DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Muskarac koji zeli zensko dete

Ići dole 
+20
kekec
Milojica
slatkicass
Zana
tvrtko
PJER
bosankaa
montoya
Uther Pendragon
sanjalica.ns
Blebetalo
Sibila_
ZezaM
doctorr67
Lily
AstrinaKomsinica
Danubius
Kijara-brm
Astra
Djoka20
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorPoruka
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 EmptyPon Maj 14, 2012 3:54 pm

First topic message reminder :

Da li ovde ima muskaraca koji zele da imaju zensko dete, ja sam jedan od njih?
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 EmptyNed Jul 08, 2012 7:57 pm

Djoka20 ::
Baba reko sam ti, nemoj to da joj se dopada, ja sam musko ukapiraj to vec jednom zeno bozja. Toliko li ne shvatas da sam musko.
Tetka moja dokaži.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Djoka20




Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 EmptyNed Jul 08, 2012 8:05 pm

Oces sliku? Da stavim ovde pa da svi gledate ko sam? Ako oces kazi, ja cu u toku veceri da postavim, samo mi kazi kako se to radi.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 EmptyNed Jul 08, 2012 8:07 pm

Djoka20 ::
Oces sliku? Da stavim ovde pa da svi gledate ko sam? Ako oces kazi, ja cu u toku veceri da postavim, samo mi kazi kako se to radi.
Oću...A šta ako se zaljubim? [You must be registered and logged in to see this image.]
Moja slika ima na forumu.Oću da te vidim..

[You must be registered and logged in to see this link.]
eto možeš tako....
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost




Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 EmptyNed Jul 08, 2012 8:08 pm

.. nemoj samo od Sabana staviti fotku, Boga ti dragoga :srrrr:
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 EmptyUto Jul 10, 2012 7:03 am

Djoka20 ::
Kojo bre razmisljanje, daj nemoj da lupas bezveze bosanski govor. Slusaj, ja niti imam veze sa bosnu niti sa tvoju lepu, ja sam iz Srbije sa Morave. Tako rade i Moravci.

Sreco, nisi ti Moravac! Mozda bi voleo da jesi, ali.. tesim te
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20




Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 EmptyUto Jul 10, 2012 12:35 pm

Kuj bre nije Moravac? Kome bre ti to? Mozda ti patis sto nisi sa Morave. Na osnovu cega to zakljucujes?
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 EmptyČet Jul 12, 2012 9:16 am

Postavih ti prosli put- tipicno moravsko pitanje i nisi znao odgovor, tacnije eskivirao si ga.. pa je jasno kao dan da nisi to za sta se predstavljas.

Svaki Moravac veoma dobro zna na koja tri nacina se bije riba, jer su TO oni osmislili!! A s obzirom da ne znas.. to mi SVE govori! [You must be registered and logged in to see this image.]

Inace, jos jedna tvoja greska.. ali nisi dugo sa nama ( moze biti, ali nemora da znaci [You must be registered and logged in to see this image.] ) pa mozda ne znas ali ja se dicim sto sam Sremica, a muz mi je Moravac.. tako daaaa.. na to tek nemam daljni komentar! [You must be registered and logged in to see this image.]

Stoga neke stvari o Moravcima znam, a ti sreco se nikako ne uklapas u tu sliku! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 EmptyČet Jul 12, 2012 11:47 am

Ma on je jos mlad Moravac Lily, nije imao kad da nauci sve, radio je na otkrivanju proksija hahahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Zana




Datum upisa : 30.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 EmptyČet Jul 12, 2012 1:29 pm

AstrinaKomsinica ::
Ma on je jos mlad Moravac Lily, nije imao kad da nauci sve, radio je na otkrivanju proksija hahahahahahahahaha
ahahhahha,sad mogu da idem i da radim neshto,kona me raspoloz wsmile ila
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 EmptyČet Jul 12, 2012 1:59 pm

Lily odakle ti je tacno muz? Znas Morava i Moravci su sirok pojam. Ja sam od juzni Moravci, a tvoj muz je od zapadni to je ipak razlika. Ja se ne bavim s to, a inace sto bi se bavio kad ja zivim drugacijim zivotom od klasicnog seljaka. Tako da duso, mozes da mi ne verujes ali ja znam ko sam. Ja fala bogu vojvodjanin nisam, jos lepse nisam ni kosovar, jos draze nisam ni iz RS, jos sladje nisam ni krajisnik, pa sta onda mogu biti? Ja sam Moravac.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 EmptyČet Jul 12, 2012 2:04 pm

Djoka20 ::
Lily odakle ti je tacno muz? Znas Morava i Moravci su sirok pojam. Ja sam od juzni Moravci, a tvoj muz je od zapadni to je ipak razlika. Ja se ne bavim s to, a inace sto bi se bavio kad ja zivim drugacijim zivotom od klasicnog seljaka. Tako da duso, mozes da mi ne verujes ali ja znam ko sam. Ja fala bogu vojvodjanin nisam, jos lepse nisam ni kosovar, jos draze nisam ni iz RS, jos sladje nisam ni krajisnik, pa sta onda mogu biti? Ja sam Moravac.
Ti si blesa..sa nebesa...
Šo zajebavaš ovaj narod ovde?










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 EmptyČet Jul 12, 2012 2:05 pm

njen muž je sad "od preka", i tu povratka više nema.Kad stegne Sremska ruka...to je stisak da ti dođe muka.... :rlol: :rlol:










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 EmptyČet Jul 12, 2012 3:15 pm

kijara ljubavi, kako si mi srce moje? Pa ja se ne zezam ljubavi moja jedina, ja sam Moravac sunce moje. Moz gospodja da ne veruje da sam Moravac, ali ja znam bolje od nju koj sam i sta sam.
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 EmptyČet Jul 12, 2012 3:24 pm

moravac....šta će ti "popišulja" kad je bolje "kuronju" imati , jer ima čime klimati..... pisss










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 EmptyČet Jul 12, 2012 4:53 pm

Djoka20 ::
Lily odakle ti je tacno muz? Znas Morava i Moravci su sirok pojam. Ja sam od juzni Moravci, a tvoj muz je od zapadni to je ipak razlika. Ja se ne bavim s to, a inace sto bi se bavio kad ja zivim drugacijim zivotom od klasicnog seljaka. Tako da duso, mozes da mi ne verujes ali ja znam ko sam. Ja fala bogu vojvodjanin nisam, jos lepse nisam ni kosovar, jos draze nisam ni iz RS, jos sladje nisam ni krajisnik, pa sta onda mogu biti? Ja sam Moravac.

Da nisi ipak sa planete Melmak,ha?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 EmptyČet Jul 12, 2012 9:30 pm

Ma ocu bre cerku i samo cerku. Astra duso ne ubacuj se gde ti mesto nije, ja sam Srbin sa Morave a Moravci su pametni ljudi. Kad Moravac ozeni Vojvodjanku, vojvodjanka jadna od stra neume da kaze kako se zove, tolko gu Moravci uplase. Moravska krv nije voda.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 EmptyČet Jul 12, 2012 9:36 pm

Djoka20 ::
Ma ocu bre cerku i samo cerku. Astra duso ne ubacuj se gde ti mesto nije, ja sam Srbin sa Morave a Moravci su pametni ljudi. Kad Moravac ozeni Vojvodjanku, vojvodjanka jadna od stra neume da kaze kako se zove, tolko gu Moravci uplase. Moravska krv nije voda.
Ti si budala... [You must be registered and logged in to see this image.]

Što vređaš ljude danima.Ja sam Vojvođanka.I?










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 EmptyČet Jul 12, 2012 9:39 pm

Djoka20 ::
Ma ocu bre cerku i samo cerku. Astra duso ne ubacuj se gde ti mesto nije, ja sam Srbin sa Morave a Moravci su pametni ljudi. Kad Moravac ozeni Vojvodjanku, vojvodjanka jadna od stra neume da kaze kako se zove, tolko gu Moravci uplase. Moravska krv nije voda.

Ja bi rekla da si ti zalutao na ovaj forum....sramotis Moravce,bijedo i sramoto cijelog srpskog naroda...neko neupucen ce da pomisli da su svi tako tupavi i nedojebani.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 EmptyČet Jul 12, 2012 10:13 pm

Djoka20 ::
Lily odakle ti je tacno muz? Znas Morava i Moravci su sirok pojam. Ja sam od juzni Moravci, a tvoj muz je od zapadni to je ipak razlika. Ja se ne bavim s to, a inace sto bi se bavio kad ja zivim drugacijim zivotom od klasicnog seljaka. Tako da duso, mozes da mi ne verujes ali ja znam ko sam. Ja fala bogu vojvodjanin nisam, jos lepse nisam ni kosovar, jos draze nisam ni iz RS, jos sladje nisam ni krajisnik, pa sta onda mogu biti? Ja sam Moravac.

Muz mi je iz Velike Plane.. i Hvala Bogu ja sam- rodjena Vojvodjanka- Sremica, sa korenima iz RS i Krajine.. i sta mi fali.. i lepa sam i slatka sam.. i sto je najsladje imama cerku- Teodoru!!!!!! [You must be registered and logged in to see this image.]
A tebi i dalje ne verujem da si Moravac! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 EmptyČet Jul 12, 2012 10:16 pm

montoya ::
njen muž je sad "od preka", i tu povratka više nema.Kad stegne Sremska ruka...to je stisak da ti dođe muka.... [You must be registered and logged in to see this image.]

Sta ti je iskustvo! [You must be registered and logged in to see this image.]
Al jesi u pravu.. 100%! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 EmptyČet Jul 12, 2012 10:17 pm

Djoka20 ::
Ma ocu bre cerku i samo cerku. Astra duso ne ubacuj se gde ti mesto nije, ja sam Srbin sa Morave a Moravci su pametni ljudi. Kad Moravac ozeni Vojvodjanku, vojvodjanka jadna od stra neume da kaze kako se zove, tolko gu Moravci uplase. Moravska krv nije voda.


[You must be registered and logged in to see this image.]

.. e sto ga sada odvali i osta ziv!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 EmptyČet Jul 12, 2012 10:19 pm

OdoK sada da se stresiram.. tj. da gi stresiram! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 EmptyČet Jul 12, 2012 10:22 pm

Lily mozes da mi ne verujes da sam Moravac, ali ja znam da jesam. Drugo, kod Velike plane nije Juzna Morava i jos jednom ti kazem Morava je sirok pojam, ako uopste znas odakle dokle tece. Ma sta ja tebi uopste i pricam, jer sa Vojvodjanima kosovarima beogradjanima krajisnicima nikad zajednicki jezik nisam naso.
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 EmptyPet Jul 13, 2012 11:16 am

Boga ti, pricas li ti ondaK sas nekim-uopste??!! 55555 smehsmeh
Ili samo s onim likom sto te gleda svako jutro iz ogledala?! :zlz:
Nema veze ako je i tako, volemo te mi! tesim te s40
Uveseljavas nas fest! slamka

Svega ti DZoRdz, imam utisak da nikada devojku nisi imao.. hmmm.. da nijesi zeMsko bona?! tongue

Nazad na vrh Ići dole
wrdoljak

wrdoljak


Godina : 64
Datum upisa : 04.09.2020

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 EmptyPet Mar 19, 2021 10:16 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 EmptySub Mar 20, 2021 1:25 am

Ćerke po nekom pravilu -"više" su vezane za "tate" .
Koliko sam ja video iz životnog iskustva -ćerke se daleko više "brinu" za ostarele očeve .
Ja nisam te sreće -no to ne menja činjenicu.
I naravno da mnogi muškarci žele ćerku ,realno je to .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
nikolicka

nikolicka


Datum upisa : 30.11.2020

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 EmptyUto Apr 20, 2021 11:56 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ko ima zensko dete ima podrsku i ljubav
cak su istrazivaci napisali da ako muskarac ima kcerku duze zivi ...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 13 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Muskarac koji zeli zensko dete
Nazad na vrh 
Strana 13 od 13Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 Similar topics
-
» saznaj jesi li musko ili zensko
» Ljuti ste na dete

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: PORODICA /DOMAĆINSTVO :: TINEJDŽER /ADOLESCENT KLUB-
Skoči na: