DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Osobe koje previse analiziraju BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Osobe koje previse analiziraju BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Osobe koje previse analiziraju

Ići dole 
+11
tok tuk tok
Astra
AstrinaKomsinica
Nut
Gothic
dusicaa
Tarja
Danubius
debilko
Zana
Sikret
15 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Sikret

Sikret


Location : dreamland :)))
Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptyNed Jan 13, 2013 1:35 pm

Primetila sam kod nekih osoba suprotnog pola (mada tema je uopsteno ljudima koji to rade, ne samo o muskoj populaciji), da analiziraju svaku rec, svaki gest, sve, pa se pitam zbog cega to tako.

Primera radi, neko uradi neki lep gest, a druga osoba umesto da uziva ili u najboljem slucaju kaze "hvala" pocne da razmislja i analizira ili propituje, a zasto taj gest, zasto bas sada i sl?
Nesigurnost neka ili nesto trece? Sta Vi mislite o tome?
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptyNed Jan 13, 2013 1:38 pm

Sikret ::
Primetila sam kod nekih osoba suprotnog pola (mada tema je uopsteno ljudima koji to rade, ne samo o muskoj populaciji), da analiziraju svaku rec, svaki gest, sve, pa se pitam zbog cega to tako.

Primera radi, neko uradi neki lep gest, a druga osoba umesto da uziva ili u najboljem slucaju kaze "hvala" pocne da razmislja i analizira ili propituje, a zasto taj gest, zasto bas sada i sl?
Nesigurnost neka ili nesto trece? Sta Vi mislite o tome?

msm,da podozrivost nastaje iz nesigurnosti a i svako polazi od sebe.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptyNed Jan 13, 2013 1:39 pm

Nesigurnost je vise, pisano je pisano a iza pisanog moze se svasta sakriti.A ima i slucajeva gdi treba duplirati jednu te istu rijec, tako da bi se osobe jos bolje osjecali. A trece moze da budne da ti nevjeruje sta pises, bilo gestika ili bilo sto. :329340:

Mozda sam pogresno svahtio temu, odnosi se vjerovatno na realnom polju, mada i to sta sam pisao isto vazi.Ne samo za net i virtualni svijet gledajuci.


Poslednji izmenio Dolinac dana Ned Jan 13, 2013 1:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptyNed Jan 13, 2013 1:41 pm

Pa bilo bi lepo da su samo lepi gestovi u pitanju.
Analizira se iz straha da će doći nešto ružno.
Lepo je pustiti da stvari teku kao teku, ali ko je upućen u surovost realnog života, zna da je mnogo više ružnog nego lepog.

A najstrašnije kad analiziraš ružan gest, ni sa čim izazvan, i ne možeš doći do odgovora. Ne dao Bog to nikom, iako smo verovatno svi to već prošli.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptyNed Jan 13, 2013 1:44 pm

debilko ::
Pa bilo bi lepo da su samo lepi gestovi u pitanju.
Analizira se iz straha da će doći nešto ružno.
Lepo je pustiti da stvari teku kao teku, ali ko je upućen u surovost realnog života, zna da je mnogo više ružnog nego lepog.

A najstrašnije kad analiziraš ružan gest, ni sa čim izazvan, i ne možeš doći do odgovora. Ne dao Bog to nikom, iako smo verovatno svi to već prošli.


ne pominje se ruzan gest..jer onda sam ja fulala temu..
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptyNed Jan 13, 2013 2:06 pm

Sikret ::
Primetila sam kod nekih osoba suprotnog pola (mada tema je uopsteno ljudima koji to rade, ne samo o muskoj populaciji), da analiziraju svaku rec, svaki gest, sve, pa se pitam zbog cega to tako.
?
Jedan od grčkih mudraca je rekao "Ne bih nikada mogao da uživam u ovom prelepom grožđu,ako bih već sada razmišljao u kakvu gadnu kašu će se pretvoriti u stomaku" .
Znači -ne treba biti sitničav ,nego se prepustiti trenutku ,pogotovu kada je ugodan . Ok, ima smisla .
Opet ,u realnom životu ,kako da ocenimo nekoga -ako ga na neki način,ne analiziramo ?
Ako se prati kada "skrene pogled" ,ili pamti šta kada kaže -lako ćemo doći do zaključka da li nas laže ili ne .
Ne mogu se ignorisati ni "unutrašnji glasovi " koji analitične ljude teraju da pronađu i materijalni dokaz "slutnje" -ili je rasprše .
Nije to nesigurnost sigurno ,jer ako se neko analizira ,onda je ta osoba na neki način vezana za nas .Ko nas ne zanima -boli nas uvo za njega ,ni ne primetimo ga .
Recimo ...želite sa nekim ući u neki posao .Naravno da nećete apriori uzeti zdravo za gotovo sve što vam kaže ,nego malo i proveriti -da bi izbegli mogućnost da budete obmanuti ili prevareni .
Meni je to logično .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptyNed Jan 13, 2013 2:21 pm

Dany:
Nije to nesigurnost sigurno ,jer ako se neko analizira ,onda je ta osoba na neki način vezana za nas .Ko nas ne zanima -boli nas uvo za njega ,ni ne primetimo ga .


Sad ja znam sto ti ganjas Kijaru smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptyNed Jan 13, 2013 2:23 pm

au vi produbiste temu :rlol: smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Tarja

Tarja


Godina : 35
Datum upisa : 14.01.2013

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptyČet Jan 31, 2013 3:55 pm

Sikret ::
Primetila sam kod nekih osoba suprotnog pola (mada tema je uopsteno ljudima koji to rade, ne samo o muskoj populaciji), da analiziraju svaku rec, svaki gest, sve, pa se pitam zbog cega to tako.

Primera radi, neko uradi neki lep gest, a druga osoba umesto da uziva ili u najboljem slucaju kaze "hvala" pocne da razmislja i analizira ili propituje, a zasto taj gest, zasto bas sada i sl?
Nesigurnost neka ili nesto trece? Sta Vi mislite o tome?

Priznajem ja spadam u te analiticare. Doduse ne na ovom primeru, ovo mi je vec ekstrem, pa i nekultura i nepostovanje u krajnjoj liniji. Ali generalno analiziram dosta i ljude i postupke ljudi...Pitanje zasto? Pa eto, prosto jace je od mene, takva sam...Svet i ljude uopsteno dozivljavam duboko, samim tim imam i analitican pristup.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptyČet Jan 31, 2013 10:05 pm

Nesigurnost, strah da smo sami neadekvatni,,,Vrlo gadna boljka;))))))
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptyČet Jan 31, 2013 10:20 pm

Tarja ::


Priznajem ja spadam u te analiticare. Doduse ne na ovom primeru, ovo mi je vec ekstrem, pa i nekultura i nepostovanje u krajnjoj liniji. Ali generalno analiziram dosta i ljude i postupke ljudi...Pitanje zasto? Pa eto, prosto jace je od mene, takva sam...Svet i ljude uopsteno dozivljavam duboko, samim tim imam i analitican pristup.
Opet citiram ceru i slazem se sa svakom napisanom.
Da spadam u te koji analiziraju.Zasto?
Naucio me zivot.Nekad sam verovala mnogo i bila razocarana vise puta.
Dok pricam sa ljudima ( pogotovu pri prvom susretu) pratim njihov pogled, mimiku...to mi vise govori od izgovorenih reci.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptyPet Feb 01, 2013 8:57 pm

dusica_nesanica ::
Tarja ::


Priznajem ja spadam u te analiticare. Doduse ne na ovom primeru, ovo mi je vec ekstrem, pa i nekultura i nepostovanje u krajnjoj liniji. Ali generalno analiziram dosta i ljude i postupke ljudi...Pitanje zasto? Pa eto, prosto jace je od mene, takva sam...Svet i ljude uopsteno dozivljavam duboko, samim tim imam i analitican pristup.
Opet citiram ceru i slazem se sa svakom napisanom.
Da spadam u te koji analiziraju.Zasto?
Naucio me zivot.Nekad sam verovala mnogo i bila razocarana vise puta.
Dok pricam sa ljudima ( pogotovu pri prvom susretu) pratim njihov pogled, mimiku...to mi vise govori od izgovorenih reci.


Sve glupost sta pisete, aj mene anlalizirajte ili nekoga drugoga itd. To su samo procjene, za analitiku potreban vam je team jedan, sami nekoga anlalizirait? Nemoguce. :329340:
Nazad na vrh Ići dole
tok tuk tok
Putnik zvezdane prašine
tok tuk tok


Datum upisa : 17.01.2013

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptyPet Feb 01, 2013 9:50 pm

Ne možeš da znaš ako ne analiziraš. Bez analize imamo samo verovanje, a ja u sve sumnjam dok sam ne spoznam.
Nazad na vrh Ići dole
Tarja

Tarja


Godina : 35
Datum upisa : 14.01.2013

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptyPet Feb 01, 2013 10:08 pm

Dolinac ::



Sve glupost sta pisete, aj mene anlalizirajte ili nekoga drugoga itd. To su samo procjene, za analitiku potreban vam je team jedan, sami nekoga anlalizirait? Nemoguce. :329340:

Za povrsne nemoguce...Ne mozete covek ovde analizirati jer te ne vidimo, ne cujemo. Covek ( naucno dokazano ) 70 % stvari izgovara neverbalnim putem, a ne verbalnim. Pogled, pokreti, mimika sve to pokazuje mnogo vise od izgovore reci...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptyPet Feb 01, 2013 10:11 pm

tok tuk tok ::
Ne možeš da znaš ako ne analiziraš. Bez analize imamo samo verovanje, a ja u sve sumnjam dok sam ne spoznam.
Jeste .Samo ...za neke stvari je bolje da ne znaš -samo se dodatno razočaraš ,u dobrom broju slučajeva ,ako počneš da "kopaš" ,tj "analiziraš" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Tarja

Tarja


Godina : 35
Datum upisa : 14.01.2013

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptyPet Feb 01, 2013 10:18 pm

Bolje i razocarati se nego ziveti u iluzji...
Nazad na vrh Ići dole
Sikret

Sikret


Location : dreamland :)))
Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptyPet Feb 01, 2013 10:25 pm

Upravo tako ako mnogo analiziras otkrijes mnoge stvari.Veoma bolne i razocaras se u osobu kojoj sam verovala slepo.I mnogo stvari tada svatis i svaka puzla dodje na svoje mesto.E sad da li je bolje da sam zivela u nekoj iluziji ne znam.Iluzija se raspala kao balon od sapunice.I ostalo je samo ono sto je isplivalo na povrsinu.
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptyPet Feb 01, 2013 10:36 pm

Danubius ::
tok tuk tok ::
Ne možeš da znaš ako ne analiziraš. Bez analize imamo samo verovanje, a ja u sve sumnjam dok sam ne spoznam.
Jeste .Samo ...za neke stvari je bolje da ne znaš -samo se dodatno razočaraš ,u dobrom broju slučajeva ,ako počneš da "kopaš" ,tj "analiziraš" .
Ali ces bar znati na cemu si.Bolje i razocarenje, nego zabluda.
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptyPet Feb 01, 2013 10:40 pm

Tarja ::
Bolje i razocarati se nego ziveti u iluzji...
Elem, ne mogu da verujem...kako isto razmisljamo i pisemo!!!!
Pa da mamino dete jakog
Nazad na vrh Ići dole
Sikret

Sikret


Location : dreamland :)))
Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptyPet Feb 01, 2013 10:40 pm

dusica_nesanica ::
Danubius ::
tok tuk tok ::
Ne možeš da znaš ako ne analiziraš. Bez analize imamo samo verovanje, a ja u sve sumnjam dok sam ne spoznam.
Jeste .Samo ...za neke stvari je bolje da ne znaš -samo se dodatno razočaraš ,u dobrom broju slučajeva ,ako počneš da "kopaš" ,tj "analiziraš" .
Ali ces bar znati na cemu si.Bolje i razocarenje, nego zabluda.


Tacno
Nazad na vrh Ići dole
Tarja

Tarja


Godina : 35
Datum upisa : 14.01.2013

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptyPet Feb 01, 2013 10:42 pm

dusica_nesanica ::
Tarja ::
Bolje i razocarati se nego ziveti u iluzji...
Elem, ne mogu da verujem...kako isto razmisljamo i pisemo!!!!
Pa da mamino dete jakog

smehsmeh :heart1:
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptyPet Feb 01, 2013 10:46 pm

Sikret ::
Upravo tako ako mnogo analiziras otkrijes mnoge stvari.Veoma bolne i razocaras se u osobu kojoj sam verovala slepo.I mnogo stvari tada svatis i svaka puzla dodje na svoje mesto.E sad da li je bolje da sam zivela u nekoj iluziji ne znam.Iluzija se raspala kao balon od sapunice.I ostalo je samo ono sto je isplivalo na povrsinu.
Kad tad ces doci do spoznaje.
Cemu iluzije? Lazne nade?
Istinu molim, sad i odmah.
Mada, zagovornik sam toga, da pre svega analiziramo sebe.Da se preispitamo.Sta hocemo? Sta mozemo?
Koliko smo mi spremni istinu da kazemo?
Da li nam je reakcija druge osobe samo odgovor na nas stav, nasu iskrenost, nasa osecanja...?

PS
Izvinjavam se sto moji postovi idu u nizu ali eto, desi se i to.
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptyPet Feb 01, 2013 10:49 pm

Nije kulturno da se ide u nizu,salim se. lol!

Ne treba u nicemu preterivati pa ni u analiziranju. :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Sikret

Sikret


Location : dreamland :)))
Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptyPet Feb 01, 2013 10:55 pm

Pa da analiziram sebe?Jesam.Vagala sam mnoge stvari.Zivela sam u nekoj svojoj tvrdjavi i bila srecna .Pustila sam da se ta tvrdjava srusi .Iskrena sam bila maksimalno .A za svu iskrenost se posle ipostavilo da sam dobijala lazi.Ja sam se preispitala i slozila svoje puzle.I pokupila krhotine sa poda
A ti ? Kad si se vec obratila meni.Kako ti stojis na tom polju?
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptySub Feb 02, 2013 2:50 am

Covjek moze samo da utjece na sebe:) Analiza drugih treba da bude zabava; probing kako mi reagujemo nj njih, oni na nas ( na sta ne mozemo da utjecemo, sem manipulacijom, a za to treba biti veliki maher - ne pokvarenjak, jer on pojma nema sta radi, nego nesto malo jace;)))))

Soooo, analiza, da, sebe u svakom momentu; ali kad nam preokupacija postane analiza drugih, eeee tad zakazati appointment kod Nut;)))))
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptySub Feb 02, 2013 3:21 am

Opasno je coveku pokazati suvise jasno koliko lici na zveri,a da mu se istovremeno ne predoci njegova velicina...Takodje je opasno dopustiti mu preterano jasnu viziju njegove velicine bez njegove ''podlosti''..Jos je opasnije ostaviti ga u neznanju u pogledu obe te stvari...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptySub Feb 02, 2013 3:23 am

Nut ::
Opasno je coveku pokazati suvise jasno koliko lici na zveri,a da mu se istovremeno ne predoci njegova velicina...Takodje je opasno dopustiti mu preterano jasnu viziju njegove velicine bez njegove ''podlosti''..Jos je opasnije ostaviti ga u neznanju u pogledu obe te stvari...

Bas tako,a nalizom valjda dodjemo do neke sredine,da kazemo i pokazemo,a da ne bude sve receno,sto bi ga pretvorilo u zvijer ili boga
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptySub Feb 02, 2013 9:08 am

Tarja ::
Dolinac ::



Sve glupost sta pisete, aj mene anlalizirajte ili nekoga drugoga itd. To su samo procjene, za analitiku potreban vam je team jedan, sami nekoga anlalizirait? Nemoguce. :329340:

Za povrsne nemoguce...Ne mozete covek ovde analizirati jer te ne vidimo, ne cujemo. Covek ( naucno dokazano ) 70 % stvari izgovara neverbalnim putem, a ne verbalnim. Pogled, pokreti, mimika sve to pokazuje mnogo vise od izgovore reci...


Gestik i mimik se mogu odglumiti, nebi se ja na tu teoriju oslonio. Ako jednog covjeka zelis i hoces analizirati, e onda moras snjime u krevet i imati sex.To je jedini nacin da ga malo bolje upoznas, ostalo je samo spekulacija. :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Tarja

Tarja


Godina : 35
Datum upisa : 14.01.2013

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptySub Feb 02, 2013 11:47 am

Da Dolinac genijalno. :329340: Seks otkriva sve misterije ljudske prirode.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptySub Feb 02, 2013 12:55 pm

Tarja ::
Da Dolinac genijalno. :329340: Seks otkriva sve misterije ljudske prirode.


Kad ulazis u intimnost sa jednom osobom, tj. sex. Tek onda prepoznas ko je i kakva je osoba, aj nisi znala, nema veze, sad znas. :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptySub Feb 02, 2013 12:59 pm

Doli,vracamo se na prvu fazu kad sam te upoznala na netu....jbga,nisi nista napredovao...kud potrosi par mjeseci....stvarno je ovo vrh....ne bih dalje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptySub Feb 02, 2013 1:02 pm

Astra ::
Doli,vracamo se na prvu fazu kad sam te upoznala na netu....jbga,nisi nista napredovao...kud potrosi par mjeseci....stvarno je ovo vrh....ne bih dalje.

Da si samnom od pocetka imala seksualni odnos, onda bi znala ko sam.Nepricamo o pisanim slovima,forum idt. direktni kontakt i analiziranje jedne osobe, toliko sam to razumio od @Tarja
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptySub Feb 02, 2013 1:03 pm

Bem mu dan, upljuvaH sav komp smehsmeh :rlol: Astra, jes viDLa sta si propustila hahahahahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptySub Feb 02, 2013 1:06 pm

AstrinaKomsinica ::
Bem mu dan, upljuvaH sav komp smehsmeh :rlol: Astra, jes viDLa sta si propustila hahahahahahahahahahaha

A da si samnom imala... spite Rezala bi vene od dragosti. smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptySub Feb 02, 2013 1:08 pm

Dolinac ::
AstrinaKomsinica ::
Bem mu dan, upljuvaH sav komp smehsmeh :rlol: Astra, jes viDLa sta si propustila hahahahahahahahahahaha

A da si samnom imala... spite Rezala bi vene od dragosti. smehsmeh

Neka me 'vako, volim da patim smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptySub Feb 02, 2013 1:10 pm

AstrinaKomsinica ::
Dolinac ::
AstrinaKomsinica ::
Bem mu dan, upljuvaH sav komp smehsmeh :rlol: Astra, jes viDLa sta si propustila hahahahahahahahahahaha

A da si samnom imala... spite Rezala bi vene od dragosti. smehsmeh

Neka me 'vako, volim da patim smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:


Kad patis za necim to znaci cezis za necim, to je dobar znak! top88
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptySub Feb 02, 2013 1:13 pm

Ante, bukovino moja jakog I love you anyway hahahahahahahahahha
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptySub Feb 02, 2013 1:20 pm

Shvatila sam...poznajes samo one s kojima si spavao i sexao se...a poslije kazu ona kurva...ne znaju da je to smao upoznavanje...hahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptySub Feb 02, 2013 1:33 pm

Astra ::
Shvatila sam...poznajes samo one s kojima si spavao i sexao se...a poslije kazu ona kurva...ne znaju da je to smao upoznavanje...hahahah

Nepricam o one night stand, majka mu stara :329340:
Nazad na vrh Ići dole
tok tuk tok
Putnik zvezdane prašine
tok tuk tok


Datum upisa : 17.01.2013

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptySub Feb 02, 2013 1:35 pm

Sve nešto mislim, voleo bih da upoznam ovu Astru... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptySub Feb 02, 2013 1:39 pm

Paz se ti da tebe Doli ne priupita za upoznavanje smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptySub Feb 02, 2013 1:42 pm

AstrinaKomsinica ::
Paz se ti da tebe Doli ne priupita za upoznavanje smehsmeh :rlol:


aj patis, al nemoj sada i ljubomorna biti?! smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
MonteGirl
La Montenegrina
MonteGirl


Godina : 35
Datum upisa : 11.08.2012

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptySub Feb 02, 2013 1:44 pm

Sikret ::
Primetila sam kod nekih osoba suprotnog pola (mada tema je uopsteno ljudima koji to rade, ne samo o muskoj populaciji), da analiziraju svaku rec, svaki gest, sve, pa se pitam zbog cega to tako.

Primera radi, neko uradi neki lep gest, a druga osoba umesto da uziva ili u najboljem slucaju kaze "hvala" pocne da razmislja i analizira ili propituje, a zasto taj gest, zasto bas sada i sl?
Nesigurnost neka ili nesto trece? Sta Vi mislite o tome?

Izbjegavam ih, jer takvima tesko mozes objasniti neki svoj fin gest, jednostavno ce uvijek biti onako kako su oni zamislili...hehe ja to iz iskustva
Nazad na vrh Ići dole
tok tuk tok
Putnik zvezdane prašine
tok tuk tok


Datum upisa : 17.01.2013

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptySub Feb 02, 2013 1:46 pm

Ćut tamo komšinice. Sa muški se ne upoznajem. :ff44:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptySub Feb 02, 2013 1:48 pm

Mojne, Doli voli samo mene, al nikako da me upozna smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptySub Feb 02, 2013 2:00 pm

AstrinaKomsinica ::
Mojne, Doli voli samo mene, al nikako da me upozna smehsmeh :rlol:



Gotova je analizacija od Kone.


Rezultat:


Moja najdraza forumasica je AstrinaKomsinica. Njen izgled je jako lijep, npr. kosa joj je uvijek uredna i jako sjajna od farbe. Oci su joj jako lijepe iako su joj smedje, uvijek dobro nasminkane, farbom i raznim stvarima. Usta su joj lijepoga oblika i uvijek nasminkana, usi lijepog oblika i lijepo stavljene nausnice, zubi cisto lijepi.

Moja najdraza forumasica ima vrlo lijepo tijelo, npr. visina joj je jako visoka oko 1.70 cm, a tezina i nije tako strasna, ima lijepo popunjeno tijelo srednjom kilazom oko neznam. Odjeca uvijek vrlo cista jer ju je sigurno prala Arielom. Uvijek ima drugciji stil, ali je lijep, vrlo usavrseno kretanje za manekenke, umjereno brzo.


Zakljucak moje analizacije bez sex-a! :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptySub Feb 02, 2013 2:03 pm

Nista od upoznavanja Doli, hvala za smedje oci i visinu smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptySub Feb 02, 2013 2:05 pm

AstrinaKomsinica ::
Nista od upoznavanja Doli, hvala za smedje oci i visinu [You must be registered and logged in to see this image.]
ko dirao moje luče.. [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptySub Feb 02, 2013 2:07 pm

Kijara-brm ::
AstrinaKomsinica ::
Nista od upoznavanja Doli, hvala za smedje oci i visinu [You must be registered and logged in to see this image.]
ko dirao moje luče.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Doli bi, al ne meRe smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju EmptySub Feb 02, 2013 2:08 pm

Kijara-brm ::
AstrinaKomsinica ::
Nista od upoznavanja Doli, hvala za smedje oci i visinu [You must be registered and logged in to see this image.]
ko dirao moje luče.. [You must be registered and logged in to see this image.]


De nemoj da i tebe analiziram Kijara smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Osobe koje previse analiziraju Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Osobe koje previse analiziraju
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» POTRAGA (nestale osobe )
» OSOBE SA SMETNJAMA U RAZVOJU

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: