DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?

Ići dole 
+37
MonteGirl
PJER
Skocko_brm
Uther Pendragon
Zanovetalo
Djulieta
@GaZdarica@
Harite
Samouka
AstrinaKomsinica
zvezdaa
brunolino
popovac
plavkica
sanjalica.ns
Slovenska
determinanta
rouzvel
Aurora Borealis
zirafa
bosankaa
Sanjalica
anja007
Zvončić
Orhideja
Draganna
Danubius
Kica/Praja
Crna_ovca
doctorr67
cojle
dejan
Amisela
Astra
Kijara-brm
babajaro
Oci-ANDJELA
41 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 EmptyČet Dec 17, 2009 5:12 pm

First topic message reminder :

Zanima me da li pricate odjednom sve lose i pogrdne stvari za osobu
koja vas je igrom slucaja ostavila. Iskrena da budem od dosta osoba sam
cula da za do skorasnjeg partnera za koga su pricali sve najbolje, pricaju sve najgore kada budu ostavljeni. Kako je Vase iskustvo, ne mora biti
licno?
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 EmptyPon Jul 29, 2013 9:56 pm

dusicaa ::
E Kijara, da te nema trebalo bi te izmisliti. Trazila sam temu ali je ne nadjoh. Hvala sto si je spoila.
znam nekih 80 % koje postoje..sve 5.. :ccc3: 
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 EmptyPon Jul 29, 2013 10:07 pm

dusicaa ::
Odgovori u temi *Prekuniti vezu dostojanstveno* mi dadose ideju da postavim ovu.
Naime zanima me,  kakvi ste (bili)  posle zavrsene *utakmice* ?
Da li o bivsem partneru pricate lepo, realno ili izlijete svu zuc i pljujete ga/ je sto vise mozete ?

 Pljunula  se sama ....kada nema ukusa i pameti da se drži tako divnog i izuzetnog kao što sam ja -nego  me ostavi ?
To bi samo budala uradila ,maloumnica :king:
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 EmptyPon Jul 29, 2013 10:10 pm

Zavisi kakav je ON....po zaslugama.
Ako cujem da on prica o meni,e onda je nahebao....bolje da se odseli na drugi kontinent....hahahhaha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost




Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 EmptyPon Jul 29, 2013 10:15 pm

Ma ja bi pricao pogrdno i kad bi bio u vezi a kamoli van veze. Zato i nisam u nekoj vezi. smehsmeh 


Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 EmptyPon Jul 29, 2013 11:56 pm

Mislis, onaj kreten.. maaa joooooK! smehsmeh smehsmeh smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي



Datum upisa : 02.12.2012

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 EmptyUto Jul 30, 2013 12:51 pm

Zaista bi mi bilo ispod casti pljuvati po osobi sa kojom sam delila neke lepe ( ili manje lepe) trenutke.
Govoreci ruzno o njemu, vise bih rekla o sebi samoj. Jer, zasto sam onda provela to vreme sa : kretenom, seljakom, posesivcem ljubomorkom, prevarantom....???
To bi znacilo da nisam bila dovoljno mudra da ga procenim i ocenim i da sam bacila vreme i trud.
Ja se drzim one stare - O *pokojniku* sve najbolje-
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 EmptyUto Jul 30, 2013 4:30 pm

Koliko sam to pratio, vidio i citao. Muskarci govore veoma lose o bivsoj, ali samo ako su u novoj vezi, pa ta druga osoba, ga tjesi i cudi se kakvu je imao, znaci trik jedan.

Kod zena je to drugacije, prilicno ruse sve ispred sebe i iza sebe, na najvecem nivou pogrdno ga rusi, kao najveceg dusmana na ovome svijetu. Zensko se ne snalazi bas dobro ako On nju ostavi, imaju naravi kao da je On njihovo vlasnistvo. Pricam iz moje okoline, cuo vidio itd.

Cast izuzetcima!
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 EmptyUto Jul 30, 2013 4:54 pm

dusicaa ::
Zaista bi mi bilo ispod casti pljuvati po osobi sa kojom sam delila neke lepe ( ili manje lepe) trenutke.
Govoreci ruzno o njemu, vise bih rekla o sebi samoj. Jer, zasto sam onda provela to vreme sa : kretenom, seljakom, posesivcem ljubomorkom, prevarantom....???
To bi znacilo da nisam bila dovoljno mudra da ga procenim i ocenim i da sam bacila vreme i trud.
Ja se drzim one stare - O *pokojniku* sve najbolje-

:rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
E tooo! smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa



Datum upisa : 24.05.2011

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 EmptySre Jul 31, 2013 8:39 am

Izbegavam da o tome uopšte razgovaram. I kada radoznali pitaju zašto sam se razvela, jednostavno odgovorim: Nije nam išlo. Tu stavljam tačku i nema podpitanja.
Ali, svom detetu moraš reći svoju istinu, svoje ZATO, pa i tada sam ublažavala priču da ne bih stvorila odbojan stav muškog deteta prema ocu, jer ne znamo mi šta je u dečijoj duši.
Ono što sam imala da kažem, rekla sam i završila sa tim.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 EmptySre Jul 31, 2013 12:57 pm

Nako posteno, nikad nisam bila ostavljena, kazu neki pokojni da je to zato sto sam bitch muhahahahahahahahahahaha

Ali iskreno, veliki je task ovo sto kaze Samouka: biti dovoljno covjek, pa ne ostetiti dijete bolom, ogorcenosti, ili vec koji feeling da neko ima.
Skidam kapu ljudima koji to uspiju:)
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 EmptyČet Avg 22, 2013 3:35 pm

Ova ne priča -ova ilustruje . 99i wik 
Ovakve stvari smo viđali od muškaraca ,ko bi rekao da ima i žena skotina ,i to tako mladih? 
Šta će ta da radi kasnije "bivšima" ,kad je opet neko šutne ? 
Ovim je liku ipak napravila reklamu ,a sebe prestavila kao kvarnu koju treba izbegavati.

________________

SKANDALOZNA OSVETA
Pevač Granda slao golišave fotke maloletnici! (FOTO 18+)

Autor: Puls | 21.08.2013 - 20:47:00h |

Zvezda Granda i budući Farmer, Savo Perović, razmenjivao je golišave fotografije sa maloletnom S.LJ. (17) koja je bila njegov najveći fan tokom trajanja takmičenja u Zvezdama Granda.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Savo Perović | Foto: facebook
S.LJ. (17) i Savo su neko vreme bili u kontaktu nakon emisije da bi to posle preraslo u emotivnu vezu od pola godine a,devojčica je odlučila da podeli njegove fotografije pre nekoliko dana putem Fejsbuka nakon što je on izrazio želju da prekinu svaki kontakt jer je ona počela da oseća nešto više prema Savu a on je trenutno fokusiran samo na pevanje i pripremu za novu sezonu Farme koja počinje u septembru.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Savo Perović | Foto: facebook
- Bio je divan prema meni od momenta kada smo se upoznali tokom Zvezda Granda. Redovno smo razmenjivali poruke, pozive čak smo znali da zaglavimo na Skajpu po nekoliko sati. Iz čista mira je prekinuo svaki kontakt sa mnom to nije fer zato sam odlučila da podelim sa svima njegove fotografije jer sigurno nisam jedina kojoj je prestao da se javlja na ovakav način.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nekada su blistali | Foto: Pulsonline
Kada smo pozvali Sava da prokomentariše ljubomoru svoje bivše devojke on je za Pulsonline kratko rekao:

- Ne želim ništa da komentarišem. Mi smo bili zajedno pola godine i bilo nam je prelepo,šta god bih sad rekao udario bih na osobu s kojom sam nekada bio i koju sam voleo. A ona valjda najbolje zna zašto je to uradila i da li joj ovo stvarno treba.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 EmptyČet Avg 22, 2013 3:40 pm

Sad ce se jagme za njega...mali ima bar sta da pokaze.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Djulieta
Nights of Cabiria
Djulieta


Datum upisa : 13.07.2011

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 EmptyČet Avg 22, 2013 7:58 pm

Ne govorim pogrdno jer bih time više rekla o sebi cola 
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 EmptyČet Avg 22, 2013 9:52 pm

Danubius ::

________________


- Ne želim ništa da komentarišem. Mi smo bili zajedno pola godine i bilo nam je prelepo,šta god bih sad rekao udario bih na osobu s kojom sam nekada bio i koju sam voleo. A ona valjda najbolje zna zašto je to uradila i da li joj ovo stvarno treba.
Bravo mali! Pametno si odreagovao i dobio odlicnu reklamu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Dajte nadimak osobi iznad....
» Pokloni stih, pesmu osobi iznad........

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: