DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
EP u  fudbalu 2024 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
EP u  fudbalu 2024 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 EP u fudbalu 2024

Ići dole 
+3
justicija
Eugen Grafvajer
Danubius
7 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptySub Jun 15, 2024 10:51 am

kakvo "otvaranje "? Nemci Škotima uvalili  "petardu" ???
Nemačka -Škotska 5:1

Raspored današnjih mečeva:

Mađarska - Švajcarska (15.00)

Španija - Hrvatska (18.00)

Italija - Albanija (21.00)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Godina : 62
Humor : C
Datum upisa : 15.07.2023

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptySub Jun 15, 2024 11:19 am

Ššššššššššište mi yaya za SP. zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
justicija

justicija


Datum upisa : 24.12.2023

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptySub Jun 15, 2024 12:29 pm

Neka igre počnu!
"Fudbal,pivo a prije svega igre na srecu,ispunjavaju horizont njihovog duha.
Drzati ih pod kontrolom,nije bilo tesko".
Dzordz Orvel 1984

ZoxZoja likes this post

Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptySub Jun 15, 2024 1:44 pm

Taman sam razmišljala otvoriti ili ne temu o ovom evropskom dešavanju kad ono ...

Dakle Hrvati po običaju nabrijani i sa visokim očekivanjima od Vatrenih. Naravno ja pojma nemam ni da li im još uvek igra Modrić koji je i jedini kog znam. U Srbiji nikad manje interesovanje za dotično takmičenje osnosno za reprezentaciju. Sem par tvitova povodom pojavljivanja Velikog Baksuza u avionu kojim su Pikseta i ostali trebali da otputuju verovatno bi dotično odletanje u Germaniju pršlo totalno nezapaženo.

Par opservacija na zadatu temu mojih omiljenih FB likova Nebojše od Zrenjanina i Nemanje Cvijetića:

Nebojša povodom utakmice Nemačka : Škotska

Golman Nemačke Nojer u prvom poluvremenu bio do Lidla da uzme kačkavalj i papuče, pa se vratio samo da vidi jel ga neko tražio pa ide u Radojevo na svadbu .

Nemci dali autogol, Škoti se raduju ko mi kad nam tetka Nevenka iz Nemačke donese bugarsku bombonjeru što je kupila na buvljak u Kelnu od Branka iz Orlovata.

Nemanja Cvijetić

Ja bih hteo zvanično da čestitam početak loženje oko fudbal.
I ja sam sto put reko MA NE GLEDAM VIŠE ONI MANEKENI, pa mi se opet javi svrdlasti crv samoobmane sa mišlju A možda bre sad i urade nešto.
A činjenica je da će ne ispreskaču ki plitak potok i da se kraće zadržo u Nemačku samo jedan moj drugar lopov koji išo na lažni pasoš pa ga deportovali direkt sa aerodrom jer mu pisalo Bojana umesto Bojan, nije ni vido.
Barem neće naprave trošak veliki u hotel, to je plus. Nek se igrau opet Menjam Ženu, da ne bude da su išli džaba.
Za Pikseta se najviše brinem, on prošli put teo da crkne jadan, izgledo ki kad mu rekli da mu Jovana Jeremić snajka.
Sad ne znam da l' će pretekne ili će ga vratimo iz Nemačku sa nogama napred.
Jedino precedniku odgovara da se igra fudbal, jer je nacija onda kolektivno pod sedaciju, jer gutamo bromazepami i nitroglicerini ki šotke, na smenu.
Igrajte Foden daje 2 gola i više golova u drugom za 1000 dinara.
Nemanja Cvijetić, munem.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]

Eugen Grafvajer likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptySub Jun 15, 2024 11:12 pm

Šokantno Albanija je povela 1:0 u dvadeset sekundi meča ? No Italija ih dobila sa 2:1










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyNed Jun 16, 2024 7:30 am

Večeras u 21 h Srbija -Engleska Očekuje se 40 000 engleskih navijača (koji ne smeju prdnuti još od vremena "Tačerke ")  i oko 8000 "naših" Nemačka policija spremna -preko 2000 policajaca pod "punom opremom" Čak su i prognozeri jako uzdržani .Ili ćemo dobiti "petardu" -ili će biti čudo? Dušan Tadić,Mitrović ..jako dobro "poznaju Engleze "? Videćemo . Napred Srbija !










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyNed Jun 16, 2024 5:34 pm

Pa jel ovo treba ? Da ispadamo stoka -a nismo??

ŽESTOKA TUČA SRBA I ENGLEZA! Engleski huligani hteli da OTMU SRPSKU ZASTAVU pa došlo do OPŠTEG HAOSA! Dvojica završila u BOLNICI










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyNed Jun 16, 2024 5:41 pm

Danubius ::
Pa jel ovo treba ? Da ispadamo stoka -a nismo??

ŽESTOKA TUČA SRBA I ENGLEZA! Engleski huligani hteli da OTMU SRPSKU ZASTAVU pa došlo do OPŠTEG HAOSA! Dvojica završila u BOLNICI

Zvanični huliganski nalog na X-u kaže da su naši oteli bar tri zastave Englezima. Ima i slika. Dakle NAPRED POLICIJA!!!












Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
justicija

justicija


Datum upisa : 24.12.2023

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyNed Jun 16, 2024 5:55 pm

Danubius ::
Pa jel ovo treba ? Da ispadamo stoka -a nismo??

ŽESTOKA TUČA SRBA I ENGLEZA! Engleski huligani hteli da OTMU SRPSKU ZASTAVU pa došlo do OPŠTEG HAOSA! Dvojica završila u BOLNICI

Ni jednima ni drugima nije mane, tako da, ništa to nije. Crnji biti ne možemo, tako da ne se jediti! Realno, zastava se i treba čuvati.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyNed Jun 16, 2024 6:00 pm

justicija ::
Danubius ::
Pa jel ovo treba ? Da ispadamo stoka -a nismo??

ŽESTOKA TUČA SRBA I ENGLEZA! Engleski huligani hteli da OTMU SRPSKU ZASTAVU pa došlo do OPŠTEG HAOSA! Dvojica završila u BOLNICI

Ni jednima ni drugima nije mane, tako da, ništa to nije. Crnji biti ne možemo, tako da ne se jediti! Realno, zastava se i treba čuvati.

Ne znam da li vi (BiH) učestvujete u takmičarskom delu ali imate predstavnike među Huliganima. Pored Cigana (da ga ebeš kad ne mogu da svarim to Delije) i Grobara učestvuju i neki iz Banja Luke. Na strani srpskih huligana.

I u pravu si zastava se čuva. To je za suprotnu stranu trofej u svakom sukobu a i EP u fudbalu je "sukob" ovako ili onako.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
justicija

justicija


Datum upisa : 24.12.2023

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyNed Jun 16, 2024 6:26 pm

ZoxZoja ::
justicija ::
Danubius ::
Pa jel ovo treba ? Da ispadamo stoka -a nismo??

ŽESTOKA TUČA SRBA I ENGLEZA! Engleski huligani hteli da OTMU SRPSKU ZASTAVU pa došlo do OPŠTEG HAOSA! Dvojica završila u BOLNICI

Ni jednima ni drugima nije mane, tako da, ništa to nije. Crnji biti ne možemo, tako da ne se jediti! Realno, zastava se i treba čuvati.

Ne znam da li vi (BiH) učestvujete u takmičarskom delu ali imate predstavnike među Huliganima. Pored Cigana (da ga ebeš kad ne mogu da svarim to Delije) i Grobara učestvuju i neki iz Banja Luke. Na strani srpskih huligana.

I u pravu si zastava se čuva. To je za suprotnu stranu trofej u svakom sukobu a i EP u fudbalu je "sukob" ovako ili onako.

Ne pratim ja reprezentacije BiH ni u čemu vjeruj mi. Ne znam ni da li učestvuju na ovom prvenstvu. Ni najmanje ne sumnjam da ima naših huligana, svi ih imaju pa ne vidim što mi da ih nemamo.

No, čika Orvel je to lijepo rekao gore u onom citatu.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyNed Jun 16, 2024 8:14 pm

justicija ::


čika Orvel je to lijepo rekao gore u onom citatu.
Nego šta je .....ali mi "felasi " čekamo početak u 21 h zubic










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyNed Jun 16, 2024 9:04 pm

Idemooooooooooooooooo Počelo je ! Napred Srbija !!!!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyNed Jun 16, 2024 9:33 pm

Danubius ::
Idemooooooooooooooooo  Počelo je ! Napred Srbija !!!!
A ščime?










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyNed Jun 16, 2024 10:04 pm

Kijara-brm ::
Danubius ::
Idemooooooooooooooooo  Počelo je ! Napred Srbija !!!!
A ščime?

Šta da ti kažem? Moj idiot je na utakmici U Gelzenlkirchenu.

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyNed Jun 16, 2024 10:24 pm

Danubius ::
...

Šta da ti kažem? Moj idiot je na utakmici U Gelzenlkirchenu.

[You must be registered and logged in to see this image.][/quote]

Ovo je centaršut koji ne mogu da promašim.

Ko ti kriv kad nisi brižan tatica koji uz dete šalje i guvernante da paze na njega.











Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]

Kijara-brm likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyNed Jun 16, 2024 10:41 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::
Danubius ::
Idemooooooooooooooooo  Počelo je ! Napred Srbija !!!!
A ščime?

Šta da ti kažem? Moj idiot je na utakmici U Gelzenlkirchenu.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Svoj je čovek. ne znam










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyNed Jun 16, 2024 10:47 pm

Ništa ne očekujem od reprezentacije...ukoliko uđe u drugi krug biće veliki uspeh... 99i
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyNed Jun 16, 2024 10:58 pm

Momci su dali sve od sebe Englezi su nas "nadigrali" za taj jedan gol.Ali su momci dali "Sve od sebe"i imamo još šansi za "dalje"










[You must be registered and logged in to see this image.]

doctorr67 likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyNed Jun 16, 2024 11:10 pm

Danubius ::
Momci su dali sve od  sebe Englezi su nas "nadigrali" za taj jedan gol.Ali su momci dali "Sve od sebe"i  imamo još šansi za "dalje"

Šanse naravno postoje...ali fali realizacija gola... nisam gledao utakmicu..niti me dotiče fudbal, samo komentarišem prema statistici...
Postoji šansa da naredne utakmice pobede, pod uslovom da ne prime olako gol, što znači zadnji red ili odbrana da radi svoj posao. Kad se primi u startu gol, onda je ekipa pod pritiskom da nekako izjednači i u toj euforiji prave se greške (statistika)...
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyNed Jun 16, 2024 11:15 pm

Danubius ::
Momci su dali sve od  sebe Englezi su nas "nadigrali" za taj jedan gol.Ali su momci dali "Sve od sebe"i  imamo još šansi za "dalje"

Šefe se zezaš ili se stvarno ložiš da Pikseta i ekipa iz "Menjam ženu i čarape" može nešto da uradi bilo gde?

P.S dodatak Doci - Nisam ni ja gledala ali po komentarima imali smo sreće jer su Englezi loši pa nas nisu izbušili. Naši sve moj do mojega. Bez ideje a još manje realizovanja zamišljenog. Jer nema ko da zamisli i dovoljno autoriteta da ih spremi da zamišljeno izvedu.
Na delu je već "1:0 je podnošljiv rezultat koji nam daje šansu".










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]

doctorr67 likes this post

Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyNed Jun 16, 2024 11:24 pm

ZoxZoja ::

P.S dodatak Doci - Nisam ni ja gledala ali po komentarima imali smo sreće jer su Englezi loši pa nas nisu izbušili. Naši sve moj do mojega. Bez ideje a još manje realizovanja zamišljenog. Jer nema ko da zamisli i dovoljno autoriteta da ih spremi da zamišljeno izvedu.
Na delu je već "1:0 je podnošljiv rezultat koji nam daje šansu".

Upravo tako...nemamo samostalnog trenera koji je od iskustva i da mu se niko ne meša u posao koji obavlja..Verujem da je neki drugi trener doveo igrače manje poznate iz regionalnih klubova da bi izbušili Engleze iz želje da to postignu...(jer se nisu Englezi pokazali)

Danubius and Đole like this post

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyPon Jun 17, 2024 8:00 am

doctorr67 ::


Šanse naravno postoje...ali fali realizacija gola... nisam gledao  utakmicu..niti me dotiče fudbal, samo komentarišem prema statistici...
Postoji šansa da naredne utakmice pobede, pod uslovom da ne prime olako gol, što znači zadnji red ili odbrana da radi svoj posao. Kad se primi u startu gol, onda je ekipa pod pritiskom da  nekako izjednači i u toj euforiji  prave se greške (statistika)...

Jeste -to smo "mi" Ako dobijemo gol -odmah "demoralisani" A Nemci igraju 90 minuta (i na kraju pobede -taman gubili 3:0)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyPon Jun 17, 2024 8:45 am

Danubius ::


Jeste -to smo "mi" Ako dobijemo gol -odmah "demoralisani" A Nemci igraju 90 minuta (i na kraju pobede -taman gubili 3:0)

Da, jedino Nemci igraju do kraja utakmice istim tempom.. i više od 90 minuta.. like

Đole likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Đole

Đole


Datum upisa : 07.10.2011

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyUto Jun 18, 2024 9:24 am

Ništa od rabote, čini mi se da će pakovati kofere. Zašto nekadašnji dobar igrač mora biti trener. Ne bato, taj posao je mukotrpna škola, pa asistiranje par godina kod dobrog trenera, tek tada može se oprobati kao trener reprezentacije. Drugo, imamo mi talentovanih igrača koji su ostali
kod kuće, jer treba ove skupe "bebe" promovisati da bi se dobro prodali, i da neko pokupi kajmak Dakle, ništa od rabote, moje mišljenje.

doctorr67 and ZoxZoja like this post

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyUto Jun 18, 2024 11:12 am

Đole ::
Ništa od rabote, čini mi se da će pakovati kofere. Zašto nekadašnji dobar igrač mora biti trener. Ne bato, taj posao je mukotrpna škola, pa asistiranje par godina kod dobrog trenera, tek tada može se oprobati kao trener reprezentacije. Drugo, imamo mi talentovanih igrača koji su ostali
kod kuće,  jer treba ove skupe "bebe" promovisati da bi se dobro prodali, i da neko pokupi kajmak Dakle, ništa od rabote, moje mišljenje.
Bojim se da si u pravu.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyUto Jun 18, 2024 11:51 am

Đole ::
Ništa od rabote, čini mi se da će pakovati kofere. Zašto nekadašnji dobar igrač mora biti trener. Ne bato, taj posao je mukotrpna škola, pa asistiranje par godina kod dobrog trenera, tek tada može se oprobati kao trener reprezentacije. Drugo, imamo mi talentovanih igrača koji su ostali
kod kuće,  jer treba ove skupe "bebe" promovisati da bi se dobro prodali, i da neko pokupi kajmak Dakle, ništa od rabote, moje mišljenje.


U vreme kad je zemlja još bila mlada i njom hodali Bogovi i Heroji a mi devojčice redovno išle da gledamo utakmice Podmlatka lokalnog fudbalskog tima sve je bilo drugačije. Trener Podmlatka je bio jedan od najboljih lokalnih igrača svih vremena, moj dalji rođak čika-Ivan. Taj nikad sedeo na klupi nije. A kad vikne "Dodaj Marku" lopta sama krene gde je rekao. Na njegovo "Đole napred" trojica sa istim imenom strče ispred tribina. Piksi izgleda kao pijani teča kojeg u životu održava samo to što se Tetka uzdržava da ga zadavi na dan svoje devojačke Slave i to u kući svojih roditelja a ne kao trener i selektor reprezentacije. O igračima tek ne vredi trošiti reči. Razbijena banda koju bi onaj Podmladak pod vođstvom čika-Ivana razbucao kao svinja paradajz u bašti.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyUto Jun 18, 2024 12:59 pm

ZoxZoja ::


U vreme kad je zemlja još bila mlada i njom hodali Bogovi i Heroji a mi devojčice redovno išle da gledamo utakmice Podmlatka lokalnog fudbalskog tima sve je bilo drugačije. Trener Podmlatka je bio jedan od najboljih lokalnih igrača svih vremena, moj dalji rođak čika-Ivan. Taj nikad sedeo na klupi nije. A kad vikne "Dodaj Marku" lopta sama krene gde je rekao. Na njegovo "Đole napred" trojica sa istim imenom strče ispred tribina. Piksi izgleda kao pijani teča kojeg u životu održava samo to što se Tetka uzdržava da ga zadavi na dan svoje devojačke Slave i to u kući svojih roditelja a ne kao trener i selektor reprezentacije. O igračima tek ne vredi trošiti reči. Razbijena banda koju bi onaj Podmladak pod vođstvom čika-Ivana razbucao kao svinja paradajz u bašti.
Ajd da se malo "hvalim" Reprezentativac YU (da li "podmladak" ,juniori  "petlići" ne sećam se više ) Još uvek imam državnu "trenerku" (zamoliću sestru da me "slika" -da  ne ispadne da lažem) Mali prcmoljak ...na mene niko nije obraćao pažnju A bio "devetka" -centarfor -,momci "dve glave " viši? Sistem "Gerd Miler" Nikada nisam bio u "prvom timu " Džoker sa klupe -mene "uvode" kad "đavo odnese šalu" I bio "golgeter" -svi "otpaci "moji" Nula od fudbalera -ali brz ...glavom gde neko ne bi ni nogu stavio .Zato me nisu mogli "izbaciti" i imao sam čak i "nadimak" "Crni " Crna kosa do pola leđa -kao Mario Kempes  A što sam batina dobio od staroga -zbog laži i bežanja iz muzičke škole ??? Vredelo je -ipak .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyUto Jun 18, 2024 1:10 pm

Šta o našim fuzdbalerima misli Nebojša od Zrenjanjina

Otvorim se tri prsta kad čujem profi fuzbalere da daju izjavu "umorni smo"! Mićo taj poziv si odabrao malo zato što si talenat a malo i da ne bi išao u firmu da šljakaš. To ti je jedina obaveza u toku dana, nedelje, godine. Imaš 25 godina, treba u svaku utakmicu da ulaziš sa dignutom kitom. Da ne pričamo o tome da ti svakog jutra kad ustaneš da pišaš na račun bućne par soma evra da ti dušu odmori. Vidi dečkonja, umoran je Miroljub koji je jutros na svoj 50. rođendan došao iz treće smene gde je gurao normu, namirio svinje i živinu, na brzinu muno kafu, rakiju, ladan burek i otišao da gletuje privatno, da bi mogao da plaća deci fakultet .
A tebi teško da kaskaš za loptom i napraviš 8 sprinteva za 90 minuta.
Ne kažem da ti je baš lako, da jeste mogao bi svako, ali kad već kukaš menjaj se sa Miroljubom mesec dana!
P. S. Još kad ga vidim da u duelu krikne kao ranjeni vepar i padne kao da je stao na minu a na usporenom snimku se vidi da je jedini kontakt bio kad ga je ovaj očešo kurcem po ruci, kreću mi kontrakcije na 3 minuta.
Studio?!


P.S. Slovaci remizirali sa Belgijom. čisto da tema nije bez "aktuelnih vesti"










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyUto Jun 18, 2024 1:50 pm

ZoxZoja ::



P.S. Slovaci remizirali sa Belgijom. čisto da tema nije bez "aktuelnih vesti"
U dve utakmice koje sam igrao (međunarodne ) dao sam gol Azerberjžanu,,,i još nekom (ne sećam se ....dementan) trtrr










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyUto Jun 18, 2024 8:09 pm

Danubius ::
ZoxZoja ::



P.S. Slovaci remizirali sa Belgijom. čisto da tema nije bez "aktuelnih vesti"
U dve utakmice koje sam igrao (međunarodne ) dao sam gol Azerberjžanu,,,i još nekom (ne sećam se ....dementan)  trtrr
Bog te je... kakve talente imaš  a ostao da  živiš u kukuruz gradu zubic .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyUto Jun 18, 2024 8:17 pm

Bog te je... kakve talente imaš  a ostao da  živiš u kukuruz gradu zubic .[/quote]
Jbg..tako ispalo





"Dečko koji obećava" Nisam postao ni pilot " borbenog lovca" ni "doktor" ,ni gitarista EKV,,,Sve drugo  jesam .Ni to nije malo ...A sada je prekasno










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyUto Jun 18, 2024 8:21 pm

Kad si jurio žene a ne loptu. zubic

---
Ja sam bio "loš fudbaler" Samo "golgeter" (što je na kraju i važno u fudbalu) Pa ipak sam "nešto postigao" Repreztazivac "Juge"-malo li je ? Igrao sa Mirsadom Baljićem ,Gazimom Ljaljom --malo li je*










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑

justicija likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
justicija

justicija


Datum upisa : 24.12.2023

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyUto Jun 18, 2024 8:58 pm

Danubius ::
ZoxZoja ::



P.S. Slovaci remizirali sa Belgijom. čisto da tema nije bez "aktuelnih vesti"
U dve utakmice koje sam igrao (međunarodne ) dao sam gol Azerberjžanu,,,i još nekom (ne sećam se ....dementan)  trtrr

Šuti bolan, ne spominji s kim si igr'o. Dao sam go i to je to! A ni to ti vala nije nešto. 'ebo to kad nisam čula: " iiii Tot, Tooot puca, i pogodaaaaak!"

doctorr67 likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyUto Jun 18, 2024 11:36 pm

justicija ::



Šuti bolan, ne spominji s kim si igr'o. Dao sam go i to je to! A ni to ti vala nije nešto. 'ebo to kad nisam čula: " iiii Tot, Tooot puca, i pogodaaaaak!"

Ahahahaa Ma nije bilo tako  "Kakav Tot,,"Crni" A još gore tragedije  Došli da nas gledaju naše tate (jedan jedini put) mene i dr Brunu Urbanosvkog Naše tate igrale za taj klub (oboje kasnije bili direktori ) Bruno i ja se "ubili" 2 x sam šutirao i "makazice "Prečka ? A Bruno kada je "zavario stativu" samo što nije "pukla" Kakav strahovit šut ? A ispali kod "tata" -nule Takav je bio i rezultat Nula -nula trtrr

ps Sutra ću zamoliti sestru da me "slika " u dresu i trenerci YU da ne ispadne da nešto lažem










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyUto Jun 18, 2024 11:56 pm

ZBOG OCA UZEO SEKIRU U RUKE, ONA ZAVRŠILA U NJEGOVOJ NOZI! Horor priča heroja Eura: Umalo ostao nepokretan, ali to NIJE SVE!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
justicija

justicija


Datum upisa : 24.12.2023

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptySre Jun 19, 2024 6:52 am

Danubius ::
justicija ::



Šuti bolan, ne spominji s kim si igr'o. Dao sam go i to je to! A ni to ti vala nije nešto. 'ebo to kad nisam čula: " iiii Tot, Tooot puca, i pogodaaaaak!"

Ahahahaa Ma nije bilo tako  "Kakav Tot,,"Crni" A još gore tragedije  Došli da nas gledaju naše tate (jedan jedini put) mene i dr Brunu Urbanosvkog Naše tate igrale za taj klub (oboje kasnije bili direktori ) Bruno i ja se "ubili" 2 x sam šutirao i "makazice "Prečka ? A Bruno kada je "zavario stativu" samo što nije "pukla" Kakav strahovit šut ? A ispali kod "tata" -nule Takav je bio i rezultat Nula -nula trtrr

ps Sutra ću  zamoliti sestru da me "slika " u dresu i trenerci  YU da ne ispadne da nešto lažem

Nemoj živ bio ništa da dolazuješ, evo sve ti vjerujem, ali jarane dr Bruno pjetlić, vaše tate igrale za isti klub i oba kasnije postali direktori?!?
Čitaš li ti šta napišeš? Kolika je mogućnost da je Bruno kao doktor bio pjetlić? Od kakvog je značaja da su tate nakon igranja u klubu postali dorektori?
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptySre Jun 19, 2024 7:22 am

justicija ::


Nemoj živ bio ništa da dolazuješ, evo sve ti vjerujem, ali jarane dr Bruno pjetlić, vaše tate igrale za isti klub i oba kasnije postali direktori?!?
Čitaš li ti šta napišeš? Kolika je mogućnost da je Bruno kao doktor bio pjetlić? Od kakvog je značaja da su tate nakon igranja u klubu postali dorektori?
Imaš pravo -blesavo izgleda kad pročitaš zubic Ali je istina .Ja izgleda stvarno "živim u prošlosti"  zubic I bolje da ćutim  cyclops
Bilo nekad ...stvarno blesavo zvuči danas  zubic Danas smo "starci"  zubic
A nema više ni Bruninog Mišike ni mog Joške -koji su "bili nešto"

dr Bruno Urbanovski, specijalista urologije

Nalazimo se u 📍Somboru, Vojvođanska 66

Informacije/Zakazivanje pregleda 📞069/24 40 430 ili 📞025/341 660

[You must be registered and logged in to see this image.]

Stvarno "bulaznim" umesto da pričam po temi -hoćemo li se "provući" dalje na EP .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptySre Jun 19, 2024 11:22 am

Danubius ::
...
Stvarno "bulaznim" umesto da pričam po temi -hoćemo li se "provući" dalje  na EP .

Pre ću ja za vikend ući u konfekcijsku velčinu S smehsmeh ludismeh










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptySre Jun 19, 2024 9:20 pm

Škoti su zavarilli takvu golčinu Švajarcima ? Autogol ? A tek je 18 ti minut?Ludilooo 200 000 Škota je doputovalo u Nemačku
Šaćiiri i Šaka (švajcarsli Šiptari) igraju odlično I evo Šačiri 32 gi gol za rep Švice Šaćiri -1-1










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
justicija

justicija


Datum upisa : 24.12.2023

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptySre Jun 19, 2024 10:07 pm

Igraju Albanija i Hrvatska i navijači i jedni drugi skandiraju "Ubij Srbina!" E stvarno, taman kad pomislim za nešto to je dno, nema dalje - ponovo se nađe neko da me ubijedi da ima još dublje dno!

Đole likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyJuče u 12:36 am

justicija ::
Igraju Albanija i Hrvatska i navijači i jedni drugi skandiraju "Ubij Srbina!" E stvarno, taman kad pomislim za nešto to je dno, nema dalje - ponovo se nađe neko da me ubijedi da ima još dublje dno!
Baš tako.Ali se i UEFA  ovoga puta "pokazala" Drastične kazne za stoku

BRUTALNA KAZNA ČEKA HRVATE I ALBANCE! Upalio se alarm u UEFA, šokirani su scenama u Hamburgu

Hitra reakcija, kao i težina prekršaja impliciraju da će kazna ovoga puta biti žestoka.

Odluka o kazni biće saopštena do kraja nedelje. U opciji je ogromna novčana kazna, ali i restrikcije za njihove navijače kako do kraja EURO, tako i na narednim mečevima.

Videćemo kakva će biti i reakcija Fudbalskog saveza Srbije. Ne bi bilo iznenađenje da i iz FSS reaguju i obrate se UEFA jer su scene iz Hamburga apsolutno sumanute i zaslužuju osudu i kaznu.

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyJuče u 2:53 pm

Danubius ::


Videćemo kakva će biti i reakcija Fudbalskog saveza Srbije. Ne bi bilo iznenađenje da i iz FSS reaguju i obrate se UEFA jer su scene iz Hamburga apsolutno sumanute i zaslužuju osudu i kaznu.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Ako se pokažu da nisu dostojni da se nose sa Slovenijom...mrka kapa i da se žale UEFI, jer i sama organizacija je pod političkim pritiskom. Danas ne postoji nezavisna organizacija koja sprovodi mere koje nisu u spregu sa politikom... nažalost... dm5
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyJuče u 3:23 pm

Već je oduzeta akreditacija jednom novinaru sa Kosova zbog pokazivanja orla rukama posle utakmice Srbija: Engleska. I naš Savez će dobiti preko ... njokalice zbog one tuče gde je je Prvi Huligan Junior kao sprečavan od kao elitnih bebisiterki da ne uleti u tuču sa albanskim navijačima (izveštaji kažu da su bili oni ne Englezi). Dakle UEFA ili beše FIFA (redovno brkam ko je nadležan za prvenstvo na koje Brazil ne može da se kandiduje) radi svoj posao bar kad su balkanska plemena u pitanju. A izgleda da ga rade i germanski policijoti.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyJuče u 4:17 pm

ZoxZoja ::
Već je oduzeta akreditacija jednom novinaru sa Kosova zbog pokazivanja orla rukama posle utakmice Srbija: Engleska. I naš Savez će dobiti preko ... njokalice zbog one tuče gde je je Prvi Huligan Junior kao sprečavan od kao elitnih bebisiterki da ne uleti u tuču sa albanskim navijačima (izveštaji kažu da su bili oni ne Englezi). Dakle UEFA ili beše FIFA (redovno brkam ko je nadležan za prvenstvo na koje Brazil ne može da se kandiduje) radi svoj posao bar kad su balkanska plemena u pitanju. A izgleda da ga rade i germanski policijoti.
Ima snimak  koji je uklonjen Prvi koji hoće da se tuče -dragi sin od Vučića ? Ne prvi put .Tom divnom detetu je najbolji drug huligan "Aca Rošavi" ??? Ali njega čuvaju "Kobre" ?
A ovo sa Slovenijom ..samo "pimplaju"?
Vraćaju u zadnju liniju? Ostaće 0:0.Ako i ne dobijemo gol I evo ga ! 1:0 za Slovence !Još  20 minuta nade .
Dobro si ti rekla Pre ću ja biti sa Pamelom Anderson-nego ove naše "balerine" da "prođu"










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Čet Jun 20, 2024 4:39 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyJuče u 4:29 pm

Danubius ::
...I naš Savez će dobiti preko ... njokalice zbog one tuče gde je je Prvi Huligan Junior kao sprečavan od kao elitnih bebisiterki da ne uleti u tuču sa albanskim navijačima (izveštaji kažu da su bili oni ne Englezi). ...

Ima snimak  koji je uklonjen Prvi koji hoće da se tuče -dragi sin od Vučića ? Ne prvi put .Tom divnom detetu je najbolji drug huligan "Aca Rošavi" ??? Ali njega čuvaju "Kobre" ?
A ovo sa Slovenijom ..samo "pimplaju"?
Vraćaju u zadnju liniju? Ostaće 0:0.Ako i ne dobijemo gol[/quote]

Šefe nema potrebe da mi prevodiš ono što sam napisala. Mali verovatno ima diplomatski pasoš (aju dvaest marke da ima) pa će proći samo sa diskretnim "No No tako se ponašati" koje će resorno ministarstvo Germansko poslati našoj Ambasadi. Naebaće Savez, finansijski, a za tu mafiju me i nije briga pa sve i da ih suspenduju za narednih 50 godina.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyJuče u 4:57 pm

ZoxZoja ::
. Naebaće Savez, finansijski, a za tu mafiju me i nije briga pa sve i da ih suspenduju za narednih 50 godina.
Naravno naša stoka sad kupi žute kartone ,bacaju svašta na teren .Nemamo mi časti ...i evo sada golllllllllll ? Pa bar ćemo se časno oprostiti . Preživeli -ali sa takvom igrom....Luka Jović  95 minut...poslednja sekunda ???Sa Dancima -nema šansi .










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Čet Jun 20, 2024 5:21 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyJuče u 5:03 pm

Slovenci taktički nadigrali Srbiju...Bez obzira na rezultat 1:1 bolje su odigrali  Slovenci.
Stručni štab sve sa trenerom  bi trebao posle  ovog prvenstva da lepo da ostavku.
Ekipa sa  izabranim igračima nije lepo složena. Prvih 65-70 minuta   nije bilo  gotovo ni jedne ozbiljne akcije . Odbrana i bekovi čista nula (u Srpskoj reprezentaciji) Tek pred kraj utakmice uvodi dva mlada igrača koji su podigli  već izgubljenu utakmicu. Znači..ukratko...igrači nisu složeni kao ekipa , nema "šutera"  sve se zasniva da iz slobodnog udarca ili kornera  u kaznenom prostoru Mitrović ili Tadić ..ili bilo ko drugi da gol. Sa takvom taktikom ne mogu daleko da doguraju.. Inače ne pratim fudbal upravo zbog svega toga... dm5


Poslednji izmenio doctorr67 dana Čet Jun 20, 2024 5:14 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

ZoxZoja likes this post

Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyJuče u 5:06 pm

Danubius ::

Naravno naša stoka sad kupi žute kartone ,bacaju svašta na teren .Nemamo mi časti ...i evo sada golllllllllll ? Pa bar ćemo se časno oproststi . Preživeli -ali sa takvom igrom....Lika Jović  95 mimut...poslednja sekunda ???

Jel to znači da sad kreće kombinatorika kako bi m mogli da prođemo grupu? Inače primećujem totalno odsustvo interesovanja za ovo Prvenstvo. Na FB jedna prijateljica kao nešto puna entuzijazma, neke slike, zastavice čke materine i možda duplo toliko prijatelja iz Hrvatske. Slovenci kao Slovenci uzdržani.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 EmptyJuče u 5:12 pm

ZoxZoja ::


Jel to znači da sad kreće kombinatorika kako bi m mogli da prođemo grupu?

Pa i da pukom "srećom" prođemo...tamo nam je kraj, jer sa ovom igrom i igračima nemamo nikakve šanse... lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





EP u  fudbalu 2024 Empty
PočaljiNaslov: Re: EP u fudbalu 2024   EP u  fudbalu 2024 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
EP u fudbalu 2024
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» SP u Fudbalu -RUSIJA 2018
» Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )
» Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SPORT/ REKREACIJA :: SPORT-
Skoči na: