DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
SILOVANJE BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
SILOVANJE BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 SILOVANJE

Ići dole 
+32
Astra
ZoxZoja
brdjanin
promaja
Gagica78
Lakota
debilko
zoran1970
Ivana_258
Gothic
dusicaa
Danubius
sonia
tok tuk tok
el_vibrador
Tarja
Tattoo
AstrinaKomsinica
podbarac
emanuella
sabljar
Samhain
Samouka
bokki78
komunikativn@
brunolino
doctorr67
Kica/Praja
Lily
svilanaasvaltu
montoya
slatkicass
36 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyNed Avg 10, 2008 12:19 pm

Силовање је злочин присиљавања особе на сексуални акт са тешким физичким и емоционалним последицама.U zavisnosti od načina i starosti silovane osobe, za ovo krivično delo je predvidjena po nasim zakonima kazna od 1 -10 godina .Često se misli da su većinom silovanju izložene žene , no jednako su izloženi i deca , pa i muškarci , dakle silovatelj ne mora obavezno biti muskarac. Silovatelji , zajedno sa pedofilima, se smatraju najnizom karikom zločinaca, pa su posebno izloženi preziru i agresiji ostalih zatvorenika čak i u zatvorima. Šta vi mislite, koja bi bila primerena kazna za ovaj zločin ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyNed Avg 10, 2008 12:29 pm

Svaki vid silovanja je grozan,ali silovanje djece.....to je nesto najgore sto postoji po meni.Kad pomislim sta treba da osjeca dijete pri tome,dodje mi slabo........a kazna,smrt je preblaga.Dajem masti na volju,iako je to nemoguce,ja bih takve osudila da ih natakinju na neke sprave koje su nekoliko puta sire od njihovog "otvora" i svakdnevno ponavljala tu seansu,dok ne popuca sve sto moze jer tako se osjecalo dijete koje je on upropastio.
Znam da je monstruozno,ali zlocincu treba pokazati na njemu sta je napravio.S tim da nema pomilovanja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyNed Avg 10, 2008 12:41 pm

Seksualna zlostavljanja u zatvorima nisu retkost

Silovani ćute iz straha

Autor: K. Jovanović | 10.08.2008. - 06:26

[You must be registered and logged in to see this image.]
Neposredno po dolasku u zatvor, dobio sam "ponudu" - ili da nekog da pretučem ili ću biti silovan. To je bio svojevrstan test, da pokažem da li sam "maša" ili "snaša". Nisam pristao i počeli su da me kažnjavaju svakodnevno. Jedan od načina mučenja bilo je i seksualno zlostavljanje. Nisam imao nikoga da me štiti i tako sam dugo trpeo iživljavanja - kaže za "Blic nedelje" dvadesetdvogodišnji mladić koji zbog teške krađe višegodišnju kaznu izdržava u valjevskom zatvoru.

Sličnu priču ima četrdesetogodišnji muškarac koji je zbog ubistva iz nehata služio kaznu u zatvoru u Sremskoj Mitrovici. Zbog slabog materijalnog stanja bio je prinuđen da "pruža" seksualne usluge kako bi zaradio za cigarete, ili nešto novca za hranu.
- U našim zatvorima postoji seksualno zlostavljanje i seksualno iskorišćavanje. Ovaj drugi vid seksualnog uznemiravanja je najprisutniji i najviše su na udaru oni koji nemaju novca, pa su primorani da "rade". U zatvorima je prisutan i model "usluga za uslugu", kad su osuđenici primorani da učine par seksualnih usluga onome ko ih kasnije štiti od drugih - kaže Milan Popović, novinar RTS-a i autor dokumentarnog serijala "Dosije zatvor".
Iako pomenuti primeri seksualnog zlostavljanja u domaćim zatvorima nisu usamljeni, o tome se malo zna, a još manje priča.
- U zatvoru se sve brzo sazna. Sve se brzo pročuje i nema tajni. U sobama spava i više od 50 zatvorenika. Neki od njih su psihopate, mnogi su veoma agresivni. Ima silovanja, ali se prijavljuje svako deseto. Silovani ćute, zbog sramote i straha, ne žale se stražarima jer su i oni u dosluhu sa zlostavljačima. Ako se neko požali, može da očekuje prebijanje ili višestruko silovanje. Ne znam nikoga ko je dobro prošao nakon što se požalio - kaže Popović, koji zbog pretnji nekih zatvorenika nije objavio najpotresnije ispovesti zatvorenika.
Prema rečima Damira Joke, načelnika u Upravi za izvršenje zavodskih sankcija, statističkih podataka o broju seksualnih zlostavljanja u domaćim zatvorima gotovo da i nema jer se, prema procenama, tek svako deseto prijavljuje.
- Ovakav vid zlostavljanja je karakterističan za velike kazneno-popravne ustanove poput požarevačke "Zabele", zatvora u Nišu i Sremskoj Mitrovici. U pojedinim sobama nalazi i po 80 osuđenika i tu se svašta dešava - kaže Joka.
Strah od nasilnika, osećaj poniženosti i nepoverenje u zatvorske vlasti osnovni su razlozi zbog kojih žrtve ne prijavljuju ovakve slučajeve.
Na udaru zlostavljača najčešće su tri grupe osuđenika, a najugroženiji su oni koji su se iza rešetaka našli zbog silovanja ili protivprirodnog bluda.
- Za takve nema spasa. Odmah se u zatvoru pročuje ko je novi zatvorski "cimer". Dešava se da osuđeni za silovanje mole čuvare da ne kažu zbog čega su došli u zatvor kako bi se sačuvali. Ugrožene su i takozvane "drukare", osuđenici koji sarađuju sa stražarima i čuvarima - objašnjava Milan Popović.
Damir Joka tvrdi da su do sada, u nekoliko slučajeva imali pouzdane podatke o seksualnom nasilju, imena počinilaca i žrtava, ali da nisu uspeli da pokrenu krivični postupak jer su žrtve negirale nasilje i nisu htele da svedoče.


Niški "džuboks"
U niškom zatvoru poznat je slučaj takozvanog džuboksa. Reč je o improvizovanoj napravi koja liči na kutiju i ima jedan otvor. S jedne strane je jedan osuđenik koji "radi" za cigare, a s druge se ređaju ostali osuđenici.
Crni rekord iz 2000. godine
Najviše silovanja i zlostavljanja u zatvorima zabeleženo je 2000. godine kada je došlo da najveće pobune osuđenika u istoriji srpskih zatvora. Tada je, u zatvoru u Sremskoj Mitrovici, izvesni "Tile" koji je bio poznat po seksualnom zlostavljanju osuđenika, iskoristio haos koji je nastao i silovao na desetine osuđenika.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyČet Avg 28, 2008 6:53 pm

KURŠUMLIJA, 23.08.2008

BETA

Uhapšen osumnjičeni za silovanje starice
Policija u Kuršumliji privela je Nebojšu T. (49), osumnjičenog za silovanje Vidosave D. (82) i određen mu je 48-satni pritvor, saznaje Beta u Upravi policije u Prokuplju.

Prema navodima iz policijske istrage, Nebojša T. iz Kuršumlije je juče u 1.30h provalio u kuću Vukosave D. u centru grada i u dva navrata silovao staricu. Osumnjičceni je žrtvu davio maramom i povredio joj vrat.

Kako Beta saznaje, Nebojša T. je prošle godine osuđen na četiri godine zatvora za slično delo.



Maloletnik silovao babu
Zoran P. (17) iz Srpskog Krstura silovao Vidu Ž. (86) iz tog sela, koja se od trauma i povreda oporavlja u novokneževačkoj bolnici

NOVI KNEŽEVAC - Sedamnaestogodišnji Zoran P. iz Srpskog Krstura kod Novog Kneževca uhapšen je zbog sumnje da je 19. avgusta silovao Vidu Ž. (86) iz tog sela.

U ranim jutarnjim satima razvalio je vrata na Vidinoj kući i banuo sa maramom preko lica pred preplašenu staricu, koja živi sama. Kada je odbila da ga zadovolji rukom, kako je to seksualni manijak zahtevao, obrušio se na nesrećnu ženu i silovao je. Policija je nakon nekoliko dana pronašla silovatelja, kome je određen pritvor u trajanju do 30 dana. Zoran P. je nezaposlen, a do ovog nemilog događaja nije važio za problematičnog tipa kakav je njegov stariji brat Goran. On je 2001. godine silovao Draginju Š. iz Srpskog Krstura.

Žitelji sela su šokirani činjenicom da su se za relativno kratko vreme dva brata odlučila na takav bezuman čin. Između dva nemila događaja, čije su žrtve bile starije žene koje su živele same, krajem pretprošle godine dogodilo se još jedno silovanje. Pera Ivanov (28) iz Srpskom Krstura 21. novembra 2006. godine pretukao je i silovao Sofiju M. (86).

- Vida se oporavlja od trauma i povreda u novokneževačkoj bolnici. Naše selo ima oko 1.100 stanovnika. Postoji stotinak staračkih domaćinstava sa po jednim članom. Nakon poslednjeg slučaja silovanja naročito strahuju žene koje žive same. Iz tog razloga u petak ćemo održati sednicu saveta MZ, na kojoj će učestvovati predsednik opštine Novi Kneževac Dragan Babić i predstavnici policije. Zahtevaćemo da policija bude non-stop prisutna kako bi se krađama i silovanjima stalo na put. U našem selu postoji policijsko odeljenje, ali policajci ne dežuraju svakog dana - kaže sekretar i matičar MZ Srpski Krstur Dušan Ilkić.

Ozlojeđeni Krsturci kažu da su spremni da organizuju seoske straže kako bi se odbranili od lopova i silovatelja.




KOMŠIJE SILOVALE DEVOJČICU
22.Avg.2008, Izvor: Press Online


Trojica mladića, od kojih su dvojica maloletna, sumnjiče se da su silovali dvanaestogodišnju Jelenu R. u romskom selu Nanomir kod Valjeva

Dvanaestogodišnju devojčicu Jelenu R. iz mioničkog sela Nanomir silovala su trojica njenih komšija! Devojčica je zlostavljana dva sata u šumarku koji se nalazi pedesetak metara od njene kuće! Valjevska policija uhapsila je samo Gorana D. (18). Maloletni Miloš D. (15) je pušten posle višečasovnog ispitivanja, dok treći dečak Danijel D. (13) ne može biti krivično gonjen jer ima manje od 14 godina!

Nesrećna devojčica silovana je u ponedeljak uveče. Njena majka Stanica (32) kaže da ju je oko 22 sata poslala kod komšinice po lek.
- Ta komšinica živi blizu nas. Kada je prošlo sat vremena, počela sam da se nerviram i da brinem jer se Jelena još nije vratila kući. Onda sam zajedno sa sinom krenula da je tražim. Sin je otišao na jednu, a ja na drugu stranu. Oko ponoći na putu me je našla jedna rođaka i rekla mi je da se brzo vratim kući, da je moj sin pronašao Jelenu u obližnjem šumarku potpuno golu - priča za Press majka nesrećne devojčice.
Pronašao je brat
Stanica kaže da su njenu ćerku trojica momaka, njihovih komšija, sačekala na ulici dok se vraćala kući.
- Oni su je čekali ispred kuće u kojoj niko ne živi. Goran ju je prvi pozvao da dođe do njega da joj kaže nešto. Kad je prišla, on ju je uhvatio za ruku i odvukao u mrak. Zatim ju je, zajedno sa Milošem i Danijelom, odveo u obližnji šumarak ispod kuće, koji se nalazi na samo 50-ak metara od našeg doma. Prvo su joj pocepali majicu i svukli pantalone, a onda ju je prvi silovao Goran, dok su Danijel i Miloš čuvali stražu. Onda je došao Miloš, udario joj dva šamara i počeo da je siluje. Posle njega, silovao ju je Danijel. Zapretili su joj da ne sme nikom ništa da kaže. Iako je mesto gde je moja ćerka silovana blizu naše kuće, niko ništa nije čuo, jer je te noći bilo slavlje kod naših komšija - kaže Stanica.
Devojčicu je golu u šumarku pronašao brat Milorad (15) i tako sprečio Gorana D. da je siluje po drugi put!
Plaši se da izađe napolje
- Na putu sam video Danijela, koji je očigledno čuvao stražu Milošu i Goranu. Bilo mi je sumnjivo šta radi ispred kuće u kojoj niko ne živi. Pitao sam ga da li je video moju sestru, a on mi je samo rekao da ništa ne zna o njoj i brzo je otrčao u livadu ispod kuće. Krenuo sam za njim, a onda sam video golu sestru kako leži na travi. Nije mogla da hoda ni da govori! Na rukama sam je odneo do kuće - kaže Milorad, i dodaje da su Goran i Miloš pobegli u obližnju šumu čim su ga videli.

Jelena je te noći samo plakala, odbivši da kaže roditeljima šta joj se dogodilo. Sutradan je sve ispričala.
- Nije mi jasno zašto su to uradili mojoj ćerki. Nismo ni sa kim od njih bili u svađi. Taj Goran je naš kum, dolazio nam je u kuću povremeno i nikad se nije čudno ponašao prema Jeleni, a Miloš se družio sa mojim sinom. Strašno je šta su uradili mom detetu. Bog će im suditi - rekao je Jelenin otac Goran R. (34).
Jelenu smo zatekli u njenoj sobi. Dok su roditelji pričali o njenoj nesreći, ona je neprekidno plakala. Kratko nam je rekla da od ponedeljka ne izlazi iz kuće i da više neće da ide u školu zbog sramote koju je doživela, ali i straha da joj se nešto slično ne dogodi opet.
Izvori Pressa iz policije navode da nema sumnje u to da je devojčica Jelena R. silovana. Goran D. je uhapšen u četvrtak uveče i u zakonskom roku će biti priveden istražnom sudiji Okružnog suda u Valjevu.



Uhapšeni Željko M. (19) i Ivan Š. (39) iz Mladenovca
Oteli, drogirali i silovali devojčicu

BEOGRAD - Mladenovačka policija uhapsila je Željka M. (19) i Ivana Š. (39) iz ovog grada osumnjičene da su u noći između četvrtka i petka silovali 15-godišnju D.S., kao i da su je pre iživljavanja drogirali, saznaje „Blic“.

Obojici su lisice stavljene 25. jula uveče i sledećeg dana su privedeni istražnom sudiji. U petak pre podne građani koji su prolazili Ulicom kralja Petra Prvog primetili su da na prozoru na drugom spratu zgrade stoji devojčica. Pomislili su da hoće da skoči i da se ubije i odmah su pozvali policiju. Patrola i vatrogasci uspeli su da uplašenu, bosonogu devojku spuste s prozora. Ona je odvedena na razgovor u policijsku stanicu.
Međutim, nesrećna devojčica im je tada ispričala šta se zapravo dogodilo. Odmah su pozvani njeni roditelji i radnik Centra za socijalni rad, jer je maloletnica pred njima ispričala da nije želela da se ubije, već da pobegne iz stana u kojem su je dva muškarca zaključala.
Ispričala je da je prethodne večeri u Lazarevcu srela Željka M. i Ivana Š., koji su u tom gradu bili u provodu. Ušla je u njihov automobil i dovezli su je u Mladenovac, gde su je uvukli u stan, koji je iznajmio Ivan Š. Prema njenoj izjavi, dvojica uhapšenih su konzumirali kokain, pa su naterali i nju da se drogira. Istražnom sudiji ispričala je da su joj prvo pretili, a potom ju je silovao Željko M., dok ju je Ivan Š. držao. Izmučena devojka je potom zaspala, a silovatelji su otišli i zaključali je u stanu.
Kada se probudila, pokušala je da izađe iz stana. Kako, međutim, nije mogla, popela se na prozor u nameri da pređe na susednu terasu i tada su je primetili građani.
Mladenovačka policija je odmah uhapsila osumnjičene, koji su ranije privođeni zbog droge.




Samo pogledajte datume....a mrzelo me dalje tražim, to ni slučajno nije sve poslednjih dana,,,,Šta reći....










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyPet Avg 29, 2008 8:42 am

Policija traga za Slavišom Markovićem(28)
Silovao uz pretnju nožem
NOVI SAD- Radnici novosadskog SUP-a podneli su krivičnu prijavu protiv Slaviše Markovića (28) zvanog Cone, iz Bačkog Maglića, zbog sumnje da je počinio silovanje i silovanje u pokušaju. Marković je, kako se kaže u saopštenju SUP-a, 13. oktobra u Novom Sadu pokušao da siluje K.N. (22), međutim devojka mu se fizički suprotstavila i on je odustao od izvršenja ovog dela.

Istog dana on je u Novom Sadu silovao A.T. (23). Marković je, kako se navodi, u noćnim časovima, na Limanu žrtvama prilazio s leđa, prislanjao im nož pod grlo i prisiljavao da odu u zabačene i mračne delove iza zgrada i tu nad njima vršio obljubu.

Novosadski SUP raspolaže informacijama da je Marković na ovakav način, pored navedenih, izvršio više silovanja u Novom Sadu i okolnim mestima, ali ta dela nisu prijavljena pa se pozivaju eventualne žrtve da te slučajeve prijave policiji. Marković se nalazi u bekstvu i policija intezivno radi na njegovom pronalaženju i hapšenju.
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyPet Avg 29, 2008 10:10 am

to bi swe ovesao ili streljao u zavisnosti od zakonskih ogranichenja. :0bles:

S obzirom da zakon propisuje muchenje(robija) ipak je humanije "po kratkom postupku"










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio montoya dana Čet Okt 02, 2008 8:33 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyPet Avg 29, 2008 1:38 pm

montoya ::
to bi swe ovesao ili streljao u zavisnosti od zakonskih ogranichenja. :0bles:
...izgleda da imamo iste poglede na "pravosudje" -pedofili, silovatelji, ratni zločinci , dileri droge -kratak dokazni postupak i brisanje sa lica zemlje Svet bi bio mnogo lepse i sigurnije mesto ::da










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyNed Sep 28, 2008 3:55 pm

Silovao svastiku, pa ucenjivao njenu porodicu


Okružno javno tužilaštvo u Prokuplju pokrenulo je istragu i odredilo pritvor Ivanu S. (29) iz tog grada, osumnjičenom za ucene, nasilničko ponašanje i silovanje.

Osumnjičeni Ivan S. je više od godinu dana silom primoravao na intimne odnose sedamnaestogodišnju svastiku, rečeno je Beti u Okružnom javnom tužilaštvu u Prokuplju. Kada je oštećena sedamnaestogodišnjakinja odbila da sa njim ponovo ima intimne odnose, Ivan S. je od njene porodice zatražio novac kako ne bi obelodanio svoj odnos sa svastikom.
Po prijavi porodice oštećene, policija u Prokuplju je protiv osumnjičenog Ivana S. podnela krivičnu prijavu, a Okružno javno tužlaštvo je pokrenulo istragu.
Osumnjičeni je desetak dana bio u bekstvu, a pre nekoliko dana se prijavio policiji, nakon čega mu je određen pritvor u trajanju do 30 dana










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
svilanaasvaltu

svilanaasvaltu


Datum upisa : 09.01.2008

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyČet Okt 02, 2008 12:41 am

Uzasno losh cin!
nesto sto se ili ne moze preziveti ili nikada preboleti.Mnogo bolesnih umova,sadista,perverznjaka u ne posrednoj okolini.
Cinjenica da ih i na samoj Krstarici ima mnogo.Zamishljam mnogo nacina kako to spreciti iliublaziti.generalni zakljucak ejste da su podjednako krivi i porodica i drustvo...nazalost.
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyČet Okt 02, 2008 8:34 am

pobijesh "govna"(chitaj fekalije) i gotova stvar:)))










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyČet Okt 02, 2008 10:12 am

montoya ::
pobijesh "govna"(chitaj fekalije) i gotova stvar:)))
:twisted: :twisted: :twisted:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptySre Okt 08, 2008 5:13 pm

... zar uopste ima smisla komentarisati..

.. na zalost.. najgora kazna bi im bila da neko siluje njih.. i to konstantno.. da se nadju u ulozi zrtve.. i da osete kako je njima bilo.. ali to bi znacilo da neko postupa na isti zivotinjski nacin kao i oni.. i da nisu nista bolji od njih..

.. zivotinje izvinite.. upotrebih vas metaforicno..
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyPet Maj 08, 2009 6:16 pm

Frizerka iz Kaluge, grada u centralnoj Rusiji, zarobila je u podrumu razbojnika koji je pokušao da opljačka njen salon, nakon čega ga je silovala tri dana.

Kako prenose ruski mediji, javni tużilac je odlučio da podigne optużnice protiv oboje.
Naorużani pljačkaš upao je u salon i trażio novac. U to vreme u salonu su bile dve frizerke i jedna mušterija. Ono što pljačkaš nije znao je da je jedna od frizerki bila regionalni prvak u tekvondu.

Devojka ga je jednim udarcem "zalepila za patos", a potom ga je odvukla u podrum i vezala za stolicu.

Koleginici i mušteriji rekla je da će kasnije pozvati policiju, ali to nje uradila. Posle radnog vremena sišla je u podrum, svukla pljačkaša, naterala ga da popije tri tablete Vijagre, da bi ga u naredna tri dana silovala više od deset puta. Čim je pušten na slobodu, użasnuti pljačkaš otišao je u policiju. Završio je u bolnici zbog povreda genitalija koje su navodno bile posledica višestrukog silovanja.

Frizerka je rekla da je mladić najveći deo priče izmislio. "Imali smo seks par puta i on je na to pristao. Redovno sam ga hranila, kupila sam mu nove farmerke, a čak sam mu dala i nešto novca kada je otišao", rekla je frizerka. Mladić je potvrdio da ga je frizerka dobro hranila, ali je ostao pri tvrdnji da ga je besomučno silovala.


SILOVANJE 111827 Okreće se kolo sreće....što kaže onaj narodnjak......

Šta kažu gospodje na ovo ? :padapk8:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyPon Sep 14, 2009 2:27 am

[You must be registered and logged in to see this image.] po sred čelenke..Nikakvo opravdanje ne postoji za takav čin.Znači nema bolestan je,treba na lečenje.Neeeee,kad neko uništi nečiji život na ovakav način,ne zaslužuje da živi.Ali ko sam ja da sudim bilo kome.Pravosuđe je na žalost svuda zakazalo uopšte po svim merama zločina..Tužno,ali istinito..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
svilanaasvaltu

svilanaasvaltu


Datum upisa : 09.01.2008

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyPon Sep 21, 2009 11:31 pm

Dokazano je da je zenu nemoguce silovati od strane pojedinca u svesnom stanju
Ipak....
Taj grozomorni cin,nikada ne bih podnela ni od strane Mel Gibsona koga obozavam:)
U zivotu,najvece ponizenje zeni jeste cin silovanja i fizickog obracunavanja.
Ne ulazim u sado-mazo efekte ....
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptySub Sep 26, 2009 3:32 am

ISPOVIJEST ZLOSTAVLJANE


'Nisam prva koju je Zirdum napastovao'




[You must be registered and logged in to see this image.]

Maloljetna nogometašica prijavila je Šimu Zirduma zbog napastovanja, a
polako na svjetlo dana izlaze i ostale prljavštine vezane uz člana
Izvršnog odbora HNS-a









Za Večernji list 16-godišnja nogometašica iz kluba Čađavica
ispričala je kako ju je Šime Zirdum napastovao i gotovo silovao uoči
utakmice hrvatske nogometne reprezentacije do 19 godina.

Sve je počelo još prvog dana priprema u Krapinskim Toplicama, već tada ju je Zirdum pokušao napastovati.

‘Javila sam roditeljima, koji su odmah htjeli zvati policiju. No, rekla
sam im da ne zovu, da će se sve srediti. I bio je Zirdum miran sve do
četvrtka’, rekla je 16-godišnja djevojka te dodala da ju je Zirdum
pozvao da mu pomogne slagati opremu:

‘Bojala sam se sama ući u tu prostoriju, ali nisam imala izbora. Nisam
ni slutila što će mi se dogoditi. Kada sam ušla, počeo me dirati. Bilo
je gnjusno. Poludjela sam. Pobjegla sam van i sve ispričala kolegici.
Ubrzo su sve cure znale i sve smo plakale. Čak smo razmišljale da i ne
odigramo utakmicu. Policija me ispitala nakon utakmice. Rekla sam kako
je bilo. Čula sam da je Zirdum takvih ispada imao i prije. Nisam bila
prva, ali se duboko nadam da sam zadnja.’

Kako je i rekla nogometašica, to nije prvi bio incident vezan uz Šimu Zirduma.

‘Na saslušanju u HNS-u prije nekoliko godina i Paškvalina Gabrić (kći
Tončija i sestra Drage Gabrića, nap. a.) izjavila je da joj je Zirdum
dolazio u kuću i nešto pokušavao dok je igrala za njegov klub
Viktoriju’, rekao je Vjekoslav Markotić, tada dopredsjednik ŽNK Dinamo
Maksimir.

Taj slučaj je zataškan. I tko zna koliko drugih. Očito je Šime Zirdum
imao dobro zaleđe jer je i legendarna hrvatska nogometašica Marija
Matuzić (Maca Maradona) za Novu TV izjavila da je toga bilo i prije,
ali da se čelnici u HNS-u međusobno štite.



t.portal










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptySub Sep 26, 2009 3:35 am

MACA MARADONA TVRDI


'Bilo je napastovanja i prije, ali cure su šutjele'


Član
Izvršnog odbora Hrvatskog nogometnog saveza Šime Zirdum prijavljen je
zbog seksualnog napastovanja maloljetne nogometašice. Policija provodi
istragu, a legendarna igračica Marija Matuzić izjavila je za Novu TV da
je toga bilo i prije






Hrvatski nogomet ne može bez skandala. Najnoviji je izazvao član
Izvršnog odbora HNS-a Šime Zirdum koji je, kao vođa delegacije
hrvatskih nogometašica do 19 godina, boravio u Krapinskim Toplicama.
Tamo ga je jedna maloljetna igračica prijavila za bludne radnje.
Navodno je snimljen kako govori svakojake stvari nogometašici koja je
dokaz odnijela na policiju.

Iz policije ne žele ništa komentirati dok se ne provede istraga, jedino
su potvrdili da su zaprimili prijavu protiv Šime Zirduma koji izbjegava
novinare.

Zirdum je samo preko glavnog tajnika HNS-a Zorislava Srebrića odbacio
optužbe, a čelnici naše krovne nogometne organizacije šute. Pred
novinare je stao Zorislav Srebrić.

'Kada dobijemo sve podatke, HNS će povući primjerene poteze, no zasad je prerano govoriti o tome', kazao je Srebrić.

Nova TV porazgovarala je o ovom slučaju s Marijom Matuzić, u nogometnim
krugovima poznatijom kao Maca Maradona, koja je iznijela nove šokantne
optužbe.

'Bilo je toga i prije, ali cure su šutjele jer bi ih izbacili iz
reprezentacije. U HNS-u Zirdum drži 'štangu' Srebriću, a Srebrić
Zirdumu. Ako nakon ovoga Zirdum ostane u HNS-u, tada se svi zajedno
trebamo pokupiti', rekla je Matuzić.

Zirdum je trebao biti vođa delegacije hrvatske A reprezentacije koja je
otputovala u Niš na kvalifikacijsku utakmicu sa Srbijom, ali je povučen
s te dužnosti.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptySub Sep 26, 2009 10:51 am

Ovde imamo pored napasnika i latentnog pedofila .Pa , ako ima neke pravde , ja bih ga malčice poslao u Lepoglavu ....pa kada ga malo seksualno "obrade " tamnošnji zatvorenici -trebao bi zauvek biti izlečen i od pomisli na tako nešto, gad .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptySub Sep 26, 2009 12:11 pm

BLUDNIČIO NAD 16-GODIŠNJOM NOGOMETAŠICOM


Šimi Zirdumu određen 48-satni pritvor





Šimo
Zirdum , član Izvršnog odbora Hrvatskog nogometnog saveza nakon
kriminalističke obrade u PU virovitičko-podravskoj u petak navečer
priveden je istražnoj sutkinji Županijskoga suda u Bjelovaru zbog
osnovane sumnje za počinjenje kaznenoga djela bludnih radnji na štetu
maloljetnice






Zirdum se tijekom ispitivanja branio šutnjom, a zbog opasnosti od
utjecaja na svjedoke dežurna istražna sutkinja Antonija Bagarić
odredila određeno mu je zadržavanje u trajanju od 48 sati, piše
Jutarnji.hr.

Podsjetimo, dugogodišnji nogometni djelatnik iz Slavonskog Broda,
maknut je s mjesta vođe puta reprezentacije hrvatskih nogometašica koje
su otputovale na kvalifikacijsku utakmicu u Srbiju. Osumnjičen je de je
seksualno napastovao 16-godišnju članicu U-19 reprezentacije koja je u
okolici Zagreba igrala kvalifikacijske utakmice za odlazak na Europsko
prvenstvo.

Incident se, navodno, dogodio u Krapinskim Toplicama, gdje su
nogometašice bile smještene tijekom igranja na kvalifikacijskom
turniru, a Šime Zirdum je bio vođa hrvatske delegacije. Mlada
nogometašica prijavila je zlostavljanje policiji u Velikoj Gorici gdje
su došle na utakmicu, a navodno je mobitelom zabilježila što joj je
50-godišnji Zirdum govorio.



[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptySub Sep 26, 2009 12:14 pm

Sve će se to zataškati.Prašina se digla,na kraju će se dogovoriti,platiti odštetu porodici,oni povući tužbu.Tako to kod nas ide.Na žalost..Mito i korupcija..Baš smo proklet narod kad je u pitanju novac,Nema više obraza,postao je đon..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyČet Dec 17, 2009 12:56 am

Silovanje je bez sumnje jedan od najtezih zlocina i staro je koliko i ljudi.
Problem u kaznenoj politici jeste moguca manipulacija sa tim krivicnim delom. Ponekad je tanka linija razdvajanja izmedju sexualnih igrica i silovanja. Gotovo trecina zena masta da bude silovana (ne zeli to u stvarnosti ali masta) Svakako da nije isto prekoracenje partnerkine volje i ponizavanje nemocne osobe. Zene znaju iz osvete optuziti bivseg da ih je silovao...
Zato nije lako odrapiti nekom 15 godina ako postoji mogucnost da je nevin.
Za slucajeve silovanja starica, dece, nemocnih... bio bih sklon uvesti kastraciju. Za one koje sa frajerom odu u planinsku kolibu za vikend i posle tvrde da su silovane, pazljivo se moraju ispitati sve okolnosti. Dakle nije svako silovanje isto, a neko mozda i nije silovanje nego grubo ophodjenje ili sta slicno !
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyČet Dec 17, 2009 1:24 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyČet Dec 17, 2009 1:35 am

Kica/Praja ::
Silovanje je bez sumnje jedan od najtezih zlocina i staro je koliko i ljudi.
Problem u kaznenoj politici jeste moguca manipulacija sa tim krivicnim delom. Ponekad je tanka linija razdvajanja izmedju sexualnih igrica i silovanja. Gotovo trecina zena masta da bude silovana (ne zeli to u stvarnosti ali masta) Svakako da nije isto prekoracenje partnerkine volje i ponizavanje nemocne osobe. Zene znaju iz osvete optuziti bivseg da ih je silovao...
Zato nije lako odrapiti nekom 15 godina ako postoji mogucnost da je nevin.
Za slucajeve silovanja starica, dece, nemocnih... bio bih sklon uvesti kastraciju. Za one koje sa frajerom odu u planinsku kolibu za vikend i posle tvrde da su silovane, pazljivo se moraju ispitati sve okolnosti. Dakle nije svako silovanje isto, a neko mozda i nije silovanje nego grubo ophodjenje ili sta slicno !

U pravu si,a koliko istinskih silovanja nije niti ce biti prijavljeno,iz straha,stida....ko zna,ali u svakom slucaju,bez obzira na mastu,to je ogromno ponizenje za zenu,a za djevojcicu,upropascen zivot i zasluzuje daleko stroziju kaznu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyČet Dec 17, 2009 1:40 am

internet je za to kriv...:))

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyPon Feb 07, 2011 11:30 pm


IZ PROBLEMATIČNE OBITELJI?
Maloljetnom silovatelju mjesec dana pritvora


Maloljetnik (17) koji je u petak oko podneva u središtu Vinkovaca silovao 11-godišnju djevojčicu zaradio je od Županijskog suda u Vukovaru mjesec dana pritvora, piše Večernji list
'Pritvor je određen zbog težine kaznenog djela za koje je osumnjičen', potvrdila je Večernjem listu istražna sutkinja Nevenka Zeko.

Potvrdila je da je maloljetnika osim nje ispitao i sudac za mladež, no zbog tajnosti postupka nije otkrila kakvu je obranu iznio maloljetnik.

Večernji pak doznaje da je osumnjičeni maloljetnik iz vinkovačkog prigradskog naselja Mirkovci i da dolazi iz problematične i socijalno ugrožene obiteljske sredine s puno djece od kojih su neka poznata policiji.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyNed Maj 15, 2011 6:47 pm


Uhapšen direktor MMF





[You must be registered and logged in to see this image.]


Izvršni direktor Međunarodnog monetarnog fonda i mogući kandidat za
predsednika Francuske Dominik Štros-Kan priveden je u policiju pod
sumnjom da je seksualno zlostavljao jednu sobaricu u njujorškom hotelu.

Kako je saopštila policija, Štros-Kan ( 62) ukrcao se na Er
Fransov avion za Pariz ali ga je aerodromska služba za bezbednost
neposredno pred poletanje izvela iz aviona i predala policiji koja ga
je ispitala u vezi sa seksualnim napadom na spremačicu u luksuznom
hotelu.
Portparol policije je rekao da Štros-Kan nije želeo da odgovara i da
je stvar prepustio svojim advokatima. "On je optužen za seksualni
napad, pokušaj silovanja i zadržavanje protiv volje", rekao je
portparol.
Prema svedočenju žene koju je napao šef MMf-a, ona je čistila
luksuzni apartman u subotu posle podne u hotelu Sofitel, kada je
Štros-Kan izašao nag iz kupatila i napao je. Pošto ju je odvukao u
spavaću sobu, direktor MMF ju je seksualno napastvovao. Žena je uspela
da se oslobodi na trenutak i pobegne iz sobe ali je uporni Štros-Kan
ponovo uhvatio i ovaj put povukao u kupatilo gde ju je prisiljivao na
oralni seks i pokušao da joj skine gaće. Ipak, ona je uspela da se još
jednom otrgne i napusti apartman posle čega je o svemu obavestila
nadležne u hotelu koji su potom pozvali policiju
------------------------
Naravno da će svoje reći sud...ali ja mislim da je ovo moguće .Ti "funkcioneri" , bogataši ,i drugi povlašćeni imaju običaj da smatraju da je ženama "čast" da legnu sa njima -naročito ako su drušveno -hijearhujski "niže" . Kada se to ne desi -posežu za silom , nije to jedini slučaj .Ako se dokaže da je kriv-ja bih mu odmerio maksimalnu kaznu .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyNed Maj 15, 2011 7:47 pm

Danubius ::
Силовање је злочин присиљавања особе на сексуални акт са тешким физичким и емоционалним последицама.U zavisnosti od načina i starosti silovane osobe, za ovo krivično delo je predvidjena po nasim zakonima kazna od 1 -10 godina .Često se misli da su većinom silovanju izložene žene , no jednako su izloženi i deca , pa i muškarci , dakle silovatelj ne mora obavezno biti muskarac. Silovatelji , zajedno sa pedofilima, se smatraju najnizom karikom zločinaca, pa su posebno izloženi preziru i agresiji ostalih zatvorenika čak i u zatvorima. Šta vi mislite, koja bi bila primerena kazna za ovaj zločin ?

Dvije kazne: Lorane Bobbit ili da postane dasa necija bitch, da malo i tu muzikicu poslusa. Uglavno je akter "little Richard"

:joint:
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyNed Maj 15, 2011 7:52 pm

Šta vi mislite, koja bi bila primerena kazna za ovaj zločin ?


pa npr. poslati tog doticnog kod mame i tate da vidi kako mu tata pravi brata i seku , pa da mu se smuci...

ili mu muskost namazati medom i pozvati crvene mrave da se oslade...
Nazad na vrh Ići dole
komunikativn@
Fatal Femme
komunikativn@


Godina : 51
Location : tu i tamo -:)
Datum upisa : 02.02.2008

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyNed Maj 15, 2011 8:32 pm

hmmm...zavezat ga na stolicu i desetak golih zenskih oko njega u izazovnim pozama,a prije svega nakljukat ga kojom viagrom,pa nek umre u mukama :joint:
Nazad na vrh Ići dole
bokki78

bokki78


Godina : 45
Location : Singidunum
Datum upisa : 27.03.2011

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyNed Maj 15, 2011 11:05 pm

ma mi smo preterano blagi sa svim zlocinima...ja bi lepo vratio smrtnu kaznu, ne znam sto je to nehumano...ako si nekog ubio nema razmisljanja odmah znas sta ti je kazna...tako i za kradju nesto blaze npr odsecanje ruke i slicno...za silovanje odsecanje zna se cega...odmah bi bilo manje zlocina na ulicama a ne ovde treba da zaradjujemo i za ubice i lopove koji bleje po zatvorima...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptySub Avg 13, 2011 5:06 pm

STRAVA U ZAGORJU


Silovane 14-godišnjakinje iz Doma za odgoj Sovinjak





[You must be registered and logged in to see this image.]



Datum objave:
13.08.2011 10:38







Maloljetne
djevojke iz Odgojnog doma u Bedekovčini zvanog Sovinjak žrtve su
silovanja i seksualnog zlostavljanja. Zlatarsko tužiteljstvo nedavno
procesuiralo tri takva slučaja slovanja i pokušaja silovanja za vrijeme
boravka u tzv. ilegali, kako u domu zovu situaciju kada im štićenice
pobjegnu iz doma.



















14-godišnju djevojčicu, štićenicu Odgojnog doma u Bedekovčini,
27-godišnji Damir M., oženjeni otac troje djece, silovao je 15. travnja
prošle godine, zbog čega je osuđen na tri i pol godine zatvora. Kaznu od
tri i pol godine na koju je osuđen Damir M. tužiteljstvo smatra
preblagom pa će se žaliti na nju. Žrtva je u trenutku silovanja imala
samo 14 godina, bila je na mentalnoj razini djeteta od devet godina i o
njemu je bila emocionalno ovisna, piše Jutarnji list.

Posebno je tragična i potresna priča 14-godišnje učenice iz Splita koja
je nakon dva mjeseca i četiri dana provedena u Domu u Bedekovčini 13.
studenoga prošle godine bila silovana i tog ljeta u Splitu, i to 150
metara do kuće. Sve je to ispričala majci, koja joj nije povjerovala.
No, da je silovana u Velikom Bukovcu kod Mača povjerovali su joj i
policija i tužiteljstvo koje je optužilo 23-godišnjeg Vilima K. iz
Zagreba, dosad već osuđivanog zbog razbojništva i silovanja.

32-godišnji Dragutin M. iz Bedekovčine, služi kaznu od pet godina
zatvora. On je pokušao silovati djevojku iz Doma no ona je pružila jak
otpor te je odustao od svojeg nauma. Sudski vještaci ustanovili su da je
imala lakše ozljede. Sudsko vijeće Dragutinu M. nije vjerovalo da ga je
žrtva htjela lažno prijaviti za silovanje. Ali kažnjen je blaže jer je
otac dvoje djece, nezaposlen je i ipak nije uspio u svom naumu.

To nije posljednji slučaj silovanja djevojaka iz Odgojnog doma u
Bedekovčini. Neki postupci još uvijek čekaju sudski pravorijek, neki su
dovršeni.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptySub Avg 13, 2011 5:44 pm

Ma kakva demokratija za nas. Šerijatski zakon dok se ne dovedemo u red..
Silovao.. odseci mu... jelte pa da vidimo kad bi se ko ponovo usudio?!
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptySub Avg 13, 2011 6:44 pm

Samouka ::
Ma kakva demokratija za nas. Šerijatski zakon dok se ne dovedemo u red..
Silovao.. odseci mu... jelte pa da vidimo kad bi se ko ponovo usudio?!

potpisujem gornji navod...samo ocapariti i mir u kuci... migg

kakva psihologija i suplja prica...jer po meni tko zenu siluje ne treba mu ni quraz ni muda za zivot...

ili ih poslati da rade kod Miskovica ili Todorica za 1000din ,odnosno 100kn mjescno i da plate sve racune od toga,pa ako ne uspiju ,na OP stol i cap-carap...
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptySub Avg 13, 2011 8:11 pm

brunolino ::
Samouka ::
Ma kakva demokratija za nas. Šerijatski zakon dok se ne dovedemo u red..
Silovao.. odseci mu... jelte pa da vidimo kad bi se ko ponovo usudio?!

potpisujem gornji navod...samo ocapariti i mir u kuci... migg

kakva psihologija i suplja prica...jer po meni tko zenu siluje ne treba mu ni quraz ni muda za zivot...

ili ih poslati da rade kod Miskovica ili Todorica za 1000din ,odnosno 100kn mjescno i da plate sve racune od toga,pa ako ne uspiju ,na OP stol i cap-carap...


Pa obozavam te, jašta no kastrirati i staviti mu iza uva nako umesto penkala:)) migg
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyNed Okt 09, 2011 9:03 am

OBEŠEN IRANAC OSUĐEN ZA SILOVANJE 37 ŽENA




Nedelja, 9. Oktobar, 2011.|

Autor: Agencija TANJUG






[You must be registered and logged in to see this image.]



TEHERAN - U Iranu je izvršena smrtna kazna vešanjem nad muškarcem osuđenim zbog silovanja 37 žena, koje je snimao.

Osuđenik je imao 67 godina, a obešen je u zatvoru u Isfahanu, u centralnom delu Irana.

Prema podacima agencije AFP, u Iranu je ove godine izvršeno 219 smrtnih kazni.

Organizacija za zaštitu ljudskih prava Hjuman rajts voč navodi da je
prošle godine u Iranu izvršeno 388 pogubljenja, dok Amnesti internešnal
ima podatke o 252 smrtne kazne.

Za ubistva, silovanje, oružanu pljačku, krijumčarenje droge i preljube u Iranu se izriču smrtne kazne


----------
E baš mi žao [You must be registered and logged in to see this image.]
I slažem se za ono nabrojano za čega je predvidjena smrtna kazna -no za "preljub" .....e to nije u redu .Naročito što se za to redovno optužuje žena .

TO nije zločin i ne sme se tako tretirati.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyNed Okt 09, 2011 9:21 am

Pravi Dany parole...evo ja prva idem paradarati za pravo da preljuba ne bude osudjena.....kakav zlocin,zaboga....zabranjeno voce najsladje a oni skidaju glave za malo zadovoljstva....hahahah!

Za silovanje ,posebno maloljetnica,opravdavam smrtnu kaznu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyNed Okt 09, 2011 12:11 pm

Ima i zena koji siluju i njima smrtna kazna. ne znam
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyNed Okt 09, 2011 12:13 pm

Da znas Dolinac da ima.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptySre Nov 30, 2011 6:09 pm

Žene siluju muškarce u Zimbabveu?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Napasnice navodno koriste spermu žrtava u ritualima koji donose bogatstvo



Policija
u Zimbabveu veruje da širom zemlje postoje žene koje siluju muškarce i
njihovu spermu navodno koriste u ritualima koji donose bogatstvo.
Nakon
više od godinu dana uhapšene su prve izgrednice i u ponedeljak bi tri
žene trebalo da se nađu na optuženičkoj klupi zbog ovog zločina, prenosi
BBC.
Jedna
od žrtava tvrdi da su mu tri žene ponudile vožnju, nakon čega mu
ubrizgale supstancu koja "izaziva jaku seksualnu želju", a zatim ga
naterale da stupi u seksualni odnos sa njima.

- Najpre mi
je jedna od žena bacila vodu u lice i ubrizgale su mi nešto od čega sam
dobio jaku seksualnu želju. Zaustavile su kola i naterale da vodim
ljubav sa svakom od njih više puta, koristeći kondom. Kada su završile,
ostavile su me potpuno nagog u žbunju - kaže žrtva, koju je nakon toga
policija odvela u bolnicu.
Optužene žene se terete po 17 tačaka napada, pošto zakon Zimbabvea ne poznaje čin silovanja muškaraca od strane žena.
One
su zadržane jer su policajci našli 31 iskorišćeni kondom u kolima u
kojima su putovale, ali njih tri negiraju optužbe, govoreći da su
prostitutke koje jednostavno nisu stigle da se reše upotrebljenih
kondoma.
Na osnovu prijava iz cele zemlje, policija veruje da se radi o organizaciji.
-
Dobili smo izveštaje da se to dešava širom zemlje - kaže načelnik
policije Endru Piri dodajući da pravi razlozi nisu poznati, ali se
spekuliše da su napadi povezani sa ritualima.
Nakon pojavljivanja ovakvih priča u javnosti, muškarci u Zimbabveu sve češće odustaju od pešačenja i koriste gradske autobuse.
Prema ranijim pisanjima, optužene su dve sestre i njihova prijateljica.
----------------
Ma kakav Zimbabve ....rade žene to stalno...
Doduše ,više koriste mentalno silovanje ...kako bi narod rekao -*ebu nas na sve moguće načine [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Samhain

Samhain


Datum upisa : 22.11.2011

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptySre Nov 30, 2011 9:02 pm

Danubius ::
Žene siluju muškarce u Zimbabveu?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Napasnice navodno koriste spermu žrtava u ritualima koji donose bogatstvo



Policija
u Zimbabveu veruje da širom zemlje postoje žene koje siluju muškarce i
njihovu spermu navodno koriste u ritualima koji donose bogatstvo.
Nakon
više od godinu dana uhapšene su prve izgrednice i u ponedeljak bi tri
žene trebalo da se nađu na optuženičkoj klupi zbog ovog zločina, prenosi
BBC.
Jedna
od žrtava tvrdi da su mu tri žene ponudile vožnju, nakon čega mu
ubrizgale supstancu koja "izaziva jaku seksualnu želju", a zatim ga
naterale da stupi u seksualni odnos sa njima.

- Najpre mi
je jedna od žena bacila vodu u lice i ubrizgale su mi nešto od čega sam
dobio jaku seksualnu želju. Zaustavile su kola i naterale da vodim
ljubav sa svakom od njih više puta, koristeći kondom. Kada su završile,
ostavile su me potpuno nagog u žbunju - kaže žrtva, koju je nakon toga
policija odvela u bolnicu.
Optužene žene se terete po 17 tačaka napada, pošto zakon Zimbabvea ne poznaje čin silovanja muškaraca od strane žena.
One
su zadržane jer su policajci našli 31 iskorišćeni kondom u kolima u
kojima su putovale, ali njih tri negiraju optužbe, govoreći da su
prostitutke koje jednostavno nisu stigle da se reše upotrebljenih
kondoma.
Na osnovu prijava iz cele zemlje, policija veruje da se radi o organizaciji.
-
Dobili smo izveštaje da se to dešava širom zemlje - kaže načelnik
policije Endru Piri dodajući da pravi razlozi nisu poznati, ali se
spekuliše da su napadi povezani sa ritualima.
Nakon pojavljivanja ovakvih priča u javnosti, muškarci u Zimbabveu sve češće odustaju od pešačenja i koriste gradske autobuse.
Prema ranijim pisanjima, optužene su dve sestre i njihova prijateljica.
----------------
Ma kakav Zimbabve ....rade žene to stalno...
Doduše ,više koriste mentalno silovanje ...kako bi narod rekao -*ebu nas na sve moguće načine [You must be registered and logged in to see this image.]

dužan si mi jedan display za moj laptop, ovaj je poprskala kafa!

SILOVANJE 902410
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
Gost
Gost
Anonymous



SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyPet Dec 02, 2011 7:40 am

Ima i ovakvog silovanja :eee:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyPet Dec 16, 2011 8:05 pm

petak, 16. dec 2011, 18:38 -> 18:43

Uhapšen Nikola Bulatović

Bivši košarkaški reprezentativac Srbije i Crne Gore Nikola Bulatović uhapšen u Dominikanskoj Republici po poternici Interpola.

U Dominikanskoj Republici uhapšen bivši košarkaški
reprezentativac Srbije i Crne Gore Nikola V. Bulatović, saopštila je
crnogorska Uprava policije.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Bulatović,
koji ima 40 godina, uhapšen je na osnovu poternice Nacionalnog biroa
Interpola u Podgorici, uz saglasnost Ministarstva pravde Crne Gore.
"Nakon
dugotrajne i kontinuirane saradnje Nacionalnog centralnog biroa
Podgorica i Nacionalnog centralnog biroa Santo Domingo, kao i niza
preduzetih operativnih radnji, danas je u Dominikanskoj Republici lišen
slobode Nikola V. Bulatović (40)", navodi se u saopštenju Biroa.
Bulatović
je ranije osuđen na kaznu zatvora od pet godina, odlukom Okružnog suda u
Beogradu, zbog silovanja. Presudu je u januaru 2006. potvrdio Vrhovni
sud Srbije.
Bivši košarkaš je, prema optužnici, 1998. godine u
Beogradu nasilno obljubio tada maloletnu N. S. koja je došla u njegov
stan, radi intervjua za školski list jedne beogradske gimnazije.
---------
I niko nije znao da sedi na plaži u Dominikani sve ove godine ??

No hajde da to gledamo u smislu -pravda je spora ali dostižna i da zakon važi za sve podjednako . (da bar )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Samhain

Samhain


Datum upisa : 22.11.2011

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyUto Dec 20, 2011 7:02 am

Dobrodošli u Kongo - prestonicu silovanja

Od kada iskoračite po prvi put u istočni Kongo, naći ćete se okruženi egzotičnom i prelepom okolinom, bilo da je reč o biljnom ili životinjskom svetu; ili će vam put, možda, preprečiti avionsko krilo ruskog aviona ili možda čak dečak sa pištoljem u ruci.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Mestom pulsiraju toplota i energija ljudi koji se bore da prežive samo još jedan dan. Međutim nasilje je ovde tako intenzivno i opojno, i zbog toga Afrika ima svoje najbolje ali i najgore izdanje.

Margot Valstrom, specijalna predstavanica UN, nazvala je istočni Kongo “Svetskom prestonicom silovanja. Izveštaji pokazuju da se ovde siluje 48 žena na svakih sat vremena, a zločinci prolaze nekažnjeno.

Žene nemaju mnogo izbora u ovoj zemlji: mogu da ostanu kod kuće da gladuju ili da izađu napolje i budu silovane. One biraju ovo drugo.

Rat je trajao do 2003. godine, kada je potpisan mirovni sporazum. Borbe su prestale (zvanično), ali ne i silovanje.

Mnogo žena je nestalo i nikada nisu pronađene. Preživele pričaju kako očekuju da će opet biti napadnute; i to ne jednom, već više puta. Silovatelji se uglavnom kreću u grupama, mogu ih biti “samo” dvojica, ali se neretko dešava da su to i bande od po 20 članova.

Mnoge žene su ostale u drugom stanju; rađaju devojčice od kojih su neke silovane i kao bebe. Taj zločin je postao generacijski.

Dr Mukevge, hirurg iz Panzi bolnice radi sve što može da izleči te oštećene žene. Jedna od njegovih pacijentkinja je i vesela devojčica sa osmehom koji osvaja.

“Ona je HIV pozitivna. Imala je samo 3 godine kada je silovana, a njena sestra bliznakinja je ubijena kada je banda silovala, kao i njihovu majku,” priča jedna od medicinskih sestara iz bolnice.

Jedna od žrtvi je i Masika Katsuva. Ona je zajedno sa svojim ćerkama preživela silovanje, muža su joj ubili pred očima, a ona je morala da pojede delove njegovog tela.

Preselila se i pokušala da opet izgradi svoj život, ali i da pomogne drugim žrtvama.

Brine se o 170 žena, a 6.000 njih je u proteklih 10 godina takođe zbrinula; zovu je Mama Masika.

Napravila je malu organizaciju za pomoć žrtvama silovanja u kojoj su sve žene dobrodošle. To mesto im pruža terapiju, nadu, hranu i prihode. One pokušavaju zajedničkim snagama da iscele svoje slomljene duše i tela. Međutim mama Masika je realna:

“Ne vidim kraj borbama ni silovanju,” rekla je ona.
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyUto Dec 20, 2011 12:59 pm

I kako da ne volimo ovaj svijet!? Toliko milosti i ljepote oko nas,,,,
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptyUto Dec 20, 2011 1:03 pm

e , taj cin ne mogu da razumijem nikako , kako to netko moze da ucini , nema opravdanja...ne postoji , i da se pitam po kratkom postupku , ocapari mu ga i mir u kuci...nikakva filozofija , terapija itd. suplja prica... :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptySub Dec 24, 2011 4:37 pm

..odsecanje uda sa sve mooda..nema drugo
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptySub Dec 24, 2011 9:18 pm

Preporucujem da se pogleda film "Straw Dogs"; sustina onih koji siluju, kao i onih koji budu silovani.

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptySub Dec 24, 2011 9:23 pm

Oko za oko, zub za zub. Konja bi doveo da ga siluje.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptySre Jan 04, 2012 4:23 pm

ODSEKLI MU GLAVU ZBOG SILOVANJA I UBISTVA ROĐAKE




Sreda, 4. Januar, 2012.|

Autor: Agencija TANJUG



Saudijac devojku silovao i davio dok nije izgubila svest, posle čega joj je oduzeo život udarcima u glavu







[You must be registered and logged in to see this image.]

RIJAD - U gradu Medina, na zapadu Saudijske Arabije, odrubljivanjem
glave izvršena je smrtna kazna nad muškarcem koji je osuđen za silovanje
i ubistvo svoje mlade rođake, saopštilo je saudijsko ministarstvo
unutrašnjih poslova.

Sami al-Mehlafi je odveo devojku u napušteni kraj, a zatim je silovao i
davio sve dok nije izgubila svest, posle čega joj je oduzeo život
udarcima u glavu, preno je AFP.

Njegovim pogubljenjem broj smrtnih kazni u Saudijskoj Arabiji od
početka nove godine popeo se na tri. Prema podacima francuske novinske
agencije, u toj zemlji je prošle godine izvršeno 76 smrtnih kazni.

Prema šerijatskom zakonu, koji se u Saudijskoj Arabiji striktno
primenjuje, smrtna kazna je predviđena za silovanje, ubistvo, jeres,
oružanu pljačku i švercovanje narkotika.
---------------
Po prvi put se slažem sa doslednim sprovodjenjem "šerijata" .
Još je to i jako humano .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE EmptySre Jan 04, 2012 4:45 pm

Ako sam i na sta alergicna,,,,Citam knjigu u kojoj je bas opisana scena silovanja, ali bas,,,,A Sareni sjedio do mene kad sam je citala, umalo njega nisam zadavila.
Nikad dok zivim necu razumjeti nagon da se neko povrijedi na bilo koji nacin, a posebno kad neko zeli da naudi djeci, zenama, starima,,,
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





SILOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
SILOVANJE
Nazad na vrh 
Strana 1 od 6Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: DRUŠTVENE NAUKE :: KRIMINALISTIKA :: KRIMINALISTIKA-
Skoči na: