DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 FACEBOOK i drugi "izlozi" ...

Ići dole 
+62
sonia
Ladyintheblack
ZoxZoja
srculence
Gothic
dusicaa
Bokssha
Lakota
MadamX
Buflon
Čupka
Okano
Nut
Sikret
Zana
Samhain
Jasna_
brunolino
veseljak 79
Najda M.
Draganna
AstrinaKomsinica
LoverBoy
Harite
Smiljan01
hator
popovac
vale
Tea 1
Ivana_258
Aurora Borealis
zirafa
bosankaa
cojle
determinanta
Zvončić
tanja-yucko
slatkicass
Vangelis
dejan
Lily
Carapan
njushkalo_
samo_SVOJA
Xenia
Andjelika
doctorr67
Oci-ANDJELA
Silvy
Paris
SunStorm
Luckasta
Slovenska
Kijara-brm
Crna_ovca
Sanjalica
Storm_z
montoya
Schveca
anja007
Astra
Danubius
66 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 22  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptyPon Avg 04, 2008 8:14 pm

First topic message reminder :

Mislim da ne moram objasnjavati sta je sve popularniji FACEBOOK ..Smatrate li ga korisnim sajtom , ili mislite da je to jos jedna od mogucnosti za licnu prezentaciju, stvaranje veza , upoznavanje...Šta mislite o facebooku, da li imate svoju stranicu tamo ?

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 333310 FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Thumb_10










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptySub Feb 20, 2010 12:00 am

sonia ::
Kijara-brm ::
Hahaha..stav kao da recituje..:))))
Sonija neka stave slike i ostali...Moj se zalepio na glavu..hihiihihhi:P


Hahaha, postuj to ispod slike na grupi FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 944472
raspituju se chlanovi za cvecku FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 944472
Ja sam prva stavila svoj cvetak..Eno slike gore..hahhahahah
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptySub Feb 20, 2010 12:06 am

sonia ::
Astra ::
Ocu ja cvjetic na onu bijelu kosulju bas bi bila ko upisana!



Vazhi, sutra cu da te zakitim FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 93930 moram malo da naberem cveca, ponestalo FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 693924 ti si, onda, deverusha FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 558763

Pa to,da mi ne promakne svadba a ja u jakni zimskoj....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptySub Feb 20, 2010 12:12 am

Ima li neka da si u 'aljinche obuchena? Ma sutra cu ja to natenane... FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 93930
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptySub Feb 20, 2010 12:14 am

ne znam bome,trebala bih pregledati slike,ali turaj sta i gdje bilo,samo da ne zakasnim,hehehehe
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptySub Feb 20, 2010 12:16 am

Tachno na vreme, ne brini FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 900975
Nazad na vrh Ići dole
Zvončić




Datum upisa : 30.07.2009

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptySub Feb 20, 2010 2:56 am

Imam stranicu na tom sajtu i upoznala sam mnogo ljudi preko njega, što lično, što virtualno.

Ne smatram to ličnom prezentacijom, jer sam više za direktni kontakt nego preko žice.
Nisam od onih što kače pozerske slike, puće usne, utežu se u miniće i glume ribe, ne lažem u informacijama, ne krijem svoj život, svoje dete itd.

Nemam ništa protiv Facebooka niti bilo kog drugog sajta slične ili iste sadržine, ali nisam baš nešto mnogo ni zaludna za Fb-om.
Nazad na vrh Ići dole
http://foto-art.serbianforum.info/forum.htm
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptySub Feb 20, 2010 9:48 am

PLEASE ROB ME
Porukom na Twitteru pozivate provalnike u svoj dom

Web odredište pleaserobme.com ima jednu jedinu namjenu - upozoriti korisnike na potencijalnu opasnost zbog ostavljanja pojedinih informacija na društvenim mrežama
Jedna od mogućnosti društvenih mreža poput Twittera su geolokacijske usluge, tj. da uređaj s kojeg šaljete svoje statusne poruke uz svaku 'prilijepi' oznaku o vašoj trenutnoj lokaciji.

Trenutna pozicija određene osobe možda je zanimljiva nekom od vaših 'sljedbenika', no može biti zanimljiva i potencijalnim provalnicima koji praćenjem upravo vašeg računa na društvenim mrežama u svakom trenu znaju kada ste ostavili svoj dom bez nadzora.

Pleaserobme.com ustvari je pretraživač sadržaja s društvene mreže Twitter koji koristi društvenu geolokacijsku igru Foursquare da bi na svojoj početnoj stranici prikazao poruke osoba koje su napustile kuću ili stan. Svakog takvog korisnika Pleaserobme.com prikazuje kao 'novu priliku' provalnicima.

Koliko znamo, kod nas još nije zabilježen slučaj da je nečiji dom bio pokraden nakon što je osoba ostavila takvu statusnu poruku na društvenim mrežama, no u ostatku svijeta zabilježeno ih je podosta.

Pleaserobme.com
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost




FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptySub Feb 20, 2010 10:01 am

Facebook smatram korisnim

Preko njega sam stupio u kontakt sa ljudima sa kojima sam odavno pogubio veze, i tu pre svega mislim na ljude sa kojima sam išao u školu. Dobro je mesto i da se ostane u toku sa dešavanjima u široj familiji. Lično ga (zlo)upotrebljavam i za reklamu Internet radija koji imam, i tu se negde moje druženje na Facebook-u završava. Može da me povuče nečiji duhoviti komentar na nekoj od grupa čiji sam član, pa ostavim komentar-dva, ali to je uglavnom to.

Facebook smatram beskorisnim i opasnim

Ne vidim nikakvu svrhu dopisivanja ili chata na Facebooku, pogotovo što se aplikacije neprestano koče, a sve to može da se obavi putem klasičnog e-maila ili nekog od instant messengera, ili putem privatnih poruka na nekom forumu, itd, itd... To još i pomozi Bože, ali igrice na FB-u smatram izuzetno opasnim i duboko sam ubeđen da se radi na svesnom degenerisanju svetske populacije. Slobodno me optužite za sklonost ka teorijama zavere, ali je meni nenormalno da ljudi tako masovno i sa takvom predanošću igraju igrice koje postoje na FB-u. Moram prvo da se ogradim i da kažem da igranje igrica ne smatram negativom pojavom, naprotiv, često nam pomognu da na tren zaboravimo probleme, skrenemo misli, dovedemo se u red, istresemo negativnu energiju, itd... Ali tolika asocijalizacija kao što su farme & ostalo??? Tvorci tih igara vrlo svesno ljude vezuju uz monitor: stekni privid da si koristan (pa kao nešto sadiš, uzgajaš, razvijaš), udruži se sa drugima pa razmenjujte sirovine, novac, šta-god-već, ali moraš biti stalno prisutan jer će ti se krava razboleti, krompir će ti napasti zlatica, seno će ti se zapaliti... Karikiram, jer zapravo i ne znam tačno kakve su sve obaveze u tim igricama, ali znam da sam prečesto čuo rečenicu: ej, čekaj bre, moram da požurim na net, treba na farmi da uradim to i to. A nije samo farma... Ima tu i pravljenja virtuelnih stanova, porodica, i čega sve ne... Jednom rečju: destruktivno.

Mislim da sam iscrpno odgovorio na postavljeno pitanje. :D
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptySub Feb 20, 2010 10:20 am

Cyber ::
. Ali tolika asocijalizacija kao što su farme & ostalo??? Tvorci tih igara vrlo svesno ljude vezuju uz monitor: stekni privid da si koristan (pa kao nešto sadiš, uzgajaš, razvijaš), udruži se sa drugima pa razmenjujte sirovine, novac, šta-god-već, ali moraš biti stalno prisutan jer će ti se krava razboleti, krompir će ti napasti zlatica, seno će ti se zapaliti... Karikiram, jer zapravo i ne znam tačno kakve su sve obaveze u tim igricama, ali znam da sam prečesto čuo rečenicu: ej, čekaj bre, moram da požurim na net, treba na farmi da uradim to i to. A nije samo farma... Ima tu i pravljenja virtuelnih stanova, porodica, i čega sve ne... Jednom rečju: destruktivno.

Mislim da sam iscrpno odgovorio na postavljeno pitanje. :D

Ja razumem da to rade deca -i moj to radi . Ali da ODRASLI LJUDI rade isto to ???? Koji stepen inteligencije trebaš imati , da ti tako nešto ispunjava dan ?
Pa svako normalan za tri dana ukapira da se vezuje za glupost , i da mu neka "Farma "raspodeljuje slobodno vreme .
To nije neka strateška igra gde je potreban ipak neki stepen inteligencije -to je maltretiranje samog sebe.U "strategijama" bar nešto naučiš o istoriji, ili sličnim stvarima -ali te to ne vezuje, igraš kada hoćeš.
Ceo koncept jeste zasnovan na "veži što više ljudi za Facebook" , jer jedna igrica vuče drugu :ako je "Farma" dosadila , tu je "Srećno ostrvo" , "Ostrvski raj" ,"Akvarijum" ,"Seoski život" "YO Ville" -sve na isti kalup.
I tako se lepo utroši par sati dnevno u beljenju u monitor-sam sa sobom .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptySub Feb 20, 2010 10:30 am

Da se razumemo, nemam ja ništa protiv višesatnog igranja kompjuterskih igrica (sve dok to ne pređe u zavisnost), ali kada ih čovek igra svojevoljno i u vreme koje sam sebi odredi. Ali na igricama na FB-u se upravo radi na stvaranju zavisnosti i na krojenju tuđeg slobodnog vremena. Kršenja osnovnih ljudskih prava na slobodu izbora. Mada, svako ima izbor da ne igra te igrice...
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptySub Feb 20, 2010 10:51 am

Cyber ::
Da se razumemo, nemam ja ništa protiv višesatnog igranja kompjuterskih igrica (sve dok to ne pređe u zavisnost), ali kada ih čovek igra svojevoljno i u vreme koje sam sebi odredi. Ali na igricama na FB-u se upravo radi na stvaranju zavisnosti i na krojenju tuđeg slobodnog vremena. Kršenja osnovnih ljudskih prava na slobodu izbora. Mada, svako ima izbor da ne igra te igrice...

Igrice nisu tako strasne, koliko moze forum da te ponese i navede da zivis u tom svetu i mesas realnost i net..Ima ljudi koji dobri deo dana budu na forumu i dozivljavaju to kao stvarnost, cak se nerviraju i sve shvataju ozbiljno..Moram priznati da sam bila na dobrom putu da zalutam, mesala sam forum s realnoscu...hvatala sebe kako razmisljam o ovom svetu i dok sam na poslu..ove sam ljude dozivljavala kao stvarne, kao jedine prave prijatelje a zapostavila sam prijateljice, drugarice i povlacila se iz realnog sveta samo da bih ovde kucala...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptySub Feb 20, 2010 11:24 am

Oci-ANDJELA^Z ::
[..Ima ljudi koji dobri deo dana budu na forumu i dozivljavaju to kao stvarnost, cak se nerviraju i sve shvataju ozbiljno..Moram priznati da sam bila na dobrom putu da zalutam, mesala sam forum s realnoscu...hvatala sebe kako razmisljam o ovom svetu i dok sam na poslu..ove sam ljude dozivljavala kao stvarne, kao jedine prave prijatelje a zapostavila sam prijateljice, drugarice i povlacila se iz realnog sveta samo da bih ovde kucala...

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 111827 pa baš ti ne spadaš u osobe sa "dvostrukom ličnošću" -jedna na forumu , druga u stvarnosti .
Svi smo mi stvarni ljudi -i samo od nas zavisi da li se sretnemo i u životu . A mnogi i jesmo. Nismo ostali samo "nickovi" sa foruma .










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptySub Feb 20, 2010 12:48 pm

Danubius ::
anja007 ::



Isto tako ne mogu da trazim niti da teram bilo koga ( a bilo bi i malo glupo) da se dopisuje samo samnom.Pa bre nismo u kinder -gartenu.Mislim dani ti si mi delovao jako ambiciozno kao covek i modernih shvatanja a sada ispade pafff...


Ne razumes -Ja to shvatam ovako :ako pričaš samnom , onda pričaš samo samnom .Ako me puštaš da čekam dok ti tamo sa drugima -znači, ne poštuješ me, ni kao sagovornika ni kao osobu. Ja ne volim da čekam niti da budem na 2-3 mestu. Nije problem, čim primetim tako nešto, lepo se kulturno izvinim i prekinem razgovor .Isto tako, ako sam u razgovoru sa nekim drugim, a neko uleti, ne ostavljam ga da čeka i ne prekidam odmah čim je naišao neko zanimljiviji , nego završim razgovor , pozdravim se i onda nastavim sa nekim drugim.
Jednostavno ne volim razgovore odjednom na više strana . Meni to izgleda kao da sa nekim izadješ negde -a onda taj neko dobacuje drugima , priča sa ljudima za drugim stolovima iako mu ti sediš preko puta i ako je sa tobom došao .
No to je ionako sve davna prošlost .Zato i volim MSN -razgovor 1:1 , vidiš i čuješ i nema zabune . Dakle, nije u pitanju sujeta ili posedovanje-samo elementarno poštovanje sagovornika.

Tek sada videh odgovor izvinjavam se.

Nije tako Dani, mora da te ubedim u suprotno.Mislim bilo bi da smo tajni ljubavnici pa sad ovaj drugi oce ovog prvog samo za sebe, ajde do nekle ja bih zene opravdala ali mnoge ni to bas ne vole..

Ja pisem recimo sa kijarom, sa danijem , sa nekom drugom drugaricom, u isto vreme , naprimer, i ne mogu sada praviti raliku izmedju njih odnosno vas jel bi to bilo jako sebicno od mene.
Nema to veze da li moja drugarica pise u isto vreme sa nekim sa kime ja ne govorim, ali isto tako me ne zanima da li se taj moj drug ili prijatelj ne slaze sa ovim il onim to je njihovo i za mene ste svi dragi.
Ali ne mogu sada da ocekujem od tebe ili bilo koga drugog da razjuri sve i posveti se samo meni.Bilo bi sa moje strane sebicno zar ne?

Ne moras se ljutiti na samo svoju , jel to ne znaci da joj nisi dobar sagovornik, vec mozda zena nije htela da te povredi pa ti nije rekla sa kime kucka.
Ne zelim ni ja nikoga da vredjam ali brate, nismo deca neka se dopisuje ko sa kime voli i hoce , ne mogu ja niti bilo ko od nas to zabraniti.Mislim bilo bi nerealno od sviju nas zato sto smo ozbiljni ljudi.

to ti je isto kao u zivotu kad pricam sa drugaricom a onda dodje jos neko drustvo i krenem da pricam sa svima njima.To se samo zove drustvenost a ne nekultura ili neznam sta vec.Nekulturno bi bilo da se onom trecem ne javis zato jel pricas samnom sa sajom i pajom.


Nadam se da si me razumeo sta sam htela reci...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptySub Feb 20, 2010 1:25 pm

anja007 ::


Nadam se da si me razumeo sta sam htela reci...
Naravno...no to je stvar temperamenta ili da kažem "odnosa"
Recimo da sam mislio na nekoga sa kim sam u "emitovnom" odnosu . Ako pričas samnom -onda to ne radiš sa još dvoje-odjednom. Postoji valjda apsolutni prioritet?
Postavimo to ovako : muž hoće da priča sa tobom, a ti si u velikoj priči . Sigurno da mu nećeš reći-e sačekaj, pričam sa.....nego ćeš se lepo oprostiti od sagovornika, i posvetiti onome ko ti je važniji, zar ne ?
A možda je nešto i u navici -davno su prošla vremena kada me zabavljalo da vidim koliko sam brz i mogu li Trillianom da pričam na sto mesta odjednom .
Danas bi me nerviralo da pratim više od jednog prozora . Jednostavno ,redje razgovaram, ali onda ne čekam ni boga -nervira me da čekam po 5 minuta , ako vidim da poruke idu nekom drugom .Onda mi je prva pomisao -pa pričaj tamo sestro , ako ti je bitnije . Verovatno sam prestar za z....nje tog tipa.










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptySub Feb 20, 2010 8:35 pm

Ako pricam s jednom osobom,drugoj se izvinim i kazem da sam u prici i da saceka ,tako ocekujem da ni mene neko ne drzi reda radi,vec da mi kaze,mada uvijek imam obicaj pitati da li je neko slobodan.Ne mogu da pricam na dva prozora,jednostavno,zamjenim tekst i krivo saljem a to nekad moze da bude i neugodno i smijesno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptySub Feb 20, 2010 9:10 pm

Astra ::
Ako pricam s jednom osobom,drugoj se izvinim i kazem da sam u prici i da saceka ,tako ocekujem da ni mene neko ne drzi reda radi,vec da mi kaze,mada uvijek imam obicaj pitati da li je neko slobodan.Ne mogu da pricam na dva prozora,jednostavno,zamjenim tekst i krivo saljem a to nekad moze da bude i neugodno i smijesno.

Izgleda da je to generacijska stvar -nismo imali tu tehnologiju u detinjstvu i mladosti , sem telefona , tako da smo navikli da razgovaramo. a ne chatujemo.
No upravo ono što kažeš-kada pričam na dva prozora to me dekocentriše , i osećam se glupo.
Ne osudjujem one što to rade , ali kao i u svemu , ne mogu se dve stvari raditi odjednom -jedna neće ispasti dobro .










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptySub Feb 20, 2010 9:26 pm

Danubius ::
Cyber ::
. Ali tolika asocijalizacija kao što su farme & ostalo??? Tvorci tih igara vrlo svesno ljude vezuju uz monitor: stekni privid da si koristan (pa kao nešto sadiš, uzgajaš, razvijaš), udruži se sa drugima pa razmenjujte sirovine, novac, šta-god-već, ali moraš biti stalno prisutan jer će ti se krava razboleti, krompir će ti napasti zlatica, seno će ti se zapaliti... Karikiram, jer zapravo i ne znam tačno kakve su sve obaveze u tim igricama, ali znam da sam prečesto čuo rečenicu: ej, čekaj bre, moram da požurim na net, treba na farmi da uradim to i to. A nije samo farma... Ima tu i pravljenja virtuelnih stanova, porodica, i čega sve ne... Jednom rečju: destruktivno.

Mislim da sam iscrpno odgovorio na postavljeno pitanje. :D

Ja razumem da to rade deca -i moj to radi . Ali da ODRASLI LJUDI rade isto to ???? Koji stepen inteligencije trebaš imati , da ti tako nešto ispunjava dan ?
Pa svako normalan za tri dana ukapira da se vezuje za glupost , i da mu neka "Farma "raspodeljuje slobodno vreme .
To nije neka strateška igra gde je potreban ipak neki stepen inteligencije -to je maltretiranje samog sebe.
U "strategijama" bar nešto naučiš o istoriji, ili sličnim stvarima -ali te to ne vezuje, igraš kada hoćeš.
Ceo koncept jeste zasnovan na "veži što više ljudi za Facebook" , jer jedna igrica vuče drugu :ako je "Farma" dosadila , tu je "Srećno ostrvo" , "Ostrvski raj" ,"Akvarijum" ,"Seoski život" "YO Ville" -sve na isti kalup.
I tako se lepo utroši par sati dnevno u beljenju u monitor-sam sa sobom .



Ili sam ja glupa ili ti ne igraš farmu..samo nekoj reći da neko drugi igra umesto tebe,jer nema potrebe za tako nešto.Svakome je dovoljna jedna farma.I još jedan fenomen što si rekao.Sin mi dođe na farmu i pokupi što treba.Niko sa ničije farme ne može ništa da odnese..

btw Farma ti je lepa.. migg










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptySub Feb 20, 2010 10:53 pm

Kijara-brm ::



Ili sam ja glupa ili ti ne igraš farmu..samo nekoj reći da neko drugi igra umesto tebe,jer nema potrebe za tako nešto.Svakome je dovoljna jedna farma.I još jedan fenomen što si rekao.Sin mi dođe na farmu i pokupi što treba.Niko sa ničije farme ne može ništa da odnese..

btw Farma ti je lepa.. migg

Da li ja tebi ličim na nekoga ko igra "Farmu" ? Naravno da je ne igram ja!
I što je ne bi igrao neko drugi ? Mene tako zabole za Fb , a nemam ni šta da krijem , niti da ikome polažem račune -tako da klinjo zna pass. Udje i sebi pošalje šta hoće , i sa moga, i sa njegove sestre , i sa njegovog druga.
(Neke "gifts" ,ako sam dobro zapamtio . )
Šta je tu toliko komplikovano ili nerazumljivo ?










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptySub Feb 20, 2010 10:56 pm

Pazi malenome preko nedelje ja radim farmu.A niko nema svrhe da radi tvoju farmu,od toga nema ništa.Radiš je ti.Jer svakome je dovoljna jedna.I previše.Nećeš da priznaš,jer mi smo glupi što igramo.Igraš je i ti Nećeš da priznaš..Koliko je muškaraca igra pa šta.Samo ti nećeš da kažeš jer uvek želiš da kontriraš....Toliko..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptySub Feb 20, 2010 11:08 pm

Kijara-brm ::
Pazi malenome preko nedelje ja radim farmu.A niko nema svrhe da radi tvoju farmu,od toga nema ništa.Radiš je ti.Jer svakome je dovoljna jedna.I previše.Nećeš da priznaš,jer mi smo glupi što igramo.Igraš je i ti Nećeš da priznaš..Koliko je muškaraca igra pa šta.Samo ti nećeš da kažeš jer uvek želiš da kontriraš....Toliko..

Ne radim je ja , niti bi mi to ikada palo na pamet .

I ti ih radis vise -tačno ? Šta se onda isčudjavaš kao da je to bog zna šta , dati nekome pass, i da neko radi više farmi ?

U životu nisam reči napisao na Fb ili poslao išta -sve što sam ikada tamo uradio je da "primim prijatelje" i to je sve . Nije nam svima FB sredina sveta, niti svi tamo primaju poštu, čatuju , i vise pola dana.
A ti veruj šta hoćeš , od volje ti .










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptySub Feb 20, 2010 11:18 pm

Naravno da verujem u ono što mislim.Da ne bi možda radila još nečiju..I ovo mi je previše...
Ne znam šta je tebi f b,ali iz proloženih priča koje si napričao.I čije pasove imaš izgleda da je tebi preokupacija f b...A nama ostalima najmanje. migg

Ti si video ko se zeleni,da se može pričati sa isključenim četom..hehe..I opet nisi tu u pravu,a toliko visiš tamo..Eto nekima jei džaba i to.. cherry










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptySub Feb 20, 2010 11:39 pm

Kijara-brm ::
Naravno da verujem u ono što mislim.Da ne bi možda radila još nečiju..I ovo mi je previše...
Ne znam šta je tebi f b,ali iz proloženih priča koje si napričao.I čije pasove imaš izgleda da je tebi preokupacija f b...A nama ostalima najmanje. migg

Ti si video ko se zeleni,da se može pričati sa isključenim četom..hehe..I opet nisi tu u pravu,a toliko visiš tamo..Eto nekima jei džaba i to.. cherry

Ko me zatekne tamo da sam više od 5 minuta -vodim ga na večeru . Vidim ko se zeleni -jer imam oči, a i pred nosom mi je. A tebi je džaba pričati , izgleda...
No ako baš hoćeš -ti se vrlo često zeleniš , a i farmom se hvališ , treba vremena da se to uradi , zar ne ? I šta je zaključak, mislim , logičan ?
No svačija lična stvar, i ne nameravam da se dalje nadovezujem .

Čitao sam juče da se smatra da je FB pedofilski raj , i da se upozoravaju roditelji da obrate pažnju na to . Nije to uopšte preterano, svako dete ga ima.










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptySub Feb 20, 2010 11:46 pm

Ne možeš me videti,jer kad radim Mihaelovu farmu i svoju čet je isključen.U stvari uvek je isključen...sad sam ga uključila i vidi koga mačka dovukla tamo.Tebe.. FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 902410










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptySub Feb 20, 2010 11:55 pm

A da se vas dvoje izbrisete iz liste prijatelja,bice vam zivot mnogo mirniji,a i nema onda ni sivo ni zeleno ni ko sta sije i sta sadi.
Ja providure obrisem i mirna sam,nema pitanja!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptyNed Feb 21, 2010 12:02 am

Ne bi bilo zanimljivo.Već jesmo dva puta... 55555 ..Ništa novo..Ne bi imali o čemu polemisati.. Koja god da je tema Dany će uvek kontrirati..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptyNed Feb 21, 2010 1:35 am

Kijara-brm ::
Ne možeš me videti,jer kad radim Mihaelovu farmu i svoju čet je isključen.U stvari uvek je isključen...sad sam ga uključila i vidi koga mačka dovukla tamo.Tebe.. FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 902410

Zaista ne znam kojim jezikom da ti kažem -NISAM TO JA ! FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 900975 FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 73257










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptyNed Feb 21, 2010 1:40 am

:mala ljulja: Laku noć šefe..I onaj ko šalje giftove,sa tvoga f b..neka nauči,a ne da mi pošalje samo zahvalnicu... migg

Naučiše ti to... :maše1:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptyNed Feb 21, 2010 3:19 pm

Uuuuhuuuu, odkad nisam videla svoju farmu..dobro me podsetiste.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptyNed Feb 21, 2010 3:35 pm

Sanjalica ::
Uuuuhuuuu, odkad nisam videla svoju farmu..dobro me podsetiste.
hehehe....tamo je sada samo sušna ledina i životinski leševi FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 279207










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptyNed Feb 21, 2010 3:54 pm

...i pokvarenog mleka i mirisljiva jaja,...i pokislo cvece.....i bastovan nije bas nesto zivahan FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 279207
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptyČet Mar 04, 2010 12:53 pm

Kad nisam pao sa stolice !
Otvorim klinčev Fejs kad ono -čovek je u vezi !I piše ime devojčice , hehehehe

Ne bio lenj-pa kliknem na njen Fejs (izvesna Sara ) I kod nje piše-u vezi sa klinjom. Dakle, snajka .....
Još i poznajem "priju" ,,,,mislim, baš dobro "poznajem" FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 162427
Balavurdija ....oni su u "vezi" FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 279207 Mene niko nije obavestio.










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptyČet Mar 04, 2010 1:08 pm

Danubius ::
Kad nisam pao sa stolice !
Otvorim klinčev Fejs kad ono -čovek je u vezi !I piše ime devojčice , hehehehe

Ne bio lenj-pa kliknem na njen Fejs (izvesna Sara ) I kod nje piše-u vezi sa klinjom. Dakle, snajka .....
Još i poznajem "priju" ,,,,mislim, baš dobro "poznajem" FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 162427
Balavurdija ....oni su u "vezi" FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 279207 Mene niko nije obavestio.

Pa zato postoji fejs,pa se sam informišeš. FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 831964 Odma saznaš sve.Ima i ovde u Rusiji,nešto slično kao FB,samo se zove vkontakte. FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 831964
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptyČet Mar 04, 2010 1:22 pm

Danubius ::
Kad nisam pao sa stolice !
Otvorim klinčev Fejs kad ono -čovek je u vezi !I piše ime devojčice , hehehehe

Ne bio lenj-pa kliknem na njen Fejs (izvesna Sara ) I kod nje piše-u vezi sa klinjom. Dakle, snajka .....
Još i poznajem "priju" ,,,,mislim, baš dobro "poznajem" FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 162427
Balavurdija ....oni su u "vezi" FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 279207 Mene niko nije obavestio.

Jaka šteta što ti ne znaš... FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 57196 ..Nisi ti video mnogo toga.Bi te pokočilo.. FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 693924










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptyČet Mar 04, 2010 9:50 pm

Čim je FB postao aktuelan, otvorila sam profil. Trudim se ispratiti sve što je u trendu, jer sam deo net sveta odavno. Raspoređujem se kako meni odgovara, a baš me zabole leva patika šta ko misli o tome. Poštujem svačije pravo izbora, u moj se, ionako, niko ne može mešati.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptyČet Mar 04, 2010 9:55 pm

Kijara-brm ::


Jaka šteta što ti ne znaš... FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 57196 ..Nisi ti video mnogo toga.Bi te pokočilo.. FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 693924
Zato se ti razumeš u to FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 162427










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptyČet Mar 04, 2010 10:03 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::


Jaka šteta što ti ne znaš... FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 57196 ..Nisi ti video mnogo toga.Bi te pokočilo.. FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 693924
Zato se ti razumeš u to FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 162427
Ne znam na šta si ti mislio..Nego šta sam videla znaš ti već gde....hahahhaha..Trebala sam upasti umesto maloga u tu grupu.TATA TI JE PRIJATELJ,MAJMUNE JEDAN..A tek ostalo da si video..To kad otvaram giftove(šlogiram se ja)....hehehhehe..Što smo ti i ja na tapeti kod te dece.Aj što ti..tebe znaju,nego mene ne poznaju.Hm..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptyPon Mar 08, 2010 3:24 pm

jedna zaista luda grupa

Ako
nas se skupi više nego što nas ima, onda neko među nama nije naš





I.T will nach Hause telefonieren,hahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptyPon Mar 08, 2010 3:34 pm

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 693924 ..A tek što cojle ima grupe i sonia..Ja sam pala.. FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 687235

Ebaću te kad tada i ostalo.. FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 687235










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptyPon Mar 08, 2010 3:50 pm

Ja sam član Sonjine "Toponica , istureno odeljenje " kao jedna od "cvećki "
Meni dosta .

Za one koji nisu iz Srbije , Toponica je specijalna bolnica , kako bi narod rekao-ludara . FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 746505

A što nas ima tamo sa Danubius Forumaaaaaaaaa .........










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptyPon Mar 08, 2010 4:25 pm

Pa trebao si prije pojasniti a ne da se kitim cvjecem....heheheh,zato su oni cvjetici onako jarkih boja,pa na sred cela,hahahahahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptyPon Mar 08, 2010 8:05 pm

Sremska Kamenica: Silovao ženu posle kontakta na "Fejsbuku"



Beta | 08. 03. 2010. - 19:03h
| Komentara: 10




Novosadska
policija uhapsila je Milana M. (24) iz Vrbasa, osumnjičenog za
silovanje M.V. (31) iz Sremske Kamenice i upozorila Novosađanke da budu
oprezne u komunikaciji preko društvene internet mreže "Fejsbuk".
Policija
je u saopštenju navela da je Milan M. pošto je M.V. odbila da ima
seksualni odnos sa njim, oštećenu pretukao, potom je silovao i pobegao,
ali ga je policija uhvatila i on će uz krivičnu prijavu biti sproveden
istražnom sudiji.
Slučaj se dogodio 4. marta uveče, nakon što je po prethodnom
dogovoru preko "Fejsbuka" da se vide i da popiju piće, Milan M. došao u
kuću oštećene.
"Upozoravamo sugrađanke na dodatnu opreznost prilikom
komunikacije posredstvom 'Fejsbuka', zbog mogućnosti da stupe u kontakt
sa osobama koje to mogu da zloupotrebe i tako postanu žrtve krivičnih
dela", navodi se u saopštenju.
Policija je medijima dostavila i fotografiju Milana M. i
zamolila sugrađanke koje su bile žrtve takvih napada da se, ukoliko
prepoznaju osumnjičenog, jave na telefone 021-488-4138 i 064-892-4055.

Žene , u pamet se............... FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 56516










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptyPon Mar 08, 2010 8:32 pm

Ja se ne bojim,samo sam primila Marka Markovica,od nepoznatih,hahahahaha.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptyPon Mar 08, 2010 8:39 pm

Kijara-brm ::
FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 693924 ..A tek što cojle ima grupe i sonia..Ja sam pala.. FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 687235

Ebaću te kad tada i ostalo.. FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 687235


FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 537239










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptyPon Mar 08, 2010 8:40 pm

Danubius ::
Ja sam član Sonjine "Toponica , istureno odeljenje " kao jedna od "cvećki "
Meni dosta .

Za one koji nisu iz Srbije , Toponica je specijalna bolnica , kako bi narod rekao-ludara . FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 746505

A što nas ima tamo sa Danubius Forumaaaaaaaaa .........


FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 217767 FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 893675










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptyPon Mar 08, 2010 9:01 pm

sonia ::
Danubius ::
Ja sam član Sonjine "Toponica , istureno odeljenje " kao jedna od "cvećki "
Meni dosta .

Za one koji nisu iz Srbije , Toponica je specijalna bolnica , kako bi narod rekao-ludara . FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 746505

A što nas ima tamo sa Danubius Forumaaaaaaaaa .........


FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 217767 FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 893675
Stigla glavna sestra , čuvajte se Sad će da nas *faća po forumu i trpa u "istureno odeljenje" FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 563199 FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 623670










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptyPon Mar 08, 2010 9:03 pm

Daje se besplatno.....mislim u to istureno odeljenje

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 13628745
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptyPon Mar 08, 2010 9:04 pm

[quote="Danubius
FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 217767 FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 893675[/quote]
Stigla glavna sestra , čuvajte se Sad će da nas *faća po forumu i trpa u "istureno odeljenje" FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 563199 FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 623670[/quote]



Aa, ne, nishta prisilno nema , samo dobrovoljno FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 693924










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptyPon Mar 08, 2010 9:09 pm

Danubius ::




Novosadska
policija uhapsila je Milana M. (24) iz Vrbasa, osumnjičenog za
silovanje M.V. (31) iz Sremske Kamenice i upozorila Novosađanke da budu
oprezne...
Žene , u pamet se............... FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 56516

Vrbas ... Apatin ... Sombor spite a upozoravaju Novosađanke!? 55555











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptyPon Mar 08, 2010 9:37 pm

Danubius ::
Ja sam član Sonjine "Toponica , istureno odeljenje " kao jedna od "cvećki "
Meni dosta .

Za one koji nisu iz Srbije , Toponica je specijalna bolnica , kako bi narod rekao-ludara . FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 746505

A što nas ima tamo sa Danubius Forumaaaaaaaaa .........

Pa i ja sam samo u toj grupi.No gde bi drugde ovakva prispela.. FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 746505










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptyPon Mar 08, 2010 9:38 pm

cojle ::


Vrbas ... Apatin ... Sombor spite a upozoravaju Novosađanke!? 55555

Nije ovde mesto , ali objasniću ti....Vrbas je koloniziran Crnogorcima (izvinjavam se zbog komentra , ali istina je ) i to neke posebne "fele" , prilično su "divlji "i zatvoreni , tako da ih Somborci i Apatinci , čak i Crnogorci iz obližnjeg Lovćenca zaobilaze u širokom luku zbog toga . Tamo vlada sistem divlji zapad -"stranac" u gradu ? Prebij ga . Nema onoga kao u drugim mestima, da omladina izlazi u susedni grad na igranku , pa ima i devojku iz tog mesta .
Novi Sad je ipak grad , multietnička sredina ,i mnogo šire otvorena, lakše se sklapaju poznanstva , i nije ništa neuobičajeno da Novosadjanka ima dečka iz nekog drugog mesta. Kod Vrbašana se to završi sa onim "nije od našijeh" , a kao što rekoh...nisu baš puno ni zainteresovani za išta što se dešava van njihovog "sela" .Tako su i žene vaspitane ,tako da nisu u opasnosti od pošasti interneta -žena ima da gleda svoje ženske poslove , svoje dvorište , kakav internet -a može se družiti samo sa "svojima" .
Pola u šali -ali ima puno istine u ovome, veruj . Ima takvih mesta u Vojvodini , još dosta, gde je svet stao 1945 .










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptyUto Mar 09, 2010 8:08 pm

Ispovest majke iz Niša čiju je ćerku uznemiravao manijak

Pedofil vreba devojčice na „Fejsbuku“







Majka
četrnaestogodišnje devojčice iz Niša Marija N. najavila je da će
podneti krivičnu prijavu protiv dvadesetpetogodišnjeg muškarca, iz
mesta u okolini Jagodine, koji je s njenom kćerkom kontaktirao preko
„Fejsbuka“ i potom je danima uznemiravao bludnim i pretećim porukama.
FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 19740_1009-fejsbuk-foto-k-kamenov_fRoditelji devojčice i poruka koju joj je poslao pedofil





FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 19739_1008-fejsbuk-foto-k-kamenov_hs
Devojčica je zbog pretrpljenog stresa i straha morala da zatraži pomoć
psihijatra. Roditelji su uz pomoć policije, ali i uz dosta lukavstva,
glumeći prave detektive, uspeli na kraju da otkriju pravi identitet
pedofila koji je uznemiravao njihovu ćerku i kome to, po svemu sudeći,
nije prvi put.
- To što nam se dogodilo je prava noćna mora i trebalo bi da bude
upozorenje za sve roditelje. Sve je počelo početkom januara ove godine
kada je ćerka na svom „Fejsbuk“ profilu dobila poziv, navodno od
devojčice Jovane M., koja je rekla da ima 16 godina, da postanu
prijatelji, ne sluteći da se iza lažnog profila zapravo krije odrastao
muškarac - počinje ispovest Marija.

Ona objašnjava da u tom periodu nisu imali internet, pa je
devojčica drugarici iz škole dala šifru da uđe na njen profil i pogleda
ima li novih poruka.
- Kada joj je drugarica rekla da ima poziv za prijateljstvo od izvesne
Jovane, ona je pomislila da se radi o jednoj njenoj drugarici koja je
po grubom opisu odgovarala devojčici sa slike, pa joj je rekla da
prihvati poziv. Jovana joj je zatražila i kontakt telefon. Za maler,
moja kćerka je svoj stari broj telefona izgubila pre nekoliko meseci,
pa je pomislila da drugarica nema novi broj i poslala joj ga je - kaže
Marija.










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptyUto Mar 09, 2010 8:22 pm

Koje je rešenje da se tako nešto spreči? Ukinuti fejsbuk? Što baš on? Kao, nema drugih načina da se tako nešto desi? Roditeljska je obaveza da dete upozorava na sve moguće opasnosti koje ga mogu snaći u životu (pa i na netu), moraju pronaći pravi način za komunikaciju sa svojom decom, dakle, izgraditi autoritet i steći međusobno poverenje.
A mož' i po onom talibanskom: "nema neta!" (kao ne može od drugarice!)

p.s. Danubius, šta je tvoj predlog? Volela bih da pročitam komentare ako se tema postavlja na način copy/paste.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptySre Mar 10, 2010 3:58 pm

determinanta ::


p.s. Danubius, šta je tvoj predlog? Volela bih da pročitam komentare ako se tema postavlja na način copy/paste.

Copy-paste ja koristim nekada kao uvod u temu ako je članak zanimljiv ili ako je aktuelan -a u vezi teme . Tako ću staviti i nastavak .od danas .
Moj predlog je ono što ja radim -neupadljivo praćenje šta dete radi na netu . Ako zna da ga kontrolišeš -onda će da ulazi na drugom mestu .Ovako ja jednom nedeljno malo pročešljam sve sa "recover "programima , od istorije, do maila i izbrisanih stvari .Za sada nisam našao ama baš ništa zabrinjavajuće , moj je još detinjast i više se muva oko igrica i Fb nego oko sajtova koji nisu za njega . Na FB , msn i skype poznajem sve , sve su to deca iz škole, sa fudbala ili komšiluka .



Evo i teksta -opširnije od juče :

Ispovest majke iz niša čiju je ćerku uznemiravao manijak

Pedofil vreba devojčice na „Fejsbuku“



Branko Janačković | 10. 03. 2010. - 00:02h
| Foto: K. Kamenov | Komentara: 422




Majka
četrnaestogodišnje devojčice iz Niša Marija N. najavila je da će
podneti krivičnu prijavu protiv dvadesetpetogodišnjeg muškarca, iz
mesta u okolini Jagodine, koji je s njenom kćerkom kontaktirao preko
„Fejsbuka“ i potom je danima uznemiravao bludnim i pretećim porukama.
FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 19740_1009-fejsbuk-foto-k-kamenov_fRoditelji devojčice i poruka koju joj je poslao pedofil





FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 19739_1008-fejsbuk-foto-k-kamenov_hs
Devojčica je zbog pretrpljenog stresa i straha morala da zatraži pomoć
psihijatra. Roditelji su uz pomoć policije, ali i uz dosta lukavstva,
glumeći prave detektive, uspeli na kraju da otkriju pravi identitet
pedofila koji je uznemiravao njihovu ćerku i kome to, po svemu sudeći,
nije prvi put.
- To što nam se dogodilo je prava noćna mora i trebalo bi da bude
upozorenje za sve roditelje. Sve je počelo početkom januara ove godine
kada je ćerka na svom „Fejsbuk“ profilu dobila poziv, navodno od
devojčice Jovane M., koja je rekla da ima 16 godina, da postanu
prijatelji, ne sluteći da se iza lažnog profila zapravo krije odrastao
muškarac - počinje ispovest Marija.

Ona objašnjava da u tom periodu nisu imali internet, pa je
devojčica drugarici iz škole dala šifru da uđe na njen profil i pogleda
ima li novih poruka.
- Kada joj je drugarica rekla da ima poziv za prijateljstvo od izvesne
Jovane, ona je pomislila da se radi o jednoj njenoj drugarici koja je
po grubom opisu odgovarala devojčici sa slike, pa joj je rekla da
prihvati poziv. Jovana joj je zatražila i kontakt telefon. Za maler,
moja kćerka je svoj stari broj telefona izgubila pre nekoliko meseci,
pa je pomislila da drugarica nema novi broj i poslala joj ga je - kaže
Marija.






Prema njenim rečima, u međuvremenu su kod kuće dobili internet, pa
je ćerka videla da to nije njena drugarica, ali još ništa nije
posumnjala. A onda su od „Jovane“ usledila pitanja „jesi li nevina“,
„jesi li Romkinja“, što je M. Đ. zbunilo i uznemirilo.
- „Jovana“ je 18. januara počela da je zove na mobilni telefon
neprekidno. Ćerka se nije javljala u školi, pa je morala da isključi i
zvono. Pozivi su se nastavili, iako je poslala poruku da je više ne
uznemirava. Tog dana ju je razredna dopratila iz škole jer se mnogo
uplašila. U početku je još mislila da se radi o devojčici, a onda se
manijak razotkrio. Počela je da dobija bludne poruke i razne gadosti,
od kojih mi je pripala muka kada sam pročitala. Nije prestajao da zove
ni kada sam se ja javila na telefon i zapretila mu da to više ne čini.
Ćerka je postala strašno uplašena i uznemirena, tako da smo na kraju
zatražili pomoć psihijatra. Kada je 22. januara dete dobilo još jednu
ogavnu poruku, obratili smo se policiji i zatražili pomoć - priča
Marija.

Ona navodi da je policija je došla do brojeva telefona još
dve devojčice s kojima je isti muškarac kontaktirao. Jedna devojčica,
koja se našla sa njim i s kojom nije više kontaktirao kada ga je
odbila, dala je njegovo ime i opis.
- Policija je među prijateljima „Jovane M.“ na „Fejsbuku“ pronašla
muškarca koji imenom i izgledom odgovara opisu te devojke. On je na
lažni profil devojčice Jovane, za koji je upotrebio slike skinute sa
nečijeg identiteta, uvrstio i svoj pravi profil. Ali još nismo znali
odakle je. Onda smo suprug i ja napravili lažni profil s izmišljenim
imenom tinejdžerke i lažnim slikama i ponudili smo tom muškarcu da
postanemo prijatelji. Posle sedam dana je prihvatio poziv za
prijateljstvo, tako da smo mogli da uđemo u njegov profil. Tada smo
našli njegove porodične slike na profilu i saznali odakle je, da je
visokoobrazovan, kako mu se zovu roditelji...


Preko imenika sam našla telefon njegove majke, pozvala i
predstavila se kao drugarica sa mora kako bih proverila njegov broj
mobilnog telefona. Bio je to broj sa kojeg su stizale one ogavne poruke
i uznemiravanja. Onda smo opet otišli u policiju. Prošle srede je
pozvan u policijsku stanicu na informativni razgovor. Policija nam je
mnogo pomogla u svemu, ali nažalost, zakon je izgleda loš - priča majka
devojčice.

Marija N. navodi da su dobili informaciju da policija ne
može službeno da ga goni „jer nije bilo pretnji po život i da moramo mi
da podnesemo privatnu tužbu za uznemiravanje“.
- Imamo izvode iz poruka koje je slao. Ovo radimo ne samo zbog našeg
deteta, nego da ovakvo maltretiranje ne bi doživela i druga deca.
Roditelji bi morali da uspostave bolji kontakt sa svojom decom, koja se
plaše da im se poveravaju jer se boje da će onda ostati bez interneta -
kaže na kraju Marija.


Mesec dana pakla
Marija kaže da je uznemiravanje trajalo skoro mesec dana i da je
prestalo tek kada mu se devojčica, po savetu psihijatra, usprotivila.
- Dok god je bila u strahu, on je nastavljao sa porukama i pozivima.
Kada mu se jednog dana odlučno suprotstavila, od tada je više ne zove -
kaže Marija.
Osim bludnih poruka, psovki, uvreda, devojčica je tokom jednog
telefonskog poziva dobila i ponudu da se nađe sa pedofilom.




Silovatelju određen pritvor

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 19741_1020-silovatelj-milan-mandic_hsMilan Mandić



Silovatelju s „Fejsbuka“ Milanu Mandiću (24) iz Vrbasa, koji je pre
nekoliko dana obljubio devojku sa kojom se dopisivao preko te društvene
mreže, određen je jednomesečni pritvor.
Mandić je uhapšen istog dana kada ga je M. V. (31) iz Sremske Kamenice
prijavila da ju je 4. marta pretukao, a potom i silovao. Prema podacima
iz istrage, žrtva je Mandića, kojeg je upoznala na „Fejsbuku“, pozvala
na piće u svoju kuću u Sremskoj Kamenici. On je po dolasku pokušao da
je privoli na seks, ali je devojka to odbila, nakon čega su usledili
udarci, a potom i silovanje.
- Nema nikakve sumnje da je devojka brutalno silovana. Na njoj su
vidljive povrede - saznaje „Blic“u policiji, gde su posumnjali da
Mandiću ovo nije prvi put da napastvuje žene.
A. L.










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptySre Mar 10, 2010 10:32 pm

Danubius ::

Silovatelju s „Fejsbuka“ Milanu Mandiću (24) iz Vrbasa, koji je pre
nekoliko dana obljubio devojku sa kojom se dopisivao preko te društvene
mreže, određen je jednomesečni pritvor.
Mandić je uhapšen istog dana kada ga je M. V. (31) iz Sremske Kamenice
prijavila da ju je 4. marta pretukao, a potom i silovao. Prema podacima
iz istrage, žrtva je Mandića, kojeg je upoznala na „Fejsbuku“, pozvala
na piće u svoju kuću u Sremskoj Kamenici.
Mesto i način upoznavanja uopšte nije relevantan za priču. Ovde je bitno krivično delo koje je proizašlo iz naivnosti jedne zrele ženske osobe. Sudeće veće će, iako ne bi smelo, činjenicu da ga je pozvala u svoju kuću, indirektno uzeti kao olakšavajuću okolnost.
Da bi shvatili zašto sam napisala reč indirektno, opisaću način kako se donosi sudska presuda. Recimo da je za ovo delo predviđena kazna od dve do deset godina (ne znam tačno). Kada se završi ceo postupak i kada veće započne glasanje, sudija predsednik veća, saopštava porotnicima kojim dokazima raspolaže sud, visinu i raspon kazne koji se u konkretnom slučaju može obrazložiti da bi presuda opstala (ti i ti dokazi, može se valjano obrazložiti u rasponu od 5 do 8 godina, npr.), a zatim ponaosob pita porotnike koliko oni smatraju da bi optuženog trebalo kazniti. E, tu je ono indirektno, porotnik je već podsvesno registrovao podatak "pozvala ga u svoju kuću" i paf...predlaže kraće kažnjavanje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptySre Mar 10, 2010 10:51 pm

Pa s muzem zivim u istoj kuci,pa ako me siluje ne znaci da ce zato proci nekaznjeno....a porota moze reci pa muz joj je,pa zajedno su godinama....mislim glupo je to tako posmatrati,zlocin je zlocin sa ili bez poziva,mada znam da se smanjuje,na zalost..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptySre Mar 10, 2010 11:04 pm

U pravu si, ali sam htela naglasiti da, ma koliko se trudili, taj subjektivan osećaj se ne može izbeći i on svakako ima uticaj na odlučivanje. I vrlo mi se čini glupim ono u američkom pravnom sistemu kada kažu "ovo ne sme uticati na donošenje vaše odluke". E, pa malo sutra! Čovek, u ovom slučaju porotnik, ni u jednom momentu ne može biti apsolutno objektivan.
Da zamislimo tok razmišljanja porotnika: "Po svim dokazima može mu se izreći 8 godina, ali ipak je ona njega pozvala u kuću, pa ću ja glasati za 7".
Jesam li ja bilo gde napisala da će proći nekažnjeno? Optuženi će biti kažnjen, ali će zbog toga što su čuli, porotnici izreći makar godinu manje, a što i nije malo obzirom da je u pitanju zatvor.

p.s. porotnik nikada ne mora direktno da kaže zbog čega nije izrekao 8.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptyUto Mar 16, 2010 3:24 pm

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 20159_1330910799208_1424134028_941318_3879519_n


FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 57196










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptyČet Mar 18, 2010 10:57 pm

Jednom i ja da se sa zadovoljstvom učlanim u neku facebook grupu :

JEBALI
VAS VASI POPISI SRBA I HRVATA I MUSLIMANA, JA PRAVIM POPIS LJUDI !










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 EmptyČet Mar 18, 2010 11:39 pm

Danubius ::
Jednom i ja da se sa zadovoljstvom učlanim u neku facebook grupu :

JEBALI
VAS VASI POPISI SRBA I HRVATA I MUSLIMANA, JA PRAVIM POPIS LJUDI !

Odavno sam u ovoj grupi,pozvala sam mnoge,ima dobrih komentara ai svakakvih budala....dobra grupa i prilicno brojna.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content





FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 8 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
FACEBOOK i drugi "izlozi" ...
Nazad na vrh 
Strana 8 od 22Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 22  Sledeći
 Similar topics
-
» DNEVNI LISTOVI (Srbija)
» Nekoliko korisnih saveta za "mlade mame"
» TURSKE SERIJE
» Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: INTERNET :: FACEBOOK-
Skoči na: