DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Dečiji biseri - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Dečiji biseri - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Dečiji biseri

Ići dole 
+12
promaja
Sibila_
Astra
Kijara-brm
ZoxZoja
Ladyintheblack
Auror@
AstrinaKomsinica
Okano
Helena Trojanska
Lily
doctorr67
16 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: DEČIJI BISERI   Dečiji biseri - Page 2 EmptyČet Dec 24, 2009 12:40 am

First topic message reminder :

Deca znaju biti jako duhovita, a njihovi nesvesni postupci vrlo simpatično smešni.

Naravno, ovde ćemo pisati i ono što je biser, a da nije smešno.

Moj mladji sin, otprilike 5-7 godina, ne sećam se tačno, gledajući na fotografiji dosta starijeg brata, ali mladjeg nego što je na fotografiji, kaže:

- Ja ću da porastem veliki kao F. kad je bio mali.

Odmah sam razumela njegovu misao.
-------------------------------------------

Deca u svojoj nevinosti, ili shvatanju sveta, umeju svašta da kažu
Da li se sećate neke takve dečije "provale" (zaključka ) koji vas je posebno nasmejao ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyNed Jun 09, 2013 4:43 pm

BISERI NAJMLAĐIH :)))
1. - Jako sam se uplasio kada se mama razboljela.Pomislio sam da ce nam tata kuhati.
2. - Kod nas se muskarci mogu ozeniti samo sa jednom zenom.To se zove monotonija.
3. - Baka nam je otisla na onaj svijet.Sad i mi imamo nekoga u inostranstvu.
4. - Leptir je insekt iz porodice helikoptera.
5. - Nisam kršten,ali sam cijepljen.
6. - Brat i ja smo danas pojeli cijelu teglu marmelade.Veceras cemo dobiti ili proljev ili batine...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyNed Jun 09, 2013 4:46 pm

Brat i ja smo danas pojeli cijelu teglu marmelade.Veceras cemo dobiti ili proljev ili batine...

Ovo je bas biser
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyPon Jul 22, 2013 12:41 am

DJECJE PROVALE

KAD SE ODLUCUJE KAD TREBA STUPITI U BRAK ?

-Prvo moras naci nekoga ko voli iste stvari kao i ti. Ako na primjer ti volis nogomet onda i njoj se mora svidati to da ti volis nogomet i onda da donosi cips i pivo.
Marko, 10 godina (potpuno je u pravu )

-Ti u svari ne odlucujes sam kad trebas stupit u brak. Bog to odlucuje odavno unaprijed i ti onda na kraju vidis sta ti se dogodilo.
Jovana, 10 godina (tu ima neceg)

KOJE SU PRAVE GODINE ZA BRAK?

-Najbolje godine su 23 jer onda poznajes svog muza najmanje 10 godina.
Sandra, 10 godina
-Ne postoje najbolje godine za brak - moras stvarno biti dovoljno glup da bi se ozenio.
Filip, 6 godina (najverovatnije je imao lose iskustvo)

STA TVOJI RODITELJI IMAJU ZAJEDNICKO ?

-Paaa. Oboje ne zele imat vise djece.
Sara, 8 godina (hi hi hi - zbog cega to?)

STA SE RADI NA IZLASKU S DJEVOJKOM/DECKOM?

-Izlasci su tu da bi se zabavljali i ljudi bi trebali iskoristit priliku da se bolje upoznaju. Cak i decki imaju reci nesto zanimljivo ako ih dovoljno dugo slusas.
Jasna, 8 godina (Od koga li joj to? Od majke?)

-Kod prvog izlaska se pricaju interesantne lazi tako da su onda zainteresirani i za drugi izlazak.
Milan, 8 godina

STA BI TI RADIO KAD BI TVOJ PRVI IZLAZAK SKROZ LOSE PROSAO?

-Ja bih otisao kuci i pravio se da sam mrtav. Onda bih nazvao novine telefonom i rekao da mi naprave umrlicu.
Darko, 9 godina (to bih ponekad i ja najradijenapravio)

KADA SE SMIJE NEKO POLJUBIT ?

-Kada je bogat i ima puno para.
Jelena, 7 godina (pitam se da li je plava?)

-Kada poljubis neku djevojku onda se moras s njome ozenit i da imat djecu sa njom. Takoje to!
Dean, 8 godina (da Deane, nazalost je tako)


DA LI JE BOLJE BITI OZENJEN ILI NE ?

-Ja neznam sta je bolje ali ja nikad ne bih vodio ljubav sa mojom zenom. Ja ne zelim da ona postane debela.
Mirko, 8 godina (stvarno biser)

-Za djevojcice je bolje da se ne udaju ali deckima treba neko ko ce im cistiti.
Marija, 9 godina (vec zna u cemu je fora..)


STA TREBA NAPRAVITI DA BI BRAK BIO USPJESAN?

-Muz treba uvek govoriti zeni da je lijepa pa cak i ako ona izgleda kao autobus!
Stanko, 10 godina (ovaj je apsolutni broj 1)


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyČet Jul 25, 2013 1:28 am

Dječji "biseri"

Svima vam je poznato da je dječje doba najmaštovitija i najiskrenija etapa složenoga ljudskoga života. Kako je to ništa drugo nego istina i samo istina, dokazuje ova novica, u kojoj vam donosimo točno 21 originalni dječji "biser". Za neke od njih ste možda već čuli, a moj favorit je: "Kod nas muškarci mogu imati samo jednu ženu. To se zove Monotonija."Vrtni patuljci imaju svi crvene kape, tako da ih ne pogazimo kada kosimo travu.
Muškarci ne mogu oženiti muškarce, jer tada nitko ne bi mogao nositi bijelu haljinu.
Životno osiguranje su novci koje dobijete, kada preživite smrtni slučaj.
U subotu je tata pobijedio na izložbi pasa.
Moji roditelji samo kupuju sivi papir za WC, jer je taj već korišten i ne zagađuje okoliš.
Breskva je nešto kao jabuka, samo s tepihom okolo.
Kada bismo jeli bolesne krave, dobili bismo ISDN.
Riblji štapići su već dugo mrtvi i ne mogu više plivati.
Doduše, ja nisam kršten, ali sam cijepljen.
U crvenom krizu se žene i muškarci posvećuju ljubavi, neki to rade besplatno, drugi za to uzimaju novce.
Šibice uvijek valja sakriti da ne bi dobili malu djecu.
Moj ujak je odveo svinju iza kuće i zaklao ju zajedno s djedom.
Seljaci svaki dan moraju dojiti krave.
Moja teta je išla na Aerobic. Drugi dan su ju tako boljele ruke, da ih nije mogla dignuti iznad glave. Isto tako je bilo s nogama.
Na obali potoka je sjedila seljanka koja je muzla kravu, u vodi je bilo obrnuto.
Konji su nosili ukrase na glavi i na repovima. Svaki jahač je bio slično ukrašen.
Biblija se kod muslimana zove Kodak.
Papa živi u Vakuumu.
U Francuskoj su ljude prije ubijali ljutinom.
Kod nas muškarci mogu imati samo jednu ženu. To se zove Monotonija.
Kod nas kod kuće svi imaju svoju sobu. Samo tata ne, on uvijek mora spavati s mamom.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyČet Mar 27, 2014 10:15 pm

Što se dogodi kad djecu pitate znaju li proste riječi? Smijeh...
Američki voditelj Jimmy Kimmel je u svojoj emisiji odlučio upitati djecu na ulici o prostim riječima iz njihova vokabulara. Rezultat je urnebesan. Pogledajte video...

video
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Auror@
SOLDIER of LOVE



Datum upisa : 12.04.2014

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyČet Apr 24, 2014 6:05 pm

smehsmeh  smehsmeh  smehsmeh 
Moj sin nije navršio još 3 godine, faza kada još ne pušta sasvim ruku, ali želi sve dohvatiti sa poda i ulice. U šetnji, video je gomilu konjske balege i posegnuo rukom. Brzo sam ga uhvatila za ruku i rekla - "Fuj, ne diraj to. To je konj kakio." Ostao je par trenutaka raširenih okica, iznenadjene face, gledajući tu gomilu... Sutradan je padala kiša i čim je prestala, pošli smo u šetnju. Pokazao je na jednu veliku baru i pitao - "mama,  to konj pikio?" 
 
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyPet Maj 09, 2014 1:05 pm

Sva bica kad ostare umru. Osim moje uciteljice; ona je jos ziva.

 smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyPet Maj 09, 2014 1:16 pm

AstrinaKomsinica ::
Sva bica kad ostare umru. Osim moje uciteljice; ona je jos ziva.

 smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
 :zubi3:   ovom  detetu se očito učiteljica  baš zamerila...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyPet Maj 09, 2014 1:22 pm

Ma garant mu neki metuzalem predaje hahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyPet Maj 09, 2014 1:25 pm

AstrinaKomsinica ::
Ma garant mu neki metuzalem predaje hahahahahahahaha
Jedan/jedna od onih koji su za penziju,ali se bore za još koju godinu rada.. haha.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack


Godina : 31
Location : Gdje ljubav putuje....
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptySub Avg 23, 2014 11:10 pm

Kada se dvoje zaljubljenih prvi put poljubi, odmah se obore i ne ustaju najmanje sat vremena, a i više.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyNed Avg 24, 2014 1:13 am

Moja starija bratičina je jedno vreme bila kazna Božija kad krene da zapitkuje. Ta količina zašto i kako je bila neopisiva. Kad bih ja kretala da stenjem od muke pokušavajući da završim objašnjavanje nekog pojma ili pojave moja mama bi se pakosno smejala i tvrdila da je to samo "pamti pa vrati" za sve ono što sam JA zapitkivala i "bila dosadna". Na kraju bih završavala razgovor pitanjem "Milice jel ti sad jasno?" i dobijala odgovor koji me je izuvao iz cipela "Jasno mi je ali ne razumem".










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyNed Avg 24, 2014 1:21 am

Sećam se jedne pesmice i danas..

Mama i tata igrali se nogama,da se nisu igrali ne bi mene imali:D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyPon Nov 17, 2014 8:23 pm

Svi znate da unuku ucim odmah i nas jezik,ali danas sam zurila i kazem joj na njemackom,jer bolje i brze razumije:
Lia,gib deine Schuii,wir müssen gehen!
A ona mi odgovori:
Oma,cipele!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyPon Nov 17, 2014 8:25 pm

Astra ::
Svi znate da unuku ucim odmah i nas jezik,ali danas sam zurila i kazem joj na njemackom,jer bolje i brze razumije:
Lia,gib deine Schuii,wir müssen gehen!
A ona mi odgovori:
Oma,cipele!
ahahaha Smeška je strašna.  :zubi3:

afu tinke :D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyNed Jan 25, 2015 9:24 pm

Prisetili smo se danas nekih izjava naših klinaca ,kad su bili mali .
Ali pošto ja ne umem da bilo šta ispričam u tri reči....
Elem ,troje dece  (sada već punoletnih ) ,no u vreme kada sam bio neoženjen ,bilo je samo jedno dete u celoj porodici, bio je kraj 80 tih -dakle ,ono kratko vreme obilja .
Ujak imao para ,i nije štedeo na nećaci ,živela je kao mala princeza ,a od igračaka -sve što sam video ,kupio .
Došle i ružne 90 te ,inflacija ,ratovi -i još dvoje dece ,moj i sestrina mlađa ćerka . Ako je bilo novca ,nije bilo baš puno izbora po prodavnicama ,nije bilo ni osnovnih stvari ,kamoli igračaka .
No, u to vreme ,nekako ,pojaviše se Kinezi i doneli svoje šarenilo .Naravno ,i igračke .
Glavna stvar su onda bili Teletabisi ,a deca mala ,nekih 3 godine ,super ,kupim ja za oboje dece po jedan "komplet" onih povećih ,od jedno 30-40 cm. 

No, kineski teletabisi su izgledali baš ovako :

[You must be registered and logged in to see this image.]

(biće da su bili namenjeni za arapsko ili afričko tržište ,istina da su bili nešto "tamnoputi" )

Donesem ja to klincima ....i moj se odmah počeo igrati ,sve još nabraja kako se zovu .
Mala -neće ,sve gura od sebe ........
Pita je moja sestra -Isidora ,pa što se ne igraš sa teletabisima ,vidiš kako se Miko igra ....
A mala ,na ivici plača kaže:


Nećuuuuuu,ovo nisu oni  teletabisi ,ovo su neki cigani!

Mi odlepili.... :rlol: :rlol: :rlol:

ps ujko se iskupio ....nedugo posle sam naručio da donesu iz Mađarske ,ali "caucasian white" ,i jesu ......i danas ih imaju, a oni nesrećnici su završili na kanti za smeće (i verovatno obradovali kakvo romsko dete )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyNed Jan 25, 2015 10:10 pm

ahahaha pametnica mala.
Devojčici si  trebao kupiti barbiku:)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyPet Sep 25, 2015 11:45 am

Karmen lista slike i pokazuje Lii Tinu i kaze :Ovo je moja sestra!
Lia kaze : Imam i ja sestru!
Pa ko je tvoja sestra?
Moja Oma je meni sestra!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyPet Sep 25, 2015 11:47 am

Astra ::
Karmen lista slike i pokazuje Lii Tinu i kaze :Ovo je moja sestra!
Lia kaze : Imam i ja sestru!
Pa ko je tvoja sestra?
Moja Oma je meni sestra!
Lia genijalac! Nije mnogo ni slagala :))
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyUto Nov 17, 2015 2:27 am

Moram i ovdje da ispricam.
Lia ponedjeljkom ide u vrtic i tamo ima svoje drugare,pa je jednom ispricala kako ona ima baku koja se s njom uvijek igra kad mama radi.Ko zna sta je ispricala sve,kad je jedan maleni rekao:
Hocu i ja kod tvoje bake.
Ta ideja joj se nije ni malo svidjela....meni bi logicno bilo da je odusevljena da pokaze baku i dovede drugara,ali ne:

Lia je sad ljuta,on hoce da uzme moju baku.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyNed Dec 13, 2015 12:31 pm

Svaka familija ima neku sitnu manu po kojoj se poznaju. Tako mi B. imamo malo šušketavo S kad govorimo. Ko više ko manje ali imamo je. Moja starija bratičina, Milica, ljubi je tetka u svemu pa i u tome je morala da liči na mene. Da ne bi dočekali da logoped ima posla s njom ja joj smislim "vežbu" - Suva slama suvo seno. Lomila moja Milica danima jezik ali savladala i naučila da kontroliše to S. Javljaće joj se u životu kad god bude besna ili uzbuđena ali nikad toliko da bude nerazumljiva.

Ali nije to biser koji sam htela da opričam. Milicina godinu i po mlađa sestra Branislava je govor povukla na majčinu familiju pa je imala blago kotrljajuće R. Hajde da se detetu pomogne na isti način kao i sestri. Kaži Branislava riba ribi grize rep. Gleda mene moja Branislava onako malo iskošene glave. Vidiš lepo kako joj točkići u mozgu vrte ... i izjavi biser nad biserima - PITAJ MILICU ONA ZNA.

Ja ostanem u zabezeku ne znajući da li da se smejem ili da je tako pametnu izljubim. Možda s tri godine nije čisto izgovarala R ali je umela da se snađe kako ja ne bih sa svojim sadašnjim godinama :brdski2:










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyNed Dec 13, 2015 12:39 pm

Juče me nasmeja jedan mališa od 5 godine.
Pitam ga ima li drugare u vrtiću, kaže ima. Ja opet, šta se igraju, druže li se...? A on će meni:
Nemam vremena za drugare, moram da budem sa svojom devojkom!!
:brdski2: :brdski2:
Padoh!
Dolazi li to pubertet sad već u vrtić? :brdski2:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyNed Dec 13, 2015 1:00 pm

Ne dolazi pubertet sad tako rano. UVEK je dolazio već u vrtić. Ja i dan danas pamtim svoju tadašnju simpatiju. I još uvek se družimo. A najslađe je što kad prepričavamo te BISERE (Nikola alapačo koja ne zaboravlja) njegova žena se smeje do suza. Čak je jednom htela i da ga "bije" zbog tog što sam ja izrazila sumnju da me je "varao" zlz










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyNed Dec 13, 2015 5:59 pm

ZoxZoja ::
Ne dolazi pubertet sad tako rano. UVEK je dolazio već u vrtić. Ja i dan danas pamtim svoju tadašnju simpatiju. I još uvek se družimo. A najslađe je što kad prepričavamo te BISERE (Nikola alapačo koja ne zaboravlja) njegova žena se smeje do suza. Čak je jednom htela i da ga "bije" zbog tog što sam ja izrazila sumnju da me je "varao" zlz

Ti si bila jako napredna, Zox :brdski2:
Imala sam ja simpatije, ali nikome nisam pričala, ni simpatija nije znala da mi je simpatija :brdski2:


A danas pročitala ovo:
Pitala tetka malu sestričinu- Zašto ti jedeš sa dve ruke?!
A ona joj rekla-Zato što imam dve ruke...
brdski










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyNed Dec 13, 2015 6:20 pm

Sibila_ ::
...

A danas pročitala ovo:
Pitala  tetka malu sestričinu- Zašto ti jedeš sa dve ruke?!
A ona joj rekla-Zato što imam dve ruke...
brdski

Sib ovo je baš to što mene uvek oduševi kod dece. Ta njihova jednostavna ali ubitačna logika.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyNed Dec 13, 2015 10:07 pm

Cekam topli obrok  
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyČet Jan 28, 2016 10:46 pm

LIA:Hocu kivi.
JA:Dobro,sad cu ti izrezati.
LIA:Al izrezi isto kao sto mama reze mango.
JA:Kako ja da znam kako tebi mama reze mango!
LIA:Pa isto kao kivi.

crkla sam od smijeha


Poslednji izmenio Astra dana Ned Apr 17, 2016 9:56 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptySub Mar 12, 2016 11:14 am

Moje starije dijete, nazalost, sve rijedje prica nas jezik, tako i kad prica, grijesi. ..pa to je strasno!

O konjOVima sam vam pisala. ..

E o Španjetama nisam.
Elem. ..gleda me dijete i kaže:" Mama, ti meni ne izgledaš kao da si naša.Izgledaš kao da si Španjeta!"
Mama u blagom šoku i tješim se da ne mislimo na isto.
Vidi da mi nije jasno.Ispravlja se. ..
"Ne kaže se tako? Joj da! Izgledaš kao Špankinja!

E sad mi već nije dobro ...

Pitam je. ..šta da sam iz Poljske. ..kako bi to rekla?
"Pa to je bar lako. Poljkinja!

Da li da se smijem ili da plačem? !











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptySub Mar 12, 2016 11:45 am

Bosno,moj savjet je da sa djecom u kuci iskljucivo govoris nas jezik....i tad ce biti fulanja u padezima,ali ih ispravljam ,mada bude to slatko i smjesno.....da ne pricam,kako je ovaj Svic pjevljiv neki jezik,pa i na nasem kad pricaju,kao da pjevkaju....ahahahah.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptySub Mar 12, 2016 12:16 pm

Astra, u kuci i pricamo samo nas, ali ona je dugo u skoli pa treninzi. ..cak i sa sestrom, cim su same, pricaju njemacki, jer im je lakse.
Jednostavno, veci dio dana je van kuce.
Za razliku od nje, maleno je dosta vise sa mnom i dosta bolje prica od sestre. Mada. ..i kod nje ce se to mijenjati, znam.











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptySub Mar 12, 2016 1:02 pm

Zemo, sijeci to u korijenu. Kakvo pričanje na treninzima njemački? Koliko sam ja shvatila to je ex YU, mirne duše bi mogli pričati srpskohrvatski. Knjige joj naše daj da čita. Radi šta znaš, ali ispravljaj to. Ako može moj zet Švicarac i njegova kćerka koja samo jednom godišnje dođe ovamo pričati bez problema, mogu i tvoje cure koje koliko sam mogla primijetiti počesto dolaze ovamo.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptySub Mar 12, 2016 1:28 pm

bosankaa ::


Da li da se smijem ili da plačem? !
To je sasvim normalno .One su odrasle tamo ,od zabavišta nadalje njihov svet je na nemačkom ,i tako će i biti . 
Ne mogu one da imaju isti odnos prema jeziku ,nisu odrasle u Bosni . 
Ti ne primećuješ, ali i ti sama ,kada pišeš post ,nosiš "hose" ili tražiš "brille" ,nemački ti je svakodnevnica ,i to se jednostavno "uvuče " . Možeš da inzistiraš da nauče /sačuvaju znanje jezika ako pričaš isključivo srpski kod kuće ,ali računaj da kako rastu -sve će manje biti "kod kuće" ,i sve će manje hteti da idu "dolje" ,nego će ići sa svojim društvom na druge destinacije po svetu .
Iako budu "Austrijankinje" ,razumeće se one gde i sa kim treba ,nebitno da li se "frljaju sa padeži" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyNed Apr 17, 2016 9:40 am

Juče, moje maleno i ja smo imale dan samo za nas.
Ma sve je prštilo od ljubavi. Grlimo se, mazimo. ..pričamo koliko se volimo. ..
I kaže ona :"Ti si moja jedina i najbolja mama. "

Aha! E tu te čekam!
Inače, mama se na ljestvici ljubavi nalazi na trećem mjestu. ..oduvijek je tako.
Sa dedom  (koji je na prvom mjestu) i bakom  (na drugom) nikad se niko nije mogao miješati.
Rekoh. ..sad je prilika. ..
Pitam je. ..ko je najbolja mama na svijetu?
Misli. ..
- A je li se tu računaju baš sve mame?
Računaju, naravno.
Čekam. ..
- A je li se tu računaju i tvoji roditelji? Mislim baka?
Aha. ..i baka.
- Uh. ..A hajde ti prva reci.
Hoću. Reći ću.
Meni, najbolja mama na svijetu jeste moja mama.
Kako joj samo okice zasijaše. ..Taman pomislih. ..kad ona kao iz topa. ..
- Pa i meni najbolja mama na svijetu jeste tvoja mama!











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyPet Maj 20, 2016 7:49 pm

Pismeni sastav na temu "Život kao na filmu" ,napisao osnovac ,IV ti razred .
I dobio keca ? Ja bih mu dao peticu za kraj godine . 
Bravo mali ! 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyNed Avg 21, 2016 4:04 pm

Građani starog Egipta zvali su se Mumije.
Cezar je napravio gomilu i svi su kraj nje stajali mirno.
Grof Cepelin je bio prvi koji je plovio u raznim smerovima.
Pašnjak se nalazi visoko u brdima. Tamo su pastir i pastirica.
U proleće su izlazili, u jesen su se zatvarali.
Mesopotamija se nalazi na ušću Tigra i Leoparda.
Snaga vode je toliko velika da je ni najjači čovek ne može sam zadržati.
Išli smo u zoo vrt.
Tamo je bio majmun u kavezu. I moj otac je bio tu.
Ako stanete na bombu, doživećete smrt.
Sa jakim i velikim mlazom vatrogasci su predali svoju vodu.
Mokraća je tečnost specifičnog mirisa i ukusa.
Mama mi je poklonila kasicu prasicu.
Pozadi je imala otvor za papirni, a napred jedan za metalni novac.
Tamo gde su sada ruševine nekada su stajale ponosite dvorske gospođice i čekale na svoje vitezove bez odeće.
U kom vremenu je skijao se? U zimskom.
Zagađen vazduh udišu ljudi i ostala stoka.
Alge se razmnožavaju bolno i bezbolno.
Moj deda je legao zdrav, spavao zdrav i probudio se mrtav.
On mu je odrubio rusu glavu i prikovao kopljem za vrata, ali se u tekstu nigde ne navodi da je on mrtav.
Ovaj mitraljez služi kao razređivač za ljude.
Grad na D? Dedinje.
Staroegipatska umetnost imala je za cilj da obezbedi miran i prijatan zagrobni život.
I, šta je krtica, biljojed ili mesojed? Krtica je baštojed.
Cezar je želeo državu stalinističkog tipa.
Hera je bila ljubomorna, jer ju je Zevs varao sa celim nebeskim svodom
[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptySre Avg 31, 2016 1:51 am

Moram vam ispričati najnoviji biser maminog prvenčeta...
Juče u metrou. ..gužva. ..stojimo...gurkamo se u onoj masi. ..
Odjednom moje dijete :"Mama, mama!"
Pogledam je ono u fazonu šta je sad. ..čekaj da izađemo. ..ili bar da sjednem. .. I čujem da me pita nešto, ali nisam sigurna da li sam dobro čula ili je ne razumijem. .. Privuče se tik uz mene i ponovi :"Mama, jesu li ono trilanci ?¿?
Šta jesu li I ko? ??
Pa ono troje djece u kolicima. ..jesu li to  trilanci?
Više mi ni gužva ne smeta. .. smijem se kao blesava.
Pa dobro Andrea kakvi trilanci?
"Pa kako se kažu tri bebe, ono kao da su blizanci?"
Aaaaaa živote! Dečiji biseri - Page 2 900975
Da li da se smijem ili da plačem ?!
Tada je smijeh pobjedio. ..
Evo me danas, ozbiljno razmišljam da je upišem na kurs srpskog jezika piše











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptySre Avg 31, 2016 2:59 pm

bosankaa ::

Pa ono troje djece u kolicima. ..jesu li to  trilanci?
----
Evo me danas, ozbiljno razmišljam da je upišem na kurs srpskog jezika piše
Andrea ja zadala ozbiljno pitanje i kod mene -predmet ,nemački . 
Ja se naravno nisam mogao setiti u momentu ,moj klinac (koji pohađa kurs za B1 ) takođe .
Blizanci ,zna ,trojke -ništa .Kaže -drei Kinder ?  jbt 
Pitamo babu-baba po švapski ,kao i Andreja (slično ) kaže -Valjda ,trilings . 
Šta ćeš ,rečnik ,i tamo piše -Drillinge (trojke ) 
Valjda je to tačno ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptySre Avg 31, 2016 5:33 pm

Jeste tačno šefe. ..Drillinge   su drei Kinder    brdski  v2v2 v2v2 v2v2











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptySre Avg 31, 2016 9:08 pm

Bosno Drilinge SIND drei Kinder.....nemoj ko moja Kona u jednoj recenici oba jezika mjesat.
Moja Lia ima sve vise bisera u prevodjenju i more ima puno secera a ne soli.....
Ne znam sto uvijek zamjeni i u kolace ide sol a ne secer.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptySre Avg 31, 2016 11:17 pm

Astra, to drei Kinder ubacih samo kao biser sefovog sina ...Zato i smajli na kraju. ..











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyNed Nov 27, 2016 11:39 am

Lia bas buba prevode,pa sinoc ju deda pita pita kako se na njemackom kaze med,jer je pricala o pcelicama,a ona misli i kaze pa NJEMACKI MED.


Posto je bio dan za setrnju po bozicnom marktu i vecera kod bake,kad je krenulo razilazenje,a ona prva mora da ide,ode fino da Fabia i kaze:
Cao Fabio i znas,nemoj vise da dolazis kod Ome......
pojede ju opet ljubomora.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyNed Nov 27, 2016 12:56 pm

Lia lijepo skrene pažnju, vidiš kako je fina. Upozorava. Nemoj posle da stvari nisu čiste. hihihihi
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyNed Dec 11, 2016 10:09 am

- Teto, što se ti svaki dan šminkaš ?
- Da bih postala lepša .
- I ... kad ćeš postati lepša ? 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyNed Dec 11, 2016 2:32 pm

Kad Lia ne pokupi svoje igracke poslije igre,mama joj prijeti da ce ih odnijeti u podrum,da ih se pozeli i ona onda brzo sprema sve,da joj ne nestanu omiljene igracke.
Kod mene se igra,razvukla igracke po cijeloj kuci i majka joj kaze,ajde sad sve pokupi,idemo svojoj kuci.
Ne moram ovdje,Oma nema podrum.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyČet Mar 02, 2017 8:09 pm

Kad spomenu bosanka,decu donose rode....evo jos bisera iz glavice moje unuke:
Znas Oma....ja sam pricala sa rodom i rekla joj da hocu brata i dobila sam brata,a Fabio je rekao rodi da bi zelio sestru pa mu je donijela sestru.
A sta bude kad nema koga da pita,kao kad si se ti rodila......e pa zna roda,ona pita mamu i tatu prvi put a poslije uvijek starije dijete.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyČet Mar 02, 2017 8:16 pm

Astra ::
Kad spomenu bosanka,decu donose rode....evo jos bisera iz glavice moje unuke:
Znas Oma....ja sam pricala sa rodom i rekla joj da hocu brata i dobila sam brata,a Fabio je rekao rodi da bi zelio sestru pa mu je donijela sestru.
A sta bude kad nema koga da pita,kao kad si se ti rodila......e pa zna roda,ona pita mamu i tatu prvi put a poslije uvijek starije dijete.
hahaha pazi ti nju.  
Lia je prava pametnica. Gde da se nju ne pita. :)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptySre Mar 15, 2017 9:29 am

Fabio ima poseban biser....jedu i on kaze
Mami faki,Papi faki.Kuku dijete sta to bi.
Kcer mi objasni da je faki-fertig
Znaci mama i tata su gotovi sa jelom....hahahahha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptySre Mar 15, 2017 11:59 am

Astra ::
Fabio ima poseban biser....jedu i on kaze
Mami faki,Papi faki.Kuku dijete sta to bi.
Kcer mi objasni da je faki-fertig
Znaci mama i tata su gotovi sa jelom....hahahahha
smehsmeh a da kaže pred nekim ko ne zna.

Slatkiš mali.Setih se yuhuuuuuu... hahaha.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptySre Mar 15, 2017 2:23 pm

Kad neko opsuje u prisustvu moje ćerkice, obavezno dobije kritiku od nje: stidi se, izgovaraš ružne reči! Ima četiri godina, a ovako opominje još od treće.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptySre Mar 15, 2017 4:27 pm

Oci-ANDJELA ::
Kad neko opsuje u prisustvu moje ćerkice, obavezno dobije kritiku od nje: stidi se, izgovaraš ružne reči! Ima četiri godina, a ovako opominje još od treće.

Moj bratanac (vršnjak tvoje ćerice) vrlo dobro zna šta sme a šta ne ali ... dve starije sestre, pubertet i pokušaji pobune ... a mali sunđeri upijaju ... I tako pre neko veče se zakači nešto sa sestrom i pokaže joj šipak ... i klis pod sto. Snajka krene da se smeje i objasni mi. Sakrio se da ona ne vidi da je sestri pokazao i srednji prst. Zna mustra da će ga majka grditi zbog toga.











Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyČet Mar 16, 2017 9:58 am

ZoxZoja ::


Moj bratanac (vršnjak tvoje ćerice) vrlo dobro zna šta sme a šta ne ali ... dve starije sestre, pubertet i pokušaji pobune ... a mali sunđeri upijaju ... I tako pre neko veče se zakači nešto sa sestrom i pokaže joj šipak ... i klis pod sto. Snajka krene da se smeje i objasni mi. Sakrio se da ona ne vidi da je sestri pokazao i srednji prst. Zna mustra da će ga majka grditi zbog toga.


Zoxy, danjašnja deca su deca s fakultetom.. Tačno znaju kad i kako da se postave. Promišljen im je svaki gest..i smisle pravi način da izbegnu njima nemilu situaciju. Ne kažem ja mužu tek tako, da je potrebna edukacija za gajenje deteta. Edukacija i stručna pomoć pedagoga i psihologa, kako bi iz deteta izvukli ono najbolje na pravi način...a ne uskratiti im zdravo detinjstvo.  Roditeljstvo ume da bude teško u nekoj situaciji , ali i pored toga.. nek nam je sto više dečice i njihovih biserčića! Živa i zdrava bila sva deca sveta, pa i moja ćerkica sa njima.:heart1:

Da ne bude omašena tema,  moja curica veoma vodi računa o higijeni..jer zna da se bolesti prenose prljavim rukama. Tako mi juče šetale, jedna devojka prišla da je poljubi, a moja mala se izmiče i kaže: ne ljubi me, ne znam jesi li prehladjena...i molim te ne diraj mi ruke, napolju sam i nemam ih gde oprati. Ne svidja mi se što je toliko opterećena time, ali uhvatio je takav period i nadam se da će proći.. cherry
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptySub Apr 08, 2017 9:29 pm

Dira mi Lia danas spagu kojom sam povezivala cvijece i ja joj kazem da ne dira,odvezat ce da to nije dobro.
Znas Oma,ja to tebi abindam.
Lia ne kaze se abindam,na mom jeziku je zavezujem,a svic je abinde.
A znas li Oma kako engleski.
Ne znam.
Ja znam...lekajjou......hahahhahahah,naglasak je bitan....kako se samo snasla i izmislila rijec.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyPon Apr 10, 2017 8:18 pm

Skoro se svađaju dečak i devojčica oko neke stvari koja je nestala. I onda ko je uzeo, ko nije. Ja stojim na terasi i slušam. I uj jednom trenutku ona onako besna izusti:

- Nisam ti ja ukrala. Nisam ja kradatelj! hahahah umro sam od smeha Kako se samo sete
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyPon Apr 10, 2017 9:39 pm

Black Wizard ::
Skoro se svađaju dečak i devojčica oko neke stvari koja je nestala. I onda ko je uzeo, ko nije. Ja stojim na terasi i slušam. I uj jednom trenutku ona onako besna izusti:

- Nisam ti ja ukrala. Nisam ja kradatelj! hahahah umro sam od smeha Kako se samo sete

Genijalni su kad smisle neku reč koja kad bolje razmisliš i ima smisla. Uosstalom zašto se onaj ko krade zove lopov. Lopov bi pre trebao da lovi.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyPon Apr 17, 2017 12:07 am

Današnji biser mog bratanca Tadije. Vidi na stolu par metalnih novčića i onako najozbiljnije krene da mi drži "predavanje"

- Novac se tako ne drži tu. Novac se stavi u kasicu.
- A jel ti imaš kasicu?
- Imam i stavljam novac u nju.
- Pa onda uzmi taj i stavi u svoju kasicu kad ja nemam.
- Hvala











Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyPon Apr 17, 2017 12:22 am

ZoxZoja ::
Današnji biser mog bratanca Tadije. Vidi na stolu par metalnih novčića i onako najozbiljnije krene da mi drži "predavanje"

- Novac se tako ne drži tu. Novac se stavi u kasicu.
- A jel ti imaš kasicu?
- Imam i stavljam novac u nju.
- Pa onda uzmi taj i stavi u svoju kasicu kad ja nemam.
- Hvala

hahaha ,jaoooooo mali Tadija je genije.  :sr3:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyPon Apr 17, 2017 12:53 am

ZoxZoja ::
Današnji biser mog bratanca Tadije. Vidi na stolu par metalnih novčića i onako najozbiljnije krene da mi drži "predavanje"

- Novac se tako ne drži tu. Novac se stavi u kasicu.
- A jel ti imaš kasicu?
- Imam i stavljam novac u nju.
- Pa onda uzmi taj i stavi u svoju kasicu kad ja nemam.
- Hvala


tetka,vrijeme je da kupis kasicu Tadiji....hahhahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyPon Apr 17, 2017 1:05 am

On ima kasicu. Misliš vreme je da krenem da sakupljam novčiće za punjenje? Mustra mala ne bi imala ništa protiv toga.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 EmptyPon Apr 17, 2017 1:09 am

ZoxZoja ::
On ima kasicu. Misliš vreme je da krenem da sakupljam novčiće za punjenje? Mustra mala ne bi imala ništa protiv toga.
Pametno malo.Samo ti ubaci svaki put pomalo.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





Dečiji biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dečiji biseri   Dečiji biseri - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dečiji biseri
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka
» VICEVI - Ovaj ne znam gde bi ....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: PORODICA /DOMAĆINSTVO :: BEBIRON KLUB-
Skoči na: