DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Kompleks niže vrijednosti BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Kompleks niže vrijednosti BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kompleks niže vrijednosti

Ići dole 
+10
Danubius
Lakota
Kijara-brm
tvrtko
brdjanin
ZoxZoja
slatkicass
sonia
Samouka
AstrinaKomsinica
14 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptySre Jun 22, 2011 4:58 pm

Људи који су смештени у магацине човечанства и продају се по набавној цени, по најнижем курсу поштовања.
Произведени помоћу калупа, са ниском тачком топљења, великим могућностима накнадног обликовања и количинама конформизма.
Услед непажње, врло крти и ломљиви.
Чувају се на мрачним и хладним местима због своје природе да се покваре на јачем светлу и у природнијим условима.
Слаби су проводници успеха, а врло добро се растварају у илузијама. У реакцији са ударцима судбине дају депресију.
Због природног станишта имају тенденцију да се убуђају и да та буђ буде једини облик живота у њима.
(simpaticna definicija sa Vukajlije)

Imate komplekse,ili ste ih imali...kako ste ih prevazisli?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptySre Jun 22, 2011 5:02 pm

ooops, pogresna tema, soryyyyyy :eee:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptySre Jun 22, 2011 5:05 pm

hahah ti si imala suprotan kompleks...ali s pravom! smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptySre Jun 22, 2011 5:07 pm

Astra ::
hahah ti si imala suprotan kompleks...ali s pravom! smehsmeh

Hajmo mi sestro na drugu temu, hahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptySre Jun 22, 2011 5:14 pm

Zaboravila si kako sam bila komplesas zbog crvene kose...poslije mi rekose da su takve vatrene i eto,izlijecili me tamo odmah iza puberteta smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptySre Jun 22, 2011 5:27 pm

Cuj zbog kose!? Pa uvijek si imala cool kosu...sto bona mene ne upita:)
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptySre Jun 22, 2011 9:07 pm

Imala sam kompleks nize vrednosti jer nisam visoka a i zbog visokog čela.
Stalno sam se pentrala na visoke štikle i gurala šiške na čelo. Nije dugo tajalo, lako sam se spustila sa visokih na srednju štiklicu i zalizivala kosu
ističući visoko čelo.

Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptySub Jun 25, 2011 4:35 pm



Kad imas 13-14 godina, svaka slicnost ovog tipa, umesto ponosa, stvara komplekse, i onda moras da nosis samo siroke majice [You must be registered and logged in to see this image.] ..Nego, sto rece neko gore, izlecila sam se nakon puberteta i ja [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyČet Nov 28, 2013 3:17 pm

Nikada nisam bila iskompleksirana.... Uvek sam sebe smatrala važnom, pametnom (pa i onda kad se dešavalo da ispadnem glupa), zgodnom, što i sada mislim kad sam , kako reče NUT na nekoj temi koju od jutros iščitah, ''gojazna'', skoro svakog jutra sebi kažem:''Bakice, lepotice, danas te ništa ne boli...ajde skuvaj čaj i prioni na poso....'' sminka 
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyPet Nov 29, 2013 4:05 pm

..Trebalo bi nesto napisati o ovom kompleksu..


Uobicajeno je da se  kompleksi nize vrednosti najocitije kriju kroz osecanja vise vrednosti..osecanja licne moci i nadmoci nad vecinom ljudi...Ispoljava se kao dozivljaj sebe  kao izuzetne licnosti,koja je po svojim sposobostima iznad drugih ljudi i treba njima da gospodari..

Po pravili, veoma snazno osecanja vise vrednosti . koje jedna osoba neprestano i naglaseno manifestuje ukazuje, da ona ima kompleks vise vrednosti, ispod kojeg se skriva kompleks nize vrednosti.

Osecaj nize vrednosti jedno je od nepozeljnih i tmurnih stanja ljudske duse koje ponekada od ranog detinjstva zahvata coveku i pretvari se u jedan psihicki kompleks, iz toga se mogu izroditi mnoge negativne posledice po telo i dusu ...

Ipak, ova bolest je pre  reakcija duse nego što tela.. upravo zato nikakva promena klime ili koriscenje razlicitih lekova ne mogu izleciti ovu bolest... Svaka vrsta izlecenja je  privremena, sve dok se ne promeni sistem covekovih razmisljanja.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ps:Kada sam bila klinka,umisljala sam da imam jako siroka ramena..i ''visila '' ispred ogledala..ocajna..










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyPet Nov 29, 2013 4:22 pm

Ako dozvolite kompleks u bilo kojem smislu, e onda dobije i vrijednost svoju. :329340: 

Ovu temu bi trebali zene zaobici, ide u pogresan smjer.
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyPet Nov 29, 2013 4:28 pm

Dolinac ::
Ako dozvolite kompleks u bilo kojem smislu, e onda dobije i vrijednost svoju. :329340: 

Ovu temu bi trebali zene zaobici, ide u pogresan smjer.
Pojasni Doli..u kom smeru..kakva je ovo izjava..Ne mislis valjda da samo momci imaju duse..Inace je to kod vecine   diskutabilno..jer vama upravljaju  uglavnom, nagoni...:smejese1;:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyPet Nov 29, 2013 4:31 pm

To sa dusom nema veze Nut. Neke stvari po mom misljenju! Nebi trebali se pojaviti, pisati ili diskovati.

Ima zena koje zaglave u ludnicu zbog kompleksa, bolje..ili igraj te se sa igricama nego se zabavljati sa ovakim temama, moj tip.
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyPet Nov 29, 2013 4:38 pm

Dolinac ::
To sa dusom nema veze Nut. Neke stvari po mom misljenju! Nebi trebali se pojaviti, pisati ili diskovati.

Ima zena koje zaglave u ludnicu zbog kompleksa, bolje..ili igraj te se sa igricama nego se zabavljati sa ovakim temama, moj tip.
Doli,sta su ti zene skrivile,pa si ovakav????sminka 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyPet Nov 29, 2013 4:49 pm

Nut ::
Dolinac ::
To sa dusom nema veze Nut. Neke stvari po mom misljenju! Nebi trebali se pojaviti, pisati ili diskovati.

Ima zena koje zaglave u ludnicu zbog kompleksa, bolje..ili igraj te se sa igricama nego se zabavljati sa ovakim temama, moj tip.
Doli,sta su ti zene skrivile,pa si ovakav????sminka 

Neznam sad od kud ti to sada da su meni nesto skrivile? Kazem i dajem savjet samo da se ne bave sa tom tematikom, zar ja pricam Japanski ili Kineski? trtrr 
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyPet Nov 29, 2013 4:56 pm

Mislim da se svako od nas sreo sa ovim u pubertetu, kada je malo ko zadovoljan svojim izgledom. U tim godinama se sve meri koliko smo prihvaćeni od vršnjaka, pa se bojimo da bi lako mogli biti odbačeni ili predmet grube poruge...

Imao sam i ja taj osećaj, ne toliko zbog izgleda koliko što "nisam imao sa čime" da pariram "zvezdama i zvezdicama" oko sebe. U svemu tada prosečan i relativno uspešan (pre svega mislim na sport i mangupiranje-nešto mi to ni tada nije išlo zlz)
I malo je falilo da skrenem u pogrešnom smeru, ne bih li se dopao "zvezdama" (koje su uzgred budi rečeno kasnije sve zglajzale u životu ili čak i sa samim životom).
Srećom sa 16 se odvojih od njihovog lošeg uticaja i shvatih da itekako, slobodan, vredim...Tada sam počeo da menjam pogled na sebe i stičem osećaje prave vrednosti koje imam. Posle je sve bilo lako!










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyPet Nov 29, 2013 4:58 pm

 
Dolinac ::
Nut ::
Dolinac ::
To sa dusom nema veze Nut. Neke stvari po mom misljenju! Nebi trebali se pojaviti, pisati ili diskovati.

Ima zena koje zaglave u ludnicu zbog kompleksa, bolje..ili igraj te se sa igricama nego se zabavljati sa ovakim temama, moj tip.
Doli,sta su ti zene skrivile,pa si ovakav????sminka 
Neznam sad od kud ti to sada da su meni nesto skrivile? Kazem i dajem savjet samo da se ne bave sa tom tematikom, zar ja pricam Japanski ili Kineski? trtrr 
smehsmeh smehsmeh ...:rlol: a..Ne mogu da prepoznam ..jezik..ahha hah aha moguce da je indijski..ili turski..jakog 

Doli,sto si svuda ''mirodjija''..lu6777 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyUto Dec 03, 2013 12:40 am

Realnost je "it". Kad covjek sam sa sobom rascisti ko je, sta je, od cega je sazdan, nema zime ni za "vise" ni za "nize" komplekse. Kompleksi su uglavnom odraz odgoja, i tu se moram sloziti sa Amerima: ili je mama previse grlila, ili premalo (a mozda i tata).

Ali kompleks nize vrijednosti je ubitacan, jer moze da kulminira sa vrlo nepredvidljivim posljedicama.

Sjecam se vremena kad smo se zezale u srednjoj: ustanes svako jutro i sama sebi: dobro jutro ljepotice;) ALi kad promislis to je stvarno tako, tvoja percepcija sebe je ono sto te vodi kroz zivot. Da li se vidis kao nesto dobro, lijepo, ili kao epitome zla, vidi se i iz tvog odnosa prema svijetu. Obicno takve osobe (labilne, niskog misljenja o samom sebi, a onda i o drugima) ovise o dokazivanju, sebi ponajvise.

A ne treba mijesati takve osobe sa osobama koje su jednostavno drugacije. Labilci ce imati predrasude o svemu i svacemu. Da bi dokazali self worth (sopstvenu vrijednost) osudjivace sve ono sto ne razumiju. ZAto vjerojatno i jesu labilci ;D
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyUto Dec 03, 2013 11:00 am

Ameri su pronasli univerzalnu formulu,njima uglavnom za sve u zivotu najlakse da svale krivicu na mamu i tatu.Mogla je mene mama i tata svaki dan da grli,ljubi,mazi i govori da sam pametna,lepa,najbolja itd.,kad ja imam svoj dozivljaj sebe,okoline prema meni ili osobe sa kojom se poredim.I mogu biti naizgled superiorna,a duboko u sebi imati taj osecaj i sve ono sto radim je maskarada proistekla iz tog ossecaja.\Cak mogu biti prepuna besa i smatrati svoje roditelje lazovima ,licemerima zbog njihovih reci i osecanja..
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyUto Dec 03, 2013 12:35 pm

Ali kad prokontas, u pravu su. Svaka osoba koja ima socijalnih problema recimo povlaci to iz neke traume iz djetinjstva. Ako je mamica uzdizala sincinu, niko nije kao on, naravno da ce biti seksist kad poraste; ako je tatica malo ponizavao kcerkicu, naravno da ce iszrasti u ogorcenu babuskaru.
Naravno, geni cine svoje, ali i dalje vjerujem da je odgoj 90% licnosti.
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyUto Dec 03, 2013 3:21 pm

Odgoj cini svoje i ostavlja traga u nekim stvarima,pogotovo ako padne na -plodno- tlo..ono sto nas izvlaci iz tih zamki nasih roditelja,svesnih ili nesvesnih,je sopstvena inteligencija i obrazovanje.Moze meni neko tupiti danima pojedine predrasude,ako ukljucim svoj mozak i sagledam drugacije,to uceno odbacuje se kao oklop.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyUto Dec 03, 2013 10:57 pm

Lakota ::
Odgoj cini svoje i ostavlja traga u nekim stvarima,pogotovo ako padne na -plodno- tlo..ono sto nas izvlaci iz tih zamki nasih roditelja,svesnih ili nesvesnih,je sopstvena inteligencija i obrazovanje.Moze meni neko tupiti danima pojedine predrasude,ako ukljucim svoj mozak i sagledam drugacije,to uceno odbacuje se kao oklop.
Tacno. Ali kako ces izgraditi sopstveni level inteligencije i obrazovanja, ako ti odgoj to nije dopustio. Ako su te roditelji zatucali od rodjenja, nisu ti dopustili da se obrazujes, etc. A vidis ima i ljudi koji imaju 4 osnovne, ali od prave vocke, pa su inteligentniji, i vjerojatno obrazovaniji nego mnogi:)
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyUto Dec 03, 2013 11:05 pm

Naravno da sam ih imala i imam ih još uvek. Laže ko kaže da ih nema. Bila sam iskompleksirana zbog svojih 163 cm visine pored drugarica koje ni jedna nije bila niža od 170. A onda sam jednom shvatila da ja mogu da obujem štikle kakve neke od njih mogu samo da sanjaju ako neće da izgledaju kao da su umesto momka u provod povele mlađeg brata. I još gomila takvih sitnica koje mogu a ne moraju da se zovu kompleksima ali umeju da grizu kao crv jabuku. U principu moj način borbe sa sopstvenim kompleksima (a svaki kompleks je u suštini kompleks niže vrednosti) je humor.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyUto Dec 03, 2013 11:09 pm

Imao ga u pubertetu...ali to je valjda normalno...nesigurnost, stidljivost, neverovanje u sopstvene kvalitete. Plus sistematski "ubijan" od najbližih...
Izborih se suočavanjem i "izlaskom u prve borbene redove", tamo negde oko 21-22.










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyNed Jan 12, 2014 3:41 pm

ZoxZoja ::
Naravno da sam ih imala i imam ih još uvek. Laže ko kaže da ih nema. Bila sam iskompleksirana zbog svojih 163 cm visine pored drugarica koje ni jedna nije bila niža od 170. A onda sam jednom shvatila da ja mogu da obujem štikle kakve neke od njih mogu samo da sanjaju ako neće da izgledaju kao da su umesto momka u provod povele mlađeg brata. I još gomila takvih sitnica koje mogu a ne moraju da se zovu kompleksima ali umeju da grizu kao crv jabuku. U principu moj način borbe sa sopstvenim kompleksima (a svaki kompleks je u suštini kompleks niže vrednosti) je humor.


Da ti skinem malo te komplekse.

Kazes 163 cm si visoka, bas su mi simpaticni cure sa tom visinom. Imas veliku prednost sto se tice tvoje visine, muskarci vole djevojke koje su manji od njih. Onda vidim tu dosta potencijala kod tebe, obrazovana, vrijedna i zdravog duha imas. To sve jedan muskarac voli, nisi pokvarena ili sakata ili zlocesta. Stojis u zivotu uspravno, kisa,snijeg ili bura ti nemoze nista.

Kompleks? Ma ne, ako onda samo kvalitetnu vrijednost posjedujes. :329340: 
Nazad na vrh Ići dole
tvrtko
Učenik škole života
tvrtko


Godina : 66
Location : kikinda
Humor : da
Datum upisa : 12.12.2011

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyNed Jan 12, 2014 4:00 pm

jel to onaj kad pogledas na dole,,,,,,,,,, smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyNed Jan 12, 2014 4:03 pm

tvrtko ::
jel to onaj kad pogledas na dole,,,,,,,,,, smehsmeh 

Je'l to pitanje za Dolija?!  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
tvrtko
Učenik škole života
tvrtko


Godina : 66
Location : kikinda
Humor : da
Datum upisa : 12.12.2011

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyNed Jan 12, 2014 4:05 pm

AstrinaKomsinica ::
tvrtko ::
jel to onaj kad pogledas na dole,,,,,,,,,, smehsmeh 

Je'l to pitanje za Dolija?!  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
ma to bre za sve u dolini,,,,,,
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyNed Jan 12, 2014 4:07 pm

tvrtko ::
AstrinaKomsinica ::
tvrtko ::
jel to onaj kad pogledas na dole,,,,,,,,,, smehsmeh 

Je'l to pitanje za Dolija?!  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
ma to bre za sve u dolini,,,,,,

Vala bas, ispod velKoG brda nis' ne uspijeva hahahahahaahahahahahahahahha
Nazad na vrh Ići dole
tvrtko
Učenik škole života
tvrtko


Godina : 66
Location : kikinda
Humor : da
Datum upisa : 12.12.2011

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyNed Jan 12, 2014 4:09 pm

AstrinaKomsinica ::
tvrtko ::
AstrinaKomsinica ::
tvrtko ::
jel to onaj kad pogledas na dole,,,,,,,,,, smehsmeh 

Je'l to pitanje za Dolija?!  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
ma to bre za sve u dolini,,,,,,

Vala bas, ispod velKoG brda nis' ne uspijeva hahahahahaahahahahahahahahha
vata se memla,ko nagroblje paprat samo,,,,,,,hhaaa
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyNed Jan 12, 2014 4:10 pm

Ti Kono bi dobila orgazam kad bi lego kraj tebe, ne muljaj tu bezveze.

Bas ti imas komplekse nize vrijednosti, pronadjem ga u svakom postu. Jadan taj tvoj Sareni, ja neznam kako on uopce moze da zivi stobom. Mora da je veliki i strpljiv covjek. :329340: 
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyNed Jan 12, 2014 4:11 pm

tvrtko ::
AstrinaKomsinica ::
tvrtko ::
jel to onaj kad pogledas na dole,,,,,,,,,, smehsmeh 

Je'l to pitanje za Dolija?!  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
ma to bre za sve u dolini,,,,,,


Tvrtko  gorepost 
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyNed Jan 12, 2014 4:12 pm

Dolinac ::
Ti Kono bi dobila orgazam kad bi lego kraj tebe, ne muljaj tu bezveze.

Bas ti imas komplekse nize vrijednosti, pronadjem ga u svakom postu. Jadan taj tvoj Sareni, ja neznam kako on uopce moze da zivi stobom. Mora da je veliki i strpljiv covjek. :329340: 

ahahahahahahahahahaha Jeste, i strpljiv, i veliki  trtrr smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyNed Jan 12, 2014 4:13 pm

AstrinaKomsinica ::
Dolinac ::
Ti Kono bi dobila orgazam kad bi lego kraj tebe, ne muljaj tu bezveze.

Bas ti imas komplekse nize vrijednosti, pronadjem ga u svakom postu. Jadan taj tvoj Sareni, ja neznam kako on uopce moze da zivi stobom. Mora da je veliki i strpljiv covjek. :329340: 

ahahahahahahahahahaha Jeste, i strpljiv, i veliki  trtrr smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: 


Aha, jezik mozda kao sto ga ti imas  :329340: 
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyNed Jan 12, 2014 4:15 pm

Dolinac ::
AstrinaKomsinica ::
Dolinac ::
Ti Kono bi dobila orgazam kad bi lego kraj tebe, ne muljaj tu bezveze.

Bas ti imas komplekse nize vrijednosti, pronadjem ga u svakom postu. Jadan taj tvoj Sareni, ja neznam kako on uopce moze da zivi stobom. Mora da je veliki i strpljiv covjek. :329340: 

ahahahahahahahahahaha Jeste, i strpljiv, i veliki  trtrr smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: 


Aha, jezik mozda kao sto ga ti imas  :329340: 

Hod ljubi Kona, pa onda Sareni  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
tvrtko
Učenik škole života
tvrtko


Godina : 66
Location : kikinda
Humor : da
Datum upisa : 12.12.2011

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyNed Jan 12, 2014 4:16 pm

AstrinaKomsinica ::
Dolinac ::
Ti Kono bi dobila orgazam kad bi lego kraj tebe, ne muljaj tu bezveze.

Bas ti imas komplekse nize vrijednosti, pronadjem ga u svakom postu. Jadan taj tvoj Sareni, ja neznam kako on uopce moze da zivi stobom. Mora da je veliki i strpljiv covjek. :329340: 

ahahahahahahahahahaha Jeste, i strpljiv, i veliki  trtrr smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: 
e velik covek ima i veliku glavu doli sta mis kad naculi usi,,,,,,,,,hhaaaa
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyPon Apr 07, 2014 12:13 am

Imala sam kompleks u jednoj fazi.Čim mi neko i u šali kaže.Si dobila malo na kilaži?
Ja gotova...  pacov 
Svesna sam i toga da s godinama neću uvek imati 52-53 kg.
A bože moj.Neću večno biti ni mlada.
Prihvatite svoje mane (komplekse) kao i vrline,i sve će biti lepše...  :prolece : .
Najvažnije je zdravlje,ostalo su sitnice.  migg 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyNed Dec 07, 2014 10:59 am

brdjanin ::
Imao ga u pubertetu...ali to je valjda normalno...nesigurnost, stidljivost, neverovanje u sopstvene kvalitete. Plus sistematski "ubijan" od najbližih...
...ili od okoline ,atmosfere u društvu, nametnutih iskrivljenih standarda ....
Da vidim muškarca ,prosečnog ,poštenog,koji zarađuje koliko zarađuje danas u Srbiji ,da neće imati kompleks "niže vrednosti" kada svaki dan gleda kako neki "bumbari" odvajaju najlepše ženske primerke ,a svestan je da nema ni teoretsku šansu ,ne zato što je glup ili ružan ,nego zato što su okolnosti takve.
Možeš biti stena o koju se talasi odbijaju ,ali pre ili kasnije će te "podlokati" ,dakle ,pre ili kasnije će svako od nas postati podložan razočarenju ,nesigurnosti , fatalizmu ,ravnodušnosti ,mirenju sa sudbinom -u većoj i manjoj meri.
I u normalnim okolnostima ,da vidim muškarca koji se neće znojiti kao "kokainska mula" na carini ,pred lepom ,zgodnom i samosvesnom ženom?
A u ovakvim okolnostima  .....samo se "smanjiš" na mikroskopsku veličinu, kao u crtaću .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyNed Dec 07, 2014 11:15 am

..nazalost,gotovo da si sto posto u pravu dm5
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyNed Dec 07, 2014 11:22 am

Ne vidim zasto bi takvi stvarali komplekse onim drugim muskarcima....ako nista drugo,pitala bih se zelim li ja uopste jednu takvu sex bombu kraj sebe...vrijedi li ta zenska...jer sta ako jedan dan ostanem bez love,da li cu i bez nje.
Trebam li zenu za pokazivanje ?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyNed Dec 07, 2014 11:33 am

Lakota ::
..nazalost,gotovo da si sto posto u pravu dm5
I na svoju žalost -jesam . trtrr
Astra ::
Ne vidim zasto bi takvi stvarali komplekse onim drugim muskarcima....ako nista drugo,pitala bih se zelim li ja uopste jednu takvu sex bombu kraj sebe...vrijedi li ta zenska...jer sta ako jedan dan ostanem bez love,da li cu i bez nje.
Trebam li zenu za pokazivanje ?
Nisam mislio da banalizujem ,mada verovatno tako ispada .
No jeste tako .Ako nisi visok, lep, bogat ,markantan (ili sve to zajedno ) nema načina da se "istakneš" ,da te uopšte ko primeti ,utopiš se u opšte sivilo.
U normalnim okolnostima se ovakav kompleks teže razvija .Nemaš nabrojano ,ali imaš lepe oči ,ili umeš da budeš pažljiv ,da lepo pričaš , pametan si ...dakle ,nema razloga da se osećaš "inferiorno" .
U ovakvim okolnostima si apriori autsajder u startu ,dakle samo još  jedan bezlični objekat u opštoj kaljuzi.
Ne kažem da nema osoba koje umeju da prepoznaju zlato u naoko običnom  kamenu  ,ali će pre pružiti ruku za nečim što svetluca (mada je to najčešće ,pirit )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyNed Dec 07, 2014 11:49 am

Opet zaboravljas da koliko ima "neuglednih" muskaraca koji ne izsijavaju,da ima i takvih zena...a kompleks nabija onaj ko je bez sjaja a cezne za onom sjajnom.Par para i u gori nadje,kaze stara poslovica,pa tako i u stalezima,u svemu,nego je problem ono drugo..."Mnogo hteo,mnogo zapoceo,cas umrli njega je omeo".
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyNed Dec 07, 2014 12:02 pm

Ni ovde se ne slazem sa Danijem.
Vise je to u glavi jedinke, a manje zavisi od sredine i okolnosti.
Koliko imas primera da da neki *gabor* ima pored sebe lepoticu, a da pritom nema nista od onoga sto ti navodis i mislis da je razlog za uspeh ?
Ljudi se jednostavno nadju i prihvate jedno drugo takvi kakvi su. Pronadju *ono nesto* u drugoj osobi i u tome uzivaju.
Dakle, moj savet je poraditi na komunikaciji -sam/a sa sobom-
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptySub Jan 03, 2015 7:52 pm

Kompleks nize vrijednosti je cista zavidnost, prema sebi ili bilo kome.
Puno pozitivne energije je potrebno da bi se mogli skinuti zauvjek.

Nazad na vrh Ići dole
lollypop

lollypop


Datum upisa : 02.12.2010

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptySub Jan 03, 2015 10:42 pm

Danubius ::

Da vidim muškarca ,prosečnog ,poštenog,koji zarađuje koliko zarađuje danas u Srbiji ,da neće imati kompleks "niže vrednosti" kada svaki dan gleda kako neki "bumbari" odvajaju najlepše ženske primerke ,a svestan je da nema ni teoretsku šansu ,ne zato što je glup ili ružan ,nego zato što su okolnosti takve.

Što bi značilo da se u današnjim okolnostima žene uglavnom lepe za lovarne muškarce?! Ili da je sistem vrednosti toliko poremećen da svi u svemu vide samo novac?! Ne razumem.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptySub Jan 03, 2015 10:54 pm

lollypop ::
Danubius ::

Da vidim muškarca ,prosečnog ,poštenog,koji zarađuje koliko zarađuje danas u Srbiji ,da neće imati kompleks "niže vrednosti" kada svaki dan gleda kako neki "bumbari" odvajaju najlepše ženske primerke ,a svestan je da nema ni teoretsku šansu ,ne zato što je glup ili ružan ,nego zato što su okolnosti takve.

Što bi značilo da se u današnjim okolnostima žene uglavnom lepe za lovarne muškarce?! Ili da je sistem vrednosti toliko poremećen da svi u svemu vide samo novac?! Ne razumem.

A da probamo da se usredsredimo na jedan drugi de o Šefovog izlaganja. Ovo što sam ja boldovala. Da li to znači da one koje nisu "najlepši PRIMERCI" mogu da izvrše kolektivno samoubistvo jer nisu dovoljno dobre kompleksašima sa ili bez love. Šefe dragi žene su ličnosti, ne PRIMERCI. Možda kad bi ti "obični" muškarci počeli da u ženama gledaju ono što jesu a ne da teže PRIMERCIMA možda bi i našli neku. Ovako ostaje im da se dave kompleksima i zavide "bumbarima".

Ovo čak ne mogu ni da potpišem nekim od svojih "Zoxy the ..." isuviše je ljigavo da bi takve stavove počastila i ironijom.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
lollypop

lollypop


Datum upisa : 02.12.2010

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyNed Jan 04, 2015 1:30 am

ZoxZoja ::

Da li to znači da one koje nisu "najlepši PRIMERCI" mogu da izvrše kolektivno samoubistvo jer nisu dovoljno dobre kompleksašima sa ili bez love.

Nikako. One samo trebaju da sačekaju da 'najlepši primerci' budu pokupljeni od strane kompleksaša sa lovom, a onda će biti na tapetu kompleksašima bez love. I možda tu negde i uhvate svoju šansu, dok ovi bez love budu analizirali njihovu ličnost... smehsmeh

Zox, jedna surova istina: Oni se, ipak, zaljubljuju u estetiku; a ličnost zavole ili ne. zlz
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyNed Jan 04, 2015 1:42 am

lollypop ::
ZoxZoja ::

Da li to znači da one koje nisu "najlepši PRIMERCI" mogu da izvrše kolektivno samoubistvo jer nisu dovoljno dobre kompleksašima sa ili bez love.

Nikako. One samo trebaju da sačekaju da 'najlepši primerci' budu pokupljeni od strane kompleksaša sa lovom, a onda će biti na tapetu kompleksašima bez love. I možda tu negde i uhvate svoju šansu, dok ovi bez love budu analizirali njihovu ličnost... smehsmeh

Zox, jedna surova istina: Oni se, ipak, zaljubljuju u estetiku; a ličnost zavole ili ne. zlz

Moj post je bio u malo drugačijem smeru ipak. Iskreno zaboli me za muške komplekse koje imaju zbog "bumbara" s bembarom. To je njihov ne moj problem.

Za "estetiku" koju imaju "najlepši primerci" mora da se PLATI. Tante za kukuriku. Tek kod silikonskih primeraka nema za džabe. Surovi zakon kapitalizma za koji su se borili im sad naplaćuje danak neiskustvu i naivnosti. I jel ja sad treba da gorke suze lijem i režem ruse kose od tuge nad tužnom sudbinom iskompleksirane muškadije srBske? Evo trčim omaK.

Pametne i VREDNE žene ne gledaju kompleksaše. One vide potencijali trude se da ga dovedu do maksimuma kod svog muškarca.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
lollypop

lollypop


Datum upisa : 02.12.2010

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyNed Jan 04, 2015 2:01 am

ZoxZoja ::

Pametne i VREDNE žene ne gledaju kompleksaše. One vide potencijali trude se da ga dovedu do maksimuma kod svog muškarca.

Jeste, tako je. Zato se i kaže da iza svakog uspešnog muškarca stoji pametna žena. Obzirom da je uspešan, takav muškarac nije iskompleksiran, što dalje povlači zaključak da oni iskompleksirani nisu uspešni jer imaju glupe žene ili ih nemaju uopšte, hahhahahha...
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti EmptyNed Jan 04, 2015 2:07 am

Sad možemo da idemo dalje i da nađemo šta je to uspešan muškarac za pametnu i neiskompleksiranu ženu. Bumbar s bembarom koji je tretira kao dodatnu opremu za auto to sigurno nije. Pa da ima i avione, kamione i ostalu prateću opremu.

Čini mi se da se muško i žensko gledanje na čitavu stvar vrlo razlikuje.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kompleks niže vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kompleks niže vrijednosti
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» utvrdjivanje vrijednosti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: