DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 CORONA virus-KOVID -19

Ići dole 
+21
Elektra
Thabit
montoya
Sibila
nikolicka
slatkicass
wrdoljak
Kica/Praja
Astra
Danubius
ZoxZoja
Samouka
Lily
brunolino
savo
Kijara-brm
bosankaa
Djulieta
Okano
Blebetalo
MadamX
25 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptySre Jan 29, 2020 11:08 am

First topic message reminder :

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Bez_na17
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyNed Feb 14, 2021 1:23 pm

Sibila ::


Da ne dužim. Mi smo 30 godina u govnima. Koja je ovo generacija po redu? Malo nam je sve već do...zlogrdilo. Razumem i omladinu, ugositelje, ali mi je u  krajnjem ishodu najviše žao tog medicinskog kadra koji strada. I, najvažnije!!! Hoćeš da ugostitelji po varošicama zatvore, da ne rade klubovi, a ti onda okupiš njih 1000 da šašolje Stefana Nemanju oko žira. Ili, naprndačiš se oko gondole??!!
Ne biva!
Dozlogrdili su. Zato se ljudi otimaju

Nedostajala si mi -i tvoji ovakvi postovi . Volim videti da nismo amebe -nego još nekome rade "sive ćelije" mozga . top88

Ono što mene nervira u ovom "korona paklu" nije što moje kolege padaju na nos i umiru -nego nedostatak ikakve empatije prema ljudima koji se bore za život na respiratorima (gde imaš samo 20% šanse da se izvučeš živ) Tolika smo shit3 shit3 shit3 ,da nam je zaista svejedno da ljudi umiru -a mi idemo na "žurke" ? Čak i onda kada nam umiru prijatelji ,poznanici ,sugrađani ,a nama je do "zabave" ?
Ne da nije etički -nego je sablasno .

Sibila likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyPon Feb 15, 2021 9:44 pm

justicija ::
Eugen Grafvajer ::

Jebote, "hvataćeš" radio Luxemburg i CNN bez po muke. Blago tebi. zubic zubic zubic zubic


Nije što si moj, al' fakat nisi normalan smehsmeh
Posle revakcinacije vatam sve. zubic Fakat je čale legenda zubic  .
(Sad bez šale.Prostro je dušu na mnogim temama i jako lepo ga je čitati . Godine , iskustvo i malo nostalgije )
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost




CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyUto Feb 16, 2021 7:09 am

Kijara-brm ::

Posle revakcinacije vatam sve. zubic Fakat je čale legenda zubic  .
(Sad bez šale.Prostro je dušu na mnogim temama i jako lepo ga je čitati . Godine , iskustvo i malo nostalgije )

Sećanje nije nostalgija. Postoji mnogo momenata kojih se najradije ne bih sećao. Ne zaslužuju al' jebiga.
zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyUto Feb 16, 2021 1:00 pm

Primio drugu dozu od "brata Sija" . Garancije za bilo šta su nikakve ,ali da skinem sa dnevnog reda -ionako će biti obavezna za medicinare (Merkel je već najavila -a šta Merkel kaže, to bude )
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost




CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyUto Feb 16, 2021 1:56 pm

Danubius ::
Primio drugu dozu od "brata Sija" . Garancije za bilo šta su nikakve ,ali da skinem sa dnevnog reda -ionako će biti obavezna za medicinare (Merkel je već najavila -a šta Merkel kaže, to bude )

Blzo plicas. zubic zubic zubic zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
nikolicka




Datum upisa : 30.11.2020

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyUto Feb 16, 2021 8:24 pm

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 14871010
ja cu ipak kupiti ....
Nazad na vrh Ići dole
Sibila




Datum upisa : 13.02.2021

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptySre Feb 17, 2021 1:57 pm

Ja ću se vakcinisati.
Samo da me pozovu jednom  zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyČet Feb 18, 2021 6:51 pm

Samo za poslednja dva dana je evidentirano novih 5000 "pozitivnih" Prosečno -svaki peti testiran je pozitivan ,a u velikom porastu su opet kliničke slike koje zahtevaju hospitalizaciju .
Dakle -bolnice opet na ivici pucanja ,a sve to možemo zahvaliti "Sretenju" ,skijanju i "korona žurkama "
Tačnije -pravi rezultat će se tek videti za 7-10 dana.
Iskreno -zaista ne znam kako izdržavaju one kolege koje su sada već godinu dana puno radno vreme u "skafanderu" ?Naročito psihološki , kada pročitaju ovakve porazne statistike ,nastale iz čistog bahaćenja ?
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost




CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyČet Feb 18, 2021 8:24 pm

Danubius ::
Samo za poslednja dva dana je evidentirano novih 5000 "pozitivnih" Prosečno -svaki peti testiran je pozitivan ,a u velikom porastu su opet kliničke slike koje zahtevaju hospitalizaciju .
Dakle -bolnice opet na ivici pucanja ,a sve to možemo zahvaliti "Sretenju" ,skijanju i "korona žurkama "
Tačnije -pravi rezultat će se tek videti za 7-10 dana.
Iskreno -zaista ne znam kako izdržavaju one kolege koje su sada već godinu dana puno radno vreme u "skafanderu" ?Naročito psihološki , kada pročitaju ovakve porazne statistike ,nastale iz čistog bahaćenja ?

Ponovo se događaju besmislene smrti za zemlju koja se zove Srbija.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyUto Feb 23, 2021 12:19 pm

Broj novoobolelih od korone u Srbiji raste već dve nedelje, epidemiolozi upozoravaju da se glavni udar može očekivati ove nedelje, a posebno zabrinjava sve veći broj zaražene dece.
Situacija je ozbiljna, ali moramo da sačekamo šta će se desiti ove nedelje. Tada ćemo imati sliku šta se dešavalo na skijalištima tokom prazničnih dana. Takođe, uočeno je oboljevanje i kod mlađe populacije, uglavnom starijih osnovaca .
Devetoro dece je hospitalizovano .
Dakle -vraćamo se tamo gde smo bili u novembru -i pored vakcinacije .
"Krizni štab" zaseda u sredu ,i očekuju se ipak neke "mere" .
Verovatno "kozmetičke" (jer mi nismo kao sav drugi svet, koji je u "lock daunu" .










CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyČet Feb 25, 2021 3:15 pm

Lekari više i ne kriju da je epidemija van kontrole ,da su bolnice prepune ,i da su kliničke slike mnogo teže nego pre par meseci .
"Krizni štab" preti "merama" -ali se niko ne izjašnjava šta su te "mere" (a biće da njih niko ništa i ne pita )
Primetno je da su redovi pred kovid ambulantama sve veći (što je slučaj i u mom gradu ),ali da se nešto preduzima -ama baš ništa .Sve službe rade redovno ,i na svim odeljenjima je uobičajena gužva -tako da ...*ebe lud zbunjenog .
Najnovija žrtva korone među "belim mantilima" (juče) je dr.spec .hirurgije dr Nikola Maraš .
Ali i to -koga briga.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyČet Feb 25, 2021 6:04 pm

Ja primih prekjuce vakcinu onaj prvi deo... Elem dobih ja sms od elektronske uprave gde da se javim i u koliko sati. Odem ja, prodjem proceduru i pitaju - koju vakcinu zelite, odgovorih - a koje ima. Kazu - danas samo kineske. Pa sto me onda pitate, kazu vi ste 1959.godiste tako je odredjeno. Nesto me seti na Kragujevac.. iste smo godine svi pelcovani i , daleko bilo, umrli u istom danu. Toliko o svedskom stolu vakcina.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyČet Feb 25, 2021 8:39 pm

Samouka, nadam se iskreno da neces imati posljedice.

Samouka likes this post

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyČet Feb 25, 2021 8:49 pm

Da se ne lažemo -posledica ima .Koleginica koja je primila "Fajzera" je bila toliko bolesna da u životu ne pamti takvu "slabost Koleginica koja je primila "Sputnjika" dve nedelje "odmora" je provela u krevetu. Ja sam primio "kinesku" ,pa sam prespavao 24 h ,sledećih dana  sam se nekontolisinao znojio ,i drhtale mi ruke .Verovatno je to "imuni odgovor"  .
Da nema "posledica"-ima .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyPet Feb 26, 2021 10:07 am

Astra ::
Samouka, nadam se iskreno da neces imati posljedice.

Jebem li ga, videcu i kad primim drugu.. Od prve mi nije bilo nista... videcu. Ja i ne bih, nego me sin moljakao, slao pare... strah ga...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyPet Feb 26, 2021 6:40 pm

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 152662505_1188657404882637_4598086112464766703_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=h1hlQWgqJUgAX8Ir7tQ&_nc_ht=scontent.fiev1-1

Trenutno ima 605 zaraženih zdravstvenih radnika ,od toga 16 hospitalizovano. .
Lekari smatraju da se opet treba "sve zatvoriti" na 5 dana ,da bi se sprečila cirkulacija virusa .
Politika ne misli tako -pa smo dobili neke smešne mere .Sprdaćina .










CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyNed Feb 28, 2021 8:01 pm

Danubius ::
Da se ne lažemo -posledica ima .Koleginica koja je primila "Fajzera" je bila toliko bolesna da u životu ne pamti takvu "slabost Koleginica koja je primila "Sputnjika" dve nedelje "odmora" je provela u krevetu. Ja sam primio "kinesku" ,pa sam prespavao 24 h ,sledećih dana  sam se nekontolisinao znojio ,i drhtale mi ruke .Verovatno je to "imuni odgovor"  .
Da nema "posledica"-ima .
Dobro je što ovo nism pročitala . zubic
26.02. druga doza Fajzera . Temp ništa.Samo mi se spavalo .I naravno rame i ruka me otkidali.Sad manje i dalje šta bude. Niko u cijeloj famili nije imao nus pojave.  (neki se vakcinisali pre ,neki posle )










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyPon Mar 01, 2021 8:41 pm

"Vlast" se još jednom wc na "struku" ,i napravila ih budalama pred nacijom .Iako lekari danima traže zatvaranje svega na 7-10 dana ,jer su bolnice opet prepune ,broj zaraženih stalno raste ,broj zaraženih medicinara takođe -svedočili smo se seirenju jednog takvog parčeta fekalije ,Vesića .
Ostaje po "njegovom" -kafane ,kafići ,kladionice -sve će da radi do kraja nedelje .
Koga briga šta misle primarijusi, infektolozi ,epidemiolozi ? SNS zna bolje .
Da "krizni štab" ima imalo profesionalne i ljudske časti -podneli bi kolektivnu ostavku .
Pa neka vas leče dr Stefanović,dr Mali i ostali dr iz SNS .










CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyPon Mar 01, 2021 8:50 pm

Malopre čitam, dete 6 godina, obostrana upala pluća.

Zaista mi nije jasno. Čovek pored mene, volu rep da išupa, zaglavi i jedva ostane živ. Sve više sam ubeđen da je sreća u pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyPon Mar 01, 2021 10:18 pm

Eugen Grafvajer ::
Malopre čitam, dete 6 godina, obostrana upala pluća.

Zaista mi nije jasno. Čovek pored mene, volu rep da išupa, zaglavi i jedva ostane živ. Sve više sam ubeđen da je sreća u pitanju.
Najmlađi pacijent na respiratoru (danas ) u Srbiji ima samo 19 godina . Najveća smrtnost je među muškarcima između 50 i 65 godina .Da se nije ostvarila želja one babe iz EU ,koja je izjavila da "ima suviše penzionera koji suviše dugo žive" ,pa korona "čisti" upravo te kategorije -pre penzije ? CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 153448
Najveća pereverzija -kafedžije i estrada su smesta ispljuvali lekare zbog apela za "zatvaranje",a za njima i "obični ljudi" kojima smeta "zatvaranje" i "zabrana kretanja " ?
Alo slučajevi -pa za medicinare nema "zatvaranja" ,oni rade 24 h ,kao što su i do sada ,svakodnevno izloženi ?
Danas smo izbrojali na hodniku ,samo pred "ortopedom" 45 pacijenata .Hodnik je širok možda 2-3 m ,a "dužina " gde su sedeli ,hajde ,neka bude i 10 m .Dodajmo "interno" ,ultrazvuk (većinom trudnice ) i stomatologiju (isti hodnik ,isti sprat)
Dakle -najmanje 100-150 ljudi u istom trenutku ,na malom prostoru ?
A gde su sva druga odeljenja,zaključno sa "crvenom zonom " ?
A frka je zbog "korona žurki" ???
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyUto Mar 02, 2021 9:54 am

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 7710

Da li je sada više nego jasno ? 
Dr.Kon ,koga sada smatramo "režimskom marionetom" (i pored njegovog nesumnjivog autoriteta kao lekara specijaliste ,baš za epidemije )je jutros upotrebio potpuno šatrovački izraz "Pući ćemo kao zvečke -ako se ne reaguje " .
I šta ? "Čeka se odluka jednog čoveka " -kako je neko danas opisao u jednoj kolumni . 
Svi znamo ko je taj čovek ,ali zar nije indikativno ,kada jedan partijski ispljuvak sebi dozvoljava da "se javno qurči " -da onda ima prećutnu "dozvolu" -"jednog čoveka" ? 
Usput se postavlja pitanje -a čije su "naše vakcine" ? Mi smo ih platili -nije "jedan čovek" ti platio .
Daleko od toga da to nije dobar diplomatski potez -"deliti humanitarno" okolo ,jer i ljudi u Severnoj Makedoniji i u BiH su ljudi ,ali ...zar to nije preko naših leđa "dizanje rejtinga" tog "jednog čoveka" ?










CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyUto Mar 02, 2021 10:10 am

Danubius ::
CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 7710

Da li je sada više nego jasno ? 
Dr.Kon ,koga sada smatramo "režimskom marionetom" (i pored njegovog nesumnjivog autoriteta kao lekara specijaliste ,baš za epidemije )je jutros upotrebio potpuno šatrovački izraz "Pući ćemo kao zvečke -ako se ne reaguje " .
I šta ? "Čeka se odluka jednog čoveka " -kako je neko danas opisao u jednoj kolumni . 
Svi znamo ko je taj čovek ,ali zar nije indikativno ,kada jedan partijski ispljuvak sebi dozvoljava da "se javno qurči " -da onda ima prećutnu "dozvolu" -"jednog čoveka" ? 
Usput se postavlja pitanje -a čije su "naše vakcine" ? Mi smo ih platili -nije "jedan čovek" ti platio .
Daleko od toga da to nije dobar diplomatski potez -"deliti humanitarno" okolo ,jer i ljudi u Severnoj Makedoniji i u BiH su ljudi ,ali ...zar to nije preko naših leđa "dizanje rejtinga" tog "jednog čoveka" ?

Marva i dalje strpljivo ćuti i očekuje novi skandal, šok. Nešto će smisliti genije da zamaže marvi oči.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyUto Mar 02, 2021 7:48 pm

Danubius ::
CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 7710


Daleko od toga da to nije dobar diplomatski potez -"deliti humanitarno" okolo ,jer i ljudi u Severnoj Makedoniji i u BiH su ljudi ,ali ...zar to nije preko naših leđa "dizanje rejtinga" tog "jednog čoveka" ?

Jos veca je tragikomedija kad ministarka inostranih poslova BiH za donirane vakcine kaze kako su lako dostupne i da su za siromasne zemlje smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyČet Mar 04, 2021 10:43 pm

Korona (Covid 19) traje godinu dana, i nema izgleda da će skoro nestati sa lica zemlje. U Srbiji Vakcinacija se obavlja , ali broj zaraženih se ne smanjuje imajući u vidu da su mnogi za godinu dana prelezali virus, čak šta više i "pelcovani" izmedju dve doze bivaju zaraženi, pritom se pojavljuje nove sorte virusa koji mutiraju i pitanje je koliko će vremena trebati da se Covid pobedi... To je po svemu sudeći "Biološki rat" da se uništi ekonomija ciljane grupe. o kojoj grupi je reč to ne znamo. S obzirom da je prvo se pojavio u Kini... bilo bi logično da je usmeren na tu stranu. Sad gledano to nema direktne veze sa kinom jer cela planeta je u plamenu....ali 5..6 najbogatijih su još višestruko bogatiji.
U ovakvom beznadju koje traje godinu dana bez naznaka da se vidi svetlo na kraju tunela, Ljudi mora da žive, da se provode , to je sve očekivano i dešava se svuda. Čude me "Antivakseri" koji su protiv vakcine i imaju teoriju zavere. Samo me zanima da li čovek koji nesretnim slučajem zaradi virus i zapadne u bolnicu a nije hteo da se vakciniše pre toga kad mu je bilo ponuđeno , da li ima osećaj griže savesti? Svaki dan smo svedoci takvih slučajeva i stvarno mi nije jasno čemu sve to? A još mi je najsmešnije ministarka spoljnih poslova BIH na donaciji vakcina iz Srbije Astra Zeneka , blago rečeno ispljuvala donaciju i sama sebe ukupala pred nacijom i narodom... rasta










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Divide10
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyČet Mar 04, 2021 11:00 pm

Današnja sprdačina-Hulja dodeljuje zdravstvenim radnicima neke "zlatne medalje" Jedan deo -i posthumno. "Krizni štab" traži totalno zatvaranje" -jer su bolnice prepune ,veliki procenat je zaražen raznim modifikacijama virusa (pa su cele porodice hospitalizovane ,teži oblici) ,brojke su neumoljive ,pored svih hvalospeva o "vakcinaciji" .I ? 
Očigledno da  "vlast" neće dozvoliti "lock down" na 7-10 dana. 
Koga je briga za sve one ljude koji su sada već godinu dana pod stresom ,skafanderima ,duplim smenama ,itd ? Koga briga za njihov umor ,psihičko stanje? 
Pa u Italiji su se sestre i lekari ubijali od nemoći i napora .
Ovde nikoga za to nije briga .Ima "medalja" i "ordena" na tone .










CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyČet Mar 04, 2021 11:03 pm

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Scree119
E to je to, sto stvara sve veci broj antivaksera
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyČet Mar 04, 2021 11:35 pm

Astra ::
CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Scree119
E to je to, sto stvara sve veci broj antivaksera

Davljenik se za slamku hvata.... :uči:










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Divide10
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyPet Mar 05, 2021 10:35 pm

Sto se mene i vakcinisanja tice, ne smijem je primiti izgleda.
Osobama sa autoimunim bolestima se ne preporucuje.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyPet Mar 05, 2021 11:17 pm

justicija ::
Sto se mene i vakcinisanja tice, ne smijem je primiti izgleda.
Osobama sa autoimunim bolestima se ne preporucuje.

Ne da se ne preporucuje nego je zabranjeo....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptySub Mar 06, 2021 11:50 am

Biće  da je sledeća očekivana žrtva "korone" -Predrag Živković -Tozovac .
85 godina ,hospitalizovan , intenzivna "nivo 2  " (loš protok kiseonika ) 
Nema suviše razloga za optimizam .

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 2172981_2001zorana-jevtic_ff










CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyNed Mar 07, 2021 1:39 pm

Prije par dana zovu me iz centrale kao nisam predala spisak ko zeli da se prijavi za vakcinu.
Kakav spisak? Kakva vakcina?
Kao zvali su me i obavijestili?Niti me je ko pozvao,  niti sam znala da je trebalo da se prijavimo ko zeli da se vakcinise.
Pitam koja vakcina je u pitanju...ne znaju!
Kad se vakcinise...ne znaju!
Daju mi deset minuta vremena da pitam zaposlene da li zele i da im dostavim spisak.
Niko od nas se nije prijavio.
Ne znam zasto imam osjecaj da su upravo to i zeljeli...da se prijavi sto manji broj ljudi.











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyNed Mar 07, 2021 8:30 pm

bosankaa ::
Prije par dana zovu me iz centrale kao nisam predala spisak ko zeli da se prijavi za vakcinu.
Kakav spisak? Kakva vakcina?
Kao zvali su me i obavijestili?Niti me je ko pozvao,  niti sam znala da je trebalo da se prijavimo ko zeli da se vakcinise.
Pitam koja vakcina je u pitanju...ne znaju!
Kad se vakcinise...ne znaju!
Daju mi deset minuta vremena da pitam zaposlene da li zele i da im dostavim spisak.
Niko od nas se nije prijavio.
Ne znam zasto imam osjecaj da su upravo to i zeljeli...da se prijavi sto manji broj ljudi.

Ne znam šta bih ti rekao..Corona na ovim prostorima traje već godinu dana. Nismo se pomakli 2 metra za tu godinu. Ljudi svaki dan umiru od Covida. Samo da zamislim situaciju da dođem u Bolnicu zbog infekcije...živ bi se pojeo što se nisam vakcinisao kad sam već mogao.Daj bože da nikog ne zakači virus i da se sve uskoro okonča, ali smatram da je vakcinacija bolja od samog rizika... like novine










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Divide10
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyNed Mar 07, 2021 11:04 pm

A vakcina ovakva sad kakva je, nije rizik?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyPon Mar 08, 2021 7:54 am

Hm? Nakon svake vakcinacije, bivaš zaražen virusom. Odgovor organizma, zavisi od spremnosti organizma da se izbori sa primljenom vakcinom. Ako organizam ne reaguje, znači da se vakcina nije "primila" ili već postoji u organizmu, rešenje za to. Jebote, kao da ste preskočili svo obrazovanje iz osnovne i srednje škole, kao da se nikada niste informisali o dejstvu bilo koje vakcine, bilo kojeg medikamenta. Ako vakcina ili lek ne deluju na bolest, znači da nije vakcina ili lek odgovor na tu bolest. Pogledajte bilo koju epizodu, "House MD" a "Naša mala klinika" nema takve, obaveštajne podatke,

zubic zubic zubic zubic zubic zubic zubic zubic zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyUto Mar 09, 2021 8:50 pm

Danas imamo preko 4500 novoobellih,20 mrtvih , skoro 200 na respiratoru , sve bolnice su prepune ,mnoge se vraćaju u "kovid sistem" (što znači -doviđenja za sve druge bolesnike ) ,medicinsko osoblje moli da se nešto preduzme -državu zabole ?
Zakazani krizni štab se jednostavno "nije održao" ,bez i jedne reči objašnjenja -ni lekarima iz istog tog kriznog štaba ,a kamoli narodu ?
Sem što se može čuti da smo "prvi u vasioni" po broju vakcinisanih ,što eto ,imamo i delimo malo okolo (sve zahvaljujući Bogu svemogućem ,Vučiću ) tkzv "državu" u stvari nije briga ni za obolele ,ni za medicinare ? Ne znam koji bi bio drugi zaključak ???










CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyUto Mar 09, 2021 9:19 pm

Danubius ::
Danas imamo preko 4500 novoobellih,20 mrtvih , skoro 200 na respiratoru , sve bolnice su prepune ,mnoge se vraćaju u "kovid sistem" (što znači -doviđenja za sve druge bolesnike ) ,medicinsko osoblje moli da se nešto preduzme -državu zabole ?
Zakazani krizni štab se jednostavno "nije održao" ,bez i jedne reči objašnjenja -ni lekarima iz istog tog kriznog štaba ,a kamoli narodu ?
Sem što se može čuti da smo "prvi u vasioni" po broju vakcinisanih ,što eto ,imamo i delimo malo okolo (sve zahvaljujući Bogu svemogućem ,Vučiću ) tkzv "državu" u stvari nije briga ni za obolele ,ni za medicinare ? Ne znam koji bi bio drugi zaključak ???

Krizni štab je napravio najveću štetu po zdravstveni sistem. Koji kurac su ga i pravili kaa nemaju nikakvog autoriteta, služekao žrtveni jarac kada sve ode dođavola. Marva od naroda i onda neće shvatiti ko je glavni krivac.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyČet Mar 11, 2021 9:02 pm

Muž moje koleginice zubarke ,inače dr.spec ,radi u bolnici u Vrbasu (1958) primio "Fajzera" .
Od kada ga primio -nije dobro, citiram "hemijsku ne mogu da podignem" ,opšta slabost -nije radio 5+5 dana . I odmah rekao -revakcinu ne primam.
Juće se odlučio da kaže ženi -vodi me u bolnicu ,nije mi dobro .I ona to naravno ,uradi.
Kolege naprave sve pretrage -sve ok ,još se zezali ,tipa " ma samo hoćeš da te žena mazi" ,prepišu mu dve infuzije dnevno ,da se "digne" .
Sutradan -doživi masivni moždani udar (bez ikakvog razloga?) toliko težak da se odrazilo na slepilo ,jedva da je mogao da komunicira ,uveli su ga u "veštačku komu" .
Danas popodne treba da mu rade CTR i magnetnu-da se vidi "šteta" .
Ne da ne izgleda dobro -nego će biti čudo i da preživi.










CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyČet Mar 11, 2021 9:09 pm

Konacno da neko prizna ne nus pojave vakcine nego stetu koju ona pravi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyČet Mar 11, 2021 9:23 pm

Predpostavljam da ste citali o medicinskoj sestri(48) koja je umrla   ...primila vakcinu AstraZeneka...njena koleginica(35) ista vakcina... dobija plucnu emboliju.
Stopiraju pomenutu vakcinu dok se ne utvrdi da li je u pitanju poslijedice vakcine i navodno nije i vakcinisanje se nastavlja.
Evo i treca medicinska sestra. Ista vakcina, ista bolnica u kojoj su radile i gdje su i vakcinisane sve tri...i ona dobija plucnu emboliju?
Nije li cudno?











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyČet Mar 11, 2021 9:29 pm

Kad umiru, bez obdukcije, korona je, u vrecu , limeni sanduk i cao.....sad kad umiru poslije vakcie svi moguci izgovori, te stari, te bili bolesni, te imali brdo dijagnoza....pa koji ga kuravc i vakcinises.....ajde, nek budu zamorcici....ali cime ce opravdati smrt mladih, posljedice od vakcina.......ili struka tako kaze, pa mora im se vjerovati.
Ko koga stiti vakcinom, svi su i dalje moguci i zarazeni i prenosioci.....koja je svrha onda.

Samouka likes this post

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyČet Mar 11, 2021 10:28 pm

Kaze nas prepodobni vladar, inace specijalista ne znam koje oblasti medicine, kako cemo svake godine morati da se vakcinisemo. E pa do kurca....i vakcina i maski i svega.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyPet Mar 12, 2021 7:44 am

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Covid10
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptySub Mar 13, 2021 10:53 am

Juče smo imali slučaj :čovek primio obe doze "Fajzera" a ipak je pozitivan na koronu ,sa težom kliničkom slikom -eno ga u bolnici .
Pa sad budi pametan ?










CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptySub Mar 13, 2021 1:33 pm

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Maska10
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptySub Mar 13, 2021 8:35 pm

Od korone je preminuo bivši ministar zdravlja ,ispred DSS,Obren Joksimović .Ako sam ikoga mrzeo ,sa te funkcije ,to je baš taj,ali...opet mi žao relativno mlad čovek .
Korona ne bira .dug bi bio spisak "javnih ličnosti" koji su u kritičnom stanju + i njihovi roditelji. 
Korona je neviđena pošast -koju još uvek mnogi ne uzimaju za ozbiljno. 
Sistem-neće mene .










CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyNed Mar 14, 2021 12:10 am

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Scree127

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Scree128

Je li ovako hara covid?
Zaista je smrtonosan.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyUto Mar 16, 2021 9:22 am

Posle povećeg višednedvnog cirkusa o "totalnom zatvaranju" ,"skraćenju radnog vremena" postalo je po stoti put jasno da o "merama" ne odlučuje onaj ko bi trebao -lekari ,nego -političari .

I pored jedinstvenog stava "medicinara" ,opet su uvedene "kozmetičke mere" na 5 -umesto "radikalnih" na najmanje 14 .
Najveće licemerje je da se sve to radi zbog "relakisranja" zdravstvenih radnika .Eto ,"učinjeno" im je da smeju sve službe rade punim radnim vremenom sa maksimalnim kapacitetima .Čak je nezvanično zabranjeno i korištenje godišnjih odmora ? 
Sprdačina ,totalno  pisss po "struci" .










CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyUto Mar 16, 2021 10:52 am

Danubius ::
Posle povećeg višednedvnog cirkusa o "totalnom zatvaranju" ,"skraćenju radnog vremena" postalo je po stoti put jasno da o "merama" ne odlučuje onaj ko bi trebao -lekari ,nego -političari .

I pored jedinstvenog stava "medicinara" ,opet su uvedene "kozmetičke mere" na 5 -umesto "radikalnih" na najmanje 14 .
Najveće licemerje je da se sve to radi zbog "relakisranja" zdravstvenih radnika .Eto ,"učinjeno" im je da smeju sve službe rade punim radnim vremenom sa maksimalnim kapacitetima .Čak je nezvanično zabranjeno i korištenje godišnjih odmora ? 
Sprdačina ,totalno  pisss po "struci" .

Jednostavno, nema se više šta poručiti ostatku marve. Marva ionako ne shvata da je izmanipulisana lažima o nebeskom narodu, prvima u svetu po ekonomiji, na zna da sabere 2+2, potpisuje se palcem ali se razume u vakcine, svemirske brodove, bruto proizvode i tačno znaju ko je koliko ukrao novca i koliko ima na tajnim računima u nekom državama, tamo negde.

Verovanje u lakše i bolje sutra je kao život u raju, posle smrti. Još se malčice strpite.
Nazad na vrh Ići dole
nikolicka

nikolicka


Datum upisa : 30.11.2020

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyUto Mar 16, 2021 11:54 am

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 16117710
ali su umrli od kovida ???
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyUto Mar 16, 2021 10:05 pm

Citat :
Čak 80 odsto zaraženih, po onome što rade naše laboratorije, dokazano je inficirano britanskim sojem za koji se zna da je veoma zarazan, da se lako širi. Dobrim delom i zato imamo ovako mnogo pozitivnih, a dobrim delom i zbog nepoštovanja mera - rekao je Tiodorović.
Strašno. Znači opet pod ključenzi .Gde je kraj ? dm5










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyNed Mar 21, 2021 11:07 am

Vidim, "Johnson&Johnson" pravi vakcine. Da li to znači da će se i "Merima"-Kruševac uhvatiti u kolo? PRC Torlak!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyPon Mar 22, 2021 9:39 pm

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyPon Mar 22, 2021 10:09 pm

Aj, dobar je ovaj.....i ja se nasmijah.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyPon Mar 22, 2021 10:12 pm

Zato sam ga i postavila, da se nasmijemo, mada, moram priznati da je on ispričao uglavnom ono što manje više svi pričaju koji su prošli isto stanje kao on.
Nazad na vrh Ići dole
nikolicka

nikolicka


Datum upisa : 30.11.2020

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptySre Mar 24, 2021 12:31 pm

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 16323510
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptySre Mar 24, 2021 12:57 pm

nikolicka ::
CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 16323510

Zanimljivo je da takve članke objavljuje polupismena bagra bez ikakvog znanja i mogućnost pristupa internetu. Takvima bih sudio po kratkom postupku za bio-terorizam.
Svakog antivaksera, smatram za bio-teroristu.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptySre Mar 24, 2021 6:23 pm

I ja isto sve koji vjeruju u vakcinu smatram bio teroristima.....sta cemo sad....sve pobiti, ostaviti predskolsku djecu da nastave zivot bez idiota.
Mislis da je to korektno?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptySre Mar 24, 2021 8:32 pm

Astra ::
I ja isto sve koji vjeruju u vakcinu smatram bio teroristima.....sta cemo sad....sve pobiti, ostaviti predskolsku djecu da nastave zivot bez idiota.
Mislis da je to korektno?

Izjasnio sam se po tom pitanju. Ende!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 EmptyČet Mar 25, 2021 10:41 am

Upravo citam da su djeca najveci prenosioci virusa, tako da krizni stab Srbije smatra da treba i djecu vakcinisati.
Gospodo koji vjerujete slijepo struci, samo mi recite, zelite li da se vasa djeca i unucad vakcinisu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content





CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CORONA virus-KOVID -19    CORONA  virus-KOVID -19  - Page 9 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
CORONA virus-KOVID -19
Nazad na vrh 
Strana 9 od 17Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Sledeći
 Similar topics
-
» Humani papiloma virus
» RSV Respiratorni sincicijski virus
» Grcki virus drma Evropu?
» Virus H1N1 i mutacije (SVINJSKI i druge vrste )

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: ZDRAVLJE :: LEKARSKA ORDINACIJA-
Skoči na: