DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Osobe koje previse analiziraju - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Osobe koje previse analiziraju - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Osobe koje previse analiziraju

Ići dole 
+11
tok tuk tok
Astra
AstrinaKomsinica
Nut
Gothic
dusicaa
Tarja
Danubius
debilko
Zana
Sikret
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Sikret

Sikret


Location : dreamland :)))
Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

Osobe koje previse analiziraju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju - Page 2 EmptyNed Jan 13, 2013 8:35 am

First topic message reminder :

Primetila sam kod nekih osoba suprotnog pola (mada tema je uopsteno ljudima koji to rade, ne samo o muskoj populaciji), da analiziraju svaku rec, svaki gest, sve, pa se pitam zbog cega to tako.

Primera radi, neko uradi neki lep gest, a druga osoba umesto da uziva ili u najboljem slucaju kaze "hvala" pocne da razmislja i analizira ili propituje, a zasto taj gest, zasto bas sada i sl?
Nesigurnost neka ili nesto trece? Sta Vi mislite o tome?
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Gost
Gost




Osobe koje previse analiziraju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju - Page 2 EmptySub Feb 02, 2013 8:42 am

AstrinaKomsinica ::
Paz se ti da tebe Doli ne priupita za upoznavanje smehsmeh :rlol:


aj patis, al nemoj sada i ljubomorna biti?! smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
MonteGirl
La Montenegrina



Datum upisa : 11.08.2012

Osobe koje previse analiziraju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju - Page 2 EmptySub Feb 02, 2013 8:44 am

Sikret ::
Primetila sam kod nekih osoba suprotnog pola (mada tema je uopsteno ljudima koji to rade, ne samo o muskoj populaciji), da analiziraju svaku rec, svaki gest, sve, pa se pitam zbog cega to tako.

Primera radi, neko uradi neki lep gest, a druga osoba umesto da uziva ili u najboljem slucaju kaze "hvala" pocne da razmislja i analizira ili propituje, a zasto taj gest, zasto bas sada i sl?
Nesigurnost neka ili nesto trece? Sta Vi mislite o tome?

Izbjegavam ih, jer takvima tesko mozes objasniti neki svoj fin gest, jednostavno ce uvijek biti onako kako su oni zamislili...hehe ja to iz iskustva
Nazad na vrh Ići dole
tok tuk tok
Putnik zvezdane prašine



Datum upisa : 17.01.2013

Osobe koje previse analiziraju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju - Page 2 EmptySub Feb 02, 2013 8:46 am

Ćut tamo komšinice. Sa muški se ne upoznajem. :ff44:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 21.01.2011

Osobe koje previse analiziraju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju - Page 2 EmptySub Feb 02, 2013 8:48 am

Mojne, Doli voli samo mene, al nikako da me upozna smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Osobe koje previse analiziraju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju - Page 2 EmptySub Feb 02, 2013 9:00 am

AstrinaKomsinica ::
Mojne, Doli voli samo mene, al nikako da me upozna smehsmeh :rlol:



Gotova je analizacija od Kone.


Rezultat:


Moja najdraza forumasica je AstrinaKomsinica. Njen izgled je jako lijep, npr. kosa joj je uvijek uredna i jako sjajna od farbe. Oci su joj jako lijepe iako su joj smedje, uvijek dobro nasminkane, farbom i raznim stvarima. Usta su joj lijepoga oblika i uvijek nasminkana, usi lijepog oblika i lijepo stavljene nausnice, zubi cisto lijepi.

Moja najdraza forumasica ima vrlo lijepo tijelo, npr. visina joj je jako visoka oko 1.70 cm, a tezina i nije tako strasna, ima lijepo popunjeno tijelo srednjom kilazom oko neznam. Odjeca uvijek vrlo cista jer ju je sigurno prala Arielom. Uvijek ima drugciji stil, ali je lijep, vrlo usavrseno kretanje za manekenke, umjereno brzo.


Zakljucak moje analizacije bez sex-a! :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 21.01.2011

Osobe koje previse analiziraju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju - Page 2 EmptySub Feb 02, 2013 9:03 am

Nista od upoznavanja Doli, hvala za smedje oci i visinu smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 20.12.2008

Osobe koje previse analiziraju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju - Page 2 EmptySub Feb 02, 2013 9:05 am

AstrinaKomsinica ::
Nista od upoznavanja Doli, hvala za smedje oci i visinu [You must be registered and logged in to see this image.]
ko dirao moje luče.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 21.01.2011

Osobe koje previse analiziraju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju - Page 2 EmptySub Feb 02, 2013 9:07 am

Kijara-brm ::
AstrinaKomsinica ::
Nista od upoznavanja Doli, hvala za smedje oci i visinu [You must be registered and logged in to see this image.]
ko dirao moje luče.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Doli bi, al ne meRe smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Osobe koje previse analiziraju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju - Page 2 EmptySub Feb 02, 2013 9:08 am

Kijara-brm ::
AstrinaKomsinica ::
Nista od upoznavanja Doli, hvala za smedje oci i visinu [You must be registered and logged in to see this image.]
ko dirao moje luče.. [You must be registered and logged in to see this image.]


De nemoj da i tebe analiziram Kijara smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Osobe koje previse analiziraju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju - Page 2 EmptySub Feb 02, 2013 9:09 am

AstrinaKomsinica ::
Kijara-brm ::
AstrinaKomsinica ::
Nista od upoznavanja Doli, hvala za smedje oci i visinu [You must be registered and logged in to see this image.]
ko dirao moje luče.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Doli bi, al ne meRe smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol:


Ma sta lupas tu?! Jedan socan pljubac od mene i ti padas u nesvjest. :329340:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 21.01.2011

Osobe koje previse analiziraju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju - Page 2 EmptySub Feb 02, 2013 9:09 am

Ja imam analizu Kijare tongue smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Osobe koje previse analiziraju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju - Page 2 EmptySub Feb 02, 2013 9:09 am

Dolinac ::
Kijara-brm ::
AstrinaKomsinica ::
Nista od upoznavanja Doli, hvala za smedje oci i visinu [You must be registered and logged in to see this image.]
ko dirao moje luče.. [You must be registered and logged in to see this image.]


De nemoj da i tebe analiziram Kijara [You must be registered and logged in to see this image.]
Ne moraš.Imamo isti ukus,kad su žene u pitanju... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Ja...

Ja...


Datum upisa : 02.02.2013

Osobe koje previse analiziraju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju - Page 2 EmptySub Feb 02, 2013 10:01 am

Avetinje...
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Osobe koje previse analiziraju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju - Page 2 EmptyPet Jan 24, 2014 10:19 am

[quote="Sikret"]Primetila sam kod nekih osoba suprotnog pola (mada tema je uopsteno ljudima koji to rade, ne samo o muskoj populaciji), da analiziraju svaku rec, svaki gest, sve, pa se pitam zbog cega to tako.

Primera radi, neko uradi neki lep gest, a druga osoba umesto da uziva ili u najboljem slucaju kaze "hvala" pocne da razmislja i analizira ili propituje, a zasto taj gest, zasto bas sada i sl?
Nesigurnost neka ili nesto trece? Sta Vi mislite o tome?[/quo


Sretala sam takve osobe.Cini mi se da nose od kuce takvo vaspitanje.Niti se necemu od srca obraduju,niti umeju da sagledaju sustinu nekog gesta.Uvek traze nesto skriveno iza.Jedna prijateljica mi je takva,u stanju je od najbezazlenije sitnice da napravi zaveru.Vecita pitanja u stilu-a sta mislis zasto je to rekao,a sta to u stvari znaci..- i jos beskraj..I ne vredi ni pokusati dati neko objasnjenje,u sustini ona vec ima ono sto ona smatra i tu je kraj.
Za mene lepa rec ili gest je lepa rec,mislicu drugacije kad mi to ta osoba stavi do znanja,vidovita nisam pa se pogadjanja i ne igram.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Osobe koje previse analiziraju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osobe koje previse analiziraju   Osobe koje previse analiziraju - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Osobe koje previse analiziraju
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» POTRAGA (nestale osobe )
» OSOBE SA SMETNJAMA U RAZVOJU

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: