DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyNed Maj 18, 2014 9:02 pm

First topic message reminder :

Poznata je uloga RTS ,iliti "javnog informacionog servisa u službi građana " u poslednjih 20 godina ,pa za vreme preminulog g Tirnanića ,i konačno sada .
Da li kvalitet informacija ,emisija ,i ta televizija uopšte ispunjava uslove da je  smatramo "nacionalnom" ?
Šta mislite ,da li je izgubila medijsku utakmicu sa privatnim televizijama ?
Plaćate li pretplatu ,gledate li RTS ?
Ne znam ima li to u ijednoj zemlji, ali nama , po "Šešeljevom zakonu" iz 90 tih račun za tv predpaltu RTS isporučuje zajedno sa računom za struju ?
Ilustracije radi ,jedan tekst (koji NE treba da bude "vodilja" ) a sa kojim se ,recimo ja slažem .

Ne dam više za pretplatu! link

Poslednji izmenio Danubius dana Uto Sep 02, 2014 9:09 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
lollypop

lollypop

Datum upisa : 02.12.2010

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptySub Dec 26, 2015 11:41 pm

ZoxZoja ::

Umesto pretplate od mene će dobiti srednji prst.

Volela bih to da vidim, al' mi se čini da taj film nećemo gledati...Naime, planira se ponovno obavezno plaćanje RTV-pretplate, naravno uz račun za struju, ali bi se ovog puta iznos za pretplatu podveo pod račun za struju, tako da nema šanse da izbegneš plaćanje.

Kakva represija!!! U suštini, *ebe mi se za RTS, ionako ga ne gledam kao ni većina normalnih ljudi u Srbiji, a šta plaćam-pojma nemam, valjda još jedan od premijerovih besmislenih nameta. Da ne spominjem da mi je u protekle dve godine onim svojim zajebancijama oko plata i penzija maznuo bar 3000 evra, crk'o dabogda!!! zlz
Nazad na vrh Ići dole
daljinski

daljinski

Godina : 57
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyNed Dec 27, 2015 12:14 am

Ja ne znam da li ste vi svesni da su vam to stavili u zakon i ne postavlja se pitanje hocete ili necete. Zna se kako se postupa sa onima koji krse zakon ( ne odnosi se na one koji su ga doneli). Vama preostaje da sutite kao i do sada i budete sretni sto imate struju
Nazad na vrh Ići dole
lollypop

lollypop

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyNed Dec 27, 2015 12:23 am

daljinski ::
Vama preostaje da sutite kao i do sada  i budete sretni sto imate struju

...i RTS smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
daljinski

daljinski

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyNed Dec 27, 2015 12:30 am

To vam je bonus uz struju
Nazad na vrh Ići dole
lollypop

lollypop

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyNed Dec 27, 2015 12:50 am

Ma to nam je nagrada jer smo redovne platiše rasta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyPon Dec 28, 2015 3:00 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX

Godina : 47
Datum upisa : 13.12.2012

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyPon Dec 28, 2015 5:35 pm

Ja bih razumela narodnu bunu protiv RTS pretplate, da se ona tek sada uvela, i da je cena 10-20 evra.

TV pretplata se plaćala i pod Titovim režimom, i svi su ćutali. Drugo, 150 dinara ili 500 dinara mesečno zaista NIJE velik izdatak u kućnom budžetu.

Mislim da sam već pisala, ali hajde da ponovim- RTS nije samo Prvi program RTS-a. RTS čine i tri radio kanala, Simfonijski orkestar, hor "Kolibri", PGP, a među svim ovim delatnostima je i izdavačka delatnost - istorijske knjige i sl.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nazad na vrh Ići dole
http://mojezbrkanemisli.wordpress.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyPon Dec 28, 2015 7:39 pm

MadamX ::
Ja bih razumela narodnu bunu protiv RTS pretplate, da se ona tek sada uvela, i da je cena 10-20 evra.

TV pretplata se plaćala i pod Titovim režimom, i svi su ćutali. Drugo, 150 dinara ili 500 dinara mesečno zaista NIJE velik izdatak u kućnom budžetu.

U Titovo vreme RTB (tako se tad zvalo ovo što sad traži pretplatu) je imao Školski program, dečiji, obrazovni, serijski, sportski ... reklame su išle između crtanog u 19:15 i Dnevnika u 19:30. Ovo sad ima 15 sati dnevno reklama koje prekinu svaki smisleni progaram, ako se takvo nešto pojavi povremeno. Da ne pričam da im je brzina medijskog reagovanja (požar u Hilandaru, ubistvo Premijera, zemljotres u Kraljevu, martovski pogrom na Kosovu, poplave ...Vidi moje ranije postove) jednaka brzini dobijanja i prosleđivanja vesti iz vremena kad su Tatari na konjima vesti nosili ako ne i sporija.

Da li je 150 ili 500 dinara malo ili mnogo možeš da govoriš za sebe a ne da određuješ koliko je to za tuđ novčanik. Nekom je tih 500 dinara mesečna užina za dete. Ili pola dana dirinčenja na njivi. I nije spreman da isto baca u bure bez dna zvano medijska kloaka.

Mislim da sam već pisala, ali hajde da ponovim- RTS nije samo Prvi program RTS-a. RTS čine i tri radio kanala, Simfonijski orkestar, hor "Kolibri", PGP, a među svim ovim delatnostima je i izdavačka delatnost - istorijske knjige i sl.

Šta će RTS-u tri radijska kanala? PGP da dotiram??? Pa oni su KOMERCIJALNA delatnost i ako nisu u stanju da sami sebe izdržavaju nek ih ugase. Zaboli me za njih. Sinfonijski orkestar takođe može da se bavi i komercijalnim koncertiranjem a ne da sedi i čeka da im svakog meseca stigne keš na račun.

Izvini Madam ali plaćanje nerada stvarno nije argument kojim ćeš ikad ikog ubediti da je plaćanje pretplate/takse nešto što treba raditi.

Možda ću morati da plaćam TO ali neću odustati od toga da ih pljujem do god ne počnu da bar liče na ono što treba da budu.

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
lollypop

lollypop

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyUto Dec 29, 2015 11:59 pm

Dobro Madam, a gde ti trenutno živiš, u Srbiji ili u Diznilendu...?! rasta
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptySre Dec 30, 2015 1:43 am

Živim u Srbiji, i nije mi problem da izdvojim 150 ili 500 dinara mesečno.

Nazad na vrh Ići dole
lollypop

lollypop

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptySre Dec 30, 2015 2:18 am

Vidiš, i ja živim u Srbiji, ni meni nije problem da izdvojim ni 1000 din, aliii...ne volim kad pokušavaju da me naprave budalom, kad me primoravaju da plaćam ono što kao građanin ne bih trebala da plaćam i kad taj novac ne ide tamo gde bi navodno trebalo, već ko zna gde. Madam, ovde reč je o principu, a ne o imanju ili neimanju para ili čega već!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptySre Dec 30, 2015 11:24 am

Kako je u slucaju pretplate 150 dinara malo,a kad se povecavaju penzije onda je tih 150 ogromno.

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptySre Dec 30, 2015 11:48 am

lollypop ::

Vidiš, i ja živim u Srbiji, ni meni nije problem da izdvojim ni 1000 din, aliii...ne volim kad pokušavaju da me naprave budalom, kad me primoravaju da plaćam ono što kao građanin ne bih trebala da plaćam i kad taj novac ne ide tamo gde bi navodno trebalo, već ko zna gde. Madam, ovde reč je o principu, a ne o imanju ili neimanju para ili čega već!

TV pretplata ili tv taksa, uređena je zakonom. Plaćala se svih godina pre one velike inflacije 1993.godine. I svih tih godina niko se nije bunio.

Kako unapred znaš da će te pare završiti ko zna gde?

Pre neki dan su na RTS-u najavili nove projekte u 2016.godini.

TV taksa se plaća u regionu, ali i u celom svetu, i niko se tamo ne buni.

Zašto se mi bunimo? Da li nam vredi da se bunimo?

A što se tiče povećanja penzije za 150 dinara tiče, to je toliko minorna cifra da je bezveze što Gospodar i spominje neko povećanje.

Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptySre Dec 30, 2015 12:01 pm

Madam ti nećeš ili ne možeš da shvatiš razlog pobune koju ovde predvodimo Dani i ja. RTS ima ZAKONSKE obaveze u pogledu programa ako se finansira iz budžeta i pretplatom. Da ponovim po ko zna koji put:

1. Dečiji, obrazovni, naučni program - nema ili je zastupljen u procentu koji je višestruko manji od propisanog

2. Ograničeno vreme reklama u toku programa i u ukupnom programu - višestruko premašeno direktnim reklamiranjem. Plus ono "nevidljivo" kao recimo kad onaj tip u kuvarskoj emisiji stalno okreće ka kameri proizvode koje reklamira a ova ih zumira.

RTS krši zakon po kom traži da ih mi finansiramo. Izvini ali to je u najmanju ruku licemerno. Razmisli malo o tome.

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
John Doe

Godina : 58
Humor : was ist das?
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptySre Dec 30, 2015 12:13 pm

Država je fina prema građanima pa harač nazivaju RTS pretplata. Narod bi provalio da treba plaćati vazdušarinu.
Lepo naglasiti: Svaka kuća sa brojilom, mesečno na račun za struju, doplatiti petsto dindži.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.istitutzagubljenjevremena.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptySre Dec 30, 2015 3:47 pm

John Doe ::
Država je fina prema građanima pa harač nazivaju RTS pretplata. Narod bi provalio da treba plaćati vazdušarinu.
Lepo naglasiti: Svaka kuća sa brojilom, mesečno na račun za struju, doplatiti petsto dindži.

rasta
Mnogi zaboravili a ja se sećam kao danas ko je smislio i izglasao u Skupštini  tv pretplatu na "brojilo " -lično Vojislav Šešelj u vreme dok mu je Vučić bio Ministar informisanja kod Miloševića .
A ovo je neko vrlo elokventno zaključio : 

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja

Godina : 81
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptySre Dec 30, 2015 3:50 pm

Moja majka me ne sluša. Kaže nije tako loš program rts da se ne bi moglo izdvojiti 150 dinara.
Ja i dalje mislim da bi oni trebalo da se naplaćuju kod kablovskog operatera

Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
lollypop

lollypop

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyČet Dec 31, 2015 3:49 am

Kica/Praja ::
Moja majka me ne sluša. Kaže nije tako loš program rts da se ne bi moglo izdvojiti 150 dinara.

Mogu ti reći da ti je keva skroz u pravu. I ne vredi više od paklice najjeftinijih cigara(mislim program RTS-a, ne keva!) smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyČet Dec 31, 2015 3:32 pm

ZoxZoja ::
Madam ti nećeš ili ne možeš da shvatiš razlog pobune koju ovde predvodimo Dani i ja. RTS ima ZAKONSKE obaveze u pogledu programa ako se finansira iz budžeta i pretplatom. Da ponovim po ko zna koji put:

1. Dečiji, obrazovni, naučni program - nema ili je zastupljen u procentu koji je višestruko manji od propisanog

2. Ograničeno vreme reklama u toku programa i u ukupnom programu - višestruko premašeno direktnim reklamiranjem. Plus ono "nevidljivo" kao recimo kad onaj tip u kuvarskoj emisiji stalno okreće ka kameri proizvode koje reklamira a ova ih zumira.

RTS krši zakon po kom traži da ih mi finansiramo. Izvini ali to je u najmanju ruku licemerno. Razmisli malo o tome.

Biće i dečijeg i školskog programa i naučnog tokom sledeće nedelje.

Kreće i snimanje nekoliko domaćih serija.

Treći program RTS-a ima uglavnom dokumentarni, obrazovni program.

Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyČet Dec 31, 2015 3:46 pm

Biće i dečijeg i školskog programa i naučnog tokom sledeće nedelje.

Korisnik pretplate i budžeta je u obavezi, ZAKONSKOJ obavezi da ih ima STALNO. Ne tokom jedne nedelje u godini.

Kreće i snimanje nekoliko domaćih serija.

A zadnjih par godina, da ne kažem par decenija se vrte reprizinih repriza reprize. I šta snimaju i ko snima? Opet neka baba što se češlja i Radoš Bajić? Hvala nisam zainteresovana da finansiram.

Treći program RTS-a ima uglavnom dokumentarni, obrazovni program.

U redu nek Treći program Radio Beograda ostane. Ostala dva nek budu komercijalni ili katanac. Pogon koji ne donosi zaradu mora da se ugasi da bi ostali preživeli. Tako je bar meni i onim desetinama hiljada nezaposlenih objašnjeno zašto ostajemo bez posla.

A sad jedno pitanje kad toliko insistiraš na zakonitosti. Pretplatu će naplaćivati EPS. Koji u šifrarniku svojih delatnosti NEMA upisano i vršenje usluga finansijske prirode. Tj registrovani su za proizvodnju i prodaju električne energije. Po kom zakonu će oni da rade posao naplate? Šta radi tržišna i finansijska inspekcija kad im tako na očigled jedna firma krši Zakone o finansijskom poslovanju? I treba li svi mi da budemo saučesnici u vršenju kriminalne radnje?

Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyČet Dec 31, 2015 4:25 pm

Napravila sam lapsus- biće više dečijih i obrazovanih emisija sledeće GODINE.

Takođe, mislila sam na Treći program TV-a, koji je zaista kvalitetan od samog početka.

Što se tiče zakonitosti naplate TV takse, slažem se da nije zakonito, ali to je jedini način da građani plate taksu. Mogao je RTS da štampa priznanice što bi bilo ispravno i legalno.

Nazad na vrh Ići dole
daljinski

daljinski

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyČet Dec 31, 2015 4:39 pm

Pa kad vam drzava namece zakone EU sta mislite zasto vam ne nametnu zakon po kojem placate samo ono za sta ste sklopili ugovor?
Toliki idioti bas i nisu pa da se odreknu raznih nameta koji donose lovu za podelu.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyPet Jan 01, 2016 1:01 pm

daljinski ::
Pa kad vam drzava namece zakone EU sta mislite zasto vam ne nametnu zakon po kojem placate samo ono za sta ste sklopili ugovor?
Toliki idioti bas i nisu pa da se odreknu raznih nameta koji donose lovu za podelu.

Daljinski mislim da ni tebi a vala ni većini ovde u Srbiji nije jasna svrha pretplate ili takse. Baš po evropskim standardima plaćanje pretplate/takse za "državnu" televiziju jeste neka vrsta civilizacijskog napretka.

Državna televizija nije i ne sme da bude komercijalna. Mora da se bavi stvarima koji su od značaja za Državu i društvo. Znači da ima i određenu edukativnu i prosvetiteljsku ulogu. To je onaj dečiji, dokumentarni, obrazovni, naučni program koji ja stalno spominjem. To nisu komercijalne grane TV produkcije i moraju da budu finansirane od strane Države i društva kao takve. Zato je mnogo bolji termin taksa od pretplate. Jer taksa je neka vrsta poreza a porez mora da se plaća. Pretplata je kupovina dobara ili usluga jer ti iste trebaju.

Problem s RTS-om je što ne ispunjava uslove za finansiranje iz budžeta ili taksom (ili kombinovano). Istupila sam tastaturu dokazujući tu jednostavnu činjenicu.

Nekad je taj RTS koji se zvao RT Beograd imao vrhunske spikere. Koji nije bilo šanse da se u Dnevniku frljaju padežima i akcentima s rodnih čuka. Setimo se samo jednog Miće Orlovića recimo. Sinhronizaciju su radili prvo vrhunski prevodioci a onda ljudi koji su imali savršenu dikciju i pravilnu akcentaciju reči. Kao primer navodim emisije iz školskog programa Opstanak gde je tekst čitao Dejan Đurović. Pa si uz ono što se "učilo" o životinjama imao priliku da slušaš i lep i pravilan govor. I da ga nesvesno usvajaš.

Mogu do sutra tako da nabrajam ali to je suština. RTS samo formalno pravno ima pravo na javno finansiranje. Svojim programskim i ostalim delovanjem zaslužuje samo gašenje i počinjanje ispočetka.

Nazad na vrh Ići dole
daljinski

daljinski

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyPet Jan 01, 2016 1:16 pm

I dok svi evropski prvi programi drzavnih TV prenose becki novogodisnji koncert, sto je kulturni dogadjaj prve klase, RTB daje "Lajanje na zvezde"???!!!!
Jebes kulturu laj narode ako mozes i smes samo pazi da ne dobijes brnjicu.
Ako zelite deciji program pogledajte prenos skupstine.
Za edukativni program je zaduzen Kristijan.
Naucni program (fantastika) su premijerove izjave za stampu.
Za ostalo je slobodan izbor po afinitetu.
Treba to sve financirati dame i gospodo Srbi i nemojte da se bunite da je skupo i da nema aadekvatnih programa. Ima i te kako ali ne na RTB.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyPet Jan 01, 2016 1:24 pm

RTS2 prenosi Novogodišnji koncert iz Beča. Dok kuckam ovde slušam. To im je jedna od retkih tradicija koju nisu uspeli da unište.

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?
Nazad na vrh 
Strana 5 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: PRESS / RADIO /TV...-
Skoči na: