DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo

Ići dole 
+22
brunolino
sunrise
carpathia
Nut
cojle
ZoxZoja
Kijara-brm
Astra
Lily
promaja
Okano
podbarac
Danubius
Lakota
Lena **
Gothic
Galeb
AstrinaKomsinica
slatkicass
jutarnja izmaglica
raspolozena
svilanaasvaltu
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyPon Mar 30, 2009 10:47 pm

First topic message reminder :

Na ovom mestu ćemo objavljivati razne apele za pomoć , humanitarne akcije, potrage za nestalima  i slične stvari , gde možda možemo lično na neki način pomoći, ili biti deo šire akcije Nikada se ne zna ! .










HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 155klf10


Poslednji put izmenio Danubius dana Čet Jun 04, 2015 2:20 pm, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Lakota
- slučajna prolaznica-



Datum upisa : 11.07.2013

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptySre Maj 21, 2014 4:30 pm

Sve to za Cecu ja znam Dani i to stoji,ali ako bi poceli sa tim ko je pre toga i sta uradio,imalo bi za mnoge da se kaze.Ona mi je samo pala na pamet jer su je pomenuli..a kad cujem -humanitarni koncert-,a od ulaznica tog istog naroda ide u dobrotvorne svrhe,e smuci mi se zivot. Budi covek pa ako zelis,daj kako treba i koliko hoces ,ne na taj nacin..
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptySre Maj 21, 2014 5:05 pm

Deni ,u ovom trenutku se o tome ne piše niti vodi diskusija ovde .Ako hoćeš ,pa ajde da pitamo Čedu ,Kostića,Miškovića ...ne treba uzeti tu pomoć ,jel to oćeš reći ...nek država osudjuje i uzima ,a ako daju ,i treba da daju ....daj mi ijednog političara(sve i jedan lopina)koji je dao nešto svoje ,neće da se odreknu ni onih naših para što im dajemo za njihova izležavanja a tebi Ceca trn što daje ...nek daju svi ti što ih ti ,ja i ovde ostali prozivamo ,al nek daju i oni kojima pevaju na slavljima i terevenkama.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptySre Maj 21, 2014 5:18 pm

Lakota ::
Sve to za Cecu ja znam Dani i to stoji,ali ako bi poceli sa tim ko je pre toga i sta uradio,imalo bi za mnoge da se kaze.Ona mi je samo pala na pamet jer su je pomenuli..a kad cujem -humanitarni koncert-,a od ulaznica tog istog naroda ide  u dobrotvorne svrhe,e smuci mi se zivot. Budi covek pa ako zelis,daj kako treba i koliko hoces ,ne na taj nacin..
Da ,i meni je to zaparalo uši . Naši "estradnjaci" žive u vilama ,svi bi mogli nekoga da smeste .Recimo ,Era Ojdanić ima motel ,i mnogi drugi .
Koliko ja znam ,smeštaj su jedino ponudile sestre Bekvalac i Seka Aleksić .To će sada biti najviše potrebno ,videćete .
Malo mi idu na živce oni estradnjaci što su pozvali novine i tv da ih snime ,dok "pomažu"
I glupo je sada uopšte pričati o nekim "humanitarnim "koncertima -em je neukusno ,zbog tolike nesreće ,em ko da dođe i plati ?
Kod mene su ljudi davali ne poslednji dinar -nego se "pisali" u prodavnicama ,ostavljali čekove koji će tek za mesec-dva imati pokriće ,da kupe vodu i pelene ,da ne bi bili gori od drugih .
Najmanje ili ništa su dali oni koji IMAJU , a novine i tv pune vesti "o njima" .
promaja ::
Deni ,u ovom trenutku se o tome ne piše niti vodi diskusija ovde .
Da ,imaš pravo .
Nego ja obećah da neću jedno vreme na "onim " temama , a ovo jutros (Cecu) sam gledao na TV ,pa me baš onako žacnulo ,u živac .
Izvinjavam se .  trtrr
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptySre Maj 21, 2014 11:19 pm

Pomoc neophodna u Budzaku, Banjaluka. Ljudi dobijaju po jednu konzervu i kruh svaki drugi dan. Narod ide iz Male Carsije da im pomogne, a nemaju ni oni.
Ako je neko tamo, sevap je.
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža



Datum upisa : 06.01.2012

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyUto Maj 27, 2014 11:22 am

Ne trazim pomoc , samo ne znam gde bih napisala....

Posto sam predsednica zenskog foruma, prikupili smo pomoc stradalima u ovim poplavama ....nadam se da ce se neko bar obradovati.... Poslala smo 20 dzakova odece, obuce, posteljine, decije garderobe, donjeg vesa , jorgane i duseke ....

Eto toliko sam htela samo da kazem i ne dao dragi Bog nikom i niakad se ne ponovilo  m8m8 
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne



Datum upisa : 30.11.2012

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyUto Maj 27, 2014 12:41 pm

Okano bas lepo  top88 
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža



Datum upisa : 06.01.2012

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyUto Maj 27, 2014 9:20 pm

Ovo je samo deo pomoci koju smo prikupili ....

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 10301540_1474902689412304_3355766823258392998_n
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyUto Maj 27, 2014 9:26 pm

like  like  like  like  like  like
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyČet Avg 28, 2014 1:59 pm

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 YB9Cu88

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 ZL4cjAS

Svi smo upoznati sa pricom malene Anite Balaz iz Erdevika kojoj je bila potrebna transplatacija srca i pluca! Sredstva su prikupljena, Anita je u Becu na kontrolama, kataterizaciji i ceka transplataciju.


Poslednji izmenio Lily dana Čet Avg 28, 2014 2:05 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyČet Avg 28, 2014 2:01 pm

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 KhO1csJ
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyČet Avg 28, 2014 2:04 pm

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 XGZfBjo
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyČet Avg 28, 2014 2:08 pm

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 MxZ3jTP
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyČet Avg 28, 2014 2:15 pm

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 NnP9DtY


Anita Balaž dobila novo srce


Blic | 28. 08. 2014. - 09:44h


Hrabra devojčica Anita Balaž dobila je novo srce. Transplantacija je uspešno obavljena u Beču, a sada sledi oporavak. Anita Balaž (12) otišla je prošle godine je u Beč, gde je čekala na operaciju transplantacije srca.

- Transplantacija je završena. Anita je na intenzivnoj nezi. Molimo novinare da zbog pravila AKH klinike ne preuzimaju vesti sa stranice. Za zvanično saopštenje možete se obratiti PR službi klinike. Hvala na razumevanju i podršci - stoji na zvaničnoj Fejsbuk stranici.

Aniti je danas 13. rođendan.

Anita je prvi pacijent iz Srbije čije lečenje će u potpunosti snositi Republički fond za zdravstveno osiguranje, dok su do sada za lečenje dece koja čekaju na transplantaciju srca roditelji sami prikupljali novac u humanitarnim akcijama.





Najlepsi poklon za rodjendan! SRCE! ZIVOT!

Draga Anita svu srecu ti zelim u daljem zivotu!!!!!!
srce srce srce srce





Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyČet Avg 28, 2014 7:38 pm

Srećno malena dalje u životu.
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyPet Sep 19, 2014 11:23 am

Dragi moji drugari, stigle su nove divne vesti o malenoj Aniti. Ovaj put oglasili su se roditelji sa ovim saopstenjem:


Dragi prijatelji, proslo je 3 nedelje od transplantacije. Sve se desilo neverovatnom brzinom. Niko nije mogao ni da zamisli da će se na organ čekati manje od 6 meseci, ali eto, desilo se već posle 9 dana. Anita je posebna devojčica. Prepuna snage, optimizna. Nijednom nije posustala, niti pokazala strah. Čak ni na putu za bolnicu kad je znala da je čeka duga i rizička operacija. Uz osmeh i šale ušla je u operacinu salu. Podjednako nasmejana bila je kad se probudila. Postoperativni oporavak je tekao bez komplikacija i izuzetno brzo. Mnogo brže nego što smo očekivali. Uskoro nas čeka izlazak iz bolnice. Naša borba nije gotova. Čekaju nas meseci prilagođavanja i učestalih kontrola. Na spisku lekova koje Anita pije je preko 10 lekova. Ali to je njena šansa i ništa joj nije mrsko. Prešli smo zajedno dug put od prvog saznanja da je Anita bolesna. Sve ovo bilo bi nemoguće da nije bilo vas, koji ste bili naša snaga i vetar u leđa. Veliki poljubac od Anite i njene porodice.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyPet Sep 19, 2014 12:43 pm

Lily ::
Dragi moji drugari, stigle su nove divne vesti o malenoj Aniti. Ovaj put oglasili su se roditelji sa ovim saopstenjem:


Dragi prijatelji, proslo je 3 nedelje od transplantacije. Sve se desilo neverovatnom brzinom. Niko nije mogao ni da zamisli da će se na organ čekati manje od 6 meseci, ali eto, desilo se već posle 9 dana. Anita je posebna devojčica. Prepuna snage, optimizna. Nijednom nije posustala, niti pokazala strah. Čak ni na putu za bolnicu kad je znala da je čeka duga i rizička operacija. Uz osmeh i šale ušla je u operacinu salu. Podjednako nasmejana bila je kad se probudila. Postoperativni oporavak je tekao bez komplikacija i izuzetno brzo. Mnogo brže nego što smo očekivali. Uskoro nas čeka izlazak iz bolnice. Naša borba nije gotova. Čekaju nas meseci prilagođavanja i učestalih kontrola. Na spisku lekova koje Anita pije je preko 10 lekova. Ali to je njena šansa i ništa joj nije mrsko. Prešli smo zajedno dug put od prvog saznanja da je Anita bolesna. Sve ovo bilo bi nemoguće da nije bilo vas, koji ste bili naša snaga i vetar u leđa. Veliki poljubac od Anite i njene porodice.

Divno....jedan zivot se nastavlja. :heart1:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyPet Sep 19, 2014 12:45 pm

Ovo je predivna vest.Srećno malena..  :heart1:.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyNed Sep 21, 2014 12:44 pm

Zaista jeste! top88

Inace sada pratim i sta se desava sa malenom Lenom iz Sapca.. pisacu vam o tome dr. put.. kisko svima!
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyUto Sep 23, 2014 2:47 pm

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 IhYyYfH

Anita Balaz iz Erdevika kod Sida, danas napusta bolnicuuuu u Becu!!!!!!!  :ajdeeeea5:  :ajdeeeea5:  wsmile  wsmile  wsmile  wsmile
A i sama se oglasila preko fb:


Juuuuuppiiiii!
Proslo je 27 dana od moje transplantacije i danas izlazim iz bolnice!
Veliki pozdrav za sve!
Anita
 :heart1:


SRECNO LUTKICEEEEE!!!! :santa:  srce  srce  srce
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyPon Jan 05, 2015 9:38 pm

Peđa Đurović (clan Cyber)

Ima li neko od mojih FB prijatelja nekoga od lekara (gastroenterologija mi treba, ali može i bilo koja druga grana) u KBC Bežanijska Kosa? Hitno mi je, i ne šalim se. Ako neko ima, neka mi javi u Inbox. Neka vam ne bude teško da podelite ovaj status na svom zidu, možda ima nekoga među vašim prijateljima ko bi mogao da pomogne.

Hvala unapred.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyNed Jan 11, 2015 9:06 pm

Zdravo,
znam da Vas je ovde mnogo, ali kap po kap, treba se truditi.
Ovde vam prikucavam moj post sa FB, upućen svima, da se ovde ne ponavljam.
Neko je nedavno na Microsoftovoj stranici sugestija za dodavanje novih
mogućnosti u Windows operativni sistem, postavio sugestiju za dodavanje
potpuno ugrađenog, funkcionalnog, fabričkog, sistemskog čitača ekrana u
Windows 10 i kasnije verzije sistema.
Nadam se da ne treba da govorim i objašnjavam koliki značaj bi to za nas slepe imalo.
Ukratko, nebismo svake godine morali da jurimo krekovani JAWS program koji nama slepima omogucava da koristimo racunare a koji u originalnoj verziji kosta 700 dolara.
Nažalost, prikupljeno je tek jadnih 1004 glasa.
Zašto kažem jadnih, zato što na svetu ima stotinu puta više slepih, onih
kojima je ovo potrebno.
Oni jednostavno ili ne žele, ili ne znaju da se pokrenu i izdvoje tri
sekunde i glasaju, a prvi bi koristili ovu mogućnost kada bi se pojavila.
Ne treba mi zbog njihove sebičnosti ili neznanja da ispaštamo.
Postoje organizacije i sistemi koji godinama miniraju Microsoft,
ubeđujući ga da ovo nije potrebno.
Međutim, ako je Apple ovo uradio pre toliko godina na svim svojim
platformama, ako ova mogućnost postoji na mnogim Linux distribucijama,
jasno je da je i nama slepima ovo potrebno.
Čini se, potrebnije nego ikada pre.
Potrebno nam je između pet i osam hiljada glasova da bi dospeli na
stranicu najjačih sugestija, ali naravno, ne smemo ni na ovom broju stati.
Molim vas, glasajte.
Dajte vaše tri sekunde i tri glasa, jer je to najviše dozvoljeno po osobi.
Molim vas, glasajte.
Koliko god da su šanse minimalne i koliko god osećali da ovako nešto
nije moguće, probajte, dajte svoj glas i ubedite druge u vašem okruženju
da učine isto.
Delite slobodno link, delite moju poruku.
Molim vas, glasajte.
I vi slepi, i vi koji vidite, glasajte. Možda vaše tri sekunde donesu
revoluciju i mnogima poboljšaju kvalitet rada na računaru, jednoga dana.
Ako ne budemo glasali, nećemo znati da li bi ikada uspeli ili ne.
Skinimo teret sa nas i bacimo grudvu snega pravo u lice Microsoftu.
Tesko da ce nam se druga sansa ukazati.
Hvala Adminima na solidarnosti I na dozvoli da objavim ovaj apel.

Link za glasanje link

Ovo je iz jedne moje FB grupe. Odvojite tih par sekundi pa možda i pomognemo.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyPet Jan 16, 2015 9:04 am

sunrise ::
Htela bih sve da zamolim za malu pomoc. Naime, jedan bracni par sa dve devojcice od 7 i 13 god. zbog neplacenog stana jedan mesec izbaceni su iz stana i gazda im zadrzo apsolutno sve stvari. Nasli su novi smestaj, ali nemaju bas nista. Ukoliko je neko voljan da pomogne sa garderobom, posudjem, ili bilo cime sto je potrebno za decu tog uzrasta, bili bi Vam jako zahvalni. Ja sam njihova bivsa komsinica, pa zelim da im izadjem u susret...

Sta god mozete da im date, dobro ce im doci... Oni su iz Beograda...

Mozete se meni javiti ovde.

Jos jednom hvala svakom...

Nadam se da ce se naci medju nama ljudi dobre volje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyPet Jan 16, 2015 9:06 am

Iskreno se nadam! Hvala Astra na objavi... :-*
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyNed Feb 22, 2015 11:43 pm

Trogodisnja Petra ima rak


HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 2ebs9ky

Poslije svih slanja sms,poslije onolike pomoci poplavljenima,mozemo li jos uvijek vjerovati da ce novac doci na pravi cilj.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptySub Mar 14, 2015 8:33 pm

Danubius ::

Tako da najpametnije -ja bih onu koja *oće mene -ako se takva nađe uopšte ovde .

Da srce zaboli: Sibirska "robinzonka" posle decenija izolacije traži srodnu dušu

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 2336580_85939

Agafja Likova živi sama usred Sibira. gorepost
Ima skoro 70 godina i jedina je preživela od porodice Likov koja je još 1936. napustila civilizaciju i sklonila se u Sibir, gde su njeni roditelji došli u nadi da će izbeći Staljinove progone.

Likova je ovih dana uputila pismo lokalnim novinama u kojem piše da je veoma usamljena i moli da se u njenu kuću koja je stotinama kilometara udaljena od najbližeg mesta, useli još neka "hrišćanska duša koja bi joj pravila društvo".

U pismu je napisala:
"Ne znam kako će mi Bog pomoći da preživim ovu zimu. Nema mnogo ogreva. Treba da dopremim drva u kuću i moram da nastavim da čitam molitve. Gušim se i užasno mi je hladno dok to radim ove zime. To je moja bitka za opstanak, briga za kuću do iscrpljenja".

Društvo joj prave dve koze, jarac, osam mačaka, pas i kokoške...
" U suzama vas molim, u ime Hrista, da me ne ostavite samu i da budete milostivi prema siročetu u nuždi. Mora da ima još hrišćana unaokolo".

@Danubius, javi see! 99i











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyNed Mar 15, 2015 12:29 am

cojle ::


Da srce zaboli: Sibirska "robinzonka" posle decenija izolacije traži srodnu dušu

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 2336580_85939

Agafja Likova živi sama usred Sibira. gorepost
Ima skoro 70 godina i jedina je preživela .....

@Danubius, javi see! 99i
*fala brate Cojle ,ali sam već odgovorio na drugi humanitarni apel ,i to baš iz Rusije ,što posebno voleš* HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 111827
Kad je mama čula "Serbia" ,odmah se dogovorio ,priložio dokaz da pravim mušku decu ,i et.... :rlol:
Sevap je ,valja pomoći ,da ima jedan  Volođa ili Aljoša više . slamka


------

Ova prelepa Ruskinja traži muškarca da joj napravi dete

13. 03. 2015. 18:25 |
Vladimir Tanacković | Foto: vk.com/Lena Komleva

Elena Kompleva (29) iz Čeljabinska u Rusiji postavila je na društvene mreže reklamu u kojoj traži muškarca da joj napravi dete. Ovoj lepotici je dosadilo da joj majka konstantno prigovara zbog toga što nema decu. Ubrzo nakon postavljanja reklame, Elena je bila obasuta ponudama. A pre nego što je postavila reklamu, odlučila da pobednika izabere njena majka.


HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 86687_mbgc3mjjfbk_630x0










HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2015 9:45 pm

Danubius ::
POMOZIMO MAJI I NEMANJI DA SPASE TATU !


BannerFans.com

(klikni na baner )


Ovo je ,posle Braće Kocić i Darije (uspešno završene ) bila jedna od prvih akcija u kojima smo kao forum učestvovali, na način na koji smo mogli (sms porukama ,banerima , apelom svim nama poznatim adminima da ih postave ,itd .U slučaju "pomozimo Dariji" naša Lilika je odradila veliki posao ,organizovala estradno veče koje je ispratila i TV)
Pomogli smo, dakle i Zoranu (inače je čovek Apatinac ) i sve se dobro završilo (to je bilo 2010 )
Novac je skupljen ,on se oporavio .
Juče vidim osmrtnicu -izgleda da ipak nije bilo pomoći ,nažalost.

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 2vdgn6r










HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptySub Maj 30, 2015 4:18 pm

Ako neko zna ko ima i nisu mu potrebna invalidska kolica ili bi prodao po nekoj povoljnoj ceni, neka mi javi. Posto mi se otac slogirao, pa su mu jako potrebna, jer ne moze sam da se krece.

Unapred hvala
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptySub Maj 30, 2015 5:46 pm

sunrise ::
Ako neko zna ko ima i nisu mu potrebna invalidska kolica ili bi prodao po nekoj povoljnoj ceni, neka mi javi. Posto mi se otac slogirao, pa su mu jako potrebna, jer ne moze sam da se krece.

Unapred hvala
.

Sunrise..ja cu ti pomoci..Kupicemo kolica..ne brini..se.. :c925:










HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 XhTq33I
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptySub Maj 30, 2015 6:00 pm

Ovo mi natjera suze na oci.....Nut to je divno sto si napisala,mada mi kroz glavu prolaze price nase Sun....sudbina se mijenja dok trepnes.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptySub Maj 30, 2015 6:02 pm

Astra ::
Ovo mi natjera suze na oci.....Nut to je divno sto si napisala,mada mi kroz glavu prolaze price nase Sun....sudbina se mijenja dok trepnes.

sudbina se mijenja dok trepnes...tako je AStra.. :c925:










HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 XhTq33I
Nazad na vrh Ići dole
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptySub Maj 30, 2015 6:03 pm

Da, hvala Gospodu Bogu, sto jos uvek ima plemenitih i dobrih ljudi. Zelim svakome srecu i zdravlje, ljubi vas Sun
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptySub Maj 30, 2015 6:08 pm

Nut ::
sunrise ::
Ako neko zna ko ima i nisu mu potrebna invalidska kolica ili bi prodao po nekoj povoljnoj ceni, neka mi javi. Posto mi se otac slogirao, pa su mu jako potrebna, jer ne moze sam da se krece.

Unapred hvala
.

Sunrise..ja cu ti pomoci..Kupicemo kolica..ne brini..se.. :c925:
srce Dokaz da još ima dobrih ljudi  .Svaka reč je suvišna.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptySub Maj 30, 2015 6:10 pm

Kijara-brm ::
Nut ::
sunrise ::
Ako neko zna ko ima i nisu mu potrebna invalidska kolica ili bi prodao po nekoj povoljnoj ceni, neka mi javi. Posto mi se otac slogirao, pa su mu jako potrebna, jer ne moze sam da se krece.

Unapred hvala
.

Sunrise..ja cu ti pomoci..Kupicemo kolica..ne brini..se.. :c925:
srce Dokaz da još ima dobrih ljudi  .Svaka reč je suvišna.
..

Ma,ljubnem ja vas sve redom.....!!!! :c925:










HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 XhTq33I
Nazad na vrh Ići dole
carpathia

carpathia


Datum upisa : 11.04.2015

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptySub Maj 30, 2015 6:51 pm

Kijara-brm ::

srce Dokaz da još ima dobrih ljudi  .Svaka reč je suvišna.

...Dobrih i preduzimljivih
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptySub Maj 30, 2015 6:55 pm

Nut sjajna si . HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 213nomf
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptySub Maj 30, 2015 7:02 pm

..A,sta ja sada da napisem Podbarac..na ovako nesto???..Nego,  svako od nas,ovde na forumu, bi,to, isto  ucinio..Ja vas, samo, preduhitrila.. :948208144: :c925: ..

Ps;Gde si pronasao,ovako lepu sliku..divna je ..hvala ti... jakog










HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 XhTq33I
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptySub Maj 30, 2015 7:10 pm

Ruku na srce pa baš i nisam siguran .
Slike su moja bolja polovina foruma smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptySub Maj 30, 2015 7:42 pm

Nut ::
..A,sta ja sada da napisem Podbarac..na ovako nesto???..Nego,  svako od nas,ovde na forumu, bi,to, isto  ucinio..Ja vas, samo, preduhitrila.. :948208144: :c925: ..

Ps;Gde si pronasao,ovako lepu sliku..divna je ..hvala ti... jakog

Vecina bi pomogla...bilo je ovdje akcija,bar preko sms,a da ne pricam u vrijeme poplava,sigurna sam da su odavde sa foruma ljudi ucestvovali svako po svojim mogucnostima...mozda cak i izvan njih.
Volim ovaj forum, jer je okupio ljude....kad se nekome pomogne,bilo kako,ne zvone zvona,ali ja znam da smo tu jedni za druge.
Ovaj gest Nut je posebno veliki,nadam se da ce pomoc stici na vrijeme do Sun.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptySub Maj 30, 2015 7:50 pm

Veliko se zahvaljujem dragoj Nut, na njenoj velikodusnosti. Hvala joj od srca, i zelim joj da Bog da srecu i zdravlje njoj i njenoj porodici. Vecina nas je nekada nekome pomoglo, tako da sam sigurna da Gospod Bog sve to vidi.
Jos jednom hvala do neba.

Iako sam cesto bila besna na njega, ipak je otac, uskocila sam koliko god sam mogla, jer posle sloga, i secera 20 i nesto, ima podosta terapije, sve se kupuje, tako da su im sada primarna kolica i merac secera.
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptySub Maj 30, 2015 9:23 pm

sorry sunrise, ovo sam tek sad pročitao jbg. kolica nisam imao, imao sam donedavno štake, ali ih dao...jbg.


Nut, klanjam se do poda...uradila si što je danas čudo, a u stvari je normala nekad bilo...moj duboki naklon Tebi i "demonima" koji su utjecali na tu Tvoju odluku...migg
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptySub Maj 30, 2015 9:28 pm

RESPEKT! NUT! like
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyUto Jun 02, 2015 2:10 pm

Jos jedna molba i apel  za pomoc

Buducoj mami iz Beograda potrebna pomoc u stvarima i opremi za bebu.
Ako neko ima krevetac za bebe koji vise ne koristi i moze da ga ustupi ,
takodje potrebna je i garderobica ,poneka igrackica,,benkice,bodiji,kremice i pomadice... (za decaka),
tetra , svedske i jednokratne pelene...
sve sto najvise treba...Hvala.

Kontakt moze i preko maila  evecarelia@gmail.com
P.S.
za apel moli neko ko je sa ovog foruma
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyUto Jun 02, 2015 3:34 pm

Hvala nasoj Sibil,javila mi se i ponudila krevetac za bebu i nesto stvarcica za novorodjence.
:heart1: :heart1: :heart1:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyUto Jun 02, 2015 3:49 pm

Jel decak ili devojcica, ako se zna, moja jetrva ima dosta stvari za devojcicu, a ja bih mogla od sina odvojiti nesto, mada je on vec veliki 2.5 god... ali nesto cemo nakupiti samo da znam da li je devojcica ili decak.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyUto Jun 02, 2015 3:59 pm

bice djecak!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyUto Jun 02, 2015 4:02 pm

Nek da Bog da bude ziv i zdrav, sve drugo cemo nabaviti....
Nazad na vrh Ići dole
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptySre Jun 03, 2015 9:49 am

Da se zahvalim Nut, na pruzenoj pomoci. Svako dobro joj zelim!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyČet Jun 04, 2015 2:27 pm

sunrise ::
Veliko se zahvaljujem dragoj Nut, na njenoj velikodusnosti. Hvala joj od srca, i zelim joj da Bog da srecu i zdravlje njoj i njenoj porodici. Vecina nas je nekada nekome pomoglo, tako da sam sigurna da Gospod Bog sve to vidi.
Jos jednom hvala do neba.

Iako sam cesto bila besna na njega, ipak je otac, uskocila sam koliko god sam mogla, jer posle sloga, i secera 20 i nesto, ima podosta terapije, sve se kupuje, tako da su im sada primarna kolica i merac secera.

I ovde ,Danubius Forum se zahvaljuje našoj Nut na pomoći ,kao i Sibil i svima drugima  koji su se pridružili akciji .
Bravo devojke .
Sada sam tek pročitao ,i sam ću se pridružiti ,siguran sam da imam čak nekoliko aparata za merenje šećera u krvi .










HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Feniks

Feniks


Datum upisa : 11.04.2013

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptySub Sep 26, 2015 2:38 pm

Poštovani Vaš forum je lep,fin,koristan,praktican.
Sve pohvale i svaka cast!
Bili bi smo Vam zahvalni ako ste u mogucnosti da objavite i Apel našeg Udruženja.
Molimo sve humane ljude iz zemlje i inostranstvu za pomoć.
Udruženje osoba sa invaliditetom "Feniks" okuplja osobe sa invaliditetom iz cele Srbije, naši članovi su osobe sa invaliditetom različitih oblika i kategorija invalidnosti.
Najveći deo naših članova čine izdržavana lica koja žive od socijalne pomoći,koja je nedovoljna za podmirivanje osnovnih životnih potreba.
Potrebna su nam novčana sredstva za opstanak Udruženja i kupovinu sledecih pomagala:

1) POMAGALA ZA KRETANJE :elektromotorna kolica, invalidska kolica, dečija kolica specijalne izrade, invalidska kolica sa posebnim podešavanjima za decu.

2)OPREMA ZA KUPANJE : toaletni nastavak sa osloncem za ruke,stolica za kadu rotacijska,
daska za kadu, tuš stolica, toaletna invalidska kolica, lift za kadu akumulatorski, ručke za kadu.

3)POMAGALA ZA HODANJE : hodalica sa četiri točka, hodalica sa četiri noge na podešavanje, štap sa četiri noge na podešavanje, razne proteze, podlaktna štaka na podešavanje.

4)ANTIDEKUBITALNI PROGRAM: anatomski jastuk za spavanje,antidekubitalni dušek standardni sa kompresorom,antidekubitalni jastuk za invalidska kolica,

5)SREDSTVA ZA PREVOZ:Specijalni skuteri,elektromotorna kolica i automobil ili kombi vozilo sa specijalnom hidrauličnom platformom za prevoz osoba sa invaliditetom.

Država je svim manjim Udruzenjima osoba sa invaliditetom u Srbiji 2009 ukinula novčanu pomoć
Pošto smo prepušteni sami sebi molimo Vas da nam pomognete u skladu sa Vašim mogućnostima

Hvala!

S poštovanjem.
Udruženje osoba sa invaliditetom " Feniks"
http://www.feniks-phoenix.com/https://www.facebook.com/profile.php?id=100009003868503https://www.facebook.com/RadioFeniks.Beograd?fref=ts
PIB:106642635
MATIČNI BROJ:28014996
Broj dinarskog računa Pro kredit banka
220-115366-90
Association of Persons with Disabilities "Phoenix"
https://www.youtube.com/watch?v=hGLmqwus4hg
https://www.youtube.com/watch?v=Jp0KpBxItbo

helpmini helpmini helpmini
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptySub Sep 26, 2015 7:25 pm

Feniks ,dobro nam došao . 
U našoj maloj zajednici imamo i invalida ,i medicinskog osoblja tako da ...ne mogu da obećavam ,ali znam da su neki naši članovi ,koji su u mogućnosti,  već pokazali humanost u nekoliko slučajeva ,pa se nadam da će se to desiti i sada .










HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptySub Sep 26, 2015 7:28 pm

Danubius ::
Feniks ,dobro nam došao . 
U našoj maloj zajednici imamo i invalida ,i medicinskog osoblja tako da ...ne mogu da obećavam ,ali znam da su neki naši članovi ,koji su u mogućnosti,  već pokazali humanost u nekoliko slučajeva ,pa se nadam da će se to desiti i sada .
..

Desice se..ja cu prva pomoci..Dobrodosao Feniks..Ja sam Danka..Javi se na meil..dankad87@gmail.com..

mahmah
Vooli vas Nut.. jakog










HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 XhTq33I
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyNed Sep 27, 2015 11:41 am

Dragi moji,ja ne mogu izdrzati da se ne javim sa jednom ,izgledace neumjesnom opaskom....ali to je moje misljenje.
Divno je pomagati potrebnima,sama apelujem da pomogne ko moze i zeli,ali nije ni u redu,samo uci na forum iz tog razloga,da se ostavi link za pomoc.
Ne zelim nikoga da odgovaram ni nagovaram sta ce da uradi,ali imamo mi ovdje medju nasim clanovima takvih koji nemaju bas nikakva primanja,a rade crnacki da skupa za ogrijev teske i slabo placene sezonske poslove....kopaju noktima da dodju do neke crkavice i nikad nisu zatrazili pomoc ...pa ja mislim da je humanije takvima pomoci,bar znamo sigurno kuda ce taj novac ili sta vec treba stici.
Oprostite mi na ovom,djelovace mozda i nehumano....ali to je moje misljenje,koje nije usmjereno protiv nikoga,vec u korist nekoga ko nas vise treba.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyNed Sep 27, 2015 12:36 pm

Uopste ne vidim da ti je opaska neumesna. Slazem se sa svakom napisanom!
Jesam da se ljudima uvek pomogne onoliko koliko je u nasoj moci, ali sam uvek da prvo pomognem nekom iz okruzenja i nekom koga poznajem. Danas ima toliko ljudi kojima je potrebna pomoc i zaista se ne moze pruzati svima. Zato prvo pruzimo ruku onom ko nam je na *oku*

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyNed Sep 27, 2015 12:46 pm

U potpunosti podržavam Astru i Dušicu! Naravno, niko nikoga ne sprečava da pomogne kome hoće. Ljudski je pomagati i treba pomagati onima kojima je pomoć prijeko potrebna, ali činjenica je da među nama ima ljudi kojima ponos nikada ne bi dozvolio da traže pomoć a istovremeno im je zaista potrebna.


Poslednji izmenio justicija dana Ned Sep 27, 2015 1:37 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyNed Sep 27, 2015 1:29 pm

Drago mi je da ste me ispravno razumjele....vjerujem i drugi ce.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyNed Sep 27, 2015 2:22 pm

Nego,evo i Nut ima ideju,koju bih rado podrzala,da se(vi tamo znate kako) otvori neki racun na koji bi mogli povremeno bez obaveze i javnog prozivanja mogli uplatiti po nesto....za pomoc nasim clanovima,kojima je zaista potrebno.
Dalju organizaciju bih prepustila onome ko zna kako to funkcionise u Srbiji,a i ostale pojedinosti ako ste za ovakvu ideju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyNed Sep 27, 2015 2:29 pm

Astra ::
Nego,evo i Nut ima ideju,koju bih rado podrzala,da se(vi tamo znate kako) otvori neki racun na koji bi mogli povremeno bez obaveze i javnog prozivanja mogli uplatiti po nesto....za pomoc nasim clanovima,kojima je zaista potrebno.
Dalju organizaciju bih prepustila onome ko zna kako to funkcionise u Srbiji,a i ostale pojedinosti ako ste za ovakvu ideju.
..

Da,ovo je divna ideja,samo hajde neko da preduzme oko tog otvaranja i sve u vezi toga..ja nemam vremena a i ,priznajem ''tupava'' sam za te stvari.. :ajdeeeea5: 55555










HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 XhTq33I
Nazad na vrh Ići dole
Feniks

Feniks


Datum upisa : 11.04.2013

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 EmptyNed Sep 27, 2015 6:23 pm

Hvala na podršci.
Drago nam je što je naše Udruženje podstaklo članove Danubius foruma na akciju da se otvori racun za članofe foruma kojima je pomoć potrebna.
Veliko hvala i gospodjici Nut na ponudjenoj pomoći!
Da ne bude zabune naše Udruženje postavlja apele na svim forumima koji imaju humanitarnu rubriku. Udruženje osoba sa invaliditetom "Feniks"  broji 70 članova.Većina članova su osobe sa invaliditetom koji se kreću uz pomoć invalidskih kolica 100% invalidnosti.Predsednk Udruženja osoba sa invaliditetom "Feniks" prof.Branko Jokić je takodje osoba sa invaliditetom 100% invalidnosti,boluje od mišićne distrofije koristi elektromotorna invalidska kolica za kretanje.
Udruženje osoba sa invaliditetom "Feniks" je ozbiljno i pošteno Udruženje.
Mi pomažemo i siromašnim porodicama,samohranim majkama,deci i svim ljudima kojima je pomoć neophodna.
Članovi našeg Udruženja od samog osnivanja ne plaćaju članarinu.
Članovi našeg Udruženja su ponosni i časni ljudi naš "APEL" nije prosidba!!!
Među našim članovima ima ratnih vojnih veterana,profesora,doktora nauka,radnika.
I te kako smo se ponosno borili i radili za našu državu.
Nije nas sramota da tražimo pomoć.
Kod Srpskog naroda postoji narodna poslovica...
"DOK DETE NE ZAPLAČE MAJKA GA NE UZIMA"  
U našem slučaju država Srbija je majka ali naš plač ne čuje!
Udruženje osoba sa invaliditetom "Feniks"  je punopravni član Svetske Unije osoba sa invaliditetom čije je sedište u Istanbulu.Uniju sačinjavaju 70 država sa 6 kontinenata.Predstavnici Udruženje osoba sa invaliditetom "Feniks" ponosni i časno predstavljau Srbiju pri Svetskoj Uniji.
Naše Udruženje se svakodnevno bori za prava svih ugroženih ljudi i osoba sa invaliditetom Srbije:
Slede fotografije i video linkovi
https://www.youtube.com/watch?v=5mHd-jmTRhI
https://www.youtube.com/watch?v=C5Vh1ar--SI
https://www.youtube.com/watch?v=EG24CUy7rtM
HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Dscf1690
HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 116513641020714308236479
HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 116658711020714308500486
HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 117014311020714295600163
HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 116541161020714303688365

Da bi Udruženje osoba sa invaliditetom "Feniks" opstalo i nastavilo da se bori protiv diskriminacije - pomaže osobama sa invaliditetom i siromašnim ljudima.
Potrebna nam je finansijska pomoć.
Ako humani i pošteni ljudi nisu u mogućnosti da nam pomognu finansijski mogu nam donirati polovna ali ispravna medicinska pomagala.


Poslednji izmenio Feniks dana Ned Sep 27, 2015 6:37 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Beograd
» P L E O N A Z M I

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ĆASKAONICA /DEBATNI KLUB :: ĆASKAONICA :: HUMANITARNI DANUBIUS-
Skoči na: