DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 FACEBOOK i drugi "izlozi" ...

Ići dole 
+62
sonia
Ladyintheblack
ZoxZoja
srculence
Gothic
dusicaa
Bokssha
Lakota
MadamX
Buflon
Čupka
Okano
Nut
Sikret
Zana
Samhain
Jasna_
brunolino
veseljak 79
Najda M.
Draganna
AstrinaKomsinica
LoverBoy
Harite
Smiljan01
hator
popovac
vale
Tea 1
Ivana_258
Aurora Borealis
zirafa
bosankaa
cojle
determinanta
Zvončić
tanja-yucko
slatkicass
Vangelis
dejan
Lily
Carapan
njushkalo_
samo_SVOJA
Xenia
Andjelika
doctorr67
Oci-ANDJELA
Silvy
Paris
SunStorm
Luckasta
Slovenska
Kijara-brm
Crna_ovca
Sanjalica
Storm_z
montoya
Schveca
anja007
Astra
Danubius
66 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 22  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyPon Avg 04, 2008 8:14 pm

First topic message reminder :

Mislim da ne moram objasnjavati sta je sve popularniji FACEBOOK ..Smatrate li ga korisnim sajtom , ili mislite da je to jos jedna od mogucnosti za licnu prezentaciju, stvaranje veza , upoznavanje...Šta mislite o facebooku, da li imate svoju stranicu tamo ?

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 333310 FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Thumb_10










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyPon Jan 25, 2010 4:32 pm

Mrzim kad me pitaju za prijatelja,pitam fino znamo li se,napise mi UPOZNACEMO SE!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyPon Jan 25, 2010 7:26 pm

Crna_ovca ::
Kijara-brm ::
Možda sam joj trebala za farmu. 

Ma jooooook...da joj operes sudove posle rucka smehsmeh
Poslaću joj perilicu poštom,pošto živi u Cro...:)))hehehe..
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyPon Jan 25, 2010 10:22 pm

Sanjalica ::


Treba ti pomoc za pracenje? FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 162427 Samo me nazovi FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 162427
hehehe Šta ti je profesionalna deformacija .. FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 162427
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyPon Jan 25, 2010 10:46 pm

Samo šta bi uvatili?:)))))Ništa:D
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyPon Jan 25, 2010 10:53 pm

Kijara-brm ::
Samo šta bi uvatili?:)))))Ništa:D
Nije baš tako . Nažalost se prečesto "uhvatilo" Dok sam zaista vodio računa o tome , to me je poštedelo mnogiih razočarenja -a mnogim ženama sam i pomogao , da ih ne snadju. No FB je dušu dao za "muljanje" Uvek ima zgodan izgovor , a i opcija za brisanje postavljenih stvari. Pa kada se desi da slučajnošću se postane prijatelj sa nekim ...znam čoveka koji se jako iznenadio kada je video koliko "njegova " "voli ovo ""send kisses" i postavlja spotiće sa sugestivnim tekstovima -nekom drugom. A samo se "dopisivala sa drugaricom iz škole" tamo FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 162427
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyPon Jan 25, 2010 10:57 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::
Samo šta bi uvatili?:)))))Ništa:D
Nije baš tako . Nažalost se prečesto "uhvatilo" Dok sam zaista vodio računa o tome , to me je poštedelo mnogiih razočarenja -a mnogim ženama sam i pomogao , da ih ne snadju. No FB je dušu dao za "muljanje" Uvek ima zgodan izgovor , a i opcija za brisanje postavljenih stvari. Pa kada se desi da slučajnošću se postane prijatelj sa nekim ...znam čoveka koji se jako iznenadio kada je video koliko "njegova " "voli ovo ""send kisses" i postavlja spotiće sa sugestivnim tekstovima -nekom drugom. A samo se "dopisivala sa drugaricom iz škole" tamo FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 162427
Stvarno ga preteruješ.Pa ako će neko nešto kriti ima MSN,koji je sigurniji..No,što ljudi vole da se trpaju u tuđe živote.To mi nije jasno?Šta imaju od toga?I ko smo mi da sudimo bilo kome?Pročitaj podebljanu rečenicu..Mešanje u tuđi život..
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyPon Jan 25, 2010 11:03 pm

Kijara-brm ::

Stvarno ga preteruješ.Pa ako će neko nešto kriti ima MSN,koji je sigurniji..No,što ljudi vole da se trpaju u tuđe živote.To mi nije jasno?Šta imaju od toga?I ko smo mi da sudimo bilo kome?Pročitaj podebljanu rečenicu..Mešanje u tuđi život..
Opet ne čitaš. Radilo se o čoveku i njegovoj ženi -ne misliš da ima ipak pravo da zna gde ona, kada, kako i sa kim? Jer to je i njegov život . Ili mislis da je sasvim u redu da ima jos koju virtuelnu vezu -samo je trebala koristiti MSN , da se ne provali tako lako? 
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyPon Jan 25, 2010 11:07 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::

Stvarno ga preteruješ.Pa ako će neko nešto kriti ima MSN,koji je sigurniji..No,što ljudi vole da se trpaju u tuđe živote.To mi nije jasno?Šta imaju od toga?I ko smo mi da sudimo bilo kome?Pročitaj podebljanu rečenicu..Mešanje u tuđi život..
Opet ne čitaš. Radilo se o čoveku i njegovoj ženi -ne misliš da ima ipak pravo da zna gde ona, kada, kako i sa kim? Jer to je i njegov život . Ili mislis da je sasvim u redu da ima jos koju virtuelnu vezu -samo je trebala koristiti MSN , da se ne provali tako lako? 
Vidiš ne znam.Ne ulazim u tuđi život.Ko koga/šta/gde..Njihov život njihova stvar.Šta god je ko uradio,neka snosi posledice..Zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyUto Jan 26, 2010 2:12 pm

Koliko si kukao za taj F.B..Urekao si ga..Tako ima problema,neće da ga uvek otvori uvek:))
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyUto Jan 26, 2010 2:21 pm

Kijara-brm ::
Koliko si kukao za taj F.B..Urekao si ga..Tako ima problema,neće da ga uvek otvori uvek:))
Nisam kukao , i danas ne vidim svrhu toga , sem onoga sto sam nabrojao . Naravno da koči , ili ne otvara , kad si na još pet mesta odjednom , i još 2000 000 ljudi sede u isto vreme na istom serveru.  Meni kad klinac sedi na FB , "zamrzne" mi forum , a na 1050 mb protoka je . Tražile ste-evo vam ga FB . 










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyUto Jan 26, 2010 2:32 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::
Koliko si kukao za taj F.B..Urekao si ga..Tako ima problema,neće da ga uvek otvori uvek:))
Nisam kukao , i danas ne vidim svrhu toga , sem onoga sto sam nabrojao . Naravno da koči , ili ne otvara , kad si na još pet mesta odjednom , i još 2000 000 ljudi sede u isto vreme na istom serveru.  Meni kad klinac sedi na FB , "zamrzne" mi forum , a na 1050 mb protoka je . Tražile ste-evo vam ga FB . 
Ma ne bre.Uopšte ne otvara farmu.Ali uspela sam da sredim njegovu,i svoju.Samo sam čekala kad će da proradi.Nije je uopšte htelo otvoriti..da koči to s ezna,bio jedan program ili više.No,ja kad sam na farmi,isključim sve.Ok,samo ne forum..;))
Ti si je urekao..Da eto nama-ETO I TEBI:P










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyUto Jan 26, 2010 2:46 pm

Kijara-brm ::

Ti si je urekao..Da eto nama-ETO I TEBI:P
Meni FB i ne treba , otvorim jednom u sto godina . Ako me neko i vidi tamo -to je klinjo , radi ili pljačka moju farmu , šalje nešto sebi , od kuda znam . Tako da....no čujem da ima manijaka koji se grebu da budu "prijatelji" sa slavnim facama .Pri tome konji ne razmišljaju da ko zna ko je otvorio taj profil i ko zna ko piše umesto njih. 










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyUto Jan 26, 2010 2:50 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::

Ti si je urekao..Da eto nama-ETO I TEBI:P
Meni FB i ne treba , otvorim jednom u sto godina . Ako me neko i vidi tamo -to je klinjo , radi ili pljačka moju farmu , šalje nešto sebi , od kuda znam . Tako da....no čujem da ima manijaka koji se grebu da budu "prijatelji" sa slavnim facama .Pri tome konji ne razmišljaju da ko zna ko je otvorio taj profil i ko zna ko piše umesto njih. 
Bože,pa koliko je lažnih profila,poznatih.Otvori primer Aca Lukas,njih 5..Heh,ma koji će mi to..I uglavnom poznate ličnosti retko pišu.Menadžer ili neko umesto njih,daje objave.Znaš kako je to deci.Samo neka imaju poznatoga..neka pljačka..Ja tebi šaljem poklone,on neka uzima i svoje i tvoje:))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyUto Jan 26, 2010 2:57 pm

Kijara-brm ::

Bože,pa koliko je lažnih profila,poznatih.Otvori primer Aca Lukas,njih 5..Heh,ma koji će mi to..I uglavnom poznate ličnosti retko pišu.Menadžer ili neko umesto njih,daje objave.Znaš kako je to deci.Samo neka imaju poznatoga..neka pljačka..Ja tebi šaljem poklone,on neka uzima i svoje i tvoje:))
On je bolestan i lezace do petka . Kod majke nema net . A ja ne znam nista sa tim. Dakle , sta posejes i poberes -to mu je . 










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyUto Jan 26, 2010 3:07 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::

Bože,pa koliko je lažnih profila,poznatih.Otvori primer Aca Lukas,njih 5..Heh,ma koji će mi to..I uglavnom poznate ličnosti retko pišu.Menadžer ili neko umesto njih,daje objave.Znaš kako je to deci.Samo neka imaju poznatoga..neka pljačka..Ja tebi šaljem poklone,on neka uzima i svoje i tvoje:))
On je bolestan i lezace do petka . Kod majke nema net . A ja ne znam nista sa tim. Dakle , sta posejes i poberes -to mu je . 
Rekla sam ,što više stignem,uradim,tako da ima šta da troškari.A već ima:)))Samo neka on ozdravi..Da ne bi još i tvoju farmu da pazim.P?Nisi beba:D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyPon Feb 01, 2010 11:00 pm

Aleksinac: Beskućnik sa fejsbuk profilom
FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 PrintButton FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmailButton




FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Marko-toskovic-498

Marko Tosković (20) naizgled je jedan od mnogih beskućnika u Srbiji,
ali ono što ga razlikuje od ostalih ljudi bez adrese, jeste to što ovaj
mladić ima svoju internet prezentaciju i profil na “fejsbuku”.

Dečko koji već pet godina spava u starom automobilu kod suda u
Aleksincu kaže da je preko sajta našao mnogo prijatelja, što ga čini
izuzetno srećnim.




- Sada mi je drugar Milan iz Internet kafea u Domu kulture u Aleksincu
otvorio sajt i imam mnogo prijatelja preko računara. To me stvarno
obraduje. Tu je jedan od mojih najboljih prijatelja Aleksa, zvani
Ćufta, s kojim se često dopisujem. Upoznao sam se s ljudima iz samog
Aleksinca koji me odvedu na utakmicu i slično. Družim se - objašnjava
Toske za Blic.

Mladić je poznat u Aleksincu kao vredan i pošten, pa mu upravo zbog
toga mnogi ljudi pomažu da opstane, pa mu ponekad nađu i neki poslić.

- Zaposle me kao obezbeđenje za veče gde zaradim oko 500 dinara. Sada
pokušavam da nađem neki stalan pos’o. Da mogu da se okućim. Ponekad mi
je baš muka od toga kako živim - kaže Toske koji se pored svog
automobila i kupa, kada mu u obližnjem kafiću daju kofu tople vode.

Inače, Toske je sa četiri godine ostao bez majke. U porodici ih je bilo
četiri brata i jedna sestra. Otac ga je tako nejakog odveo u Dom za
nezbrinutu decu u Aleksincu, gde su ga do besvesti maltretirali.

-Ceo život sam hteo da imam porodicu! Sa najbližima sam izgubio
kontakt. Video sam rođenog brata pretprošle godine i to mi je bio jedan
od lepših događaja u životu. Pitaš me da li bi voleo da vidim braću i
sestru, pa gde ne bi? Živeo bi s njima - objašnjava Marko i poziva sve
ljude da ga pronađu i pišu mu na adresu
\n marko.toskovic@hotmail.com

Ova adresa el.pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli


.










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyPon Feb 01, 2010 11:02 pm

Hahahah Toske legenda :)))
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyPon Feb 01, 2010 11:26 pm

Šta treba da ga adujemo.. FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 693924










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyPon Feb 01, 2010 11:30 pm

JEBALO VAS VIŠE "SVI MI KOJI..."!!!!! SKURČILI STE MI SE VIŠE!



(ekstra grupa) FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 944472










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyPon Feb 01, 2010 11:33 pm

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 693924 da se učlanimo?



FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Snow6FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Snow6FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Snow6










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyPon Feb 01, 2010 11:40 pm

Danubius ::
Beskućnik sa fejsbuk profilom

Šta sve neće ljudi da izmisle da bi zaradili neki dinar i da bi im se prodao članak nekim poznatijim novinama na primer. Priča je toliko "našminkana" da ima jako malo istine u njoj. Inače dečko ima oca koji živi u Kruševcu. :))
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyPon Feb 01, 2010 11:42 pm

Još jedna od priča u nizu,kako do love..bez rada. FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 356467










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyUto Feb 02, 2010 9:57 pm

ACHTUNG
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nicht beitreten der Gruppe, die derzeit auf
Facebook läuft mit dem Titel "zu einem Vater oder die Mutter war das
größte Geschenk meines Lebens" Dies ist eine Gruppe von Pädophilen
erstellt, deren Ziel ist es, Zugang zu deinen Fotos zu bekommen !!!!!
Bitte poste dies als deinen Status und sage es deinen Freunden weiter!!

PAZNJA
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ne prihvatajte grupu koje je trenutno aktuelna na FB pod "za moga oca i moju majku najveci poklon je bio moj zivot"To je jedna grupa postavljena od pedofila kojima je cilj ulaz na vase albume sa slikama!
Molim vas postavite ovo upozorenje na vas status i recite vasim prijateljima dalje!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyUto Feb 02, 2010 11:01 pm

Nisam ni u jednoj grupi..Sem našoj forumskoj,i jedna poznata modna agencija od frenda.Ništa..Stvarno sve ludo..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyNed Feb 14, 2010 2:43 pm

Danubius ::
Mislim da ne moram objasnjavati sta je sve popularniji FACEBOOK ..Smatrate li ga korisnim sajtom , ili mislite da je to jos jedna od mogucnosti za licnu prezentaciju, stvaranje veza , upoznavanje...Šta mislite o facebooku, da li imate svoju stranicu tamo ?

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 333310 FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Thumb_10


Do pre nekoliko dana , FB je za mene bio skoro bezvezna stranica. Jedina mogucnost je bila sresti staro drushtvo na jednom mestu , makar i na taj nachin, chuti shta ima novo i to je to. Od igrica jedino shah...
Shale radi postavim jednu sliku sa cvetom i ona se dopadne drushtvu FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 93930
Pocheli smo sa zafrkancijom, i kazhem otvoricu grupu za one koji vole cvecke FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 162427
Grupa je super! Vrishtala sam od smeha!
FB je postao zanimljiviji! FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 944472

MI VOLIMO CVEĆKE, G. Toponica, istureno odeljenje





Kategorija:
Za zabavu - Interne šale
Opis:
Mi volimo cvecke, ako ste ljubitelj istih, pridruzhite nam se! Svaka cvecka voli da se...
Istureno odeljenje, G. Toponica :)))

Vrsta privatnosti:
Sav sadržaj je javan.
FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 944472










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyNed Feb 14, 2010 2:47 pm

Upala sam sonija u grupu.A gde je cveće...? FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Affraid










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyNed Feb 14, 2010 2:48 pm

Kijara-brm ::
Upala sam sonija u grupu.A gde je cveće...? FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Affraid


Hahahha, pogledaj fotografije FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 93930 FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 944472 dobila si cvecku...










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyNed Feb 14, 2010 2:56 pm

E prava si FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 651544 FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 362624
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyNed Feb 14, 2010 2:57 pm

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 19865_109439595733131_100000012728734_239312_243228_n FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 48773 ..Baš sam lepa... FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 693924










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyNed Feb 14, 2010 2:58 pm

Cojle najljepsi-bez konkurencije
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyNed Feb 14, 2010 3:00 pm

Astra ::
Cojle najljepsi-bez konkurencije

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 693924 istina..baš mu lepo stoji.sonija,ideja je za 10 FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 110879










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyNed Feb 14, 2010 3:02 pm

slatkicass ::
E prava si FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 651544 FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 362624


Cico, ajde pridruzhi nam se FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 362624










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyNed Feb 14, 2010 3:05 pm

Kijara-brm ::
Astra ::
Cojle najljepsi-bez konkurencije

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 693924 istina..baš mu lepo stoji.sonija,ideja je za 10 FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 110879


Stoji mu cvecka FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 900975 shto jes' jes'..










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyNed Feb 14, 2010 3:06 pm

MI VOLIMO CVEĆKE, G. Toponica, istureno odeljenje

Kategorija:
Za zabavu - Interne šale
Opis:
Mi volimo cvecke, ako ste ljubitelj istih, pridruzhite nam se! Svaka cvecka voli da se...
Istureno odeljenje, G. Toponica :)))

Vrsta privatnosti:
Sav sadržaj je javan.
FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 944472 [/quote]



Ja dođo a ti pazi kude će ga turiš FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 558763 FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Icon_geek
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyNed Feb 14, 2010 3:09 pm

Cvet ne da vrišti nego.. FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 693924 ..Ali ideja odlična:))))))))))

Sad Snešku zakiti..:)))))))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyPet Feb 19, 2010 4:19 pm

Komshija je kI upisan! FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 93930 FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 944472










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyPet Feb 19, 2010 5:04 pm

Jako sam zadovoljan svojom cvećkom. :))
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyPet Feb 19, 2010 6:42 pm

sonia ::
Komshija je kI upisan! FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 93930 FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 944472

Pitam se da li je Janko jedini komsija ili ih ima jos?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyPet Feb 19, 2010 7:59 pm

Što niste postavili svoje cvećke.Ja sam svoju šibnula.. :maše1:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyPet Feb 19, 2010 8:08 pm

sonia ::

Stoji mu cvecka FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 900975 shto jes' jes'..

I ja sam u "cvećkama" ali izgleda da ne umem naći?
Tj...ne vidim se nigde u toj "galeriji" ?? FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 356467

Šta je Facebook....sad pogledam šta moj radi više na kompu , kad se on lepo "tapka" za sličice fudbalera sa tvojim Adnanom ? FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 279207
Jesi ti to videla..... FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 217767










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyPet Feb 19, 2010 10:13 pm

Danubius ::
sonia ::

Stoji mu cvecka FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 900975 shto jes' jes'..

I ja sam u "cvećkama" ali izgleda da ne umem naći?
Tj...ne vidim se nigde u toj "galeriji" ?? FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 356467

Šta je Facebook....sad pogledam šta moj radi više na kompu , kad se on lepo "tapka" za sličice fudbalera sa tvojim Adnanom ? FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 279207
Jesi ti to videla..... FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 217767


Pa dobio si cvecku, ali je slika bila minijaturna, sad cu da ispravim FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 537239
Shto se mene tiche neka ''tapkaju'' slichice koliko hoce, nemoj neshto drugo. Ja kad chujem to tapkanje, najezhim se...
Ma deca su zlatna, neka tako ostanu samo...










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyPet Feb 19, 2010 10:18 pm

sonia ::



Pa dobio si cvecku, ali je slika bila minijaturna, sad cu da ispravim FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 537239
Shto se mene tiche neka ''tapkaju'' slichice koliko hoce, nemoj neshto drugo. Ja kad chujem to tapkanje, najezhim se...
Ma deca su zlatna, neka tako ostanu samo...
Andjelčići.....tapkaju , poker igraju ....zlata mamina u tatina ........ FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 944472










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyPet Feb 19, 2010 10:23 pm

Ne cepidlachi sad, eno dobio si cvecku, mada si zasluzhio vishe od toga FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 944472










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyPet Feb 19, 2010 10:46 pm

Ajde shefe oglasi se, raspituju se za cvecku ljudi FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Icon_geek

( nije ni pogledao)










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
tanja-yucko

avatar


Datum upisa : 17.02.2010

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyPet Feb 19, 2010 10:58 pm

aplauseee shacke [url][/url][img][/img][code]
Citat :

da ne bi facebooka neznam kada bi se videle?
Zasto se nebi prezentovao pa svako ima nesto kvalitetno i interesantno u sebi i na sebi!
shacke :sex1: :ironic: kolo
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyPet Feb 19, 2010 11:33 pm

sonia ::
Ajde shefe oglasi se, raspituju se za cvecku ljudi FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Icon_geek

( nije ni pogledao)
Auhhhh, jesi me "zakitila" FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 893675 Baš sam za "Toponicu" FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 749514

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 19952312249212771582717










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyPet Feb 19, 2010 11:36 pm

Hahaha..stav kao da recituje..:))))
Sonija neka stave slike i ostali...Moj se zalepio na glavu..hihiihihhi:P










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyPet Feb 19, 2010 11:39 pm

Kijara-brm ::
Hahaha..stav kao da recituje..:))))
Sonija neka stave slike i ostali...Moj se zalepio na glavu..hihiihihhi:P


Hahaha, postuj to ispod slike na grupi FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 944472
raspituju se chlanovi za cvecku FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 944472










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyPet Feb 19, 2010 11:53 pm

Ocu ja cvjetic na onu bijelu kosulju bas bi bila ko upisana!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptyPet Feb 19, 2010 11:57 pm

Astra ::
Ocu ja cvjetic na onu bijelu kosulju bas bi bila ko upisana!



Vazhi, sutra cu da te zakitim FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 93930 moram malo da naberem cveca, ponestalo FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 693924 ti si, onda, deverusha FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 558763










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptySub Feb 20, 2010 12:00 am

sonia ::
Kijara-brm ::
Hahaha..stav kao da recituje..:))))
Sonija neka stave slike i ostali...Moj se zalepio na glavu..hihiihihhi:P


Hahaha, postuj to ispod slike na grupi FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 944472
raspituju se chlanovi za cvecku FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 944472
Ja sam prva stavila svoj cvetak..Eno slike gore..hahhahahah










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptySub Feb 20, 2010 12:06 am

sonia ::
Astra ::
Ocu ja cvjetic na onu bijelu kosulju bas bi bila ko upisana!



Vazhi, sutra cu da te zakitim FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 93930 moram malo da naberem cveca, ponestalo FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 693924 ti si, onda, deverusha FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 558763

Pa to,da mi ne promakne svadba a ja u jakni zimskoj....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptySub Feb 20, 2010 12:12 am

Ima li neka da si u 'aljinche obuchena? Ma sutra cu ja to natenane... FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 93930










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptySub Feb 20, 2010 12:14 am

ne znam bome,trebala bih pregledati slike,ali turaj sta i gdje bilo,samo da ne zakasnim,hehehehe
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptySub Feb 20, 2010 12:16 am

Tachno na vreme, ne brini FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 900975










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Zvončić

Zvončić


Godina : 40
Location : Beograd
Humor : Zaljubljena
Datum upisa : 30.07.2009

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptySub Feb 20, 2010 2:56 am

Imam stranicu na tom sajtu i upoznala sam mnogo ljudi preko njega, što lično, što virtualno.

Ne smatram to ličnom prezentacijom, jer sam više za direktni kontakt nego preko žice.
Nisam od onih što kače pozerske slike, puće usne, utežu se u miniće i glume ribe, ne lažem u informacijama, ne krijem svoj život, svoje dete itd.

Nemam ništa protiv Facebooka niti bilo kog drugog sajta slične ili iste sadržine, ali nisam baš nešto mnogo ni zaludna za Fb-om.
Nazad na vrh Ići dole
http://foto-art.serbianforum.info/forum.htm
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptySub Feb 20, 2010 9:48 am

PLEASE ROB ME
Porukom na Twitteru pozivate provalnike u svoj dom

Web odredište pleaserobme.com ima jednu jedinu namjenu - upozoriti korisnike na potencijalnu opasnost zbog ostavljanja pojedinih informacija na društvenim mrežama
Jedna od mogućnosti društvenih mreža poput Twittera su geolokacijske usluge, tj. da uređaj s kojeg šaljete svoje statusne poruke uz svaku 'prilijepi' oznaku o vašoj trenutnoj lokaciji.

Trenutna pozicija određene osobe možda je zanimljiva nekom od vaših 'sljedbenika', no može biti zanimljiva i potencijalnim provalnicima koji praćenjem upravo vašeg računa na društvenim mrežama u svakom trenu znaju kada ste ostavili svoj dom bez nadzora.

Pleaserobme.com ustvari je pretraživač sadržaja s društvene mreže Twitter koji koristi društvenu geolokacijsku igru Foursquare da bi na svojoj početnoj stranici prikazao poruke osoba koje su napustile kuću ili stan. Svakog takvog korisnika Pleaserobme.com prikazuje kao 'novu priliku' provalnicima.

Koliko znamo, kod nas još nije zabilježen slučaj da je nečiji dom bio pokraden nakon što je osoba ostavila takvu statusnu poruku na društvenim mrežama, no u ostatku svijeta zabilježeno ih je podosta.

Pleaserobme.com










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptySub Feb 20, 2010 10:01 am

Facebook smatram korisnim

Preko njega sam stupio u kontakt sa ljudima sa kojima sam odavno pogubio veze, i tu pre svega mislim na ljude sa kojima sam išao u školu. Dobro je mesto i da se ostane u toku sa dešavanjima u široj familiji. Lično ga (zlo)upotrebljavam i za reklamu Internet radija koji imam, i tu se negde moje druženje na Facebook-u završava. Može da me povuče nečiji duhoviti komentar na nekoj od grupa čiji sam član, pa ostavim komentar-dva, ali to je uglavnom to.

Facebook smatram beskorisnim i opasnim

Ne vidim nikakvu svrhu dopisivanja ili chata na Facebooku, pogotovo što se aplikacije neprestano koče, a sve to može da se obavi putem klasičnog e-maila ili nekog od instant messengera, ili putem privatnih poruka na nekom forumu, itd, itd... To još i pomozi Bože, ali igrice na FB-u smatram izuzetno opasnim i duboko sam ubeđen da se radi na svesnom degenerisanju svetske populacije. Slobodno me optužite za sklonost ka teorijama zavere, ali je meni nenormalno da ljudi tako masovno i sa takvom predanošću igraju igrice koje postoje na FB-u. Moram prvo da se ogradim i da kažem da igranje igrica ne smatram negativom pojavom, naprotiv, često nam pomognu da na tren zaboravimo probleme, skrenemo misli, dovedemo se u red, istresemo negativnu energiju, itd... Ali tolika asocijalizacija kao što su farme & ostalo??? Tvorci tih igara vrlo svesno ljude vezuju uz monitor: stekni privid da si koristan (pa kao nešto sadiš, uzgajaš, razvijaš), udruži se sa drugima pa razmenjujte sirovine, novac, šta-god-već, ali moraš biti stalno prisutan jer će ti se krava razboleti, krompir će ti napasti zlatica, seno će ti se zapaliti... Karikiram, jer zapravo i ne znam tačno kakve su sve obaveze u tim igricama, ali znam da sam prečesto čuo rečenicu: ej, čekaj bre, moram da požurim na net, treba na farmi da uradim to i to. A nije samo farma... Ima tu i pravljenja virtuelnih stanova, porodica, i čega sve ne... Jednom rečju: destruktivno.

Mislim da sam iscrpno odgovorio na postavljeno pitanje. :D
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 EmptySub Feb 20, 2010 10:20 am

Cyber ::
. Ali tolika asocijalizacija kao što su farme & ostalo??? Tvorci tih igara vrlo svesno ljude vezuju uz monitor: stekni privid da si koristan (pa kao nešto sadiš, uzgajaš, razvijaš), udruži se sa drugima pa razmenjujte sirovine, novac, šta-god-već, ali moraš biti stalno prisutan jer će ti se krava razboleti, krompir će ti napasti zlatica, seno će ti se zapaliti... Karikiram, jer zapravo i ne znam tačno kakve su sve obaveze u tim igricama, ali znam da sam prečesto čuo rečenicu: ej, čekaj bre, moram da požurim na net, treba na farmi da uradim to i to. A nije samo farma... Ima tu i pravljenja virtuelnih stanova, porodica, i čega sve ne... Jednom rečju: destruktivno.

Mislim da sam iscrpno odgovorio na postavljeno pitanje. :D

Ja razumem da to rade deca -i moj to radi . Ali da ODRASLI LJUDI rade isto to ???? Koji stepen inteligencije trebaš imati , da ti tako nešto ispunjava dan ?
Pa svako normalan za tri dana ukapira da se vezuje za glupost , i da mu neka "Farma "raspodeljuje slobodno vreme .
To nije neka strateška igra gde je potreban ipak neki stepen inteligencije -to je maltretiranje samog sebe.U "strategijama" bar nešto naučiš o istoriji, ili sličnim stvarima -ali te to ne vezuje, igraš kada hoćeš.
Ceo koncept jeste zasnovan na "veži što više ljudi za Facebook" , jer jedna igrica vuče drugu :ako je "Farma" dosadila , tu je "Srećno ostrvo" , "Ostrvski raj" ,"Akvarijum" ,"Seoski život" "YO Ville" -sve na isti kalup.
I tako se lepo utroši par sati dnevno u beljenju u monitor-sam sa sobom .










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
FACEBOOK i drugi "izlozi" ...
Nazad na vrh 
Strana 7 od 22Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 22  Sledeći
 Similar topics
-
» TURSKE SERIJE
» DNEVNI LISTOVI (Srbija)
» Nekoliko korisnih saveta za "mlade mame"
» FILMOVI KOJE SMO VOLELI
» DA LI SE ISUS "muvao" sa MARIJOM MAGDALENOM ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: INTERNET :: FACEBOOK-
Skoči na: