DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Kompleks niže vrijednosti - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Kompleks niže vrijednosti - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kompleks niže vrijednosti

Ići dole 
+10
Danubius
Lakota
Kijara-brm
tvrtko
brdjanin
ZoxZoja
slatkicass
sonia
Samouka
AstrinaKomsinica
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Kompleks niže vrijednosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti - Page 2 EmptySre Jun 22, 2011 4:58 pm

First topic message reminder :

Људи који су смештени у магацине човечанства и продају се по набавној цени, по најнижем курсу поштовања.
Произведени помоћу калупа, са ниском тачком топљења, великим могућностима накнадног обликовања и количинама конформизма.
Услед непажње, врло крти и ломљиви.
Чувају се на мрачним и хладним местима због своје природе да се покваре на јачем светлу и у природнијим условима.
Слаби су проводници успеха, а врло добро се растварају у илузијама. У реакцији са ударцима судбине дају депресију.
Због природног станишта имају тенденцију да се убуђају и да та буђ буде једини облик живота у њима.
(simpaticna definicija sa Vukajlije)

Imate komplekse,ili ste ih imali...kako ste ih prevazisli?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com

AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Kompleks niže vrijednosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti - Page 2 EmptyNed Dec 07, 2014 11:49 am

Opet zaboravljas da koliko ima "neuglednih" muskaraca koji ne izsijavaju,da ima i takvih zena...a kompleks nabija onaj ko je bez sjaja a cezne za onom sjajnom.Par para i u gori nadje,kaze stara poslovica,pa tako i u stalezima,u svemu,nego je problem ono drugo..."Mnogo hteo,mnogo zapoceo,cas umrli njega je omeo".
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
dusicaa
الحالم الأبدي



Datum upisa : 02.12.2012

Kompleks niže vrijednosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti - Page 2 EmptyNed Dec 07, 2014 12:02 pm

Ni ovde se ne slazem sa Danijem.
Vise je to u glavi jedinke, a manje zavisi od sredine i okolnosti.
Koliko imas primera da da neki *gabor* ima pored sebe lepoticu, a da pritom nema nista od onoga sto ti navodis i mislis da je razlog za uspeh ?
Ljudi se jednostavno nadju i prihvate jedno drugo takvi kakvi su. Pronadju *ono nesto* u drugoj osobi i u tome uzivaju.
Dakle, moj savet je poraditi na komunikaciji -sam/a sa sobom-
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kompleks niže vrijednosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti - Page 2 EmptySub Jan 03, 2015 7:52 pm

Kompleks nize vrijednosti je cista zavidnost, prema sebi ili bilo kome.
Puno pozitivne energije je potrebno da bi se mogli skinuti zauvjek.

Nazad na vrh Ići dole
lollypop




Datum upisa : 02.12.2010

Kompleks niže vrijednosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti - Page 2 EmptySub Jan 03, 2015 10:42 pm

Danubius ::

Da vidim muškarca ,prosečnog ,poštenog,koji zarađuje koliko zarađuje danas u Srbiji ,da neće imati kompleks "niže vrednosti" kada svaki dan gleda kako neki "bumbari" odvajaju najlepše ženske primerke ,a svestan je da nema ni teoretsku šansu ,ne zato što je glup ili ružan ,nego zato što su okolnosti takve.

Što bi značilo da se u današnjim okolnostima žene uglavnom lepe za lovarne muškarce?! Ili da je sistem vrednosti toliko poremećen da svi u svemu vide samo novac?! Ne razumem.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

Kompleks niže vrijednosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti - Page 2 EmptySub Jan 03, 2015 10:54 pm

lollypop ::
Danubius ::

Da vidim muškarca ,prosečnog ,poštenog,koji zarađuje koliko zarađuje danas u Srbiji ,da neće imati kompleks "niže vrednosti" kada svaki dan gleda kako neki "bumbari" odvajaju najlepše ženske primerke ,a svestan je da nema ni teoretsku šansu ,ne zato što je glup ili ružan ,nego zato što su okolnosti takve.

Što bi značilo da se u današnjim okolnostima žene uglavnom lepe za lovarne muškarce?! Ili da je sistem vrednosti toliko poremećen da svi u svemu vide samo novac?! Ne razumem.

A da probamo da se usredsredimo na jedan drugi de o Šefovog izlaganja. Ovo što sam ja boldovala. Da li to znači da one koje nisu "najlepši PRIMERCI" mogu da izvrše kolektivno samoubistvo jer nisu dovoljno dobre kompleksašima sa ili bez love. Šefe dragi žene su ličnosti, ne PRIMERCI. Možda kad bi ti "obični" muškarci počeli da u ženama gledaju ono što jesu a ne da teže PRIMERCIMA možda bi i našli neku. Ovako ostaje im da se dave kompleksima i zavide "bumbarima".

Ovo čak ne mogu ni da potpišem nekim od svojih "Zoxy the ..." isuviše je ljigavo da bi takve stavove počastila i ironijom.
Nazad na vrh Ići dole
lollypop




Datum upisa : 02.12.2010

Kompleks niže vrijednosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti - Page 2 EmptyNed Jan 04, 2015 1:30 am

ZoxZoja ::

Da li to znači da one koje nisu "najlepši PRIMERCI" mogu da izvrše kolektivno samoubistvo jer nisu dovoljno dobre kompleksašima sa ili bez love.

Nikako. One samo trebaju da sačekaju da 'najlepši primerci' budu pokupljeni od strane kompleksaša sa lovom, a onda će biti na tapetu kompleksašima bez love. I možda tu negde i uhvate svoju šansu, dok ovi bez love budu analizirali njihovu ličnost... smehsmeh

Zox, jedna surova istina: Oni se, ipak, zaljubljuju u estetiku; a ličnost zavole ili ne. zlz
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

Kompleks niže vrijednosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti - Page 2 EmptyNed Jan 04, 2015 1:42 am

lollypop ::
ZoxZoja ::

Da li to znači da one koje nisu "najlepši PRIMERCI" mogu da izvrše kolektivno samoubistvo jer nisu dovoljno dobre kompleksašima sa ili bez love.

Nikako. One samo trebaju da sačekaju da 'najlepši primerci' budu pokupljeni od strane kompleksaša sa lovom, a onda će biti na tapetu kompleksašima bez love. I možda tu negde i uhvate svoju šansu, dok ovi bez love budu analizirali njihovu ličnost... smehsmeh

Zox, jedna surova istina: Oni se, ipak, zaljubljuju u estetiku; a ličnost zavole ili ne. zlz

Moj post je bio u malo drugačijem smeru ipak. Iskreno zaboli me za muške komplekse koje imaju zbog "bumbara" s bembarom. To je njihov ne moj problem.

Za "estetiku" koju imaju "najlepši primerci" mora da se PLATI. Tante za kukuriku. Tek kod silikonskih primeraka nema za džabe. Surovi zakon kapitalizma za koji su se borili im sad naplaćuje danak neiskustvu i naivnosti. I jel ja sad treba da gorke suze lijem i režem ruse kose od tuge nad tužnom sudbinom iskompleksirane muškadije srBske? Evo trčim omaK.

Pametne i VREDNE žene ne gledaju kompleksaše. One vide potencijali trude se da ga dovedu do maksimuma kod svog muškarca.
Nazad na vrh Ići dole
lollypop




Datum upisa : 02.12.2010

Kompleks niže vrijednosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti - Page 2 EmptyNed Jan 04, 2015 2:01 am

ZoxZoja ::

Pametne i VREDNE žene ne gledaju kompleksaše. One vide potencijali trude se da ga dovedu do maksimuma kod svog muškarca.

Jeste, tako je. Zato se i kaže da iza svakog uspešnog muškarca stoji pametna žena. Obzirom da je uspešan, takav muškarac nije iskompleksiran, što dalje povlači zaključak da oni iskompleksirani nisu uspešni jer imaju glupe žene ili ih nemaju uopšte, hahhahahha...
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

Kompleks niže vrijednosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti - Page 2 EmptyNed Jan 04, 2015 2:07 am

Sad možemo da idemo dalje i da nađemo šta je to uspešan muškarac za pametnu i neiskompleksiranu ženu. Bumbar s bembarom koji je tretira kao dodatnu opremu za auto to sigurno nije. Pa da ima i avione, kamione i ostalu prateću opremu.

Čini mi se da se muško i žensko gledanje na čitavu stvar vrlo razlikuje.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Kompleks niže vrijednosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti - Page 2 EmptyNed Jan 04, 2015 7:44 pm

lollypop ::

Jeste, tako je. Zato se i kaže da iza svakog uspešnog muškarca stoji pametna žena. Obzirom da je uspešan, takav muškarac nije iskompleksiran, što dalje povlači zaključak da oni iskompleksirani nisu uspešni jer imaju glupe žene ili ih nemaju uopšte, hahhahahha...

hahahahahahahaha Legendo! :D :D cincin
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Kompleks niže vrijednosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti - Page 2 EmptyPon Jan 05, 2015 12:33 am

Danubius ::
Lakota ::
..nazalost,gotovo da si sto posto u pravu dm5
I na svoju žalost -jesam . trtrr
Astra ::
Ne vidim zasto bi takvi stvarali komplekse onim drugim muskarcima....ako nista drugo,pitala bih se zelim li ja uopste jednu takvu sex bombu kraj sebe...vrijedi li ta zenska...jer sta ako jedan dan ostanem bez love,da li cu i bez nje.
Trebam li zenu za pokazivanje ?
Nisam mislio da banalizujem ,mada verovatno tako ispada .
No jeste tako .Ako nisi visok, lep, bogat ,markantan (ili sve to zajedno ) nema načina da se "istakneš" ,da te uopšte ko primeti ,utopiš se u opšte sivilo.
U normalnim okolnostima se ovakav kompleks teže razvija .Nemaš nabrojano ,ali imaš lepe oči ,ili umeš da budeš pažljiv ,da lepo pričaš , pametan si ...dakle ,nema razloga da se osećaš "inferiorno" .
U ovakvim okolnostima si apriori autsajder u startu ,dakle samo još  jedan bezlični objekat u opštoj kaljuzi.
Ne kažem da nema osoba koje umeju da prepoznaju zlato u naoko običnom  kamenu  ,ali će pre pružiti ruku za nečim što svetluca (mada je to najčešće ,pirit )

Isticanjem sebe u svakoj zivotnoj situaciji koja je ''in'', ( varljivi kompleks vise vrednosti-koji je obicno zamisljen, fiktivan..)prikrivamo pravo stanje stvari...sopstvenu krnju i neizgradjenu individuu..ogrezlu u mehinizmima odbrane koje karakterisu odgovarajuci ''skriveni'' kompleksi-tzv...kompleksi nize vrednosti..

Onaj ko nije kompleksas nema potrebe za isticanjem..

''Sta me briga'' da li sam  primecen-to je prava stvar...!!!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Kompleks niže vrijednosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti - Page 2 EmptyUto Jan 06, 2015 1:15 pm

Nut ::


Isticanjem sebe u svakoj zivotnoj situaciji koja je ''in'', ( varljivi kompleks vise vrednosti-koji je obicno zamisljen, fiktivan..)prikrivamo pravo stanje stvari...sopstvenu krnju i neizgradjenu individuu..ogrezlu u mehinizmima odbrane koje karakterisu odgovarajuci ''skriveni'' kompleksi-tzv...kompleksi nize vrednosti..

Onaj ko nije kompleksas nema potrebe za isticanjem..

''Sta me briga'' da li sam  primecen-to je prava stvar...!!!

Nut, ovo bas nema puno smisla u 21. vijeku. Specijalno u poslovnom svijetu recimo.
Ne bih da ulazim sad u dusice gariba koji kukumavce i dan i noc zarad svojih privatnih neuspjeha. Sto se poslovnog svijeta tice, ako sam ne duvas u svoju trubu, tesko da ce iko. I to nema veze sa velicanjem. Covjek koji je sposoban da prepozna svoj rad i trud, i da ga mirno manifestuje, je jedini sposban da prepozna i tudji. Samo takve osobe mogu se zvati uspjesnim biznismenima.
Ne miksati to sa onima koji imaju silne novce, nabrane kradjom, kroz bjesomucni power trip.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Kompleks niže vrijednosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti - Page 2 EmptyPon Jan 19, 2015 10:59 pm

Nut ::


Ipak, ova bolest je pre  reakcija duse nego što tela.. upravo zato nikakva promena klime ili koriscenje razlicitih lekova ne mogu izleciti ovu bolest... Svaka vrsta izlecenja je  privremena, sve dok se ne promeni sistem covekovih razmisljanja.


E ovo je mnogo tužno, nadala sam se da za neke ipak ima lijeka plačččč
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Kompleks niže vrijednosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti - Page 2 EmptyPon Jan 19, 2015 11:05 pm

Nut ::


Ipak, ova bolest je pre  reakcija duse nego što tela.. upravo zato nikakva promena klime ili koriscenje razlicitih lekova ne mogu izleciti ovu bolest... Svaka vrsta izlecenja je  privremena, sve dok se ne promeni sistem covekovih razmisljanja.


justicija ::

E ovo je mnogo tužno, nadala sam se da za neke ipak ima lijeka plačččč
Nema leka ,ali ima kompenzacije koja vremenom izleči .
Da vidiš kako se dojučerašnji kompleksaš pretvori u dendija ,samo li se dočepa para ,moći , dobre ženske .
Kako samo to unese "sigurnost" , "lakoću" u ophođenju ,imperativni stav ....
Čovek koji zna "ko je i šta je ", i o svemu ima "stav" ,a ništa mu nije nedostižno ?
Jeste da onda malo dojučerašnji kompleks dodatno leči na drugim ljudima ,ali bože moj....










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





Kompleks niže vrijednosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleks niže vrijednosti   Kompleks niže vrijednosti - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kompleks niže vrijednosti
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» utvrdjivanje vrijednosti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: