DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Dali ste panicar ?? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Dali ste panicar ?? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Dali ste panicar ??

Ići dole 
+22
sanjalica.ns
Zana
dusicaa
sunasce
bosankaa
Aurora Borealis
zirafa
Smiljan01
Crna_ovca
Oci-ANDJELA
Meeyo
doctorr67
raspolozena
Kijara-brm
Makica
sonia
Amisela
Astra
Lily
Sanjalica
Danubius
komunikativn@
26 posters
AutorPoruka
komunikativn@
Fatal Femme
komunikativn@


Godina : 51
Location : tu i tamo -:)
Datum upisa : 02.02.2008

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptySub Mar 07, 2009 11:02 am

..ako jeste,u kojim situacija uhvati vas panika?
..Kako se osjecate tada,koji su simptomi ?
..Kako se oslobodite tog nelagodnog osijecaja ?
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptySub Mar 07, 2009 11:13 am

Mislim da nisam paničar -kao što mislim da panika može imati i sasvim dobre rezultate Ima situacija u životu kada je potrebno smesta reagovati-i u panici se itekako uradi stvar koju se , da imamo vremena razmisliti , možda i ne bi usudili Bolje je biti pomalo i paničar-nego olako shvatiti stvari










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptySub Mar 07, 2009 11:25 am

Mislim - ne da sam paničar, nego sam dibidus paničar + hipohondar.
Umem od muve napraviti slona, ako nema za šta da se brinem onda izmislim nešto i paničim.
Kako se osećam? Pa lupa mi srce, grizem nokte, dosadjujem ljudima okolo (obično majci).
Nelagodan osećaj :evil:
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptySub Mar 07, 2009 4:01 pm

.. jok, bre ja... ja sam cool tip... ijAAAAAAAAAOOOOOOOOO.. :confused: .. ko, gde, sta... :confused: :confused:



Dali ste panicar ?? 111827
Dali ste panicar ?? 98966




:348949: :348949: :348949:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptyČet Mar 12, 2009 12:53 am

Zavisno od situacije,nekad sam ogroman panicar,pogotovo ako se radi o djeci,ali ne pokazujem to,posebno ne zelim da djeca vide paniku kod mene.
Umijem ipak vladati situacijom,tako da na kraju samo ja znam, da sam bila u panici,niko vise.
Dobro,godinama se i to nauci,ali dok sam bila mladja,pa tek rodila dijete,prvo,to je bila nocna mora koliko sam se bojala da nesto ne bude djetetu,ali rekoh,vremenom i kroz zivotne situacije,naucimo se vladati panikom i ne dozvoliti joj da upravlja nama.
Tako sam se uvijek znala izvuci iz svake situacije,a samo ja znam koliko me kostalo zivaca i vjerovatno zdravlja uopste.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Amisela
Komšinica preko plota
Amisela


Datum upisa : 04.08.2009

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptySub Sep 26, 2009 2:38 pm

Nikada ne reagujem trenutno na neku situaciju,mislim da i previse ostajem hladna.Ali to je samo trenutno,jer posle kada se sve slegne i zdravo razmislim,tek onda shvatim pravo stanje stvari. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptySub Sep 26, 2009 3:56 pm

Panika radja heroje . Kad se razmisli , ne reaguje se trenutno , ali kada je čovek u panici , često napravi pravu stvar , tj reaguje trenutno . I ispadne heroj .

Na primer , pričao mi je očev šogor kako je u drugom svetskom ratu zaradio medalju za hrabrost . Negde su se branili , i bili su u tolikom strahu i panici , da su kao mutavi bacali ručne bombe ,na čitave sanduke, jer su znali da im , dok god ispred njih gruva , ovi im neće prići . Tako su "herojski" održali položaj , a u stvari...strah i panika su odradili svoje .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptyPet Dec 04, 2009 9:41 pm

Mislim da nisam panichar, mada sam bila ranije..Savladavanje panike se uchi, kao i sve u zhivotu.... Kroz praksu i razlichite stresne situacije sam nauchila da odreagujem pravilno i bez panike....
Desilo se da sam samo zahvaljujuci prisebnosti, uspela da spasim dva choveka od sigurne smrti davljenjem.....
Chak i kad su deca u pitanju nauchila sam da budem prisebna u odredjenim situacijama, mada je to zaista teshko...Kad bash osetim nemoc, onda plachem, ali ne radim nishta panichno i nekontrolisano...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Makica

Makica


Datum upisa : 04.12.2009

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptyPet Dec 04, 2009 10:14 pm

Nikako i neznam pojma kakav je osećaj biti u panici :) s tim što pod paničenjem podrazumevam neartikulisano i nepromišljeno ponašanje u odredjenoj situaciji zbog predpostavke šta može da bude krajnji ishod iste.

Umem da se naljutim i da "glasno iznesem" svoje mišljenje, mogu da drvim i da budem histerična ali nikako u napadu panike, isključivo kada me kompletno i realno sagledavanje situacije naveda da se tako postavim.

Mislim da je kod mene to genetski,zajedno sa flegmatičnošću i nedostatkom refleksa :) Ali znam i da postoje vežbe za kontrolu panike,treme,straha...Nesto slicno radila sam nekad kada sam isla na glumu...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptyPet Dec 04, 2009 10:16 pm

Nisam paničar.Staložena sam..Jednostavno čovek mora da radi na sebi jako mnogo/zbog posla kojim se bavim..Da bi mogla mirna i staložena da odem među ljude.
Na što bi to ličilo da dođem ja i paničim.Pa valda treba da budem primer neki..
Izduvam se na drugom mestu..(sport/rekreacija)


Idite na yogu.Meditirajte..Zdravo je ...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
raspolozena

raspolozena


Godina : 53
Location : Svuda po malo
Datum upisa : 16.08.2009

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptyPet Dec 04, 2009 10:19 pm

Nisam panicar ali umem burno da odreagujem kada su deca u pitanju...kada su bolesna..mozda bi trebalo da budem panicar...da se ne bih ovako razbolela kao sto jesam... 55555
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptySub Dec 05, 2009 12:29 am

Nisam.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptySub Dec 05, 2009 12:49 am

Zanimljivo ...hajde da razumno gledam, sa obzirom da smo iz raznih država .

Za napade panike uzima se xsalol , ili xsanax , kako je več u kojoj zemlji.
Potrošnja istog je u domenu "neverovatne količine" -podatak iz farmaceutskih statistika za Balkan. Pa onda nije čudo što čitam ovo .

Panika je sasvim normalna reakcija , jer nismo kompjuteri, nego ljudska bića .
Za nas ne postoji "cooler" Spoljni efekat nije važan , važno je sta se odigrava unutra. Samo je stvar umeća glume koliko nećemo dopustiti da se to i vidi .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptySub Dec 05, 2009 12:56 am

Danubius ::
Zanimljivo ...hajde da razumno gledam, sa obzirom da smo iz raznih država .

Za napade panike uzima se xsalol , ili xsanax , kako je več u kojoj zemlji.
Potrošnja istog je u domenu "neverovatne količine" -podatak iz farmaceutskih statistika za Balkan. Pa onda nije čudo što čitam ovo .

Panika je sasvim normalna reakcija , jer nismo kompjuteri, nego ljudska bića .
Za nas ne postoji "cooler" Spoljni efekat nije važan , važno je sta se odigrava unutra. Samo je stvar umeća glume koliko nećemo dopustiti da se to i vidi .


Podaci kažu da se u Srbiji najviši koristi bensedin(kao tik-tak bomboni)
Hrvatska /Normabel.Amerika praxiten.Ali nas se samo par ovde izjasnilo..

Pa znam mnogo mladih koji piju.Nije svačiji organizam isti..Ne podnosimo svi stresne situacije jednako.. [You must be registered and logged in to see this image.] ..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptySub Dec 05, 2009 1:35 am

nisam panichar i kad je frka ili ti dinamichna atmosfera tad sam cool 100%...nekako mi bash odgovara to...a odem u crveno kad je nepravda u pitanju (chist atak..npr)
Nazad na vrh Ići dole
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptySub Dec 05, 2009 8:59 am

Sanjalica ::
Mislim - ne da sam paničar, nego sam dibidus paničar + hipohondar.
Umem od muve napraviti slona, ako nema za šta da se brinem onda izmislim nešto i paničim.
Kako se osećam? Pa lupa mi srce, grizem nokte, dosadjujem ljudima okolo (obično majci).
Nelagodan osećaj

Sve je jos tacno [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Meeyo

Meeyo


Godina : 35
Location : Obala Lozovače
Humor : Uvrnut :)
Datum upisa : 12.12.2009

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptySub Dec 12, 2009 4:02 pm

Ja sam veliki flegmatik i nikada ne paničim. Umem da budem tremaroš ako sam nesiguran, ali ništa više od toga.. :)
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptySub Dec 12, 2009 4:13 pm

Jesam panicar, pogotovu ako je zdravlje mojih roditelja u pitanju..Tad ne znam za sebe, izgubim se i u toj panici, u stanju sam da okrenem svet da bih pronasla sve ono naj, naj da bi im pruzila adekvatnu negu..
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptySub Dec 12, 2009 5:18 pm

upravo imam napad panike.....nemam cigara [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptySub Dec 12, 2009 5:19 pm

Osh da pushish ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Amisela
Komšinica preko plota
Amisela


Datum upisa : 04.08.2009

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptySub Dec 12, 2009 5:20 pm

Jesam,ali me panika uvek stigne malo kasnije.
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptySub Dec 12, 2009 5:22 pm

Danubius ::
upravo imam napad panike.....nemam cigara [You must be registered and logged in to see this image.]
Ma sta panicis jbt, evo ja sam zapalila i ostavila je da gori u pepeljari dok kuckam na forumu..Gledam kako gori i ne panicim.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptySub Dec 12, 2009 5:23 pm

Ja uopste nisam [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptySub Dec 12, 2009 8:38 pm

Crna_ovca ::
Ja uopste nisam [You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo je vrh.. lol! affraid affraid affraid










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptyPon Maj 24, 2010 5:35 pm

Danubius ::
Zanimljivo ...hajde da razumno gledam, sa obzirom da smo iz raznih država .

Za napade panike uzima se xsalol , ili xsanax , kako je več u kojoj zemlji.
Potrošnja istog je u domenu "neverovatne količine" -podatak iz farmaceutskih statistika za Balkan. Pa onda nije čudo što čitam ovo .

Panika je sasvim normalna reakcija , jer nismo kompjuteri, nego ljudska bića .
Za nas ne postoji "cooler" Spoljni efekat nije važan , važno je sta se odigrava unutra. Samo je stvar umeća glume koliko nećemo dopustiti da se to i vidi .



Panika je nepozeljna, bilo koja situacija da je u pitanju. Rekla sam vec gore u postu da nisam panicar, a to jeste spoljni utisak. Ono sto se odigrava ''unutra'' bi trebalo da bude normalna reakcija organizma na nenormalne dozivljaje, povecanje adrenalina i dalje...Ako to ''preuzme'' coveka, pa umesto da, recimo, presavijes coveka, dete, koje se gusi od zalogaja, a ti vristis, crvenis i treses se, neces biti bas on neke pomoci,naprotiv. Takve situacije su nepredvidive, i nikakvi xaloli u tom momentu nece pomoci.
Secam se mog prvog iskustva u medicini koji je izazvao paniku. Covek je ustao iz kreveta i, uz krik, jednostavno pao na pod kao sveca! Naravno bio je to klasican epi napad, ali ja to onda nisam znala, i pocela sam da vristim ( dobro, ne bas da vristim) i dozivam osoblje ( bila sam na prvoj godini srednje, dok smo jos ucili da namestamo krevete, znate ono ivice i vec..)
Godine rada i razlicite situacije su ucinile da mogu da oreagujem mirno, svesno, i ako se iznutra u meni pojavi taj adrenalin koji ubrza sva moja cula.
Kontrola je jaka stvar, pogotovo u medicini.
E, jedino ne mogu da se kontrolisem kad iznenada ugledam neku povecu BUBU! Onda dobijem pravi napad panike! Vristim, nego sta?! [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Smiljan01

Smiljan01


Datum upisa : 19.11.2009

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptyPon Maj 24, 2010 5:49 pm

Nisam panicar u mnogim situacijama, u kojima mnogi gube glavu... Ali mislim da je Sonia u predhodnom postu sve rekla o panici... U ekstremnim situacijama neki se potpuno oduzmu, prosto se ukoce, dok drugi reaguju na pravi nacin, ali kad sve prodje, onda se tek vide da je bilo povisena adrenalina u nama...

Otprilike sam sam takav, samo Sonia ne plasim se buba... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptyČet Jun 03, 2010 2:18 pm

Smatram da je panika JAKO opasna stvar.U svakoj situaciji,gde ima predispozicije da se pojavi,osoba mora sačuvati prisebnost i hladnu glavu,kako bi izašla iz neugodne situacije(primer-živi pesak).

Odgovor na pitanje:

Nisam paničar.
Nazad na vrh Ići dole
zirafa
Vitez od reči
zirafa


Godina : 68
Datum upisa : 29.03.2010

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptyČet Jun 03, 2010 3:39 pm

Mož da bude al ne mora da znači.
Nazad na vrh Ići dole
Aurora Borealis

Aurora Borealis


Datum upisa : 17.12.2009

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptyČet Jun 03, 2010 7:35 pm

samo kada su u pitanju moja djeca.....inace za sve ostalo sam saburli...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptyČet Jun 03, 2010 8:50 pm

Pitanje za Aurora borealis?Nije mi jasno kako ste paničar kada su u pitanju vaša deca?Da li ste hteli da kažete da ste veoma brižni?
Nazad na vrh Ići dole
Aurora Borealis

Aurora Borealis


Datum upisa : 17.12.2009

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptyČet Jun 03, 2010 8:57 pm

Umetnik ::
Pitanje za Aurora borealis?Nije mi jasno kako ste paničar kada su u pitanju vaša deca?Da li ste hteli da kažete da ste veoma brižni?

da....naravno.....znas kada su bili mali....ustvari jos uvijek su....recimo desi se da padnu....ili ono sta me najvise plasilo....kada se zadave sa bombonom.....ili slicno....tada bi me nafatala panika.....da uopste ne znam sta da uradim od straha....sada su malo veci.....pa samim tim postoje i neke druge brige vezane za njih.....meni su djeca nesto sto najvise vrijedi u zivotu covjeka i sama pomisao da bi se moglo nesto desiti...ne samo mojoj vec uopste djeci.....za mene je preteska....mislim da je svaka majka takva......
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptyČet Jun 03, 2010 9:03 pm

Hvala na odgovoru i izvinjavam se ako je pitanje bilo suviše lično
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptyČet Jun 03, 2010 9:07 pm

Panicim oko zaista glupih stvari.Ne znam da li je to panika ili nervoza...
Na pr. ako treba u odredjeno vrijeme da budem negdje i vidim da imam dovoljno vremena i da mogu stici,ja toliko "uspanicim" da prenesem nervozu i na muza...Sve pozurujem i na kraju dodjem prije vremena.
Panicim kad mi je u blizini bilo kakva "zivotinjka" jer se plasim svega.
Inace,sto se tice nekih ozbiljnijih situacija,ostajem potpuno svjesna i bez straha i panike prilazim svemu.
Sjecam se porodjaja moje snahe.Svo vrijeme sam bila uz nju.Kad je vec sve "bilo" gotovo...drzim malu Elenu i pogledam doktora i babice,vidim da nesto nije ok.Radi snahe ostajem potpuno smirena,a u meni vec adrenalin radi kao lud,jer ne znam sta se desava,samo vidim da nije ok.Od jednom nastaje trka....govore mi da ona mora hitno u operacionu salu...i tada sasvim smireno snahi objasnjavam da nije nista strasno,mada ni sama ne znam da li je.
Brat me zove u tom momentu i pita je li sve ok,ja naravno se "smjeskam" i govorim da su cure odlicno kako ni kod njega ne bih izazvala paniku.
Hvala Bogu,sve se zavrsilo kako treba...ja sam se kasnije tresla kao prut,ali sam bar u datom momentu ostala krajnje pribrana.

To je jedna od situacija u kojoj sam se nasla gdje nije bilo mjesta panici.
Covjek,sta god da se desilo,samo treba da misli kako na najbolji nacin odreagovati i iskljuciti bilo kakav oblik panike.











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Aurora Borealis

Aurora Borealis


Datum upisa : 17.12.2009

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptyČet Jun 03, 2010 9:08 pm

Umetnik ::
Hvala na odgovoru i izvinjavam se ako je pitanje bilo suviše lično

... nema potrebe za izvinjenjem....trebala sam malo obrazloziti.... migg
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptyPon Nov 19, 2012 4:54 pm

Jaooo, ovo je tema za moju seku:)
Nazad na vrh Ići dole
sunasce

sunasce


Godina : 56
Location : Uvek gde zatreba
Humor : Uvek za...
Datum upisa : 17.10.2011

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptyPon Nov 19, 2012 8:50 pm

mislim da nisam
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptyPon Nov 19, 2012 9:01 pm

Reakcija tijela, cuva vas od daljneg pokreta. Odbrameni ljudski mehanizam,svatko ga ima.
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptySre Dec 26, 2012 3:59 pm

Nisam panicar ili bar ne u momentu desavanja nekih radnji.
Tad mi mozak radi neverovatnom brzinom, pronalazim reci ili reagujem na pravi nacin, nadjem resenje ( najbolje)
Kad sve prodje...e, onda sam mrtva !
Znam da nije dobro, znam da su posledice za organizam znatno gore od trenutnog vriska, histerije...haosa...ali takva sam. Ne mogu protiv sebe.
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptySre Dec 26, 2012 6:44 pm

..zavisi od toga, ko ili shta,je u pitanju..generalno ,regujem slichno ko nestashna,da ne ponavljam gorepost


Poslednji izmenio Zana dana Sre Dec 26, 2012 6:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptySre Dec 26, 2012 6:49 pm

Isključivo kad su mi deca u pitanju, ostalo manje-više...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptySre Dec 26, 2012 7:10 pm

Ma za djecu smo svi panicari,mislim,to je vanredna situacija.
Jesam panicar i sve teze se snalazim ,ne racunam na sebe nikako u tim situacijama...samo zavicem,Gogo.....idi vidi sta je
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptySre Dec 26, 2012 7:16 pm

sanjalica.ns ::
Isključivo kad su mi deca u pitanju, ostalo manje-više...

U prvoj liniji pravite sebi paniku, faza panika je ukocena situacija, najbolje biti u tim fazama lukav, bistar i aktivan.

Panika je zastoj, zastoj kome nikome ne pomaze nego vise od maze. :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptySre Dec 26, 2012 7:18 pm

Pa odmaze,da,ali to ne mozes tako bas kontrolisati,znamo mi da je bolje drugacije,ali...ebiga,tako je.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptySre Dec 26, 2012 11:03 pm

Nisam nesto aman panicar, ali nije mi svejedno kad su djeca u pitanju, i sve, sve, al kad sve prodje, nogice malo kanda otkazu,,,e onda se izderem na Sarenog hahahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptyČet Jan 03, 2013 11:22 pm

.ako jeste,u kojim situacija uhvati vas panika?
..Kako se osjecate tada,koji su simptomi ?
..Kako se oslobodite tog nelagodnog osijecaja ?


Panika i panični napadi su dve različite stvari, koliko znam.

Nisam paničar. U najtežim trenucima jednostavno se "skamenim" i vrlo sam prisebna, smirena. Smirujem i druge.

***

Panični napadi su psih. poremećaj koji ne zavisi mnogo od konkretnih situacija..

Ali, mislim da ovo nije tema o PN.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptyČet Jan 03, 2013 11:49 pm

Kad jedna zena vidi macana sa idealnom duzinom naprave paniku! booored

A kad muskarac vidi curu sa velikim sssss on ulazi u raj. tongue
Nazad na vrh Ići dole
Tarja

Tarja


Godina : 35
Datum upisa : 14.01.2013

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptyČet Jan 31, 2013 4:15 pm

komunikativn@ ::
..ako jeste,u kojim situacija uhvati vas panika?
..Kako se osjecate tada,koji su simptomi ?
..Kako se oslobodite tog nelagodnog osijecaja ?

Ne bih bas rekla da sam neki panicar, mada umem da se uspanicim, no to su stvarno neke ekstremne situacije u kojima se osetim maksimalno ugrozeno ili neko ko je meni bitan. Osecaj je uzasan, siptomi, pa otezano disanje, osecaj da ce ti srce iskociti iz grudi, maltene ni o cemu ne razmisljas osim o tome. Kao da si konstatno pod ogromnom dozom adrenalina, i to onog negativnog. Osloboditi se toga...Nisam sigurna kako, jer mi se to ipak retko desava, a kad mi se zadnji put to desilo, posegla sam prvi put u zivotu za tabletom za smirenje, jer me nista nije moglo smiriti. To je uspelo, al ne znam kako bi uspelo nekom ko to cesto konzumira.
Nazad na vrh Ići dole
Auror@
SOLDIER of LOVE
Auror@


Godina : 65
Location : Neoplanta
Humor : aha
Datum upisa : 12.04.2014

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptyPet Sep 19, 2014 10:11 pm

Bila sam prisutna i videla, mnogo puta, kako izgleda kada se neko uspaniči. Ako je u pitanju momenat, kada se treba brzo reagovati, takve osobe, bolje je zaobići, što je lakše ako se panika svede na trenutnu paralisanost. Ako je u pitanju neko, ko urla, zapomaže, ili se čak fizički prepreči, e onda umem da pop*zdim. Zaurlam i ja, umem i da ošamarim - kao anti-šok, protiv histeričnog napada. Odreagujem, odradim, sve mi stigne, šta i kako treba, negde iz "malog mozga", a onda se samo sručim, jer me noge naknadno izdaju i kad sve bude gotovo, počinjem da se tresem. Kad je u pitanju nešto o čemu treba razmisliti, pa doneti važnu odluku, onda umem prvo da se dobro isplačem, pa krenem uz papir i olovku - šta i kuda dalje.
Ne volim paničare oko sebe, kada imam nešto da radim, nekoga ko će da mi "drobi" i diže tenziju - hoćeš li stići? Hoćeš li uspeti? Pa naravno da ću stići i uspeti, ako sam počela raditi, samo mi se skloni sa puta  smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? EmptyPet Sep 19, 2014 11:22 pm

Kad vidim ljude oko sebe-NISAM
Uglavnom odreagujem mirno i staloženo.Samo me unervoze paničari  i to najčešće bude bez razloga.
Tačno mi dođe da nalupam pojedince (kao drugaricu danas  :zubi3:)
Od muve napravila slona  dm2.

Moguće da sam i ja nekad takva bila,a nisam primetila. :D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





Dali ste panicar ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali ste panicar ??   Dali ste panicar ?? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dali ste panicar ??
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ljubavi poznatih ljudi
» Dali ste se ikada sami ozledili, namjerno?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: