DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ukrašavanje torti by bosankaa

Ići dole 
+33
Ladyintheblack
podbarac
Lakota
Astra
Gagica78
tok tuk tok
dusicaa
Danubius
MayaMau
promaja
debilko
Okano
cojle
Sanjalica
doctorr67
MonteGirl
Noisette
Uther Pendragon
Samhain
Sibila_
Tattoo
Aurora Borealis
Smiljan01
slatkicass
Harite
nada.nada
AstrinaKomsinica
Helena Trojanska
komunikativn@
Lily
ANDJEO82
njushkalo_
determinanta
37 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Sledeći
AutorPoruka
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyPon Avg 02, 2010 11:37 am

First topic message reminder :

E pa drage moje kako vidim da ste dobre kuvarice,vjerovatno ste tako dobre i sa tortama i njihovim ukrasavanjem.

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Torta


Volite li da ukrasavate torte?Cime ih ukrasavate?Kupujete gotove ukrase ili ste mastoviti i sve ukrase izradjujete same?Pri ukrasavanju koristite slag,fondan,marcipan ili neku drugu masu?
Ovdje mozemo podijeliti ono sto znamo o ukrasavanju ili smo culi od drugih.
Ukoliko imate neke ideje i savjete u vezi ukrasavanja...Dobro dosli na ovu temu :))
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyUto Apr 05, 2011 1:41 pm

E tacno cu da pokusam da i ja napravim ,mada meni nesto ne ide to susenje u rerni pa to ti je...Uvijek previse potamni i bude tvrdoooo,a ja jos kao pazim da se ne presusi,ali ovo je zaista divno i moram pokusati pa kako bude...Ako ne bude bijelo...cu ih zovem crni labudoFi zubbb
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyUto Apr 05, 2011 1:46 pm

Drzi na 100 stepeni i otvorenu rernu, pa posle sat vremena vec pazi sta se desava jer tada vec pocinju da zute.. i obrati paznju da su levo i desno krilo razlicito okrenuti, pa tako moras i oblikovati sa spricom inace ces imati dve desne strane! :eee:
I glava se prva osusi jer je vrat tanak.. u slucaju da ti krenu pucati kad ih skidas sa tepsije, pazljivo ih skini a potom zalepi, kad se ohlade, sa otopljenom belom cokoladom i bice super!
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyUto Apr 05, 2011 1:49 pm

Hvala!!
ruza
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyPet Apr 08, 2011 3:22 pm

Sad smisljam nesto novo! migg
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Frumos si de foc



Datum upisa : 10.10.2007

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyPet Apr 08, 2011 8:01 pm

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 206611_177230588991073_100001123992617_393909_1217181_n

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 195846_177230862324379_100001123992617_393910_5096399_n

Ovu tortu su moja snaja i sin odneli priji kao poklon za odlazak u penziju.... Oduševila sma se detaljima .... Naručena je, nisam je ja pravila:))
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptySre Apr 20, 2011 1:21 pm

Narode, kupila sam gotovu gam pastu + Barvallo i boje, imam u planu sigrati se sa uskrsnjim kolacima.. sa nekim detaljima krecem vec danas..

Slikacu na kraju sve sta sam napravila, pa cu vam pokazati. migg
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptySre Apr 20, 2011 1:22 pm

Trenutno me zanimasamo da li ide secer u prahu na radnu povrsinu kad se radi sa smesom ili ne?! 55555

Ima li neko iskustva s tim??? :eee:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptySre Apr 20, 2011 1:35 pm

Lily ::
Trenutno me zanimasamo da li ide secer u prahu na radnu povrsinu kad se radi sa smesom ili ne?! 55555

Ima li neko iskustva s tim??? :eee:

nisam puno radila sa gum paste, ali jesam malo...obavezno secer u prahu! Isto kao i za fondant:)
p.s. stavi fotkicu kad zavrsis:))
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptySre Apr 20, 2011 1:38 pm

Hocu sigurno! :eee:

Znas kad jedva cekam da se pocnem sigrati!!! vrti :jaja: smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptySre Apr 20, 2011 1:40 pm

Lily ::
Hocu sigurno! :eee:

Znas kad jedva cekam da se pocnem sigrati!!! vrti :jaja: smehsmeh

hahahahaah samo naprijed! :painter:

p.s. uzivam u tvojim komentarima jutros migg :proleće :
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptySre Apr 20, 2011 1:47 pm

Ta sta da t' velim.. pomog'o mi Cak Noris! :eee: migg :proleće :
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptySre Apr 20, 2011 2:47 pm

Lily ::
Ta sta da t' velim.. pomog'o mi Cak Noris! :eee: migg :proleće :

hahahahahaha I like Lily migg :proleće :
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptySre Apr 27, 2011 5:29 pm

Vidim ja da se ovdje radilo :))))
Lilyyyyyyyyy gdje su slikice bona???












Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyČet Apr 28, 2011 9:15 am

Heeej caVo draga.. stavicu ih, nisam zaboravila slikovati - to mi bilo prvo sto sam urad'la.. migg
Samo mi je jos u telefonu, moram prebaciT u komp i potom ovde.. :eee:
Mnogo bre kompikovano to zvuci! ererere
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyPet Apr 29, 2011 2:58 pm

Ma mLogo si mi ti komplikovana znaš :))
No,razumijem ja da si ti jos "taze" udata cccc,ces nam prebacis slike kad ugrabis vremena,zna se sta je prece bona migg

E ja danas pocinjem sa pravljenjem dvije tortice za prvu pricest ... Dogovor je bio da na torti bude slika djevojcice i ispod tekst,Medjutiiimmmmm,zakasnili smo da nam to odstampaju na jestivom papiru i sad bosankaa treba da smisli sta staviti umjesto planiranog.
Nemam nikakvu ideju(za sada) ... cu pocnem sa korama,a do sutra ce mi vec nesto pasti na pamet... :69:











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyPet Apr 29, 2011 3:05 pm

bosankaa ::
Ma mLogo si mi ti komplikovana znaš :))
No,razumijem ja da si ti jos "taze" udata cccc,ces nam prebacis slike kad ugrabis vremena,zna se sta je prece bona migg

E ja danas pocinjem sa pravljenjem dvije tortice za prvu pricest ... Dogovor je bio da na torti bude slika djevojcice i ispod tekst,Medjutiiimmmmm,zakasnili smo da nam to odstampaju na jestivom papiru i sad bosankaa treba da smisli sta staviti umjesto planiranog.
Nemam nikakvu ideju(za sada) ... cu pocnem sa korama,a do sutra ce mi vec nesto pasti na pamet... :69:

Je li pravis knjigu (bibliju)? Ako da, mozes na jednoj strani kremom napraviti kriz, a na drugoj sama naopisati sto zelis. Otopi bijelu ili crnu cokoladu, pa od masnog papira napravi fisek, sa vrlo tankim vrhom, napuni tom cokoladom, odsijeci vrh na debljinu koju zelis, i pisi. Pokusaj na najlonu prvo. Uspijeva svaki put!
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyPet Apr 29, 2011 3:12 pm

Evo meni majstorice :)))

Ne pravim knjigu.
Zapravo,majka djevojcice je trazila tortu na sprat,oblozenu slagom,pa je na gornjoj torti trebala biti slika i tekst,a na donjoj smo mislili kriz i neke andjelcice.E kako se na vrijeme nismo dogovorile oko toga,sad je kasno za stampanje,pa je ona na kraju rekla,neka bude torta na sprat,ukrasi je kako zelis...znam da ce biti odlicna...i eto...sad ja trebam da smislim nesto "odlicno" :))












Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyPet Apr 29, 2011 3:15 pm

bosankaa ::
Evo meni majstorice :)))

Ne pravim knjigu.
Zapravo,majka djevojcice je trazila tortu na sprat,oblozenu slagom,pa je na gornjoj torti trebala biti slika i tekst,a na donjoj smo mislili kriz i neke andjelcice.E kako se na vrijeme nismo dogovorile oko toga,sad je kasno za stampanje,pa je ona na kraju rekla,neka bude torta na sprat,ukrasi je kako zelis...znam da ce biti odlicna...i eto...sad ja trebam da smislim nesto "odlicno" :))


Ti znas baratati sa fondantom i paste, pa mozda da napravis andjelcica, to moze biti jako lijepo:)

Ma znam ja da ces ti kao i uvijek nesto predivno smisliti:) Stvarno su ti sve torte krasne :proleće : Sretno! leptir
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyPet Apr 29, 2011 3:29 pm

Hvala ti srce

Ne znam da li mi je pametno danas praviti figure,obzirom da je toplo i sporo se suši(a onda bi masa i mogla da se topi na slagu grrrr) ili da pokusam,pa ako ne valja stavim neke gotove figure i mirna Bosna migg

Ma cu smislim nesto i donosim vama majstoricama slike da date koju kritiku ziveli1











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Smiljan01

Smiljan01


Datum upisa : 19.11.2009

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyPet Apr 29, 2011 4:05 pm

Ukrasavanje torte je jako bitan.. Evo neki dan napravih ovu tortu za moju Ruzanu... Kad je vidjela dekoraciju samo se namrsti i rece,
-tako ti romantik moj me zaboravljas-...

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 000000a1t

Razmisljam sto da radim da Ruzanu obradujem, a onda spasonosna moja romantik ideja, uradim dodatnu dekoraciju..

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 000000a1t[/URL]

Kad je vidjela novu dekoraciju, nabaci osmjeh na lice, rasiri ruke te mi da znak da joj pridjem...
Ma dalje necu ni da pricam sto je bilo..



migg
Nazad na vrh Ići dole
Aurora Borealis

Aurora Borealis


Datum upisa : 17.12.2009

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyPet Apr 29, 2011 5:58 pm

Smiljan01 ::
Ukrasavanje torte je jako bitan.. Evo neki dan napravih ovu tortu za moju Ruzanu... Kad je vidjela dekoraciju samo se namrsti i rece,
-tako ti romantik moj me zaboravljas-...

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 000000a1t

Razmisljam sto da radim da Ruzanu obradujem, a onda spasonosna moja romantik ideja, uradim dodatnu dekoraciju..

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 000000a1t[/URL]

Kad je vidjela novu dekoraciju, nabaci osmjeh na lice, rasiri ruke te mi da znak da joj pridjem...
Ma dalje necu ni da pricam sto je bilo..



migg


Nadam se da se nisi hvalio po mahali da si je ti pravio, znas da zene to ne vole.... migg
Nazad na vrh Ići dole
Smiljan01

Smiljan01


Datum upisa : 19.11.2009

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyPet Apr 29, 2011 6:08 pm

Aurora Borealis ::


Nadam se da se nisi hvalio po mahali da si je ti pravio, znas da zene to ne vole.... migg

Nisam ja ni zucnuo, ali moja Ruzana nikako da se zaustavi u reklamiranju mojih romantik ideja... Onda se zene zapitaju, sto li se to Smiljanu dogadja?

55555
Nazad na vrh Ići dole
Aurora Borealis

Aurora Borealis


Datum upisa : 17.12.2009

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyPet Apr 29, 2011 6:13 pm

Smiljan01 ::
Aurora Borealis ::


Nadam se da se nisi hvalio po mahali da si je ti pravio, znas da zene to ne vole.... migg

Nisam ja ni zucnuo, ali moja Ruzana nikako da se zaustavi u reklamiranju mojih romantik ideja... Onda se zene zapitaju, sto li se to Smiljanu dogadja?

55555

Ma znam da nisi zucnuo ... migg ....Ma briga te za zene, bitno je da je Ruzana zadovoljna....zar ne? migg
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyNed Maj 01, 2011 7:31 pm

E napravih i "ispratih" torte ... Iskreno,nisam zadovoljna dekoracijom,ali bitno da su ostali zadovoljni...Slikice jos uvijek ne uspijevam prebaciti...cim uspijem,stavljam ih ovdje ovim majstoricama na ocjenjivanje :))











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyPet Maj 06, 2011 5:33 pm

Evo i obecanih tortica... :))

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Sam1791x


Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Sam1795


Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Sam3652


Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Sam36540000




Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Sam3650


Poslednji izmenio bosankaa dana Pet Maj 06, 2011 5:54 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyPet Maj 06, 2011 5:38 pm

Svaka cast Boske:) musketar
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyPet Maj 06, 2011 5:40 pm

AstrinaKomsinica ::
Svaka cast Boske:) musketar

Hvala Komsinice :)))

Ova 4ta slika je otisla u sirinu...vjerovatno zbog velicine,pa se nadam da ce je sef smanjiti da izgleda "normalno" haha
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyPet Maj 06, 2011 5:47 pm

bosankaa ::
AstrinaKomsinica ::
Svaka cast Boske:) Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 476716

Hvala Komsinice :)))

Ova 4ta slika je otisla u sirinu...vjerovatno zbog velicine,pa se nadam da ce je sef smanjiti da izgleda "normalno" haha

Tvoj IE je otišao u širinu . Slikama ništa ne fali ,a i forum ima podešenu max veličinu , ne bi trebalo ni da može da se desi da neko stavi "plakat" .
Ako hoćeš da smanjim -daj nož i viljušku, pa se smanji torta Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 162427 Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 511881










Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyPet Maj 06, 2011 5:51 pm

Danubius ::
bosankaa ::
AstrinaKomsinica ::
Svaka cast Boske:) Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 476716

Hvala Komsinice :)))

Ova 4ta slika je otisla u sirinu...vjerovatno zbog velicine,pa se nadam da ce je sef smanjiti da izgleda "normalno" haha

Tvoj IE je otišao u širinu . Slikama ništa ne fali ,a i forum ima podešenu max veličinu , ne bi trebalo ni da može da se desi da neko stavi "plakat" .
Ako hoćeš da smanjim -daj nož i viljušku, pa se smanji torta Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 162427 Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 511881

Hahaha sefe...Uopste nisam preko IE :((

Pa ozbiljno,torta izgleda nekako smijesno hahaha...pokusacu ja da smanjim velicinu slike.Ubijedjena sam da je to u pitanju :))
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyPet Maj 06, 2011 6:13 pm

bosankaa ::


Pa ozbiljno,torta izgleda nekako smijesno hahaha...pokusacu ja da smanjim velicinu slike.Ubijedjena sam da je to u pitanju :))
Pa ne znam....sve slike su iste veličine (u originalu 800x 600) a forum je podesio? Kod mene je sve ok...sve su iste velicine ?










Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Smiljan01

Smiljan01


Datum upisa : 19.11.2009

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyPet Maj 06, 2011 6:33 pm

Sefe Dany, Bosanka je potpuno u pravu, samo ovdije na ovom forumu slike dobiju drugu formu... Nesto poradi sefe Dany....

Bosanka, Svaka cast za ove tvoje torte.... ruza
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyPet Maj 06, 2011 7:09 pm

Hvala Smiljane :))

Sto se slika tice,nemam pojma zasto je to tako.Evo pokusala sam i da smanjim,ali je opet isto...Mozda je do Google Chrome...ko bi ga znao cherry











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyPet Maj 06, 2011 7:44 pm

Svaka čast Staša-Stanče srce ocene
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyPet Maj 06, 2011 7:46 pm

slatkicass ::
Svaka čast Staša-Stanče srce ocene

Hvala Sneška srce

Tačno moram i tufahije da ti napravim migg
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyPet Maj 06, 2011 7:49 pm

More daj malo hurmašice cicijo!!! migg
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyPet Maj 06, 2011 7:53 pm

Ma moze i hurmašice i tulumbe i baklava...(joooooj al mi pao šećer) haha











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Aurora Borealis

Aurora Borealis


Datum upisa : 17.12.2009

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyPet Maj 06, 2011 8:04 pm

Svaka cast kono moja, torte su super....A sada i meni secer opao od tih vasih torti i kolaca....Mogla bih i ja tulumbi, obozavam ih.....

Kono, sve ocene
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyPon Maj 09, 2011 1:44 pm

bosankaa ::
Vidim ja da se ovdje radilo :))))
Lilyyyyyyyyy gdje su slikice bona???

Elem, ostala sam duzna za slike.. e pa evo ih konacno.. par slikica.. znaci u pitanju su cokoladne kuglice koje sam oblikovala u jaja, oblagala gum pastom i sarala.. :eee:
Sa prehrambenim bojama i sa gum pastom pravila sam i mala jaja, kao i zeku, a kako je TO bilo izvol'te videt'..

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 21042011976



Inace, trava je od kokosa, koji je ofarban u zeleno..

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 21042011984

Znaci sve je jestivo.. i to vrlo!

:eee:
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyPon Maj 09, 2011 1:51 pm

Bravo Lily!DIVNO! aplauseee ocene

P.S. Lily,koliko u Srbiji kosta gum pasta?

I zna li ko koliko se krecu kompresori za farbanje?
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyPon Maj 09, 2011 1:56 pm

bosankaa ::
Bravo Lily!DIVNO! aplauseee ocene

P.S. Lily,koliko u Srbiji kosta gum pasta?

I zna li ko koliko se krecu kompresori za farbanje?

Hvala ti, ali tvoje je neuporedivo lepse.. inace ovo sam prvi put radila, pa nije ispalo lose, ali zato ce sledeci put biti jos zivopisnije i preciznije, a time i lepse. migg

Gum pasta je oko 500 dinara, mislim da je bilo 480din/kg. Za kompresore ne znam kako se krece cena.
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyPon Maj 09, 2011 2:00 pm

Ma idi bre Lily,pa ovo je divno.A i ja sam samo pocetnik u ovom.Mislim da je inace u ovom poslu najvaznija masta...ne rekose dzaba,masta cini svasta.

Lily,ti si uvijek puna odlicnih ideja i samo tako nastavi :))

Hvala na informaciji.A mozda Helena ili neko drugi znaju nesto i o cijeni kompresora.

:proleće :











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyPon Maj 09, 2011 2:08 pm

Super Lilika.. ocene

Prava domaćica.. ruza
Sve ste lepo detaljno opisale da me vata želja da se i ja uvatim malo .No,s vremenom budem:))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyPon Maj 09, 2011 2:50 pm

Hvala Kjaro! Kad jednom krenes, gotovo je.. uvek imas zelju da napravis jos nesto.. :eee:
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptySub Maj 14, 2011 3:33 pm

E samo da vam se pohvalim da sam se "prinovila" :eee:

Danas sam kupila kompresor i sad ceka torticu da se proba...Injaoooo jedva cekam ererere











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyPet Maj 20, 2011 3:51 pm

E drage moje majstorice...za danas imam zadatak napraviti tortu (MEDU) pa kako god skontam,najlakse mi plazma torta a?
Mada ce i druga torta biti "pijesak torta" tako da ce ove godine gosti ruckiti ne bas neke socne tortice.Osim ako uhvatim vremena,pa napravim i kakvu mmmmmmm kremastu.
Kad tortice budu gotove...zna se... donosim slikice (na ocjenjivanje) ererere
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptySub Maj 21, 2011 9:18 am

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Sam1842



Evo za sada samo ova slikica...posto imam problema sa prebacivanjem

cherry
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptySub Maj 21, 2011 9:23 am

Evo uspjela sam jos jednu...
Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Sam133




Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptySub Maj 21, 2011 10:49 am

Evo je i nasa druga tortica :))
Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Sam1y



Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Sam2o

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptySub Maj 21, 2011 1:53 pm

Super Bosanka:) Svaka cast!!!! Sad si me ponukala da i ja stagod napravim ovaj vikend:))))
CMOKA!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptySub Maj 21, 2011 2:07 pm

Ja mogu samo naručiti ovakve torte...Sve pohvale... ocene










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptySub Maj 21, 2011 2:11 pm

Svaka čast za ukrašavanje. Ja bih na pola puta zavitlala i tortu i "alatke". migg
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptySub Maj 21, 2011 2:26 pm

determinanta ::
Svaka čast za ukrašavanje. Ja bih na pola puta zavitlala i tortu i "alatke". migg

Pa Boske mlada žena...ima strpljenja ,a vredi i da se pomučiš ,jer su deca mala ,pa se raduju.
Torte su toliko slatke estetski, da je čisto šteta odgristi doope onom medici.










Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyNed Maj 22, 2011 12:20 am

Hvala vam na komentarima :))

Torte su bile mmmmmmmm ...medo ajd' manje vise...za djecu je super jel'te...a ova druga...samo cu reci da su sve mame trazile recept zubbb


E upravo pokusavam da napravim nesto sa beze koricama (koje mi inace ne uspijevaju)...pa ako uspije,sutra stize jos jedna sličica...

p.s. Bas mi se jede ovaj kolac i nadam se da ce uspjeti moli











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyNed Maj 22, 2011 12:24 am

bosankaa ::


E upravo pokusavam da napravim nesto sa beze koricama (koje mi inace ne uspijevaju)...pa ako uspije,sutra stize jos jedna sličica...
Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 58876
Šta su beze korice ? Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 356467










Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyNed Maj 22, 2011 12:30 am

Danubius ::
bosankaa ::


E upravo pokusavam da napravim nesto sa beze koricama (koje mi inace ne uspijevaju)...pa ako uspije,sutra stize jos jedna sličica...
Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 58876
Šta su beze korice ? Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 356467

Sefe to su kore od bjelanjaka koje se suše u rerni.
Ja ih obozavam,ali nikako mi ne uspijeva da ih napravim onakvim kakve treba da budu ...pjenušave,tvrde i hrskave ma mmmmm ...
A kako stvari stoje,bice da i ovaj put necu uspjeti :((((

A imala sam zelju ovo probati...
Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 2202393300086219738S600x600Q85
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyNed Maj 22, 2011 12:49 am

bosankaa ::


Sefe to su kore od bjelanjaka koje se suše u rerni.
Ja ih obozavam,ali nikako mi ne uspijeva da ih napravim onakvim kakve treba da budu ...pjenušave,tvrde i hrskave ma mmmmm ...


A to su "beze" ? Pa što ne kažeš:

Prvo čvrsto umutiš belanca sa trunčicom soli,onda dodaješ kašiku po
kašiku sećera uz neprestano mućenje.Mnogo je važno da se sav sećer
istopi, pre nego sto sipaš sledeću kašiku šećera.Kada se sav šećer
otopio,na kraju mućenja dodaš 1 kašiku soka od limuna ,ili sirćeta .
Masu pažljivo izručis u pleh oblozen pek-papirom i staviš u
rernu da se suši.Suši se na 150 C 1/2 sata,onda se smanji temperatura
na 100C i suši još 1 sat .Isključiš pećnicu i ostaviš koru unutra
da se ohladi sasvim sama od sebe .
Posmatraš u toku pečenja ,ako "puca" kora, pokrij je papirom i smanji malo temperaturu . A i ne treba da se uzbudjuješ -i tako ćeš sve to zakrpiti filom .

Ima i drugi trik - umućenu koru prema receptu staviš u rernu zagrejanu na najjače -i odmah isključiš .Ništa ne otvaraš , ostaviš tako celu noć - i lepo odeš da spavaš,a ujutru te čeka kora ispečena i ohladjena kako treba .
Et*...ništa lakše Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 279207










Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyNed Maj 22, 2011 12:53 am

affraid jel ti praviš puslice,kako se već zove...
Tako ide taj recept...Postao sad i žena... lol!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyNed Maj 22, 2011 12:57 am

:cry1: :cry1: :cry1: :cry1: :cry1:
Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 153448 Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 153448 Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 153448 Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 153448 Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 153448
bom bom bom bom bom
Moram malo ... spam spam spam

Ma ja se držim Minjinog recepta...gdje ide samo bjelanjak,šećer i roze boja.

Kod nje izgleda odlicno...Ove moje korice se suše gotovo 2 sata,ali još mekane Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 686218

I aj nemoj me zezate bre....Ne znam pa ne znam...sta ja tu sad mogu???
Mogu da uzivam u beze koricama kad odem u slastičarnu jel'te :girlcool:











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 EmptyNed Maj 22, 2011 1:18 am

bosankaa ::
Ma ja se držim Minjinog recepta...gdje ide samo bjelanjak,šećer i roze boja.Kod nje izgleda odlicno...Ove moje korice se suše gotovo 2 sata,ali još mekane
Pa vidiš da ta tvoja Minja nema pojma , kad ne valja . gorepost slamka










Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ukrašavanje torti by bosankaa
Nazad na vrh 
Strana 3 od 14Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: KUVANJE I ZAKUVAVANJE :: KUHINJSKE TEME(uopšteno) :: TORTE , KOLAČI I SLANA PECIVA-
Skoči na: