DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Kakvu nam poruku nose pokloni - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Kakvu nam poruku nose pokloni - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kakvu nam poruku nose pokloni

Ići dole 
+7
tvrtko
AstrinaKomsinica
emanuella
MonteGirl
Astra
Djulieta
Kijara-brm
11 posters
AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Kakvu nam poruku nose pokloni - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Kakvu nam poruku nose pokloni   Kakvu nam poruku nose pokloni - Page 2 EmptySub Mar 24, 2012 8:42 pm

First topic message reminder :

Da li ste nekada razmišljali kakvu skrivenu
poruku nose pokloni i šta znači to što vam je poklonio baš čokoladu,
parfem ili ogrlicu? Psiholozi tvrde da je podsvest čudesna stvar i da
nas razotkriva mnogo više nego što mislimo. Tako, tvrde da i svaki
poklon sa sobom nosi određenu poruku, kao i da otkriva mnogo toga o
odnosima dvoje ljudi. Naravno, ovo važi samo za poklone koje su muškarci
sami izab
rali. Evo šta kažu stručnjaci.

ČOKOLADA - ŽELI DUBLJI ODNOS

Ukoliko od partnera dobijete čokoladu, bez obzira da li je u pitanju
povod ili vam je doneo "tek onako", on ima želju za vezivanjem, odnosno
stalo mu je da bude sa vama, tvrde psiholozi.
Iako veliki broj žena
misli da je bombonjera nemaštovit dar, čokolada kao poklon znači da vas
on doživljava kao nekoga ko mu je posebno drag i sa kim želi dublji
odnos. Muškarci koji poklanjaju čokolade romantični su, sigurni u svoju
ljubav i žene smatraju izuzetno važnim delom svog života.
SKUP POKLON -
NESIGURAN MUŠKARAC

Muškarci koji kupuju samo skupe poklone nesvesno šalju poruku da su moćni, ali često su u stvari nesigurni.
Oni koji kupovinu obavljaju u poslednjem trenutku nezainteresovani su
za ozbljiniju vezu, a oni koji nikad ne poklanjaju su buntovnivci, uvek
sami i protiv svih.

KNJIGA - MISLI DA VAS DOBRO POZNAJE
Ako
vam pokloni knjigu ubeđen je da vas dobro poznaje. Ovakvi muškarci
često su predvidivi, ali stabilni i odani.
NAKIT - ŽELI DA VAS OŽENI

Ukoliko vam muškarac najčešće poklanja nakit, vidi vas kao suprugu,
odnosno kao ženu sa kojom bi želeo da ostari. Bez obzira da li je nakit
skup ili ne, on simbolizuje želju za trajnim vezivanjem.

PARFEM - PLAŠI SE VEZIVANJA
Muškarac koji vam poklanja parfeme nesvesno šalje poruku da ste mu
privlačni i dragi, ali da vas vidi samo kao dodatak svom životu.
Parfeme, tvrde stručnjaci, najčešće poklanjaju muškarci koji ne žele da
se vezuju.

KUĆNI LJUBIMAC - RAZMIŠLJA O PORODICI
Ako na
poklon dobijete kućnog ljubimca, on vam nesvesno šalje poruku da želi
porodicu i da vas vidi uz sebe na duge staze. Kućni ljubimac predstavlja
obavezu i predanost, pa muškarci tako doživljavaju žene kojima daruju
životinje.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/

AutorPoruka
tvrtko
Učenik škole života



Datum upisa : 12.12.2011

Kakvu nam poruku nose pokloni - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvu nam poruku nose pokloni   Kakvu nam poruku nose pokloni - Page 2 EmptyNed Sep 30, 2012 9:32 pm

MonteGirl ::
Nikad nisam pomislila da bilo koji poklon moze imati neko "posebno znacenje". Meni je to znak paznje, poklon dat iz ljubavi, a ne da se iz tog moze izvesti neka poruka., da l zeli da me veze za sebe, il da se upravo boji vezivanja...
overeno,
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

Kakvu nam poruku nose pokloni - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvu nam poruku nose pokloni   Kakvu nam poruku nose pokloni - Page 2 EmptyNed Sep 30, 2012 9:34 pm

Astra ::
AstrinaKomsinica ::
Samo nek je "sa porukom" hahahahahahaah

kad poklonis nesto sto najvise voli,sto zeli ,onda je poruka uvijek ista....eto koliko te volim...

Ma ok, al neka malo i mog interesa tu hahahahaahah
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža



Datum upisa : 06.01.2012

Kakvu nam poruku nose pokloni - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvu nam poruku nose pokloni   Kakvu nam poruku nose pokloni - Page 2 EmptyPon Okt 01, 2012 11:00 pm

Naj cesce dobijam cvece jer obozavam ....ne patim od skupih poklona nije fora u ceni , vec u paznji . Uvek kazem ako mi poklonis i korov neki sto raste pored puta , ja cu da znam da dok si brao mislio si na mene. I to mi je dovoljno . Dzaba skupi pokloni , ako onaj ko ti poklanja ne daje od srca.

No pre 3 godine sam za rodjendan od (sad vec pokojnog svekra) dobila ikebanu sto se nosi na groblej sa oooogromnom crnom masnom. Nisam pizdila , uzela masnu nabila mu u rever i rekla : hvala za cvece a masna je za vas ,vama ce pre trebati nego meni .....i stavila ikebanu na sred stola. Toliko o poklonima ! I s kojom svrhom i namerom se poklanja. Bar je covek bio iskren i na fin nacin mi hteo saopstiti da doslo vreme da crknem!
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 09.02.2008

Kakvu nam poruku nose pokloni - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvu nam poruku nose pokloni   Kakvu nam poruku nose pokloni - Page 2 EmptyPon Okt 01, 2012 11:10 pm

nevolim poklone...upravo zbog tumačenja...ali po mom mišljenju to je samo znak pažnje i tako treba da ostane.....
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Kakvu nam poruku nose pokloni - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvu nam poruku nose pokloni   Kakvu nam poruku nose pokloni - Page 2 EmptyPon Okt 01, 2012 11:19 pm

Okano ::
Naj cesce dobijam cvece jer obozavam ....ne patim od skupih poklona nije fora u ceni , vec u paznji . Uvek kazem ako mi poklonis i korov neki sto raste pored puta , ja cu da znam da dok si brao mislio si na mene. I to mi je dovoljno . Dzaba skupi pokloni , ako onaj ko ti poklanja ne daje od srca.

No pre 3 godine sam za rodjendan od (sad vec pokojnog svekra) dobila ikebanu sto se nosi na groblej sa oooogromnom crnom masnom. Nisam pizdila , uzela masnu nabila mu u rever i rekla : hvala za cvece a masna je za vas ,vama ce pre trebati nego meni .....i stavila ikebanu na sred stola. Toliko o poklonima ! I s kojom svrhom i namerom se poklanja. Bar je covek bio iskren i na fin nacin mi hteo saopstiti da doslo vreme da crknem!


hahha Okana,moja je sad pokojna svekrva nakupila nekih osusenih krmecih usiju i punu kesu mi dala uz obavjest...to je divno za u grah.
ja se zahvalim,odnesem kuci i poslije kazem,joj,sto se dobro odlaze vatra sa onim usima...gori ko ludo....ahahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

Kakvu nam poruku nose pokloni - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvu nam poruku nose pokloni   Kakvu nam poruku nose pokloni - Page 2 EmptySub Okt 06, 2012 1:17 pm

Eh, kupila sam Sarenom Kouros u Duty Free, sve saS porukom;))))
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-



Datum upisa : 11.07.2013

Kakvu nam poruku nose pokloni - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvu nam poruku nose pokloni   Kakvu nam poruku nose pokloni - Page 2 EmptyPet Okt 04, 2013 6:00 pm

ČOKOLADA - ŽELI DUBLJI ODNOS
Ukoliko od partnera dobijete čokoladu, bez obzira da li je u pitanju
povod ili vam je doneo "tek onako", on ima želju za vezivanjem, odnosno
stalo mu je da bude sa vama, tvrde psiholozi.
Iako veliki broj žena
misli da je bombonjera nemaštovit dar, čokolada kao poklon znači da vas
on doživljava kao nekoga ko mu je posebno drag i sa kim želi dublji
odnos. Muškarci koji poklanjaju čokolade romantični su, sigurni u svoju
ljubav i žene smatraju izuzetno važnim delom svog života.

Nije lose..mada sam ja mislila da je zato sto znaju da volim cokoladu Kakvu nam poruku nose pokloni - Page 2 460727 
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-



Datum upisa : 11.07.2013

Kakvu nam poruku nose pokloni - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvu nam poruku nose pokloni   Kakvu nam poruku nose pokloni - Page 2 EmptyČet Dec 05, 2013 1:45 pm

Najtraženiji pokloni za Božić

Šta će se ove godine najčešće naći pod božićnom jelkom u Nemačkoj? Među najtraženijim darovima su elektronski proizvodi. A najviše tablet računari i pametni telefoni.

Kod više od polovine svih Nemaca na listi želja za božićni poklon nalaze se elektronski proizvodi. To je rezultat reprezentativne ankete nemačkog Udruženja za telekomunikacije i nove medije „Bitkom“. Prema anketi, 49 miliona ljudi u zemlji želi za Božić neki elektronski proizvod.

Na vrhu liste su tablet računari, pametni telefoni, televizori sa tankim ekranom, čitači knjiga u digitalnom formatu i konzole za igrice. Tu su i blu-rej plejeri, digitalni ramovi za slike, muzički uređaji, digitalne kamere, DVD-plejeri kao i navigacioni uređaji.


Pet najtraženijih proizvoda tokom božićnih praznika

U poređenju sa 2012. malo je promena na skali popularnosti. "Dok su 2012. mobilni i pametni telefoni bili najtraženiji, ove godine su to tablet računari", kaže Tim Hofman, stručnjak Bitkoma u razgovoru za DW.

I drugi stručnjaci vide mobilne računare ispred drugih elektronskih proizvoda. "Sada su pre svega traženi manji tableti. Na primer Guglov "Neksus 7", Eplov "Ajped mini", kaže Folker Zota "Urednik magazina za računare "c't".

Traženi novi modeli

Zota je suzdržan kada je reč o "pametnim telefonima kao božićnom poklonu": On kaže da su pametni telefoni bez ugovora sa cenama od 500 evra naviše jako skupi. Ili su povezani sa ugovorom sa nekim mobilnim operaterom, što povlači visoke troškove na duže staze. Tako se pre svega mlađim ljudima poklanjaju povoljniji uređaji, koji nemaju najnoviju tehnologiju.

"U osnovi su sada tableti mnogo interesantniji za potrošača", kaže Zota za DW. Pametni telefoni se kupuju kada se na tržištu pojavi nov model ili kada ističe ugovor.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Blutut u trendu
[Mini-računar na ručnom zglobu]

Mini-računar na ručnom zglobu

Zota kaže da su u trendu proizvodi koji se bez kabla preko radio frekvencija mogu povezati sa drugim uređajima - na primer sa Eplovim Erplejom preko blututa ili bežične LAN mreže. Tako jedan pametan telefon, od koga se muzički fajlovi bežično prenose na zvučnike na baterije, u sekundi postaje muzički uređaj.

"Ljudi više ne žele da koriste kablove. Oni žele da video-snimak direktno gledaju na televizoru ili da slušaju muziku sa zvučnika, bez nekog velikog truda oko povezivanja uređaja", kaže Zota.

Dolazi smartvoč

Takođe je interesantan još jedan proizvod, koji 2012. nije bio u ponudi. Reč je o inteligentnom satu - smartvoč. "On se može povezati sa pametnim telefonom, time je neka vrsta produžene digitalne ruke. Tako pozivi, SMS-ovi i mejlovi mogu da se prikažu, a da ne morate stalno da vadite svoj pametni telefon iz tašne", kaže Hofman.

Prema anketi Bitkoma, svaki deseti građanin želi za Božić da dobije takav pametan sat. A svaki treći bi mogao da zamisli da uskoro sebi priušti smartvoč.

Autori: Klaus Ulrih / Ivana Ivanović
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Kakvu nam poruku nose pokloni - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvu nam poruku nose pokloni   Kakvu nam poruku nose pokloni - Page 2 EmptyČet Dec 24, 2015 4:41 pm

A ovaj ,kakvu "poruku" šalje ,dame ?  :brdski2:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Kakvu nam poruku nose pokloni - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvu nam poruku nose pokloni   Kakvu nam poruku nose pokloni - Page 2 EmptyUto Maj 31, 2016 11:19 pm

Bar pet muškaraca sa ovog foruma bi se obradovali ovakvom poklonu (iz istih razloga kao i ja ,mada je poznato da  većina muškaraca mrze "jastučiće" ) 
Poruka ? Ostarili smo ,ali smo još uvek za rock*nroll  ......recimo .  brdski

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





Kakvu nam poruku nose pokloni - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvu nam poruku nose pokloni   Kakvu nam poruku nose pokloni - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kakvu nam poruku nose pokloni
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zasto se burme nose na domalom prstu ?
» Nezaboravni pokloni
» Pokloni za bebice
» Dan zaljubljenih i pokloni
» Pokloni stih, pesmu osobi iznad........

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: