DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM

Ići dole 
+58
Sunce ljubavi
Blebetalo
Kica/Praja
Sibila_
brdjanin
Astra
bosankaa
lollypop
promaja
Svemimir
montoya
Ladyintheblack
Krupljanka
AstrinaKomsinica
Nut
MadamX
Lakota
ZoxZoja
srculence
Sanjalica
Breza
Bokssha
Hestija
doctorr67
Najda M.
sanjalica.ns
MonteGirl
dusicaa
tok tuk tok
Gagica78
Gothic
cojle
Buflon
Samouka
MayaMau
surčinac
Lena **
Xenaa
el_vibrador
Tattoo
slatkicass
podbarac
debilko
Kijara-brm
Djulieta
Marquise
zoran1970
ZezaM
Zana
determinanta
komunikativn@
Đole
Only women
Vučica
Lily
sonia
nada.nada
Jasna_
62 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
Jasna_

Jasna_


Godina : 59
Location : White Land
Datum upisa : 25.09.2011

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyPon Okt 10, 2011 2:53 pm

First topic message reminder :

Drage "Komšije", volim vas i poštujem. Otvaram temu, ne mora niko na njoj pisati, ja hoću!


Poslednji izmenio Jasna_ dana Pon Okt 10, 2011 4:19 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne



Datum upisa : 30.11.2012

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyPet Jul 10, 2015 5:21 am

Ovo je bas dobro . top88
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyPet Jul 10, 2015 7:47 am

Oki ovo je predivno....hvala ti ,zaista neobicno....bas kao album uspomena.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Okano
Somborska Ruža



Datum upisa : 06.01.2012

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyPet Jul 10, 2015 9:55 am

Hvala :kisic1:
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
zoran1970
Mejac
Mejac



Datum upisa : 03.09.2011

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyPet Jul 10, 2015 10:14 am

Okano super s moje strane 689 ruza
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža



Datum upisa : 06.01.2012

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyPet Jul 10, 2015 11:11 am

Hvala Zoki jakog
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
brdjanin
peskovit je put do zvezda



Datum upisa : 13.09.2013

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyNed Avg 09, 2015 11:05 pm

Pre svega zbog velikog truda admina da ovo mesto opstane toliko godina. I zbog onih koji nisu admini, ali su odani ovom forumu. I što je preživeo mnoge turbulencije.
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyPet Sep 25, 2015 3:09 pm

Pravo da vam kažem-NE ZNAM,MATERE MI-al znam da jedino ovde provedoh ovoliko vremena u smehu,muzici i svadjama...da li zbog opuštene atmosfere,da li zbog nemanja Forumske Policije(Ban,velika slova,više od 3 smajlija u postu,post na post...i još pun qurac pravila)al bogami nekako mi je najbolje u ovom delu internet svemira. jbt djes Like a Star @ heaven muhaaa daj pivo
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyPet Sep 25, 2015 3:11 pm

Pa kud da ne postujem....alooooo,8 godina....pa nije to bilo kakva kuca,vec nasaaaaaaa.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
lollypop




Datum upisa : 02.12.2010

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptySre Sep 30, 2015 1:15 am

Nemam pojma, lepo se osećam ovde, kao kod kuće. A ima i radio. cincin
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyUto Nov 03, 2015 7:19 pm

U decembru će biti 4 godine kako sam ovde. Lepo mi je. To je dovoljno da odgovorim na pitanje.
Ono što se trudim da poštujem je ( osim pravilnika :D ) svakog forumaša ponaosob. U smislu, polazim od toga da je svako ovde došao sa opštom kulturom, nekim znanjem, određenim sposobnostima, opštom informisanošću... Nemamo uvek ista interesovanja i afinitete, ali toliko je toga da onaj ko ne može sebi da pronađe temu, onda je stvarno neki baksuz :D

I od svakog nešto naučim... :)











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyUto Nov 03, 2015 8:00 pm

Sibil:
I od svakog nešto naučim... :)



Joj...ubite me,al moram se nadovezati....u mom stilu:
I savladah gradivo iz psihologije...ima svakojakih dijagnoza....fala forumu na edukaciji...istina na tezi nacin...al svaka skola se placa.

Volim i ja vas....stvarno!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyUto Nov 03, 2015 8:15 pm

Astra ::


Volim i ja vas....stvarno!

Tako je i Sloba govorio trtrr

jakog
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyUto Nov 03, 2015 8:54 pm

I Ceca isto tako kaže smehsmeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyUto Nov 03, 2015 8:57 pm

Volim jer se osjećam k*o kod kuće...
Nekako mi dođete k*o familija bre!
Sa vama čovjek može i da plače i da se smije.
I volim što vas volim :mah:











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyUto Nov 03, 2015 9:15 pm

Znaci,Sloba,Ceca i ja ,trio fantastico....ahahaha
@ po temi
Ma droga je ovo ljudi moji i kad niko nista ne pise,ja buljim.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyUto Nov 03, 2015 9:19 pm

Da možda djelujemo malo uvrnuto nekome sa strane to je moguće, al' aj' pošteno kažite: pa zar bi bili tolike mazohiste da smo ovde u svoje slobodno vrijeme da nam ipak nije lijepo i da se ne osjećamo ko kod kuće?
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyUto Nov 03, 2015 9:21 pm

Cut tamo smokvice....sad ce otkrijem jos jednu sortu za posmatranje....Forum-mazohiste...ahahhaha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyUto Nov 03, 2015 9:22 pm

Zato što ima DOBAR "švedski sto"!!!! smehsmeh










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyUto Nov 03, 2015 9:23 pm

Eto ja večeras sama, svi su mi daleko, došla ovde i uz muziku, smeh, osećam se sjajno. Smejem se ko poludela, malo skakućem uz muziku... Malo li je? jakog










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyUto Nov 03, 2015 9:25 pm

Astra ::
Cut tamo smokvice....sad ce otkrijem jos jednu sortu za posmatranje....Forum-mazohiste...ahahhaha


Eto vidiš, samo si potvrdila prethodne postove hahahaha

Da pretražim ja "psihologiju"? smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptySre Dec 02, 2015 9:38 am

Pa najviše sam ovde proveo vremena pa je i logično da volim navratiti ovde i ispoštovati neke osobe koje to svakako zaslužuju  like aplauseee musketar
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptySre Dec 02, 2015 1:42 pm

promaja ::
Pa najviše sam ovde proveo vremena pa je i logično da volim navratiti ovde i ispoštovati neke osobe koje to svakako zaslužuju  like aplauseee musketar
..

Moj Drakac stavio avatar koji ssam  predlozila ..saljem mu kiss veliki..a ovaj  forum volim..jer osecam  bliskost sa  ljudima koje nisam licno upoznala..ali stvarno  ih ozivela u svom mentalnom svetu..mislim da su prilicno normalni,iskreni,pojedini jako istrajni i surovo realni..znaju oni koji su ti..naravno, nisu bas svi.. :hex:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyPon Jan 25, 2016 9:52 am

Danubius ::


Ali ,što je admin budaletina .......da Bog sačuva .  [You must be registered and logged in to see this image.]

A ko je Admin?  :brdski2:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyPon Jan 25, 2016 6:39 pm

Volim ga zato što ovde postoje ljudi koji jednim svojim postom mogu da me nasmiju do suza i uljepšaju ovaj mučni virozni ponedeljak brdski
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptySre Feb 03, 2016 2:00 pm

Ono kad negde pustiš korenje.

[You must be registered and logged in to see this image.]










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyPet Feb 19, 2016 1:30 am

Danubius forum volim, zbog toga sto sam sa foruma sumadija dosla ovde u paketu sa docom, stormicom, danubiusom, i sjajem..bili su tu Lily, Astra, Pjer..i jos mnogi drugi..(nek mi ne zamere oni koje sam izostavila) Divno smo se zabavljali. Secam se, da smo se utrkivali ko ce pre odgovoriti..  Bilo je trenutaka kad sam se smejala do suza...a verujem, smejali su se i ostali koji su pisali. Pocetak foruma za mene je nezaboravno iskustvo. I mogu vam reci..da se jos tad videlo da ce ovo biti jedan ogroman forum, sa puno clanova, mnogo kvalitetnih tema i jos kvalitetnijih postova. Danubius forum mi je u srcu!
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyČet Dec 15, 2016 5:04 pm

bosankaa ::
Volim jer se osjećam k*o kod kuće...
Nekako mi dođete k*o familija bre !
hvala
Sve lepo rekla , ništa ja tu neb više dodo nit oduzo










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyČet Dec 15, 2016 8:10 pm

Ne mogu reći da volim ali mi se dopada jer mogu izneti svoje mišljenje. Dopadalo se to nekome ili ne. rasta
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Ja na Danubius forumu   ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyUto Jan 03, 2017 3:29 pm

Ova tema možda liči na one o legendama Foruma i Zašto volim Danubius forum...ali, razlikuje se od njih.

U skladu sa obeležavanjem desetogodišnjice rada Foruma, svako od nas može da opiše kako je došao ovde, da opiše vesele i one manje vesele trenutke na F, može da piše o samom Forumu...

Kao autor teme, prva počinjem:

Došla sam na forum davne 2012.godine, u trenutku kada sam preživljavala "pakao" na forumu na kome sam bila jedan od admina.

Na početku sam bila ranjiva, verovala sam da me niko ovde nije prihvatio.

Kasnije sam se oslobodila..i evo me i danas ovde.

Rastužim se kada pročitam neki tužan post, ima ovde i takvih..

Zauvek ću pamtiti kao veselu anegdotu moje gostovanje na "Vrućoj stolici".

Postoje stvari koje mi se ovde ne dopadaju, ali nikada zbog njih ne bih dobrovoljno otišla sa Foruma.

Ima mnogo više onih pozitivnih, zbog kojih ostajem.

Mnogi podforumi mi se dopadaju. Ima i onih za koje mislim da treba da se uklope u neki postojeći pdf- da se spoje.

Ali, o tome više na drugoj temi.

Ne znam kako me vi sada vidite- da li sam se promenila od 2012. i da li na bolje ili na gore :brdski2:

Drago mi je što sam prijatelj sa nekima od vas na Fejsbuku.

Volela bih da upoznam ponekog i uživo.

****

Zelenko mi je drag Forum. Zbog razlika koje nas ipak spajaju a ne razdvajaju.

Želim da traje još dugo, dugo..

Toliko od mene, za sada. brdski

Sad malo vi rasta










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyUto Jan 03, 2017 3:36 pm

Ovo mi je isto kao na temi zasto volim i postujem DF.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyUto Jan 03, 2017 3:38 pm

Astra ::
Ovo mi je isto kao na temi zasto volim i postujem DF.
Isto .Mnogo puta smo pisali tamo.
Datum upisa govori sve.Sećam se samo lepih stvari.


Baj d vej  i tamo su svi forumaši koji su obeležili forum.Ovde bi se moglo upisati samo par.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyUto Jan 03, 2017 7:44 pm

Bila radoznala o čemu Astra, Kona i Zole pričaju na Orlu. Dala mi Astra link. Nije mi se svidelo ... Posle par meseci Zole nešto pričao i ja uletela na temu ... Što bi Kjara rekla došlo do Očerupavanja ... Sve ostalo je Legenda već.

Tako nekako bi izgledala ta neka moja zamišljena poruka. Ako će neko da je upotrebi ima moju dozvolu. A neće morati ni autorska prava da plati.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyUto Jan 03, 2017 8:51 pm

Zajebavam se na svačiji račun. rasta
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptySre Jan 04, 2017 2:04 pm

Zato što je opstao uprkos nepovoljnim okolnostima


[You must be registered and logged in to see this image.]










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptySre Jan 04, 2017 2:52 pm

MadamX ::
Ova tema možda liči na one o legendama Foruma i Zašto volim Danubius forum...ali, razlikuje se od njih.  

Ne liči ni na šta.


Citat :
U skladu sa obeležavanjem desetogodišnjice rada Foruma, svako od nas može da opiše kako je došao ovde, da opiše vesele i one manje vesele trenutke na F, može da piše o samom Forumu...

Može ali neće.rasta


Citat :
Kao autor teme, prva počinjem:

Jednom je već neko, davno, započeo.


Citat :
Došla sam na forum davne 2012.godine, u trenutku kada sam preživljavala "pakao" na forumu na kome sam bila jedan od admina.

Znamo!


Citat :
Na početku sam bila ranjiva, verovala sam da me niko ovde nije prihvatio.

Ma, prihvatili smo te trojeručke.


Citat :
Kasnije sam se oslobodila..i evo me i danas ovde.

Retko navraćaš u poslednje vreme. Nemoj da ti to pređe u naviku.


Citat :
Rastužim se kada pročitam neki tužan post, ima ovde i takvih..

Nema takvih, čini ti se. Sve veseli postovi.

Citat :
Zauvek ću pamtiti kao veselu anegdotu moje gostovanje na "Vrućoj stolici".

Zajebavala si nas a mi poverovali. Anegdota...


Citat :
Postoje stvari koje mi se ovde ne dopadaju, ali nikada zbog njih ne bih dobrovoljno otišla sa Foruma.

Ima mnogo više onih pozitivnih, zbog kojih ostajem.

Ni meni se ne dopadaju mnoge stvari al' šta 'š.Ćuti i trpi. Nema pozitivnih stvari.


Citat :
Mnogi podforumi mi se dopadaju. Ima i onih za koje mislim da treba da se uklope u neki postojeći pdf- da se spoje.

Prc! Kada bi bilo po svačijem, ne bi ličilo ni na šta.


Citat :
Ali, o tome više na drugoj temi.

Nećeš valda otvoriti još jednu'


Citat :
Ne znam kako me vi sada vidite- da li sam se promenila od 2012. i da li na bolje ili na gore :brdski2:  

Ič si se promenila.


Citat :
Drago mi je što sam prijatelj sa nekima od vas na Fejsbuku.


Drago je i meni, ja sam voditelj. Moje ime je Oliver Mlakar.
Osoba C, predstavite se!
I meni je drago, ja sam Oliver Mlakar.



Citat :
Volela bih da upoznam ponekog i uživo.

Upoznaćeš! Imam brkove, bradu i zovu me Oliver Mlakar.

****


Citat :
Zelenko mi je drag Forum. Zbog razlika koje nas ipak spajaju a ne razdvajaju.  

Damjanov!

Citat :
Želim da traje još dugo, dugo..

Oteraće nas u grob.

Citat :
Toliko od mene, za sada. brdski

Sad malo vi rasta

Sada malo Kristina. rasta[/quote]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptySre Jan 04, 2017 3:06 pm

Citat :
Postoje stvari koje mi se ovde ne dopadaju, ali nikada zbog njih ne bih dobrovoljno otišla sa Foruma.

Ima mnogo više onih pozitivnih, zbog kojih ostajem.

Ni meni se ne dopadaju mnoge stvari al' šta 'š.Ćuti i trpi. Nema pozitivnih stvari.

Zar ti nisi pozitivan? smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptySre Jan 04, 2017 3:57 pm

Astra ::
Citat :
Postoje stvari koje mi se ovde ne dopadaju, ali nikada zbog njih ne bih dobrovoljno otišla sa Foruma.

Ima mnogo više onih pozitivnih, zbog kojih ostajem.

Ni meni se ne dopadaju mnoge stvari al' šta 'š.Ćuti i trpi. Nema pozitivnih stvari.

Zar ti nisi pozitivan? smehsmeh

Ja sam Oliver Mlakar.
rasta
Nazad na vrh Ići dole
el_vibrador
בנו של ישראל
el_vibrador


Datum upisa : 07.02.2012

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptySre Jan 04, 2017 4:20 pm

John Doe ::


Ja sam Oliver Mlakar.
 rasta

...........a ja mislio da si Mica Orlovic....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptySre Jan 04, 2017 6:37 pm

el_vibrador ::
John Doe ::


Ja sam Oliver Mlakar.
 rasta

...........a ja mislio da si Mica Orlovic....

Mica je Trofrtaljka.
Elem, kada se iskazuješ k'o kompjuterski mag, ubaci SR(latinicu) i SR(ćirilicu). Mami me ošišana latinica.
rasta
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptySub Jan 07, 2017 4:22 pm

Pa ovde možeš biti sve i svja ,al nikad nećeš biti ja ...e to su stvari koje ovde mnoge probaju da uvale i prodaju ,al ne ide ,original je samo jedan ,sve ostalo je jedan od njiaaaa...
Ovde  svako ima svoj portret,samo neki vole da stoje ispred ogledala NON-STOP... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptySub Jan 07, 2017 10:42 pm


Retko navraćaš u poslednje vreme. Nemoj da ti to pređe u naviku.



Citat :
Zauvek ću pamtiti kao veselu anegdotu moje gostovanje na "Vrućoj stolici".

Zajebavala si nas a mi poverovali. Anegdota...

:brdski2: :brdski2:


JD, ja tebe ne viđam. Ja sam ovde, makar jednom dnevno, a noću sam češće, šta da radim kad me muči nesanica.

Inače, sve je istina ono što sam pisala na "vrućoj stolici".

Sve u svemu volim ovaj forum i zbog tebe..eto da znaš

smajlikojisestidi













[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptySub Jan 07, 2017 10:45 pm

A jbga Madam,sad sam se nasmijala....da mi stavimo na tajno ko vjeruje a ko ne,pa da zakljucimo je li istina ono iz vruce stolice....ahahahahha...sjetih se Kicinih pitanja i razmisljanja i "prenerazenosti"...ahahahahhahaha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptySub Jan 07, 2017 11:02 pm

Joj i ja se odmah setim Kiće kad god pomislim na tu "Vruću stolicu"... smehsmeh

Žao mi je što nema nikoga na "stolici" ovih dana, zanimljiva je to tema.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptySub Jan 07, 2017 11:07 pm

Ja predlozih Mimu,ali nema reakcije.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptySub Jan 07, 2017 11:50 pm

Jer mi je forum u srcu, a i pojedini clanovi. Obzirom da mene vodi ljubav, zlo i pakost mi nece nauditi. Cinjenica je ta da je ljubav od svega najjaca. Volim vas, moji zeleni prijatelji. :heart1:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyNed Jan 08, 2017 12:02 am

Zlo i pakost su teske rijeci Okice.....radi se samo o neslaganju po nekim pitanjima koja su u zivotu cak potpuno nebitna i ne bih ja tu ubacivala neke negativne emocije....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyNed Jan 08, 2017 12:08 am

Jbg..ja sam to tako dozivela. Ako gresim, izvinjavam se. Spustam loptu..ne bih se nastavljala vise.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyNed Jan 08, 2017 12:20 am

Iskreno se nadam da smo se shvatile i picimo dalje po zelenku.....kao nekad.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyNed Jan 08, 2017 4:14 pm

promaja ::
Pa ovde možeš biti sve i svja ,al nikad nećeš biti ja ...

Ne bi' ni voleo da budem Ti...
Oh Bože dragi, kako sam lep i zgodan u ovo hladno prepodne.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyNed Jan 08, 2017 4:50 pm

John Doe ::

Oh Bože dragi, kako sam lep i zgodan u ovo hladno prepodne.[/b]
[You must be registered and logged in to see this image.]

Čitav dan ovo slušam trtrr zid
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyNed Jan 08, 2017 5:59 pm

Justi bolje i to nego  kojekakva lupetanja. :))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyNed Jan 08, 2017 6:40 pm

MadamX ::



JD, ja tebe ne viđam. Ja sam ovde, makar jednom dnevno, a noću sam češće, šta da radim kad me muči nesanica.


Ja sam Oliver, nevidljivi, Mlakar i zato me ne vidiš. Noću spavam, poštenim snom a ne k'o neki što rukoblude i šta ti ja znam. rasta
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyPon Jan 09, 2017 8:07 pm

Ne vidim gde sam ja to spomeno dotičnog gospodina pa da citira ,nigde ga nisam spomenuo al on se eto pronašao .Kad citiraš ne citiraj ono šta bi ti hteo ,već stavi citat kako i jeste .
Da ne bi nastavljao dalje ,a mislim da sam to već dao gospodinu do znanja da nema potrebe da spominje i piše i kroz postove u vezi promaje ,gospodine imaš dosta forumaša,okani me se ,i ja ću da te ne konstatujem ubuduće .
A forum ,pa eto slučajno sam ovde zalutao i dugo sam se zadržao .
Da mi nije prirastao za srce ,ne bi bio svo vreme od dolaska
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyNed Jan 15, 2017 6:00 pm

Osetih potrebu da napišem koju nakon mnogo vremena.

Na ovaj forum sam došla po preporuci anje007.Bila sam tada (mislim) najmlađa na forumu.
Mogu da kažem da su me lepo ,svi  ali baš svi prihvatili.
Čitajući neke naše postove unazat-*raspuštena banda*.
Bilo je tu svega ,ali najviše smeha i druženja .Ništa maliciozno,bezobrazno,
mada su neki imali i većih problema,ali ne bih o tome.
Prilično sam kompetentna da napišem mnogo toga jer sam jako dugo ovde .
Doživela sam mnogo toga lepog,a bogami i dosta toga manje lepog ,da ne kažem ružnog.

Vidim ja sve,samo ne reagujem na neke stvari jer u meni nema gorčine bez obzira na sve što mi se pripisalo.

S vremenom sam dobila pored Danubiusa i Astre veliko poverenje na forumu,koje
*nikada ,ali nikada nisam zloupotrebila.*Nikad nikome nisam pretila na pp-
Naravno da se verovalo novim nikovima,jer Kijara je te koja je ćutala zarad foruma i novih forumaša.

Njima se verovalo( a kada je kijara poslala pp-u kome joj je ona dama koja je bila nik 
i sama sebi kuma -pod jednim nikom me obožavala,a
pod drugim mi ničim izazvana psovala mater,da mi svi pocrkaju i slične gluposti 
na koje sam ja i dalje odgovarala lepim i ta osoba nije snosila nikakve
sankcije )I to je nebitno-ali čisto da se zna.Prošlo je mnogo nikova
i svi su oni divni,krasni-ništa im ne smeta,ali im je Kijara bila trn u oku.
Kad ih pitaš-da li je sve u redu-Jeste,a na pp-žalbe tipa-Fali mi post.
Naravno postoji panel koji je pokazao da sporni post u obrisanim nije.
Dama koje se žalila ili nije poslala post,pa je htela eto mene malo
da ocrni,a prilično joj je uspelo.No,postojale su dvije slične teme -pa sam pokazala smernicu gde je ostavila taj 
post,pa je ućutala,jer je shvatila da nije bila u pravu a ja sam ostala i dalje kreten.
Nekima su smetali moji copy paste tekstovi,slike.I meni su smetli popovi,psovke pa nisam nikoga jurila po forumu.
Svako piše gde voli.
Navodno su mnogi otišli zbog mene.To nije tačno.I dokazati mogu.Forumašice/forumaši koje idu od foruma
do foruma dok im neki ne dosadi ili su im forumi propali pa su došli ovde da daju sugestije i uvek su bile odlično primljene .

Da mi je živce pojeo Jonny ćale-jeste.Koliko sam puta ulazeći na forum i ugledavši njegov nik
pomislila-eno ga onaj kreten,sad će mi opet sedeti na glavi. :))

Zašto ovo sad pišem-Kijara-brm uvek isti nik,se promenila kao forumaš,a mnogi su ostali ,pa postali čak još i gori.


Sankcije koje sam ja snosila-ajde i to je za ljude,neću da se vraćam unazat ,jerkao dobar čovek neću zameriti ono što je bilo nikome ništa,ali da ću ikome više ćutati-NEĆU.
Žao mi je što ljudi ovde ne znaju da prime kritiku kao i pohvalu.
Bori se za sebe,a ne cendranjem na private.To znači nema se svoje JA.
Pitam se gde su svi ti kojima je Kijara smetala sad?Nije njima Kijara smetala.Mnogo je tu drugih razloga,da ih ne navodim.
Ko je prodao forum,ko je sujetan,ko je napravio pizdariju-sve se zna.
Pre nego što ste me osudili ,a niste svi imali pravo-krenite od sebe.
I još nešto-Pošto sam ja pročitala sve i dalje pišem sa svima-a pogotovo sa ljudima koji znaju da
nikoga nisam uvredila -da ne lečim frustracije vređanjem na forumu..i slično.
Svako od nas ima svoj život i živi ga kako najbolje ume,a drugi ne trebaju da vode o tome računa.
Još nešto-KIJARA-BRM ako je obećala nešto za forum-uradila je.Nikad ničije nije obrisala.Ako je nešto bilo sporno lock dok Admini ne dođu,a sam history može u  panelu da pokaže sve,a ne to je samo priča.

Velike su to cifre a koliko vidim ima more urednika samo za ukras-neka vas:)
*Drago mi je što sam forumaš i što mi nikada niko više neće moći
pripisati ništa slično.*Ono što nađem i dalje pošaljem Astri na private jer sa njom sam uvek imala odličnu saradnju.

Eto čisto mala retrospektiva mog bitisanja ovde.Volim ove ljude,i nadam se da svojim 
povratkom nisam unela nemir na forum ,nego bar malo vedrine.Mogla bi ja još,ali neću.Vaša lojalna MEDOLINA.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Blebetalo

Blebetalo


Datum upisa : 08.01.2011

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyNed Jan 15, 2017 7:43 pm

55555 a tema je? 55555
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyNed Jan 15, 2017 7:56 pm

Blebetalo ::
55555  a tema je? 55555

zasto me volis :heart1:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sunce ljubavi

Sunce ljubavi


Godina : 53
Location : Zemun
Humor : Može..
Datum upisa : 06.01.2017

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyNed Jan 15, 2017 9:50 pm

[quote="Kijara-brm"]Osetih potrebu da napišem koju nakon mnogo vremena.

Na ovaj forum sam došla......

Kao novi član ovog foruma, osetih se prozvanim u ovom predugačkom tekstu, pa shodno tome osetih potrebu da odgovorim.
Kijara-brm, od vrlo malo (3-4) osoba koje su mi se na ovom forumu svidele, ti si jedna od njih.
Ko god te bude dirao (počev od gazde pa na dole) ja ću stati u tvoju odbranu.... :948208144:

A što se tiče foruma, za sad mi se sviđa ovde....za dalje videćemo... cincin
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyUto Sep 19, 2017 7:16 pm

Zato što samo on ima Astru










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 EmptyUto Sep 19, 2017 7:17 pm

podbarac ::
Zato što samo on ima Astru

a sve vakcine primila,ahhahahahahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content





ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 10 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM
Nazad na vrh 
Strana 10 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» POSTANI DJ na Danubius Forum Radiju !
» Cestitanja ~ Danubius Forum Zabave ~

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DOBRO NAM DOŠLI !!!! :: DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA-
Skoči na: