DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢

Ići dole 
+22
Auror@
bosankaa
tvrtko
Okano
Lily
cojle
Sibila_
ZezaM
rouzvel
bokki78
kekec
Nut
emanuella
Zana
AstrinaKomsinica
sonia
doctorr67
Djoka20
Samouka
Danubius
Harite
Kijara-brm
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 EmptyNed Maj 20, 2012 3:14 pm

First topic message reminder :

Ma brisace se ...samo bez suza.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 EmptyPet Avg 07, 2015 10:15 pm

Astra ::
Fala im,ja prije 3 dana obrisah bas sve pp.
Znači ,džabe sam ti slao one " explicite selfie" a, ništa nisi sačuvala ?  jbt
A jedva se "snimio" ?   mascdance smehsmeh

----

Data nam je opcija -i upravo sam je aktivirao . 
Dosadašnji maksimum u PRIVATNIM PORUKAMA za "čuvanje"  je bio 50 (u kategorijama primljene ,poslate ,kopirane ) 
Sada je taj broj 200 (u svim kategorijama ) 
Ko je imao veću frekvenciju PP -a (kao ja ) skoro svaki drugi dan je pokazivalo da je na "max 100% " ,i trebalo je "čistiti" . 
Sada ta baza "čuva" četiri puta više ,pa će mnogima "brisanje" biti potrebno znatno "ređe" .  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 EmptyPet Avg 07, 2015 10:22 pm

Ne sekiraj se sefe....te su u folderu posebnom....pa kad pozelim,procackam...kako rece ono Dusica na temi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 EmptyČet Apr 14, 2016 7:28 pm

Posle dužeg vremena ponudili su opciju ,koliko ja razumem da se direktno može "šerovati" nešto sa foruma ,za korisnike koji ga prate preko mobilnog telefona ,direktno na društvene mreže .
Aktivirano ,pa ne štedite "share" . 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 EmptyPet Apr 15, 2016 11:12 pm

Danubius ::
Posle dužeg vremena ponudili su opciju ,koliko ja razumem da se direktno može "šerovati" nešto sa foruma ,za korisnike koji ga prate preko mobilnog telefona ,direktno na društvene mreže .
Aktivirano ,pa ne štedite "share" . 

[You must be registered and logged in to see this image.]


Valjda, ne stediMO share  ne znam

Cek da proverim ovu inf. prvo...
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 EmptyPet Apr 15, 2016 11:14 pm

Bilo ovo i ranije, mislim, ali kad postavis na klasicnu opciju da pogledas forum, onda je negde na vrhu , bar kod mene  ne znam ali ne znam, moze li samo post da se podeli  ( ono kao tvit )  ili mora ceo forum?
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 EmptyUto Okt 17, 2017 12:07 pm

Aktivirao sam opciju koja navodno poboljšava praćenje foruma preko mobilnog /tableta . Koliko ja razumem , pomoću toga se može lakše pisati na temama ,slati PP i sl . 
Objašnjenje u vidu maila je poslato svim korisnicima (automatski ) ,a od volje svakome hoće li "skinuti" tu aplikaciju i primeniti je . 
Ima još dve opcije koje su ponuđene ,jedna da se oglašavaju "događaji" ,a drugo "publikacije" ,gde bi valjda članovi mogli da oglašavaju svoje oglase ,artikle ,recepte ,tutoriale itd . 


Nisam baš siguran da nam to uopšte treba ,imamo sve to na temama .
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 EmptyUto Okt 17, 2017 12:31 pm

Danubius ::
Aktivirao sam opciju koja navodno poboljšava praćenje foruma preko mobilnog /tableta . Koliko ja razumem , pomoću toga se može lakše pisati na temama ,slati PP i sl . 
Objašnjenje u vidu maila je poslato svim korisnicima (automatski ) ,a od volje svakome hoće li "skinuti" tu aplikaciju i primeniti je . 

E ako si aktivirao da mi olakšaš prije svega, ppisanje, a onda i pisanje na temama :brdski2:

Nego, brine me taj mail...  ko zna na koji sam se reg. ovdje... ererere
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 EmptyUto Okt 17, 2017 12:45 pm

Moram napraviti mail na koji mogu ući.Ovaj mail je od reg na forumu i ne znam pass.

Preko mobilnog ne ulazim ,jer kad sam vani ,ne pada mi na pamet da virkam ovde,a ni na fejs.
A pp-išem na fejsbuku.   Brže ide    ludismeh .
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 EmptyUto Okt 17, 2017 12:52 pm

Danubius ::
Aktivirao sam opciju koja navodno poboljšava praćenje foruma preko mobilnog /tableta . Koliko ja razumem , pomoću toga se može lakše pisati na temama ,slati PP i sl . 
Objašnjenje u vidu maila je poslato svim korisnicima (automatski ) ,a od volje svakome hoće li "skinuti" tu aplikaciju i primeniti je . 
Ima još dve opcije koje su ponuđene ,jedna da se oglašavaju "događaji" ,a drugo "publikacije" ,gde bi valjda članovi mogli da oglašavaju svoje oglase ,artikle ,recepte ,tutoriale itd . 


Nisam baš siguran da nam to uopšte treba ,imamo sve to na temama .
[You must be registered and logged in to see this link.]

Vidjeh ovo naravno i mislim kad god nam uvaljuju nepotrebne stvari,na forumu zajebu potrebne.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 EmptyPon Apr 23, 2018 7:16 pm

Dobio sam obaveštenje da nije aktivirana aplikacija koja omogućava direktno praćenje (i pisanje ) na forumu sa android mobilnih telefona . 
Koliko ja kapiram , treba svako da skine tu aplikaciju i onda je ok . 
Poslao sam svima na mail ,no ne škodi ni ovde : 

Hello everyone,

Following the release of Topic'it, a new mobile app to browse and participate in discussion forums, i am pleased to announce that our forum DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 - ([You must be registered and logged in to see this link.]) is now accessible on this app from your smartphones and tablets.

Topic'it simplifies access to DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 - from your mobile devices and will allow our community to discuss and share faster on the subjects that we are passionate while remaining connected and notified.

If you read this email from your smartphone or tablet, just click on the button below to install Topic'it App and rediscover our forum in its new version 100% mobile.

[table style="font-family: Calibri, HelveticaNeue-Light, " bgcolor=]
[tr style="margin: 0px; padding: 0px;"][td style="margin: 0px; padding: 4px; font-size: 1em; line-height: 1.2em; color: rgb(79, 79, 79);"]DOWNLOAD TOPIC'IT[/td]
[/tr]
[/table]

The Topic'it App is available for Android and Apple for free. Once installed, all you have to do is:
1 - Install the Topic'it App.
2 - Create a Topic'it account. It's free and takes less than 30 seconds.
3 - If needed, click again on the button above in order to access the forum directly in the app.

Follow live news from the forum, manage your private messages and friends, be notified in real time and participate in discussions in a faster and more intuitive way... These are some of the advantages that Topic'it will bring to our community.

So do not hesitate to use it.

See you soon on DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 - - [You must be registered and logged in to see this link.]
Danubius










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 EmptyUto Apr 24, 2018 12:00 am

Ja sam oduvijek preko androida tu...ne kontam u cemu je fazon.....jer engleski.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 EmptySub Avg 17, 2019 11:00 am

Novosti ovoga puta su sasvim loše .
Posle Image Shack i Photobucketa ,i Tiny Pic je postao host koji se plaća .
Srećom po nas ,naše slike još uvek hostira Serwing.com ,pa može da se "radi" redovno (sem što nam na stotine već postavljenih slika sa ovih hostova nestaju vremenom)
Druga loša stvar -reklame kojima nas je počastio Google ,i koje se ne mogu ukloniti .
Bune se naravno na stotinama foruma, ali je to Google . Ako želiš da ih nema -plaća se ,što nama nije opcija .
Tako da ,pored onoga što nam j natakao Google da nam ni krivim ni dužnima stoji "not secure" za forum, sada imamo i neželjene reklame .
A biće i gore ,jer izgleda da i You Tube namerava da u skorije vreme naplaćuje.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 EmptySub Jan 11, 2020 11:43 am

Evo jedne povoljne vesti. 
Ponuđena je opcija podizanja nivoa sigurnosti ,nešto oko prelaska sa HTTP na HTTPS protokol (što ne razumem tačno ,no nebitno) pa sam ja to nekako odradio . 
Praktični benefit je da se više ne pokazuje na Google traci da je Forum "not secure" , i nema onog ružnog crvenog trougla sa uzvičnikom ,koji na to upozorava (ni krivi ni dužni ispadosmo "potencionalno opasni") 
Sad to izgleda ovako:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Hoće li to možda privući više ljudi da se registruje ...videćemo .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 EmptyČet Apr 01, 2021 3:27 pm

Nekaj su mi nejasne ove notifikacije. Nekada pokaže o kojoj se temi radi a nekada ne.
Prosim gospon, [You must be registered and logged in to see this image.] kaj se to zbiva?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?
» Problemi sa slikama na forumu (i saveti )

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DOBRO NAM DOŠLI !!!! :: UPUTSTVA ZA RAD NA FORUMU-
Skoči na: