DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Kvalitetno provedeno vreme... BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Kvalitetno provedeno vreme... BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kvalitetno provedeno vreme...

Ići dole 
+9
Kijara-brm
Draganna
doctorr67
Silvy
Amisela
slatkicass
komunikativn@
Danubius
Somborka
13 posters
AutorPoruka
Somborka

Somborka


Godina : 63
Datum upisa : 30.08.2008

Kvalitetno provedeno vreme... Empty
PočaljiNaslov: Kvalitetno provedeno vreme...   Kvalitetno provedeno vreme... EmptySub Sep 27, 2008 1:54 pm

Sta podrazumevate pod kvalitetno provedeno vreme sa nekim? Kako biste opisali kvalitetno provedeno vreme sa svojom decom, sa svojom devojkom, sa svojim prijateljem...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Kvalitetno provedeno vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetno provedeno vreme...   Kvalitetno provedeno vreme... EmptySub Sep 27, 2008 2:40 pm

Da ovoga puta ne idem u lične stvari (a hoću kad se još neko kaže svoje na ovoj temi) , da uzmemo za primer samo ovaj forum-Ja smatram kvalitetno provedeno vreme ovde kada nas je više, pa neka tema zaživi , naravno, makar i ne mislili isto. Ima takvih noći, kada post za postom stiže...tema ne mora biti mnogo dubokoumna Izgubljenim vremenom smatram kada , ma koliko tema bilo (a ima ih blizu 900 ) postovi lete samo na forumskim igricama (nek mi oproste oni što vole , ali....) I ja, a i neki drugi smo radije ovde , nego na hiljadu drugih mesta , svi smo odrasli ljudi , mnogi imaju i manjak slobodnog vremena....ne bi dolazili da smatramo da ovde uludo gubimo vreme....










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
komunikativn@
Fatal Femme
komunikativn@


Godina : 51
Location : tu i tamo -:)
Datum upisa : 02.02.2008

Kvalitetno provedeno vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetno provedeno vreme...   Kvalitetno provedeno vreme... EmptySub Sep 27, 2008 7:48 pm

ajoj ako Dani pocne da pise na ovu temu,
zablokirace server od kvalitete surfanja netom i haranja forumom. :ironic:

..ups..ja ne chatam :mouse :
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Kvalitetno provedeno vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetno provedeno vreme...   Kvalitetno provedeno vreme... EmptySub Sep 27, 2008 8:03 pm

Kvalitetno provedeno vreme je recimo ono koje provedemo sa klincima .Iako izgleda kao obična , svakodnevna stvar, vreme pokaze da su to bili jedinstveni i nepovratni trenuci ...Deca to pamte, i brzo dodje vreme , kada sebi prebacimo, što nismo više vremena bili sa njima










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

Kvalitetno provedeno vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetno provedeno vreme...   Kvalitetno provedeno vreme... EmptySub Okt 24, 2009 1:05 pm

Ovo je tema o kojoj se zaista mnogo može pisati.

Recimo, šta ja podrazimevam pod kvalitetno provedenim vremenom sa mojim mužem sada posle toliko godina braka? Mislim da je u našem brako bilo vrlo malo nekvalitetno provedenog vremena, neću sagledavati vreme koje smo posvećivali deci, već jedno drugom. Obzirom da je njegov posao iziskuje često odsustvovanje od kuće trudimo se da svaki slobodan trenutak iskoristimo korisno. Brz tempo života, svakodnevna borba
sa obavezama, problemima – svojim i tuđim...nekada i obična
poruka- sms prija i daje mi do znanja da misli na mene. Na isti način i ja njemu pokazujem da ga volim i da mi je stalo do njega.
Nas dvoje mnogo razgovaramo, razmenjujemo svoja razmišljanja i osećanja, slušamo jedno drugo- ''podeljena briga je duplo lakša, a radost dvaput veća'' Ovo je jedan od načina kako kvalitetno provesti vreme- u razgovoru.
Zatim u zajedničkoj šetnji,osim što godi telu, prija nam da se isključimo iz obaveza i „stvarnog sveta“ i budemo prepušteni samo jedno drugome. tada bi mi pričao o mestima koja je obilazio, da ponekad , slušajući ga, imam utisak kao da gledam emisiju ''Svet na dlanu''..... [You must be registered and logged in to see this image.] Pravimo planove za zajedničke obilaske i td...... Eto to je deo našeg kvalitetno provedenog vremena.
Verovali ili ne mi se skoro nikada nismo posvađali. Ne kažem da je naš brak idealan ali liči na takav. Silvy mi je živi svedok da govorim istinu.
Nazad na vrh Ići dole
Amisela
Komšinica preko plota
Amisela


Datum upisa : 04.08.2009

Kvalitetno provedeno vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetno provedeno vreme...   Kvalitetno provedeno vreme... EmptySub Okt 24, 2009 1:50 pm

danubius ::
Kvalitetno provedeno vreme je recimo ono koje provedemo sa klincima .Iako izgleda kao obična , svakodnevna stvar, vreme pokaze da su to bili jedinstveni i nepovratni trenuci ...Deca to pamte, i brzo dodje vreme , kada sebi prebacimo, što nismo više vremena bili sa njima

Potpuno bih se slozila sa ovim i ne bi trebalo nista dodati,jer i mi odrasli cesto se secamo trenutaka koje smo proveli sa roditeljima i tek sada znamo to pravilno ceniti. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Silvy
Frumos si de foc
Silvy


Godina : 48
Location : Bor
Datum upisa : 11.10.2007

Kvalitetno provedeno vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetno provedeno vreme...   Kvalitetno provedeno vreme... EmptySub Okt 24, 2009 9:55 pm

slatkicass ::
. Silvy mi je živi svedok da govorim istinu.

Potvrdjujemmmmmmmmmmm, kao glavni svedok, ko ne veruje predlazem saslusanje jos jednog svedoka : Lapadatovic Milana. ...hhahha
Što jes, jess... većina može zavideti vam, ja prva-to je nesto sto ja nisam nikada imala
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Kvalitetno provedeno vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetno provedeno vreme...   Kvalitetno provedeno vreme... EmptySub Okt 24, 2009 10:03 pm

Silvy ::
slatkicass ::
. Silvy mi je živi svedok da govorim istinu.

Potvrdjujemmmmmmmmmmm, kao glavni svedok, ko ne veruje predlazem saslusanje jos jednog svedoka : Lapadatovic Milana. ...hhahha
Što jes, jess... većina može zavideti vam, ja prva-to je nesto sto ja nisam nikada imala

...mlada si, ima još kada......... [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Kvalitetno provedeno vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetno provedeno vreme...   Kvalitetno provedeno vreme... EmptySub Okt 24, 2009 10:10 pm

svakako nesmatram da je internet to "provedeno kvalitetno" jer virtuela def. nije kvalitetna.Dany je lepo gore objasnio sta je stvarno provedeno kvalitetno vreme i tu nemam sta dodati ili oduzeti.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Kvalitetno provedeno vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetno provedeno vreme...   Kvalitetno provedeno vreme... EmptyPet Jan 29, 2010 1:40 am

Kvalitetno provedeno vreme je svako ono vreme kada se čovek oseća zadovoljno i ispunjeno.
Nazad na vrh Ići dole
Draganna

Draganna


Location : Istra
Datum upisa : 25.11.2009

Kvalitetno provedeno vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetno provedeno vreme...   Kvalitetno provedeno vreme... EmptyPet Jan 29, 2010 9:53 pm

Somborka ::
Sta podrazumevate pod kvalitetno provedeno vreme sa nekim? Kako biste opisali kvalitetno provedeno vreme sa svojom decom, sa svojom devojkom, sa svojim prijateljem...

Kvalitetno provedeno vrijeme je svako vrijeme nakon kojega ćemo se osjećati sretno , zadovoljno i ispunjeno .
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Kvalitetno provedeno vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetno provedeno vreme...   Kvalitetno provedeno vreme... EmptyČet Mar 07, 2013 7:28 pm

A da istina ne izgleda i ovako -u mnogim porodicama ?

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Kvalitetno provedeno vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetno provedeno vreme...   Kvalitetno provedeno vreme... EmptyČet Mar 07, 2013 7:31 pm

Danubius ::
A da istina ne izgleda i ovako -u mnogim porodicama ?

[You must be registered and logged in to see this image.]

hahahahaha-u današnje vreme 100%... [You must be registered and logged in to see this image.]
mada ima i lepšiH načinA [You must be registered and logged in to see this image.] :D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Kvalitetno provedeno vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetno provedeno vreme...   Kvalitetno provedeno vreme... EmptyČet Mar 07, 2013 7:33 pm

Danubius ::
Kvalitetno provedeno vreme je recimo ono koje provedemo sa klincima .Iako izgleda kao obična , svakodnevna stvar, vreme pokaze da su to bili jedinstveni i nepovratni trenuci ...Deca to pamte, i brzo dodje vreme , kada sebi prebacimo, što nismo više vremena bili sa njima


Na ovo nemam šta dodati...
Mogu samo da potpišem što je šef napisao.











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Kvalitetno provedeno vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetno provedeno vreme...   Kvalitetno provedeno vreme... EmptySre Maj 15, 2013 10:47 am

Svaki trenutak proveden i posvecen porodici. Svaki njihov osmeh, sjaj u oku, osecanje srece, zadovoljstva, ispunjenosti.
Svaki trenutak koji sam bila tu kad im "tonu ladje" kad sam ih podigla, usmerila, uputila...
Ovo gore nema cenu.
Moji su sad vec veliki momci.Presrecna sam kad sad cujem:"znas kad si mi onda rekla ..." To me cini srecnom i ponosnom.
Smatram da kvalitetno trosim vreme i onda kad se posvetim iskljucivo sebi.
Dok setam, dok citam knjigu, dok slusam muziku, a bogami i kad pricam sa dragim ljudima zlz
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Kvalitetno provedeno vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetno provedeno vreme...   Kvalitetno provedeno vreme... EmptySre Maj 15, 2013 1:08 pm

Svaki momenat kad smo zajedno:) I miss my family:(
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Kvalitetno provedeno vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetno provedeno vreme...   Kvalitetno provedeno vreme... EmptySre Dec 18, 2013 4:59 pm

Ima dana kad vreme koje potrosim ovde na forumu, smatram kvalitetno potrosenim. Tad obicno citam neke meni zanimljive teme, podizem takodje meni zanimljive i nadam se da ce jos nekom biti.
I tako, kad podignem neku staru temu i ukljuce se drugi forumasi...znaci da to vreme nije bilo baceno zlz
Ne volim da udjem i da mi nick samo visi. Neretko udjem, vidim da nemam gde i sta pisati, a nemam puno vremena za *rovarenje * po forumu i odmah se izlogujem. Ucinicu to i visie puta dnevno radije, nego da mi nick ostane neizlogovan.
Nazad na vrh Ići dole
Šmizla

Šmizla


Datum upisa : 07.10.2013

Kvalitetno provedeno vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetno provedeno vreme...   Kvalitetno provedeno vreme... EmptySre Dec 18, 2013 7:45 pm

Sve što radim to činim iz zadovoljstva.
Svaki minut mi je po mojoj proceni kvalitetan.
I kada sedim u vikendici, dignem noge na ogradu, pijem kafu i ćutim- i to je moje kvalitetno vreme.
Tada sam sama sa svojim mislima i prevrćem po glavi nešto za čega nisam imala dovoljno vremena.
Vreme provedeno sa mojoj decom dok su bila mlađa, kasnije u pubertetu...
Vreme sa mojim muškim...Vreme sa dragim prijateljima na neobaveznoj kafi-sve je to moje kvalitetno vreme.


Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Kvalitetno provedeno vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetno provedeno vreme...   Kvalitetno provedeno vreme... EmptySre Dec 18, 2013 10:58 pm

Jedva cekam malo kvalitetnog vremena sa mojim coporom! Soon, soon:)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kvalitetno provedeno vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetno provedeno vreme...   Kvalitetno provedeno vreme... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kvalitetno provedeno vreme...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Putovanje kroz vreme ?
» Kako smanjiti CPU vreme ?
» Bez seksa za vreme posta!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: DRUŠTVENE NAUKE :: SOCIOLOGIJA-
Skoči na: