DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 SMAK SVETA biće .....????

Ići dole 
+24
MadamX
bosankaa
ZoxZoja
debilko
Lakota
Okano
Danubius
Kijara-brm
Astra
sonia
Tattoo
Zana
podbarac
Samouka
neiskusan
komunikativn@
Jasna_
ANDJEO82
svilanaasvaltu
promaja
Lily
brunolino
Nut
AstrinaKomsinica
28 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: SMAK SVETA biće .....????    SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 EmptySub Maj 21, 2011 11:58 am

First topic message reminder :

Proročanstvo

Smak sveta stiže u šest popodne

Beta - AP | 21. 05. 2011. - 10:08h izmena vesti 11:18h |

OUKLEND - Sledbenici kalifornijskog propovednika - slobodnjaka Harolda Kampinga (89) pripremaju se za smak sveta, koji bi prema njegovom proročanstvu trebalo da se dogodi danas u šest sati popodne po lokalnom vremenu, hronološki u svakom kraju sveta.

Kamping je stekao veliki broj pristalica širom sveta koji se mole u iščekivanju kraju sveta, sa suzama u očima dele poslednji obrok sa najmilijima i pripremaju se za odlazak u raj.

Penzionisani inženjer Kamping, povratak Isusa Hrista čeka drugi put pošto se, kako kaže, zbog matematičke greške njegovo prethodno proročanstvo 1994. nije ispunilo.



S druge strane, danas se ogranizuju zabave "čji je povod još jedno pogrešno proročanstvo Harolda Kampinga".



Maje su čovečanstvu dale godinu i po više

Prema ranijim mračnim predviđanjima, smak sveta trebalo je da se dogodi 21. decembra 2012. godine. Naime, većina onih koji veruju da će čovečanstvo baš tog dana zadesiti kataklizma poziva se na drevne Maje, čiji se veliki kalendar završava tog kritičnog dana. Pored predviđanja baziranog na kalendaru drevnog naroda, kraj sveta 2012. pre tri godine najavio je i magazin „Nju sajentist". Naučni časopis najavio je sudnji dan pozivajući se na istraživanje koje je pokazalo da bi Zemlju mogla da pogodi Sunčeva superoluja, koja bi našu civilizaciju vratila u mračno doba, a očekivani datum je, naravno, 21. decembar 2012.

Priča o Kampingovom proročanstvu je sledeća - smak sveta neće se dogoditi 2012, kako je predviđeno kalendarom drevnih Maja, već ove godine, i to 21. maja. On je matematičkim proračunom, konsultujući Bibliju, došao do zaključka da će tog dana Isus Hrist drugi put sići na zemlju, ali ovoga puta ljut, i da će spaseni biti samo odabrani, a preostali će umreti u strašnim mukama.



Kamping (88) je skoro 70 godina proučavao Bibliju, pa je do tačnog datuma apokalipse došao nakon podrobne analize biblijskih tekstova.



Naime, prema njegovim rečima, Bog je tvorac Biblije i svaka reč i brojka napisana u njoj ima posebno, duhovno značenje.



- Određeni brojevi pojavljuju se u Bibliji kada se govori o određenim temama. Tako je broj 5 vezan za pokajanje, broj 10 za celovitost, a broj 17 za raj. Upravo pokajanje, celovitost i raj označavaju biblijsku priču o danu za naplatu grehova. Svevišnji će sići na zemlju, one koji veruju u njega odvešće u raj, a ostalima sledi patnja i, na kraju, smrt u strašnim mukama - ispričao je Kamping listu „San Francisko kronikl".



On je dalje objasnio kako je došao do tačnog datuma smaka sveta - 21. maja.

- Isus Hrist je razapet 1. aprila 33. godine. Od tada do 1. aprila ove godine prošlo je 1.978 godina. Kada se taj broj (1.978) pomnoži sa brojem dana u solarnoj godini, odnosno 365,2422 dobija se rezultat 722.449. Na taj rezultat dodate još 51, a toliko je dana između 1. aprila i 21. maja, i dobićete identičan rezultat kao kada brojeve pet, deset i 17 pomnožite i dignete na kvadrat - kaže Kapming.



Ovaj zagriženi hrišćanin objasnio je da će nakon Isusovog silaska na zemlju ona biti uništena prirodnim katastrofama poput zemljotresa, poplava i erupcija vulkana. U prirodnim nepogodama umreće svi oni koje Isus ne bude poveo sa sobom u raj.



Inače, Isusov povratak nakon kojeg dolazi smak sveta događaj je koji je u engleskom jeziku poznat pod terminom „rapture" i temelji se na doslovnom tumačenju poslednjeg poglavlja Biblije - „Otkrovenje Jovanovo".



Najava smaka sveta posebno je draga američkim fundamentalistima poput Kampinga, koji veruju da će upravo njih vrhunsko božansko biće nakon povratka na Zemlju prihvatiti pod ruku i odvesti ih u kraljevstvo nebesko.

Dakle -spremate li se za smak sveta ?
Kada ga vi predvidjate ?










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Ned Jun 19, 2011 5:21 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Gost
Gost




SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SMAK SVETA biće .....????    SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 EmptyČet Jan 18, 2018 2:49 pm

ZoxZoja ::
Ljudi počela Nova godina i po ovom i po onom kalendaru a još ni jedan smak sveta da se najavi. Ovo postaje neozbiljno al stvarno neozbiljno smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh

P.S. Po ovdašnjem knjigovodstvu zadnji je bio još 23.09. sad već prošavše 2017. Proredili se ti smakovi opasno.

Nisi jedina koja je duboko zabrinuta. rasta
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SMAK SVETA biće .....????    SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 EmptyČet Jan 18, 2018 7:48 pm

ZoxZoja ::
Ljudi počela Nova godina i po ovom i po onom kalendaru a još ni jedan smak sveta da se najavi. Ovo postaje neozbiljno al stvarno neozbiljno smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh

P.S. Po ovdašnjem knjigovodstvu zadnji je bio još 23.09. sad već prošavše 2017. Proredili se ti smakovi opasno.
Smakli smo se mi odavno. Sad se smak-OVI uplašili nas.  ludismeh
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SMAK SVETA biće .....????    SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 EmptyPet Apr 13, 2018 8:33 pm

Vrlo skoro -po dva ozbiljna pokazatelja .
Svetsko prvenstvo u fudbalu bez Italijana ,i (mogući) svetski rat bez Nemaca ,kad je to bilo ? tongue
Biće skoro propast sveta ,kažem ja vama .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SMAK SVETA biće .....????    SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 EmptyPet Apr 13, 2018 8:38 pm

Danubius ::
Vrlo skoro -po dva ozbiljna pokazatelja .
Svetsko prvenstvo u fudbalu bez Italijana ,i (mogući) svetski rat bez Nemaca ,kad je to bilo ? tongue
Biće skoro propast sveta ,kažem ja vama .

E ovo su pokazatelji koji već i mene plaše. Mada onako iskreno dosta mi je tih foliranata sa Apenina više na Mundijalu. Vala nek ih i nema.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SMAK SVETA biće .....????    SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 EmptyPon Apr 23, 2018 5:47 pm

Ovi Anunaki postaju neozbiljni. Dolaze jesenas. Dolaze Marta. Svi su izgledi da se neće ni danas pojaviti. Za jednu onako superiornu rasu nedopustivo neodgovorno ponašanje. Obaška bRezobrazluk jer ni izvinjenje nisu poslali.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SMAK SVETA biće .....????    SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 EmptySub Dec 22, 2018 1:59 pm

Po svemu sudeći -2019 .
Biblija ,Nostadamus ,Njutn ,baba Vanga...svi su "prorekli" sudnji dan 2019 ,a Armagedon će započeti u Damasku ( Doduše ,u Siriji "Armagedon" traje već nekoliko godina -smrt ,vatra ,razaranje ,oružje za masovno uništenje ...)
Prema tome-carpe diem ,dame i gospodo .

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SMAK SVETA biće .....????    SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 EmptyNed Jan 13, 2019 9:39 am

ARMAGEDON DOLAZI! 2019. PRESUDNA! Šokantno proročanstvo otkriveno u Bibliji, grad oko koga se i danas bore odlučuje SUDBINU SVETA! (VIDEO)

[You must be registered and logged in to see this image.]
---
Et* pa vi vidite ?
Ni Armagedon nas neće zaobići ,koja smo mi "generacija" . dm2
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Okano
Somborska Ruža



Datum upisa : 06.01.2012

SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SMAK SVETA biće .....????    SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 EmptyNed Jan 13, 2019 2:47 pm

21 .januar tako sam citala nki dan , a proslu godinu preskocio majku mu ...em! Pa kako to misli ? I sad mi ponovo da se nastimavamao za ovo ? Onako smo vec bili uigrani smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SMAK SVETA biće .....????    SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 EmptyPon Apr 13, 2020 10:50 am

Samo da vas obavestim da se Zelji po komšiluku vrzma jedan asteroid i jedna kometa. Za ovaj kamen ili grudvu leda žeMskog pola se tvrdilo da će biti spektakularnog repa i da će se čak i danjOm moći videti. Astronomi su promenuli svoja smatranja o ovom fenomenu i sad čak pričaju da će se raspasti pre nego nam priredi spektakl.

Ono što je čudno je da su ove dve najavljene astronomske pojave prošle bez adekvatne medijske histerije marke SMAK SVETA. Verovatno uzrokovano trenutnim smakom koji nam preti od onog mikroskopskog govanceta i mnogo ozbiljnije opasnosti zvane i uvođenje 5G mreže.


Za svet i okolnu Vasionu Zoxy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SMAK SVETA biće .....????    SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 EmptyPon Apr 13, 2020 12:34 pm

Opet sam jedan propustio! zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SMAK SVETA biće .....????    SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 EmptySub Jun 13, 2020 8:59 pm

Eugen Grafvajer ::
Opet sam jedan propustio! zubic
Ako ste mislili da su COVID-19, građanski nemiri, zemljotresi, vulkanske erupcije i uragani signalizirali Armagedon - zapravo, možda ste u pravu!
Čitanje majanskog kalendara bilo je pogrešno prema teoriji zavere na Tviteru, a "dok se svet nije završio" 21. decembra 2012. godine, kao što su prvobitno prorekli čitaoci kalendara, Majanski sudnji dan je negde ove nedelje ili sledeće, piše "NY Post".

- Posle Julijanskog kalendara, tehnički smo u 2012. godini ... Broj izgubljenih dana u godini zbog prelaska na Gregorijanski kalendar je 11 dana ... 268 godina korišćenja Gregorijanskog kalendara (1752-2020) Puta 11 dana = 2948 dana. Potom, 2.948 dana / 365 dana (godišnje) = 8 godina - poručio je naučnik Paolo Tagaloguin, dok je serija tvitova tada izbrisana.
Ako je njegov izveštaj tačan, zbrajajući sve propuštene dane, datum majanskog dana Sudnjeg dana je... sledeće nedelje!?
Te 2012. godine, teoretičari sudbonosnog dana bili su uvereni da se svet završava 21. decembra, a horde vernika otišle su na mesta u Meksiku i Gvatemali - samo što su ostali razočarani.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SMAK SVETA biće .....????    SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 EmptyUto Jun 16, 2020 8:20 pm

Danubius ::
Eugen Grafvajer ::
Opet sam jedan propustio! zubic
Ako ste mislili da su COVID-19, građanski nemiri, zemljotresi, vulkanske erupcije i uragani signalizirali Armagedon - zapravo, možda ste u pravu!
Čitanje majanskog kalendara bilo je pogrešno prema teoriji zavere na Tviteru, a "dok se svet nije završio" 21. decembra 2012. godine, kao što su prvobitno prorekli čitaoci kalendara, Majanski sudnji dan je negde ove nedelje ili sledeće, piše "NY Post".

- Posle Julijanskog kalendara, tehnički smo u 2012. godini ... Broj izgubljenih dana u godini zbog prelaska na Gregorijanski kalendar je 11 dana ... 268 godina korišćenja Gregorijanskog kalendara (1752-2020) Puta 11 dana = 2948 dana. Potom, 2.948 dana / 365 dana (godišnje) = 8 godina - poručio je naučnik Paolo Tagaloguin, dok je serija tvitova tada izbrisana.
Ako je njegov izveštaj tačan, zbrajajući sve propuštene dane, datum majanskog dana Sudnjeg dana je... sledeće nedelje!?
Te 2012. godine, teoretičari sudbonosnog dana bili su uvereni da se svet završava 21. decembra, a horde vernika otišle su na mesta u Meksiku i Gvatemali - samo što su ostali razočarani.

Dočekaću ga u krugu porodice. zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SMAK SVETA biće .....????    SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 EmptyUto Jun 16, 2020 9:03 pm

Eugen Grafvajer ::


Dočekaću ga u krugu porodice. zubic
Šta ćeš više ? Kakve sam sreće ,mene će zateći na radnom mestu. zubic zubic zubic
Jeste li primetili da Crkva(e) uopšte ne pominje više "sudnji dan" i "Armagedon" ?
Pa preko 2000 godina se čeka ...puno bre ,kume .
Kad će više Isus da stigne?
I onda ga na kraju ,donese neki debeli Kim?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SMAK SVETA biće .....????    SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 EmptySre Jun 17, 2020 9:10 am

Danubius ::
Eugen Grafvajer ::


Dočekaću ga u krugu porodice. zubic
Šta ćeš više ? Kakve sam sreće ,mene će zateći na radnom mestu. zubic zubic zubic
Jeste li primetili da Crkva(e) uopšte ne pominje više "sudnji dan" i "Armagedon" ?
Pa preko 2000 godina se čeka ...puno bre ,kume .
Kad će više Isus da stigne?
I onda ga na kraju ,donese neki debeli Kim?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Bitno je provesti i dočekati u društvu. Šampanjac nije obavezan. zubic
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SMAK SVETA biće .....????    SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 EmptyUto Jun 23, 2020 1:27 pm

Smaknuće nas ovi silni zemljotresi ,pride novi talas korone ,političke situacije u državama .
I da ,pranje istorije i vraćanje u prošlost . (sve u stilu da se ne zaboravi...čija je istina relevantna) 
Marš bre više u pm.Na svakom ćošku iste priče /kampanje .

A mi se ljuljamo svakih par dana bez šampanjca .   zubic










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SMAK SVETA biće .....????    SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 EmptyČet Avg 05, 2021 4:10 pm

Za koji dan ....pokajte se grešnici ,Armagedon je tu zubic dm2

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SMAK SVETA biće .....????    SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 EmptyPet Avg 06, 2021 12:18 am

Danubius ::
Za koji dan ....pokajte se grešnici ,Armagedon je tu  zubic  dm2

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ja ću da preteknem. Pojavljuju se dinosaurusi posle smaka a ja sam ostala dužna Tadiji jednog xfeztsaurusa kojeg bi držao u bazenčetu. Kakva bi ja Tetka bila da ne iskoristim priliku da ispunim mezimcu želju.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SMAK SVETA biće .....????    SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 EmptyPet Avg 06, 2021 11:38 am

Isus!
Amin
zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SMAK SVETA biće .....????    SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 EmptySub Sep 24, 2022 9:00 am

Ne znam koliko je cenjeno forumaštvo obavešteno da je za danas najavljen Smak svetova. Kojim metodom će se isti odigrati nije poznato kao ni ko će i da li će uopšte neko da pretekne. Ja još uvek u pižami i razmišljam o doručku. Pa još jednoj kafi.











Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SMAK SVETA biće .....????    SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 EmptyNed Sep 25, 2022 5:06 pm

ZoxZoja ::
Ne znam koliko je cenjeno forumaštvo obavešteno da je za danas najavljen Smak svetova. Kojim metodom će se isti odigrati nije poznato kao ni ko će i da li će uopšte neko da pretekne. Ja još uvek u pižami i razmišljam o doručku. Pa još jednoj kafi.

opaaa.opet smo preživeli. zubic










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SMAK SVETA biće .....????    SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 EmptyUto Nov 07, 2023 12:30 pm

Sudeći po ratovima i "znacima" (Aurora Borealis nad Vojvodinom ) uskoro .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Datum upisa : 15.07.2023

SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SMAK SVETA biće .....????    SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 EmptySub Nov 11, 2023 8:12 pm

Danubius ::
Sudeći po ratovima i "znacima" (Aurora Borealis nad Vojvodinom ) uskoro .

[You must be registered and logged in to see this image.]


'oće li prenositi CNN, BBC ili ostaje na RTS-u da se nosi sa posledicama? zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SMAK SVETA biće .....????    SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 EmptyPon Nov 13, 2023 6:11 pm

Odavno smo se mi smakli samo nekima još nije javljeno :)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Datum upisa : 15.07.2023

SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SMAK SVETA biće .....????    SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 EmptyNed Nov 19, 2023 1:13 pm

Mogli bi da uvedemo neki datum. Svake godine najavljuju smak sveeta i to stvara kontroverzu u glavama pojedinaca. Jednostavno, npr, 3. Februar je dan kada se obeležava Smak sveta.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SMAK SVETA biće .....????    SMAK SVETA biće .....????  - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
SMAK SVETA biće .....????
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» * Zmije sveta*
» HINDUIZAM -religije sveta
» Novosti iz sveta televizije!
» VERSKI PRAZNICI

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DUHOVNOST I EZOTERIJA :: SA ONE STRANE STVARNOG :: MISTERIJE I TAJNE SVETA-
Skoči na: