DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Sexisticki vicevi (Z)  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Sexisticki vicevi (Z)  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Sexisticki vicevi (Z)

Ići dole 
+2
brdjanin
Lakota
6 posters
AutorPoruka
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Sexisticki vicevi (Z)  Empty
PočaljiNaslov: Sexisticki vicevi (Z)    Sexisticki vicevi (Z)  EmptyPon Dec 16, 2013 2:17 pm

Did you hear they finally made a device that makes cars run 95% quieter? Yeah, it fits right over her mouth.

Jesi cuo da je napokon napravljen aparat koji pravi rad auta 95% tisim? Da, taman za njena usta  dm2 dm2 dm2 dm2 dm2
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Sexisticki vicevi (Z)  Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexisticki vicevi (Z)    Sexisticki vicevi (Z)  EmptyPon Mar 03, 2014 4:54 pm


Čuvajte se malih žena, to da valja naraslo bi.  smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Sexisticki vicevi (Z)  Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexisticki vicevi (Z)    Sexisticki vicevi (Z)  EmptyPon Mar 03, 2014 4:57 pm

100 ljudi-100 ćudi.
100 žena-200 grudi! zlz










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Auror@
SOLDIER of LOVE
Auror@


Godina : 64
Location : Neoplanta
Humor : aha
Datum upisa : 12.04.2014

Sexisticki vicevi (Z)  Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexisticki vicevi (Z)    Sexisticki vicevi (Z)  EmptyČet Apr 24, 2014 4:27 pm

Naučnici su rešili da naprave jedan socijalni eksperiment . Izabrali su dva pusta ostrva . Na jednom ostrvu su naselili 25 muškaraca i jednu ženu a na drugom 25 žena i jednog muškarca . Posle tri meseca rešili su da vide rezultate .

Prvo su otišli na ostrvo sa 25 muškaraca i jednom ženom . Ostrvo je bilo sredjeno , prelepe brvnare , putevi , kanalizacija , vodovod . U selu tron a na njemu sedi žena i viče :
- Ivaneeee !!! Dolazi ovamo !!! Kojim peskom posipaš tu stazu ???
Žutim .
- A šta sam ja rekla ???
- Crvenim .
- Tako je Ivane , crvenim !!! Ček da vidim koji si u spisku ... peti??? E sad ćeš da budeš dvadeset i peti za kaznu !!! Ajd' sad nazad na posao !!!

Naučnici su seli u čamce i krenuli ka ostrvu na kojem je 25 žena i jedan muškarac ...
Ostrvo je bilo u totalnom haosu !!! Blato i prljavština , napola srušene kuće ... na sred sela palma a na njoj muškarac ... a pod palmom žene i viču :
- Vasoooo !!! Silazi !!! Prošlo je pet minuta !!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Sexisticki vicevi (Z)  Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexisticki vicevi (Z)    Sexisticki vicevi (Z)  EmptySub Apr 26, 2014 3:52 am

Rečenica kojom se završava prepucavanje na temu muško-ženske hrabrosti.

- Joj što me boli zub, joj majko, jooooj oče, jooooj...
- Šta kukaš jebote zub, kako bi se porodio u pm?
- Kakav crni porod? Ne bi mene niko 'eb'o!
Nazad na vrh Ići dole
Auror@
SOLDIER of LOVE
Auror@


Godina : 64
Location : Neoplanta
Humor : aha
Datum upisa : 12.04.2014

Sexisticki vicevi (Z)  Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexisticki vicevi (Z)    Sexisticki vicevi (Z)  EmptyNed Apr 27, 2014 4:01 pm

otvorena robna kuca sa 5 spratova u kojoj se prodaju muskarci. pravilo je da se moze ici od prvog do zadnjeg sprata i odabrati muskarac kakvog hoces ali se ne moze vracati na prethodni sprat. i tako djevojka dodje na 1. sprat kad tamo pise: "ovdje su muskarci koji dobro izgledaju". razmislja ona: "sta ce mi muskarac koji samo dobro izgleda, idem ja dalje". dodje na 2. sprat kad tamo pise: "ovdje su muskarci koji dobro izgledaju i imaju dobar posao." konta ona da je to dobro al da vidimo sta je na 3. spratu. dodje na 3.sprat kad tamo pise: "Ovdje su muskarci koji dobro izlgedaju, imaju dobar posao, i pazljivi su i osjecajni". konta ona: "sve super, al sta li je na 4. spratu" dodje na 4. sprat kad tamo pise: " Ovdje su muskarci koji dobro izlgedaju, imaju dobar posao, pazljivi su i osjecajni i zele brak i djecu". konta ona da je to idealno al je i dalje zanima sta je na zadnjem, 5.spratu. dodje gore kad tamo pise: "ovdje nema muskaraca, molimo vas da napustite robnu kucu". ovo je dokaz da je zene nemoguce zadovoljiti. 
e sad... otvorena ista takva robna kuca ali se u njoj prodaju zene. na 1. spratu pise:" ovdje su zene koje vole sex". na 2. spratu pise: "ovdje su zene koje vole sex i ne gundjaju" a sta je na 3. spratu, to niko ne zna, jer nijedan muskarac jos nije otisao na 3.sprat!

 b66667 
Nazad na vrh Ići dole
zoran1970
Mejac
Mejac
zoran1970


Godina : 53
Datum upisa : 03.09.2011

Sexisticki vicevi (Z)  Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexisticki vicevi (Z)    Sexisticki vicevi (Z)  EmptyUto Jun 24, 2014 11:24 pm

Covek vodi ljubav sa ljubavnicom. Ludilo, sve se trese.
Otvaraju se vrata, ulazi njen muz visok 2 metra i tezak 130 kg.
Hvata nesretnika za nogu i vrat, iznosi ga na terasu i baca sa 9 -og sprata.
-Covek, dok pada, razmislja u sebi:
"Konju jedan, koji ti je k.... ovo trebalo - imas super zenu, i decu,
dobra kola, dobru platu..."
-Dole prolazi traktor i vuce prikolicu sa senom i covek - tras - pada na seno.
Ustaje, otresa seno sa sebe i kaze:
E, što ja serem kad se uplašim!
Nazad na vrh Ići dole
Rara Avis
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Rara Avis


Datum upisa : 03.11.2012

Sexisticki vicevi (Z)  Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexisticki vicevi (Z)    Sexisticki vicevi (Z)  EmptyUto Jan 13, 2015 2:56 pm

Sinoć sjedimo ja i žena na kauču i razgovaramo o životu.
Razgovor nas odvede i na razmišljanje o dignitetu ljudskog života.
Kažem ja njoj:
- Draga, ako ja ikada budem u stanju vegetiranja, ovisan o aparatima i tekućinama, molim te isključi sve te aparate i prekini odmah dovod tečnosti koje me drže u životu!

Čim ...sam to izrekao, žena ustade, isključi TV i uze mi pivo! Jarane, zamalo mi srce ne otkaza! affraid

smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Rara Avis
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Rara Avis


Datum upisa : 03.11.2012

Sexisticki vicevi (Z)  Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexisticki vicevi (Z)    Sexisticki vicevi (Z)  EmptyUto Jan 13, 2015 3:02 pm

Naučno dokazano
Zašto muškarci prde više od žena?
Zato što žene ne ćute dovoljno dugo da stvore potreban pritisak. muhaaa
Nazad na vrh Ići dole
Rara Avis
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Rara Avis


Datum upisa : 03.11.2012

Sexisticki vicevi (Z)  Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexisticki vicevi (Z)    Sexisticki vicevi (Z)  EmptyUto Jan 13, 2015 3:05 pm

*Najnoviji Njutnov zakon glasi:
koliko god da ga otreseš uvek ti ostane jedna kap za gaće!!!

smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Rara Avis
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Rara Avis


Datum upisa : 03.11.2012

Sexisticki vicevi (Z)  Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexisticki vicevi (Z)    Sexisticki vicevi (Z)  EmptyUto Jan 13, 2015 3:32 pm

Udaje se Mara i kako se svadba bliži ona sve tužnija. Vidi to njena baka i krene da je tješi i savjetuje:
- Vidi, curo, nije to ništa. Prvu noć malo će boljeti, al` žensko si, mora se trpjeti. Proći će.
- Drugu noć će te isto boljeti al` manje. I treću noć će boljeti, a četvrtu nema ništa da boli, samo neka milina će te obuzeti po trbuhu!

A Mara će:
- Ma nije to bako. Ja se jebem ko zmaj, nego ne znam kuhati... :auuu:

smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
 
Sexisticki vicevi (Z)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» vicevi -sex:))
» Vicevi Facebook
» vicevi-CRNOGORCI

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVET ZABAVE :: SMEJAONICA :: VICOTEKA-
Skoči na: