




[You must be registered and logged in to see this image.]




- Po
tim podacima, od prostitucije stiže prihod koji predstavlja solidnu
konkurenciju za ostale 22 industrijske grane u zemlji. Naravno, tu je
bitan i socijalni aspekt jer bi legalizacija morala da podrazumeva i
socijalnu i zdravstvenu zaštitu za žene koje se bave tim poslom
- kaže Zdravković.
Naš sagovornik iznosi primer Nemačke,
gde vlasti posebno brinu o prostitutkama. Tako postoji i program
profesionalne preobuke za ostarele prostitutke, koje se po završetku
"karijere" uglavnom preorijentišu na brigu o starim osobama u domovima. U
svakom slučaju, kaže Zdravković, država ih usmerava u pravcu socijalno
odgovornog ponašanja.
- Pretpostavljam da bi država mogla
da razmišlja i na taj način i tako ostvari dugoročnu korist od
penzionisanih prostitutki. Posebno imajući u vidu da u srpskim selima
ima mnogo starih i nemoćnih, a i biće ih i sve više južno od Beograda
- govori Zdravković.
Naravno,
da bi eventualna legalizacija prostitucije mogla da dođe na red,
potreban je odgovarajući zakonski okvir. O tome je još 2008. godine
govorila Slavica Dinić, asistentkinja na Univerzitetu Megatrend, jedna
od retkih koja se bavila tom tematikom. Ona je objašnjavala da svi
građani, sa izuzetkom bogatih i nezaposlenih, ostvaruju zaradu na račun
svog tela i da drugačije ne bi trebalo da bude ni sa prostitutkama. A u
sadašnjoj situaciji, kada prostitutke odgovaraju prekršajno, jedino
posrednici i organizatori posla, to jest makroi, mogu dobro da zarade.


Od 10 do 500 evra
U
za sada jedinom zvaničnom istraživanju, koje je obavilo RZS pre pet
godina, korišćen je niz manje ili više pouzdanih izvora, između ostalih
policijski izvori, ankete, izjave zainteresovanih sagovornika, podaci sa
interneta... U Srbiji je 2006. godine zabeleženo 5.408 osoba koje se
bave prostitucijom. Jasno je da je taj broj danas sigurno značajno veći,
čak dvostruko ili trostruko, posebno s obzirom na činjenicu da je u
Srbiji u poslednjih pet godina taj posao znatno razgranat i
pojednostavljen širenjem interneta. Nabrojane su ulična, agencijska i
oglasna prostitucija, hotelska, elitna, prikrivena i internet
prostitucija.


EU podeljena

[You must be registered and logged in to see this image.]




Holandija godišnje
od prostitucije zaradi 625 miliona evra, a porez za ovu vrstu uslužne
delatnosti je 33 odsto. Nemačka je 2001. legalizovala prostituciju, a
sada u toj zemlji ova vrsta posla predstavlja ozbiljnu privrednu granu
koja ima 400.000 zaposlenih. Švedska je 1999. godine zabranila prostituciju, dok se u Belgiji i dalje vodi debata oko planirane legalizacije.
Kako
je navedeno, ulična prostitutka u proseku dnevno opsluži pet klijenata,
kod hotelske i agencijske taj broj je između tri i pet, a u elitnoj su u
pitanju samo jedan ili dva klijenta, i to uglavnom vikendom.
Prostitutke sa ulice rade 260 dana godišnje ili pet dana nedeljno, one u
agencijama 200 dana u godini, dok su elitne u opticaju 110 dana
godišnje.
- Cene su od 10 ili 20 evra kod uličnih prostitutki, od
80 do 100 evra na sat u agencijama, pa do čak 500 evra po klijentu za
visoku prostituciju. Odnos ulične prema agencijskoj i hotelskoj
prostituciji je 40 prema 60 odsto, dok se za visoku pretpostavlja da
dostiže najviše 10 odsto u odnosu na hotelsku i agencijsku - piše u
izveštaju RZS-a.
I dok su finansijski i socijalni argumenti glavni
kod onih koji se zalažu za legalizaciju prostitucije, protivnici navode
da bi takav korak pospešio ionako veliki problem trgovine ljudima.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptyPet Avg 26, 2011 7:33 pm

Legalizovati. Otvoriti javnu kuću. Državi porez, zaposlenom osoblju pre svega zdravstvena zaštita a onda socijalna i pravna.
Umesto makroima novac u državnu kasu (ko li bi bio ministar prostitucije)

gorepost
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptyUto Avg 30, 2011 10:12 pm

Bon: "Porezomat" za prostitutke

Izvor: Tanjug


Berlin -- Prostitutke u Bonu od sada su dužne da
plate porez za zaradu stečenu na ulicama, ukoliko ne žele da plate
visoku novčanu kaznu.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Foto: Matthias Zepper

Radnice najstarijeg zanata na svetu moraju da imaju kod sebe kartu kupljenu na mašini sličnoj parking satu
Kako
prenosi agencija Rojters, na ovu ideju došle su gradske poreske vlasti
kako bi efikasnije naplatile porez od radnica najstarijeg zanata na
svetu.


Svuda u Nemačkoj prostitutke plaćaju porez, čiji iznos varira od regije do regije.

Zadatak "seks taksimetara", na kojima prostitutke mogu da kupe kartu po
ceni od šest evra za noć, jeste da obezbede "pravičnu naplatu poreza".

"Inspektori će nadgledati sprovođenje ove šeme, ne svako veče, ali često", kažu u upravi grada.

Ukoliko budu uhvaćene bez karte, noćne dame će najpre biti usmeno
ukorene, a i slučaju ponovljenog prekršaja moraće da plate globu, pa im
čak preti i zabrana obavljanje tog posla.

U Bonu je zvanično prijavljeno oko 200 prostitutki, čije je kretanje ograničeno na pojedine kvartove grada.
----
Sta je nemačka poslovnost .
Koliko "ficken" toliko "zahlen prozent " državi -i svima dobro .

Ima da se zna red i kod uličnih kamenjarki .

Nemačka ...rad, red , mir . [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Pon Okt 17, 2011 8:05 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptyPon Okt 17, 2011 7:43 pm

KREŠU SE UŽIVO DA PREHRANE ĆERKU

Ponedeljak, 17. Oktobar, 2011.|

Autor: Novinske agencije

[You must be registered and logged in to see this image.]

Američki par Tajler (24) i Berkli (21) snimaju porniće uživo da bi
prehranili svoju jednogodišnju ćerku. Njih dvoje su se našli u
finansijskim problemima i da bi mogli da plaćaju račune vode ljubav
uživo na pornografskoj stranici dok njihova beba spava u drugom delu
kuće.

Zarade i do 1.000 dolara sedmično ako pet puta uživo odrade akciju.
Svoju priču podelili su sa gledaocima u prvoj seriji "Amaterska pornografija" u šou "Naša Amerika s Lisom Ling".

"Samo za jednu veče i to za 30 minuta zaradili smo 300 dolara", rekao
je Tajler. Klijenti gledanje plaćaju sedam dolara minut, oko 75 odsto
uzima veb stranica, a ostatak ide paru.

Oni čak ispunjavaju i želje gledalaca. Najbizarniji zahtevi koje su dobili bili su čupanje za kosu, ugrizi i naređivanje.

Snimaju se u spavaćoj sobi amaterskom kamerom dok njihova ćerka spava.
"Ako je čujemo preko babifona, odmah prekidamo snimanje", rekao je
Tajler. Loša strana seksa uživo je što više ne uživaju toliko u
intimnosti.
"Teško je svako veče voditi ljubav sat, dva, tri i raditi neke stvari po narudžbi", objasnio je.

Par je zajedno već pet godina, piše Ej-Bi-Si njuz. Iako imali posao,
jedva su preživljavali, a roditelji im nisu mogli pomoći. Kada su
otkrili pristojan izvor zarade, nisu mogli odbiti.

"Ne želimo da budemo bez para. Pornografija nam to omogućuje. Želimo
da nam devojčica ima sve i da pristojno živimo, a i da ja i Berkli
završimo školu", rekao je Tajler.
----------
I ovo će naravno izazvati strahovito zgražanje moralista . Prostitucija , uaaaaa .

Ovoga trenutka rade na hiljade sajtova koji prikazuju isto to -masturbaciju , sve kombinacije sexa , sve uzraste (sem maloletnih ) sve rase,parove , trojke ....sve što se može zamisliti -i to je LEGALNO .
Čak je i očigledno zašto neki to rade -ima na hiljade Azijatkinja ,Afrikanki, Indijki ,Moldavki, itd,,,,rade to da se prehrane ,sebe i decu .To se vidi po "pozadini" njihovih "ofisa" -to su bedne izbe . Vidi se po njihovoj "garderobi" -to su bedne krpe .

Jedino što imaju je telo i komp i web cam ...što im je verovatno "neko" i kupio.

Ja ih ne osudjujem niti smatram prljavim prostitukama -i ne bi razmišljao ni sekunde da li bih to radio za svoje dete,da sam prinudjen , koliko je "moralno" i da li je to "prostituisanje "
Bih -i najmanje bi me bolelo dupe šta ko misli .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptyPon Okt 17, 2011 7:47 pm

Mislim kao Dany,da se ne ponavljam...danas nista vise nije nemoralno,a ovo najmanje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptyPon Okt 17, 2011 8:03 pm

Astra ::
Mislim kao Dany,da se ne ponavljam...danas nista vise nije nemoralno,a ovo najmanje.

Pri tome ne postiji fizički kontakt ,ili je sa "odabranim" partnerom .Svakako nije prisilno, i svakako je lakše,i bolja zarada nego raditi na pirinčanom polju za šaku pirinča dnevno .Mislim da tu nema izrabljivanja ,a mislim i da nije uopšte "lak posao" . Taman i sve bila obična gluma-napor je to .
Čak mislim da je korisno po društvo -jer se mnogi agresivci i manijaci drže u kući -a ne idu na ulice da silom dobiju što žele ,ili da se iskale na nekome što nemaju od koga da dobiju što žele .
Svakako za legalizaciju -bilo kog vida tradicionalne prostitucije .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptyPon Okt 17, 2011 8:05 pm

A mi vamo dupe znojimo "postenim" radom!
Veceras pravimo web stranicu, hahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
komunikativn@
Fatal Femme
komunikativn@


Godina : 51
Location : tu i tamo -:)
Datum upisa : 02.02.2008

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptyPon Okt 17, 2011 8:07 pm

AstrinaKomsinica ::
A mi vamo dupe znojimo "postenim" radom!
Veceras pravimo web stranicu, hahahahahahaha

Pozuri dok nije "smak svijeta"! sssss smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptyPon Okt 17, 2011 8:08 pm

Nije tema ali ukratko. Ako njih dvoje imaju malu djevojcicu, i nemaju novaca, zasto onda uopce prave djecu?
Mozda im je vise kao reklama sluzi ta izjava, bla bla itd.

Sto se tice legale, legalno je uvjek bolje i lakse.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptyPon Okt 17, 2011 8:12 pm

hahahaha komm, mogu ti rec da bi ovo ubrzalo smaknuce, hahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptyNed Mar 25, 2012 9:08 am

Evo ,ovi žigošu žene kao stoku -tj ,stavljaju im bar -kod ,kao da su proizvod .
Da je legalno ,i pod kontrolom -ovakve strašne i ponižavajuće stvari se ne bi dešavale .
-------------

U ŠPANIJI UHAPŠENA 22 RUMUNA MAKROA

Nedelja, 25. Mart, 2012.|

Autor: Agencija TANJUG


Banda, sačinjena od dve grupe, delovala je u centru
Madrida, a jedan od vođa, sa incijalima I.T. tražen je u Rumuniji zbog
krivičnih dela vezanih sa prostituciju


[You must be registered and logged in to see this image.]



MADRID - Španska policija uhapsila je 22 makroa koji
su nasiljem primoravali žene na prostituciju i tetovirali ih oznakom bar
koda, kao simbol vlasništva,
saopštili su u subotu španski zvaničnici.

Svi uhapšeni iz bande koju je policija prozvala "bar kod makroi" su rumunske nacionalnosti, kod kojih je pronađeno 140.000 evra u gotovom novcu, veća količina zlatnog nakita i luksuzni automobili.

Policija je, takođe, zaplenila oružje i municiju, preneo je AP.

Banda, sačinjena od dve grupe, delovala je u centru Madrida, a
jedan od vođa, sa incijalima I.T. tražen je u Rumuniji zbog krivičnih
dela vezanih sa prostituciju
.

U akciji policije oslobođena je jedna 19-godišnja devojka, koja je držana protiv svoje volje, tučena i vezivana za radijator.

Na njenom telu istetoviran je bar kod i cifra od 2.000 evra za koju
policija predpostavlja da je banda tražila da im obezbedi, da bi je
oslobodili.

Sve žene su kontrolisane u svakom trenutku kako bi novac koji su uzele, markroi odmah prisvojili, dodaje se u saopštenju.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptyUto Mar 27, 2012 12:02 pm

Profesorke i lekarke zarađuju i prostitucijom u Srbiji




[You must be registered and logged in to see this image.]

Ugledne starije žene vode dvostruki život

U uslovima rastuće ekonomske krize, u Srbiji je u porastu broj zaposlenih žena koje zarađuju dodatni novac pružajući seksualne usluge.
Mnoge
među njima tako dolaze do neophodnog novca za izdržavanje familije,
brinući jedino da njihovi najbliži ne saznaju za dopunski posao.
Primer
jedne od žena koje su vodile takav dvostruki život bila je profesorka
klavira S. V. (48), koja je dozarađivala tako što je u popodnevnim i
večernjim satima pružala seksualne usluge mušterijama, a za to se
saznalo nakon što je tokom jednog takvog odnosa i preminula.
[You must be registered and logged in to see this image.]
-
Ima zaposlenih žena među onima koji za život zarađuju prodajući svoje
telo. Velikoj većini žena i devojaka koje se bave prostitucijom to je
jedino "zaposlenje". Neke od njih su se okrenule bavljenju prostitucijom
jer su izgubile posao u firmama u kojima su radile. Sve one se time
bave iz nužde, ne zbog ljubavi, i ne žele to da rade ceo život. Ali,
našle su se u situaciji kada su smatrale da prostitucijom jedino mogu da
zarade - kaže za "Blic" Dragana Starčević, policijski inspektor u
Odeljenju za javni red i mir PU za grad Beograd.
Broj žena kojima je prostitucija "dopunski rad" konstantno raste.
-
U našim akcijama privodili smo i žene koje rade u zdravstvu, prosveti,
razne administrativne poslove u firmama, kao i pojedine javne ličnosti.
Kad ih privedemo, njihovo opravdanje je da im je plata mala, da ne mogu
da plaćaju stan, školuju decu. Bilo je i slučajeva da je neka od tih
zaposlenih žena počela da se drogira. One same su tvrdile da su jedino
pružanjem seksualnih usluga mogle da sakupe novac da plaćaju taj svoj
porok. Dešavalo se, međutim, da je bilo i onih, ali je daj broj zaista
mali, koje su tvrdile da im taj "dopunski rad" omogućava da stanuju u
lepom stanu u centru grada, voze skupocene automobile, kupuju firmiranu
garderobu - objašnjava inspektorka.
Kako inspektorka Starčević
naglašava, svaka od tih privedenih žena skriva od najbližih kako
dopunjuje kućni budžet. Raspon njihovih godina kreće se od 25 do 50
godina. Starije među njima uglavnom mnogo ulažu u svoj fizički izgled.
-
Većina njih su razvedene ili udovice, ali bilo je i udatih koje su
muževima pričale da po podne i uveče dodatno rade u agenciji za
nekretnine. Sličan izgovor imaju i one koje žive same sa decom. Nijednoj
od njih deca nisu znala kako one dopunjuju kućni budžet. I sve one su
strahovale šta će reći i kako će reagovati njihovo okruženje,
prvenstveno deca. A one udate plaše se i da li će ih posle toga muž
ostaviti. Kada bismo priveli neku od njih, ona bi pozvala dete i slagala
ga gde je. Izgovor za to što neće provesti noć kod kuće bio je da mora
da ostane da radi duže, ili da je nekom rođaku ili prijatelju pozlilo pa
mora da mu pomogne i bude pored njega do sledećeg dana - kaže
inspektorka i dodaje da posao policije nije da obavesti porodicu zbog
čega je neka od njih privedena.
Obrazovanije žene znaju da je
bavljenje prostitucijom prekršaj, i da za to mogu da budu kažnjene
novčano ili zatvorom, pa neke pokušavaju i da se izvuku.
- Ako ih uhvatimo s mušterijom, njihov izgovor je da im je to prijatelj - kaže inspektorka Starčević.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptySub Mar 31, 2012 11:45 am

..pa poshto je to jedan od najstarijih zanata,ne treba zmuriti na njega..legalizovati i uvesti obavezne zdravstvene kontrole ,manje belaja za sve..
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptySub Mar 31, 2012 3:29 pm

Hm,,,bas kontam, a kako legalizovati recimo online dekade, recimo sve cujke sto se svakom "SEFiku" raznoraznih foruma nude lijevo i desno,,,treba to naplatit coni
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptySub Mar 31, 2012 5:46 pm

Ma trebaqju neki bonus-sistem uvesti. Plati 100,00€ za jednu rundu a ako platis 120,00€ mozes i dva puta ili najbolje plati 150,00@i mozes tri puta smehsmeh

Onako nesto poput free bonus mile! :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptyUto Jan 22, 2013 9:22 am

I u Vranje skupo *ebanje ? [You must be registered and logged in to see this image.]
_________________
Ispovest prostitutke iz provincije [You must be registered and logged in to see this image.]
Ispovest prostitutke iz provincije (DRUGI DEO) [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptyUto Jan 22, 2013 11:22 am

Poštenim curama koje se bave intelektualnim zadovoljavanjem spec. klijenteli treba dati legalnost u vidi poreskog obveznika..stim da se plaćaju doprinosi za "zdravstveno" osiguranje uz redovan sanitarni pregled.Beneficija ne dolazi u obzir upravo zbog keš plaćanja u naturi... :329340: smehsmeh










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptyČet Jan 24, 2013 1:30 pm

Opasnosti Graph tražilice
Facebook razotkriva oženjene ljude kojima se sviđaju prostitutke




[You must be registered and logged in to see this image.]


Veliki problemi Facebooka oko postavki privatnosti
korisnika već su dobro poznati, a najnoviji primjer je blog napravljen
na tumblru koji otkriva zanimljive i neozbiljne rezultate pretraga te
društvene mreže.



Korisnici najveće društvene mreže svijeta odlučili su potpuno
iskoristiti mogućnosti nove Facebookove Graph tražilice kako bi pokazali
na razne propuste u vezi zaštite privatnosti.

Naime, na tumblru je napravljen blog koji objavljuje razne pretrage
Facebooka putem Graph tražilice. Autori bloga tvrde kako je 'sve jedna
velika šala' te kako blog nema neku ozbiljnu namjeru. No, nekim
korisnicima možda neće biti smiješno kada saznaju da njihove supruge
mogu vidjeti njihov interes za, primjerice, prostitutke.




[You must be registered and logged in to see this image.]



Na blogu su vidljivi brojni neozbiljni rezultati pretraga, a
pretraživanja korisnika često su i vrlo smiješna. Među ostalim, moguće
je doći i do podataka koji prikazuju slobodne pripadnice ljepšeg spola
koje žive u vašoj blizini i vole alkohol, piše Netokracija.com.




[You must be registered and logged in to see this image.]



''Kao što je to uvijek slučaj sa Facebookom, ovakvi podaci su
oduvijek bili dostupni. Samo treba znati gdje i kako tražiti'', izjavio
je Tom Scott, jedan od autora bloga. I dok su ovakve
pretrage dobar način da se korisnike upozori da podese svoje postavke
privatnosti, većina ih se time neće zamarati misleći da će ih posljedice
vjerojatno zaobići.




T.J.|Netokracija.com
24.01.2013.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptyČet Jan 24, 2013 4:55 pm

Pa ja mislim da je bolje da se legalizuje...manje bi se brakova rasturalo...manje zaraznih bolesti bilo,jer bi dame imale redovan pregled...i ne bi moralo da se dosta trudi oko udvaranja kod zena vec lepo platis odes i zavrsis posao... booored ....ja to jos ne bih koristio ali jednog dana kada ostarim pa me ni jedna mladja nece zasto bih bio uskracen necega. ne znam
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptyČet Jan 24, 2013 5:51 pm

Apsolutno ZA .
Onda se ipak ne bi moglo događati ovako nešto :

MONSTRUM: Sestre terao na seks, spavale i sa 15 muškaraca dnevno! [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptyČet Jan 24, 2013 6:04 pm

Samo da se prikljucim onima koji isu APSOLUTNO ZA!
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptyČet Jan 24, 2013 7:39 pm

Za










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Bane Bumbar
Buntovnik bez razloga
Bane Bumbar


Location : Singidunum
Datum upisa : 07.01.2013

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptyČet Jan 24, 2013 7:43 pm

Danubius ::
Nema potrebe pojasnjavati ovu temu ...ostaje pitanje-legalizovati, kao u dosta zemalja u svetu, ili zabranjivati, praviti se kao da ne postoji ? [You must be registered and logged in to see this image.]

Apsolutno za legalizaciju, i apsolutno protiv da lično budem uživalac tih usluga!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptyČet Jan 24, 2013 8:19 pm

Kod mene je to vec odavno legizovalo, imaju sva prava kao radnik jedan. Cak i u radnim agencijama dobivaju ponude, adrese idt. :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Sikret

Sikret


Location : dreamland :)))
Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptyČet Jan 24, 2013 8:35 pm

Treba legalizovati.Otvoriti da se tako izrazim javne kuce da ne pisem onaj drugi izraz.Ako su legalizovane.Radnje se obavljaju u higijenskim uslovima.Redovno se "prijateljice noci" podvrgnu lekarskom pregledu.
Musterije koje posecuju dame tog tipa one ce svakako posecivati.Tako da s time prostituciju nece ukinuti ako ne legalizuju.Radnje se nece odvijati po parkovima gde maloletna deca mogu da naidju itd
Uz to "prijateljice noci" bice zasticene od zlostavljanja musterije a i samog makroa.

Licno neodobravam prostituciju.Ali kad pogledam devojke par exellence udaju se radi love za matore kese.Sta reci vise...
Prostitutke su po meni postenije od njih.Zna se tarifa i to je to.

Moralne norme kod nas su jako jako na niskom nivou.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptyPet Jan 25, 2013 12:06 am

Radio kao prostitutka za mušku klijentelu: Nudio usluge u oglasniku, a sat naplaćivao od 100 do 200 kuna


[You must be registered and logged in to see this image.]


Splitski policijski bilten jutros donosi priču o muškoj prostitutki,
piše Slobodna Dalmacija.

Radi se o 48-godišnjem Splićaninu koji je od 7. svibnja lani do 16.
siječnja ove godine oglašavao i pružao seksualne usluge muškoj
klijenteli.

Cijena njegovih a promoviranje svojih usluga koristio se cijelim nizom malih oglasnika.

Zaradit će dvije prijave: jednu za kazneno djelo oglašavanja
seksualnih djela, što je ilegalna rabota u RH od 1. siječnja ove godine,
dok će za prethodno razdoblje, točnije od svibnja lani biti prijavljen
za narušavanje javnog reda i mira,
donosi Slobodna Dalmacija. [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptyPet Jan 25, 2013 7:07 pm

Podvodili siromašne maloletnice za 2.000 dinara u šest gradova u Srbiji [You must be registered and logged in to see this image.]
Da je pod kontrolom države ,ovoga ne bi bilo .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptySre Feb 27, 2013 3:29 pm

FOTO gareija Sad ,da li je legalno ili ne ....uglavnom,pomaže [You must be registered and logged in to see this image.]
___________

Neka ti Google nađe prostitutku (15 SLIKA)


Pomoć prijatelja




[You must be registered and logged in to see this image.]

Čak se pet hiljada prostitutki našlo na raznim fotografijama Google Street View-a, a neko je zaključio da bi ih trebalo kompilirati u jednu veliku galeriju.


Naime, reč je o stranici DoxySpotting na kojoj možete pronaći zaista
velik broj žena koje se bave "najstarijim zanatom", a fotografije
dolaze iz svih krajeva sveta.


Statistike pokazuju da Italija u ovom pogledu prednjači, sa 639
fotografija prati ih Brazil, a među "rekorderima" se nalazi i Belgija s
222 fotografije. Među ostalim zemljama možemo pronaći Češku, Nemačku,
Holandiju, Rumuniju, Meksiko i Tajland.


Anonimni administrator stranice napisao je: - Kako bih ubio
vreme, počeo sam da istražujem egzotična mesta na Street View-u. Postalo
mi je dosadno pa sam počeo tražiti nešto novo. Isprva to nisam
primetio, ali uskoro sam shvatio da je Google Street View prepun
prostitutki. Bilo ih je daleko više nego što sam očekivao pa sam
pokrenuo stranicu kako bi zabeležio svoje pronalaske
.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptyČet Mar 07, 2013 7:25 pm

Poslušajte -nije nimalo smešno .
Srbija danas .
Da je legalizovano -bar ne bi bile gladne .











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Tattoo

Tattoo


Datum upisa : 24.10.2011

PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 EmptyČet Mar 07, 2013 7:42 pm

Odgledah, mucno...Da li se njoj ikad ista lepo desilo. Iz goreg u gore.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?   PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
PROSTITUCIJA-legalizovati ili ne ?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Prostitucija ,seksualne devijacije, trgovina ljudima

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: DRUŠTVENE NAUKE :: SOCIOLOGIJA-
Skoči na: