DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Muskarac koji zeli zensko dete

Ići dole 
+20
kekec
Milojica
slatkicass
Zana
tvrtko
PJER
bosankaa
montoya
Uther Pendragon
sanjalica.ns
Blebetalo
Sibila_
ZezaM
doctorr67
Lily
AstrinaKomsinica
Danubius
Kijara-brm
Astra
Djoka20
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Sledeći
AutorPoruka
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyPon Maj 14, 2012 3:54 pm

First topic message reminder :

Da li ovde ima muskaraca koji zele da imaju zensko dete, ja sam jedan od njih?
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Djoka20




Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptySub Maj 26, 2012 5:57 pm

Lepo si rekla davis, onda cuti. Rodjenje moje cerke predstavlja smisao mog zivota.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptySub Maj 26, 2012 6:44 pm

Djoko,tebi se ni majka nije obradovala,men`s cini.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Djoka20




Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptySub Maj 26, 2012 9:32 pm

Epa lose ti se cini, meni se majka bas obradovala. Moja majka je zelela musko dete.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptySub Maj 26, 2012 9:44 pm

Djoka20 ::
Musko dete je prokletstvo.

A zar ti nije ovo mama ponavljala stalno,.kad si savladao gradivo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Djoka20




Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptySub Maj 26, 2012 10:28 pm

E nije nikad, moja mama mene mnogo voli. JA sam bre mamin sin, zato zelim da imam cerku, da bude tatina cerka. U pitanju su suprotnosti polova, suprotnosti se privlace.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptySub Maj 26, 2012 10:41 pm

Jbmte dodsadna...
Uvek si ovde... affraid..Aj vozi..
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptySub Maj 26, 2012 11:25 pm

Djoka20 ::
E nije nikad, moja mama mene mnogo voli. JA sam bre mamin sin, zato zelim da imam cerku, da bude tatina cerka. U pitanju su suprotnosti polova, suprotnosti se privlace.

Slatki moj...posto si mi mnogo poznat(a)......bojim se da si se ufurao previse u ulogu...da ne budes svrstan u pedofile i ne daj boze jos gore u osobe sklone incestu...smanji dozivlaj....uplati jbte put za Grcku,Egipat...skini se sa Dunava.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Djoka20




Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyNed Maj 27, 2012 12:06 am

Ma kaki pedofili kakav incest, sta pricas ti? Ma ja sam prvi put ovde, na kog mogu da te podsecam? Ne vredi se izgleda s vama ubedjivati, jer ne znate o cemu pricam.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyNed Maj 27, 2012 12:20 am

..pa navalio si brate mili i dosadio. Nitko te nezna a provalio si tu sa tom kcerkom.

Aj neku drugu temu otvori ili postuj neku, da vidim da li imas uopce nekih drugih kvaliteta. :329340:

Ponavljas se cijelo vrijeme.
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyNed Maj 27, 2012 12:31 am

I uvek cu dok ne dobijem cerku, samo cu o tome pricati. Brate 20 sina da imas ne vredi ti nista, ako nemas cerku nemas nista. Cerka zameni majku kad ostaris i kad vise ne budes nista mogo. Ako me razumes sta ocu da kazem.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyNed Maj 27, 2012 10:42 am

Egoizam i korist gledas samo, jedno dijete nije neka stvar. Dosta mnogo ti je potrebno da budnes roditelj. Samo o tebi je rijec, a sto djete hoce i nepitas.

Pokvareni i veliki egoizam posjedujes, ako mene pitas.
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyNed Maj 27, 2012 11:04 am

Jeste posedujem pa sta? Dok je dete malo ti ga cuvas, a kad dete odraste a ti ostaris dete te cuva. Cerka ce da me cuva, da brine o meni kad budem star i vise nista ne budem mogao. Sina imati nije lose, ali sin nikad ne moze biti ono sto je cerka.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyNed Maj 27, 2012 11:13 am

Pa zar mislis da su danasnja djeca glupa? Tko si ti da tebe netko u stare dane cuva? Bas u danasnjim vremenima su djeca ne zahvalna, pojedinacko gledajuci. Kradu, lazu, tuku svoje roditelje itd.
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyNed Maj 27, 2012 11:45 am

Pa kradu, lazu, tuku svoje roditelje u vecina slucajeva muska deca, a zenska deca umeju da cuvaju svoje roditelje, da ih postuju itd. Muska deca su sklona nasilju, alkoholu, drogiranju i svim losim stvarima. Zenska decu su zlato.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyNed Maj 27, 2012 11:47 am

U kojem svijetu ti zivis @Djoka20? krsti se
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyNed Maj 27, 2012 11:52 am

Ja zivim u svetu gde se mladi opredeljuju za alkohol, drogu, cigarete itd. Muska deca su sklonija ovim stvarima, pa shodno tome zele da svaki muskarac ovo isto radi. Medjutim neki muskarac to odbije, oni ga nazivaju barbikom, pederom. Od zenske dece to i ne traze, za njih kazu pa dobro zensko je to. E vidis zato zelim cerku, da je prvo ja cuvam od takvih idiota i da je naucim normalnim i zdravim vrednostima u zivotu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyNed Maj 27, 2012 1:47 pm

Nema veceg vraga od zene (pojedinacno),pa ti se misli sada braco. :srrrr:

Nesto ti matematika nije u redu, saberi ponovo.
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyNed Maj 27, 2012 2:22 pm

Ne razumem kakve veze ima sad matamatika? Ovo je zelja ustvari zivotna zelja.
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyNed Maj 27, 2012 3:21 pm

Dolinac ::
U kojem svijetu ti zivis @Djoka20? krsti se
Čini mi se da vas dvojica živite u istom svetu..., msm fino vam ide ovaj dijalog... :joint: smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyNed Maj 27, 2012 4:33 pm

Ajde priduzi nam se.
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyNed Maj 27, 2012 6:24 pm

Da zelim, samo ne znam da napravim rupu u rupi :zubi3: :eee:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyNed Maj 27, 2012 8:42 pm

Djoka20 ::
Ne razumem kakve veze ima sad matamatika? Ovo je zelja ustvari zivotna zelja.

Zenska dijeca kostaju vise, vise love potrosis. Sta ti mislis samo sta potrosi mjesecno za telefoniranje,pa frizerka pa ovo pa ono. Make up, stiklice itd. itd. Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 900975 Proracunaj ponovo, pa ces znati sta ima to sa matematikom.
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyNed Maj 27, 2012 9:31 pm

Za moju cerku brate nista mi nije problem da dam, a po najmanje pare. Dacu joj i vise nego sto joj treba, samo da mi je ona ziva, zdrava, vesela, nasmejana, srecana. Za svoje dete ne treba stedeti.
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyPon Maj 28, 2012 10:46 am

Djoka20 ::
I ti smaras pa ti ja nista ne kazem. Znate li samo koliko je lepo kad se tata i cerka vole, kad cerka ocu sedne u krilo iako ima 20 godina? Ne znate izgleda. Ja ocu da meni moja cerka kaze tata ja te volim, da mi sedne u krilo da se zagrlimo. Za pojedine devojke otac je jedina muska osoba koja ih nikad nece izneveriti, ocu da ja to budem za moju cerku. Neka se razocara u svakog muskarca, ali u mene nece nikad.

Trazis li ti cerku ili nesto drugo?! [You must be registered and logged in to see this image.]
Cccccc Djole, Djole.. sram te bilo!!! [You must be registered and logged in to see this image.]
Dobro je da si napisao .. 20god.. da si stavio ispod 18 ladno bi te mogli prozvati pedofilom! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyPon Maj 28, 2012 1:21 pm

Ne razumes ti mene sta ja kazem. DA li ima lose nesto u tome, sto otac voli svoju cerku i sto cerka voli svog oca? NEma lose. Neko svoju cerku voli vise, neko manje. JA cu svkoju cerku zaista voleti, jer zelim da je imam. Medjutim, ljudi koji su zeleli sina a dobili cerku su razocarani, pa je sad nesto mnogo ne vole.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyPon Maj 28, 2012 1:50 pm

Daddy, wanna be a sugar daddy!? :eee:
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyPon Maj 28, 2012 1:55 pm

Ma Djole vole i mene moj tata.. pa me ne stavlja u krilo!!!!! smehsmeh smehsmeh smehsmeh

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 111827
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyPon Maj 28, 2012 1:57 pm

Ako stvar nazovemo pravim imenom, pedofil, da li će administracija nešto konačno preduzeti?

Zatvorite temu, čovek ima ozbiljan problem!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyPon Maj 28, 2012 2:01 pm

Cuj zatvori?! Pa dos'o garib na lijecenje :eee: Prvi korak je da je priznao da je sick smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyPon Maj 28, 2012 2:14 pm

Sibila_ ::
Zatvorite temu, čovek ima ozbiljan problem!
A ko danas nema problema...?! :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyPon Maj 28, 2012 4:43 pm

Ma vi ne znate sta pricate napraviste me pedofila. Ma daj bre ljudi ma cao...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyPon Maj 28, 2012 4:51 pm

Djoka20 ::
Ma vi ne znate sta pricate napraviste me pedofila. Ma daj bre ljudi ma cao...
A to ove žene nešto .....ne uzbuđuj se ,sinak .
Kod nas na balkanu je default "dobiti sina" ,pa manjina koja želi žensko dete bude pogrešno shvaćena .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyPon Maj 28, 2012 6:29 pm

Danubius ::
Djoka20 ::
Ma vi ne znate sta pricate napraviste me pedofila. Ma daj bre ljudi ma cao...
A to ove žene nešto .....ne uzbuđuj se ,sinak .
Kod nas na balkanu je default "dobiti sina" ,pa manjina koja želi žensko dete bude pogrešno shvaćena .

Ma daaa...žene, PMS i ostali sindromi! Tipično muški! :P :zubi3:

Sorry, ali meni ovo nije normalno, pa vi pričajte šta god hoćete! 55555

Ajd da ne budem veštica!
Da ti Djole probaš da počneš da praviš dete, pa šta ispadne?!

Ako ne valja, ponavljaj dok ti ne podje za rukom (ne shvataj bukvalno, nadam se da znaš...)

:eee:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyPon Maj 28, 2012 6:36 pm

Djoka20 ::
Ma vi ne znate sta pricate napraviste me pedofila. Ma daj bre ljudi ma cao...

Nemoj dozvoliti mangupima da te provociraju.Bolje je imati žensko dete, bar je manja šansa da pravi cirkus i nered ko muška.Pre sazru, vezane su za kuću(dom), poslušnije...u svakom slučaju zahvalnije nego muške "pubertetlije".










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyPon Maj 28, 2012 7:31 pm

Ma to i ja kazem musko dete je zlo, ma mrzim musku decu pun sam gneva prema njima. Zensko dete pre sazri, bude zahvalna roditeljima brine o njima, zensko dete je zakon!!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyPon Maj 28, 2012 7:45 pm

Sto napuni 9 strana,da si povalio 9 zena,jedna bi garant rodila zensko.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyPon Maj 28, 2012 8:22 pm

Astra ::
Sto napuni 9 strana,da si povalio 9 zena,jedna bi garant rodila zensko.

Kad bi svi znali da naprave žensko..... :329340:










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyPon Maj 28, 2012 8:32 pm

Sta bre ti oces time da kazes? Da ja ne znam zensko da napravim? KO si ti da bilo sta kazes, napravicu ja zensko to vam svima unapred kazem.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyPon Maj 28, 2012 9:16 pm

montoya ::
Astra ::
Sto napuni 9 strana,da si povalio 9 zena,jedna bi garant rodila zensko.

Kad bi svi znali da naprave žensko..... :329340:


Hhahah ,sto rece Pjer,umijece je napraviti rupu u rupi
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyPon Maj 28, 2012 9:44 pm

Ti znas sta je umece, alo bre snajke ja sam Moravac. Mi sa Morave pravimo vise zensku nego musku.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyPon Maj 28, 2012 9:50 pm

Pa sta si se onda usplahirio....samo pusti nokte na nogama,da moz dobro da se podbocis i teraj.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyPon Maj 28, 2012 10:03 pm

Ma jeste sve da ne pustim nokti, sto bi to pustao? Nokti na noge ni zenski ne pustaju. Zensko dete je sreca, radost, ljubav sve najlepse sto coveka moze da snadje. Musko dete sve obrnuto od toga.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyPon Maj 28, 2012 10:16 pm

Da ne proklizavas,pa kad obavis onda ih odsjeci.
Ja tako dobih 2 kceri.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyPon Maj 28, 2012 10:32 pm

Nema taj sindrom jos, treba ga izmisliti :srrrr:
Nazad na vrh Ići dole
tvrtko
Učenik škole života
tvrtko


Godina : 66
Location : kikinda
Humor : da
Datum upisa : 12.12.2011

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyPon Maj 28, 2012 11:02 pm

Astra ::
Da ne proklizavas,pa kad obavis onda ih odsjeci.
Ja tako dobih 2 kceri.
ja cuo Astra kad se zatrcis s vrata pa blebnes i upalilo wsmile
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyPon Maj 28, 2012 11:12 pm

Djoka20 ::
Ti znas sta je umece, alo bre snajke ja sam Moravac. Mi sa Morave pravimo vise zensku nego musku.

Pa šta onda tareš više?
Idi i pravi to dete, ne tupi na deset strana jednu te istu rečenicu!

Nećeš sam, nećeš da ti neko napravi, nećeš ni kako ti hoćeš?!
Šta je poenta ove teme uopšte?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyPon Maj 28, 2012 11:19 pm

Astra ::
Pa sta si se onda usplahirio....samo pusti nokte na nogama,da moz dobro da se podbocis i teraj.

Najbolje ce biti da se zalepi selotejpom na plafon pa kad sa te visine oplete po zeni.. garant ce dobiti nesto! To onaj fazon.. na prepad.. smehsmeh :rlol: smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyPon Maj 28, 2012 11:27 pm

Sibila_ ::
Djoka20 ::
Ti znas sta je umece, alo bre snajke ja sam Moravac. Mi sa Morave pravimo vise zensku nego musku.

Pa šta onda tareš više?
Idi i pravi to dete, ne tupi na deset strana jednu te istu rečenicu!

Nećeš sam, nećeš da ti neko napravi, nećeš ni kako ti hoćeš?!
Šta je poenta ove teme uopšte?

Pa Sibila.. toj da je on Moravac.. hmmm.. ili da hoce cerku.. hmmm.. samo ne kontam da li zeli da mu neko zeMsko celjade i rodi.. oli oce oma onu "CERU" od 20god!!!!!! 55555 55555 55555 smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyPon Maj 28, 2012 11:30 pm

Djole ovi tebe za*ebavaju :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyPon Maj 28, 2012 11:34 pm

Vidim ja da se oni segace sa monom. Poenta ove teme je da se vidi da ima muskaraca koji zele cerku, a uopste ne zele sina. Bacili bi sina u MOravu kad bih ga dobili.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyPon Maj 28, 2012 11:36 pm

Djokice,ajde sto se zahebavamo,ali Bog ce te poKARATi sto tako pises za sina,bez obzira sto glumis budalu,to je vec neukusno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyPon Maj 28, 2012 11:41 pm

Đole bre,pusti ti nih,vidiš da se šegače sa tvojom "mukom" .Bruka bre!
Mani se ti njih i smanji priču.Pređi na djelo brate!I javiš nam se za 9 mjeseci da vidimo kakav majstor si biJo zubbb











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyPon Maj 28, 2012 11:52 pm

Djoka20 ::
Vidim ja da se oni segace sa monom. Poenta ove teme je da se vidi da ima muskaraca koji zele cerku, a uopste ne zele sina. Bacili bi sina u MOravu kad bih ga dobili.

Ma jok bre Djole.. odkude ti to.. ccccc.. ta i ja volem zemsku decu, a evo jednoj se i nadam uskoro da ce nam ulepsati porodicu!
Nego mani se ti price, delaj bre.. predji sa reci na dela.. davaj rezultate! Vidi kako ja.. migg lu6777

A i nemoj mi tako za Moravce.. i musku decu.. greota je.. sto se prvih tice, moj muz je Moravac i divan je.. a za drugo, dete je dete.. greh je tako nesto i pomisliti, a kamoli izreci!

Razmisli o tome! lu6777

A sto se tice teme.. tj. muskaraca i zemske dece, paaaaa.. svaki bi hteo, kao i ti.. neku od 20 god! smehsmeh spite
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyUto Maj 29, 2012 12:42 am

Preci cu ja na delu i bicu majstor, devojcica mora da bude. Ima vremena ce poraste ona, ali bice tatina cerka zauvek. Cerka je za oca rodjena, to je tako od starina bilo. Sin mi uopste nije potreban, ali uopste.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyUto Maj 29, 2012 12:49 am

Dusa moja....de lezi da popricamo...tvoje oci su umorne.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyUto Maj 29, 2012 6:58 am

.. kapci su ti teski.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyUto Maj 29, 2012 2:57 pm

Naso sam devojku koja oce da mi rodi zensko dete. Lepa devojka, nosi naocare ma bomba zaljubio sam se u nju. Iz susedno selo, ima veceras da se nadjemo i vodim je kod mene kuci, da pravimo cerku. Voli zensku decu i dobra je domacica.
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyUto Maj 29, 2012 3:03 pm

E mašala, nek ti je sa srećom i ajd javi šta je bilo!

:pušač:
:zlz:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 EmptyUto Maj 29, 2012 3:09 pm

Hvala javicu, a nikad nisam verovao da ce me prihvatiti. Mislio sam da nisam njen tip, ali ona je htela za mene.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Muskarac koji zeli zensko dete
Nazad na vrh 
Strana 4 od 13Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Sledeći
 Similar topics
-
» saznaj jesi li musko ili zensko
» Ljuti ste na dete

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: PORODICA /DOMAĆINSTVO :: TINEJDŽER /ADOLESCENT KLUB-
Skoči na: