DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?

Ići dole 
+39
Hestija
promaja
Mima65
bosankaa
slatkicass
Time
Kica/Praja
Astra
sanjalica.ns
Danubius
ZoxZoja
Diplomirani Duduk
sonia
carpathia
Marea
sunrise
pesma
cojle
yo-wan
Vladimir79
Ladyintheblack
srculence
Rara Avis
daljinski
Sanjalica
doctorr67
montoya
debilko
podbarac
Dama
Lakota
dusicaa
brdjanin
AstrinaKomsinica
Kijara-brm
Auror@
Okano
zoran1970
tok tuk tok
43 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Sledeći
AutorPoruka
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptySub Dec 14, 2013 11:40 pm

First topic message reminder :

Astra ::


Budi tu,cim se prijavi/a kasno se prijavi zbog vremenske razlike/ posaljemo ga ovamo

i nema kvaku na Z

S kvakom ili bez... :zubi3: smehsmeh ..., dok ZIKO stigne, ja mrtva pijana, propade mu pos'o.    rasta :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyPon Okt 03, 2016 3:16 pm

Time ::
Ja već rek'o da je bosankaa lepaa brdski
A kako sam ja ovo previdjela? !
I to ne prvi put? !
Strašno!
Zahvaljujem Time. .. nego vidis da ljepota nije dovoljna. ..mora se imati odredjena kilaza, visina itd. ..

Kica/Praja ::
Timotije, moraš to da ponavljaš bar 3 puta dnevno da se čuje do 12. cirka  :brdski2:

M'da bre!
A žene i vole da "slušaju " kako su lepe, pametne, zgodne, lepe, lepe. .. smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso



Datum upisa : 04.12.2009

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyPon Okt 03, 2016 3:18 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zahuktava se borba na zelenom forumu :brdski2:
Bosnu su nam zapljusnule emocije čim je prešla na ekavicu
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyPon Okt 03, 2016 3:23 pm

Kica/Praja ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

Zahuktava se borba na zelenom forumu :brdski2:
Bosnu su  nam zapljusnule emocije čim je prešla na ekavicu
Sve zbog Čempresa plavog neba...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Time




Datum upisa : 01.10.2016

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyPon Okt 03, 2016 7:12 pm

bosankaa ::
Time ::
Ja već rek'o da je bosankaa lepaa brdski
A kako sam ja ovo previdjela? !
I to ne prvi put? !
Strašno!
Zahvaljujem Time. ..  nego vidis da ljepota nije dovoljna. ..mora se imati odredjena kilaza, visina itd. ..


Vidim, vidim brdski
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams



Datum upisa : 06.01.2010

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyPon Okt 03, 2016 7:50 pm

Time ::
bosankaa ::

Zahvaljujem Time. ..  nego vidis da ljepota nije dovoljna. ..mora se imati odredjena kilaza, visina itd. ..

Vidim, vidim brdski


E, sad si ga ugasio, skroz! trtrr smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Time




Datum upisa : 01.10.2016

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyPon Okt 03, 2016 7:59 pm

sanjalica.ns ::
Time ::
bosankaa ::

Zahvaljujem Time. ..  nego vidis da ljepota nije dovoljna. ..mora se imati odredjena kilaza, visina itd. ..

Vidim, vidim brdski


E, sad si ga ugasio, skroz! trtrr smehsmeh

Što?
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams



Datum upisa : 06.01.2010

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyPon Okt 03, 2016 8:07 pm

Time ::

Što?

...cccccc....ako stvarno imaš godina koliko piše da imaš,.... a ne znaš kako se igraju 'ovakve' igrice.... :brdski2:

....trebao si reći ovako: 'ja baš volim punije dame migg ',  to bi bio odgovarajući komentar u datom momentu. :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
Time




Datum upisa : 01.10.2016

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyPon Okt 03, 2016 8:15 pm

Ja mislim da ti nisi u toku :)

Govorilo se i o mojoj visini i kilaži danas par puta, između ostalog je pomenuto da je 100 kila i 190cm neki minimum :) :) :)

Na žalost sa svojih 187 cm ne zadovoljavam, a za @ bosankaa već rekoh da je lepaa ali premlada za mene :)

Da zaključim mislio sam da se radi o muškoj kilaži koja je zahtevana, da ne kažem propisana.

BTW

jel' poč'o Državni pos'o??
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyPon Okt 03, 2016 9:00 pm

Time ::
Ja mislim da ti nisi u toku :)

Govorilo se i o mojoj visini i kilaži danas par puta, između ostalog je pomenuto da je 100 kila i 190cm neki minimum :) :) :)

Na žalost sa svojih 187 cm ne zadovoljavam, a za @ bosankaa već rekoh da je lepaa ali premlada za mene :)

Da zaključim mislio sam da se radi o muškoj kilaži koja je zahtevana, da ne kažem propisana.

BTW

jel' poč'o Državni pos'o??
Kilaža i visina važe za Slatku ,pošto je ona jedna tako ....krhka ženica  :rlol: ( ume da se zeza ,pa ne zamera ) 
Ili da prevedem ....kad bi se "bacila na mene" od mene bi ostala masna mrlja (pošto sam zavidno markantan )  .   :rlol:
Boske jeste lepa i mlada ,a ovo za "kile" -laže . Ako je nekada i imala 3-4 "više" po strogim tablicama ,danas je "prepolovljena" .
E sad ,visina .....bivša odbojkašica . 
Time ,dakle bez brige ,igraš itekako u svim kombinacijama ovde . 
"Državni posao" bi trebao da se emituje ,ako ne "prokisnu kablovi" ,jer je akcija gušenja RT Vojvodine u punom jeku .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyPon Okt 03, 2016 9:06 pm

Time ::
Ja mislim da ti nisi u toku :)

Ma da, svašta i meni pada na pamet! trtrr smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Time

Time


Datum upisa : 01.10.2016

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyUto Okt 04, 2016 7:05 am

Danubius ::

Kilaža i visina važe za Slatku ,pošto je ona jedna tako ....krhka ženica  :rlol: ( ume da se zeza ,pa ne zamera ) 
Ili da prevedem ....kad bi se "bacila na mene" od mene bi ostala masna mrlja (pošto sam zavidno markantan )  .   :rlol:
Boske jeste lepa i mlada ,a ovo za "kile" -laže . Ako je nekada i imala 3-4 "više" po strogim tablicama ,danas je "prepolovljena" .
E sad ,visina .....bivša odbojkašica . 
Time ,dakle bez brige ,igraš itekako u svim kombinacijama ovde . 
"Državni posao" bi trebao da se emituje ,ako ne "prokisnu kablovi" ,jer je akcija gušenja RT Vojvodine u punom jeku .

Primio k' znanju.

Nego jes' im bezveze ova epizoda, s' Torbicom u Transilvaniji i onaj Timarov kao Drakula. booored
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyUto Okt 04, 2016 2:02 pm

Ja bih daljinskog,jos danas ako je moguce smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyUto Okt 04, 2016 2:30 pm

Astra ::
Ja bih daljinskog,jos danas ako je moguce smehsmeh

Što jeste jeste...najbolje!
Nema vajde od za*ebancije.

top88











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyUto Okt 04, 2016 2:38 pm

Vidim ja da l(ij)epa Bosanka ne silazi s ove teme naklon naklon










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyUto Okt 04, 2016 2:41 pm

Astra ::
Ja bih daljinskog,jos danas ako je moguce smehsmeh

Vidiš, dobra ti ideja, i ja bih (ako je ikako moguće, bilo danas, bilo sutra...) smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyUto Okt 04, 2016 2:51 pm

Kica/Praja ::
Vidim ja da l(ij)epa Bosanka ne silazi s ove teme naklon naklon

Pa pazi. .. biće da smo svi živnuli ... baci se po neki post. ..makar i ovako na šaljivim temama.
Sve je bolje od tišine...
Pa ako treba da se igramo, igracemo se.

Kad završimo sa igricama, svako ode onom koga ima ...i svima lijepo?  zubbb











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyUto Okt 04, 2016 2:56 pm

bosankaa ::

Kad završimo sa igricama, svako ode onom koga ima ...i svima lijepo?  zubbb

A šta da radi onaj koji nema? Da ne silazi sa ove teme? :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyUto Okt 04, 2016 3:07 pm

sanjalica.ns ::
bosankaa ::

Kad završimo sa igricama, svako ode onom koga ima ...i svima lijepo?  zubbb

A šta da radi onaj koji nema? Da ne silazi sa ove teme? :rlol:

Taj je već u problemu zubbb
A šta znaš. ..možda se i spoje bona.

Ti ono negdje napisa da bi šef i Mimi mogli biti jedini realni?
Apsolutno se slažem i nekako idu jedno uz drugo.
Ako kuče bude pravilo problem, preuzećemo brigu o kuci  .. mis'im neko sa foruma. .. wsmile

I nema nešto više slobodnih. .. bar mislim.

Ostalo sve "lajavo" i u braku ili vezi.











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Mima65

Mima65


Godina : 58
Location : Beograd
Humor : volim
Datum upisa : 08.08.2016

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyUto Okt 04, 2016 3:18 pm

Ti ono negdje napisa da bi šef i Mimi mogli biti jedini realni? 
Apsolutno se slažem i nekako idu jedno uz drugo. 
Ako kuče bude pravilo problem, preuzećemo brigu o kuci  .. mis'im neko sa foruma. .. [You must be registered and logged in to see this image.]


Kuče nije problem, malo je, al Mima bi ga u zubima mogla nositi!
:rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyUto Okt 04, 2016 3:20 pm

smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol:  auuu Deni ,kanda si sjebo znanje ovaj put  nesvest moli
Nazad na vrh Ići dole
Mima65

Mima65


Godina : 58
Location : Beograd
Humor : volim
Datum upisa : 08.08.2016

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyUto Okt 04, 2016 3:22 pm

tongue tongue tongue KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 5406 KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 5406 KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 5406
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyUto Okt 04, 2016 3:27 pm

bosankaa ::

Ostalo sve "lajavo" i u braku ili vezi.

Mani ga, takvi su ti najgori, pre će se oni snaći nego ovi što su solo poput Mime i Danija :brdski2:
 Jbt, nikako da se skontaju, a sve uslove imaju, Mima zateže, a ovaj se femka zbog kučeta. Dojadilo mi više da intervenišem, odo' kod zubara, al' će se vrnem kasnije da vidim jel' Kluni preuzeo inicijativu konačno smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyUto Okt 04, 2016 3:29 pm

55555 reče-Dojadilo mi više da intervenišem, odo' kod zubara,-*
Mimi65,kanda si ostala bez partnera  trtrr :948208144: :12738879:
Nazad na vrh Ići dole
Mima65

Mima65


Godina : 58
Location : Beograd
Humor : volim
Datum upisa : 08.08.2016

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyUto Okt 04, 2016 4:34 pm

Što je najgore, nisam ni imala, a ostala bez smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyUto Okt 04, 2016 5:49 pm

Mima65 ::
Ti ono negdje napisa da bi šef i Mimi mogli biti jedini realni? 
Apsolutno se slažem i nekako idu jedno uz drugo. 
Ako kuče bude pravilo problem, preuzećemo brigu o kuci  .. mis'im neko sa foruma. .. [You must be registered and logged in to see this image.]


Kuče nije problem, malo je, al Mima bi ga u zubima mogla nositi!
:rlol: :rlol: :rlol: :rlol:

lalal lalal lalal

Š š šefe ne boj se. Neće ti kuca ništa smehsmeh

Mima bona, ja očekivala nekog maltezera recimo. ..  :brdski2:

Malo se šalimo naravno.
Ja nisam ljubitelj životinja u stanu. Prvi razlog jer se plašim svih životinja, drugi. .. velika je to obaveza i pored ovih mojih troje ukućana koje sam naučila sve na gotovo jel'te. .. još jedna obaveza izvođenja, šetnje i sveg ostalog. ..neka hvala.
A starijoj ceri najveca zelja jeste kuče. ..a maleno bi pa mačku. .. Tata ni da čuje. .. tako neka tata bude krivac što nemaju.
A htjedoh reći. ..nevjerovatno kako se čovjek navikne na prisustvo životinje u kući.
Pojedinci znaju za moje strahove prije odlaska za Španiju. ..zaova ima 3 mačke. . .Prva dva dana da umrem. ..šta god da ubacim u usta, čini mi se da ima dlaka smehsmeh
Mislim. ..sve je to bilo u glavi naravno.
Nakon par dana i ako bih slučajno našla dlaku, vjerovatno ne bih reagovala. ..burno.
I sve je super bilo. ..samo da mi ne priđu kad sjedim ili da mi se uvuku u sobu gdje spavam.
Zato su djeca uzivala. ..na krevetu one sa sve tri mačke. ..spavaju KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 900975

Tako da sam sigurna da bi i Danubius se brzo navikao na malu kucu. ..E jedino za krevet nisam sigurna. Ako kuca voli da se mazi i prespava u krevetu, to bi mozda mogao biti problem. .. zubbb

I po temi opet. .. vi ste spojeni. Gotovo!
I za sada se samo kod vas ove šale pikaju kao prave..
Dobro. ..i Astra i daljinski. .. povremeno da se spoje pa da ih i shvatim za ozbiljno. :rlol:












Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Blebetalo

Blebetalo


Datum upisa : 08.01.2011

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyUto Okt 04, 2016 6:06 pm

Ja bih Astru pa neka se daljinski češe koliko hoće smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Mima65

Mima65


Godina : 58
Location : Beograd
Humor : volim
Datum upisa : 08.08.2016

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyUto Okt 04, 2016 7:27 pm

Pa on možda i da hoće, ne sme.... smehsmeh smehsmeh

Moram nabaviti korpu da joj na njušku stavim... :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyUto Okt 04, 2016 7:29 pm

Blebetalo ::
Ja bih Astru pa neka se daljinski češe koliko hoće  smehsmeh smehsmeh smehsmeh

Jesam bila u tvom krevetu....jesam....druge sanse nema...sad Hestija cuva krevet....ahahahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyUto Okt 04, 2016 9:16 pm

bosankaa ::

Tako da sam sigurna da bi i Danubius se brzo navikao na malu kucu. ..E jedino za krevet nisam sigurna. Ako kuca voli da se mazi i prespava u krevetu, to bi mozda mogao biti problem. .. zubbb

Šta ga briga, spavao bi sa dve cure u krevetu, što je san gotovo svakog muškarca :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyUto Okt 04, 2016 9:25 pm

Da ,i slušao Dve čadjave Dvocevke svako veče  smehsmeh :rlol: :948208144:
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyUto Okt 04, 2016 11:13 pm

Danubius ::
Kilaža i visina važe za Slatku ,pošto je ona jedna tako ....krhka ženica  :rlol: ( ume da se zeza ,pa ne zamera ) 
Ili da prevedem ....kad bi se "bacila na mene" od mene bi ostala masna mrlja (pošto sam zavidno markantan )  .   :rlol:
.

Turim te ja malo da puziš po livadi znaš? Gde si ti imao prilike da vidiš moju ''krhkost''?
Visinu si omanuo ipak sam za nešto nižu varijantu a kilaža...hmm.. može, izdržljiva sam smehsmeh kafa
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyUto Okt 04, 2016 11:43 pm

Sve mi ovo liči na vic o Dalmatinki u Beogradu.

Ušla ona u gradski prevoz pa kaže: "Ajme noge me boledu, a nigdi kavalira" Odgovori joj jedan gospodin "Ima kavalira gospoja, samo nima mista"










Jedan poziv menja sve !


Poslednji izmenio Kica/Praja dana Uto Okt 04, 2016 11:47 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyUto Okt 04, 2016 11:46 pm

Kica/Praja ::
Sve mi ovo liči na vic o Dalmatinki u Beogradu.

Ušla ona u gradski prevoz pa kaže: "Ajme noge me boledu, a nigde kavalira" Odgovori joj jedan gospodin "Ima kavalira gospoja, samo nima mista"  

smehsmeh e konačno da me neko nasmeje.........zacenih se top88 :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Time

Time


Datum upisa : 01.10.2016

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyČet Okt 06, 2016 7:14 am

Hestija stara poznanica top88
Nazad na vrh Ići dole
Hestija

Hestija


Datum upisa : 21.01.2012

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyČet Okt 06, 2016 7:41 am

Time ::
Hestija stara poznanica top88

Nisam bas toliko stara smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Time

Time


Datum upisa : 01.10.2016

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyČet Okt 06, 2016 8:00 am

Hestija ::
Time ::
Hestija stara poznanica top88

Nisam bas toliko stara smehsmeh

Pa i nisi :c925:
Nazad na vrh Ići dole
Hestija

Hestija


Datum upisa : 21.01.2012

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyČet Okt 06, 2016 8:11 am

Time ::
Hestija ::
Time ::
Hestija stara poznanica top88

Nisam bas toliko stara smehsmeh

Pa i nisi :c925:

E, to je već lep početak sa cmoking lu6777
Nazad na vrh Ići dole
Time

Time


Datum upisa : 01.10.2016

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyČet Okt 06, 2016 3:43 pm

Hestija ::
Time ::
Hestija ::
Time ::
Hestija stara poznanica top88

Nisam bas toliko stara smehsmeh

Pa i nisi :c925:

E, to je već lep početak sa cmoking lu6777


Za izvinjenje dobiješ još dva :c925: :c925:
Nazad na vrh Ići dole
Hestija

Hestija


Datum upisa : 21.01.2012

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyPet Okt 07, 2016 8:02 am

Time ::
Hestija ::
Time ::
Hestija ::
Time ::
Hestija stara poznanica top88

Nisam bas toliko stara smehsmeh

Pa i nisi :c925:

E, to je već lep početak sa cmoking lu6777


Za izvinjenje dobiješ još dva :c925: :c925:

Hvala lu6777 Sva sam se istopila wsmile
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyPet Okt 07, 2016 12:38 pm

Ja znam da bi Hesti Blebija ili on nju... svejedno.
Ista stvar i kod JD i justi...
A onda i kod Astre i daljinskog... dobro i Astrolog...eto neka bude trojka smehsmeh
Šef i Mimi su isto u toj grupi mogućih i realnih

A mi ostali ... ostaje nam samo da  avavav smehsmeh











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyPet Okt 07, 2016 12:57 pm

Bosno,bem mu vraga....vazda po starom jahat....ja bih da probam nesto novo.....malo samo....joj,a ima jedan "glavat"....nece me Astrolog pustit vise na odmor samu ako napisem koji je to "glavonja"...ahahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyPet Okt 07, 2016 1:03 pm

Astra ::
Bosno,bem mu vraga....vazda po starom jahat....ja bih da probam nesto novo.....malo samo....joj,a ima jedan "glavat"....nece me Astrolog pustit vise na odmor samu ako napisem koji je to "glavonja"...ahahahah


Čuj, "glavonja" otpada odmah ako nije sa foruma smehsmeh smehsmeh smehsmeh











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyPet Okt 07, 2016 1:04 pm

Ma nas je....hahahahahah

Opet se sjetih: kad kazem da je i Fabio nas,moramo ga volit a Lia kaze samo sam ja nas.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyPet Okt 07, 2016 1:06 pm

A naš!


E dalje ćemo na pp :rlol:



Samo sam ja naš smehsmeh blesica











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyPet Okt 07, 2016 1:26 pm

Moram da uključim google translate da razumem vas 2


daj pivo










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyPet Okt 07, 2016 1:27 pm

Vidi "glavonje"....otkud tebe...ahahahhahaha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyPet Okt 07, 2016 1:31 pm

Nisam ja glavonja, ja sam onaj "ne okreći se sine"


cincin










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyPet Okt 07, 2016 1:33 pm

Kica/Praja ::
Moram da uključim google translate da razumem vas 2


daj pivo  

Nema veze sa Bosnom majke mi smehsmeh

Evo, Astra ti objasnila :948208144:











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyPet Okt 07, 2016 1:35 pm

bosankaa ::
Kica/Praja ::
Moram da uključim google translate da razumem vas 2


daj pivo  

Nema veze sa Bosnom majke mi smehsmeh

Evo, Astra ti objasnila :948208144:

Nemoj sad da se vadiš, ionako si rekla da s godinama sve postaje bolje i bolje

cincin










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyPet Okt 07, 2016 1:40 pm

Ove moje godine su najbolje,samo da provalim za sta....ahahahahahha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyPet Okt 07, 2016 1:42 pm

Astra ::
Ove moje godine su najbolje,samo da provalim za sta....ahahahahahha

Ti i ja u banju da se zajedno mažemo blatom, pa nek ide život kafa










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyPet Okt 07, 2016 1:44 pm

Kica/Praja ::
Astra ::
Ove moje godine su najbolje,samo da provalim za sta....ahahahahahha

Ti i ja  u banju da se zajedno mažemo blatom, pa nek ide život kafa

Ako nam nece dizat noge na ramena,vazi....ahahahah bar ne prije blata.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyPet Okt 07, 2016 1:45 pm

Sve oni okolo naokolo pa do banje ... eto šta ti je starije, zrelije, iskusnije... :948208144:











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyPet Okt 07, 2016 1:49 pm

Povescemo i tebe....i ti si NASA...ahahahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyPet Okt 07, 2016 1:56 pm

Astra ::
Povescemo i tebe....i ti si NASA...ahahahahah
Samo je bosankaa naš! smehsmeh
To mi se već sviđa :brdski2:











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyPet Okt 07, 2016 2:19 pm

Auu nadero sam










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Blebetalo

Blebetalo


Datum upisa : 08.01.2011

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyPet Okt 07, 2016 7:17 pm

bosankaa ::

Samo je bosankaa naš! smehsmeh
To mi se već sviđa :brdski2:

I meni se svidža :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyNed Feb 26, 2017 3:03 pm

ma koga da poFalim kad nema nikoga...ima jedino Kijara, samo nije ona stub mučenja... smehsmeh smehsmeh smehsmeh


Astra ja puši u kujni, ja na terasi...Zox opet piči po brdima Vojvodine i aj ti sad poFali neku tu.... smehsmeh smehsmeh smehsmeh

bosanka opet rano se diže, kom je do sexa u pola 5h...

druge trebe našle bolju kištru od ove i tamina se morališu... smehsmeh smehsmeh

smehsmeh

u biti ovdje jebena kriza, gora od one 1933g... smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 EmptyNed Feb 26, 2017 3:12 pm

hahaha danas možeš dobiti samo po labrnji.
Sad me već vata muka od ove gajbe,a napolju proleće.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?   KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma? - Page 12 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?
Nazad na vrh 
Strana 12 od 14Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Sledeći
 Similar topics
-
» KOGA SA KIM-spoji forumske parove
» Svako ima nekog koga nema..
» PLAGIJATI(muzika ) -ko krade od koga ?
» POVERENJE-treba li ga imati u bilo koga ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVET ZABAVE :: IGRAONICA :: FORUMSKE IGRICE-
Skoči na: