DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?

Ići dole 
+17
Draganna
komunikativn@
babajaro
dejan
Oci-ANDJELA
Carapan
cojle
Bole__Ser.
njushkalo_
sonia
Kijara-brm
slatkicass
montoya
PJER
Astra
Lily
Danubius
21 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptySub Jan 31, 2009 7:35 pm

grof Vlad Tepeš (DRAKULA) [You must be registered and logged in to see this image.]


Rođen decembra 1431. godine u Rumuniji pokrajini Transilvanije. Otac, tadašnji princ Wallachi-e zbog svoje okrutnosti dobio je naziv Dracul što na rumunskom znači đavo. Živi u trvđavi Sighisoara, dok sin i njegov mlađi brat Radu žive u palati Tirgovist (sa porodicom kasnijih izdajnika). Zime 1442. Dracul šalje Vlada i Radua kao taoce sultanu Mehmedu II u Istambul. Vlad je zadržan u zatočeništvu do 1448. kada mu je otac ubijen. Po puštanju iz zatočeništva Turci mu govore čitavu istinu o mučenju njegovog brata od strane Tirgovista.

Sa 17 godina uz pomoć turaka kreće da zauzme krunu Wallachi-e što je i uradio u julu 1456. godine. Vladavina mu je označena kao najsurovija ali i najuspješnija za samu Rumuniju. Najsurovija proističe iz osvete prema Tirgovistima zbog nevjerstva prema njegovom ocu. Nedelje 1459. na Uskrs pohapsio je sve potomke Tirgovista. Starije je nabio na kolčeve a ostale natjerao da hodaju bez predaha 50 milja od glavnog grada do Poenari-e. Tamo im je naredio da sagrade tvrđavu koja gleda na rijeku Arges. Pri izgradnji tvrđave mnogi su umrli.

U Transilvaniji upečatljiv je bio njegova surova ophodnja prema kriminalcima i neprijateljima, naime pri bilo kakvom prekršaju on ih je nabijao na kolčeve i tako ih izdizao na trgu kako bi svi vidjeli. Na taj način ih je tjerao da mu budu poslušni, poštuju njegove naredbe i ono što je najvažnije, da osjećaju neopisiv strah prema njemu. Sve, od običnog laganja do ubistva je bilo kažnjavano na taj način. Na trg je postavio zlatni pehar u kojem je bila pitka voda. On nije bio nikada ukraden iz jednog razloga, straha. Vlad je samo testirao svoj narod u poslušnosti postavivši taj kup od čistog. Svaki putnik koji je žedan prolazio tim putem, mogao je da pije iz kupa, međutim bilo mu je uskraćeno da ikada ode odatle.

1462. lansira kampanju protiv Turske duž Dunava. Sa njegove strane to je bilo veoma riskantno zato što je tadašnji sultan Turske Mehmed II imao jaču i skoro tri puta veću vojsku. Zima 1462. donosi mnogo uspjeha Vladu. Nižu se pobjede. Mehmed II organizuje invaziju na Wallachi-u kako bi kazno Draculu (naslijeđen nadimak od oca, „sin đavola“). Drugi cilj sultana Mehmeda II je bio da tu zemlju transformiše u Tursku provinciju.

Mehmed II ulazi u Wallachi-u sa vojskom tri puta većom od Draculine. Dracula ostao bez saveznika, povlači se. Smišlja taktiku. Spaljuje sela, truje vodu u bunarima, tako da Turci ne bi imali sta da jedu i piju. Iako iscrpljen sultan dolazi do glavnog grada, međutim tamo ga dočekuje stravičan prizor: hiljade kolaca i na njima turski zatočenici. Ta scena ostaje zauvjek označena u istoriji kao „Šuma nabijenih“. To pogađa duboko sultana i njegove oficire tako da odlučuju da se povuku.

Povlačeći se iz Wallachi-e Mehmed II kuje zavjeru protiv Dracule tako što podržava njegovog brata Radua da preuzme krunu. Na čelu turske vojske Radu progoni Vlada u zatvor u njegovoj tvrđavi Poentari. Prema legendi ovo teško vrijeme utiče na Vladovu ženu koja pokušavajući da izbjegne zarobljeništvo izvršava samoubistvo bacajući se u rijeku. Vlad koji je bio dovoljno jak da se suoči sa svim nevoljama ne izvršava samoubistvo kao njegova žena već uspijeva da pobjegne iz zatvora koristeći se tajnim prolazima za koje je samo on znao, uz pomoć nekih pristalica, u planinu. Decembar 1476. biva jako koban zato što je to datum njegove smrti..










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptySub Jan 31, 2009 7:38 pm

U Banatu je početkom 18. veka postojao običaj da se pokojnik nakon sahranjivanja ponovo otkopa, pa da se zatim opet vrati u zemlju kako bi se sprečilo da se povampiri, obelodanio je jedan zapis pronadjen u bečkim arhivima.

U selu Radojevo, jednom od najstarijih srpskih naselja na granici sa Rumunijom, u 18. veku zabeležena je "borba sa vampirima". Reč je o zvaničnom izveštaju koji je carskom vojnom odseku u Beogradu, oktobra 1732. godine predao major saniteta, Jožef Faredi Tamarski.

Jula 1732. godine, Tamarski je po naredjenju princa od Virtemberga poslat u Radojevo, tadašnju Peterdu, da ispita smrt 11 meštana koji su umrli u januaru i februaru te godine.

U njegovom izveštaju, koji se danas nalazi u Bečkim arhivima, navodi se da su meštani tvrdili da su svi umrli žrtve vampira po imenu Miloš.

Vampir Miloš, kojem se ne zna prezime, za života je, saopštava u svom izveštaju Tamarski, važio za neku vrstu vrača. Imao je pticu koju je naučio da govori i pripitomljenog vuka, što je po tvrdnji seljana, bila potvrda njegovih magičnih moći.

Tamarski je pokušao da ubedi meštane da vampiri ne postoje, medjutim, posle nekoliko rasprava zaključio je da nisu spremni da prihvate njegove argumente, pa je odlučio da ekshumira nekoliko pokojnika.

Prvo je iskopan Miloš, koji je bio sahranjen 15 meseci ranije (aprila 1731.). Kada je uklonjena zemlja i podignuta drvena ploča koja je pokrivala mrtvaca, Milošev leš je izgledao potpuno netaknut, a oči su mu bile širom otvorene, uprkos tome što mu ih je njegova žena zatvorila nakon smrti.

Tanak mlaz krvi mu se lagano slivao iz usta, a krvi je bilo i na drvenoj ploči ispod leša, kao i na zemlji ispod ploče, zapisao je Tamarski.

Vlada u Beču zainteresovala se za taj fenomen, a izveštaj majora Tamarskog je unikatni zapis, sačuvan u bečkoj arhivi kao originalni dokument tog vremena.

U izveštaju se takodje navodi da je, pošto su to meštani zahtevali, major Tamarski naredio da se Milošev leš probode kocem, a zatim je, iz straha da će meštani opet iskopati "vampira" po njegovom odlasku, naredio da se leš prelije ugašenim krečom, pre nego što se ponovo zatrpa grob.

Na saslušanju rodjaka 11 žrtava, saznao je da su umirali u roku od šest do deset dana kopneći; noću su imali strašne košmare, a nekoliko njih imalo je plavkaste belege na vratu.

Tamarski je odlučio da otkopa i grobove žrtava. Osam leševa je bilo u stanju raspadanja, a tela dva pokojnika su bila dobro očuvana.

Medjutim, poslednja otkopana žrtva, jedna žena, delovala je kao da spava, a njeni udovi su bili savršeno pokretljivi.

Tamarski je na osnovu izgleda ta tri leša dozvolio meštanima da i sa njima urade isto što i sa prvim "vampirom" - Milošem.

Ta priča je živela u sećanju meštana, to sećanje je izbledelo, a i to groblje nije sačuvano, pa je dokument dvorske kancelarije u Beču dragocen kao nezaobilazna literatura u proučavanju fenomena vampira, kaže novinar Slavko Popov, hroničar ovog dela Banata.
__________________










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptySub Jan 31, 2009 9:50 pm

.. da, na zalost.. kako verujem da duhovi obituju u nekoj dimenziji, zasto ne bih verovala da ima i onih koji nisu bas dobrodusni i miroljubivi.. nije uzalud receno gde ima dima ima i vatre..

.. ta nisam bas definitivno sigurna..ali stvar je u tome da sam bila suvise mala kad sam igrom slucaja odgledala "Leptiricu" i zapamtila je za ceo zivot..

.. svesna sam da je sve to imaginarno, barem sto se tice filmova, ali i dalje se veoma plasim i takvu tematiku izbegavam..

.. takvim svojim stavom, izazvala sam veliko zanimanje i veselje i sale od strane kolega, zbog nastupajuceg putovanja u Rumuniju, koji je odgodjen zbog izbora do proleca.. jer sam im rekla da ja u dvorac NE IDEM, I DA IH CEKAM U AUTOBUSU.. nastalo je urnebesan smeh..

.. a da budem iskrena, znam da cu biti u prvim redovima, jer sam i strasno radoznala..

.. zato, kad se vratim, kacim slike i obavestavam sta sam sve videla tamo..
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptySub Jan 31, 2009 10:06 pm

Kod svih tih vampirskih priča fali samo jedno-validan dokaz. Tačno je da neki leševi izgledaju kao da su juče stavljeni -ali se posle pokaže da je ta mumifikacija nastala od posebnih pogodnosti sastava zemljista, prisustva hemikalija , temperature...
Tačno je da postoje i vrste slepih miševa koji piju krv........no još niko nije uspeo da dokaže, pokaže bar jednog vampira ....tako da nešto baš ne verujem u to.....

Filmovi su naravno prepuni tema, i jeste , i ja sam zapamtio "Leptiricu" isto kao i Lili , jer sam kada se premijerno prikazivao bio zaista mali .No za ovu Transilvanija turu sam čuo da je zaista zanimljiva-dakle , ne cvikaj ćero, uživaćeš .


ps sigurno je sigurno, doooobrooo se najedi belog luka...Oteraćeš vampire-ali i sve udvarače , što ne bi tek tako odustali (mislim da ima 2 noćenja u tom aranžmanu) tongue










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptySub Jan 31, 2009 10:12 pm

.. put je poslovan, pa nas ujedno vode u obilazak.. traje cetiri dana.. i mislim da se obilazi vise destinacija.. ali o tome, kad bude.. znam, da ce mi to biti poseban dozivljaj.. i da panicim bez potrebe, ali zaista sam strasljiva, pogotovo posle gl;edanja takvih filmova, pa ih zato i zaobilazim u sirokom luku..

.. sto ne mozes da pobedis, ti zaobidji.. he he..

.. ta ima da turim venac belog luka oko vrata, bre cale, sa sve krstic na lancicu.. sto je sigurno, sigurno!!! ::da
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptySub Jan 31, 2009 10:16 pm

Ne vjerujem u vampire,duse da cak i da se djavo transformise u covjeka ili nastani u njemu ,ali price o vjesticama i vampirima,to mi nesto kao bajka,mada se sjecam kad je bio film leptirica,nisam smjela prvi put u zivotu otici sama do WC,zvala sam mamu da upali prvo svjetlo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptySub Jan 31, 2009 10:20 pm

Lily ::
.. put je poslovan, pa nas ujedno vode u obilazak.. traje cetiri dana.. i mislim da se obilazi vise destinacija.. ali o tome, kad bude.. znam, da ce mi to biti poseban dozivljaj.. i da panicim bez potrebe, ali zaista sam strasljiva, pogotovo posle gl;edanja takvih filmova, pa ih zato i zaobilazim u sirokom luku..

.. sto ne mozes da pobedis, ti zaobidji.. he he..

.. ta ima da turim venac belog luka oko vrata, bre cale, sa sve krstic na lancicu.. sto je sigurno, sigurno!!! ::da


Bolje ti ovo što ja kažem.....pre bi kaki domaći djilkoš (poslovni partner, kolega) rad bio zabiti zube u tvoj beli vrat....a ne škodi i da par puta diskretno kažeš pred publikom da ti je "baš ono vreme u mesecu" Čisto preventivno....biće manje vampira sa bocom vina po hotelskom hodniku što će ti kucati na vrata noćom" da ti prave društvo da se ne bojiš" ::da










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptySub Jan 31, 2009 10:26 pm

Vampira..Drakula....Vukodlaka se ne bojim..

...ali zato ..duhovi.. :0bles: ..........
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptySub Jan 31, 2009 10:27 pm

:padapk8: :padapk8:

.. nemoguc si... zaista..
.. kao preventivno, a.. :padapk8:


.. al' sto cem kad volem vino, cale.. cherry .. sta cem ondaK.. najbolje da im uzmem bocu i zatvorim vrata pred nosom, a.. :padapk8:
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptySub Jan 31, 2009 10:42 pm

kad bi me ovaka napala ne bi se branio...tongue


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyPon Feb 02, 2009 8:33 am

PJER ::
Vampira..Drakula....Vukodlaka se ne bojim..

...ali zato ..duhovi.. :0bles: ..........

.. duhovi su medju nama...buuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.. VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? 111827 lol!
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyPon Feb 02, 2009 8:48 am

iskreno...posle "vampirskog" filma najlepse spawam:))










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyPon Feb 02, 2009 9:01 am

Lily ::
.. da, na zalost.. kako verujem da duhovi obituju u nekoj dimenziji, zasto ne bih verovala da ima i onih koji nisu bas dobrodusni i miroljubivi.. nije uzalud receno gde ima dima ima i vatre..

.. ta nisam bas definitivno sigurna..ali stvar je u tome da sam bila suvise mala kad sam igrom slucaja odgledala "Leptiricu" i zapamtila je za ceo zivot......


I ja pamtim ''Leptiricu'', to je prvi vampirski film koji sam odgledala..... Nije stvar u verovanju ili ne verovanju ali nije mi prijatno da ih spominjem. Te filmove odavno ne gledam više.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyPon Feb 02, 2009 10:45 am

Veoma je trenutno popularna on-line igrica Biteright (vampiri vs vukodlaci)


Pa, ko voli, evo linka [You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyUto Feb 03, 2009 2:29 pm

Lily ::
PJER ::
Vampira..Drakula....Vukodlaka se ne bojim..

...ali zato ..duhovi.. :0bles: ..........

.. duhovi su medju nama...buuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.. VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? 111827 lol!


buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptySre Feb 04, 2009 1:34 pm

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? 599

:blaahhh:


VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? 111827
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyPet Mar 27, 2009 6:41 am

ako već treba da se ima posla sa vampirima........bar da je ovako :twisted:


[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyPet Mar 27, 2009 9:49 am

Ne verujem u te phizdarije....










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyPet Mar 27, 2009 1:29 pm

Kijara-brm ::
Ne verujem u te phizdarije....

...a kad si jedan ponedeljak došla na posao izgrizena po vratu, znala si reći : "Ljudi , nećete verovati....napao me vampir, jedva se odbranila "
tako bilo ,mup-ovka -purgerica ? beljenje










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyPon Apr 06, 2009 2:58 pm

.. ne bih proveravala, u to sam sigurna.. :ne
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyPet Okt 23, 2009 4:45 pm

danubius ::
grof Vlad Tepeš (DRAKULA) [You must be registered and logged in to see this image.]


Rođen decembra 1431. godine u Rumuniji pokrajini Transilvanije. Otac, tadašnji princ Wallachi-e zbog svoje okrutnosti dobio je naziv Dracul što na rumunskom znači đavo. Živi u trvđavi Sighisoara, dok sin i njegov mlađi brat Radu žive u palati Tirgovist (sa porodicom kasnijih izdajnika). Zime 1442. Dracul šalje Vlada i Radua kao taoce sultanu Mehmedu II u Istambul. Vlad je zadržan u zatočeništvu do 1448. kada mu je otac ubijen. Po puštanju iz zatočeništva Turci mu govore čitavu istinu o mučenju njegovog brata od strane Tirgovista.

Sa 17 godina uz pomoć turaka kreće da zauzme krunu Wallachi-e što je i uradio u julu 1456. godine. Vladavina mu je označena kao najsurovija ali i najuspješnija za samu Rumuniju. Najsurovija proističe iz osvete prema Tirgovistima zbog nevjerstva prema njegovom ocu. Nedelje 1459. na Uskrs pohapsio je sve potomke Tirgovista. Starije je nabio na kolčeve a ostale natjerao da hodaju bez predaha 50 milja od glavnog grada do Poenari-e. Tamo im je naredio da sagrade tvrđavu koja gleda na rijeku Arges. Pri izgradnji tvrđave mnogi su umrli.

U Transilvaniji upečatljiv je bio njegova surova ophodnja prema kriminalcima i neprijateljima, naime pri bilo kakvom prekršaju on ih je nabijao na kolčeve i tako ih izdizao na trgu kako bi svi vidjeli. Na taj način ih je tjerao da mu budu poslušni, poštuju njegove naredbe i ono što je najvažnije, da osjećaju neopisiv strah prema njemu. Sve, od običnog laganja do ubistva je bilo kažnjavano na taj način. Na trg je postavio zlatni pehar u kojem je bila pitka voda. On nije bio nikada ukraden iz jednog razloga, straha. Vlad je samo testirao svoj narod u poslušnosti postavivši taj kup od čistog. Svaki putnik koji je žedan prolazio tim putem, mogao je da pije iz kupa, međutim bilo mu je uskraćeno da ikada ode odatle.

1462. lansira kampanju protiv Turske duž Dunava. Sa njegove strane to je bilo veoma riskantno zato što je tadašnji sultan Turske Mehmed II imao jaču i skoro tri puta veću vojsku. Zima 1462. donosi mnogo uspjeha Vladu. Nižu se pobjede. Mehmed II organizuje invaziju na Wallachi-u kako bi kazno Draculu (naslijeđen nadimak od oca, „sin đavola“). Drugi cilj sultana Mehmeda II je bio da tu zemlju transformiše u Tursku provinciju.

Mehmed II ulazi u Wallachi-u sa vojskom tri puta većom od Draculine. Dracula ostao bez saveznika, povlači se. Smišlja taktiku. Spaljuje sela, truje vodu u bunarima, tako da Turci ne bi imali sta da jedu i piju. Iako iscrpljen sultan dolazi do glavnog grada, međutim tamo ga dočekuje stravičan prizor: hiljade kolaca i na njima turski zatočenici. Ta scena ostaje zauvjek označena u istoriji kao „Šuma nabijenih“. To pogađa duboko sultana i njegove oficire tako da odlučuju da se povuku.

Povlačeći se iz Wallachi-e Mehmed II kuje zavjeru protiv Dracule tako što podržava njegovog brata Radua da preuzme krunu. Na čelu turske vojske Radu progoni Vlada u zatvor u njegovoj tvrđavi Poentari. Prema legendi ovo teško vrijeme utiče na Vladovu ženu koja pokušavajući da izbjegne zarobljeništvo izvršava samoubistvo bacajući se u rijeku. Vlad koji je bio dovoljno jak da se suoči sa svim nevoljama ne izvršava samoubistvo kao njegova žena već uspijeva da pobjegne iz zatvora koristeći se tajnim prolazima za koje je samo on znao, uz pomoć nekih pristalica, u planinu. Decembar 1476. biva jako koban zato što je to datum njegove smrti..



[You must be registered and logged in to see this image.] i ovaj rodjen u decembru! [You must be registered and logged in to see this image.] .....paa.....
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyPet Okt 23, 2009 4:49 pm

nisam verovao..dok nisam "legao" sa finom damom, a probudio se pored vampirushe:))))

[You must be registered and logged in to see this image.]










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
njushkalo_
Glavni opservator
njushkalo_


Location : daleko od tebe
Datum upisa : 27.12.2007

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyPet Okt 23, 2009 4:50 pm

O.K sonia shvatili smo poentu.
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyPet Okt 23, 2009 4:52 pm

njushkalo_ ::
O.K sonia shvatili smo poentu.



[You must be registered and logged in to see this image.] vampiri, vaaampiiiirrriiii [You must be registered and logged in to see this image.]


iiii [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyPet Okt 23, 2009 4:52 pm

danubius ::
Kijara-brm ::
Ne verujem u te phizdarije....

...a kad si jedan ponedeljak došla na posao izgrizena po vratu, znala si reći : "Ljudi , nećete verovati....napao me vampir, jedva se odbranila "
tako bilo ,mup-ovka -purgerica ? [You must be registered and logged in to see this image.]



mup-ovka -purgerica ?Pa neka priđe ko sme.. [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyPet Okt 23, 2009 4:53 pm

montoya ::
nisam verovao..dok nisam "legao" sa finom damom, a probudio se pored vampirushe:))))

[You must be registered and logged in to see this image.]
S kim ti ideš bre u krevet..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Bole__Ser.

avatar


Datum upisa : 18.06.2009

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyUto Nov 24, 2009 5:50 pm

Ne verujem u vampire kao Holivudsku proekciju zubatih zavodnika, koji imaju nagon za ljudskom krvi. Verujem u jednu drugu vrstu vampirizma, obični ljudi koji crpe energiju od drugih ljudi. Naprosto ti vampiri kao da žele dušu da vam uzmu, a oni su svuda oko nas i nezasiti su. Nekada me i njihova pojava i ako nema komunikacije iscrpljuje. Dok energetski vampiri posle užasnog maltretiranja odlaze zadovoljni, ja se osećam bezvoljno. Mislim da su ti ljudi sebični u svakom pogledu, dok ja imam želju da ih nataknem na ovaj moj pravoslavni kolac. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyUto Nov 24, 2009 6:16 pm

Ne vređajte mi komšiju! [You must be registered and logged in to see this image.]
Sava Savanović je domaći brend...i nikada nije izneverio zavičaj! [You must be registered and logged in to see this image.]











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyUto Nov 24, 2009 7:08 pm

Nemam takvih iskustava,ali podrzavam Boletovu teoriju o prozdiranju nase energije i isijavanju svoje negativne i da....to se zove GLOGOV kolac,ako mislimo na isti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyUto Nov 24, 2009 7:16 pm

Vampira ima na svakom ćošku danas.. [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyUto Nov 24, 2009 7:18 pm

Kijara-brm ::
Vampira ima na svakom ćošku danas.. [You must be registered and logged in to see this image.]


Jel i u Svici,aj nemoj me prepadati! :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyUto Nov 24, 2009 7:20 pm

Astra ::
Kijara-brm ::
Vampira ima na svakom ćošku danas.. [You must be registered and logged in to see this image.]


Jel i u Svici,aj nemoj me prepadati! :rlol:

Ima bre..ma svuda...
Lanče belog luka oko vrata i piči... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Carapan

Carapan


Datum upisa : 04.08.2009

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyUto Nov 24, 2009 8:54 pm

Kuca mi je na 50 metara od groblja,to su mi prve komsije [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyUto Nov 24, 2009 8:57 pm

Carapan ::
Kuca mi je na 50 metara od groblja,to su mi prve komsije [You must be registered and logged in to see this image.]


lele ,pa nisu svi mrtvi povampireni.Ja recimo na svicarsko groblje smijem i u sred noci sama,a na nase bas i ne volim,ne znam objasniti taj fenomen,zasto je tako.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyUto Nov 24, 2009 8:59 pm

Ima vampira, imala sam prilike da zivim sa njima..Sva sreca te ih se resih na vreme.. :smoll:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyUto Nov 24, 2009 9:01 pm

Astra ::
Carapan ::
Kuca mi je na 50 metara od groblja,to su mi prve komsije [You must be registered and logged in to see this image.]


lele ,pa nisu svi mrtvi povampireni.Ja recimo na svicarsko groblje smijem i u sred noci sama,a na nase bas i ne volim,ne znam objasniti taj fenomen,zasto je tako.


Ne boj se mrtvih,nego živih... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Carapan

Carapan


Datum upisa : 04.08.2009

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyUto Nov 24, 2009 9:04 pm

Andjele,ti k'o Van Helsing... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Carapan

Carapan


Datum upisa : 04.08.2009

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyUto Nov 24, 2009 9:05 pm

Kijara-brm ::
Astra ::
Carapan ::
Kuca mi je na 50 metara od groblja,to su mi prve komsije [You must be registered and logged in to see this image.]


lele ,pa nisu svi mrtvi povampireni.Ja recimo na svicarsko groblje smijem i u sred noci sama,a na nase bas i ne volim,ne znam objasniti taj fenomen,zasto je tako.


Ne boj se mrtvih,nego živih... [You must be registered and logged in to see this image.]

Upravo tako... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyUto Nov 24, 2009 9:07 pm

Ma znam da mi nece nista,ne mogu ustati,ali nije bas ugodan osjecaj ,aopet na ovom stranjskom groblju mi cak nije ni neugodno nimalo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Carapan

Carapan


Datum upisa : 04.08.2009

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyUto Nov 24, 2009 9:20 pm

Ne znam,nikad nisam bio na stranjskim grobljima... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
dejan

dejan


Godina : 45
Location : Beograd
Humor : :)))))
Datum upisa : 16.11.2009

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyUto Nov 24, 2009 9:52 pm

verujem,evo jas sam najbolji primerak te vrste garant VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? 153448
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyUto Nov 24, 2009 9:55 pm

dejan ::
verujem,evo jas sam najbolji primerak te vrste garant VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? 153448

Počeću i ja da verujem,pije mi jedan krv na slamčicu... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Carapan

Carapan


Datum upisa : 04.08.2009

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyUto Nov 24, 2009 9:57 pm

Ja sam se bas navukao na seriju TRUE BLOOD,gledam drugu sezonu...Odlicna serija o vampirima...
Nazad na vrh Ići dole
babajaro

babajaro


Godina : 55
Location : pdgorica
Humor : sve
Datum upisa : 30.07.2009

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyUto Nov 24, 2009 9:58 pm

na koji program rođo...
Nazad na vrh Ići dole
Carapan

Carapan


Datum upisa : 04.08.2009

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyUto Nov 24, 2009 10:02 pm

HBO,mada sam ja nabavio oba serijala...Piraterija-majka [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
dejan

dejan


Godina : 45
Location : Beograd
Humor : :)))))
Datum upisa : 16.11.2009

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyUto Nov 24, 2009 10:03 pm

hm!!!! :tomato:
Nazad na vrh Ići dole
babajaro

babajaro


Godina : 55
Location : pdgorica
Humor : sve
Datum upisa : 30.07.2009

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyUto Nov 24, 2009 10:04 pm

e cvrc..ja to nemam ..inače vjerujem u vampire ..krvopije.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Carapan

Carapan


Datum upisa : 04.08.2009

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyUto Nov 24, 2009 10:34 pm

Zasiljis kolac i no problemo [You must be registered and logged in to see this image.] ...
Nazad na vrh Ići dole
babajaro

babajaro


Godina : 55
Location : pdgorica
Humor : sve
Datum upisa : 30.07.2009

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyUto Nov 24, 2009 10:37 pm

Ebem ih lude ..koi će im ku**C KRV...I onak smo u deficitu sa krvlju.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Carapan

Carapan


Datum upisa : 04.08.2009

VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? EmptyUto Nov 24, 2009 10:49 pm

Verovatno su malokrvni... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?   VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
VAMPIRI-verujete, bojite se ,priče o vampirima ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» DUHOVI-verujete li u njih ?
» EMOCIONALNI VAMPIRI
» Da li verujete u Demone?
» Verujete li u snove?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DUHOVNOST I EZOTERIJA :: SA ONE STRANE STVARNOG :: PARAPSIHOLOGIJA /ALTERNATIVA-
Skoči na: