DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
NEGA KOSE.. - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
NEGA KOSE.. - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 NEGA KOSE..

Ići dole 
+15
Astra
Danubius
dusicaa
CaC1
cojle
Kijara-brm
Zana
Djulijeta
promaja
debilko
Okano
allure
AstrinaKomsinica
determinanta
Aurora Borealis
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NEGA KOSE.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: NEGA KOSE..   NEGA KOSE.. - Page 4 EmptyPon Jan 04, 2010 12:23 am

First topic message reminder :

Sve vezano za negu kose,šampone,pakovanja,frizure,bojenje kose,i ostalo stavljajte na ovu temu...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/

AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

NEGA KOSE.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEGA KOSE..   NEGA KOSE.. - Page 4 EmptySre Nov 19, 2014 1:23 am

Ombre, sombre, flambojaž, balajaž nijansiranje kose
Za ombre su svi već odavno čuli. Kao potpuni hit proleća pomenuli smo sombre (soft ombre). A znate li šta su flambojaž i balajaž? I po čemu se ova 4 atraktivna i trendy nijansiranja kose zapravo razlikuju?
Nijansiranje kose nikada nije bilo popularnije
Ombre – početak svega
Ombre je nijansiranje kose sa postepenim ali vidljivom razlikom boje od tamnog korena ka svetlim krajevima. Nastao je u Holivudu kada su glumice između snimanja dva filma, zbog promene imidža, puštale svoju prirodnu boju kose. Frizeri su se tada dosetili da kosu između izrastka i krajeva iznijansiraju da ne bi izgledala neuredno.

Ostalo je već istorija. Ombre ili dyp die je postao toliko popularan da trend ovog nijansiranja kose ne jenjava.

Ombre se ne odnosi samo na prirodnu boju kose gde su krajevi posvetljeni ili na braon nijanse. Na smeđoj kosi možete imati ombre kesten, crvenkaste ili bakarne nijanse.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Iz ombre nijansiranja nastali su Sombre, Blajaž i Flambojaž

Sombre (soft ombre)
Sombre je “mekši” tj. ombre sa nežnijim prelazom. Razlika između boje u korenu u krajevima je manja i izgleda prirodnije od ombre nijansiranja. Kontrast nijansi od korena do krajeva je manji nego što je to kod ombre nijansiranja kose.

Balajaž (balajaž ombre)
Balajaž predstavlja nijansiranje kose bez precizno određenog mesta pramnenovima i namenjen je damama koje žele što prirodnije nijansiranje kose sa malo kontrasta. Pošto je reč o pramenovima, ne mora se raditi cela kosa, već i samo par pramenova. Čisto da se da druga dimnezija i osenči kosa. Balajaž je mnogo blaži nego ombre, ali se primećuje nijansiranje.

Flambojaž
Flambojaž je tehnika koja predstavlja kombinaciju ombre i balajaž tehnike nijansiranja kose gde se koristi lepljiva folija za pramenove koja odvaja tačno onoliko kose koliko je potrebno za postizanje mekih pramenova. Osmišljena je od Davines tima i omogućava da se uz pomoć folija precizno odredi količina kose koja će se nijansirati.



Flambojaž pramenovima se postiže efekat sunca u kosi i odličan je ako želite da osvežite svoj izgled sa nijansom koja je malo svetlija od boje kose koju trenutno imate.

Razlika između ovih načina nijansiranja kose postoji i zavisno od toga koliko želite da se razlika izmešu korena i krajeva vidi, odlučićete se za ombre, sombre, flambojaž ili balajaž.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

NEGA KOSE.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEGA KOSE..   NEGA KOSE.. - Page 4 EmptySub Feb 07, 2015 3:42 pm

Zašto ste počeli sijediti u 20-ima?

Sijeda kosa može biti šarmantni znak zrelosti, no što ako se ona javi prerano?
Ako ste još debelo u 20-im godinama života, a vaša kosa sve više i više sijedi, ne bi bilo na odmet saznati koji je razlog, može se reći ranog i preranog sijedenja. Ono može biti znak određenih poremećaja u tijelu, zatim životnog stila, genetike, stresa, što bi moglo značiti da je možda vrijeme da više pozornosti posvetite svojemu tijelu i njegovome zdravlju.

VIŠE link
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

NEGA KOSE.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEGA KOSE..   NEGA KOSE.. - Page 4 EmptySub Feb 21, 2015 10:35 pm

Trendovi frizura za proljeće 2015.
Kad je riječ o trendovima frizura za ovo proljeće, ugodno smo iznenađeni. Nema nikakvih čudnih i nenosivih frizura, već je uglavnom riječ o svakodnevnim frizurama koje će odgovarati većini žena. Jednostavnost, romantika, prirodni look te lijepa i njegovana kosa glavne su karakteristike proljetnih trendova.

Boja kose je primarni detalj koji puno znači u stvaranju uspješnog izgleda i veličanstvene trendi frizure, a u narednoj će sezoni biti najpopularniji prirodni tonovi. Istaknite svoju prirodnu boju kose i pobrinite se da vam kosa bude sjajna i njegovana jer upravo je to najmoderniji trend ove sezone.  

Trendovi su uistinu raznoliki pa će svatko pronaći nešto po svom ukusu. Konjski rep, pletenice, bob...samo su neke od frizura koje ćemo rado nositi ovog proljeća, a što će još biti popularno pogledajte u nastavku.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

NEGA KOSE.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEGA KOSE..   NEGA KOSE.. - Page 4 EmptySub Apr 18, 2015 11:13 pm

Trendovi boja za kosu proljeće 2015.


[You must be registered and logged in to see this image.]



VIŠE   link
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

NEGA KOSE.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEGA KOSE..   NEGA KOSE.. - Page 4 EmptyPon Apr 27, 2015 1:30 pm

Konjski rep na 5 različitih načina
LINK  link


Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

NEGA KOSE.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEGA KOSE..   NEGA KOSE.. - Page 4 EmptyNed Jun 07, 2015 10:40 am

Drage dame ,novosti iz "kosologije" .
In boja za 2015 je -RONZE (ma šta to značilo )
Ni plava -ni smeđa ,kaže se u ovom tekstu .

RONZE kosa link

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kako se onda zovu žene sa tom bojom kose -ronzave ? spite
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

NEGA KOSE.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEGA KOSE..   NEGA KOSE.. - Page 4 EmptyNed Jun 07, 2015 2:56 pm

Sombre, Blajaž, Flambojaž i sad Ronze-Nije loše :948208144:
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

NEGA KOSE.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEGA KOSE..   NEGA KOSE.. - Page 4 EmptyUto Jun 16, 2015 8:27 pm

Kijara-brm ::
Sombre, Blajaž, Flambojaž i sad Ronze-Nije loše :948208144:
Jučerašnja stvar  dm2
Nova fora je lived in .  vikend

Reč je o svežim i prirodnim pramenovima za koje je zaslužan holivudski frizerski mag Džoni Rmirezu, u čije su se ruke potpuno prepustile brojne poznate lepotice, među kojima su i Džesika Alba i Alesandra Ambrosio.
Reč je o tehnici bojanja kose koja, po Ramirezovim rečima, traje i do 6 meseci. Iako je inspiraciju pronašao u ombre trendu, Lived-in način bojanja kose daje puno suptilniji i prirodniji izgled kose, a tajna se krije u njenom ispiranju.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

NEGA KOSE.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEGA KOSE..   NEGA KOSE.. - Page 4 EmptyUto Jun 16, 2015 8:30 pm

Ovo mi se dopada.Mogla bi promeniti boju kose :)))
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

NEGA KOSE.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEGA KOSE..   NEGA KOSE.. - Page 4 EmptyUto Jun 16, 2015 8:30 pm

E da imam ovakvu kosu (kao devojka na slici gore) svasta bih probala sa njom.
Posto nemem, mogu samo da zavidim :hothot: :vrućina:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NEGA KOSE.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEGA KOSE..   NEGA KOSE.. - Page 4 EmptyUto Jun 16, 2015 9:36 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

;)))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NEGA KOSE.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEGA KOSE..   NEGA KOSE.. - Page 4 EmptyNed Jun 28, 2015 7:06 pm

Zaštitite kosu od sunca, mora i bazena   VIŠE 

Jednostavnim koracima zaštitite svoju kosu tijekom ljeta

Nepodnošljive vrućine i ljeto sve nas izmame u more i bazen u potrazi za malo osvježenja. I to je super, ali sigurno niste svjesni koliko štetite svojoj kosi, posebno vodom iz bazena koja je prepuna klora. Naravno da vam nećemo savjetovati da nosite kapu za kupanje, ali ovih par savjeta će vam pomoći da kosa ostane neoštećena i tijekom ljeta. A tko ne želi njegovanu i nježnu kosu uvijek, a posebno tijekom ljeta? Evo naših savjeta...




Uz sve ove savjete, kosu od sunca možete zaštititi šeširima i kapama. UV zrake jako oštećuju vlasi, izbljeđuju boju i isušuju tjeme pa to posebno imajte na umu. Nahranite kosu maskama koje će pružiti potrebnu hidrataciju.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NEGA KOSE.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEGA KOSE..   NEGA KOSE.. - Page 4 EmptyPet Jul 10, 2015 10:03 pm

Redovno kupujem ulje za kosu....poslije pranja vrhove natrljam sa par kapljica ulja i mnogo lakse ju rascesljam a i regenerise i cuva vrhove kose.E sad sam kupila neki do sada ga nisam primjetila prepadat Lorealov,ulje je a kad stavim na kosu,nisu mi masne ruke ni malo....kao d anije ulje...a tek cu da vidim efekat.
Inace ,ne uzimam nista za ljepotu(to imam i bez preparata smehsmeh ) nego sto se namucim dok ju pocesljam...a kojekakve maske i ulja su ko stvoreni za dugu i guscu kosu....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NEGA KOSE.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEGA KOSE..   NEGA KOSE.. - Page 4 EmptyNed Sep 13, 2015 12:48 pm

E sad nije više ni "ombre" ,ni "flambojaž" ,ni "balajaž" ....sad je IN "spektar boja naftne mrlje" farbanje kose . 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Gospođe ,farbajte ....da ne bi bilo "blamaž" ako nemate ovu boju kose  smehsmeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NEGA KOSE.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEGA KOSE..   NEGA KOSE.. - Page 4 EmptyNed Sep 13, 2015 1:08 pm

Boja je divna,samo bojim se da bi meni stajala ko piletu sise.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NEGA KOSE.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEGA KOSE..   NEGA KOSE.. - Page 4 EmptyNed Sep 13, 2015 1:44 pm

Astra ::
Boja je divna,samo bojim se da bi meni stajala ko piletu sise.
Boja je divna -ako se baviš rock muzikom . 
Inače te mogu smatrati "Zoricom Brunclik" ako udariš ovu "nafta" frizuru . 
To je za devojke ,tamo negde do 25 godina ,uz mladost "sve stoji" ,teško da bi neki poslodavac rado video ovo na svojoj radnici .  smehsmeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NEGA KOSE.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEGA KOSE..   NEGA KOSE.. - Page 4 EmptyNed Sep 13, 2015 2:23 pm

Ne pricamo o Zorica pink boji,vec to su meni vise patlidzan tonovi a oni su zaista predivni na dnevnom svjetlu,tacnije kad sunce padne na kosu u toj boji...znam jer sam sestru farbala ona je prirodno tamnokosa sa zelenim ocima i genijalno izgleda,ali ja i tamna boja.....ta mani me.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

NEGA KOSE.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEGA KOSE..   NEGA KOSE.. - Page 4 EmptyNed Sep 13, 2015 7:00 pm

Astra ::
Boja je divna,samo bojim se da bi meni stajala ko piletu sise.
Isto... suđeno mi je da umrem kao plavuša :D










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



NEGA KOSE.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEGA KOSE..   NEGA KOSE.. - Page 4 EmptyNed Sep 13, 2015 7:35 pm

Još nisam počela da se farbam, ali definitivno neću biti u trendu! Što reče Astra stajalo bi mi ko piletu sise.
Ja evo svoju kosu "iznjegovala". Oprala, stavila viklere, par sati ih pronosam na glavi a onda.....pljunuta Laura iz "U registraturi". smehsmeh
No, ja to fino sve razčupam i gotovoooo! Maksimalno iznjegovana migg
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

NEGA KOSE.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEGA KOSE..   NEGA KOSE.. - Page 4 EmptyNed Sep 13, 2015 8:27 pm

Interesantne te "naftne mrlje" i to mogu da ponesu bas mlade djevojke.
Kod nas starijih teta, izgledalo bi kao zesci kic.











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



NEGA KOSE.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEGA KOSE..   NEGA KOSE.. - Page 4 EmptyNed Sep 13, 2015 8:40 pm

bosankaa ::
Interesantne te "naftne mrlje" i to mogu da ponesu bas mlade djevojke.
Kod nas starijih teta, izgledalo bi kao zesci kic.

Ti starija teta???
Ćut' tamo da ti ja ne dolazim, znaš! Juče se rodila! C,c,c,c!
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

NEGA KOSE.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEGA KOSE..   NEGA KOSE.. - Page 4 EmptyNed Sep 13, 2015 8:44 pm

De bona, jos malo pa moja Andrea da se "modira" tako. Mama, doduse nikad nije ni imala takve zelje za nekim "neobicnim" promjenama. ..
A i znas me bona da sam ozbiljna zena. Mozes li me zamisliti sa tim "mrljama" ? Ne mozes, znam!











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



NEGA KOSE.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEGA KOSE..   NEGA KOSE.. - Page 4 EmptyNed Sep 13, 2015 8:47 pm

Ma da ti kažem, neka je ta nafta jeftina i IN ali pusti ti to. Budeš plava kako Bog zapovijeda ;)
Al' nisi stara teta i tačka!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NEGA KOSE.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEGA KOSE..   NEGA KOSE.. - Page 4 EmptyNed Sep 13, 2015 9:09 pm

Pa ne moraju bit fleke,kako bas gazda postavi,ali ta boja je divna,samo svjetliji preljev na patlidzan boju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

NEGA KOSE.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEGA KOSE..   NEGA KOSE.. - Page 4 EmptyNed Okt 25, 2015 10:08 pm

Prirodno imam ravnu i jako crnu kosu. Nakon tridesete sam pocela da sedim, samo na prednjem delu glave, i tako ostalo do sada. Crna boja je zahtevna. 
Kad sam napunila cetrdesetu, neminovno su se pojavile i bore. Jedini nacin da se to ublazi ( sem ako necete estetsku hirurgiju :D ) je omeksati ih bojom kose...Jako crna ( isto vazi i za plavu), samo ih istice.
Farbam se vec neko vreme u kestenjasto braon,mada to ide gradacijski, tesko je bilo ponistiti tu tamnu nijansu.
U italiji sam pokupovala dosta sampona, balsama ( prijaju mojoj kosi isto kao i grcki,  za razliku od skandinavskih ) .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



NEGA KOSE.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEGA KOSE..   NEGA KOSE.. - Page 4 EmptyČet Dec 03, 2015 8:39 pm

Kosa da bi bila zdrava, mora se redovno i šišati. Na taj način se rješavamo isušenih i ispucalih vrhova. Ukoliko se još uvijek dvoumite u vezi s tim, pogledajte ovaj video i možda se odlučite za neke ne baš tako uobičajene metode šišanja :brdski2:

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NEGA KOSE.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEGA KOSE..   NEGA KOSE.. - Page 4 EmptySre Mar 29, 2017 11:07 pm

Ideje proljetnih frizura za dugu i srednje dugu kosu

[You must be registered and logged in to see this image.]


LINK NA DNU STRANICE-ZA FRIZURE










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NEGA KOSE.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEGA KOSE..   NEGA KOSE.. - Page 4 EmptyPet Dec 08, 2017 1:13 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sa Klasa sam prešla na Olival.Odličan je (za farbanu kosu)  suppp










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

NEGA KOSE.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEGA KOSE..   NEGA KOSE.. - Page 4 EmptySub Dec 23, 2017 3:52 pm

Kosa mi je blagi užas i strava. Aj što je iskrzana i neofarbana to u raboš Slovačkoj i dvocifrenom broju radnih sati. Ali što opada grrrr ... malo jer se to obično i dešava zimi a malo više jer sam nosila one papirne kape pa još plus i papirni šlem. Staviću na neku temu tipa Preplaši ili nasmej forumaše svojom fotkom sliku kako to izgleda.

Moram da nazovem frizerku i da joj najavim svoj neičekivani dolazak van svih termina koje ima. Inače ne smem ljudima na oči ovako kao koza raščupana ipak ja nisam Ajnštajn da to proglasim svojim imidžom smehsmeh










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NEGA KOSE.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEGA KOSE..   NEGA KOSE.. - Page 4 EmptyNed Avg 26, 2018 8:05 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

smehsmeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





NEGA KOSE.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEGA KOSE..   NEGA KOSE.. - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
NEGA KOSE..
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Nega usana
» Nega noktiju/manikure/lakiranja
» NEGA STOPALA
» NEGA TELA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽENSKA POSLA :: WELLNESS CENTAR :: NEGA-
Skoči na: