DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a

Ići dole 
+9
Astra
CaC1
Kijara-brm
alejandro
Sikret
Samhain
Danubius
bosankaa
Totti
13 posters
AutorPoruka
Totti
Guzonjin sin
Totti


Godina : 27
Location : Apatin
Datum upisa : 01.05.2009

Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a Empty
PočaljiNaslov: Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a   Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a EmptyPon Avg 16, 2010 9:01 pm

Prvo trebate skinuti program za skidanje pesama sa youtube:
Mozete ga naci na sajtu:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Link za download:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Kada ga skinete i udjete u instalaciju morate da skinete jos jedan program koji ne zove net framework.Skidanje tog programa pocenje automatski kada udjete u instalaciju programa(mp3 converter) i pritisnete yes.Trebate malo sacekati dok se sve to skine i instalira.
Posle normalno instalirate program free youtube to mp3 converter.
Kada ga instalirate videcete ikonicu FS(dvd video free studio) udjete
u ono prvo(ima 4) pise Internet i nadjete program free youtube to mp3 converter i udjete u njega.Onda mozete birati gde ce da se skine pesma i mozete birati kvalitet pesme(economy,standard,itd)
Odete na youtube udjete u video klip i samo kopirate link(URL) odete u program i kliknete paste.Kada nadjete sve pesme koje vam trebaju onda kliknete download ,sacekate dok se skine i to je to.

Objasnjenje na engleskom sa sajta
[You must be registered and logged in to see this link.]
Video tutorijal
[You must be registered and logged in to see this link.]
I slike programa u radu
[You must be registered and logged in to see this link.]
Program free dvd video studio moze se koristiti za skidanje videa
sa youtube i druge ostale stvari u vezi muzikom,videom i formatima

Nadam se da sam vam pomogao :thb:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.freewebs.com/jazzbina    http:/eminem.6forum.info
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a   Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a EmptyPon Avg 16, 2010 9:07 pm

Zahvaljujem.Nadam se da cu se snaci.Ovo vec duze vrijeme trazim :thb:

determinanta,ako se snadjem sa ovim...moci cemo konacno napraviti video kakv hocemo za Andreja :zlz:











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a   Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a EmptyPon Avg 16, 2010 9:25 pm

Evo da se jos jednom zahvalim...Uspjesno skinula,instalirala program i odmah i pjesmu od Andrea.

Totti,veliko hvala :thb:











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a   Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a EmptyUto Avg 17, 2010 2:58 pm

Jedan savet ,,,,kada skidate pesme -proverite trajanje . Moze vam se desiti kao meni juče , da lepo napravim plej listu , ali komplet sve sto je traženo...a ono dobra polovina pesama je samo "protrčala " jer je od njih skinut samo jedan kb . Izvinjavam se svima koji su bili uskraćeni -ispravice se .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a   Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a EmptyPet Avg 20, 2010 8:41 pm

Pripazite još na nešto .....skidajte 3-5 pesama odjednom, mnogo brže ide . A kada ste te pesme skinuli -obrišite ih tamo u programu za skidanje .Inače skida redom ponovo ....ako niste izbrisali .
Ja naučio na teži način fiju










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a   Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a EmptyPet Avg 20, 2010 8:45 pm

Danubius ::
Pripazite još na nešto .....skidajte 3-5 pesama odjednom, mnogo brže ide . A kada ste te pesme skinuli -obrišite ih tamo u programu za skidanje .Inače skida redom ponovo ....ako niste izbrisali .
Ja naučio na teži način fiju

U bre covek,pa ukoliko ih ne izbrises,normalno da ih skida opet...
Rekoh ti ja da se covjek uci dok je ziv...

Ja sam zadovoljna programom...Meni je zaista super...Neka nama Totti-ja :thb:











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a   Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a EmptyPet Avg 20, 2010 9:15 pm

bosankaa ::


Ja sam zadovoljna programom...Meni je zaista super...Neka nama Totti-ja :thb:

Balavurdija sve zna....ok je program, zaista . Da sam slusao sta mi prica , postedeo bih se jedne gluposti...o kojoj cu na drugoj temi .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a   Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a EmptySub Sep 03, 2011 4:15 am

Mada nema bas mnogo DJ,ali mislim d aje korisno da znate kako podesiti opciju u konverteru tako da ne bude skinuta pjesma poslije suplja,odnosno da ju prihvata SAM program.

kod formata MP3 u nastavku pise Qualität,e tu treba d apodesite na



High Quality 320Kpbs 48 kHz-stereo

jer u drugim opcijama isto i kad idete preko link adrese,moze da se desi da SAM ne prepozna i onda je pjesma prazna.

ko ne zeli d aopterecuje komp programom,postoji jos jedan cak i brzi nacin,online konvertiranje...evo linka

[You must be registered and logged in to see this link.]

i ovdje prvo kliknete Hohe Qualitäti dalje slijedite uputstva,s tim sto ce vas obavjestiti ako je neki video zarazen virusom.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Samhain

Samhain


Datum upisa : 22.11.2011

Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a   Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a EmptyČet Nov 24, 2011 1:01 pm

imate i mogućnost skidanja mp3 formata sa youtube bez instaliranja add-on a ili nekog programa.

[You must be registered and logged in to see this link.]

na navedenoj stranici vam je potrebno samo da unesete putem copy & paste link sa odabranom pjesmom, i snjimite u određeni folder na vašem računaru (mp3 herunterladen) . thats all.. :zlz:
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
Sikret

Sikret


Location : dreamland :)))
Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a Empty
PočaljiNaslov: Youtube Center dodatak   Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a EmptyČet Nov 01, 2012 1:44 pm

Verovatno znate neki od nacina kako da skinete youtube klip na svoj ra?unar, ili kako da ga prebacite u MP3. Nekada to moze biti zaista komplikovano, dosadno i mucno. Sada, mozete sve to zaboraviti jer jedan dodatak radi sve. U pitanju je dodatak Youtube Center koji pruza mnostvo mogucnosti za Youtube snimke



[You must be registered and logged in to see this image.]


Kao sto mozete videti na slici iznad, imate opciju preuzimanja uz pomoc jednog klika u nekoliko formata. Takodje, imate i dugme Settings gde mozete da podesite dodatne opcije.

Pored ovoga, takodje glavno dugme je i Repeat uz pomoc koga trenutni klip koji pustate mozete da vrtite u krug, tj da ga pustate iznova kada dodje do kraja.

Ako koristite Google Chrome veb pregleda? ucitajte stranicu [You must be registered and logged in to see this link.] i kliknete na dugme Install i to je sve.
Nakon toga, posetite bilo koji video klip i uzivajte u carima ovog dodatka.

Ukoliko koristite Firefox, potrebno je da instalirate dodatak Greasemonkey i nakon te instalacije posetite takodje stranicu [You must be registered and logged in to see this link.] i kliknete na dugme Install.

Uzivajte!
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a   Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a EmptySub Nov 10, 2012 5:03 pm

E kod mene više ništa ne funkcioniše i ne mogu skinuti pjesmu sa YT.

Šta mi je činiti?











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
alejandro

alejandro


Godina : 41
Location : wien
Datum upisa : 09.10.2011

Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a   Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a EmptySub Nov 10, 2012 5:54 pm

Javi se nw tel
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a   Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a EmptySub Nov 10, 2012 6:01 pm

Javila se ja,ali Jopet ne mogu skinuti muziku sa YT :mahhh:











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a   Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a EmptySub Nov 10, 2012 6:08 pm






cunjaj ovuda..možda ti neki link pomogne..
mislim da je i Okana rekla da ne može...



Skinete youtube downloader,udjete u taj program prekopirate link pesme stavite tamo de trazite i sacekate samo da se skine :)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
CaC1

CaC1


Datum upisa : 08.01.2014

Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a Empty
PočaljiNaslov: dirpy   Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a EmptySub Mar 08, 2014 4:43 pm

Najjednostavniji nacin da video klip pretvorite u mp3 - samo kopirajte adresu dirpy
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a   Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a EmptyPon Okt 06, 2014 5:17 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

najsigurnije,skinuti gratis program,kasnije otvoriti kutijicu sa Free Yiu Tube to MP3
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a   Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a EmptyNed Jun 26, 2016 5:19 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

odlican link za online konvertovanje muzike
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a   Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a EmptyNed Jun 26, 2016 6:31 pm

Evo i kratko uputstvo:
ubacite link pjesme sa YT u oznaceno polje
[You must be registered and logged in to see this image.]
klik na umwandeln i onda ce doci nova strana na kojoj samo treba da kliknete kao na sljedecoj slici i pjesma je vec u folderu vaseg kompa
[You must be registered and logged in to see this image.]

Imate i drugu mogucnost....u donje polje upisite ime pjevaca ili naziv pjesme i konverter ce sam da trazi i izbaci linkove
[You must be registered and logged in to see this image.]
kao na ovom primjeru,samo sam upisala ime izvodjaca
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Diplomirani Duduk

Diplomirani Duduk


Godina : 80
Location : Smederevo
Datum upisa : 26.11.2015

Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a   Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a EmptyNed Jun 26, 2016 11:56 pm

IMa li kakav program koji bi pesmu mp3 seckao i spajao pojedine delove po mojoj želji. Možda spajao i sa drugim pesmama?
Nazad na vrh Ići dole
https://diplomiraniduduk.wordpress.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a   Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a EmptyPon Jun 27, 2016 12:40 am

Mislim da ta opcija postoji u Corelu,ali nisam probala...neki online program ne znam.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a   Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a EmptyPon Jul 25, 2016 11:16 pm

Mozda ste vec culi ili videli ,ali evo nisam ovde primetila link. U glavnom pesme se skidaju pojedinacno a svi ovi online programi koji jesu savrseni ograniceni su na vremensko trajanje pesme max 20 minuta. Ja sam nasla kako da se skine mix pesama bez obzira na trajanje , ako ce vam pomoci evo link :) isto radi online na principu copy link sa YT paste u okvir , sacekas da ti se konvertuje, pa preuzmes u mp3 formatu na svoj komp .

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
el_vibrador
בנו של ישראל
el_vibrador


Datum upisa : 07.02.2012

Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a   Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a EmptyUto Jul 26, 2016 9:57 am

Diplomirani Duduk ::
IMa li kakav program koji bi pesmu mp3 seckao i spajao pojedine delove po mojoj želji. Možda spajao i sa drugim pesmama?

Postoji ih puno;Mozes sam da ih potrazis; Upisi u trazilicu "MP3 cutter joiner"



[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a   Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a EmptySub Apr 15, 2017 11:03 pm

el_vibrador ::
Diplomirani Duduk ::
IMa li kakav program koji bi pesmu mp3 seckao i spajao pojedine delove po mojoj želji. Možda spajao i sa drugim pesmama?

Postoji ih puno;Mozes sam da ih potrazis; Upisi u trazilicu "MP3 cutter joiner"



[You must be registered and logged in to see this link.]

Najbolji program za ovakve stvari je SONY Sound Forge. Može da se nađe besplatno ali treba krek da bi radio i neće da se instalira bez C++. Ali radi sve. Takođe i konvertuje muziku. Ima izbor mogućnosti svih poznatih formata. Najbolja verzija bez ikakvih bagova je 10.0
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Sponsored content





Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a   Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako skinuti pesmu(mp3 format) sa youtube-a
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» kako napraviti video klip za Youtube ?
» Kako postaviti Youtube spot na forum
»  Sramota me da priznam,ali volim ovu pesmu
» Pokloni stih, pesmu osobi iznad........

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ĆASKAONICA /DEBATNI KLUB :: DANUBIUS FORUM RADIO/YOU TUBE /FACEBOOK-
Skoči na: