DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........

Ići dole 
+35
el_vibrador
Blebetalo
Mima65
brunolino
Lakota
srculence
~Mallena
Auror@
Kijara-brm
Gothic
Wanda
promaja
Buflon
Lena **
tvrtko
Sibila_
AstrinaKomsinica
Lada^ki
debilko
@GaZdarica@
Samouka
zirafa
Najda M.
nezaborav
daca
sonia
cojle
Doktor Zo
Lily
EAGLE
Harite
neiskusan
malena debeljuca
Krupljanka
Danubius
39 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyNed Sep 28, 2008 5:00 pm

SLAVA-jednog trenutka ste na vrhu, svi znaju za vas, a onda.....Hajde da se na ovom mestu prisetimo onih koji su u jednom trenutku bili megapopularni , čak i na svetskom nivou , a kasnije potpuno nestali iz javnog života ...Zanimljivo bi bilo da imamo i neki svežiji podatak, gde su i šta rade danas ... 55555










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio danubius dana Sre Avg 26, 2009 7:28 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyNed Sep 28, 2008 5:25 pm

Grupa "ABBA" formirana je 1973. godine; činila su je četiri već tada veoma uspešna švedska vokala i bila je jedan od prvih švedskih bendova u istoriji muzike koji je ostvario internacionalnu slavu. "ABBA" je akronim od imena članova grupe: Agnetha Foltskog, Bjorn Ulvaeus, Benny Andersson i Anni-Frid Synni-Lyngstad. Bjorn Ulvaeus i Benny Andersson pevali su u duetu i imali jedan uspešan album pre stvaranja grupe.

"ABBA" je internacionalnu pažnju zaokupila 1973. godine pobedom na takmičenju za pesmu Evrovizije. Krajem sedamdesetih godina karijeru ove grupe obeležila su prva mesta na nekoliko nacionalnih top-lista singlova (čak i na US i UK listama), pre svega pesme: "I do, I do" i "Ring, Ring". To je ipak bio samo uvod u nove uspehe legendarne grupe.

Svi sledeći albumi grupe imali su ogroman uspeh, kako komercijalni tako i kritički. Naredni albumi sadržali su bar po dve pesme koje su po nekoliko nedelja bile na vrhu svetskih top-lista. Četvorka ove grupe pretvorila se kasnije u dva braka, koja su samo u promenjenoj formi radila istim tempom i sa istom uspešnošću. Mnogi su im predviđali slavu Bitlsa. Njihove turneje bile su ubedljivo najposećenije tih godina.

Početkom osamdesetih godina, grupa počinje da pravi pauze u radu, da bi posle određenog perioda ženski deo benda započeo dve solo karijere. Solidan uspeh je postignut, ali ipak ni približan onom koji je postigla tzv. Zlatna Volvo četvorka (ova grupa promovisala je švedski Volvo kao najbolju marku automobila).

I danas se često mogu čuti mnoge pesme ove grupe na medijima, najčešće "Money, Money" i "Gimme, Gimme", koje obiluju modernim zvucima. Nema sumnje da je "ABBA" utisnula dubok pečat u savremenu muzičku istoriju.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Agnetta Falskot -zgodnija od dve pevačice , živi potpuno sama i povučena na selu. Ne bavi se više muzikom.
Aniffrid je nedavno imala poluhit u svedskim okvirima , ali nista značajno. Bavi se muzikom, gostuje u (polupraznim) diskotekama

Bjorn i Beni se bave muzičkom produkcijom. Posle raspada grupe, dugo su radili zajedno, da bi u poslednjih 10 godina doslo i do privatnog razlaza, čak ni ne razgovaraju .Nikada nisu ni sa jednom grupom koju su producirali zajedno ili odvojeno imali nikakav veći uspeh.

Po svetu deluje vise ABBA" tribjut" bendova , pa tako i Švedskoj.Najpoznatiji je onaj koji vodi bivši bubnjar. Njihova muzika živi , no kao pojedinici su potpuno zaboravljeni u sociološkom smislu.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyPon Sep 29, 2008 9:15 pm

BILJANA RISTIĆ - ŽENA SA HILJADU LICA [You must be registered and logged in to see this image.]

Pevala sam Titu, Miloševiću, Paniću...

I kada bi me ovi sada zvali, i njima bih pevala. Jer, to je moj posao", kaže jedina žena imitator kod nas. "Poznavala sam Slobodana Miloševića još iz vremena dok je bio direktor banke. Nemam nameru da to negiram, niti, sad kad je on u Hagu, da se posipam pepelom"



Njen život su obeležila dva Dušana. Jedan lekar, književnik i humanista dr Dušan Radić i drugi novinar, političar, generalni direktor RTS-a i ICN ''Galenika'', političar, Dušan Mitević. Prvi je bio njen deda, drugi suprug sa kojim je dve i po decenije provela u braku i sa kojim ima sina, jedinca, Adama. Od dede je nasledila toplinu, blagost, humanost, želju da pomogne i učini dobro, bez reciprociteta.

- Taj hrišćanski kodeks po kojem je živeo moj deda se u mojoj porodici prenosio s kolena na koleno. Učena sam da sve nedaće koje život nosi prihvatim, nastojim da zaboravim i gledam na lepšu stranu života. Iako sam mnogo šamara primila u svom životu i dan-danas tako mislim. Iz raja sam ulazila u pakao, ali zaista mislim da svako ima svoj krst koji treba da iznese na Golgotu bez obzira na to koliko je on težak - priča Biljana Ristić.

Dok je bila televizijska zvezda, uvek se odazivala na humanitarne koncerte. Sada se bavi humanitarnim radom u jednoj međunarodnoj organizaciji žena koja okuplja dame, diplomate ili supruge članova diplomatskog kora i visoko pozicioniranih biznismena. Većinu je upoznala preko školskih drugova i drugarica njenog sina dok je išao u školu u Budimpešti. Trebalo bi da uskoro počne i jedan posao sa Japancima.

- Po dogovoru sa njima, ne smem o tome mnogo da pričam. Radi se o antikvitetima, srebru i sličnim stvarima. Oni su rekli da sam ja jedina plavuša sa kojom mogu da sarađuju - smeje se. - Uostalom, ja se samo pravim da sam plavuša.

Živeti kao lav

U maju, 21, biće tri godine kako je Biljana, ne libi se da koristi taj termin, udovica. Da li je njena tuga zbog prerane smrti supruga danas manja?


„Samo se pravim da sam plavuša”, kaže Biljana Ristić
- Vreme je svakom, pa i meni, veliki i prijatelj i neprijatelj. Duško mi mnogo nedostaje. Tuga i praznina neće nestati ni za trideset godina. Ali, ja sad mogu da pričam o njemu, a da ne plačem. Gostujem u nekim emisijama, dajem intervjue i znam da ću da govorim o njemu, da ću da ga reinkarniram sa aspekta kako sam ga ja doživela, a drugi nisu. Ponosna sam što sam bila u braku sa njim, što sa njim imam dete, što sam ga toliko volela i što ga i dan-danas toliko volim.

Imponovala joj je njegova energija, hrabrost, snaga, to što je, objašnjava, svašta smeo da kaže u vreme kada niko ništa nije smeo. Zbog toga su ga poštovali i oni koji su ga strašno mrzeli.

- Duško je bio moj stub života. Mene je naučio da treba živeti kao lav, nikada ne biti jadan. Dugo je on bio racionalan, a ja romatična duša da bi na kraju njegovog života on postao romantičan, a ja veliki borac. Prihvatila sam mnoge njegove rezolutne stavove kao, da čovek ne sme nikada da bude na sporednom nego na glavnom koloseku i da mora da odvoji sporedno od glavnog u svom životu. Ostala sam bez muža sa detetom od šesnaest godina koga sam tada pustila da ima svoj život, da ne bude sin udovice. Nisam se prepustila stihiji. Poruka Bambija iz istoimenog Diznijevog crtanog filma jeste da ne treba biti sentimentalan. Radim na tome da svoju sentimentalnost potisnem i da budem emotivna i racionalna. Dušan je bio moćan čovek, ali sam ja dokazala da sam postojala i pre njega i da ću da postojim i posle njega.

Kada su se venčali, ona bivša mis SFRJ i televizijska zvezda, on direktor moćne televizijske kuće i političar do čijeg mišljenja je držao i najmoćniji čovek Srbije Slobodan Milošević, bili su par oko kojeg se motalo mnogo sveta sa različitim motivima. Biljana misli da su jedno drugom kvarili karijeru.

- Bilo je tu mnogo instant prijateljstava, prijatelja koji su volšebno nestajali iz naših života. Naravno da smo bivali odbačeni. Dugo nismo shvatali da su se mnogi sa nama družili iz interesa, što ne mora da bude loše, a ne iz ljubavi. Imala sam strašne uspone i padove. Ali, ja sam ličnost koja ne voli proseke. Ili jedan ili pet, trojka ne dolazi u obzir. Mogu danas da jedem kavijar, a sutra proju. Vrlo sam adaptabilna. I to može svaki čovek kada se nađe u takvoj situaciji. Znači da budem supruga generalnog direktora televizije danas, a da sutradan ne mogu da uđem u tu televiziju. I nije me bilo na toj televizije donedavno. Punih šest godina. Međutim, to su efemerne stvari u životu.

Ranije kada su je zvali da gostuje u emisijama ili da daje intervjue, uvek je razmišljala da li to rade zato što je ona supruga Dušana Mitevića ili što je Biljana Ristić, vrstan imitator i šoumen.

- Sada znam zašto me zovu. Naravno da mi je drago što mi danas pričamo o Dušku. Lora Silberg ga je u svojoj knjizi "Raspad Jugoslavije" nazvala najkontroverznijom ličnošću dvadesetog veka. I ja pišem knjigu o Dušanu Miteviću. Onako kako sam ga ja videla i doživela.

Na pitanje o kontaktima sa Miloševićima, bez razmišljanja odgovara:

- Poznavala sam Slobodana Miloševića još iz vremena dok je bio direktor banke. Nemam nameru da to negiram, niti, sad kad je on u Hagu, da se posipam pepelom. Pevala sam Titu, Miloševiću, Paniću. I kada bi me ovi sada zvali, i njima bi pevala. Jer, to je moj posao.

Davno ih je pročitala

A da li je iz tih susreta sa bračnim parom Milošević mogla da nasluti šta njih i nas čeka i eventualno nagovori Duška da izađe iz visoke politike?

- Neopterećena Biljana ih je davno pročitala, napisao je Slava Đukić posle Duškove smrti. Ja nisam spadala u žene koje a priori određuju šta će muž da radi, a Duško je bio čovek koji je samo sebe slušao. Kada nije izabran za direktora televizije, govorila sam mu da odemo u Francusku i da mu ne bude važno da on tamo bude direktor Kulturnog centra nego neka počne kao dopisnik. "Napravićeš nešto od toga", ubeđivala sam ga. Smatrao je da nisam u pravu. Život je za nekoga prolaženje kroz sir, a za nekoga stalno udaranje u zid. Nažalost, kod Duška je bilo ovo drugo.

Ni pre ni dok je bila u braku, a ni posle niko joj nije nudio politički angažman, tvrdi.

- U politici sam bila i ostala amater. Ja sam dobar reproduktivni umetnik koji je umeo da zabavi i zasmeje narod. I danas sam to. Žena sa hiljadu lica. Želim samo time da se bavim. Mnogo mi je važno što se to ljudima još dopada, kad me pitaju: "A zašto vas nema na televiziji?" To znači da moje mesto još niko nije zauzeo.

Da li je spremna da neko u njenom životu zauzme Duškovo mesto?

- Mama, sad je vreme da se udaš, kaže mi i sin, koji živi u Londonu sa devojkom Tijanom i studira medijsku produkciju. To mi kažu i moje drugarice i ovde i u Budimpešti gde smo Duško, Adam i ja izbegli 1999. godine i gde još uvek više vremena provodim nego u Beogradu - kaže Biljana Ristić. - Lako je to reći. Volela bih da mi se desi ljubav, ali brak ne dolazi u obzir. Sa mnom je vrlo teško izaći na kraj. Imam svoje parametre kakav muškarac treba da bude jer sam jednog takvog imala. Ispod toga ne mogu da idem. Ne zbog Duška, nego zbog sebe.


[You must be registered and logged in to see this link.] -spotovi sa imitacijama ,da se podsetite .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyPon Okt 06, 2008 9:59 pm

DŽORDŽ MAJKL


Georgios Kirijakos Panajotou (gr: Γιώργος-Κυριάκος Παναγιώτου, rođen 25. juna, 1963. godine u Londonu, Engleska), poznatiji kao Džordž Majkl, je engleski[1] pevač i kompozitor, osvajač dve nagrade Gremi.

Najpre kao član dueta Wham!, a zatim i kao solo pevač, Majkl je postigao veliki globalni uspeh svojom jedinstvenom pop muzikom obojenom soulom. Prodao je preko 85 miliona nosača zvuka širom sveta, uključujući 12 prvoplasiranih singlova i 9 prvoplasiranih albuma na top-listama u Velikoj Britaniji, kao i 10 prvoplasiranih singlova i 2 prvoplasirana albuma na američkim top-listama. Svoj debi album Faith iz 1987. godine do danas je prodao u 20 miliona primeraka. Zahvaljujući svemu tome, Džordž Majkl je pevač čije su se pesme najviše puštale na britanskim radio stanicama u prethodne dve decenije
[You must be registered and logged in to see this image.]

Drogom leči tugu

Pop zvezda Džordž Majkl, Britanac čiji je otac Grk a majka Engleskinja, najavio je venčanje sa svojim dugogodišnjim partnerom Kenijem Gosom, kao i svetsku turneju nakon petnaest godina pauze. Iako je publika s oduševljenjem dočekala vest o živim nastupima ovog četrdesetdvogodišnjeg hitmejkera, mnogi smatraju da brakom i turnejom pokušava da popuni praznine u svom životu. Neke kolege, poput Moriseja iz grupe The Smits, prebacuju mu što je bez mnogo razumevanja govorio o kokainskoj zavisnosti manekenke Kejt Mos i muzičara Pita Doertija, budući da i sam ima slične probleme.

- Kanabis je zamalo uništio njegovu karijeru. Plašim se da sada ozbiljno ugrožava i njegov život. Majkl je i pored velikog uspeha izuzetno nesiguran u sebe – izjavio je Tobi Burk, nekadašnji saradnik slavnog pevača.

Krajem februara Džordž je uhapšen – policija ga je pronašla u kolima u kojima se nalazila pristojna količina marihuane. Muzičar je u prestižnoj londonskoj četvrti u blizini Vimbldona drogiran spavao za volanom svog automobila, nepropisno parkiran i s upaljenim motorom.

- Iako sam bio u policijskoj stanici, ovoga puta neću napraviti pesmu i spot o tome – pokušao je da se našali poznati pevač. To je još jedna moja glupost i žao mi je zbog toga. Takva stvar se više neće ponoviti.

On je priznao da je još početkom osamdesetih, dok je bio frontmen kultne grupe Wham, imao probleme sa drogama. Međutim, sve njegove izjave u poslednjih nekoliko godina govorile su u prilog tome da se rešio ružnih navika. Ipak, manje od dva meseca nakon februarskog hapšenja. Džordž je ponovo upao u problem. Očevici su izjavili kako je iz neobjašnjivih razloga džipom udario u troje parkiranih kola i pobegao sa mesta nesreće. Posle policijskog uviđaja i konstatacije da je pevač zaista kriv, oštećeni su odustali od tužbe jer je sve dogovoreno van suda i uz bogatu nadoknadu. Mnogi su u ovome prepoznali još jedan znak da je droga ponovo postala sastavni deo njegovog života.

- Nisam pobegao, bio sam potpuno trezan i pri sebi. Kriv sam jedino zato što sam vozio nešto brže i izgubio kontrolu u oštroj krivini – branio se besno.

Po rečima njegovih prijatelja, Džordž je intenzivirao korišćenje narkotika nakon što je počeo da boluje od ozbiljne depresije. Naime, 1993. godine od side je umro Brazilac Anselmo Felipa, koji je bio ljubav Džordžovog života. Osim bolnog gubitka, depresiju je podstakla i činjenica da je morao da skriva svoju tugu, pošto se u to vreme još nije znalo da poznati pevač ima sklonost ka istom polu. Nekoliko godina kasnije upoznao je Kenija Gosa, teksaskog biznismena i svog današnjeg partnera. Iako su u slobodnoj vezi već deset godina, Majklovi prijatelji veruju da on nema mnogo podrške od Kenija.

- Gos je dobar čovek, ali kako on može da pomogne Džordžu kad se i sam već nekoliko godina leči od alkoholizma? Džordž u drogama već godinama utapa svoju tugu zbog Anselma i majke i bojim se da mu je sve lošije – izjavio je pevačev rođak Anreas Georgiu u intervjuu koji je dao pre nekoliko dana.

Pevačevo psihičko stanje pogoršalo se nakon smrti majke Lesli, koja je 1997. godine umrla od raka, ali na njegovu depresiju utiče i još jedan deo prošlosti koji da stalno proganja.




- Moja slava u doba grupe Wham?! U nekoliko navrata mislio sam da ću se ubiti... Osećao sam da sam gej, a svi su me doživljavali kao ženskaroša. Droga je bila jedina stvar od koje sam se osećao dobro. Ona mi je pomagala da preguram dan – objašnjavao je pevač.

Mnogi smatraju da Majkl još ima psihičke probleme zbog dugogodišnjeg dvostrukog života, kao i činjenice a je priznao da je homoseksualac tek nakon što je 1998. godine uhapšen u jednom njujorškom klubu zbog neprimerenog ponašanja na javnom mestu.

- Mislim da ga je potpuno dotuklo što je na taj način rekao istinu. Dugogodišnje skrivanje je ostavilo duboke posledice, teško mu pada i to što su drugi gej muzičari uglavnom neprijateljski nastrojeni prema njemu – rekao je njegov rođak Andreas.

Mnogo zbunjenosti izazvala je i pevačeva izjava da, iako je homoseksualac, uvek odmerava i suprotni pol i ne bi se libio da vodi ljubav sa ženom.

- Ne samo što se predugo krio i folirao da je ono što nije, već se ponekad pitam da li je on uopšte siguran u to da voli muškarce? – izjavio je pevač Boj Džordž, koji se ranih osamdesetih, na početku svoje karijere deklarisao kao homoseksualac. Na sve to Majkl je nedavno prilično besan, izjavio:

- Nije mi ništa i voleo bih da me ljudi ostave na miru. Nemam problema i vodim kvalitetan život. Izuzetno me nerviraju tračevi koji kruže među gej populacijom i ne znam zašto mediji stalno vrše presiju na mene? Moj život je moja stvar i ne želim da se pravdam za svoje postupke – prosiktao je kontroverzni pevač.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyPet Jan 16, 2009 10:43 pm

Boj Džordž osuđen na 15 meseci zatvora

Autor: Blic online | Foto:BBC | 16.01.2009. - 17:48

Britanski pop pevač i ikona 80-ih godina Boj Džordž, kojeg je engleski sud proglasio krivim za "prisilno zadržavanje" muškarca u svom stanu u istočnom Londonu, osuđen je danas na zatvorsku kaznu od 15 meseci, prenosi BBC.


[You must be registered and logged in to see this image.]Boj Džordž
Norvežanin Eden Karlsen (29) tvrdi da ga je pevač, frontmen grupe "Culture Club" u aprilu 2007. godine napao kada je pokušao da napusti njegov stan i lisicama ga vezao za krevet. Boj Džordž (47), čije je pravo ime Džordž O'Daud, priznao je da je žrtvu vezao, ali je naveo da je tim činom pokušao da ga zadrži u stanu jer je ovaj navodno ukrao lične podatke i fotografije sa njegovog laptopa.
Sudija David Redford proglasio je pevača krivim za nasilničko ponašanje, a porodica poznatog pevača je emotivno reagovala za vreme izricanja presude.
"Prihvatam da fizičke povrede gosopodina Karlsona nisu ozbiljne ili trajne, ali po mom mišljenju nema sumnje da je ovo ponižavajuće delo bilo počinjeno sa predumišljajem i da je žrtva bila šokirana, degradirana i traumatizovana", naveo je Redford.
"Bio je lišen slobode i ljudskog dostojanstva, bez upozorenja ili odgovarajućeg objašnjenja o razlogu i dužini zatočeništva", dodao je sudija i takođe naredio pevaču, koji je odlučio da ne svedoči, da plati troškove suđenja u iznosu od 5.000 funti.

[You must be registered and logged in to see this image.]Eden Karlsen
Karlsen, koji je poznatog pevača upoznao preko društvene mreže za homoseksualce na internetu i koji se kasnije sastao sa njim radi pravljenja pornografskih fotografija, rekao je sudu da pevač nije mogao da prihvati činjenicu da je on odbio da sa njim ima seksualne odnose i da je zato hteo da mu se osveti. O'Daud je navodno okovao Karlsena za krevet uz pomoć drugog čoveka, a zatim su ga zajedno tukli. Karlsen je rekao da je kasnije uspeo se oslobodi i pobegne iz stana noseći samo bokserice, patike i lisice na rukama. Tokom suđenja Karlsen je takođe izjavio da je prodao priču o svom iskušenju jednom norveškom časopisu za 5.500 funti, a da mu je novac bio potreban da pobegne iz Velike Britanije jer je bio "previše uplašen".

Boj Džordž je 2006. godine bio osuđen na društveno-korisni rad u Njujorku nakon što je priznao da je napravio lažnu uzbunu o provali u njegov stan.
Bivši pevač, koji sada radi kao DJ, bio je jedan od najpoznatijih zvezda osamdesetih sa mnogim top 10 hitovima i 50 miliona prodatih ploča.
Duže vremena se bori sa zavisnošću od droge, a svoju ličnu bitku je opisao u autobiografiji "Take It Like a Man" (Primi to kao muškarac).
Njegov branilac Adrijan Votermen je rekao sudu da je O'Daud "sušta suprotnost naduvenim, agresivnim zvezdama", i da je u ovom slučaju u pitanju bilo samodestruktivno, zavisničko ponašanje.
"Džordž je na putu ka oporavku", rekao je advoat. "Iskreno se nadam da ga ova presuda neće vratiti unazad".










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptySre Avg 26, 2009 7:37 pm

Sweet





Apsolutno najveće ime tinejdžerskog rocka 70 tih



SweetBackground informationAlso known asOriginGenre(s)Years activeLabel(s)MembersFormer members
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sweet at the height of their career in the mid-1970's. Clockwise from top left: Steve Priest, Brian Connolly, Mick Tucker, and Andy Scott.
The Sweet
United Kingdom
Glam rock (early)
hard rock (later)
1968–1982
1985–Present
RCA, Capitol, Polydor
Andy Scott
Peter Lincoln
Steve Grant
Bruce Bisland
See: Sweet members section
Sweet (originally The Sweet) is a British rock band that rose to prominence as one of the main glam rock acts in the 1970s, with the original line-up consisting of Brian Connolly, Steve Priest, Andy Scott, and Mick Tucker.
During the early years of 1971 and 1972, Sweet's musical style followed a marked progression from the Archies-like bubblegum style of the first hit, Funny Funny, to a Who-influenced heavy rock style supplemented by a striking use of high-pitched backing vocals. The band achieved notable success in the UK charts, with thirteen Top 20 hits during the 1970s alone, five reaching #2 and one, Block Buster, reaching #1.
Sweet membership has undergone a number of changes, and during different periods Scott, Connolly and Priest also each formed their own "Sweet", resulting in the separate bands Andy Scott's Sweet, BC Sweet and Steve Priest's Sweet.
Connolly died in 1997, and Tucker in 2002.
Two of the bands, Sweet and Steve Priest's Sweet, are still in existence, the former including Scott.

1 History






  • 1.1 Origins
  • 1.2 Early years
  • 1.3 New line-up and new record deal
  • 1.4 First album appearance
  • 1.5 International success
  • 1.6 Forming a new image
  • 1.7 Desolation Boulevard
  • 1.8 The Sweet Singles Album and Strung Up
  • 1.9 Writing and producing their own material
  • 1.10 Decline in popularity
  • 1.11 Split from RCA and a change in style
  • 1.12 Departure of Brian Connolly

    • 1.12.1 Connolly's solo career
    • 1.12.2 Scott's solo career



  • 2 Re-formation
  • 3 Reunions and the deaths of Brian Connolly and Mick Tucker
  • 4 Sweet today
  • 5 Band member timelines
  • 6 Discography

    • 6.1 Studio albums

  • 7 References












[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Krupljanka

Krupljanka


Godina : 57
Location : Beograd
Datum upisa : 13.04.2009

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptySre Avg 26, 2009 10:08 pm

YU GRUPA


YU grupa je nastala u jesen 1970. godine, a oformili su je gitarista Dragi Jelić (rođen 1947. godine u Kraljevu, exAlbatrosi, Alasi, Beduini, Siluete, Džentlmeni), basista Žika Jelić (rođen 1942. godine u Kraljevu, ex Albatrosi, Alasi, Džentlmeni), orguljaš Miodrag Mive Okrugić (ex Beduini, Beat Quin-tet, Duka i čavke) i bubnjar Velibor Boka Bogdanović (rođen 1947 godine u Beogradu, ex Džentlmeni).


Dragi i Žika započeli su karijeru još 1962. godine zajedno sa trećim bratom Radetom u Albatrosima i
tokom šezdesetih su ostvarili značajan uspeh na beogradskoj rock sceni.
YU grupu su osnovali sa željom da sviraju samo svoj materijal i u početku su nastupali pod radnim nazivom Idejni posed, po ideji Kornelija Kovača.

Krajem novembra 1970. godine na njihovom nastupu u zemunskom klubu
Sinagoga, disk džokej Zoran Modli je pozvao publiku da im odabere ime.
Prihvaćen je predlog nepoznatog mladića i od te zimske večeri oni su YU grupa.

Prvi snimak sa pesmom "Nona", inspirisanom kosovskim
narodnim motivima, snimili su krajem decembra 1970. godine. Prvi
samostalni koncert održali su u organizaciji emisije "Veče uz radio" I
Programa Radio Beograda koju su tada pripremali Nikola Karaklajić i
Petar Popović. Nastupili su u Dadovu 21. januara 1971. godine i bili su
odlično prihvaćeni. Tokom čitave godine redovno su svirali i to
pretežno po Srbiji. Te godine su za potrebe Radio Beograda snimili
četrnaest pesama od kojih se deo našao na njihovim kasnijim singlovima.
Tiraž prvog singla sa pesmom "Nona" odmah se prodao i budući da iz
diskografske kuće PGP RTB nisu želeli da doštampaju ploču, prešli su u
Jugoton.

Tada su nastupili i na Beogradskom proleću 71. godine sa pesmom Vojkana Borisavljevića "Tajna" koju je u alternaciji pevala Zdenka Kovačiček. Udarne pesme na koncertima bile su im u tom periodu "Drveni most", "Mali medved" i "Devojka Džoj".
Značajna je bila i ambiciozna Mivetova "Opus br 1" koja se nije našla
ni na jednoj njihovoj ploči. Dosta kasnije je uvrštena na kompilacijsku
ploču Zorana Modlija i njegove diskoteke Leteći cirkus.

Leto 1971. godine proveli su svirajući u prestižnom klubu Lanterna u
Rovinju, gde su u prethodnim sezonama nastupali Dinamiti i Roboti. Te
svirke donose i prve trzavice i po povratku, septembra meseca, Mive
napušta grupu i kasnije osniva sastav Opus. Umesto Miveta u grupu
dolazi gitarista Bata Kostić (rođen 1950. u Ulcinju) koji je svirao u
tuzlanskoj grupi Terusi. On je od ranije bio vezan za YU grupu jer su u
repertoaru već imali njegove pesme. S njim ostvaruju efektan
gitaristički tandem, a Kostić im ubuduće piše udarne numere inspirisane
folk tradicijom.



Odmah snimaju njegovu pesmu "Bio jednom jedan pas" i 1972.
godine je objavljuju na singlu. U martu odlaze na dvadesetodnevnu
turneju po Bugarskoj tokom koje su održali četrdeset koncerata.
Zahvaljujući emisiji "Veče uz radio" koja je u to vreme i u Bugarskoj
imala kult-status, publika je znala napamet njihove pesme i odlično su
prihvaćeni. One druge su šokirali pojavom. Po povratku su nastupili na
rock večeri Beogradskog proleća u Domu sindikata, zajedno sa Korni
grupom, sastavima Time i Mladi levi. Potom je usledila dvomesečna
turneja po Srbiji i Makedoniji.

Leto opet provode u rovinjskoj Lanterni, ali pre toga publici ostavljaju novi singl sa pesmom "U tami disko kluba"
za koju je tekst napisao Zoran Modli. Na B-strani se našla "Kosovski
božuri" koja je prvobitno zamišljena kao instrumental, ali je pred
ulazak u studio za nju napisan tekst uz pomoć Nikole Karaklajića i
Petra Popovića. Na koncertima je u toj pesmi Žika Jelić koristio dasku
za pranje veša kao pomoćni ritmički instrument, Rovinjska svirka je
opet bila presudna. Po povratku, Bata i Boka napuštaju grupu. Bata
odlazi u Sarajevo gde sarađuje sa grupom Jutro (buduće Bijelo dugme), a
godinu dana kasnije sa Mivetom formira Opus.

Braća Jelić se odlučuju da nastave kao trio. U grupu dolazi bubnjar Raša Ðelmaš (rođen
1950. u Beogradu ex Mobi Dik, Pop mašina, Siluete). Sledećih godinu
dana bukvalno provode u kombiju, svirajući po čitavoj zemlji, tako da
dobijaju novu publiku u Hrvatskoj i Sloveniji. Krajem 1972. godine
snimaju pesmu "Šta će meni vatra" za koju je tekst napisao
bivši kolega iz Džentlmena Branko Marušić Čutura. U to vreme postojala
je mogućnost da im se pridruži orguljaš Tihomir Asanović, ali se on
odlučio za unosniju tezgu i sa Novim fosilima je otputovao na turneju u
SSSR.

Polovinom februara 1973. godine YU grupa se obrela u Londonu radi
nabavke nove opreme, a ljudi iz diskografske kuće CBS, koji su imali
prilike ranije da čuju njihove snimke, organizovali su im 24. februara
nastup u tada prestižnom klubu Marquee. Na osnovu uspešnog koncerta
dobili su termine u studiju, uradili demo snimke i planirana je
ozbiljnija saradnja. YU grupa se odmah vratila u Beograd, jer ih je
čekao koncert u Hali sportova koji je već bio rasprodat. U tom trenutku su u Jugoslaviji imali visoke pozicije i zbog toga su odustali od pokušaja da se oprobaju u Engleskoj.

Aprila meseca sviraju kao zvezde na trećem BOOM festivalu u Ljubljani, a koncertna verzija pesme "Kosovski božuri" ostaje zabeležena na duplom albumu "BOOM Pop Fest 73" (Jugoton 1973.).

Početkom leta izlazi im debi album sa čitavim nizom hitova "Crni leptir", "More", "Trka", "Čudna šuma", "Noć je moja".
Tekstove za ploču pisali su Branko Marušić i Dragan Nedimović.
Zanimljivo je da je njihovu kult-pesmu "Crni leptir" otpevao Zika
Jelić. Krajem novembra grupa je u Domu sindikata na dva koncerta
proslavila treći rođendan u obnovljenoj postavi. Sa njima je opet bio
Bata Kostić. Njegova avantura sa grupom Opus brzo se završila i resio
je da se vrati u staro jato. Nedugo zatim objavili su novi singl sa
pesmom "Drveni most" koja im je dugo bila koncertni favorit. Na
B-strani se našla pesma "Živi pesak" koju su komponovali Kostić i Dušan
Ćućuz, basista sastava Opus Ta pesma je trebalo da se nađe na prvom
siglu Opusa, ali je sticajem okolnosti zapala YU grupi.


Početkom 1974. godine učestvuju na snimanju prvog albuma Srđana Marjanovića, a zatim pristupaju radu na svom albumu. LP "Kako to da svaki dan"
predstavlja ih u muzički raznovrsnijem raspoloženju, ali ne donosi tako
puno hitova kao prethodna. Krajem aprila Dragi odlazi u Ljubljanu u
vojsku, ali pre toga učestvuje na snimanju albuma "Majko zemljo"
Tihomira Asanovića. YU grupa nastavlja kao trio, čekajući njegov
povratak. U tom periodu pojavljuju se na ljubljanskom BOOM festivalu, a
Dragi im se priključuje u uniformi. Tokom boravka u JNA Dragi Jelić je
učestvovao na snimanju drugog albuma grupe Time, a povremeno je
nastupao sa Asanovi-ćevom Jugoslovenskom pop selekcijom Početkom 1975.
godine, organizovan je Kongres rock majstora na kome su predstavljeni
najbolji domaći gitaristi Odsutnog Dragana Jelića zamenio je Kostić,
tako da je svirao na turneji uz Vedrana Božića, Josipa Bočeka i Gorana
Bregovića, a pratili su ih Žika Jelić i Raša Ðelmaš. Na duplom albumu
"Kongres Rock majstora" (Jugoton 1975.), koji su tim povodom snimili
gitaristi, Bata Kostić je jednu stranu popunio svojim pesmama.

Dragi se iz JNA vratio juna 1975. godine a sporazumno je grupu napustio
Bata Kostić. U to vreme postojala je mogućnost da im se pridruži Oliver
Mandić, ali je sve ostalo na pregovorima Početkom 1976. godine
objavljuju treći album, a sledećeg septembra kompilaciju "YU zlato"
na kojoj su se našli snimci sa singlova. Zatim nastupaju na festivalu
BOOM i koncertna verzija pesme "Sama" izlazi na ploči "BOOM 76" (PGP
RTB 1976.).

Godine 1976. napušta ih Raša Ðelmaš koji osniva grupu Zebra. Na njegovo
mesto dolazi malo poznati bubnjar iz Kosovske Mitravice Dragan Micić, a
krajem 1976. godine priključuje im se gitarista Nedžat Maculja. U
proleće 1977. godine odlaze na turneju po SSSR-u u okviru koje drže
šezdeset četiri koncerta. U novoj postavi iste godine snimaju album "Među zvezdama"
za koji im tekstove pored Dragog Jelića piše Marina Tucaković. Udarna
pesma "Opasno" opet pripada autorskom radu Bate Kostića, ali on se na
snimanju pojavljuje kao gost. Krajem 1978. godine Bata Kostić je ponovo
u grupi, a dolazi i novi bubnjar Dragoljub Ðuričić (ex Ribeli, Mama Co
Co) i klavijaturista Dragan Janković (ex Zdravo). Odlaze na još jednu
turneju po Sovjetskom Savezu gde sviraju svoj program i prate Kiću
Slabinca.

Sledeći LP "Samo napred" iz 1979. godine donosi pesme "Identitet", "Udaj se dobro", "Ideš mi na nerve", "Autobus za raj",
a tekstove je pisala Marina Tucaković. Pesme su komponovali Bata Kostić
i Dragi Jelić, a gost na snimanju je bio Laza Ristovski. Prateće vokale
pevale su Slađana Milošević i Bebi Dol. U to vreme popularnost im
opada, a i dolazak novog talasa im nikako nije išao na ruku. Krajem
avgusta 1981. godine izgoreo im je kombi i deo opreme u njemu, a Žika Jelić je bio povređen.

Posle tog incidenta YU grupa je prestala sa radom. Dragoljub Ðuričić je
prešao u Leb i sol, a Dragi i Žika su se orijentisali na ozvučavanje
koncerata, dok se Bata Kostić zaposlio u muzičkoj produkciji Radio
Beograda. U to vreme dobijaju vrednu posvetu od Discipline kičme koja
na ploči "Svi za mnom!" (Helidon 1986.) obrađuje njihovu pesmu "Čudna šuma". A
Dragi Jelić gostuje na snimanju jedne od verzija "Dečije pesme" na
istoimenom albumu Discipline kičme. Iako su povremeno nastupali, YU
grupa se okupila tek leta 1987. godine sa bubnjarom Bokom Bogdanovićem
i svirali su letnji angažman u Puli.

Odluku da se vrate na scenu krunisali su objavljivanjem albuma "Od zlata jabuka".
Udarni hit je naslovna pesma, materijal su opet komponovali Bata Kostić
i Dragi Jelić, a deo tekstova je pisao Nikola Čuturilo, dok je
klavijature svirao Saša Lokner. U to vreme Žika Jelić je gostovao na
prvoj ploči Nikole Čuturila, a Yu grupa se pojavila na koncertu Rock
legendi sa lndexima, Dragom Mlinarecom, Korni grupom, sastavom Time i
R.M. Točkom.


Na duplom koncertnom albumu "Legende Yu rocka" (Jugoton 1987.)
objavljene su žive verzije pesama "Čudna šuma", "U tami disko kluba",
"Crni leptir" i koktel sastavljen od hitova "Nona", "Kosovski božuri" i
"Sama". Novembra 1988. godine objavljuju LP "Ima nade" sa hitovima
"Mornar" i "Dunavom šibaju vetrovi". Za njim sledi ploča "Tragovi" koju
1990. godine snimaju sa Rašom Ðelmašem i gostima: Pera Joe (usna
harmonika), Saša Lokner (klavijature), Nikola Čuturilo (prateći vokali
i tekstovi). Autori muzike su Dragi Jelić i Bata Kostić.


Na proslavi povodom dvadeset drugog rođendana grupe okupljaju se stari
članovi, a grupa dobija i novajliju, gitaristu Petra Jelića, sina
trećeg brata Radeta sa kojim su nekada davno svirali u grupi Aibatrosi,
To je i trenutna postava grupe (Bata Kostić se po ko zna koji put
povukao) koja je u Italiji snimila album "Rim 1994". Ploča im je donela
radijski hit "Odlazim". Materijal su producirali Dragi Jelić i Mario
Zanini Kvirini (Mario Zannini Quirini) koji je svirao klavijature,
Pesme su komponovali Dragi i Petar Jelić, a autori tekstova su Zvezdana
Stanković, Ivan Ristić i Boris Telalović.

U jesen 1997. godine na tržištu se pojavio zanimljiv dokument,
piratski CD na kome je snimak koncerta YU grupe sa samog početka
karijere, iz zemunske Sinagoge. Od 1997. godine sa YU grupom povremeno
svira bubnjar Vlada Golubović (ex Instruktori)
Nazad na vrh Ići dole
Krupljanka

Krupljanka


Godina : 57
Location : Beograd
Datum upisa : 13.04.2009

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptySre Avg 26, 2009 10:09 pm

Zana


Zana je pop grupa iz Beograda, uspešna tokom 1980-ih u bivšoj Jugoslaviji.


Počeci

Zanu su u Beogradu 1980. osnovali klavijaturista Zoran Živanović i gitarista Radovan Jovićević. Grupa je dobila ime po svojoj prvoj i najpolularnijoj pevačici, Albanki Zani Nimani.

Grupa je objavila nekoliko singlova pre svog prvog albuma „Loše vesti uz rege za pivsku flašu“
koju je izdao Jugoton 1981. Tokom ovog kraćeg i manje poznatog početnig
perioda, Zana je bi novo talasna grupa. Zanine pesme su se nalazile na
kompilacijama „Svi marš na ples!“ i „Vrući dani i vrele noći“.


Popularnost

Grupa, a posebno Zana Nimani su postigli popularnost širom bivše Jugoslavije sa drugim albumom „Dodirni mi kolena“
koji su izdali za Jugoton. 1982. Sa ovim albumom grupa se prebacila na
više pop zvuk. Međutim, izvesni tragovi njihove prethodne faze su bili
očigledni i na ovoj ploči. Album je snimnjen u Torsbiju, Švedska,
između 20. maja i 25. juna 1982, a postavu su činili: pevačica Zana
Nimani, klavijaturista Zoran Živanović, gitaristi Radovan Jovićević i
Igor Jovanović, basista i prateći vokal Bogdan Dragović i bubnjar Pavle Nikolić
.

Godine 1983. su objavili treći album „Natrag na voz“, na kojoj se nalazile pesme „Majstor za poljupce“ i balada „Jabuke i vino“, duet Zane Nimani i bivšeg člana Bijelog dugmeta Željka Bebeka.


Solo karijera Zane Nimani

Zana Nimani je 1985. napustila grupu i započela uspešnu solo karijeru. Godine 1986. je objavila solo album „Noćas pevam samo tebi“.


Zana bez Zane

Uprkos Zaninom odlasku, grupa je nastavila da radi pod istim imenom sa novom pevačicom Natašom Gajović (1985-1988), koja je prevala na albumima „Crvene lale“ (PGP RTB 1985), „Otkinimo noćas zajedno“ (PGP RTB 1987) i „Vlak“
(Diskoton 1987) sa gostima kao što su Mladen Vojičić Tifa i Laza
Ristovski iz Bijelog dugmeta. Uz dolazak nove pevačice, grupa je
promenila svoj stil ka komercijalnijom pop muzici. Iz ovog perioda se
izdvajaju pesme „Vejte snegovi“ i „Oženićeš se ti“. Nataša Živković (1989-1990) je zamenila Gajovićku i pevala je na albumu „Miš“ (Diskoton, 1989) na kojoj se našao hit „Rukuju se, rukuju“. Gost na ovom albumu je bila srpska popfolk i kasnije turbofolk zvezda Dragana Mirković.

Sadašnja pevačica Jelena Galonić se pridružila grupi 1990. Sa njom je grupa objavila albume: „Nisam, nisam“ (1991), „Tražim“ (PGP RTS 1993), „Zanomanija“ (PGP RTS 1997), „Prijatelji“ (PGP RTS 1999) i „Kvaka“ (PGP RTS 2001).

Osnivač grupe Radovan Jovićević je napustio grupu 1999. i preselio
se u Sjedinjene Države. Grupa je 2006. objavila album „Kao nekad“ na
kom su se našli remiksi starijih hitova „Dodirni mi kolena“ i „Vejte
snegovi“.
Nazad na vrh Ići dole
Krupljanka

Krupljanka


Godina : 57
Location : Beograd
Datum upisa : 13.04.2009

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptySre Avg 26, 2009 10:19 pm

MIRZINO JATO
Mirzino jato predvodio je Mirza Alijagic, covjek ciji je glas bio
dublji od Postojnske jame, a osnovna znacajka scenskog nastupa bila mu
je da se nikad ne smije. Covjek je bio smrtno ozbiljan i okruzen dvjema
ljepoticama. Naravno, Mirzino jato bilo je sarajevska kopija njemackog
originala Boney M, a pjesme za bend pisao je Sead Lipovaca, vodja
Divljih jagoda. Kao najveci hit grupe ostala je zapamcena pjesma
Apsolutno tvoj, duhovita igra stranim rijecima i zanrom disco poezije.
Grupa je egzistirala nekoliko godina po jugoslavenskim pozornicama, a onda je projekt neprimjetno ugasen. Pjevac je karijeru nastavio u horu sarajevske opere, a pratece starlete razmilile su se okolo i stvorile neke svoje karijerice koje ce biti brzo zaboravljene i od kojih nece ostati prakticno nista.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyNed Maj 23, 2010 5:46 pm

OLIVERA(VUČO)  KATARINA -jedna od najzgodnijih pevačica ex Yu , raskošnog glasa i stasa...sada potpuno zaboravljena proživljava penzionerske dane .
Evo jednog odličnog biografskog sajta -pa se podsetite...........


[You must be registered and logged in to see this link.]












[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji put izmenio MadamX dana Sub Mar 18, 2017 2:34 am, izmenio ukupno 2 puta (Razlog : zamena slike)
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
malena debeljuca

malena debeljuca


Godina : 49
Location : tu sam negde,valjda
Humor : VOLEM !!!
Datum upisa : 23.09.2009

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyNed Maj 23, 2010 6:40 pm

Neoplanti
- Hej, koji si znak

Hej,koji si znak?Bik,Ovan il Rak
hej, da nisi Lav?Joj,jezim
se sav !
Hej, koji si znak? Bik, Ovan il Rak?
Hej,horoskop zna  
kog ne volim ja
Mama ti je Skorpija,to znam
ne bih reko da mi
prija - ja sam Vodolija
Slozicu se s tobom,to se zna
Svidja mi se
to sto nisi Devica.
Moj se znak sa Strelcem slaze,znam
Mada ti je
tata Strelac - tvrdi da sam krelac!
Ipak se uz mene drzi ti
Zvezde
kazu cekaju te - Blizanci!
Hej,koji si znak?...



Poslednji put izmenio MadamX dana Sub Mar 18, 2017 2:35 am, izmenio ukupno 2 puta (Razlog : nestanak slike)
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyNed Maj 23, 2010 6:46 pm

Ja ih se dobro sećam .Često su svirali i hotelu "Park" a dosta njih koji su nešto značili u muzičkom svetu Novog Sada i šire , bili su u nekoj od postava ovog benda . Lepa vremena......

Evo pa se podsetite: [You must be registered and logged in to see this link.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
malena debeljuca

malena debeljuca


Godina : 49
Location : tu sam negde,valjda
Humor : VOLEM !!!
Datum upisa : 23.09.2009

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyNed Maj 23, 2010 6:49 pm

eeee ondak znas i ovo ?!!!


Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyNed Maj 23, 2010 6:54 pm

malena debeljuca ::
eeee ondak znas i ovo ?!!!

Naravno ...Stakleno zvono -Zagreb
Pevač , onaj kuštravi se zvao Nano Prša . Jel tačno ? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
malena debeljuca

malena debeljuca


Godina : 49
Location : tu sam negde,valjda
Humor : VOLEM !!!
Datum upisa : 23.09.2009

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyNed Maj 23, 2010 6:59 pm

Danubius ::
malena debeljuca ::
eeee ondak znas i ovo ?!!!

Naravno ...Stakleno zvono -Zagreb
Pevač , onaj kuštravi se zvao Nano Prša . Jel tačno ? [You must be registered and logged in to see this image.]


BRAVOOOO,ODGOVOR JE TOCAN !!! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyČet Jun 17, 2010 10:00 pm

Ana Sasso


Mnogima je ključna riječ: "Pipi!" sasvim dovoljna da se vrate u mladost i ponovno prožive svoje prve erotske fantazije s Anom Sasso
i mokrom bijelom majicom (odnosno, onime što se ispod nazire) u glavnim
ulogama. Mlada Splićanka je "đuskajući" u toj reklami "uđuskala" u
povijest. Reklami je prethodio izbor za Miss Jugoslavije 1982. godine.Oprobala se u svemu ,od muzike do filma, ušla u prvih 15 Miss Universe ,udaja joj je okončala karijeru .

Sada živi u Splitu sa ondašnjim ,( 5 godina mladjim hirurgom ) ima 47 godina i još uvek ima savršenu liniju .













[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyPet Jun 18, 2010 9:25 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Bora Spužić Kvaka.....apsolutni mega star narodne muzike . Čak bi se moglo reci da je Toma Zdravković uzeo mnogo od njegovog imidža Pogledajte ovaj sajt -zaprepastićete se koje pesme je ovaj čovek komponovao ili pevao.

[You must be registered and logged in to see this link.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
malena debeljuca

malena debeljuca


Godina : 49
Location : tu sam negde,valjda
Humor : VOLEM !!!
Datum upisa : 23.09.2009

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyPet Jun 18, 2010 9:29 pm

A vo Macedonia.........



Славе Димитров





Љупка Димитровска
Nazad na vrh Ići dole
neiskusan
Sasvim običan lik
neiskusan


Location : Negde daleko
Humor : :)
Datum upisa : 17.01.2010

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptySre Dec 08, 2010 12:17 am

I ova je lepa

Nazad na vrh Ići dole
Harite
White Angel
Harite


Godina : 47
Datum upisa : 02.11.2010

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptySre Dec 08, 2010 12:29 am

Nazad na vrh Ići dole
EAGLE

EAGLE


Location : NS
Humor : CRNI
Datum upisa : 04.08.2010

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptySre Dec 08, 2010 9:21 am

Nazad na vrh Ići dole
Doktor Zo

avatar


Datum upisa : 29.01.2011

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyNed Apr 03, 2011 5:25 pm

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyNed Apr 03, 2011 5:40 pm

Kad pomenu Biseru.....

[You must be registered and logged in to see this image.]

ZAFIR HADŽIMANOV

SENKA VELETANLIĆ

...oni nekako idu zajedno ....










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyNed Apr 03, 2011 10:59 pm



aplauseee











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyNed Apr 10, 2011 11:25 pm



ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... 900975











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyNed Apr 10, 2011 11:47 pm





[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyNed Apr 10, 2011 11:50 pm



ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... 900975











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyPon Apr 11, 2011 12:02 am




[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyPon Apr 11, 2011 12:08 am



55555











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyPon Apr 11, 2011 12:58 pm

Korni Grupa


Prvi nastup Korni grupa je imala u beogradskom Domu sindikata. Međutim kako se pevačici grupe, Seki Kojadinović nije svideo izbor pesama za nastup, ona je odbila da ih izvede. Pesme je otpevao klavijaturista Kornalije Kovač.
Posle tog nastupa, Seka Kojadinović više nije bila član grupe, a Kovač je umesto nje angažovao u to vreme perspektivnog beogradskog soul pevača Dušana Prelevića. Sa pesmom Cigu-ligu nastupaju u Zagrebu na izboru za jugoslovenskog predstavnika za Evroviziju. Dušan Prelević je nastup došao u poslednjem trenutku, pripit, i to je bio njegov kraj u Korni grupi. Novi pevač postaje Riječanin Dalibor Brun. Pre Korni grupe Brun je pevao u Uraganima i sa njima snimi jedan singl (pesme Deborah i Radi moje ljubavi). Na muzičkom festivalu Opatija izvode kompoziciju "Devojčice mala" i ona se nalazi na singlu zajedno sa pesmom Priča se zagrebačkog kvarteta 4M. Sa Daliborom Brunom Korni grupa snima nekoliko hit-singlova. Sredinom 1969. godine i on napušta grupu.
Septembra 1969. u grupu umesto Dalibora Bruna dolazi Dado Topić iz grupe Dinamit iz Osijeka. Na njegov predlog, grupi se priključuje solo-gitarista Josip Boček. Sa Bočekom i Topićem Korni grupa razvija svoju ideju progresivne muzike što rezultira, za to vreme, prilično avangardnim i neobično dugim kompozicijama (Jedna žena i Prvo svetlo u kući br. 4). Na Zagrebačkom festivalu 1970. godine Korni grupa osvaja prvo mesto sa kompozicijom Jedna žena. Te godine rade i muziku za film Miše Radivojevića Bube u glavi. Godine 1971. grupa snima muzičku poemu 1941. na stihove Branka Ćopića. Poema je urađena za potrebe TV emisije Jedan čovek jedna pesma Jovana Ristića. Vođen ličnim ambicijama, pevač Dado Topić napušta Korni grupu, odlazi u Zagreb, i tamo osniva jedan od najznačajnih jugoslovenskih rok bendova - Tajm.
Novi pevač Korni grupe postaje do tada nepoznat solista sarajevskih Ambasadora Zdravko Čolić. U grupi ostaje oko pola godine. U tom periodu relizuju singl sa pesmama Gospa Mica, Kukavica i Pogledaj u nebo. Početkom 1972. godine Zlatko Pejaković iz Osijeka postaje novi frontmen Korni grupe. On je pre toga bio član grupe Zlatni akordi. Sa Pejakovićem grupa realizuje svoj debitantski album koji predstavlja prekretnicu u jugoslovenskoj popularnoj muzici. Opredelivši se za složene muzičke teme (Put na Istok, Bezglave Ja Ha horde...), Korni grupa nudi diskografskom tržištu jednu od prvih ozbiljnijih LP ploča. Iste godine grupa nastupa na čuvenom Montery Jazz festivalu u Švajcarskoj.
Krajem 1973. godine pod imenom The Cornelians i sa tekstovima otpevanim na engleskom, Korni grupa snima simfo rok album Not An Ordinary Life. U proleće 1974. godine pobeđuju na Opatijskom festivalu i postaju jugoslovenski predstavnici na takmičenju za Pesmu Evrovizije u Brajtonu. Singl sa pesmama na engleskom Moja generacija i skraćena verzija Jedne žene se pojavljuje na italijanskom tržištu. Razočaran slabim prijemom albuma Not An Ordinary Life kao i lošim plasmanom na Evroviziji (dvanaesto mesto) vođa benda Kornelije Kovač odlučuje da grupa prestane sa radom. Zvaničan datum prestanka rada jeste 1. decembar 1974. godine. U novosadskom Studiju M grupa je održala dva oproštajna koncerta. Deo tog materijala se pojavio na prvom duplom jugoslovenskom albumu Mrtvo more.
Po raspadu Korni grupe, Kornelije Kovač je započeo veoma uspešnu solo karijeru, pevač Zlatko Pejaković se posvetio zabavnoj muzici, solo gitarista Josip Boček postao je studijski muzičar. Na duplom albumu Kongres rok majstora (Jugoton, 1975) je dobio jednu stranu. na njoj se nalazi i odlična instumentalna kompozicija Dinamit.
Bas gitarista Bojan Hreljac je kao studijski muzičar snimio preko četiri hiljade pesama, a radio je kao producent i muzički urednik na RTS-u.
Vladimir Furduj Furda kao studijski muzičar takođe snima brojne ploče. Za zagrebački Jugoton 1985. godine objavljuje solo album Furda.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Najbolji muzičari koje je u to vreme imala ex Yu -a snimali su neke blesave pesmičuljke (uglavnom )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
daca

daca


Godina : 52
Datum upisa : 12.06.2009

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptySre Apr 13, 2011 7:54 pm






Inace ovo je grupa koja je iz Zajecara i oni su osnovali Zajecarsku
gitarijadu,legende grada Zajecara na celu sa frontmenom grupe Momcilom
Radenkovicem.Tuzno je to sto je na ovogodisnjoj Gitarijadi Djordje David
izjavio da u Zajecaru treba podici spomenik gitari i Dzimiju
Hendriksu.Ako je neko zasluzio spomenik vezan za gitarijadu to su onda
ovi ljudi i njihov frontmen Momcilo Mosa Radenkovic.
Nazad na vrh Ići dole
daca

daca


Godina : 52
Datum upisa : 12.06.2009

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptySre Apr 13, 2011 7:59 pm

Nazad na vrh Ići dole
daca

daca


Godina : 52
Datum upisa : 12.06.2009

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptySre Apr 20, 2011 7:21 pm

Nazad na vrh Ići dole
Doktor Zo

avatar


Datum upisa : 29.01.2011

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyPet Apr 22, 2011 10:34 pm

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyPet Apr 22, 2011 10:45 pm

Nazad na vrh Ići dole
Doktor Zo

avatar


Datum upisa : 29.01.2011

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyPet Apr 22, 2011 10:52 pm

Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyPet Apr 22, 2011 11:16 pm



:xxxxx:











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
nezaborav

nezaborav


Godina : 65
Location : između užurbanih koraka i slučajnih susreta
Humor : produhovljeno realan i otmeno uzvišen
Datum upisa : 20.04.2011

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyPet Apr 22, 2011 11:31 pm

Ko se još seća Mahira Paloša i pesme " Spavaj cvete moj",
Grupe " Ciciban" i pesme " Dođi mi na čaj",
Grupe " 4 M"i pesme " Dobar dan"
Dalibora Bruna,
Radmile Mikić?
:klavir:
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyPet Apr 22, 2011 11:38 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
EAGLE

EAGLE


Location : NS
Humor : CRNI
Datum upisa : 04.08.2010

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyPet Apr 29, 2011 6:40 pm



Nazad na vrh Ići dole
neiskusan
Sasvim običan lik
neiskusan


Location : Negde daleko
Humor : :)
Datum upisa : 17.01.2010

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptySub Jul 02, 2011 4:07 pm

Nazad na vrh Ići dole
Najda M.

Najda M.


Godina : 61
Location : odavde do beskraja
Humor : vrlo zastupljen
Datum upisa : 06.03.2011

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyPet Jul 15, 2011 1:28 am











Ko svoju tamu spoznao nije, teško će put do svetlosti naći.

Najda M.
Nazad na vrh Ići dole
http://emina-utrenusna.blogspot.com/
Najda M.

Najda M.


Godina : 61
Location : odavde do beskraja
Humor : vrlo zastupljen
Datum upisa : 06.03.2011

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyPet Jul 15, 2011 1:48 am











Ko svoju tamu spoznao nije, teško će put do svetlosti naći.

Najda M.
Nazad na vrh Ići dole
http://emina-utrenusna.blogspot.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptySub Avg 06, 2011 9:53 am

Sećate se "SNEKI" ? [You must be registered and logged in to see this image.]









SNEŽANA BABIĆ NE IZLAZI IZ ROZE HALJINE




Subota, 6. Avgust, 2011.|




Snežana Babić već mesecima ne izlazi iz iste roze haljine, koja joj, priznajemo, dobro stoji







[You must be registered and logged in to see this image.]


Vreme da se presvuče.
Sneki Babić već nekoliko meseci unazad možemo videti u istoj kreaciji - roze haljinici.

Jeste da dugonogoj pevačici sve odlično stoji, makar navukla na sebe i običan džak, ali ne treba baš preterivati.

Da se Sneki baš zaljubila u svoju toaletu, može se hronološki
ispratiti. Premijerno ju je prošetala početkom godine kod Lee Kiš, potom
je na red stigla televizija DM sat i emisija „Promocija“, dok je treću
sreću njena roze ljubimica doživela u emisiji „Kad padnu maske“ Siniše
Medića na Televiziji BN. Voditelj je tada bio džentlmen, pohvalio je
Snekinu „opet-roze“ haljinicu, i taman smo pomislili da je samo to
čekala, pa da je promeni, kad, eto ti je nedavno na nastupu...

Sva je prilika da je neće uskoro spakovati u ormar.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
zirafa
Vitez od reči
zirafa


Godina : 68
Datum upisa : 29.03.2010

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyUto Avg 09, 2011 5:59 pm

Nazad na vrh Ići dole
zirafa
Vitez od reči
zirafa


Godina : 68
Datum upisa : 29.03.2010

ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... EmptyUto Avg 09, 2011 6:04 pm

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty
PočaljiNaslov: Re: ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........   ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća........... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ZABORAVLJENE MUZIČKE ZVEZDE -ko se seća...........
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Zaboravljene i zapostavljene ...
» Zaboravljene ljudske osobine

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MUZIKA MILIONA :: MUZIČKE TEME (RAZNO)-
Skoči na: