DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Pay it Forward BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Pay it Forward BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Pay it Forward

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Pay it Forward Empty
PočaljiNaslov: Pay it Forward   Pay it Forward EmptyPon Jan 07, 2013 4:07 pm

Imam prijateljicu koja uziva da "pay it forward". U prevodu: da uradi nesto lijepo za nekoga, bez nekog validnog razloga, cisto eto zato:)

Da li vam tako nesto ikad padne na pamet makar?!
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 60
Datum upisa : 30.05.2012

Pay it Forward Empty
PočaljiNaslov: Re: Pay it Forward   Pay it Forward EmptySre Jan 09, 2013 6:38 pm

..pa,odgovoricu samo DA..sve ostalo shto bih napisala, bi lichilo na samohvalu..ne mogu reci da to ne radim iz svog sebichluka,tj.u svom interesu...da pojasnim..osecam se lepo kada pomognem ili uchinim neshto shto drugima moze da olaksha zivot..sem toga,osmeh u ochima ,koje su bile ugashene,pa ozive doprinosi mom srcu da peva..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Pay it Forward Empty
PočaljiNaslov: Re: Pay it Forward   Pay it Forward EmptyČet Jan 10, 2013 1:45 am

... zar to nije normalno?... tesim te
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 64
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pay it Forward Empty
PočaljiNaslov: Re: Pay it Forward   Pay it Forward EmptyČet Jan 10, 2013 10:34 am

AstrinaKomsinica ::
Imam prijateljicu koja uziva da "pay it forward". U prevodu: da uradi nesto lijepo za nekoga, bez nekog validnog razloga, cisto eto zato:)

Da li vam tako nesto ikad padne na pamet makar?!
Pa svako normalan to uradi ,ukoliko je u mogućnosti, što ne bi?
Ima ona poznata rečenica Sime Matavulja " U dobru je lako biti dobar " koja je tačna ,a i ona narodna "Dobro se dobrim vraća" -koja nije tačna .
Realnija danas u Srbiji je "Dođeš mi -dođem ti " ,i puno je realnije da se siromasi puno više međusobno pomažu ,nego ovi što "Pamti pa vrati, ja tebi-ti meni" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Pay it Forward Empty
PočaljiNaslov: Re: Pay it Forward   Pay it Forward EmptyČet Jan 10, 2013 1:47 pm

Nisam mislila samo na materijalnu stranu. Nekad je puno "skuplje" uciniti nesto dobro za nekoga, nesto sto nisamo svi recimo sposobni da uradimo:)
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 60
Datum upisa : 30.05.2012

Pay it Forward Empty
PočaljiNaslov: Re: Pay it Forward   Pay it Forward EmptyČet Jan 10, 2013 5:59 pm

AstrinaKomsinica ::
Nisam mislila samo na materijalnu stranu. Nekad je puno "skuplje" uciniti nesto dobro za nekoga, nesto sto nisamo svi recimo sposobni da uradimo:)

hehheheh,bash tako kono..ode ovo u drugom pravcu..lako je dati novac,kad ga imash..druge stvari su teze jer ne moze svako i da hoce..
Nazad na vrh Ići dole
Tarja

Tarja


Godina : 36
Datum upisa : 14.01.2013

Pay it Forward Empty
PočaljiNaslov: Re: Pay it Forward   Pay it Forward EmptyPet Feb 22, 2013 8:54 pm

AstrinaKomsinica ::
Imam prijateljicu koja uziva da "pay it forward". U prevodu: da uradi nesto lijepo za nekoga, bez nekog validnog razloga, cisto eto zato:)

Da li vam tako nesto ikad padne na pamet makar?!

Da, samo u dva slucaja: Ili za nekog meni bliskog, za kog bih sve radila, bez potrebe da mi se uzvrati ili da postoji razlog ili za recimo neke napustene zivotinje, desavalo mi se, posebno u mladjim danima, da trkenm da im kupim nesto, nahranim, pomazim, i to me je bas ispunjavalo i cinilo srecnom.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pay it Forward Empty
PočaljiNaslov: Re: Pay it Forward   Pay it Forward Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pay it Forward
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: FILOZOFIJA-
Skoči na: